Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-29, 09:20   #1981
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez moniniuni18 Pokaż wiadomość
A ile kosztują tabletki Midiana ?? Pierwsze opakowanie dostalam od ginekolog za darmo do wyprobowania ..
Ja zapłaciłam 32zł ale nie miałam czasu zrobić rozeznania gdzie najtaniej, więc jeszcze będę szukała tańszej apteki.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:38   #1982
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja skończyłam moje pierwsze opakowanie Yasminu, 3 dzień bez a krwawienia jeszcze nie ma. Ale chciałam zapytać o coś innego, od kąd zaczęłam brać te tabletki absolutnie nie mam ochoty na jakiekolwiek zbliżenia, zastanawiam się czy to przejdzie czy lepiej zmienić tabletki?
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 12:47   #1983
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
faktycznie sporo ;/ ja w Gdańsku kupowałam za 29.95zł, a teraz w Atenach za niecałe 8euro.
gdzie w Gdańsku tak tanio?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 15:04   #1984
kamciak90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Witam.
Dostałam dzisiaj receptę na te tabletki, nie mogłam nigdzie ich dostać a byłam aż w trzech aptekach :| Ciekawi mnie też ich cena. W internecie też bardzo malutko informacji, jeśli któraś z was je zażywa może nam coś o nich napisze ?
Pozdrawiam.
kamciak90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 16:26   #1985
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez kamciak90 Pokaż wiadomość
Witam.
Dostałam dzisiaj receptę na te tabletki, nie mogłam nigdzie ich dostać a byłam aż w trzech aptekach :| Ciekawi mnie też ich cena. W internecie też bardzo malutko informacji, jeśli któraś z was je zażywa może nam coś o nich napisze ?
Pozdrawiam.
Kamciak90 już troszkę informacji masz powyżej. Natomiast co do apteki, to normalne, że nie możesz ich dostać, bo to nowość i jeszcze dość rzadko przepisywana. Poproś po prostu w aptece o zamówienie leku i jak zostawisz receptę, to na następny dzień już powinnaś móc odebrać zamówienie.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:06   #1986
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
gdzie w Gdańsku tak tanio?
trzeba wysiąść na przystanku na Miszewskiego. Tam są niedaleko siebie dwie apteki, w jednej własnie 29.95, w drugiej drożej.
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:41   #1987
kamciak90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 74
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Dzięki Tak chyba zrobię, bo okres zbliża się wielkimi krokami..
kamciak90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 20:46   #1988
periwinkle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 22
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

podbijam watek, wlasnie dostalam recepte na midiane (przechodze z cilestu) i chcialam sie dowiedziec jak ja tolerowalyscie ;]
periwinkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 22:58   #1989
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

w którą stronę iść jak tam wysiądę, jeśli wysiadam z tramwaju jadącego do głównego ?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 00:52   #1990
Julecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 6
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Hej dziewczyny mam nadzieję że mi pomożecie bo mam chyba poważny problem Otóż biorę 2 opakowanie Yasmin i jestem już w jego połowie i w zasadzie od tego 2 opakowania czuję na wieczór że mam spuchnięte dłonie i stopy... Najpierw myślałam że to od ostatnich upałów ale teraz jest zimno a zaczęłam mieć jeszcze bardziej niepokojące objawy - nogi zaczęły mnie tak dziwnie pobolewać zrobiły się ciężkie (czuję to w nocy), stopy mnie pieką/palą ale jak je dotykam to są zimne. I żyły mi wyszły na dłoniach o których do tej pory nie miałam pojęcia że nawet tam są I mam dreszcze teraz. Nie wiem czy ja się tak nakręcam czy co ale może to zakrzepica? Nie wiem co mam zrobić bo tabletki nie biorę jako środek anty tylko na policystyczne jajniki i nie leczy mnie gine tylko endokrynolog... Czy odstawić je natychmiast czy poczekać do końca opakowania? Kiedyś już brałam jasmin i to długo bo 3 lata i nie miałam żadnych objawów tylko odstawiłam bo zaczęłam mieć doła, zmieniłam na jeanine ale po nich spuchłam jak balon od wody i głowa mnie bolała albo mnie coś kłuło w plecach... No i wróciłam do yasmin a tu takie numery... Mam nadzieję że poradzicie mi coś bo bardzo się boję że to może być ta zakrzepica i będę musiała zrezygnować z tabsów... A tego nie chcę bo muszę wyleczyć te jajniki żeby w przyszłości nie mieć problemów z zajściem w ciążę...
Wybaczcie za ten długi post ale nie znam lepszego sposobu na tą chwilę żeby się dowiedzieć co to może być.
Julecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 09:07   #1991
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
w którą stronę iść jak tam wysiądę, jeśli wysiadam z tramwaju jadącego do głównego ?
apteka calamus na Grunwaldzkiej
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 11:35   #1992
Lejdi Bond
Raczkowanie
 
Avatar Lejdi Bond
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 353
Dot.: Yasmin - zbiorczy

.

Edytowane przez Lejdi Bond
Czas edycji: 2012-01-26 o 13:26
Lejdi Bond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 13:13   #1993
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez megustastu Pokaż wiadomość
Dziewczyny z krk, gdzie kupujecie yasmin? Ja co znajdę aptekę, to jest w niej drożej niż w poprzedniej, ostatnio płaciłam ponad 40pln
w sieci dr maxx sa za 19,90. promocja wakacyjna!

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Julecka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam nadzieję że mi pomożecie bo mam chyba poważny problem Otóż biorę 2 opakowanie Yasmin i jestem już w jego połowie i w zasadzie od tego 2 opakowania czuję na wieczór że mam spuchnięte dłonie i stopy... Najpierw myślałam że to od ostatnich upałów ale teraz jest zimno a zaczęłam mieć jeszcze bardziej niepokojące objawy - nogi zaczęły mnie tak dziwnie pobolewać zrobiły się ciężkie (czuję to w nocy), stopy mnie pieką/palą ale jak je dotykam to są zimne. I żyły mi wyszły na dłoniach o których do tej pory nie miałam pojęcia że nawet tam są I mam dreszcze teraz. Nie wiem czy ja się tak nakręcam czy co ale może to zakrzepica? Nie wiem co mam zrobić bo tabletki nie biorę jako środek anty tylko na policystyczne jajniki i nie leczy mnie gine tylko endokrynolog... Czy odstawić je natychmiast czy poczekać do końca opakowania? Kiedyś już brałam jasmin i to długo bo 3 lata i nie miałam żadnych objawów tylko odstawiłam bo zaczęłam mieć doła, zmieniłam na jeanine ale po nich spuchłam jak balon od wody i głowa mnie bolała albo mnie coś kłuło w plecach... No i wróciłam do yasmin a tu takie numery... Mam nadzieję że poradzicie mi coś bo bardzo się boję że to może być ta zakrzepica i będę musiała zrezygnować z tabsów... A tego nie chcę bo muszę wyleczyć te jajniki żeby w przyszłości nie mieć problemów z zajściem w ciążę...
Wybaczcie za ten długi post ale nie znam lepszego sposobu na tą chwilę żeby się dowiedzieć co to może być.
Kochana, mi jedna noga spuchla w lydce po nocy. Byla wielgasna, ciezka i obolala, zyly takze na wierzchu. Ja zawsze mam problem z naczyniami na nogach, mimo smarowania, brania diosminy etc.
Ja od razu odkleilam plaster (czego pozalowalam, bo wszystko mi sie rozstroilo i mam tradzik jak u 13 latki kwalifikujacy sie wg mojej dermatolog pod IZOTEK!!!) i dostalam wtedy zastrzyki w brzuch od lekarza (14 dni), choc zdania lekarzy byly podzielone co to jest, bo badanie dopplera nic nie wykazalo. U mnie to bylo zapewne spowodowane 14 godzinnym lotem, ale czytalam gdzies ze antykoncepcja takze ma wplyw choc plastry gorzej na to wplywaja niz tableki.

Ja bym na Twoim miejscu nie odkleila i biegiem leciala do przychodni czy szpitala.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 14:53   #1994
Bell_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Lekarz przepisał mi równiez Midiane, bardzo mi ją polecał mimo tego ze wczesniej brałam Yasmin. Dziś je kupiłam w aptece która mi polecił za 31,50 zł/op (ul.świętokrzyska 32, warszawa). Ale na miejscu się dowiedziałam, że pierwszy raz je sprowadzili właśnie dziś i nie byli w stanie odpowiedzieć na pytanie jak długo sa na rynku?
Więc mam obawy bo nie chce być królikiem doświadczalnym...
A wszystko wygląda mi na akcję marketingową...
Jedyne co za nią przemawia to to ze ma taki sam skład do Ysmin.

Kolejna niepokojąca spraw to to, że na informację o tym, że palę papierosy lekarz gwałtownie zareagował, że to ogromne przeciwskazanie!
wcześniej przy Yasmum nikt mi nic takiego nie mówił.
A faktycznie na ulotce Midiany pierwsze wymienione przeciwskazanie to palenie papierosów...

Tak czy inaczej zdecydowałam się zacząć je zażywać...
Bell_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 14:57   #1995
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

papierosy są przeciwskazaniem do wszystkiego, co zawiera estrogeny. i jest o tym w każdej ulotce pigułek (obok uwagi, że po 35r.ż. ryzyko śmierci z powodu powikłań zakrzepowych jest wyjątkowo wysokie u "hormonalnych palaczek")
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 21:30   #1996
Xavi1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8
GG do Xavi1989 Send a message via Skype™ to Xavi1989
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dziewczyny mam pytanie... Jestem w kropce otóż pominełam tabletkę z opakowania Jasmine... Tylko nie wiem którą.... I zorientowałam się grubo po fakcie... Jak ze skutecznością preparatu??

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Współżyłam ale mó chłopak nie skończyłe we mnie.... chociaż tyle.. nie wiem jak ja to zrobiłam.... i teraz jestem w kropce.... pomóżcie, proszę.... czy może najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u gina?? Zgłupiałam w tym momencie.... pomocy....
Xavi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 13:43   #1997
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
ja skończyłam moje pierwsze opakowanie Yasminu, 3 dzień bez a krwawienia jeszcze nie ma. Ale chciałam zapytać o coś innego, od kąd zaczęłam brać te tabletki absolutnie nie mam ochoty na jakiekolwiek zbliżenia, zastanawiam się czy to przejdzie czy lepiej zmienić tabletki?
Ja mam krawienie zawsze właśnie po 3 dniach, więc spokojnie. U mnie nie zauważyłam żadnej zmiany, libido nadal wysokie (eh czasem chyba za), na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze do 3ciego opakowania, jeśli wtedy się nie unormuje to pogadaj z ginem, nie ma co katować organizm i co chwile zmieniać piguły.
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 17:07   #1998
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Yasmin - zbiorczy

zgłupiałam z tymi 7 dniami przerwy.. zaczynam 3cie opakowanie i poprawcie mnie prosze jesli sie myle..
ostatnia tabletka wzięta w piątek czyli następne opakowanie zaczynam w następną sobotę.tak??
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:54   #1999
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Yasmin - zbiorczy

tak
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 21:27   #2000
periwinkle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 22
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Bell, mi gine powiedziala ze midiana to nowo wprowadzony generyk yasminu - czyli dokladnie ten sam lek tyle ze pod inna nazwa. dzieki temu jest tez tanszy.
Ja yasminu nigdy jeszcze nie bralam, dajcie znac jak u was z tolerancja na ten lek.
periwinkle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 09:16   #2001
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
tak
dzięki
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 15:41   #2002
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

I jak się czujecie kobietki? Ja dziś łykam 7mą tabketkę i jak na razie to odczuwam duży spadek nastroju. Wczoraj wieczorem ok 4 godziny po zażyciu pigułki miałam mdłości. I niestety cera nie jest w najlepszym stanie. Mam nadzieję, że to tylko taka tymczasowa mała burza.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 09:30   #2003
fiffina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej Ja wzięłam kilka dopiero i biorę je na noc, więc może nie odczuwam mdłości czy coś. Jeszcze u mnie za wcześnie, żeby były odczuwalne jakieś skutki uboczne. Ale póki co jest wszystko ok
fiffina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 17:35   #2004
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Question Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

dziewczyny ja też dostałam recepte na te tabsy. Ale co z tego jak przeszukałam całe miasto i jedyne co mogą to zamówić na jutro- a ja mam dziś 1 dzień okresu- tzn właśnie w tej chwili się zaczęło- ale leciutko....NO i co ja mam zrobić? jutro o 11 mają mieć jak nie w 1aptece to w 2giej. Czy mogę połknąć 1tabletkę jutro?? też mi nowość i raptem nie mają w aptekach ://// zła jak osa jestem...pomożecie?
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 22:50   #2005
chocaapic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Nie masz sie co przejmowac, możesz wziąc tabletke w drugim dniu okresu - ja tak zrobilam- z tym że wtedy dopiero po 7 dniach brania tabletek jestes bezpieczna ;p jeżeli wzięłabyś tabsa w 1 dniu okresu - jesteś bezpieczna od razu, zreszta wszystko jest w ulotce ;p ja jestem juz po zażyciu 12 tabletek, tak średnio jestem zadowolona... cera mi się pogorszyła i mam strasznie obolałe piersi, nie wiem jak tam u Was ;p

pare miesięcy temu brałam tabletki Novynette - z nich byłam bardzo zadowolna i osobiście polecam ) Natomiast co do Midiany - hmm... nie jestem przekonana, bo to nowośc i jesteśmy takimi krolikami doświadczalnymi ;/// nie ma wielkich dolegliwości związanych z zażywaniem tych tabletek, ale wiadomo, że każda decydując sie na branie anty ma wygórowane wymagania, bo tabletki są po to, żeby ułatwić życie xd

Edytowane przez chocaapic
Czas edycji: 2010-08-05 o 23:07
chocaapic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 08:44   #2006
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

możesz poprosić, żeby wydano ci lek o składzie identycznym, czyli np. yasmin. nie będziesz musiała czekać, zamawiać. ale to ci wyjdzie drożej.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:16   #2007
fiffina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 16
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej! Ja biorę je tydzień niecały i narazie nie mogę narzekać. Nie zauważyłam czegoś szczególnego, co mogłoby być skutkiem ubocznym. Czuję się tak samo jak wtedy, kiedy ich nie brałam. To moje pierwsze tabletki. Dam znać, jakby zaczęło się dziać coś niedobrego. Wy też Dziewczyny piszcie jak się czujecie
fiffina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:08   #2008
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Red face Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

[QUOTE=chocaapic;21183742]Nie masz sie co przejmowac, możesz wziąc tabletke w drugim dniu okresu - ja tak zrobilam- z tym że wtedy dopiero po 7 dniach brania tabletek jestes bezpieczna ;p jeżeli wzięłabyś tabsa w 1 dniu okresu - jesteś bezpieczna od razu, zreszta wszystko jest w ulotce ;p ja jestem juz po zażyciu 12 tabletek, tak średnio jestem zadowolona... cera mi się pogorszyła i mam strasznie obolałe piersi, nie wiem jak tam u Was ;p


dzięki!! wczoraj już doczytałam na innych forach, także od razu stresik zszedł ;-) noo także dziś dostałam i biore od dzis. Zobaczymy, zdam relacje. Mam tylko nadzieję że cera mi się nie pogorszy :/// dzięki i pozdrawiam!
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 17:33   #2009
kamila8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Nieregularna miesiaczka - antykoncepcja

hej dziewczyny mam pytanie ginekolog przepisal mi dzis tabletki MIDIANA lecz niestety mam nieregularne miesiaczki ale nie jest to spowodowane niczym powaznym poprostu chodzi o moj wiek bo mam zaledwie 17 lat rocznikowo a miesiaczki od 2 lat takze wszystko mi sie jeszcze ureguluje ale powiedzcie mi kiedy mam wziasc pierwsza tabletke bo czasem jest tak ze nie mam okresu nawet przez 2 lub 3 miesiace mam tyle czekac do pierwszego dnia miesiaczki?? zalezy mi na jak najszybszej mozliwosci wspolzycia bedac pewna ze tabletki juz dzialaja. wiec kiedy moge zaczac je brac i po jakim czasie zaczna dzialac?? z gory dziekuje za odpowiedzi.

Edytowane przez kamila8888
Czas edycji: 2010-08-06 o 17:34
kamila8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 19:14   #2010
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Nieregularna miesiaczka - antykoncepcja

A ulotkę czytałaś?? Chyba nie i tu jest pies pogrzebany.
Jeśli nie chcesz zostać za wcześnie mamą to postępuj zgodnie z ulotką...
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.