Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 13:40   #3211
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość

Trochę smieszy mnie tylko, że dajecie sobie prawo ocenienia innych.

Spoko. Najlepiej uczepić się czegoś średnio związanego z tematem jak już zabraknie argumentów. Jakby na te Twoje wcześniejsze stwierdzenia ktoś odpowiedział, że ludzie z takimi poglądami 'są super', to nie byłoby klasycznej gadki o "prawie do oceniania innych".
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:12   #3212
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo chętnie pociągnęłabym ten temat, ale tak naprawdę wszystko co mam na ten temat do powiedzenia napisałam tu: Klik! i każdy następny mój post nic więcej w temacie moich przekonań nie wniesie.

Trochę smieszy mnie tylko, że dajecie sobie prawo ocenienia innych.

Właśnie oceniłaś nasze ocenianie innych jako złe i pochopne. Jak śmiesz nas oceniać?
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:15   #3213
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

To może zmienię temat ze ślubów na coś bardziej przyziemnego.

Dziwi mnie, że ludzie nie korzystają z kas samoobsługowych w supermarketach i wolą stać w długich kolejkach do zwykłych kas, podczas gdy samoobsługowe są wolne.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:21   #3214
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Ja przyznam, że nie umiem takiej obsługiwać Tzn. raz widziałam jak robił to mój ojciec i a to jakiś kod nie wchodził a to coś miało inną cenę a skasować produkt w takiej nie jest łatwo...
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:26   #3215
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Ja dojeżdżam na uczelnie pociągiem i denerwuje mnie, jak w upały nie można otworzyć okna, bo zaraz ktoś robi awanturę (żeby jeszcze grzecznie powiedział), że ON/ONA się przeziębi W takim pociągu, którym dojeżdżam naprawdę jest ogromna duchota i skwar, ale co tam. Nadmienię, że nikt nie otwiera całego okna, bo jest to niemożliwe. To są małe okienka rozchylane u góry. Grr...
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:48   #3216
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwią mnie ludzie, najczęściej młodzi którzy uważają że niektórzy np sprzątaczki nie zasługują na coś więcej niż płaca minimalna.
W ogóle dziwią mnie ludzie którzy uważają że płaca minimalna jest wystarczająco wysoka
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 14:56   #3217
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Ja dojeżdżam na uczelnie pociągiem i denerwuje mnie, jak w upały nie można otworzyć okna, bo zaraz ktoś robi awanturę (żeby jeszcze grzecznie powiedział), że ON/ONA się przeziębi W takim pociągu, którym dojeżdżam naprawdę jest ogromna duchota i skwar, ale co tam. Nadmienię, że nikt nie otwiera całego okna, bo jest to niemożliwe. To są małe okienka rozchylane u góry. Grr...
U mnie wklasie w LO były ciagłe walki o okna, teraz czasami na studiach też. Jeszcze w pociągu takie wymówki mogą być skuteczne, bo przedział to jest mała przestrzeń, ale w dużej sali? Jak komuś zimno przy trochę uchylonym oknie, to niech siada przy ścianie. A tymczasem wszyscy muszą się dusić w swoich wyziewach przez półtorej godziny Ktoś się zaziębi od przewietrzenia sali, a od zarazków krążących w totalnej duchocie nie można zachorowac?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 16:13   #3218
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
U mnie wklasie w LO były ciagłe walki o okna, teraz czasami na studiach też. Jeszcze w pociągu takie wymówki mogą być skuteczne, bo przedział to jest mała przestrzeń, ale w dużej sali? Jak komuś zimno przy trochę uchylonym oknie, to niech siada przy ścianie. A tymczasem wszyscy muszą się dusić w swoich wyziewach przez półtorej godziny Ktoś się zaziębi od przewietrzenia sali, a od zarazków krążących w totalnej duchocie nie można zachorowac?
Moja wychowawczyni w liceum miała wręcz obsesję wietrzenia pomieszczeń, nawet, kiedy na dworze było -10 stopni. Poniekąd ją rozumiem, jak się spędza w sali lekcyjnej kilka godzin dziennie, to można mieć potrzebę świeżego powietrza co 45 minut. Kiedy protestowaliśmy, odpowiadała nam, że widocznie naszym zdaniem od smrodu jeszcze nikt nie umarł, a od zimna owszem - Napoleon pod Moskwą. Do dzisiaj wspominam to z uśmiechem
Skoro jesteśmy przy komunikacji miejskiej, to za każdym razem, jak wsiadam do metra/autobusu/tramwaju w Warszawie, mam wrażenie, że nikt nie wpadnie na to, żeby przesunąć się kawałek w głąb i pozwolić innym wejść, tylko robi dwa kroki do środka i stoi jak opoka. A potem się dziwią, że inni się muszą przepychać, żeby w ogóle wejść.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:15   #3219
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...i-autobus.jpeg

doskonale wiem o czym mówisz
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:27   #3220
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Mnie ostatnio zadziwił ten program.
Według autorów ma to być sztuka. I niech mi ktos powie, jak mozna nazwać sztuką rozbieranie sie kobiet przed kamerą, bo tak im ktoś nakazał Nie ogarniam, poważnie.
http://www.wykop.pl/ramka/33060/tvp-kultura-wtf/

Obrazek z kwejka to samo sedno problemu komunikacji miejskiej.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:30   #3221
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią


nigdy tego nie widziałam
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 16:53   #3222
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Kolega mi to ostatnio wyslal. Poszperałam troche po stronach i one tak na serio.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:24   #3223
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
To może zmienię temat ze ślubów na coś bardziej przyziemnego.

Dziwi mnie, że ludzie nie korzystają z kas samoobsługowych w supermarketach i wolą stać w długich kolejkach do zwykłych kas, podczas gdy samoobsługowe są wolne.
O rany to ja chyba jakaś nei tego bo pierwszy raz slsyze o jakis kasach samoobslugowych
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 23:27   #3224
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

A mnie dobijają osoby, które same sobie podnoszą samoocenę czyimś kosztem. Np. kiedyś weszłam z przyjaciółką do apteki, obie jesteśmy szczupłe, ale nie wychudzone, no i poprosiłyśmy o tabletki z olejkiem z wiesiołka, a farmaceutka do nas: wyglądacie jak 10-letnie dzieci, figura dziewczynki z podstawówki Myślałyśmy, że padniemy na miejscu... Dodam, ze owa pani miała problemy z dodatkowymi kilogramami.

I ciekawi mnie nowy zwyczaj obecny wśród facetów, wchodzenia na dostępny na GG i ustawianie opisu: nie ma mnie teraz przy komputerze. Ja zazwyczaj jak odchodzę od kompa, to daję się niedostępna albo niewidoczna. Albo ten nowy status: nie przeszkadzać, nie wiem czemu on ma służyć, bo jak ktoś nie chce by mu przeszkadzać, to ma niewidok Nie wiem, jak dla mnie mnożenie niepotrzebnych bytów, ale może się nie znam
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 23:35   #3225
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A mnie dobijają osoby, które same sobie podnoszą samoocenę czyimś kosztem. Np. kiedyś weszłam z przyjaciółką do apteki, obie jesteśmy szczupłe, ale nie wychudzone, no i poprosiłyśmy o tabletki z olejkiem z wiesiołka, a farmaceutka do nas: wyglądacie jak 10-letnie dzieci, figura dziewczynki z podstawówki Myślałyśmy, że padniemy na miejscu... Dodam, ze owa pani miała problemy z dodatkowymi kilogramami.
Też tego nie ogarniam

Cytat:
I ciekawi mnie nowy zwyczaj obecny wśród facetów, wchodzenia na dostępny na GG i ustawianie opisu: nie ma mnie teraz przy komputerze. Ja zazwyczaj jak odchodzę od kompa, to daję się niedostępna albo niewidoczna. Albo ten nowy status: nie przeszkadzać, nie wiem czemu on ma służyć, bo jak ktoś nie chce by mu przeszkadzać, to ma niewidok Nie wiem, jak dla mnie mnożenie niepotrzebnych bytów, ale może się nie znam
Ja akurat nie lubię tego statusu "nie przeszkadzać". Zwłaszcza, że jak ktoś ma starszą wersję komunikatora, to go nawet nie widzi.

A akurat status dostępny i opis "nie ma mnie teraz przy komputerze" trochę mnie razi. Co innego "nie przeszkadzać". Bo wtedy jest to dla mnie sygnał, że dana osoba prosi o to żeby jej nie przeszkadzać, ale w razie czego na gadu jest, więc w ważnej sprawie można do niej od razu napisać (i nie zastanawiać się czy ta osoba jest, czy jej nie ma)
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 23:37   #3226
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

No chyba że z tym nie przeszkadzać jest tak, jak mówisz, bo wtedy to jest w jakiś sposób logiczne. Nie przeszkadzać, ale jak coś ważnego to jestem... Zauważyłam u swoich kolegów modę na "nie ma mnie teraz przy komputerze"...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 23:46   #3227
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
No chyba że z tym nie przeszkadzać jest tak, jak mówisz, bo wtedy to jest w jakiś sposób logiczne. Nie przeszkadzać, ale jak coś ważnego to jestem... Zauważyłam u swoich kolegów modę na "nie ma mnie teraz przy komputerze"...
Miałam jednego znajomego, który właśnie często miał taki status. Włączał mu się po jakimś tam czasie bezczynności I to akurat miało sens. Bo on często był przy komputerze, ale zdarzało mu się odejść od kompa, coś robić itd. I wtedy taki opis "nie ma mnie przy komputerze", znaczył: "Nie ma mnie przy kompie, ale pewnie zaraz wrócę".

Ale to już naprawdę trzeba znać daną osobę żeby zrozumieć jej zwyczaje na gadu gadu
Ja np. zawsze jestem co najwyżej na zaraz wracam
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 23:59   #3228
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Trochę smieszy mnie tylko, że dajecie sobie prawo ocenienia innych.
Może warto zacząc czytac tematy wątków, zamiast bezmyslnie w nich pisac?
To jest wątek "Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią", więc nie rozumiem pretensji o to, że ktoś napisał o tym co go dziwi .
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 10:45   #3229
Liptonka
Rozeznanie
 
Avatar Liptonka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 870
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
No chyba że z tym nie przeszkadzać jest tak, jak mówisz, bo wtedy to jest w jakiś sposób logiczne. Nie przeszkadzać, ale jak coś ważnego to jestem... Zauważyłam u swoich kolegów modę na "nie ma mnie teraz przy komputerze"...
to ja Ci wytłumacze
mój kolega wyjaśnił to tak - jeśli odchodzi od kompa to taki status właśnie daje, żeby inni mu nie pisali, a jakby dał na niewidoczny i wrócił zapomniał by zmienić status a czeka na czyjąś wiadomość to woli być dostępny
też tego nie rozumiem no ale...
Liptonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 10:45   #3230
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
O rany to ja chyba jakaś nei tego bo pierwszy raz slsyze o jakis kasach samoobslugowych
Fajna sprawa, podchodzisz do takiej kasy, sama sobie "pikasz" zakupy i płacisz (zazwyczaj kartą, ale czasem móżna też gotówką). Zdarza się, że wyskakują jakieś błędy, towar nie chce się skasować, ale wtedy podchodzi ktoś z obsługi i po kłopocie. Ludzi mało w kolejce, bo chyba się boją. A to proste jak obsługa bankomatu Wszystko wyświetla się na ekranie i jeszcze głos z komputera mówi, co robić. Chociaż w sumie dla mnie to lepiej, że ludzie nie korzystają z tych kas, bo dzięki temu, nie muszę stać w kolejce do nich i szybciej załatwiam zakupy.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:03   #3231
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Wasze zdanie na temat ściągania mnie przeraża
Ok, zżynanie całej pracy niebardzo, ale jakaś mała pomoc ?
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi tylko o prawo.
To dotyczy wielu kierunków.
Ściąga student medycyny? Nie chciałabym trafić do takiego lekarza.
Ściąga studentka kosmetologii? Takiej swojej twarzy (i nie tylko) nie chciałabym powierzyć. Niestety u mnie mnóstwo dziewczyn leci tylko i wyłącznie na ściągach. Ciekawa jestem ile z nich w nocy o północy potrafiłoby wymienić np warstwy naskórka..?
Jako przykład poszła medycyna., więc ok- wiedzy do opanowania jest ogrom, czasu na opanowanie materiału mało- zwłaszcza teraz w czasie sesji, nawet spędzając całe dnie w książkach. Nie sposób nauczyć się wszystkiego, a uczelnie medyczne rządzą się własnymi prawami- warunku nie weźmiesz, musisz powtarzać rok. Dlatego nie mówmy, że nie ma prawa ściągnąć czegokolwiek.

Pogląd, który mnie dziwi? wyścig szczurów.
ps. też nie lubie, gdy ktoś ogromnie żeruje na kimś innym, ale ułożenie się tak by, np koleżanka z grupy- która się uczy, widziała moje odpowiedzi nie jest jakąś ujmą.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:13   #3232
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

ale chyba łatwiej jest coś ukraść, no bo przecież taka kasa nie sprawdzi czy wsytko skasowałeś? czy jak to jest?
u mnie jeszcze zacofanie;(
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:29   #3233
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Dziwią mnie ludzie, najczęściej młodzi którzy uważają że niektórzy np sprzątaczki nie zasługują na coś więcej niż płaca minimalna.
W ogóle dziwią mnie ludzie którzy uważają że płaca minimalna jest wystarczająco wysoka
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Jak się ma firmę, w której jest raz lepiej a raz gorzej to się chętnie pieniędzy pracownikom nie oddaje Bo nawet minimalna+podatki+zus t już są 2 tysiące.
No i po to się prowadzi działalność, żeby swoją kieszeń napełnić a nie czyjąś

Hipokryzja ze mnie zionie wiem, wiem. Bo jakbym miała tyrać za minimalną bym nie chciała pracować.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
To może zmienię temat ze ślubów na coś bardziej przyziemnego.

Dziwi mnie, że ludzie nie korzystają z kas samoobsługowych w supermarketach i wolą stać w długich kolejkach do zwykłych kas, podczas gdy samoobsługowe są wolne.

Hmm, lenistwo ale ja zakupy planuję w godzinach, gdzie jest 10 osób na krzyż, więc mogę spokojnie iść na zwykłą kasę i szybko mnie obsłużą.

Poza tym słabo mi idzie to kasowanie Ze 2 razy byłam na takiej kasie to się umęczyłam.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:30   #3234
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość
Wasze zdanie na temat ściągania mnie przeraża
Ok, zżynanie całej pracy niebardzo, ale jakaś mała pomoc ?
Ale przecież była mowa głównie o kopaniu w krzesło, żeby ktoś podyktował całe zadanie otwarte, albo wyrecytował wszystkie swoje odpowiedzi w teście. Jak np. ktoś mnie spyta cicho o jakąś jedną mała rzecz, to świat się nie zawali (i jeszcze dochodzi kwestia wyczucia, bo jak mnie ktoś nawet o cos małego pyta tak, że słyszę ją ja, pół sali i egzaminator, to nie mam oporów nawet na głos odpowiedzieć, żeby się odczepiła. Mam zero tolerancji nie dla ściagających w ogóle, ale dla mało inteligentnych ściągających)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2011-06-18 o 11:35
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:36   #3235
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
ale chyba łatwiej jest coś ukraść, no bo przecież taka kasa nie sprawdzi czy wsytko skasowałeś? czy jak to jest?
u mnie jeszcze zacofanie;(
Kasa jest do 15 produktów i na 4 kasy jest jedna Pani, która obserwuje tak chociaż jest w auchan
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:36   #3236
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Dziwi mnie chamstwo. Mam straszny, odrywający kaszel. Charczę, dysze i ogólnie ciężko mi się mówi. Za to słychać mnie bardzo.
I stałam w sklepie robiąc drobne zakupy do domu. Przede mną stała matka z kilkuletnim dzieckiem. Starałam się cały czas zakrywać ręka usta kiedy miałam napad kaszlu. Nawet przy nosie trzymałam chusteczki. Usłyszałam tylko warknięcie z strony kobiety:
-Jak się ma gruźlice to się w domu siedzi, a nie ludzi i dzieci zaraża
Rozumiem, że jeśli jestem chora to powinno sie mnie w piwnicy zamknąć, żeby przypadkiem z moich ust nie wydobyła się żadna bakteria.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:45   #3237
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
ale chyba łatwiej jest coś ukraść, no bo przecież taka kasa nie sprawdzi czy wsytko skasowałeś? czy jak to jest?
u mnie jeszcze zacofanie;(
Po obu stronach kasy są wagi. Najpierw na jedną stronę trzeba położyć koszyk ze wszystkimi zakupami. Każdy skasowany towar przekładasz na drugą stronę kasy i waga z jednej strony pełnego koszyka musi się równać wadze po drugiej stronie po skasowaniu wszystkiego. Poza tym każdy towar ma przypisany w komputerze ciężar, więc to też w jakimś stopniu minimalizuje oszustwo (np. skasowanie czegoś tańszego, a wrzucenie czegoś innego droższego). Pewnie można przemycić coś w kieszeni, ale to tak samo, jak przy zwykłych kasach
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:51   #3238
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
To może zmienię temat ze ślubów na coś bardziej przyziemnego.

Dziwi mnie, że ludzie nie korzystają z kas samoobsługowych w supermarketach i wolą stać w długich kolejkach do zwykłych kas, podczas gdy samoobsługowe są wolne.
Niektórzy ludzie mają pogląd- w sumie pasujący do tematu wątku-, że kasy samoobsługowe robią z nich frajerów, bo oni kasjerami nie są I nie będą robić za darmo czegoś, za co innym płacą

Przypomniała mi się przy okazji sytuacja, która bardziej pasowałaby do wątku "Ludzkie zachowania i poglądy, które wk**(urzają)". Przede mną rodzinka w składzie matka z dzieckiem i dziadkowie. Bachorek z gatunku niewychowanych, stłukł butelkę z sokiem. Matka dziecka prosi kasjerkę, żeby powiadomiła kogoś z ekipy sprzątającej, żeby to usunął, na co kochany dziadziuś: zostaw to, co będziesz prosiła! Ty się tym nie przejmuj, to ich sprawa, co sobie będziesz głowę zawracać.
Normalnie krew mnie zalała i powiedziałam mu wprost, że kawał chama z niego :/
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:28   #3239
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

Chyba nawet pisałam tutaj o kasach samoobsługowych - też mnie to dziwi, ludzie zachowują się jakby gryzły
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:31   #3240
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią

A mnie dziwi, jak ludzie, przy takich upałach mogą się nie myć. Dla mnie to masakra, kiedy wsiadam do busa,który jest zapchany do granic mozliwości, i czuję smród potu, widzę busz pod pachami, i (najgorsze) zapaszek moczu... Coś okropnego poprostu.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.