*Hmm, i jak mam odmienić to okno?* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-09, 19:58   #1
Leila85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4

Jak odnowic okna;-)))


Kochane wizazanki;-));-)) kupilam sobie niedawno mieszkanko niedrogie bo w tragicznym stanie- wszystko do remontu!!! mam mase pomyslów ale nie mam zielonego pojecia w wiekszosci jak sie za to wszystko zabrac. Najwiekszy problem mam z oknami ktore chyba nigdy nie byly wymieniane;-// chcialabym je jakos odnowic- zdrapac stara farbe jakos wymalowac rozpuscic nie wiem czym plamy farby na szybach itd itp;-);-) moze macie jakies niedrogie sposoby na to jak doprowadzic je do porzadku??;-))) baardzo prosze o rade;-)))
Leila85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 20:19   #2
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak odnowic okna;-)))

na jednym z moich okien porobily sie brzydkie plamki, ktorych niestety nie da sie zmyc... wiec farbkami zelowymi namalowalam "pejzaz" (motylki kwiatki itp ) i ponaklejalam je tak, aby zakryly wszysttkie ciapki wygladalo to dosyc ladnie
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 07:47   #3
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Reformy :) w oknach :)/okno

Myśl z soboty
Zastanawiałam się, idąc w sobotę po moim dawnym osiedlu - nad - jak zawsze - czemu ludzie wieszają pranie na balkonach, ponad barierką, na wysokości okien ?
Nie wiem, skąd przekonanie, że szybciej wyschnie
Nie daję tego na forum plotkowym, ale tu, bo chcę się podzielić dawnym pomysłem mojej mamy, uważam, że wartym naśladowania.
Otóż, gdy mieszkałam w blokach, mieliśmy balkon 5 m na 90 cm.
Kiedyś tradycyjnie wisiały sznurki (ale równo z barierką ), do czasu, gdy mama zastapiła je patykami bambusowymi.
Kupione w supermarkecie, takie ok 1 m, rozkładało się (znaczi się kładło w poprzek ) i wieszało pranie.
Stały sobie w kącie, w rogu, jak nie były potrzebne, a dzięki temu uniknęłyśmy sznurków, które nawet zsunięte, zajmowały trochę miejsca.
To tyle mojego porannego mądralowania
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:26   #4
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

oo, niezly pomysl! ja wystawiam na balkon suszarke, w kazdej chwili moge ja wniesc do mieszkania, kiedy np. zacznie padac.
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 08:34   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
oo, niezly pomysl! ja wystawiam na balkon suszarke, w kazdej chwili moge ja wniesc do mieszkania, kiedy np. zacznie padac.
Ja też używam suszarki. Można ją złożyć i schować za drzwi Latem suszyć na balkonie [ja akurat mam balkon długi jak wagon, więc suszarka nie zawadza]. Zimą w domu.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:06   #6
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

fajnie masz z balkonem, u mnie akurat jest wielkosci suszarki
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:11   #7
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

hmmm ja mam sznurki, bo suszarka to się chyba nei zmieści a z tymi patykami bambusowymi to dobry pomysł
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 09:18   #8
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Jak odnowic okna;-)))

hmmm możesz ramy pomalować , może na jakiś kolorek, a nie na biało to wtedy będą odwracały uwagę od brzydszych szyb . A na szybke możesz coś trzasnąć farbkami żelowymi - jakiś witrażyk albo obrazek
pozdrawiam
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 09:27   #9
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

dobry watek, mam nadzieję że sie rozrośnie i skorzystam z pomysłow na pranie.
Mam "balkon" o dlugosci 2 metrów, a szerokość ... moze metr. Rozciagamy sznurki na balkonie, aby rozwiesic pranie, a poznie zwijamy bo blokuja mi dostep do skrzynek z kwiatami. Jest to niewygodne, męczące. Myslalam o suszarce takiej teleskopowej, którą mozna przymocować do barierki i rozciagać w potrzebie, ale albo wymiary nijakie, albo cena kosmiczna. Sąsiedzi wystawiają takie suszarki składane (caly balon wtedy zajmuje ) ale ja nie mam gdzie trzymac taką w domu
Zimą pranie schnie w domu i na kaloryferach, wtedy powietrze sie nawilża i jest ok.
A czy te patyki bambusowe nie przesuwają się? Czy deszcz ich nie niszczy?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:02   #10
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

Ja też miałam tak jak Sarenka balkon długi jak wagon
I długo były sznurki, które się zsuwały, a i tak trochę zabierały miejsca, jak się opierało o barierkę - się w brzuch wrzynały

Suszarki to b.dobre pomysły - po to są.
Tylko, że niektóre balkony są malutkie, i ledwie się zmieści/nie zmieści.
Wtedy zostają te telskopowe - one rzeczywiście są fajne - pranie wisi sobie, a nie zajmuje miejsca.
Dogadaj się może z sąsiadem - ja widziałam kiedys sznurki rozpięte pomiędzy dwoma balkonami - pomysł też był niezły, bo się suszyło, a nie zajmowało miejsca. Tylko mieli dostęp - jak są kwiatki, to chyba nie bardzo...

Patyki nie przesuwały się. Układaliśmy je tak właśnie w poprzek wagonu , i zajęły tyle miejsca, ile było prania (a sznurki mieliśmy po długości, więc balkon nam chudł )
Nie przesuwały się, nie jeździły - pewnie, że to nie jest jakaś konstrukcja na stałe, ręką przesuwałeś - ale nie było problemu, wiatr mi nimi nie szurał

Nie gniły, nic z tych rzeczy.
Zresztą - jak zaczynało padać, to się wtedy robiło "cap" za kilkaaa naraz - i się wnosiło do mieszkania, żeby ciuchy się nie "wyprały" jeszcze raz
Więc coś jak z wnoszeniem suszarki
A nawet jeśli nikomu się nie chciało tego robic, i bezczelnie zamokły - to też im nigdy nic nie było
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 10:29   #11
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Reformy :) w oknach :)

Ja kiedyś miałam sznurki zakończone z obu stron haczykami, zaczepiałam je o barierki jak były potrzebne. Zawsze też można było je po prostu przesunąć do "przodu" balkonu tak, żeby nie przeszkadzały.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-10, 13:45   #12
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

a ja na balkonie mam takie cuś co kupiłam w obim i jest taka listwa ze sciaganymi sznurkami... trzeba wyciagnac, zaczepic po drugiej stronie balkonu za haczyki i zablokowac taki pokrętłem... cała filozofia...
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:13   #13
wrona666
Raczkowanie
 
Avatar wrona666
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: Jak odnowic okna;-)))

ja tez mam stare biale okna ale pomalowalam je zielona farba (akryl chyba) tak, ze sa troche poprzecierane i ten bialy wylazi spod zieleni,
tak samo pomalowalam stare drzwi i jakos wyglada
pozdr

napisz jak Ci wyszlo ODNAWIANIE
wrona666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:24   #14
Leila85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jak odnowic okna;-)))

super!! ogromnie dziekuje wam za pomoc;-)))) juz mam wizję jak to zrobic;-))) jak tylko wprawie moj plan w zycie to dam wam znac co z tego wyniknelo;-))) hmmmm... a gdzie mozna kupic takie farbki zelowe??;-))) mam nadzieje ze nie sa zbyt drogie?? buziaczki;-)))
Leila85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 14:29   #15
helak
Raczkowanie
 
Avatar helak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 190
Smile Dot.: Jak odnowic okna;-)))

Jesli chcesz zdrapac stara farbe to najlepiej opalarka, ale to musi zrobic fachowiec. Na plamy to faktycznie najlepszy bedzie obrazek np. window art, ktory w kazdej chwili mozesz zdjac, albo jakies inne ozdobki, muszelki, zblizaja sie wielkimi krokami swieta wiec moze byc i takie cos jak na zalaczonej fotce
__________________
Hela
helak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 17:28   #16
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Reformy :) w oknach :)

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Ja kiedyś miałam sznurki zakończone z obu stron haczykami, zaczepiałam je o barierki jak były potrzebne. Zawsze też można było je po prostu przesunąć do "przodu" balkonu tak, żeby nie przeszkadzały.
Nasze też jeździły do przodu - zsuwały się znaczy (były na takich małych kółeczkach).
No i właśnie przeszkadzały nam, bo tak z 10 cm (no wiem, głupie 10) to i tak zabierały.
Ale pomysł z haczykami - super - można zdjąć, jak przeszkadza.
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:29   #17
Leila85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: Jak odnowic okna;-)))

hmmm...opalarka?? to faktycznie musialby zrobic ktos kto sie na tym zna;-))) bo ja to szczerze powiedziawszy myslalam o papierze sciernym hihi;-))))) buziaki;-)))
Leila85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:43   #18
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Jak odnowic okna;-)))

Dziewczyny, każdy może taką opalarką na prąd opalić okna. w niej nie ma płomienia, wystarczy tylko dobra szpachelka i opalarka. Ja jednak wolę usuwać przemalowania chemicznie, a najlepszy środek dostępny na naszym rynku to 'scansol'. Smaryjesz, czekasz 10-15min i usuwasz starą farbę szpachelką.
wiem coś o tym bo pracowałam przy restaurowaniu ołtarzy w kościele.
Później trzeba przeszlifować papierem ściernym i najlepiej drewniane okna zabezpieczyć od wewnątrz tylko lakierem, albo lakierobejcą, bo takie naturalnie drewniane są prześliczne.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 18:45   #19
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak odnowic okna;-)))

koniecznie podziel sie fotkami a pomalowanie ram to tez dobry pomysl
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-21, 17:04   #20
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
oo, niezly pomysl! ja wystawiam na balkon suszarke, w kazdej chwili moge ja wniesc do mieszkania, kiedy np. zacznie padac.
u mnie jest tak samo
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:55   #21
pruszek
Przyczajenie
 
Avatar pruszek
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: "Reformy" :) w oknach :)

A ja sobie zamontowałam coś takiego co często można w łazienkach spotkać - do balkonu sąsiada z góry przywierciłam takie spuszczane patyki na pranie i pranie podwieszam sobie pod jego balkon. Moze z zewnątrz wyglada to trochę głupio ale przynajmniej sama nie muszę tego oglądać, bo wisi mi to dość wysoko nad głową. Tylko przypinać trzeba żeby nie odfrunęło
pruszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 07:38   #22
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Smile Co na okno w łazience?

Mam problem, mam niewielkie okno w łazience ?(szer. chyba 45 cm). Macie może jakies pomysły co zrobić, żeby dać odpocząć podglądaczom ..... acha jakoś rolet nie lubię.....
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 07:54   #23
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Co na okno w łazience?

Cytat:
Napisane przez Gonia
Mam problem, mam niewielkie okno w łazience ?(szer. chyba 45 cm). Macie może jakies pomysły co zrobić, żeby dać odpocząć podglądaczom ..... acha jakoś rolet nie lubię.....
To może zasłona? Albo poustawiane gęsto kwiaty?

Powiedz jeszcze na jakiej wysokości ściany zaczyna się okno? (bo pewnie nie jest od podłogi) Może nie trzeba zasłaniać okna na całej wysokości (tylko jakiś obszar)?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 08:01   #24
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Smile Dot.: Co na okno w łazience?

Okno jest na wysokości twarzy .... ale z tymi kwiatkami to dobry pomysł..... Tylko nie wiem jakie wytrzymają łazienkowy klimat.....
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 08:07   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Co na okno w łazience?

Cytat:
Napisane przez Gonia
Okno jest na wysokości twarzy .... ale z tymi kwiatkami to dobry pomysł..... Tylko nie wiem jakie wytrzymają łazienkowy klimat.....
Gonia, mam kilka numerów "Kwietnika" i wydaje mi się, że było tam o roślinach łazienkowych (ręki nie dam sobie uciąć, bo jako posiadaczka 'ciemniej' łazienki nie drążyłam tematu). Przejrzę zaraz gazetki i jeśli jest tam coś "na temat" to podrzucę.

EDIT (minęła chwila) -->

Oto cały artykuł. Miłej lektury Przepraszam za jakość, ale niestety są to zdjęcia gazety robione na szybko w zimowym oświetleniu...

[Kwietnik, kwiecień 2005]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiaty1.jpg (102,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty2.jpg (108,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty3.jpg (104,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty4.jpg (90,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty5.jpg (37,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty6.jpg (76,9 KB, 18 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 09:25   #26
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Co na okno w łazience?

już pewnie się zdecydowałaś na kwiatki, ale wątek może służyć innym jeszcze
sa do kupienia takie folie samoprzylepne, półprzejrzyste, z wzrokami witrażowymi, jeśli komuś pasuje do stylu łazienki to może być pomysł...
podobnie można pokusić się o uczynienie szyby mniej przezroczystą przez pomalowanie jej farbkami witrażowymi lub... decupage??? (hmmm mogłyby być ciekawe efekty, takie zmatowione okno, bez farby podkladowej oczywiście tylko na przezroczystym... (robił ktos coś takiego???)
dalsza burza mózgów - kojarzy mi sie tez taki produkt, który służy do matowienia szkła, taka specjalna pasta, daje efekt "wytrawienia", niestety ja osobiście pytałam o nią wiele razy u mnie w plastycznych ale nie mieli może w większym mieście?)
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 09:35   #27
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Co na okno w łazience?

Cytat:
Napisane przez sarenka
Gonia, mam kilka numerów "Kwietnika" i wydaje mi się, że było tam o roślinach łazienkowych (ręki nie dam sobie uciąć, bo jako posiadaczka 'ciemniej' łazienki nie drążyłam tematu). Przejrzę zaraz gazetki i jeśli jest tam coś "na temat" to podrzucę.

EDIT (minęła chwila) -->

Oto cały artykuł. Miłej lektury Przepraszam za jakość, ale niestety są to zdjęcia gazety robione na szybko w zimowym oświetleniu...

[Kwietnik, kwiecień 2005]
Super, dzięki
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 09:37   #28
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Co na okno w łazience?

Cytat:
Napisane przez martuko
już pewnie się zdecydowałaś na kwiatki, ale wątek może służyć innym jeszcze
sa do kupienia takie folie samoprzylepne, półprzejrzyste, z wzrokami witrażowymi, jeśli komuś pasuje do stylu łazienki to może być pomysł...
podobnie można pokusić się o uczynienie szyby mniej przezroczystą przez pomalowanie jej farbkami witrażowymi lub... decupage??? (hmmm mogłyby być ciekawe efekty, takie zmatowione okno, bez farby podkladowej oczywiście tylko na przezroczystym... (robił ktos coś takiego???)
dalsza burza mózgów - kojarzy mi sie tez taki produkt, który służy do matowienia szkła, taka specjalna pasta, daje efekt "wytrawienia", niestety ja osobiście pytałam o nią wiele razy u mnie w plastycznych ale nie mieli może w większym mieście?)
Hmmm..... teraz to juz nie wiem..... taka folie widziałm chyba w Komforcie? Kurcze..... ma teraz dylemacik...... Ake dzięki
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 10:01   #29
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Co na okno w łazience?

Cytat:
Napisane przez martuko
już pewnie się zdecydowałaś na kwiatki, ale wątek może służyć innym jeszcze
Pewnie.
Ja się produkuję dalej.


Zamieszczam też fotki - niekoniecznie stricte łazienkowe, ale chodzi o samą ideę.

1. Zasłonko-roleta (ma tę zaletę, że jak zboczeńcy pójdą podglądać kogoś innego można ją zwinąć i wyglądać przez okno )
2. Zasłony (do niektórych wnętrz bardzo pasują)
3,4. Ozdoby (butelki z kwiatami, wazony, kosmetyki, morskie gadżety [statki, latarenki], świece i takie tam)


Cytat:
kojarzy mi sie tez taki produkt, który służy do matowienia szkła, taka specjalna pasta, daje efekt "wytrawienia", niestety ja osobiście pytałam o nią wiele razy u mnie w plastycznych ale nie mieli może w większym mieście?)
Widziałam ją w którymś ze sklepów internetowych z produktami do rękodzieła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blue.jpg (45,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brown.jpg (28,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łódki2.jpg (109,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tixx3.jpg (27,4 KB, 42 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 10:43   #30
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Co na okno w łazience?

Cytat:
Napisane przez sarenka
Pewnie.
Ja się produkuję dalej.


Zamieszczam też fotki - niekoniecznie stricte łazienkowe, ale chodzi o samą ideę.

1. Zasłonko-roleta (ma tę zaletę, że jak zboczeńcy pójdą podglądać kogoś innego można ją zwinąć i wyglądać przez okno )
2. Zasłony (do niektórych wnętrz bardzo pasują)
3,4. Ozdoby (butelki z kwiatami, wazony, kosmetyki, morskie gadżety [statki, latarenki], świece i takie tam)




Widziałam ją w którymś ze sklepów internetowych z produktami do rękodzieła.

Nie lubię za bardzo rolet, ale ta z materiału jest całkiem fajna..... Kurcze może sobie zafunduje taką rolete i kwiatka..... ja mam łazienke w kolorze beżowo-brązowym , dodatki z brązowymi muszelkami
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.