Płatki nosa - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-17, 10:00   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Płatki nosa - problem


Mam duży problem z płatkami nosa, które są zaczerwienione i w obrębie zaczerwienienia widoczne sa malutkie krosteczki, które swędzą. Differin nie daje sobie z tym rady. Poza tym nigdy nie miałam pod nosem czegoś takiego. Czy jest to miejsce zbytnip przesuszone? Co z tym zrobić?
Mało tego to samo pojawiło się teraz na czole [img]icons/icon9.gif[/img] Proszę o pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 00:10   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Płatki nosa - problem

Przyczyn może być kilka, od banalnego przesuszenia skóry po np. trądzik różowaty. Konieczne jest zbadanie, gdyż preparaty mające pomóc mogą się nawzajem wykluczać w przypadku różnych schorzeń. Niestety... Proszę chociaż o zdjęcie na maila kliniki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 09:30   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Płatki nosa - problem

To jest trądzik różowaty. Niestety jest to miejsce bardzo wrażliwe i Differin je przesusza tak mocno, że aż łuszczy się skóra. Nie wiem czym to potraktować, bo małe różowe krostki ciągle tam są. Nawilżam to miejsce w tej chwili dużą warstwą kremu. Czy w okolicach nosa powinnam stosować inną maść niż Differin?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-31, 15:37   #4
monisia_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 37
Re: Płatki nosa - problem

Chciałabym wrócić do problemu zaczerwienienia w zgięciach nosa. Poradziłam sobie z przesuszeniem, natłuszczając to miejsce. Niestety mimo braku objawów w innych miejscach twarzy, trądzik utrzymuje się w złamaniach nosa. Przy dotyku czuć jakby narośl w tych miejscach, małe grudki. Nie swędzi mnie to, ale jest i nie wiem jak sie tego pozbyć. Dermatolog poradził Differin, który w zgięciach nie moge stosować. Co robić?
monisia_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.