kwasniewska i mucha u wojewodzkiego - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-02, 17:38   #151
evelinaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 580
GG do evelinaa
Dot.: kwasniewska i mucha u wojewodzkiego

Senyszyn bardzo mnie zaskoczyła..."znam" ją tylko z parodi u Majewskiego, a w tym programie pokazała całkiem inne oblicze...
A Cichopek i Hakiel...hm. ile można Myślałam , że ich "5 minut" się już powoli kończy bo naprawde mam serdecznie dość tego zamieszania wokół nich
Są nudni, nie mają kompletnie nic do powiedzenia i i ciekawe ile będą opierać swoją karierę na TzG... Chyba dłużej już sie nie da
evelinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 18:46   #152
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: kwasniewska i mucha u wojewodzkiego

Ehhhs Miałam nie ogladac tego programu, ale jak zobaczyłam, że będą Kasia i Marcin to jednak sie skusiłam Bardzo ich lubię i cenie, nie sądze, żeby Kasia udawała swoją skromność czy nieśmiałość. Nie uważam też, zeby była przesłodzona. JEST PO PROSTU SOBĄ. To widać Bardzo podobało mi się to co powiedziała na temat plastrów antykoncepcyjnych. Jestem tego samego zdania i szanuję to, że nie chce manifestować tych najbardziej intymnych sfer związku. Pozostawia to dla siebie i dla swojego partnera
Co do Marcina - widać było, że był skrępowany. Tak naprawdę to przecież dla niego zupełnie nowy świat, ten show biznes Jeszcze troche czasu musi minąć zanim oswoi się z widokiem kamer

Osobiście, życze im jak najlepiej. Miło się na nich patrzy :yes:
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:07   #153
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: kwasniewska i mucha u wojewodzkiego

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
Na CichoHakieli mam alergię są wszędzie,aż do znudzenia. rozumiem, że cieszą się sobą, tym co robią, ale co za dużo to niezdrowo
CichoHakiele dobre Kaska jest slodka ze az mdli. A ten jej hakiel wyglada mi na pantofla prawie nic sie nie odzywał, za to kasia wypowiadala sie za nich oboje. Senyszyn fajnie wypadła, tak na luzie t
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:07   #154
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: kwasniewska i mucha u wojewodzkiego

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
Na CichoHakieli mam alergię są wszędzie,aż do znudzenia. rozumiem, że cieszą się sobą, tym co robią, ale co za dużo to niezdrowo
CichoHakiele dobre Kaska jest slodka ze az mdli. A ten jej hakiel wyglada mi na pantofla prawie nic sie nie odzywał, za to kasia wypowiadala sie za nich oboje. Senyszyn fajnie wypadła, tak na luzie tylko z
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:07   #155
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: kwasniewska i mucha u wojewodzkiego

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
Na CichoHakieli mam alergię są wszędzie,aż do znudzenia. rozumiem, że cieszą się sobą, tym co robią, ale co za dużo to niezdrowo
CichoHakiele dobre Kaska jest slodka ze az mdli. A ten jej hakiel wyglada mi na pantofla prawie nic sie nie odzywał, za to kasia wypowiadala sie za nich oboje. Senyszyn fajnie wypadła, tak na luzie tylko z tym
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:08   #156
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: kwasniewska i mucha u wojewodzkiego

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
Na CichoHakieli mam alergię są wszędzie,aż do znudzenia. rozumiem, że cieszą się sobą, tym co robią, ale co za dużo to niezdrowo
CichoHakiele dobre Kaska jest slodka ze az mdli. A ten jej hakiel wyglada mi na pantofla prawie nic sie nie odzywał, za to kasia wypowiadala sie za nich oboje. Senyszyn fajnie wypadła, tak na luzie tylko z tym całowaniem
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:08   #157
magiolka
BAN stały
 
Avatar magiolka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 220
Dot.: kwasniewska i mucha u wojewodzkiego

Cytat:
Napisane przez Bridget Pokaż wiadomość
Na CichoHakieli mam alergię są wszędzie,aż do znudzenia. rozumiem, że cieszą się sobą, tym co robią, ale co za dużo to niezdrowo
CichoHakiele dobre Kaska jest slodka ze az mdli. A ten jej hakiel wyglada mi na pantofla prawie nic sie nie odzywał, za to kasia wypowiadala sie za nich oboje. Senyszyn fajnie wypadła, tak na luzie. tylko z tym całowaniem bleee

kurcze! nie wiem jak ja to zrobiłam! przepraszam za tyle postow jesli sie da to proszę o usuniecie
magiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.