Tesori d'Oriente - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 08:32   #481
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
O, to coś dla mnie A czy masz może porównanie z Vetyver Malizia? Ten mi się niesamowicie podoba, a obawiam się, że Tesori będzie bardziej takie hmm...że będzie posiadać nuty higieniczne, których nie lubię Jakby nie patrzeć "świeży, ogolony facet" też tak się kojarzy Pomimo niskiej ceny, chyba obawiam się brać w ciemno.
Takie miałam wlasnie pierwsze skojarzenie Tylko w Malizii Vetiver jest mocniejszy Potem faktycznie "higienicznieje" troszkę
Ja brałam w ciemno z myślą , że jak będzie nie tegez to zużyję jako odświeżacz

Tahivare tylko wiesz.... to moje odczucie, tak odbieram go na mojej skórze, na pewno na męskiej będzie pachniał inaczej . No a ja na męskiej jeszcze nie miałam okazji doświadczyć , może dziś się uda to napiszę jak było
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 08:53   #482
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Tesori d'Oriente

Przybyły wczoraj do mnie wyczekiwane Jaśmin Jawajski i Smoczy Kwiat
Podpisuję się ręcami i nogami pod opiniami że podobne kolejno do Angela i HP.
Prawdą jest również ich "jednonutowość" i bliskoskórność.
Jednak podobają mi się bardzo, a w szczególności trwalszy na mnie Smoczy Kwiat - już czaję się na krem do ciała z tej serii.

Tak czy siak zużyję je z przyjemnością
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 17:24   #483
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
O, to coś dla mnie A czy masz może porównanie z Vetyver Malizia? Ten mi się niesamowicie podoba, a obawiam się, że Tesori będzie bardziej takie hmm...że będzie posiadać nuty higieniczne, których nie lubię Jakby nie patrzeć "świeży, ogolony facet" też tak się kojarzy Pomimo niskiej ceny, chyba obawiam się brać w ciemno..
Zamówiłem, ostatnio w ciemno kilka flaszek Tesori.
W przypadku tego zapachu, nie miałem jakiś wygórowanych oczekiwań, lubię te 3 składniki pomyślałem sobie, że w najgorszym wypadku będzie fajny odświeżacz...
Okazało się, że ten zapach całkiem mi się spodobał .
Wyraźnie czuję świeży, trawiasty, lekko drzewny aromat wetywerii z przyprawową, lekko cierpką nutą kardamonu i kremową, sandałową bazą. Zapach (perfumy to chyba w tym przypadku zbyt górnolotne określenie), jest poprawnie skomponowany, dobra projekcja i trwałość jak na Tesori, wg mnie osobiście, mógłby w innej flaszce i pod inną marką zrobić karierę.

Spodobała mi się także Africa, nie rozumiem, jednak jej zaklasyfikowania jako damskich perfum, dla mnie pachnie jak mix Le Male JPG, i niskopółkowego męskiego zapachu Cuba (w kształcie cygara), jednak jest bardziej słodki, waniliowy.

Wanilia & Imbir, słodki, waniliowy zapach doprawiony korzennymi przyprawami, średnio trwały.

Pod Orchideą i Smoczym Kwiatem podpisuję się pod tym co pisały poprzedniczki, Smoczy Kwiat troszkę mnie zawiódł, szczególnie trwałością, do HP jednak mu daleko... Orchidea jest zielona, wilgotna, bardziej zapach storczykarni a nie samych kwiatów, b udany, naturalny, średnio trwały.

Royal Oud, , drzewno-żywiczny, lekko słodki, jakby musujący, b przyjemny, ale strasznie nietrwały. Zlewałem się nim dosłownie aby coś poczuć...


Najbardziej się zawiodłem na Egipcie, oczekiwałem czegoś mocnego, ziołowego tajemniczego, jednak "żółta wersja"jest nijaka i nietrwała, kolejny niewypał to Legno di Guajaco, uwielbiam zapach drewna gwajakowego tu jednak czuję tylko jakiś tani, tandetny męski "zapaszek", tak mi się nie podoba, że nie wiem co mam z nim zrobić, nie chcę go używać nawet jako odświeżacza...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 17:31   #484
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Tahivare tylko wiesz.... to moje odczucie, tak odbieram go na mojej skórze, na pewno na męskiej będzie pachniał inaczej . No a ja na męskiej jeszcze nie miałam okazji doświadczyć , może dziś się uda to napiszę jak było

Skarbiatko, dzięki, ważne, że mam już jakieś porównanie Malizię bardzo lubię, więc pewnie się skuszę. Mam nadzieję, że doświadczyłaś zapachu na męskiej skórze i że pachnie równie dobrze, a i o wiele lepiej Czy to Ty prowadzisz bloga zapachowego skarbka-nosem? Właśnie skończyłam czytać recenzję Royal Oud, ciekawość mnie zżera i chyba się skuszę. Dotychczas znałam tylko niektore oudy Montale, ale niewiele z nich mi odpowiadało. Może polubię ten oud Tesori, z pewnością ma mniejszą moc rażenia

Kaniraku, nie wiem czy zamierzasz jeszcze kupować coś z Tesori, ale w Twoim typie mogłyby być też Mak. Ambra i szafran (nie mylić ze zwykłą ambrą), i Lotos (ale ten to już mooocno przesłodzony ).

Potwierdzam też tezę dreamera, że Legno di Guajaco to kiepski zapach. I strasznie mi szkoda tego Aegyptusa
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson

Edytowane przez tahivare
Czas edycji: 2013-09-17 o 17:36
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 15:57   #485
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez kanirak Pokaż wiadomość
Przybyły wczoraj do mnie wyczekiwane Jaśmin Jawajski i Smoczy Kwiat
Podpisuję się ręcami i nogami pod opiniami że podobne kolejno do Angela i HP.
Prawdą jest również ich "jednonutowość" i bliskoskórność.
Jednak podobają mi się bardzo, a w szczególności trwalszy na mnie Smoczy Kwiat - już czaję się na krem do ciała z tej serii.

Tak czy siak zużyję je z przyjemnością
kurczę, ja wciąż czekam na przesyłkę, myślałam, że dziś dojdzie, ale niestety może jutro bardzo jestem ich ciekawa
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:46   #486
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość

Potwierdzam też tezę dreamera, że Legno di Guajaco to kiepski zapach. I strasznie mi szkoda tego Aegyptusa
co nos to opinia
wg mnie Legno di Guajaco to najbardziej udany zapach Td'O, zaś Aegyptus... no cóż, dla mnie mydlano -mdląco syntetyczny do kwadratu... jak większość innych zapachów tesori niestety
Guajaco ma mąż, oststnio nie używa, musze mu przypomniec bo bardzo lubię jak nim pachnie, takie słodkie drewienko mmmm a syntetyku nawet nie czuję
i na plus to, że nie próbuje udawać czegoś czym nie jest, przynajmniej nie wywąchałam podobieństw do innych zapachów choć sam gwajak jak najbardziej

nie znam jeszcze najowszego Ouda, przyznam że ciekawam
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 21:43   #487
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tesori d'Oriente

Przyszły moje flaszki powiem szczerze, że za 20zł to nie spodziewałam się cudów, a jednak cuda się zdarzają fiore del dragone- klon HP, jasmin di giava- klon angela tylko pierwszy nosiłam globalnie i jet oczywiście mniej trwały od Diora, ale za taką cenę można sobie pozwolić na kilka dopsików dziennie Polecam więc wszystkim zapachy Tesori, ja na pewno nabędę jeszcze wanilię z imbirem
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 12:54   #488
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Odp: Tesori d'Oriente

Czy ktos spotkal zapachy Tesori stacjonarnie w Rzeszowie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 21:02   #489
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Dixi, w takim razie postaram się zrobić kolejne podejście do Legno di Guajaco , mam jeszcze parę kropel w próbce, musiałabym tylko ją odnaleźć. Porównuję ten zapach do Gaica M. Micallef i może dlatego wypadł słabo? W takich drzewnych zapachach szukam czystej, głębokiej esencji, Legno di Guajaco wydał mi się jakiś taki dezodorantowy? Ale spróbuję, bo póki co na Micallefa mnie nie stać, Tesori mógłby się okazać dobrym zamiennikiem.

Lexxi czy jako nowa użytkowniczka Tesori dasz znać jak tam Twoje odczucia co do trwałości? Bo na mnie nic się nie chce trzymać...Chociaż nie tylko Tesori bo zdecydowana większość, ale mam wrażenie, że tesoraki to dezodoranciaki. Proszę, dajcie znać, że się mylę
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 21:56   #490
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość

Lexxi czy jako nowa użytkowniczka Tesori dasz znać jak tam Twoje odczucia co do trwałości? Bo na mnie nic się nie chce trzymać...Chociaż nie tylko Tesori bo zdecydowana większość, ale mam wrażenie, że tesoraki to dezodoranciaki. Proszę, dajcie znać, że się mylę
chętnie podzielę się opinią Otóż z dwóch zapachów, które mam, na skórze bardziej trwały jest smoczy kwiat tak ze 4 godziny się ładnie trzyma, jaśmin jawajski krócej, ale na tkaninach oba trzymają się długo wczoraj wypsikałam się cała smoczym kwiatem i sweter dzisiaj też pachnie a jaśmin testowałam na nadgarstku wczoraj będąc jeszcze w łóżku, bo listonosz rano mi je przyniósł i jak się kładłam spać wieczorem, to w jednym miejscu poduszka bardzo wyraźnie nim pachniała, czułam też dziś rano no i jak dziś użyłam jaśminu na balsam Angel to trzymał się długo i pachniał intensywnie ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tymi zapachami na pewno dokupię sobie jeszcze pielęgnację z obu serii
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 08:51   #491
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Tesori d'Oriente

Ja jeszcze tylko wtrącę, że Hammam przypomina Cinemę Mam i bardzo lubię (podobnie jak jaśmin i smoczy kwiat)
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 20:36   #492
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Lexxi, dzięki! Faktycznie na ubraniach czy pościeli trzymają się dość długo, ale ja mam coś z nosem, bo szybko przestaję czuć Ale u mnie nawet mega killery są delikatne i powiewne

Co do Hammamu to swego czasu uwielbiałam go mieszać z pomarańczowym L`Occitane - Feu d`Orange, piękna to była mieszanka
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 21:59   #493
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Lexxi, dzięki! Faktycznie na ubraniach czy pościeli trzymają się dość długo, ale ja mam coś z nosem, bo szybko przestaję czuć Ale u mnie nawet mega killery są delikatne i powiewne

Co do Hammamu to swego czasu uwielbiałam go mieszać z pomarańczowym L`Occitane - Feu d`Orange, piękna to była mieszanka

1. wlaśnie sobie przypomniałam że guajaco tez się trzymał mocno ubrań mojego męza, a skory już mniej, chyba one wszystkie mają podobnie

2. L`Occitane - Feu d`Orange przypomniałaś mi cudną pomarańczkę kadzidlaną chyba już nie do kupienia

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Dixi, w takim razie postaram się zrobić kolejne podejście do Legno di Guajaco , mam jeszcze parę kropel w próbce, musiałabym tylko ją odnaleźć. Porównuję ten zapach do Gaica M. Micallef i może dlatego wypadł słabo? W takich drzewnych zapachach szukam czystej, głębokiej esencji, Legno di Guajaco wydał mi się jakiś taki dezodorantowy? Ale spróbuję, bo póki co na Micallefa mnie nie stać, Tesori mógłby się okazać dobrym zamiennikiem.
mnie gaiac nie powala, zbyt slodki, za mało drewniany w tesori czuć wyrazną nutę drzewa gwajakowego - czyli to, co ledwo majaczy gdzieś tam w bazie gaiaca
a, i choć oba klasyfikowane jako męskie, to gaiaca nosza chyba głównie kobiety a tesori jednak typowo męski jest, testowałam na sobie ale lepiej pachnie mi na małżu
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 14:39   #494
majkatoja
Zadomowienie
 
Avatar majkatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 242
Dot.: Tesori d'Oriente

Mam do oddania smoczy kwiat - jakby kto chciał, to zapraszam do wątku

Dziewczyny, a który Waszym zdaniem TdO będzie pachniał słodkim piżmem, otulająco, nie drażniąco, intensywnie (kolejność: piżmo, wanilia, jakiś słodki owoc np.) Dzięki
__________________
Zapachy na wymianę
majkatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 16:41   #495
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

W takim razie niedługo pewnie zamówię ten gwajak

Cytat:
Napisane przez majkatoja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a który Waszym zdaniem TdO będzie pachniał słodkim piżmem, otulająco, nie drażniąco, intensywnie (kolejność: piżmo, wanilia, jakiś słodki owoc np.) Dzięki
Jeśli lubisz naprawdę mocną słodycz to pewnie lotos -Fior di loto. Być może też mak, ale ten jest bardziej pudrowy niż słodki. Przeczytaj jeszcze recenzje, bo moge się mylić Ale uwaga: lotos jest raczej migrenogenny
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:56   #496
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Tesori d'Oriente

W końcu dane mi dziś było poznać Smoczy Kwiat - faktycznie, pierwsze skojarzenie to HP Oczywiście, zapach nie jest tak wielowymiarowy, puchaty i ciepły jak HP, ale ja zużyję go z przyjemnością, choćby umilając sobie posiedzenia pod kocem czy perfumując pościel przed snem Niestety, na mojej skórze trwałość jest słabiutka - po 1,5h od obfitego "zlania" ręki, po zapachu pozostała już tylko delikatna poświata.
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 18:18   #497
Nathaliee85
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliee85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 50
Dot.: Tesori d'Oriente

Ja jeszcze nie miałam do czynienia z pachnidlami Tesori. Aczkolwiek tak mnie zaintrygowały, ze zamowiłam w ciemno na Allegro trzy buteleczki : Biale Pizmo (plus krem do rąk w tej samej wersji zapachowej),Chinska Orchidea i Lilia indyjska. A ze uwielbiam orientalne klimaty, mam nadzieję ze sie nie zawiodę
__________________
"Nie jest jeden człowiek. Jest szereg kawałków czasu, nawleczonych na nitkę jednej pamięci.."
Nathaliee85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 19:12   #498
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Tesori d'Oriente

a czy któreś są podobne do Miss Dior?
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 18:50   #499
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Tesori d'Oriente

Zainteresowała mnie wanilia i imbir. Proszę o opinie, kto testował...
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 21:42   #500
Euphoriaa
Raczkowanie
 
Avatar Euphoriaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 405
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Zainteresowała mnie wanilia i imbir. Proszę o opinie, kto testował...
Pucharek budyniu waniliowego, złamanego nutą mało ostrego imbiru. Ładne, proste, bardzo ciepłe i słodkie. Nietrwałe.
__________________
to moja wina i mogę ją zwalić na kogo chcę!
~h. simpson
Euphoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 07:33   #501
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Tesori d'Oriente

Mam ochotę zamówić próbki : Imbir (sam, bez wanilii), Fiołek, Mirrę (słabo pamiętam) i ten Vetiwer - zaraz o nim poczytam.
Jakby się ktoś mógł wypowiedzieć
A Baobab? Fajny?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:22   #502
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Tesori d'Oriente

Imbir to w zasadzie zakurzony drewniak, podoba mi się o fiołku nie słyszałam, wetiweru nie znam, a baobab taki dezodoranciak, może być, ale nic specjalnego. A mirrę bardzo lubię
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:10   #503
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Tesori d'Oriente

Wybrałam na Allegro 4 próbki czegoś, czego nie znam - Jaśmin jawajski (podobno mniej intensywny Angel), Mak tybetański (podobno Flower Kenzo), Chińską orchideę i Neroli & Kardamon - najbardziej jestem ciekawa wszystkich Zwłaszcza jak słyszałam o tych porównaniach.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:44   #504
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Wybrałam na Allegro 4 próbki czegoś, czego nie znam - Jaśmin jawajski (podobno mniej intensywny Angel), Mak tybetański (podobno Flower Kenzo), Chińską orchideę i Neroli & Kardamon - najbardziej jestem ciekawa wszystkich Zwłaszcza jak słyszałam o tych porównaniach.
Jaśmin jawajski jest bardzo angelowaty miałam i potwierdzam
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 14:38   #505
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Jaśmin jawajski jest bardzo angelowaty miałam i potwierdzam
Lexxi, a trwałe są?
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 15:15   #506
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Jaśmin jawajski jest bardzo angelowaty miałam i potwierdzam
Angel wygładzony, bez kontrowersji czy 'trupich nutek'
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:55   #507
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Lexxi, a trwałe są?
trwałe jak to tesori - ze 3-4 godziny na mnie trwały chyba (na skórze), na ubraniu długo
Cytat:
Napisane przez MayaMarie Pokaż wiadomość
Angel wygładzony, bez kontrowersji czy 'trupich nutek'
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 21:39   #508
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
trwałe jak to tesori - ze 3-4 godziny na mnie trwały chyba (na skórze), na ubraniu długo

Na mnie Białe Piżmo trzyma się jakieś 6 godzin, nie wiem jeszcze jak Jaśmin, właśnie go testuję - doszła już do mnie przesyłka.
Mak nie ma dla mnie nic wspólnego z Flower, oddałam szybko mamie. Za to jaśmin, w pierwszym psiku - czysty Angel, ale bez paczuli, bez takiej "ostrej" nuty - są super i chyba je kupię.
Orchidea chińska - bardzo świeże i wiosenne, Neroli - też świeże, ale z kategorii aromatycznej - ostrzejsze, jak woda kolońska.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 21:55   #509
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
trwałe jak to tesori - ze 3-4 godziny na mnie trwały chyba (na skórze), na ubraniu długo
Wczoraj psiknęłam się jaśminowym (2 psiki w zagłębieniu szyi) i czułam prawie cały dzień Dzisiaj smoczy kwiat - trochę krócej, po powrocie z pracy musiałam "dopsikać", ale za taką cenę można

Smoczy kwiat faktycznie jest podobny do HP, ale nie ma tej otulającej wanilii. Jaśminowy jak łagodniejszy Angel (dostałam dziś odlewkę i mogłam porównać) i chyba nawet bardziej mi się podoba.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 22:04   #510
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Tesori d'Oriente

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wczoraj psiknęłam się jaśminowym (2 psiki w zagłębieniu szyi) i czułam prawie cały dzień Dzisiaj smoczy kwiat - trochę krócej, po powrocie z pracy musiałam "dopsikać", ale za taką cenę można

Smoczy kwiat faktycznie jest podobny do HP, ale nie ma tej otulającej wanilii. Jaśminowy jak łagodniejszy Angel (dostałam dziś odlewkę i mogłam porównać) i chyba nawet bardziej mi się podoba.
ja już dokładnie nie pamiętam jak długo pachniały, bo dawno testowałam, ale wiem że Jasmin di Giava mi pachniał na poduszce parę dni jak kilka kropli poleciało przypadkiem przy testach nadgarstkowych Smoczy kwiat był chyba trochę mniej trwały. Cieszę się, że Ci się podobają i długo się trzymają na Tobie
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 23:25:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.