Czy faceci za Was płacą? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 11:38   #211
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
Wszystkie z Was pisza, ze prezenty, kwiaty itp. nie sa najwazniejsze. Oczywiscie, ze nie sa!
Ale ciekawa jestem, czy byscie Wy, ktore dostaja upominki czy kwiaty od swoich TŻ na kazda okazje, mowily tak samo, gdyby Wam TŻ na rocznice lub urodziny nawet kwiatka nie przyniosl
Nie wszystkie, nie wszystkie
Ja uważam, że najważniejsze nie są ale są ważne. I jak już wspominałam nie potrafiłabym być z kimś kto ma gdzieś moje potrzeby, moje okazje....
Uważam, że jest to wszystko kwestią kompromisu- można się dogadać i obgadać ten temat, jak każdy inny.
Czyli obchodzimy i świętujemy wzajemnie swoje święta, niezależnie od tego kto jaką wagę do tego przywiązuje......Dla Kochanej osoby można wiele zmienić, podobnie z innymi atrakcjami.........no najgorzej jest z kwiatkiem, bo głupio tak wymóc kupuj mi kwiaty..........Ale ja uważam, ze nie każda kobieta potrzebuje kwiatów (ja na przykład nie ) ale można zamiast kwiatka kupić coś równie miłego a praktycznego- np. ulubione czekoladki, czy zaprosić na ulubioną pizzę .......

Nie wyobrażam sobie związku, gdzie jedna ze stron lekceważy potrzeby drugiej osoby
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:41   #212
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

czytam i czytam te posty i ...MYŚLĘ ŻE MAM NACUDOWNIEJSZCZEGO CHŁOPAKA POD SŁOŃCEM ...!!!! Jeśli chodzi o kase to ja pracuje mój TŻ nie, ale .... jest mi miło gdy mam kase i moge zapłacić za jedzonko czy cokolwiek!!!!Dba o mnie i to jest FAJOWE!!!

Porozmawij z chłopakiem, i wyjaśnicie sobie wszystko i ocenisz co zrobisz....bo wiesz nie poważny on jest...że nawet Cie nigdzie nie zabiera , mnie to przeraża wręcz chyba z kimś takim bym długo nie wytrzymalaaaaaaaaaa
Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:43   #213
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Nie wszystkie, nie wszystkie
Ja uważam, że najważniejsze nie są ale są ważne. I jak już wspominałam nie potrafiłabym być z kimś kto ma gdzieś moje potrzeby, moje okazje....
Uważam, że jest to wszystko kwestią kompromisu- można się dogadać i obgadać ten temat, jak każdy inny.
Czyli obchodzimy i świętujemy wzajemnie swoje święta, niezależnie od tego kto jaką wagę do tego przywiązuje......Dla Kochanej osoby można wiele zmienić, podobnie z innymi atrakcjami.........no najgorzej jest z kwiatkiem, bo głupio tak wymóc kupuj mi kwiaty..........Ale ja uważam, ze nie każda kobieta potrzebuje kwiatów (ja na przykład nie ) ale można zamiast kwiatka kupić coś równie miłego a praktycznego- np. ulubione czekoladki, czy zaprosić na ulubioną pizzę .......

Nie wyobrażam sobie związku, gdzie jedna ze stron lekceważy potrzeby drugiej osoby
Już chyba drugi raz się podpisuję w tym watku pod Twoją wypowiedzią
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:43   #214
Emilia211
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia211
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 3 048
GG do Emilia211 Send a message via Skype™ to Emilia211
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

a ja chciałabym czasmi nawet stokrotkę dostać z ogródka .....małe są superowe:jupi :
Emilia211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:53   #215
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Eh... ja wcale nie narzekam, ze moj TŻ nie jest dobry, ale czasem naprawde mam wrazenie, ze lekcewazy mnie i moje potrzeby Jak czytam niektore posty, to tylko pozazdroscic...
To bardzo miłe, dostać taki bukiecik kwiatków zerwany z łaki na przykład
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:00   #216
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
Eh... ja wcale nie narzekam, ze moj TŻ nie jest dobry, ale czasem naprawde mam wrazenie, ze lekcewazy mnie i moje potrzeby Jak czytam niektore posty, to tylko pozazdroscic...
To bardzo miłe, dostać taki bukiecik kwiatków zerwany z łaki na przykład
A masz zamiar coś z tym zrobić czy tylko będziesz tak narzekać

Powiedz wreszcie swojemu facetowi co czujesz, jak odbierasz te sytuacje... Boisz się poruszyć tego tematu?????? Uwierz mi, że czasem sa bardziej niewygodne tematy, które trzeba "przegadać "

P.s Luba cieszę się, że się zgadzamy
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:05   #217
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

No własnie chodzi o to, ze ja jakos nie potrafie o tym z nim porozmawiac Juz wiele razy chcialam i nigdy jakos sie nie moge zebrac. Nie chce, zeby on to jakos zle odebral, zeby pomyslal sobie, ze mam nie wiadomo jakie wymagania i ze prezenty itp. sa dla mnie takiewazne

Nigdy nie potrafilam gadac o kasie z chlopakami, i nawet kiedys moja mama sie wkurzyla na mnie, ze zawsze jak gdziekolwiek wychodze z chlopakiem, to biore od niej kase, zeby za siebie placic, balety, pizza czy cokolwiek i mowila, ze jak ona byla mloda to jak chlopak ja gdzies zabieral, to on placil...
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 12:11   #218
anuteczka
Raczkowanie
 
Avatar anuteczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
No własnie chodzi o to, ze ja jakos nie potrafie o tym z nim porozmawiac Juz wiele razy chcialam i nigdy jakos sie nie moge zebrac. Nie chce, zeby on to jakos zle odebral, zeby pomyslal sobie, ze mam nie wiadomo jakie wymagania i ze prezenty itp. sa dla mnie takiewazne

Nigdy nie potrafilam gadac o kasie z chlopakami, i nawet kiedys moja mama sie wkurzyla na mnie, ze zawsze jak gdziekolwiek wychodze z chlopakiem, to biore od niej kase, zeby za siebie placic, balety, pizza czy cokolwiek i mowila, ze jak ona byla mloda to jak chlopak ja gdzies zabieral, to on placil...
Oj! Dziewczyno! A ile z nim jesteś, miesiąc! Po prostu z nim pogadaj, powiedz, że nie chodzi ci o drobie prezenty ale o to by Cię doceniał, że ważne jest dla ciebie by pamiętał o Twoich urodzinach i Waszych rocznicach. Powiedz co czujesz. Na tym polega bycie w związku, na rozmowach i mówieniu o swoich potrzebach. Jak będziesz ukrywała to co czujesz i będziesz dusiła to w sobie, wtedy będzie niezdrowa sytuacja. Nic strasznego powiedzieć facetowi, ze chcesz, aby czasem dał Ci kwiatka. Musisz go nauczyć tego.
__________________
Zapraszam, kibicuj małemu Filipowi
www.facebook.com/halofilip

anuteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:12   #219
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
No własnie chodzi o to, ze ja jakos nie potrafie o tym z nim porozmawiac Juz wiele razy chcialam i nigdy jakos sie nie moge zebrac. Nie chce, zeby on to jakos zle odebral, zeby pomyslal sobie, ze mam nie wiadomo jakie wymagania i ze prezenty itp. sa dla mnie takiewazne

Nigdy nie potrafilam gadac o kasie z chlopakami, i nawet kiedys moja mama sie wkurzyla na mnie, ze zawsze jak gdziekolwiek wychodze z chlopakiem, to biore od niej kase, zeby za siebie placic, balety, pizza czy cokolwiek i mowila, ze jak ona byla mloda to jak chlopak ja gdzies zabieral, to on placil...
No ale co w tym złego, że z Nim pogadasz, nie sądze żeby to źle odebrał a jeśli tak to podsuń Mu ten wątek...jesteście razem wiec nie powinniście mieć tematów tabu,jest Ci źle,masz problem-mówisz Mu o tym.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:15   #220
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
No własnie chodzi o to, ze ja jakos nie potrafie o tym z nim porozmawiac Juz wiele razy chcialam i nigdy jakos sie nie moge zebrac. Nie chce, zeby on to jakos zle odebral, zeby pomyslal sobie, ze mam nie wiadomo jakie wymagania i ze prezenty itp. sa dla mnie takiewazne

Nigdy nie potrafilam gadac o kasie z chlopakami, i nawet kiedys moja mama sie wkurzyla na mnie, ze zawsze jak gdziekolwiek wychodze z chlopakiem, to biore od niej kase, zeby za siebie placic, balety, pizza czy cokolwiek i mowila, ze jak ona byla mloda to jak chlopak ja gdzies zabieral, to on placil...
Nie wiem ile masz lat ? I z tego co piszesz to chyba nie jesteście niezależni finansowo ......A to zmienia postać rzeczy

czy Twój Tż pracuje?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:20   #221
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Chyba będę musiała się zebrać i porozmawiać z nim o tym, ale na serio ja o wielu rzeczach z nim rozmawiam i sie nie wstydzę, ale jeśli chodzi o kase, to zawsze miałam opory, żeby o niej gadać z chłopakami
Wiem,ze to złe bo znam dziewczyny. ktore sie nie wstydza i przynajmniej maja to co chca

Coraz bardziej jak sie nad tym zastanawiam, to dochodze do wniosku, ze on mysli, ze jestem dziewczyna o ktora tak nie musi dbac

Bardzo watpie w to, ze kiedys tez nie dawal kwiatkow dziewczynom, ze nie dawal im kwiatow itp. Nawet w to nie wierze Tylko zastanawia mnie jego podejscie do mnie, a do innych dziewczyn :/

Moze on uwaza, ze jestem takim typem dziewczyny, ktorej sie nic nie nalezy. Coraz bardziej mam ochote mu pokazac, ze tak nie jest, chociaz bardzo go kocham
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 12:23   #222
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Nie jestem już małolata on tez nie jest gówniarzem. Jest starszy ode mnie. I w sumie to jest niezalezny finansowo. Tzn. nie ma moze nie wiadomo ile kasy, ale np. zeby isc z kolega na piwo i wydac 50 zl to go stac
A na kwiatka za 3 zł na urodziny go nie stać

Dodam tylko, ze ja nie pracuje.
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:26   #223
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

A co do moich urodzin, to sądze, że nic nie dostałam, nie dlatego, ze zapomnial, nic z tych rzeczy. On po prostu sobie postanowil, ze nie kupi mi kwiatka nawet i tyle. Tylko dlaczego?????????

Czuje, ze naprawde zbiera sie na powazna rozmowie...
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:32   #224
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez Edytkaaa Pokaż wiadomość
A co do moich urodzin, to sądze, że nic nie dostałam, nie dlatego, ze zapomnial, nic z tych rzeczy. On po prostu sobie postanowil, ze nie kupi mi kwiatka nawet i tyle. Tylko dlaczego?????????

Czuje, ze naprawde zbiera sie na powazna rozmowie...
Zapytaj Go dlaczego..bo to nie jest normalne zachowanie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:48   #225
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Mój Facet płaci za mnie,mieszkamy razem od miesiąca i cały czas mnie gdzieś zabiera,i płaci za nas dwóch,ma dobrą prace,i jak narazie nie chce żebym pracowała,ale ja chce się usamodzielnić i pomagać finansowo nam obojgu .. pozdrawiam
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:52   #226
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Zawsze facet chciał za mnie płacić,ale to też bywa krępujące,więc raz na jakiś czas robiłam numer i ja płaciłam potajemnie idąc rzekomo do toalety. Jednak gdy facet nigdy nie chce płacić to jest to zwyczajnie przykre. Jak nie ma kasy to wystarczą lody i już jest miło.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:04   #227
CaTe18
Raczkowanie
 
Avatar CaTe18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
GG do CaTe18
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Chii1986,mimo to,ze kochasz go to będąc na Twoim miejscu zostawiłabym go,to moje skromne zdanie tylko, sama zawsze wybieram starszych facetów,bo uważam,że 18-latkowie nadają się tylko do wyręczania w odrabianiu zadań domowych,teraz widze,ze faceci powyżej 20,też nie zawsze się starają...Pół roku temu miałam chłopaka,który przekonywał mnie do pójścia na mało ambitny film tym,że zapłaci za mój bilet...nie musze dodawać,ze już nie jesteśmy razem
__________________
Uwielbiam złudzenia,które kiedyś miałam

Edytowane przez CaTe18
Czas edycji: 2007-09-20 o 13:07 Powód: zle zacytowany tekst
CaTe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:11   #228
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
Chii1986,mimo to,ze kochasz go to będąc na Twoim miejscu zostawiłabym go,to moje skromne zdanie tylko, sama zawsze wybieram starszych facetów,bo uważam,że 18-latkowie nadają się tylko do wyręczania w odrabianiu zadań domowych,teraz widze,ze faceci powyżej 20,też nie zawsze się starają...Pół roku temu miałam chłopaka,który przekonywał mnie do pójścia na mało ambitny film tym,że zapłaci za mój bilet...nie musze dodawać,ze już nie jesteśmy razem
Mogę zapytać jakie w takim razie są Twoje oczekiwania względem mężczyzn? Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że osiemnastolatkowie nie są godni uwagi, ponieważ nie zarabiają i tym samym nie stać ich na sponsorowanie swoich dziewczyn. A może to ja coś źle odczytałam
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:12   #229
Edytkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Edytkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 268
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Czuje,ze niedlugo taka rozmowa bedzie miala miejsce. Tylko jeszcze nie wiem co mu powiem... Moze Wy macie jakies pomysly jak delikatnie dac facetowi do zrozumienia, ze chcialabym, zeby zaczal sie starac i troszke bardziej o mnie dbac? Tak, zeby nie poczul sie urazony... bo jak ja o tym mysle, to mnie tylko nerwy biora ! Wczesniej byl smutek i zal a teraz sa juz nerwy :/
__________________
Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
Éric-Emmanuel Schmitt
Edytkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 13:15   #230
CaTe18
Raczkowanie
 
Avatar CaTe18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
GG do CaTe18
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Mogę zapytać jakie w takim razie są Twoje oczekiwania względem mężczyzn? Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że osiemnastolatkowie nie są godni uwagi, ponieważ nie zarabiają i tym samym nie stać ich na sponsorowanie swoich dziewczyn. A może to ja coś źle odczytałam
Haha...rzeczywiście moja postawa dotycząca ,,mężczyzn''jest dla niektórych dość roszczeniowa,ale ja po prostu wiem,ze kobiety są lepszym gatunkiem i faceci powinni być wdzięczni za to,ze wogóle mają jakąś dziewczyne/kobiete,chyba większość mężczyzn w moim życiu też była tego zdania,więc pewnie stąd moje poglądy....
__________________
Uwielbiam złudzenia,które kiedyś miałam
CaTe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:16   #231
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
Chii1986,mimo to,ze kochasz go to będąc na Twoim miejscu zostawiłabym go,to moje skromne zdanie tylko, sama zawsze wybieram starszych facetów,bo uważam,że 18-latkowie nadają się tylko do wyręczania w odrabianiu zadań domowych,teraz widze,ze faceci powyżej 20,też nie zawsze się starają...Pół roku temu miałam chłopaka,który przekonywał mnie do pójścia na mało ambitny film tym,że zapłaci za mój bilet...nie musze dodawać,ze już nie jesteśmy razem
A widzisz jakieś inne powody poza tym,że On nie robi mi prezentów? Nie jest ważne to że mnie kocha,nie zdradza,opiekuje się mną,wozi,robi kolacje...? W takim razie gratuluje podejścia do związków i życze faceta,który zawsze bedzie płacił za ciebie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:17   #232
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
Chii1986,mimo to,ze kochasz go to będąc na Twoim miejscu zostawiłabym go,to moje skromne zdanie tylko, sama zawsze wybieram starszych facetów,bo uważam,że 18-latkowie nadają się tylko do wyręczania w odrabianiu zadań domowych,teraz widze,ze faceci powyżej 20,też nie zawsze się starają...Pół roku temu miałam chłopaka,który przekonywał mnie do pójścia na mało ambitny film tym,że zapłaci za mój bilet...nie musze dodawać,ze już nie jesteśmy razem
niby czemu ma go zostawić?bo Ty tak jej radzisz??

phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:18   #233
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
ja po prostu wiem,ze kobiety są lepszym gatunkiem i faceci powinni być wdzięczni za to,ze wogóle mają jakąś dziewczyne/kobiete
...porażka...
wpółczuję wszystkim facetom, którzy mają z Tobą do czynienia
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:20   #234
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
Chii1986,mimo to,ze kochasz go to będąc na Twoim miejscu zostawiłabym go,


Właśnie.
Chii1986, z jakimś potworem skąpcem chyba jesteś

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
to moje skromne zdanie tylko,
A dlaczego uważasz, że powinna go zostawić?

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
sama zawsze wybieram starszych facetów,bo uważam,że 18-latkowie nadają się tylko do wyręczania w odrabianiu zadań domowych,teraz widze,ze faceci powyżej 20,też nie zawsze się starają...
Ale w czym się słabo starają?
W odrabianiu prac domowych?



Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
Pół roku temu miałam chłopaka,który przekonywał mnie do pójścia na mało ambitny film tym,że zapłaci za mój bilet...nie musze dodawać,ze już nie jesteśmy razem
Nie no, pewnie, że nie musisz dodawać, że już z nim nie jesteś.
Wiadomix, że takiego buraka zostawiłaś.

To tylko ja stawiam mojemu TŻtowi warunek, że pójdę z nim do kina na jakiś film akcji (nie lubię takich), jak mi bilet kupi
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:22   #235
CaTe18
Raczkowanie
 
Avatar CaTe18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
GG do CaTe18
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
...porażka...
wpółczuję wszystkim facetom, którzy mają z Tobą do czynienia
Ja w sumie też...Ale przez tą krytyke powoli zamykam się w sobie
__________________
Uwielbiam złudzenia,które kiedyś miałam
CaTe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:23   #236
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

[quote=CaTe18;5329194]Haha...rzeczywiście moja postawa dotycząca ,,mężczyzn''jest dla niektórych dość roszczeniowa,ale ja po prostu wiem,ze kobiety są lepszym gatunkiem i faceci powinni być wdzięczni za to,ze wogóle mają jakąś dziewczyne/kobiete,chyba większość mężczyzn w moim życiu też była tego zdania,więc pewnie stąd moje poglądy....[/quote]
No to gratuluję..trafiłaś na słabych psychicznie mięczaków i pewnie wyciągałaś z nich ile wlezie...jako ten lepszy gatunek przecież miałaś prawo Tylko że takie coś to nie jest związek... nie problem znaleźć faceta,który nie zna własnej wartości i jest Ci wdzieczny że jesteś jego dziewczyną,gorzej z tego faceta zrobić kogoś pewnego siebie,przekonanego a własnej wartości...a może ty nie widzisz takiej potrzeby..skoro to gorszy gatunek...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:25   #237
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
Haha...rzeczywiście moja postawa dotycząca ,,mężczyzn''jest dla niektórych dość roszczeniowa,ale ja po prostu wiem,ze kobiety są lepszym gatunkiem i faceci powinni być wdzięczni za to,ze wogóle mają jakąś dziewczyne/kobiete,chyba większość mężczyzn w moim życiu też była tego zdania,więc pewnie stąd moje poglądy....
W takim razie pozostaje mi jedynie życzyć Ci, byś kiedyś nie obudziła się z ręką w nocniku. Ciekawa jestem, czy zamierzasz pracować, czy tylko ładnie wyglądać i być podziwianą przez swojego głupiutkiego TŻ, który jest niesamowitym farciarzem, bo przecież ma jakąś kobietę
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:27   #238
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

ja ci chyba niewiele poradze na to, bo nie mam takiego problemu - a wrecz przeciwnie nie lubie kiedy to on zawsze za wszystko placi - pomimo tego ze jestesmy ze soba czuje sie jak jakas utrzymanka. Dlatego czasami placi on a czasami ja - mysle ze tak jest sprawiedliwie, choc on czasami marudzi jak ja chce zaplacic- ale chyba juz sie do tego przyzwyczail.


Ciezko jest mi napisac co powinnas mu powiedziec, bo moze to zabrzmiec jakby zalezalo ci tylko na stronie materialnej. Mysle ze najprosciej i najlepiej bedzie jak mu powiesz co ci lezy na watrobie bez zbytnich ceregieli i obawiania sie ze to go urazi, jak jest madry to zrozumie. Ja zawsze sie ciesze z kazdego drobiazgu jaki od niego dostalam - i wiem ze mu sprawia radosc jak ja sie ciesze. Moze on po prostu jest tak wychowany, ze nie przywiazuje sprawy do takich rzeczy. A moze mysli, ze to takie nie meskie? albo moze mysli ze takie zachowanie zrobi z niego pantoflrza? Porozmawiaj z nim bo inaczej mozemy sobie tylko gdybac na ten temat. A moze kup mu jakis drobiazg tak bez okazji i powiedz mu ze lubisz mu sprawiac przyjemnosc tak bez okazji i lubisz jak sie cieszy jak cos mozesz mu dac moze to da mu do myslenia??!
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:30   #239
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez CaTe18 Pokaż wiadomość
Ja w sumie też...Ale przez tą krytyke powoli zamykam się w sobie
ej sory, ale wydaje mi się, że TY JUŻ JESTEŚ ZAMKNIĘTA, jak można stwierdzic że kobieta l to lepsza istota od mężczyzny??? w czym? z jakiej racji?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 13:32   #240
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ej sory, ale wydaje mi się, że TY JUŻ JESTEŚ ZAMKNIĘTA, jak można stwierdzic że kobieta l to lepsza istota od mężczyzny??? w czym? z jakiej racji?

pewnie dlatego ze jest kobieta a nie facetem- a to juz jest nie lada wyczyn - tez bym sie w sobie zamknela z tego powodu
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.