Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 13:47   #301
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
właśnie, jest tyle dzieci w domach dziecka czekających na dom, rodzinę, a tu takie rzeczy, ludzie nie maja sumienia, wyobraźni, o ile faktycznie Magda trafiła do innej rodziny, nie wydaje mi sie zeby oni wiedzieli o tej sytuacji, że została porwana , bo nie jestem w stanie sobie wyobrazic radości z rodzicielstwa kosztem tragedii innych
Jest tyle dzieci dlatego, ze większość z nich ma nieuregulowaną sytuację - biologiczni rodzice nie są w pełni pozbawieni praw rodzicielskich. Wpływ na to ma też fakt, ze sama procedura adopcyjna ciągnie się przez bardzo długi czas ...

A co do tematu - wydaje mi się, że nie ma już żadnych szans na odnalezienie dziecka.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2012-01-31 o 13:50
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:03   #302
Infallible
Zakorzenienie
 
Avatar Infallible
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

W 'Uwaga' mówią o Magdzie.

http://uwaga.tvn.pl/332448,reportaze...deo_detal.html
__________________
22.01.2011
.

Edytowane przez Infallible
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:11
Infallible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:42   #303
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

bardzo mnie wzruszyli dziadkowie Madzi, widać jak oni to przeżywają. Bardzo biedni.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:18   #304
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

patrzcie, juz tydzień poszukiwań i nic, żadnego konkretnego tropu, czas leci, mała rośnie(o ile...), a rodzice czekają na cud, świat jest okrutny
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:14   #305
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Nie chce mowic ze to wina tej kobiety, jej matki - bo tak nie jest.

Ale uwazam ze my matki, powinnysmy zminimalizowac mozliwosc takiej tragedii.
Wiem ze cos takiego moze sie stac w poludnie, w centrum miasta. Ale wieksze sa szanse na jakikolwiek atak, gdy jest ciemno.

Nie wiem, ja majac malutkie dziecko mieszkalam rok sama. Calkiem sama, bez rodzicow, meza, kolezanek w poblizu.
Mieszkalam w centrum miasta, ale nigdy nie zdarzylo mi sie wyjsc samej z dzieckiem po zmroku.
Wszystkie sprawy, zakupy- zalatwialam gdy bylo jasno. Najpozniej o 16 bylam w domu. Mozna, da sie.

Nie wyobrazam sobie 3km spaceru z polrocznym dzieckiem, o godzinie 17 - w styczniu. No przepraszam.


Uwazam ze mala zostala porwana do zagranicznej adopcji. Ludzie w USA czy w UK sa w stanie zaplacic grube miliony za zdrowe, mlode dziecko.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:15   #306
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

A ja pomimo wielu pełnych insynuacji wpisów na innych forach nie wierzę, że rodzice mają coś wspólnego z jej uprowadzeniem

Są młodzi ale co z tego (są młodsi rodzice), dziecko wygląda na pogodne i radosne (szczęśliwe po prostu) mają dziadków, którzy im pomagali w opiece nad małą.

Oglądałam ten filmik UWAGA i zgadzam się z postawionym pytaniem przez ojca Madzi: "czy nie może się coś takiego przytrafić NORMALNEJ rodzinie" ?



Oniemiałam, jak czytałam wiele komentarzy kobiet na innych forach, że matka na pewno ma coś wspólnego z jej zniknięciem, coś tu nie gra bo chłodna, opanowana no i ... nie pokazała zdjęcia córeczki na naszej klasie ani facebooku Tak myśli dzisiejsze pokolenie. Nie pochwaliła się - przecież inne mamuśki wpuściłyby już do netu setki zdjęć, a ona ? Co za matka ! Ani jednego. No to jaki werdykt? Winna. Bo jak nie ma zdjęcia bobasa w sieci = nie kochasz swojego dziecka Najwyższy czas odciąć ludziom dostęp do internetu bo to widocznie ogłupia.


A że chłopak ma zdjęcie na cmentarzu ?
Czy jest ono gorsze od zdjęć pijanych bawiących się tatuśków na imprezie ?
A taki Nergal ma gorsze zdjęcia i jeszcze występuje w tv.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:27   #307
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Nie twierdzę, że rodzice Magdy mieli coś wspólnego z jej porwaniem (wątpię, by tak było), ale jako anegdotę (przestrogę) pozwolę sobie przytoczyć zniknięcie Shannon Matthews z Drewsbury, UK.
http://www.guardian.co.uk/uk/2008/de...ws-kidnap-plot
Matka dziewczynki upozorowała zniknięcie córki dla nagrody pieniężnej za jej odnalezienie. Dziewczynka była ukrywana przez jej wuja na zlecenie matki.
Historia dzięki Bogu skończyła się szczęśliwie.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 22:30   #308
szklana
Przyczajenie
 
Avatar szklana
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 16
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Mieszkam nie daleko Sosnowca i szczerze mówiąc, ta matka jest podejrzana. Nic się nie zgadza w jej wypowiedziach. Z resztą- nie znam nikogo z Sosnowca kto by normalnie się zachowywał. Wszyscy tam są jacyś dziwni.
szklana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:46   #309
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez szklana Pokaż wiadomość
Mieszkam nie daleko Sosnowca i szczerze mówiąc, ta matka jest podejrzana. Nic się nie zgadza w jej wypowiedziach. Z resztą- nie znam nikogo z Sosnowca kto by normalnie się zachowywał. Wszyscy tam są jacyś dziwni.
No wlasnie widac, bo gadasz strasznie od rzeczy.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:49   #310
ewka1987
Rozeznanie
 
Avatar ewka1987
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 681
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez szklana Pokaż wiadomość
Mieszkam nie daleko Sosnowca i szczerze mówiąc, ta matka jest podejrzana. Nic się nie zgadza w jej wypowiedziach. Z resztą- nie znam nikogo z Sosnowca kto by normalnie się zachowywał. Wszyscy tam są jacyś dziwni.
tylko czekałam na komentarze w stylu to ludzie z Sosnowca, więc nie ma się co dziwić, że im to się przytrafiło.... taaa.... brawo dla tej Pani
ewka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 22:52   #311
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez szklana Pokaż wiadomość
Mieszkam nie daleko Sosnowca i szczerze mówiąc, ta matka jest podejrzana. Nic się nie zgadza w jej wypowiedziach. Z resztą- nie znam nikogo z Sosnowca kto by normalnie się zachowywał. Wszyscy tam są jacyś dziwni.

Może weź głęboki oddech, pomyśl nad tym, co właśnie napisałaś i napisz coś znów? Bez sensu teraz gadasz.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 23:12   #312
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
(...)
Uwazam ze mala zostala porwana do zagranicznej adopcji. Ludzie w USA czy w UK sa w stanie zaplacic grube miliony za zdrowe, mlode dziecko.
Sorry, ale głupoty opowiadasz. Dziecko można zdobyć w łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób (i jeszcze przewożenie samolotem za Ocean?? ) i nikt nie płaci "grubych milionów", gdzież tam.


Mnie dziwi inna rzecz: na początku była mowa, że rodzice nie dysponują żadnym środkiem transportu i dlatego matka musiała iść z małą 3 km (kawał drogi jakby nie było) pieszo. Ale gdzieś mi się obiło o uszy, że samochód jednak jest, a ojciec dziecka w tym czasie siedział w domu. Jak to w końcu jest?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 23:48   #313
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Sorry, ale głupoty opowiadasz. Dziecko można zdobyć w łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób (i jeszcze przewożenie samolotem za Ocean?? ) i nikt nie płaci "grubych milionów", gdzież tam.


Mnie dziwi inna rzecz: na początku była mowa, że rodzice nie dysponują żadnym środkiem transportu i dlatego matka musiała iść z małą 3 km (kawał drogi jakby nie było) pieszo. Ale gdzieś mi się obiło o uszy, że samochód jednak jest, a ojciec dziecka w tym czasie siedział w domu. Jak to w końcu jest?
Sosnowiec to nie jest male miasteczko. Jakies MPK na pewno tam jest.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 00:12   #314
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

3 km. to nie jest kawał drogi. Spacerkiem idzie się jakieś 25 minut. I w dodatku szła przez osiedle, co mogło uśpić czujność.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 00:15   #315
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
3 km. to nie jest kawał drogi. Spacerkiem idzie się jakieś 25 minut. I w dodatku szła przez osiedle, co mogło uśpić czujność.
Z wózkiem, zimą spacerkiem 25 minut? Jasne... Szybkim krokiem - ewentualnie, ale spacerkiem? Nie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 00:35   #316
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Sosnowiec to nie jest male miasteczko. Jakies MPK na pewno tam jest.
są i autobusy i tramwaje i prywatni przewoźnicy. generalnie jest w czym wybierać i dziwię się, że ktoś MUSI iść 3 km właściwie w centrum miasta.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 00:35   #317
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dziewczyny czytam artykuł na wp i jestem w szoku
http://wiadomosci.wp.pl/title,Jasnow...wiadomosc.html
Jasnowidz Jackowski dziwi się, że rodzina nie chciała jego "bezinteresownej" pomocy...
Ja po przeczytaniu tego fragmentu wypowiedzi nie dziwie się wogóle:
"Zadeklarowałem, że pomogę bezinteresownie, a jedyną rzeczą, której potrzebuję, jest przedmiot należący do dziewczynki. Dziennikarz jednego z tabloidów dowiedział się od rodziny dziecka, że mamy się spotkać i zapytał mnie, czy nie miałbym nic przeciwko jego obecności. Zgodziłem się. Jak się jednak okazało, dziadek Magdy nie przyjechał. Gdy zadzwoniłem do niego, aby zapytać dlaczego się nie pojawił, stwierdził, że nie jest w stanie - mówi Jackowski.

Jackowski dodaje, że dziennikarz próbował potem skontaktować się z rodziną. - Ojciec dziecka powiedział mu, że nic nie wie o żadnym spotkaniu. Na pytanie, czy rozważają skorzystanie z pomocy
jasnowidza, odpowiedział, że nie myślał o tym - relacjonuje Jackowski.
"

Co to na tym świecie się dzieje, że niby bezinteresowna pomoc to nazywa się reklama?? To Pan Czarodziej chciał fotorelację ze spotkania z dziadkiem? Wiadomo, że śledztwo trwa i nie wszystkie info można udostępniać opini publicznej, a Jackowski sobie wymyślił, że spotka się "bezinteresownie" ale przy dziennikarzu. I jeszcze przez dziennikarza się z rodziną kontaktuje po wszystkim?? Dziadkowi pewnie prokurator albo policja zabroniła takich spotkań w asyście dziennikarzy, a ten w wywiadach się pluje, że nie chcą jego pomocy.
I jak czytam opinie ludzi w komentarzach... Ludzie w Polsce mają poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem. Zaraz jakieś podteksty, że jak nie chce rodzina się z jasnowidzem spotkać to napewno coś ukrywa.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 02:49   #318
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Z wózkiem, zimą spacerkiem 25 minut? Jasne... Szybkim krokiem - ewentualnie, ale spacerkiem? Nie.
Śniegu wtedy nie było, więc zima w niczym nie przeszkadza. Normalnym krokiem idzie się jakieś 25 min. Moja babcia mieszka w bloku babci Magdy, kuzynka w okolicach jej rodziców, więc wielkokrotnie szłam tą trasą i tyle mi to zajęło.
Na początku myślałam, ze ona wybrała się na spacer o tej godzinie, ale skoro szła do mamy, to pora już nie dziwi.

---------- Dopisano o 03:49 ---------- Poprzedni post napisano o 03:47 ----------

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
są i autobusy i tramwaje i prywatni przewoźnicy. generalnie jest w czym wybierać i dziwię się, że ktoś MUSI iść 3 km właściwie w centrum miasta.
Może chciała się przejść. Pewnie zawsze tak robiła i nie przypuszczała, że tym razem ktoś zabierze dziecko.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:30   #319
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Nie chce mowic ze to wina tej kobiety, jej matki - bo tak nie jest.

Ale uwazam ze my matki, powinnysmy zminimalizowac mozliwosc takiej tragedii.
Wiem ze cos takiego moze sie stac w poludnie, w centrum miasta. Ale wieksze sa szanse na jakikolwiek atak, gdy jest ciemno.

Nie wiem, ja majac malutkie dziecko mieszkalam rok sama. Calkiem sama, bez rodzicow, meza, kolezanek w poblizu.
Mieszkalam w centrum miasta, ale nigdy nie zdarzylo mi sie wyjsc samej z dzieckiem po zmroku.
Wszystkie sprawy, zakupy- zalatwialam gdy bylo jasno. Najpozniej o 16 bylam w domu. Mozna, da sie.

Nie wyobrazam sobie 3km spaceru z polrocznym dzieckiem, o godzinie 17 - w styczniu. No przepraszam.


Uwazam ze mala zostala porwana do zagranicznej adopcji. Ludzie w USA czy w UK sa w stanie zaplacic grube miliony za zdrowe, mlode dziecko.
Jesne,ze da się, tylko po co? Bo jak wyjdę z domu po 16, 17 mogą mnie zgwałcic, porwać, zamordować To już nie jest rozsądek, to podpporządkowanie się lękom wykreowanym m.in przez media.

Ja wychodzęzdziećmi wieczorami: czasami po zakupy, a czasami pobiegać.

Cytat:
Napisane przez joannajj Pokaż wiadomość
patrzcie, juz tydzień poszukiwań i nic, żadnego konkretnego tropu, czas leci, mała rośnie(o ile...), a rodzice czekają na cud, świat jest okrutny
Policja nie będzie swoich ustaleń wyjawiaci cale szczęśćie- biorąc pod uwagę niektóre wpisy na forum.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 07:39   #320
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytam artykuł na wp i jestem w szoku
http://wiadomosci.wp.pl/title,Jasnow...wiadomosc.html
Jasnowidz Jackowski dziwi się, że rodzina nie chciała jego "bezinteresownej" pomocy...
Ja po przeczytaniu tego fragmentu wypowiedzi nie dziwie się wogóle:
"Zadeklarowałem, że pomogę bezinteresownie, a jedyną rzeczą, której potrzebuję, jest przedmiot należący do dziewczynki. Dziennikarz jednego z tabloidów dowiedział się od rodziny dziecka, że mamy się spotkać i zapytał mnie, czy nie miałbym nic przeciwko jego obecności. Zgodziłem się. Jak się jednak okazało, dziadek Magdy nie przyjechał. Gdy zadzwoniłem do niego, aby zapytać dlaczego się nie pojawił, stwierdził, że nie jest w stanie - mówi Jackowski.

Jackowski dodaje, że dziennikarz próbował potem skontaktować się z rodziną. - Ojciec dziecka powiedział mu, że nic nie wie o żadnym spotkaniu. Na pytanie, czy rozważają skorzystanie z pomocy
jasnowidza, odpowiedział, że nie myślał o tym - relacjonuje Jackowski.
"

Co to na tym świecie się dzieje, że niby bezinteresowna pomoc to nazywa się reklama?? To Pan Czarodziej chciał fotorelację ze spotkania z dziadkiem? Wiadomo, że śledztwo trwa i nie wszystkie info można udostępniać opini publicznej, a Jackowski sobie wymyślił, że spotka się "bezinteresownie" ale przy dziennikarzu. I jeszcze przez dziennikarza się z rodziną kontaktuje po wszystkim?? Dziadkowi pewnie prokurator albo policja zabroniła takich spotkań w asyście dziennikarzy, a ten w wywiadach się pluje, że nie chcą jego pomocy.
I jak czytam opinie ludzi w komentarzach... Ludzie w Polsce mają poważny problem z czytaniem ze zrozumieniem. Zaraz jakieś podteksty, że jak nie chce rodzina się z jasnowidzem spotkać to napewno coś ukrywa.
Ci ludzie są głęboko wierzący, więc podejrzewam, że przede wszystkim nie wierzą w jasnowidzów i jest to sprzeczne z ich światopoglądem.

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
są i autobusy i tramwaje i prywatni przewoźnicy. generalnie jest w czym wybierać i dziwię się, że ktoś MUSI iść 3 km właściwie w centrum miasta.
Hmmm. Chodzę 2 razy dziennie 3 km z dwójką dzieci, w tym jednym w wózku, w mieście, w którym spod domu do punktu docelowego co 5 minut mam autobusy i tramwaje. Raz, że ruch to zdrowie, a dwa, że pobyt na mrozie hartuje dzieci, grunt, żeby były ciepło ubrane, a Madzia była. Naprawdę argumenty niektórych ludzi mnie osłabiają. Bardzo łatwo kogoś oceniać fałszywie i tym samym krzywdzić (a te wszystkie oskarżenia w stronę rodziców to dla mnie po prostu cios poniżej pasa), jeśli się nie potrafi wyjść spoza swojego wąskiego punktu widzenia.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:41   #321
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi inna rzecz: na początku była mowa, że rodzice nie dysponują żadnym środkiem transportu i dlatego matka musiała iść z małą 3 km (kawał drogi jakby nie było) pieszo. Ale gdzieś mi się obiło o uszy, że samochód jednak jest, a ojciec dziecka w tym czasie siedział w domu. Jak to w końcu jest?
Mam takie samo zdanie jak Ty.
Ponadto wiele rzeczy średnio mi tu pasuje ale to już pozostawiam sobie.

201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:42   #322
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Jasnowidz Jackowski dziwi się, że rodzina nie chciała jego "bezinteresownej" pomocy...
Ja po przeczytaniu tego fragmentu wypowiedzi nie dziwie się wogóle:
"Zadeklarowałem, że pomogę bezinteresownie, a jedyną rzeczą, której potrzebuję, jest przedmiot należący do dziewczynki.

I krew dziewicy

Zawsze mnie dziwi niezwykłapopularność tego pana w naszym katolickim kraju
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:50   #323
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Przypuszczam że w podobnych sytuacjach wiara schodzi na dalszy plan w momencie jak pojawia się jakiś sposób na rozwiązanie problemu. W takiej sytuacji radziłabym się każdego - nawet wróżki, czarownicy, Baby Jagi itd. Jeśli to w jakiś sposób mogłoby pomóc - wszelkie środki dozwolone
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 07:56   #324
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ja raczej nie Pamiętam jak się zgłaszały 'znachorki' do cioci, która umierała na raka. Wszystkie chciały pomóc za "drobna" opłatą. Dla mnie to jest nic innego tylko żerowanie na tragedii i próbowanie wyciśnięcia na niej tyle ile się da właśnie na zasadzie- ludzie są zrozpaczeni i będą się chwytać wszytskiego. Niektórzy chcą kasy, inni (jak ten pan) - rozgłosu. Niezwykle mnie wkurzają takie osobniki.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:00   #325
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Przypuszczam że w podobnych sytuacjach wiara schodzi na dalszy plan w momencie jak pojawia się jakiś sposób na rozwiązanie problemu. W takiej sytuacji radziłabym się każdego - nawet wróżki, czarownicy, Baby Jagi itd. Jeśli to w jakiś sposób mogłoby pomóc - wszelkie środki dozwolone
Nie wydaje mi się. Jeśli ktoś jest naprawdę wierzący (naprawdę, a nie, że mówi, że jest) to właśnie wiara trzyma go przy życiu i nadziei.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:09   #326
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się. Jeśli ktoś jest naprawdę wierzący (naprawdę, a nie, że mówi, że jest) to właśnie wiara trzyma go przy życiu i nadziei.
Pewnie i masz rację ale wydaje mi się że jak sprawa by miała tragiczny finał to chyba nawet ludzie wierzący pluli by sobie w brodę że nie zastosowali wszystkich środków które mogły by pomóc.
Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Ja raczej nie Pamiętam jak się zgłaszały 'znachorki' do cioci, która umierała na raka. Wszystkie chciały pomóc za "drobna" opłatą. Dla mnie to jest nic innego tylko żerowanie na tragedii i próbowanie wyciśnięcia na niej tyle ile się da właśnie na zasadzie- ludzie są zrozpaczeni i będą się chwytać wszytskiego. Niektórzy chcą kasy, inni (jak ten pan) - rozgłosu. Niezwykle mnie wkurzają takie osobniki.
Zgadzam się, ofiarowanie "pomocy za drobną opłatą" jest dla mnie szczytem chamstwa i bezczelności, takie rzeczy powinny być w największym stopniu bezinteresowne. A że Jackowski chce pomóc za darmo - ani trochę bym się nie przejmowała że chce się wylansować. Może dlatego że wychodzę z założenia że "a nuż pomoże".
Ale to tylko moje zdanie.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:15   #327
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Nie chce mowic ze to wina tej kobiety, jej matki - bo tak nie jest.

Ale uwazam ze my matki, powinnysmy zminimalizowac mozliwosc takiej tragedii.
Wiem ze cos takiego moze sie stac w poludnie, w centrum miasta. Ale wieksze sa szanse na jakikolwiek atak, gdy jest ciemno.

Nie wiem, ja majac malutkie dziecko mieszkalam rok sama. Calkiem sama, bez rodzicow, meza, kolezanek w poblizu.
Mieszkalam w centrum miasta, ale nigdy nie zdarzylo mi sie wyjsc samej z dzieckiem po zmroku.
Wszystkie sprawy, zakupy- zalatwialam gdy bylo jasno. Najpozniej o 16 bylam w domu. Mozna, da sie.

Nie wyobrazam sobie 3km spaceru z polrocznym dzieckiem, o godzinie 17 - w styczniu. No przepraszam.


Uwazam ze mala zostala porwana do zagranicznej adopcji. Ludzie w USA czy w UK sa w stanie zaplacic grube miliony za zdrowe, mlode dziecko.
Masz racje, niestety ja sama nie raz musiałam/nie musiałam z dzieckiem koło 16 gdy już jest ciemno wracać od mamy, oczywiście zazwyczaj jak jest tylko mozliwość to jeździ ze mną mąż, ale no nie raz podążałam na pociąg z wózkiewm i nie myslałam nigdy o tym, że ktoś moze mi porwać dziecko. Ok. wyrwać torebke ale dziecko w zyciu bym nie pomyslała o takim czyms.
Pewnie tym samym kierowała się mama Magdy no cóż nie ma co jak by ktos wiedział, że sie przewróci to by sobie usiadł.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:24   #328
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
A że Jackowski chce pomóc za darmo - ani trochę bym się nie przejmowała że chce się wylansować. Może dlatego że wychodzę z założenia że "a nuż pomoże".
Ale to tylko moje zdanie.
No właśnie tylko ja obawiam się, że tu pomaga za darmo, bo sprawa jest medialna. Ale jak się ktoś do niego zgłasza już prywatnie (a zgłasza się dlaczego? No bo widział Wielkiego Pana Jasnowidza w telewizji!) to sobie wyobrażam jakie są ceny za wróżenie z piania koguta. Nienawidzę takiego 'szarlataństwa'. Po prostu nie wierzę w bezinteresowność takich ludzi
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 08:26   #329
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez szklana Pokaż wiadomość
Mieszkam nie daleko Sosnowca i szczerze mówiąc, ta matka jest podejrzana. Nic się nie zgadza w jej wypowiedziach. Z resztą- nie znam nikogo z Sosnowca kto by normalnie się zachowywał. Wszyscy tam są jacyś dziwni.
Co wpis to lepszy, a wiesz jaka ty jesteś dziwna wypisując takią paplanine bo inaczej tego nazwać się nie da. Znasz wszystkich z Sosnowca?
Ręce opadają na co po niektóre wpisy, poprostu odnosze wrażenie , że nie którzy mają kalafiory zamiast mózgu.

Oczywiście teraz najwazniejsze jest to czy rodzice ukazuja emocje przed kamerami, czy to normalna rodzina czy patologiczna, czy są z Sosnowca czy z Pacanowa....

Ja sama czuje złość na osobe która to dokonała i nie rozumie ludzi którzy doszukują się sensacji w cudzej krzywdzie. Ja poprostu mam nadzieje że dziecko sie odnajdzie i złapia tego karalucha który dokonał porwania.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 09:49   #330
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Poczytałam trochę o tej sprawie... biedna matka tej dziewczynki, nie ma słów po prostu.


Ale naczytałam się różnych komentarzy, o rodzicach tej dziewczynki jest trochę informacji w necie i pierwsze co mi się nasunęło i myślę że policja już to dawno wie - ktoś kto to zrobił musiał znać rodzinę. Wiedzieć że są młodzi, że najprawdopodobniej była to wpadka, może jakieś głupie ploty o dziewczynie krążyły wcześniej (może śmiano się z niej, bo była głęboko wierząca... a tutaj ciąża), chłopak ma nietypowe zainteresowania, nawet tutaj na forum ktoś sugerował że zdjęcia z bronią źle świadczą o człowieku... - podsumowując - jeśli im dziecko zginie to będą mocno podejrzani. Młoda dziewczyna w szoku zaczęła plątać się w zeznaniach, a ten ojciec mimo że młody to twardy gość, działający, (to znowu powiedzieli że go to nic nie obchodzi).
Może też udzielając się w różnych organizacjach byli znani, trafili na wariata, co stwierdził że się lepiej dzieckiem zajmie niż para studentów...
Ogólnie to masakra, żeby dziecku nic nie było. Bo jeśli gdzieś jest zakopane czy coś :/ to szybciej go znajdą niż jak jest wywiezione do bogatej rodziny.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.