kosmetyki do makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-04, 12:48   #1
olka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 2

kosmetyki do makijażu


Cześć dziewczyny!
Czy mogłybyście mi polecić jakieś dobre i niezbyt drogie kosmetyki do makijażu?
olka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 13:30   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: kosmetyki do makijażu

Ale do makijażu czego? Bo ja Ci moge polecić moich faworytów...Do ust – water shine diamonds maybelline, cena ok. 30 zł, droższy odpowiednik ale za to pachnie ma więcej kolorów do wybrania i lepsze opakowanie – shine delicieux z loreala, cena to 42 zł. Z błyszczyków albo szminek w płynei – oo, tu to mam pole do popisu bo używam ich nagminnie...Ale ostatnio spodobał mi sie water shine maybellina, cena to 20 zł, dość dużo kolorów, a zjeszcze tańszych...to od bidy może być i bell, pomadka w płynie, mam rozową za 8 zł i rozcieram ją na ustach i efekt nawet ciekawy...Do twarzy – puder w kompakcie manhattana, cena to 20-30 zł, bardzo fajny, a podkład ja używam taniego erisa za 10 zl odcien jasny i jest fajny, to ten z serii ponizej 20. Korektor wczesniej vichy, bardzo dobry ale tylko jedne odcien do wyboru, a teraz looka, kosztuje 6 zł ale jest gorszy. Róż, ee, tu nie mam faworyta...Tuszów nie używam..konturówka – mam pierre rene, całkiem w porządku...Do oczu, mialam z pierre rene ale slabizna, dostalam od Lejki sephorowskie i ichna razie uzywam, fajne a iiiiiiiiile kolorrrrrrrrrow! chyba 155... a cena to 10 zł. A konturówki pierre rene to 6 zł. Zajrzyj zreszta na KW, tam sa opinie o kolorowce...Buziak

P.S. A do makijażu oczywiscie pedzelki we-my Mam od kilku dni, ale sa supeer, miekkie, tanie...do ust po 3 (!) zł, do pudru po 8...taniiiiizna!
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.