Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 21:47   #4081
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

No ale przecież Rutkowski nie zmusił ich do konferencji. Sami się na nią zdecydowali.

Bartek powiedział po konferencji, że chce Udowodnić, że on nic nie wiedział o tym co zrobiła jego żona, dla dobra siebie i swojej rodziny. On na pewno czyta artykuły i opinie o wydarzeniu. ( do niektórych:Wiem, wiem nie wypada w żałobie )
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:50   #4082
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dodam, że ta cała szopka z panem R., który doprowadza kobietę do załamania psychicznego i od razu leci z tym do mediów (i to jeszcze SE) to po prostu było obrzydliwe.

I te babcie wręcz mdlejące, określenia "zabójczyni", dziadek który się odgraża że lepiej dla Katarzyny by było, żeby na osiedlu się nie pokazywała. K... co to ma być?!
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:52   #4083
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

serio ta konferencja jest glownie na temat Rutkowskiego, a Bartek i babcia byli jakby dodatkiem do konferencji...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:52   #4084
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Shinn - gadaliby, oczywiście, ale konsekwentne milczenie powoduje, że po pewnym czasie temat się wyczerpie, a tłumaczyć się można w nieskończoność, nieustannie podsycając temat. Takie jest moje zdanie.

(Przepraszam, że bez cytatu, ale mam z tym problem.)
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:56   #4085
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Dziękuję, że to napisałaś, bo to niezwykle ważne i wartościowe. Kobiety ciągle nie mówia o depresji, bo wszyscy wpajają nam, że dla każdej kobiety poród to coś wspaniałego i naturalnego. Tak wcale nie jest i z tego powodu powinni wykształcać połozne, pielęgniarki i lekarzy pod tym kątem. Zapewniać pomoc psychologa długofalowo.
depresja poporodowa objawia się często w późniejszym okresie,więc nie wiem co ma z tym wspólnego położna i pielęgniarka.ona jest od innych zadań

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Właśnie też tego nie rozumiem. Mam wrażenie, że ktoś wykorzystał ich do swoich prywatnych celów. Nie mogłam zrozumieć celowości tej konferencji. K. R wezwał rodzinę i po kolei wskazywał na nich palcem, aby potwierdzali jakim jest bohaterem a jaka nieudolna jest policja. Nie wchodze oczywiście w zakres działan i skuteczność policji czy detektywa i nie wchodzę w ten cały konflikt, po prostu mam wrażenie wykorzystania
babcia i dziadek są również czlonkami rodziny ,z którymi mieszkali młodzi.oni tez są wplatani w tą sprawię,więc ich obecność była obowiązkowa
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:57   #4086
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
serio ta konferencja jest glownie na temat Rutkowskiego, a Bartek i babcia byli jakby dodatkiem do konferencji...
No tak, Rutkowski mówił przeważnie o sobie, ale np. Pytania dziennikarzy skierowane były do rodziny. Chyba wszystkie.

A jakby Bartek się nie pojawił to by snuto domysły, że ma coś na sumieniu i się ukrywa przed dziennikarzami.

Edytowane przez My Life
Czas edycji: 2012-02-07 o 21:58
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:57   #4087
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
No ale przecież Rutkowski nie zmusił ich do konferencji. Sami się na nią zdecydowali.

Bartek powiedział po konferencji, że chce Udowodnić, że on nic nie wiedział o tym co zrobiła jego żona, dla dobra siebie i swojej rodziny. On na pewno czyta artykuły i opinie o wydarzeniu. ( do niektórych:Wiem, wiem nie wypada w żałobie )
Może nie zmusił, ale zmanipulował. Kurczę, nie wiem i nie będę się wypowiadać nt. Mnie oburzyła trochę ta konferencja, bo nie nienawidzę obdzierania z człowieczeństwa i godności, i nieważne kim jest ten człowiek. Nie oceniam Rutkowskiego, nie wylewam na niego pomyj. Jednakże uważam, że w tej sprawie za dużo jest JEGO samego. Nie deprecjonuje jego zasług w tej sprawie, ale jestem pewna, że reklamuje się medialnie w tej sprawie.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 21:58   #4088
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Shinn - gadaliby, oczywiście, ale konsekwentne milczenie powoduje, że po pewnym czasie temat się wyczerpie, a tłumaczyć się można w nieskończoność, nieustannie podsycając temat. Takie jest moje zdanie.

(Przepraszam, że bez cytatu, ale mam z tym problem.)
Pewnie i tak, ale nie w tym przypadku. Lepiej jak sie wypowiedział. I zapewne wielu osobom to sie nie spodobało, że on jednak kocha zone, ale przynajmniej odpowiedział. Teraz na jakis czas dadzą mu spokój dopóki, znowu nie będzie przełomu w śledztwie.

I naprawdę współczuje mu, że musi znosić szykanowanie ze strony tylu ludzi. Najbardziej irytujące komentarze na temat jego wyglądu, na podstawie dwóch czy trzech konferencji. Chore- nikt z was nie przebywa z nim na co dzień. Nie każdy musi się histerycznie zanosić płaczem w towarzystwie dziennikarzy i kamer. To, że dba o siebie jeszcze nie znaczy, że jest współwinny. Nie staram się go bronić, bo może byc jeszcze zaskakujący zwrot akcji, ale staram sie postawić w jego sytuacji. Wolę patrzec na niego gdy reperezentuje się dobrze niz gdyby miał tam odstawac szopke, rzucac sie na stół waląc się dłońmi po głowie, błagając, żeby ludzie dali mu spokój, Czasem po takich histeriach ludzi odnosze wrażenie, że ta szopka jest na pokaz Ale to moje zdanie.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:00   #4089
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[QUOTE=TmargoT;32147180]depresja poporodowa objawia się często w późniejszym okresie,więc nie wiem co ma z tym wspólnego położna i pielęgniarka.ona jest od innych zadań [COLOR="Silver"]

Sa połozne środowiskowe, które nawet do dwóch miesięcy odwiedzają matkę i dziecko w domu.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:02   #4090
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Może nie zmusił, ale zmanipulował. Kurczę, nie wiem i nie będę się wypowiadać nt. Mnie oburzyła trochę ta konferencja, bo nie nienawidzę obdzierania z człowieczeństwa i godności, i nieważne kim jest ten człowiek. Nie oceniam Rutkowskiego, nie wylewam na niego pomyj. Jednakże uważam, że w tej sprawie za dużo jest JEGO samego. Nie deprecjonuje jego zasług w tej sprawie, ale jestem pewna, że reklamuje się medialnie w tej sprawie.
Rozumiem o co Ci chodzi

Lukrecja wiem że są położne, bo moja siostra wybuerała sobie nawet nazwisko położnej, która miała przychodzić do niej. No wlaśnie...miała.
Do koleżanki też nie przyszła.

Edytowane przez My Life
Czas edycji: 2012-02-07 o 22:04
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:03   #4091
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[QUOTE=Lukrecja86;32147326]
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
depresja poporodowa objawia się często w późniejszym okresie,więc nie wiem co ma z tym wspólnego położna i pielęgniarka.ona jest od innych zadań [COLOR="Silver"]

Sa połozne środowiskowe, które nawet do dwóch miesięcy odwiedzają matkę i dziecko w domu.
ja moją widziałam dwa razy ,a położna sprawdza stan dziecka i drogi rodne kobiety.nie jest wykwalifikowanym pracownikiem po stuidach psychologicznych,żeby oceniac stan psychiczny.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 22:03   #4092
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wlasnie slucham konferencji8. W tv widzialam tylko srodkową czesc.

Polowe czasu Rutkowski gada tylko o sobie, swoich konfliktach z policja, o tym czemu nie ma licencji i o tym jak policja spartaczyla sprawe....

Dla mnie Rutkowski stracil twarz. Biedna rodzina dala sie wciagnac w cala te jego gierkę

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-02-07 o 22:27
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:05   #4093
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
No tak, Rutkowski mówił przeważnie o sobie, ale np. Pytania dziennikarzy skierowane były do rodziny. Chyba wszystkie.

A jakby Bartek się nie pojawił to by snuto domysły, że ma coś na sumieniu i się ukrywa przed dziennikarzami.
nie no dobrze ze sie zjawil Bartek z mama, ale razi mnie ze Rutkowski odnosi sie glownie do siebie i o sobie gada, jak mu cos lezy na watrobie i chce sie tlumaczyc niech zrobi osobna konferencję z policja i dziennikarzami ,a nie z Bartkiem i jego rodzina
dobrze ze dziennikarze sie trzymali tematu
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:08   #4094
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Dodam, że ta cała szopka z panem R., który doprowadza kobietę do załamania psychicznego i od razu leci z tym do mediów (i to jeszcze SE) to po prostu było obrzydliwe.

I te babcie wręcz mdlejące, określenia "zabójczyni", dziadek który się odgraża że lepiej dla Katarzyny by było, żeby na osiedlu się nie pokazywała. K... co to ma być?!


Ja tam nie widziałam, żeby on zastosował coś szczególnego, jakieś tortury itp. Poprzez przebiegły sposób zmusił ją do mówienia. Powiedział jedynie tyle, że na zewnątrz stoi dwóch świadków którzy widzieli, że kładzie się na chodniku... a ona sama zaczęła mówić.
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:10   #4095
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[QUOTE=TmargoT;32147395]
Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość

ja moją widziałam dwa razy ,a położna sprawdza stan dziecka i drogi rodne kobiety.nie jest wykwalifikowanym pracownikiem po stuidach psychologicznych,żeby oceniac stan psychiczny.
Nooo tak jest, ale na studiach połozniczych i w ustawie o zawodzie połoznej jest zapis o opiece nad kobietą cieżarną i w połogu w aspekcie fizjologicznym i psychologicznym. Położna faktycznie ocenia noworodka, drogi rodne, ale również musi ocenić przygotowanie do opieki na dzieckiem i nastrój psychiczny. Oczywiście zgadzam się, że połozna nie ma kwalifikacji do diagnozy i leczenia, ale musi rozpoznawać niepokojące sygnały.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:11   #4096
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
nie no dobrze ze sie zjawil Bartek z mama, ale razi mnie ze Rutkowski odnosi sie glownie do siebie i o sobie gada, jak mu cos lezy na watrobie i chce sie tlumaczyc niech zrobi osobna konferencję z policja i dziennikarzami ,a nie z Bartkiem i jego rodzina
dobrze ze dziennikarze sie trzymali tematu
przede wszystkim chodziło o to,żeby rodzina odniosła się do oskarżeń policji jakoby rodzice odrzucili pomoc policjim,a rutkowski zabronił spotykania się z policją.
policja ratując tyłki mówiła,że pomagali rodzinie,proponowali psychologów,a tak naprawde to przyniesli dokumenty z ITAKI do wypełnienia ,a potem je tylko zabrali-nic więcej.

ta sprawa to nie tylko śmierć MADZI,ale i rozliczenie policji,a wypadają blado

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość

Nooo tak jest, ale na studiach połozniczych i w ustawie o zawodzie połoznej jest zapis o opiece nad kobietą cieżarną i w połogu w aspekcie fizjologicznym i psychologicznym. Położna faktycznie ocenia noworodka, drogi rodne, ale również musi ocenić przygotowanie do opieki na dzieckiem i nastrój psychiczny. Oczywiście zgadzam się, że połozna nie ma kwalifikacji do diagnozy i leczenia, ale musi rozpoznawać niepokojące sygnały.
dlatego psychologia jest tylko liźnięta w szkole.wiele kobiet gra przed położną w obawie ,że zabiorą jej dziecko.
położna widzi matkę tylko chwilę, nie zawsze jest w stanie określić jej stan psychiczny.

tu powinna iść w ruch kampania publiczna pokazująca,że depresja jest czymś normalnym i dotyka niezależnie od stanu materialnego.powinna być dostrzegana przez najbliżych

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-07 o 22:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:15   #4097
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

[...]Pisanie wyssanych z palca oskarżeń, niesprawdzonych, niepotwierdzonych policyjnie, prokuratorsko i sądownie, obrażanie tych ludzi, tylko pogłębia tragedię tej rodziny.

[...] Niszczy ich jako ludzi, jako członków społeczeństwa, zaburza ich postrzeganie samego siebie, relacje z bliskimi. Jest piętnem, które nawet po zakończeniu całej tej medialnej szopki zostanie w internecie.

Niektórzy wrócą do swoich codziennych zajęć, niektórym internautom zapomni się o tej żałobie, którą noszą godniej od samej rodziny Magdy Waśniewiskiej, a te słowa nadal tu będą.
W tym wątku nikt jeszcze nie ujął tego tak trafnie.
Bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź ( ta o koszuli w kropki też ; )

OT - Po sposobie wypowiadania się w sieci widać jak prymitywne mamy społeczeństwo i to się jedynie poszerza. Mam nadzieję, że wejdzie kiedyś takie prawo, które nie będzie pozwalało na taką nienawiść w sieci bo to jest chore ...
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:26   #4098
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przede wszystkim chodziło o to,żeby rodzina odniosła się do oskarżeń policji jakoby rodzice odrzucili pomoc policjim,a rutkowski zabronił spotykania się z policją.
policja ratując tyłki mówiła,że pomagali rodzinie,proponowali psychologów,a tak naprawde to przyniesli dokumenty z ITAKI do wypełnienia ,a potem je tylko zabrali-nic więcej.

ta sprawa to nie tylko śmierć MADZI,ale i rozliczenie policji,a wypadają blado

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------



dlatego psychologia jest tylko liźnięta w szkole.wiele kobiet gra przed położną w obawie ,że zabiorą jej dziecko.
położna widzi matkę tylko chwilę, nie zawsze jest w stanie określić jej stan psychiczny.

tu powinna iść w ruch kampania publiczna pokazująca,że depresja jest czymś normalnym i dotyka niezależnie od stanu materialnego.powinna być dostrzegana przez najbliżych
W pełni się z Tobą zgadzam, rola najbliższej rodziny jest nieoceniona. Mnie chodzi o to, że w sytuacji kiedy rodzina zawodzi był przy kobiecie ktoś kto mógłby wyczuć pewne niepokojące sygnały. Uczepiłam się tak tego, bo za pół roku będę wykonywać zawód medyczny a wiem jaki stosunek zwłasczza straszych połoznych jest do kobiet (Pępek ok, szwy ok, wywiad ok i do widzenia. Przeprazsam jednak za off i dobrej nocy wszystkim
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 22:28   #4099
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

Może jest winny, może jest niewinny. Ja tego nie wiem, nie będę się bawiła PUBLICZNIE w domorosłego psychologa. Z zaciszu swojego własnego mieszkania mogę spekulować do woli, bo wiem, że to tej rodziny nie skrzywdzi.

Pisanie wyssanych z palca oskarżeń, niesprawdzonych, niepotwierdzonych policyjnie, prokuratorsko i sądownie, obrażanie tych ludzi, tylko pogłębia tragedię tej rodziny.

I wszystkie osoby, które dla rozrywki (przykrytej pod płaszczykiem wielkiego współczucia dla małej Magdy) przykładają rękę do krzywdzenia osób, bezwiednie wplątanych w tę sytuację, które w oczach samych siebie i Boga są niewinne.

Niszczy ich jako ludzi, jako członków społeczeństwa, zaburza ich postrzeganie samego siebie, relacje z bliskimi. Jest piętnem, które nawet po zakończeniu całej tej medialnej szopki zostanie w internecie.

Niektórzy wrócą do swoich codziennych zajęć, niektórym internautom zapomni się o tej żałobie, którą noszą godniej od samej rodziny Magdy Waśniewiskiej, a te słowa nadal tu będą.
Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
W tym wątku nikt jeszcze nie ujął tego tak trafnie.
Bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź ( ta o koszuli w kropki też ; )

OT - Po sposobie wypowiadania się w sieci widać jak prymitywne mamy społeczeństwo i to się jedynie poszerza. Mam nadzieję, że wejdzie kiedyś takie prawo, które nie będzie pozwalało na taką nienawiść w sieci bo to jest chore ...
lepiej bym tego nie ujęła.
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 23:26   #4100
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

czyli to tylko gazety pisaly(wymyslily) o tym ze kasia chciala dziecko oddac do adopcji zostawic w oknie zycia itd?

slucham konferencji i Rutkowski nic nie mowil o tym ze katarzyna nie chciala Magdy
ehh widac duzo gazety wymyslaja aby pisac bylo o czym i robia nagonke:/

zastanawia mnie tez jedno:nie widzi Bartek obiektywnie ze rutkowski przesadzil? nie umie ocenic trzezwo tego ze Rutkowski nie powinien dawać tv filmiku z wyznania Katarzyny ? przeciez to byla intymna rozmowa, kwestia zaufania jego zony do Rutkowskiego...
nie wiem ale moim zdaniem nie zachowal sie tu w porzadku Rutkowski i dziwi mnie postawa Bartka w tej kwestii, takie stanie murem za nim we wszystkim co robi
a zachowal sie nieetycznie, i tu nie dziwie sie Kasce jesli faktycznie powiedziala mu celowo falszywie gdzie ukryla cialo , ze strachu przed mediami
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2012-02-08 o 00:30
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 01:59   #4101
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
W tym wątku nikt jeszcze nie ujął tego tak trafnie.
Bardzo podoba mi się Twoja wypowiedź ( ta o koszuli w kropki też ; )

OT - Po sposobie wypowiadania się w sieci widać jak prymitywne mamy społeczeństwo i to się jedynie poszerza. Mam nadzieję, że wejdzie kiedyś takie prawo, które nie będzie pozwalało na taką nienawiść w sieci bo to jest chore ...
Posty które głoszą nienawiść jak to ujęliście można zgłosić, ale sorry żadnego dodatkowego prawa nie potrzebujemy... Prawo wystarczające już mamy ale nie umiemy z niego korzystać, niektórzy myślą jeszcze że są anonimowi w internecie, inni niby się bulwersują że ktoś coś napisze ale tego nie zgłaszają i koło się toczy.

Nic dziwnego, że sprawa budzi takie emocje ale to nie my mamy prymitywne społeczeństwo ale ta cała rodzina jest bezmyślna i biegają po telewizjach, gazetach itd. jak nie powiem za czym... Codziennie kilka nowych wywiadów w róznych portalach, gazetach!!! Zwierzają się ze wszystkiego to nie mogą mieć pretensji o to, że ludzi ich oceniają.
Matka zrobiła z nas idiotów i nie dziwie się, że niektórzy są wkurzeni, zwłaszcza jak ktoś tą sprawę przeżywał wcześniej.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 02:47   #4102
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Posty które głoszą nienawiść jak to ujęliście można zgłosić, ale sorry żadnego dodatkowego prawa nie potrzebujemy... Prawo wystarczające już mamy ale nie umiemy z niego korzystać, niektórzy myślą jeszcze że są anonimowi w internecie, inni niby się bulwersują że ktoś coś napisze ale tego nie zgłaszają i koło się toczy.

Nic dziwnego, że sprawa budzi takie emocje ale to nie my mamy prymitywne społeczeństwo ale ta cała rodzina jest bezmyślna i biegają po telewizjach, gazetach itd. jak nie powiem za czym... Codziennie kilka nowych wywiadów w róznych portalach, gazetach!!! Zwierzają się ze wszystkiego to nie mogą mieć pretensji o to, że ludzi ich oceniają.
Matka zrobiła z nas idiotów i nie dziwie się, że niektórzy są wkurzeni, zwłaszcza jak ktoś tą sprawę przeżywał wcześniej.
Otóż to.

Może i Rutkowski przesadził, ale jest wielce prawdopodobne, że gdyby nie on, jeszcze długo (i w odcinkach) czekalibyśmy na wyjaśnienie sprawy.
Po drugie - gdyby chodziło o zaginięcie, a wersja o porwaniu byłaby prawdziwa, takie nagłośnienie sprawy, jakie załatwił Rutkowski, byłoby nieocenione. Pewnie, że ma w tym wszystkim swój interes, ale patrząc na to, ile on i jego ludzie spraw rozwikłali, i wiedząc, że to jego praca z której żyje, a nie wolontariat, to rozumiem jego postępowanie (i nie rozumiem nagonki opinii publicznej, bo pretensje policji akurat są uzasadnione).
I najbardziej wkurza mnie to, że prawdopodobne, iż jedyną osobą skazaną i ponoszącą jakąś karę w całej tej sprawie, będzie właśnie Rutkowski, a nie matka Magdy (zawiasy, niepoczytalność czy milion innych okoliczności łagodzących).

Tak, wypadki się zdarzają, tak depresja poporodowa, konflikty itp... ale w tym wypadku ciężko mi w to uwierzyć, po prostu nie wiem, nie wierzę, że tyle czasu można udawać, że można odstawić taką szopkę, że można dla ratowania własnego tyłka można zakopać własne dziecko w jakichś ruinach, zamiast biec na pogotowie, do szpitala czy gdziekolwiek po pomoc.
Teraz mnie linczujcie, tłumaczcie, przekonujcie, ale zdania nie zmienię (a staram się zawsze zrozumieć obie strony w sytuacji, znaleźć obiektywną wersję - tutaj nie potrafię...)
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 03:10   #4103
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość



Mnie bardziej martwi, ze moga przyjsc z kartkami typu tych z ruin. Mam nadzieje, ze tego nie zrobia.
na 100 % przylezą - przecież będzie transmisja trzeba zabłysnąć
Cytat:
Napisane przez hugsy_berry Pokaż wiadomość
Dziękuję Lemoorko. Ja się tego bardzo obawiam, nie wiem jak zareaguję po porodzie, obawiam się i tego, że nie znajdę zrozumienia wśród najbliższych. Tzn. na swoją rodzinę mogę liczyć, boję się o rodzinę męża. Może i z Katarzyną było tak samo?
jesteś świadoma więc jest łatwiej. Nic się nie bój i trzymaj rękę na pulsie
Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Wlasnie slucham konferencji8. W tv widzialam tylko srodkową czesc.

Polowe czasu Rutkowski gada tylko o sobie, swoich konfliktach z policja, o tym czemu nie ma licencji i o tym jak policja spartaczyla sprawe....

Dla mnie Rutkowski stracil twarz. Biedna rodzina dala sie wciagnac w cala te jego gierkę
a dla mnie policja stracila twarz ... po raz nie wiem ktory.

Po pierwsze to rodzina go zatrudniła,wizerunek tejże rodziny użyczył mediom i tylko ta rodzina ma prawo mieć do niego pretensje.
Nie Ty, nie ja, nie Kolenda Zaleska. Li tylko sami zainteresowani
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 05:36   #4104
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

da się bezproblemowo wygrzebać dziurę w zamarzniętym gruzie bez obrażeń na rękach czy pozostawienia śladów?
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 05:41   #4105
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
da się bezproblemowo wygrzebać dziurę w zamarzniętym gruzie bez obrażeń na rękach czy pozostawienia śladów?


Rozumiem,że robisz dochodzenie?Pracujesz w policji czy co?Czy to istotne teraz?
Pomoże komukolwiek?
Wrzućcie na luz,naprawdę.To jest straszne tak miądlić i rozdrapywać ten temat.Ten wątek już dawno powinien być zamknięty.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 05:47   #4106
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Rozumiem,że robisz dochodzenie?Pracujesz w policji czy co?Czy to istotne teraz?
Pomoże komukolwiek?
Wrzućcie na luz,naprawdę.To jest straszne tak miądlić i rozdrapywać ten temat.Ten wątek już dawno powinien być zamknięty.
o czym mowa? przecież wszędzie można o tym czytać. temat wałkowany od kilkunastu dni. każdy tym żyje i chce to zrozumieć.
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 05:57   #4107
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
o czym mowa? przecież wszędzie można o tym czytać. temat wałkowany od kilkunastu dni. każdy tym żyje i chce to zrozumieć.


Przez kogo wałkowany,przez tego wałkowany.I oczywiście każdy tym żyje,no po prostu każdy. Prawie 40 milionów ludzi w tym kraju nie ma swoich problemów,bo żyją tragedią tej Rodziny.Bez przesady.Mnie nie rajcuje upajanie się cudzym nieszczęściem,przeczytała m trochę w tym wątku i jestem w szoku.Nie rozumiem tego!!!Zachowanie po prostu przeokropne,jak krakowskie przekupki.Tego wina,tamtego wina,ten założył to,a ten tamto,a policja to,a detektyw tamto,sramto i owamto.No...k....wa!!!Nie macie ciekawszych spraw,czy to naprawdę takie fascynujące,wciągające,in trygujące?!Czytać non stop o śmierci Dziecka i linczować Jego Rodzinę?Macie dowody,znacie świadków?Spekulujecie tylko na podstawie przekazów medialnych.Mnie by było wstyd,poważnie.W dorosłym wieku, pisać dzień w dzień jakieś tyrady i elaboraty o ludziach,których nie znacie,a których spotkała taka tragedia.Mój umysł tego nie ogrania,no sorry.
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2012-02-08 o 05:58
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 06:05   #4108
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Przez kogo wałkowany,przez tego wałkowany.I oczywiście każdy tym żyje,no po prostu każdy. Prawie 40 milionów ludzi w tym kraju nie ma swoich problemów,bo żyją tragedią tej Rodziny.Bez przesady.Mnie nie rajcuje upajanie się cudzym nieszczęściem,przeczytała m trochę w tym wątku i jestem w szoku.Nie rozumiem tego!!!Zachowanie po prostu przeokropne,jak krakowskie przekupki.Tego wina,tamtego wina,ten założył to,a ten tamto,a policja to,a detektyw tamto,sramto i owamto.No...k....wa!!!Nie macie ciekawszych spraw,czy to naprawdę takie fascynujące,wciągające,in trygujące?!Czytać non stop o śmierci Dziecka i linczować Jego Rodzinę?Macie dowody,znacie świadków?Spekulujecie tylko na podstawie przekazów medialnych.Mnie by było wstyd,poważnie.W dorosłym wieku, pisać dzień w dzień jakieś tyrady i elaboraty o ludziach,których nie znacie,a których spotkała taka tragedia.Mój umysł tego nie ogrania,no sorry.
wybacz że nie sprecyzowałam dokładniej jaka to liczba osób
a skoro temat się nie podoba, to nie czytaj. proste.
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 06:06   #4109
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
wybacz że nie sprecyzowałam dokładniej jaka to liczba osób
a skoro temat się nie podoba, to nie czytaj. proste.

Mam szczerą nadzieję,że ten wątek zniknie z wizażu,choćby z szacunku do małej Madzi.Ale póki co, mogę pisać gdzie chcę i wyrażać swoje zdanie.I przepraszam,że nie jestem zainteresowana tym,czy matka Magdy kopała gruz w rękawiczkach czy gołymi rękoma.Albo innymi jakże ''fascynującymi'' szczegółami.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 06:14   #4110
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Mam szczerą nadzieję,że ten wątek zniknie z wizażu,choćby z szacunku do małej Madzi.Ale póki co, mogę pisać gdzie chcę i wyrażać swoje zdanie.I przepraszam,że nie jestem zainteresowana tym,czy matka Magdy kopała gruz w rękawiczkach czy gołymi rękoma.Albo innymi jakże ''fascynującymi'' szczegółami.

nie wyobrażaj sobie nie wiadomo czego, nie jesteś tu jedyna, post nie był kierowany do Ciebie więcmnie nie przepraszajbo mnie tym bardziej nie obchodzi czy jesteś zainteresowana.

najlepiej zamknij sie w domu i wyłącz TV żebyś nie daj boże nie usłyszała o tej sprawie.

tak samo sie oburzałaś jak temat Smoleńska był wałkowany? o, sorry, on ciagle trwa
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani

Edytowane przez meggg90
Czas edycji: 2012-02-08 o 06:32
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.