Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 22:09   #1921
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
Jak nie z jabłek to z buraków a burak zdrowszy od jabłka

Kaszkę można też z butli podawać - moja szwagierka tak robi - miesza mm i kaszkę i tak daje dzieciom
Ja właśnie nie chcę dawać kaszy z butli. Z butli się pije wodę i mleko a kaszę i warzywa się je łyżeczką. I już!
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 22:19   #1922
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Z tym cukrem to jest tak, że on nie występuje tylko podnazwą cukier, tu macie inne nazwy, pod którymi się ukrywa: http://ekokorniszon.pl/sorry-takie-kaszki/
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 23:11   #1923
cabonkaa
Raczkowanie
 
Avatar cabonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 120
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Z tym cukrem to jest tak, że on nie występuje tylko podnazwą cukier, tu macie inne nazwy, pod którymi się ukrywa: http://ekokorniszon.pl/sorry-takie-kaszki/
już żałuję że przeczytałam ten artykuł, chyba lepiej nie wiedzieć c co jest dokładnie w składzie. Staram się czytać skład tego co kupuje malej ale czasem tak ukrywają żeby tylko sprzedać. Jest jakiś polecany produkt wśród dostępnych u nas kaszek w którym nie jest tak nawalone dodatków? Mi jedynie manna najzwyklejsza do głowy przychodzi ale na to za wcześnie
cabonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 07:17   #1924
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie chcę dawać kaszy z butli. Z butli się pije wodę i mleko a kaszę i warzywa się je łyżeczką. I już!
No wiadomo, ja raczej też będę podawać kaszkę rano, z tą butla to taki trick jak ktoś chce nie mieć pobudek w nocy

Cytat:
Napisane przez cabonkaa Pokaż wiadomość
już żałuję że przeczytałam ten artykuł, chyba lepiej nie wiedzieć c co jest dokładnie w składzie. Staram się czytać skład tego co kupuje malej ale czasem tak ukrywają żeby tylko sprzedać. Jest jakiś polecany produkt wśród dostępnych u nas kaszek w którym nie jest tak nawalone dodatków? Mi jedynie manna najzwyklejsza do głowy przychodzi ale na to za wcześnie
niemieckie - Holle, Lebenswert - tylko gorzej z ich dostępnością, ja kupiłam przez net w aptece gemini, w Krk są podobno na Miłkowskiego, a w Wawie w sieciach Piotr i Paweł

i jeszcze tutaj kilka znalazłam:
http://www.znaczkijakrobaczki.pl/201...tku-cukru.html
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 08:08   #1925
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez cabonkaa Pokaż wiadomość
już żałuję że przeczytałam ten artykuł, chyba lepiej nie wiedzieć c co jest dokładnie w składzie. Staram się czytać skład tego co kupuje malej ale czasem tak ukrywają żeby tylko sprzedać. Jest jakiś polecany produkt wśród dostępnych u nas kaszek w którym nie jest tak nawalone dodatków? Mi jedynie manna najzwyklejsza do głowy przychodzi ale na to za wcześnie
Ja holle będę dawać.

Wczoraj sprawdziłam skład sinlacu, trzy z podanych rzeczy wskazywały na cukier
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 08:53   #1926
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

jakie macie akcesoria do karmienia? na początku wystarczy tylko łyżeczka i śliniak?
taki jest wybór, że nie wiem na co się zdecydować, co polecacie?
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 09:59   #1927
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
jakie macie akcesoria do karmienia? na początku wystarczy tylko łyżeczka i śliniak?
taki jest wybór, że nie wiem na co się zdecydować, co polecacie?
Ja mam lyzeczki tommee tippee zmieniajace kolor pod wplywem ciepla i do tego kupilam takie pojemniczki z tej samej firmy ktore moga sluzyc do przechowywania a mi super mieszcza sie w podgrzewacz.
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 10:06   #1928
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Ja mam łyżeczki z rossmanna 5 szt za 6 czy 7 zeta i są spoko.

Szczerze jestem mega wkur... zona. O ile jestem w stanie znieść cukier i syf w składzie jedzenia dla dorosłych. Bo wiadomo wybór świadomość itp. to w jedzeniu dla niemowląt to jest skandal. Producenci mają głęboko w dupie zdrowie i życie nawet maluchów, tylko zysk i konsumpcjonizm się liczy.

Kasia o ile się nie mylę to od dzisiaj weszła chyba ta ustawa o alergenach na opakowaniach.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 10:22   #1929
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ja mam łyżeczki z rossmanna 5 szt za 6 czy 7 zeta i są spoko.

Szczerze jestem mega wkur... zona. O ile jestem w stanie znieść cukier i syf w składzie jedzenia dla dorosłych. Bo wiadomo wybór świadomość itp. to w jedzeniu dla niemowląt to jest skandal. Producenci mają głęboko w dupie zdrowie i życie nawet maluchów, tylko zysk i konsumpcjonizm się liczy.

Kasia o ile się nie mylę to od dzisiaj weszła chyba ta ustawa o alergenach na opakowaniach.
O ssuper! Dzieki za info.

Ja wyszłam wczoraj zielona z rossmana, jak przeczytałam skład sinlacu. Kosmos jakiś. A jednoskladnikowe kaszki holle mają dwie rzeczy tylko: mąkę danego zboża/ ryżową plus wit b. Więc dla mnie sprawa jest jasna.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 10:42   #1930
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Ja narazie omyłkowo wzięłam tylko morele z cukrem hippa. Tak to we wszystkim patrzę na składy..
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:43   #1931
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie chcę dawać kaszy z butli. Z butli się pije wodę i mleko a kaszę i warzywa się je łyżeczką. I już!
A ja wodę daję z kubeczka, a z butli tylko mm i mm z kaszą na kolację Dobry sen to podstawa, a mały grzeszek może być Warzywa, owoce i reszta łyżeczką


Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
Ja mam lyzeczki tommee tippee zmieniajace kolor pod wplywem ciepla i do tego kupilam takie pojemniczki z tej samej firmy ktore moga sluzyc do przechowywania a mi super mieszcza sie w podgrzewacz.

oooo zgapiłaś ode mnie Ja też mam te łyżeczki i pojemniki. Muszę dokupić jeszcze, bo tak jak piszesz idealnie mieszczą się w podgrzewaczu i porcja dobra
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 11:57   #1932
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ja mam łyżeczki z rossmanna 5 szt za 6 czy 7 zeta i są spoko.

Szczerze jestem mega wkur... zona. O ile jestem w stanie znieść cukier i syf w składzie jedzenia dla dorosłych. Bo wiadomo wybór świadomość itp. to w jedzeniu dla niemowląt to jest skandal. Producenci mają głęboko w dupie zdrowie i życie nawet maluchów, tylko zysk i konsumpcjonizm się liczy.

Kasia o ile się nie mylę to od dzisiaj weszła chyba ta ustawa o alergenach na opakowaniach.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
O ssuper! Dzieki za info.

Ja wyszłam wczoraj zielona z rossmana, jak przeczytałam skład sinlacu. Kosmos jakiś. A jednoskladnikowe kaszki holle mają dwie rzeczy tylko: mąkę danego zboża/ ryżową plus wit b. Więc dla mnie sprawa jest jasna.
h4linka, dokładnie tak jak piszesz. Ja padłam jak usłyszałam o tej aferze z MOMem w słoiczkach dla dzieci. No jak można?! Nie wiem jak to opisać po prostu

Dlatego stwierdziłam, że będę na razie małemu gotować. Zakupiłam parowar - dzięki za info kasia_ruda I gotujemy. Nie wszystkie warzywa czy owoce mam pewne, ale wiekszość się udaje zdobyć od rodzinki, więc wiem co synek je. Na razie robię tak, że przy gotowaniu od razu kilka słoiczków pasteryzuję, bo dosłownie kilka łyżeczek mały zjada, więc mam na kilka razy.
Tylko te kaszki na noc mnie kuszą... Muszę chyba kupić tą Holle

Ja też mam łyżeczki z Rosmmana, kupiłam te pakowane po 3 bo był wyprodukowane w Niemczech, a te po 5 w Chinach (przynajmniej u mnie w Rosmmanie tak było).

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
A ja wodę daję z kubeczka, a z butli tylko mm i mm z kaszą na kolację Dobry sen to podstawa, a mały grzeszek może być Warzywa, owoce i reszta łyżeczką

oooo zgapiłaś ode mnie Ja też mam te łyżeczki i pojemniki. Muszę dokupić jeszcze, bo tak jak piszesz idealnie mieszczą się w podgrzewaczu i porcja dobra
o jaaaa.... pije już z kubeczka? Jak to zrobiłaś?
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:08   #1933
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gatita Pokaż wiadomość
[/COLOR]

o jaaaa.... pije już z kubeczka? Jak to zrobiłaś?

Pije to może za duzo powiedziane, ale wiecej łyknie niż z butelki. Jesteśmy na mm, więc musze dopajać żeby nie było problemu z kupami. Z piciem z butelki zawsze był problem. Udawał sie tylko trik kasia ruda z wciskaniem paru łyczków przed jedzeniem. Kubeczek Ninke zaciekawił i chętnie otwiera buźkę, nie płacze tak jak przy piciu z butelki tylko ładnie, chociaż niezdarnie pije I do tego sama ładnie próbuje trzymac kubeczek za uszy
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:52   #1934
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Szczerze jestem mega wkur... zona. O ile jestem w stanie znieść cukier i syf w składzie jedzenia dla dorosłych. Bo wiadomo wybór świadomość itp. to w jedzeniu dla niemowląt to jest skandal. Producenci mają głęboko w dupie zdrowie i życie nawet maluchów, tylko zysk i konsumpcjonizm się liczy.
Mnie ręce opadły jak zobaczyłam mleko w słoiczku po 4miesiącu - hipp szpinak z ziemniakami - prawie 1/3 to mleko i śmietana które powinno się podawać dopiero po 1 roku

Cytat:
Napisane przez Gatita Pokaż wiadomość
Dlatego stwierdziłam, że będę na razie małemu gotować. Zakupiłam parowar - dzięki za info kasia_ruda I gotujemy. Nie wszystkie warzywa czy owoce mam pewne, ale wiekszość się udaje zdobyć od rodzinki, więc wiem co synek je. Na razie robię tak, że przy gotowaniu od razu kilka słoiczków pasteryzuję, bo dosłownie kilka łyżeczek mały zjada, więc mam na kilka razy.
Tylko te kaszki na noc mnie kuszą... Muszę chyba kupić tą Holle
Jestem zielona w temacie pasteryzacji, ale też bym chciała robić słoiczki - w jaki sposób pasteryzujesz? gotujesz je w odzie i potem ile takie słoiczki mogą być przechowywane?

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Pije to może za duzo powiedziane, ale wiecej łyknie niż z butelki. Jesteśmy na mm, więc musze dopajać żeby nie było problemu z kupami. Z piciem z butelki zawsze był problem. Udawał sie tylko trik kasia ruda z wciskaniem paru łyczków przed jedzeniem. Kubeczek Ninke zaciekawił i chętnie otwiera buźkę, nie płacze tak jak przy piciu z butelki tylko ładnie, chociaż niezdarnie pije I do tego sama ładnie próbuje trzymac kubeczek za uszy
o jaaa, super
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 13:40   #1935
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
A ja wodę daję z kubeczka, a z butli tylko mm i mm z kaszą na kolację Dobry sen to podstawa, a mały grzeszek może być Warzywa, owoce i reszta łyżeczką





oooo zgapiłaś ode mnie Ja też mam te łyżeczki i pojemniki. Muszę dokupić jeszcze, bo tak jak piszesz idealnie mieszczą się w podgrzewaczu i porcja dobra
ej nic nie zgapialam nie wiedziałam ze takie masz
Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
Mnie ręce opadły jak zobaczyłam mleko w słoiczku po 4miesiącu - hipp szpinak z ziemniakami - prawie 1/3 to mleko i śmietana które powinno się podawać dopiero po 1 roku



Jestem zielona w temacie pasteryzacji, ale też bym chciała robić słoiczki - w jaki sposób pasteryzujesz? gotujesz je w odzie i potem ile takie słoiczki mogą być przechowywane?



o jaaa, super
u nas z hippa jest słoiczek ser szpinak i ziemniaki tez od 4 mies
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 13:54   #1936
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

A Mela dzisiaj jadla sloiczek Spaghetti Bolognese ktory tez skladu idealnego nie ma no i o zgrozo! Nawet mieso tam jest no ale przezyla
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 14:09   #1937
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
A Mela dzisiaj jadla sloiczek Spaghetti Bolognese ktory tez skladu idealnego nie ma no i o zgrozo! Nawet mieso tam jest no ale przezyla
Jakie to ma mięso? Ty to odważna jesteś Cieszę się razem z Tobą, że Mela przeżyła
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 14:29   #1938
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Ahaha karoseria jesteś bezbłędna
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 14:41   #1939
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
A Mela dzisiaj jadla sloiczek Spaghetti Bolognese ktory tez skladu idealnego nie ma no i o zgrozo! Nawet mieso tam jest no ale przezyla
heheh, takie spagetti to i ja bym zjadła

Mela już zjada takie słoiczki jako posiłek czy pomiędzy dajesz jej coś na spróbowanie?

a co do zaleceń kiedy i co podawać, to ja się wolę słuchać lekarzy, dietetyków, nie znam się więc wolę nie kombinować.
Mam nadzieję, że mi syn wybaczy, że jeszcze mu marcheweczki nie podałam
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 15:35   #1940
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
heheh, takie spagetti to i ja bym zjadła

Mela już zjada takie słoiczki jako posiłek czy pomiędzy dajesz jej coś na spróbowanie?

a co do zaleceń kiedy i co podawać, to ja się wolę słuchać lekarzy, dietetyków, nie znam się więc wolę nie kombinować.
Mam nadzieję, że mi syn wybaczy, że jeszcze mu marcheweczki nie podałam
Ja zaczęłam dawać marchewkę, ale Franek ledwie pociumka łyżeczkę. Ale w koncu póki co ma próbować smaki, a nie jeść pełen posiłek...
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 16:26   #1941
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Karoseria jakies sladowe ilosci wolowiny Czemu odwazna? Mela w sumie "je" juz miesiac, sloiczek jest dostosowany dla dzieci po 4 miesiacu takze mysle ze spoko

Mela zjada juz jakies pol sloiczka na raz, no chyba ze deserku jablko z marchewka to caly sloik zazwyczaj wtedy robimy troche dluzsza przerwe na mleko

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

A no i u nas zabkowa masakra Okazalo sie ze oprocz dolnych jedynek wychodza jeszcze trojki jedna juz sie zaraz przebije a druga tez juz czuc pod palcem
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 16:44   #1942
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Karoseria jakies sladowe ilosci wolowiny Czemu odwazna? Mela w sumie "je" juz miesiac, sloiczek jest dostosowany dla dzieci po 4 miesiacu takze mysle ze spoko

Mela zjada juz jakies pol sloiczka na raz, no chyba ze deserku jablko z marchewka to caly sloik zazwyczaj wtedy robimy troche dluzsza przerwe na mleko

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

A no i u nas zabkowa masakra Okazalo sie ze oprocz dolnych jedynek wychodza jeszcze trojki jedna juz sie zaraz przebije a druga tez juz czuc pod palcem
Ja bym chyba wolała podać coś z drobiu. Ja też nie jestem specjalnie bio eko, ale zwyczjnie wołowina jest ciężkostrawna, tak jak i wieprzowina i dlatego na początek bardziej indyk/kurczak albo jak już cielęcina... Nawet jeśli tak jak piszesz są tam śladowe ilości, to wolałabym nie narażać dziecka na chociażby zwykły ból brzuszka Wołowina zalecana jest dopiero po roku A to co oni piszą na tych słoiczkach, to jakieś nieporozumienie...

A te zęby jedynki w końcu wyszły?

Ninka ma taki niepochamowany apetyt, że to się w głowie nie mieści. Co 2h 180ml i nawet jak daje jej nowe produkty to wcale nie je mniej, wręcz przeciwnie, wzmaga to w niej apetyt...
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 16:59   #1943
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Karoseria w skladzie jest chyba 5% z tego co kojarze, ilosci minimalne nie widzialam nigdzie zeby dopiero po roku mozna bylo podawac wolowine wiec jestem w szoku... Tymbardziej ze widzialam ja tez w innych sloiczkach Masz jakies info na ten temat?

Ale Ninka ma apetyt, zazdroszcze!! U nas ledwo 120 ml co 3-4 h:/ a teraz przez te zeby jest jeszcze gorzej:/
Jedynki jeszcze sie nie przebily, widac tylko takie biale kropki szybciej wyjda te trojki, przynajmniej tak mi sie wydaje, ze to trojki sa

No i jak na 4 zeby na raz to Mela i tak jest aniol
zuken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:26   #1944
motylek_555
Raczkowanie
 
Avatar motylek_555
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 218
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Widze, ze wprowadzacie jedzonko pełną parą Zaczynalyscie od warzywa czy owoc?
A Mela to juz prawdziwa weteranka-spagetti takich rarytasow, to nawet ja jako matka karmiaca sobie nie serwuje

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Karoseria jakies sladowe ilosci wolowiny Czemu odwazna? Mela w sumie "je" juz miesiac, sloiczek jest dostosowany dla dzieci po 4 miesiacu takze mysle ze spoko

Mela zjada juz jakies pol sloiczka na raz, no chyba ze deserku jablko z marchewka to caly sloik zazwyczaj wtedy robimy troche dluzsza przerwe na mleko

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

A no i u nas zabkowa masakra Okazalo sie ze oprocz dolnych jedynek wychodza jeszcze trojki jedna juz sie zaraz przebije a druga tez juz czuc pod palcem
Jak wygladaja dziaselka Meli? Bo u Mileny widze takie 3 jakby biale slady na dziasle, ale nie jest ono chyba ani pogrubione ani czerwone, a Mala od 3 dni jest strasznie marudna
motylek_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:35   #1945
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Karoseria w skladzie jest chyba 5% z tego co kojarze, ilosci minimalne nie widzialam nigdzie zeby dopiero po roku mozna bylo podawac wolowine wiec jestem w szoku... Tymbardziej ze widzialam ja tez w innych sloiczkach Masz jakies info na ten temat?

Ale Ninka ma apetyt, zazdroszcze!! U nas ledwo 120 ml co 3-4 h:/ a teraz przez te zeby jest jeszcze gorzej:/
Jedynki jeszcze sie nie przebily, widac tylko takie biale kropki szybciej wyjda te trojki, przynajmniej tak mi sie wydaje, ze to trojki sa

No i jak na 4 zeby na raz to Mela i tak jest aniol
O tym mięsie to wszędzie gdzie nie czytałam tak było

Ej to coś długo jej wychodzą. U Hani Butter przez noc wylazły dwie jedynki

Ja to juz wysiadam z tym karmieniem... Ona tak często chce jeść i potem tak ulewa, że juz nie mam siły...
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:35   #1946
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez motylek_555 Pokaż wiadomość
Widze, ze wprowadzacie jedzonko pełną parą Zaczynalyscie od warzywa czy owoc?
A Mela to juz prawdziwa weteranka-spagetti takich rarytasow, to nawet ja jako matka karmiaca sobie nie serwuje
czemu nie? mała reaguje alergią? bo wiesz - dieta matki karmiącej to mit
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:40   #1947
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

a to Ignaś, właśnie mi zasnął w chuście

Edytowane przez yaheira
Czas edycji: 2014-12-16 o 15:21
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:46   #1948
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Zuken, to wprowadzasz teź już gluten? bo w tym słoiczku jest.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
O tym mięsie to wszędzie gdzie nie czytałam tak było

Ej to coś długo jej wychodzą. U Hani Butter przez noc wylazły dwie jedynki

Ja to juz wysiadam z tym karmieniem... Ona tak często chce jeść i potem tak ulewa, że juz nie mam siły...
U nas dziś idzie na rekord. Jak dotąd 930 ml mleka... A jeszcze dwa karmienia przed nocą.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:58   #1949
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Zuken, to wprowadzasz teź już gluten? bo w tym słoiczku jest.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



U nas dziś idzie na rekord. Jak dotąd 930 ml mleka... A jeszcze dwa karmienia przed nocą.
Jak to możliwe? Po ile ml zjada?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 17:58   #1950
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
a to Ignaś, właśnie mi zasnął w chuście
ale ma długie wloski
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Karoseria jakies sladowe ilosci wolowiny Czemu odwazna? Mela w sumie "je" juz miesiac, sloiczek jest dostosowany dla dzieci po 4 miesiacu takze mysle ze spoko

Mela zjada juz jakies pol sloiczka na raz, no chyba ze deserku jablko z marchewka to caly sloik zazwyczaj wtedy robimy troche dluzsza przerwe na mleko

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

A no i u nas zabkowa masakra Okazalo sie ze oprocz dolnych jedynek wychodza jeszcze trojki jedna juz sie zaraz przebije a druga tez juz czuc pod palcem
no to niezle z tymi zabkami, a Mela już ładnie je ,u nas jabuszko spoko, marchewke sprubowala wczoraj i po 2 lyzeczkach dopominala się więcej, no ale kaszka nie bardzo bo mala dostala uczulenie ale za jakiś czas zrobimy powtorke żeby sprawdzić czy to na pewno od kaszki

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;49340549]Ja zaczęłam dawać marchewkę, ale Franek ledwie pociumka łyżeczkę. Ale w koncu póki co ma próbować smaki, a nie jeść pełen posiłek...[/QUOTE]u nas marchew poszla lepiej niż jabuszko
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-30 20:52:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.