Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 17:57   #2191
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
wiesz, mi sie wydaje bardziej, ze Kindersztuba probuje zwrocic uwage na rzeczy ,ktore moga okazac sie kluczowe, a sa zbywane.



Mnie tam nie interesuje co o mnie powiedzial czlowiek, ktory mnie nie zna, nic o mnie nie wie. niech sobie mowi, ze jestem pipą albo jakas nawiedzona panienka.
Ale chodzi bardziej o to, ze wyglada na to ze Janusz prowadzi jakaś grę. I albo ma cos za skora i zalezy mu na tym bysmy szli w niewłaściwą stronę albo to jakiś chory człowiek, ktoremu zalezy na byciu w centrum wydarzeń, któremu wcale nie zależy na odnalezieniu Iwony, tylko by to ON byl centrum. W kazdym badz razie facet nie jest wiarygodny.
A jesli to co sie tu mowi na jego temat jest nieprawda, to niech sie odezwie. Gdyby mnie tak szkalowano, podważano moja wiarygodność w tak WAŻNEJ sprawie, to bym interweniowała, sprostowała. A on chowie głowę w piasek :|
I najważniejsze. Czy jest to rzeczywiście przyjaciel rodziny Iwony, czy jakiś psychol (aż strach sie bać, ze tacy ludzie chodzą po ziemi i wykorzystują innych dla własnych chorych celów)

Zaczyna się robic po prostu niesmacznie wokół pana J. Każdy normalny człowiek w takim wieku atakowany przez inną osobę powinien się opowiedziec, albo przeprosic dziewczyny, że poniosło go itd lub powiedziec, że nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. A dla mnie milczenie i właśnie chowanie głowy w piasek jest jednoznaczne z tym, że taka rozmowa się odbyła a pan J. już wie, że odkryto jedo dwulicowośc i działania niekoniecznie przyczyniające się do pomocy w odnalezieniu Iwony a nawet powiem, że spowalniające to. Policja również długo badała wątek Pawła i znajomych i z tego co wiemy to pani Iwona także rzuciła na P. podejrzenia i kto wie czy pan J. jej tego nie podrzucił Dlaczego ???? Albo ma coś wspólnego z jej zaginięciem albo ma nie równo pod sufitem
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:07   #2192
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja myślę, że powinnien tego człowieka sprawdzić czy Rutkowski czy policja, nie wiadomo kto kryje się za maską Janusza, być może to sprawca albo jakis inny psychol .... w jaki sposób zgłosić do Rutkowskiego. Przecież mozna mu przedstawić sytuacje i powiedzieć, żeby obadał sprawe podobno każdy trop jest sprawdzany...
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:10   #2193
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dopiero teraz do tego doszlyscie??
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:22   #2194
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Dopiero teraz do tego doszlyscie??
No niektóre już dawno, tylko nikt się nie palił, poza tym ta uwaga była niepotrzebna.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:22   #2195
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A co ciekawe powiem, że czytając gp zauważyłam, że jakoś Janusz ostatnio rzadko się pojawia, a od dwóch zdaje się dni w ogóle go nie było
Hvid zdaje się że Ty tam siedzisz Kiedy ostatnio pojawił się pan J.
Już jeden pan tak zniknął King mianowicie, czyżby drugi teraz
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:25   #2196
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
A co ciekawe powiem, że czytając gp zauważyłam, że jakoś Janusz ostatnio rzadko się pojawia, a od dwóch zdaje się dni w ogóle go nie było
Hvid zdaje się że Ty tam siedzisz Kiedy ostatnio pojawił się pan J.
Już jeden pan tak zniknął King mianowicie, czyżby drugi teraz
Przedwczoraj wieczorem.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:30   #2197
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Przedwczoraj wieczorem.
A pamiętasz co pisał? znowu jakieś wierszyki czy zbierał ponownie klientele dla pani Iwony>?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 18:32   #2198
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Szukam, bo nie chce przeinaczyc, zaraz wkleje.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:44   #2199
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Przedwczoraj wieczorem.
No właśnie tak mi się wydawało Ciekawe dlaczego tak długa jego nieobecnośc ?? Może by napisac do quuenn zeby spytała panią Iwonę przy najbliższej rozmowie o postac pana J. ??? Uważam nie na miejscu żeby ktoś wydzwaniał z nas do niej, a skoro quuenn ma z nią kontakt to może spyta po prostu, że zrobiły się niesnaski w stosunku do pana J. i jak ona to widzi, czy ktoś taki się udziela czy nie i czy ona o tym wie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Dziewczyny mam prośbę czy pamiętacie jaki nick (dokładny) miał u nas Janusz???
Próbuje przeszukac poprzednie części by znaleźc wypowiedzi i odszukac dziewczynę która jest klientką pani Iwony bo mmm3m o tym wspomniała a ja pamiętam kontekst rozmowy
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:45   #2200
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwo...age__st__40540

Od tej strony.

Do tej:

http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwo...age__st__40800

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-12-03 o 18:50
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:48   #2201
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=133
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 18:56   #2202
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Czyli nasze awatary też poginęły i pewnie mapki i różne takie też
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 19:09   #2203
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Czyli nasze awatary też poginęły i pewnie mapki i różne takie też
Bardzo mozliwe i ztego co rozumiem chyba jesli nam zależy mamy wgrać od nowa. nie wiem, trzeba zobaczyć jak się nasze stare posty mają. może te mapki widza typlo autorzy postów a czytelnicy już nie i trzeba jakby edytowac te posty wgrywając je od nowa? nie wiem, jakaś pomieszana ta wypowiedź i nie czaję co mamy czynić

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Z tego co czytam to Janusz ma jednego wielkiego focha
Robi łachę, że na jakiekolwiek pytanie odpisze (w sprawie jakiś butów na przykład).
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 19:59   #2204
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Kilka dziewczyn pisze, że Janusz jest nieistotny i lepiej coś zrobić dla Iwony.
Dobrze, ale co? Rozwiesić plakaty, wypuścić kolejny film?
A co na plakatach i filmie zamieścicie? Skierowanie na jaką stronę po dalsze informacje?
Oficjalną? Było pstryk i już nie ma strony oficjalnej.
To co, skierowanie będzie nie na gdziejestiwona.pl a na wizaz.pl a potem wejdź na forum plotkowe?
Dlatego też już nie zamieszczamy adresów do żadnej ze stron, o co zresztą również były pretensje ze strony oficjalnej, no ale nieważne.

Widzę,że jesteś oczytany/a jeśli chodzi o Wizaż. ;> Wszystko wiesz co tu się działo. ;P ehhe
Wyglądasz mi na jedną osobę,która się tutaj udzielała pod innym nickiem,powiem tylko,że na literkę A,ale sobie jeszcze Ciebie poobserwuję... ;>
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:01   #2205
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
pewnie nic więcej na razie nie wiadomo
http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/...ka,%28foto%29/

Tu masz coś więcej napisane, ale też nie za dużo informacji
Byłam na IV komisariacie zgłaszać kradzież właśnie w poniedziałek, brat czekał na mnie na korytarzu jak składałam zeznania i mówił, że właśnie wtedy przyszła kobieta zgłosić zaginięcie córki, pewnie to ona Ale mówił, że mama mówiła, że córka wyszła rano do szkoły i nie wróciła... smutne
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:06   #2206
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Taki motylek (rusałka pawik? ) na kwiatku. Mam nadzieję, że się nie mylę
karo3006??
Jakoś tak chyba to szło.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:11   #2207
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dlatego też już nie zamieszczamy adresów do żadnej ze stron, o co zresztą również były pretensje ze strony oficjalnej, no ale nieważne.

Widzę,że jesteś oczytany/a jeśli chodzi o Wizaż. ;> Wszystko wiesz co tu się działo. ;P ehhe
Wyglądasz mi na jedną osob
ę,która się tutaj udzielała pod innym nickiem,powiem tylko,że na literkę A,ale sobie jeszcze Ciebie poobserwuję... ;>
No własnie, zapomniałam napisac, ze widze w nim Robsona, ten sam styl nawet wypowiedzi ale oczywiście mogę się mylic. Ale na A to nie wiem kto by mógł byc, już nie pamiętam nicków

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
karo3006??
Jakoś tak chyba to szło.
tak, racja to ta

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-12-03 o 20:11
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:22   #2208
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No własnie, zapomniałam napisac, ze widze w nim Robsona, ten sam styl nawet wypowiedzi ale oczywiście mogę się mylic. Ale na A to nie wiem kto by mógł byc, już nie pamiętam nicków
Nie,nie Robson. Nick na literkę A. ;P

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość


Dziewczyny mam prośbę czy pamiętacie jaki nick (dokładny) miał u nas Janusz???
Próbuje przeszukac poprzednie części by znaleźc wypowiedzi i odszukac dziewczynę która jest klientką pani Iwony bo mmm3m o tym wspomniała a ja pamiętam kontekst rozmowy
Janusz_G

A dziewczyna to bodajże karo3006.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Dzięki za info.
Ja już wgrałam na nowo mój "hipnotajzink" awatar. ehhehe
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:23   #2209
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Nie,nie Robson. Nick na literkę A. ;P

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



.
Mnie styl wypowiedzi takiego prawie, ze detektywa kojarzy mi się z Robsonem, a reszty nicków nie pamiętam... Na nikogo w tej chwili nie kojarzę więc pewnie dlatego tylko Romeła mam na mysli gdy czytam te posty.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 20:33   #2210
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kindersztuba na 100% nie Robson. Za ładny styl i brak błędów.Chyba że się mocno stara. Wg mnie to dziewczyna.Jakoś mi Kimikiką trąci...
Janusza trzeba zgłosić do Rutkowkiego albo policji tak jak już wcześniej ktoś wspomniał. Jego zagrania pasują do trolla -gówniarza a nie przejętego zaginięciem przyjaciela rodziny.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:36   #2211
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Kindersztuba na 100% nie Robson. Za ładny styl i brak błędów.Chyba że się mocno stara. Wg mnie to dziewczyna.Jakoś mi Kimikiką trąci...
Janusza trzeba zgłosić do Rutkowkiego albo policji tak jak już wcześniej ktoś wspomniał. Jego zagrania pasują do trolla -gówniarza a nie przejętego zaginięciem przyjaciela rodziny.
Kimikika zawsze, kiedy pojawiala sie na wizazu po zbanowaniu, robila to tak, zeby bylo wiadomo, ze to ona. Nawet nicki sobie takie dobierala. Wlasnie za to ja cenie, za honor i odwage.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:40   #2212
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Kimikika zawsze, kiedy pojawiala sie na wizazu po zbanowaniu, robila to tak, zeby bylo wiadomo, ze to ona. Nawet nicki sobie takie dobierala. Wlasnie za to ja cenie, za honor i odwage.
Odwaga ok ale z tym honorem to troszkę przesadziłaś (historia z Januszem).
Może dałoby się z ojczymem Iwony skontaktować i wypytać o Janusza. To chyba byłoby bardziej na miejscu niż zwracać się do jej mamy..
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 20:50   #2213
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Kindersztuba na 100% nie Robson. Za ładny styl i brak błędów.Chyba że się mocno stara. Wg mnie to dziewczyna.Jakoś mi Kimikiką trąci...
Janusza trzeba zgłosić do Rutkowkiego albo policji tak jak już wcześniej ktoś wspomniał. Jego zagrania pasują do trolla -gówniarza a nie przejętego zaginięciem przyjaciela rodziny.
Hm,,, no ja własnie mam dylemat, czy spradzać, czy to jakiś nastolartek, czy moze przyjaciel rodziny ma coś z głową?
A co do Robsona to chyba racja

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Kimikika zawsze, kiedy pojawiala sie na wizazu po zbanowaniu, robila to tak, zeby bylo wiadomo, ze to ona. Nawet nicki sobie takie dobierala. Wlasnie za to ja cenie, za honor i odwage.
Ja też
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:01   #2214
paulaa_91
Raczkowanie
 
Avatar paulaa_91
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: KoszalIn
Wiadomości: 205
GG do paulaa_91 Send a message via Skype™ to paulaa_91
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

eh, tyle miesięcy minęło. pamiętam jeszcze jak byłam na wakacjach w Londynie, zobaczyłam info na gk24.pl o zaginięciu, później non stop sprawdzałam forum, siostra za każdym razem jak wchodziła do mnie do pokoju to widziała, że siedzę na wizażu i czytam.. czytam.. czytam.. czekam na jakieś nowe informacjie.. a tu cisza.. to straszne, że nikt nic nie widział, nikt nic nie wie. mimo, że się nie udzielałam wcześniej, to praktycznie codziennie jak miałam dostęp do kompa, to sprawdzałam, czy są jakieś niusy, ale niestety. pozostaje nadzieja, że to się zmieni .


ps. Janusz przegląda właśn ie forum na gp. ciekawe, czy zajrzy tutaj i się wypowie na temat tych wiadomości .
__________________
kiedy będziesz spać spokojnie ja podpalę Twój świat.
paulaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:21   #2215
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja tam tez, jak widzisz, jestem . Dzieki za info

Jeszcze cos, co mi podal TenTeges, o potworze z Florencji, po polsku:

http://www.youtube.com/watch?v=ggPEz1439xM

http://www.youtube.com/watch?v=GlWNXpZZO1I


http://www.youtube.com/watch?v=G4yLUc6XFgg

Tlumaczenie filmu na hiszpanski bede miec w poniedzialek, juz potwierdzone. Warto wstawic.

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-12-03 o 22:35
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 08:08   #2216
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Bardzo mozliwe i ztego co rozumiem chyba jesli nam zależy mamy wgrać od nowa. nie wiem, trzeba zobaczyć jak się nasze stare posty mają. może te mapki widza typlo autorzy postów a czytelnicy już nie i trzeba jakby edytowac te posty wgrywając je od nowa? nie wiem, jakaś pomieszana ta wypowiedź i nie czaję co mamy czynić
A myślałam, że tylko ja nie do końca zrozumiałam o co chodzi
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 09:50   #2217
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
A myślałam, że tylko ja nie do końca zrozumiałam o co chodzi


Z tego co czytam wypowiedzi innych to mamy przejrzeć nasze posty i jesli nie wyświetlają się nasze wszelkie załączniki (np. mapki) w miare mozliwości mamy je tam pobnownie grac (tzn. edycja posta). Tak to rozumiem
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:11   #2218
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

tak, karo3006 to "TA" - wnioskuję,że są jakieś pytanie do mnie, dobrze ,że gp24 zamknięte z powodu ciszy wyborczej i zerknęłam co na wizażu słychać - inaczej bym nie wiedziała,że jest za mną wysłany list gończy...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:34   #2219
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

A co z tym profilem na erodate?? Ktoś ostatecznie potwierdził lub zaprzeczył,że to profil Iwony??
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:45   #2220
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
No właśnie tak mi się wydawało Ciekawe dlaczego tak długa jego nieobecnośc ?? Może by napisac do quuenn zeby spytała panią Iwonę przy najbliższej rozmowie o postac pana J. ??? Uważam nie na miejscu żeby ktoś wydzwaniał z nas do niej, a skoro quuenn ma z nią kontakt to może spyta po prostu, że zrobiły się niesnaski w stosunku do pana J. i jak ona to widzi, czy ktoś taki się udziela czy nie i czy ona o tym wie
Ja bym nie pisala do queenn, nie pytalabym tez pani Iwony, ojczyma Iwony, ani nikogo innego. Uwazam, ze nie warto. Ale to moje zdanie.

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-12-04 o 13:46
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.