Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 12:50   #3421
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

jeżeli karetka zabiera pacjenta z domu, do szpitala wieczorem. i pacjent na drugi dzień wychodzi z rana do domu.

to nie dostaję żadnego wypisu? karty informacyjnej? czegokolwiek?

a jak jest w przypadku wypisania się na własną odpowiedzialnością? też wtedy nie ma karty\wypisu?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 12:51   #3422
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Trafiłam kiedyś na stronę, gdzie wpisywało się pierwsze litery składników kosmetyków a strona "dopowiadała" resztę. Ale adres zgubiłam. Ktoś może zna?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:01   #3423
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o telefonach:
- LG G2 mini
- HUAWEI Ascend G6 ?
mam LG G2 mini mi tam się podoba
a co chcesz dokładniej wiedzieć?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:09   #3424
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Dziewczyny, jadę we wrześniu na wakacje do Francji i problem tkwi w tym, że nie znam kompletnie francuskiego. Chciałam się dowiedzieć, czy we Francji rzeczywiście jest taki dramat z angielskim? Nie mam na myśli sklepów spożywczych i tego typu miejsc, ale bardziej o dworce kolejowe, lotniska itd. Ciągle się łudzę, że nie będę musiała wkuwać rozmówek
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:19   #3425
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
on chyba byl w roosmanie
S7304660.jpg
Cały Wizaż rozwaliłaś tym zdjęciem

Mam jutro rozmowę w Play na konsultanta sprzedaży. Ma ktoś jakieś sugestie?

W mailu od Pani, która do mnie dzwoniła jest informacja, że rekrutacja będzie się odbywała w grupie i potrwa ok. 2 godzin. Jak może to wyglądać? To byłaby moja pierwsza taka rozmowa.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2014-07-16 o 13:21
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:24   #3426
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
jeżeli karetka zabiera pacjenta z domu, do szpitala wieczorem. i pacjent na drugi dzień wychodzi z rana do domu.

to nie dostaję żadnego wypisu? karty informacyjnej? czegokolwiek?

a jak jest w przypadku wypisania się na własną odpowiedzialnością? też wtedy nie ma karty\wypisu?

Zawsze powinien dostać, jak nie od razu, to powinni powiedzieć kiedy po to przyjść.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:26   #3427
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
jeżeli karetka zabiera pacjenta z domu, do szpitala wieczorem. i pacjent na drugi dzień wychodzi z rana do domu.

to nie dostaję żadnego wypisu? karty informacyjnej? czegokolwiek?

a jak jest w przypadku wypisania się na własną odpowiedzialnością? też wtedy nie ma karty\wypisu?
Powinien dostać kartę informacyjną leczenia szpitalnego, nawet po opatrzeniu na SORze dają taką kartę. Może trzeba się po nią zgłosić.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 13:30   #3428
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Cały Wizaż rozwaliłaś tym zdjęciem

Mam jutro rozmowę w Play na konsultanta sprzedaży. Ma ktoś jakieś sugestie?

W mailu od Pani, która do mnie dzwoniła jest informacja, że rekrutacja będzie się odbywała w grupie i potrwa ok. 2 godzin. Jak może to wyglądać? To byłaby moja pierwsza taka rozmowa.

warto sie przyjrzec
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:42   #3429
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Cały Wizaż rozwaliłaś tym zdjęciem

Mam jutro rozmowę w Play na konsultanta sprzedaży. Ma ktoś jakieś sugestie?

W mailu od Pani, która do mnie dzwoniła jest informacja, że rekrutacja będzie się odbywała w grupie i potrwa ok. 2 godzin. Jak może to wyglądać? To byłaby moja pierwsza taka rozmowa.
byłam kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej, grupowej do cc.

najpierw zrobili nam krótkie szkolenie, jak coś sprzedać. a później już pojedyńczo mielismy jakiś wymyślony bodajże przez nich przedmiot im sprzedać.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Zawsze powinien dostać, jak nie od razu, to powinni powiedzieć kiedy po to przyjść.
Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Powinien dostać kartę informacyjną leczenia szpitalnego, nawet po opatrzeniu na SORze dają taką kartę. Może trzeba się po nią zgłosić.
dzieki. tak mi się wydawało.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:45   #3430
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

jakie witaminy polecacie dla psa, żeby mu sierść nie wypadała?
kiedyś miałam jakieś kropelki efa olie .. były w miarę dobre..

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2014-07-16 o 13:51
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 13:45   #3431
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
byłam kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej, grupowej do cc.

najpierw zrobili nam krótkie szkolenie, jak coś sprzedać. a później już pojedyńczo mielismy jakiś wymyślony bodajże przez nich przedmiot im sprzedać.





dzieki. tak mi się wydawało.
Właśnie najbardziej obawiam się wystąpienia przed grupą. O ile 3,4 osoby nie są mi straszne, to przed np. 10 nieznanymi mi osobami mogę paść trupem. Macie jakieś rady dla takiego panikarza?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 14:06   #3432
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Też byłam kiedyś na grupowej rozmowie. Najpierw pan opowiadał nam o filozofii firmy, potem każdy musiał opowiedzieć jakąś ciekawostkę o sobie, a potem odgrywaliśmy scenkę, całą grupą, ale każdy dostał swoją rolę. Bzdury jakich mało, trwało to chyba z 2 godziny, kompletna strata czasu.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:32   #3433
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Cały Wizaż rozwaliłaś tym zdjęciem

Mam jutro rozmowę w Play na konsultanta sprzedaży. Ma ktoś jakieś sugestie?

W mailu od Pani, która do mnie dzwoniła jest informacja, że rekrutacja będzie się odbywała w grupie i potrwa ok. 2 godzin. Jak może to wyglądać? To byłaby moja pierwsza taka rozmowa.
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Właśnie najbardziej obawiam się wystąpienia przed grupą. O ile 3,4 osoby nie są mi straszne, to przed np. 10 nieznanymi mi osobami mogę paść trupem. Macie jakieś rady dla takiego panikarza?
U mnie tak wyglądał drugi etap rekrutacji do CC, który zajmował się sprzedażą usług Plusa.
Pierwszy etap - musiałam zaprezentować swój telefon, powiedzieć o zaletach i wadach itd. Tu sprawdzali posługiwanie się językiem korzyści.
Drugi etap - spotkanie grupowe, ok. 1o-12 osób, każdy musiał wstać i powiedzieć 2 zdania o sobie. Gadka o firmie, celach, misji itd
Zadanie indywidualne - sprzedać przedmiot, który otrzymało się od rekrutera. Ja miałam ołówek
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:50   #3434
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Też byłam kiedyś na grupowej rozmowie. Najpierw pan opowiadał nam o filozofii firmy, potem każdy musiał opowiedzieć jakąś ciekawostkę o sobie, a potem odgrywaliśmy scenkę, całą grupą, ale każdy dostał swoją rolę. Bzdury jakich mało, trwało to chyba z 2 godziny, kompletna strata czasu.
Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
U mnie tak wyglądał drugi etap rekrutacji do CC, który zajmował się sprzedażą usług Plusa.
Pierwszy etap - musiałam zaprezentować swój telefon, powiedzieć o zaletach i wadach itd. Tu sprawdzali posługiwanie się językiem korzyści.
Drugi etap - spotkanie grupowe, ok. 1o-12 osób, każdy musiał wstać i powiedzieć 2 zdania o sobie. Gadka o firmie, celach, misji itd
Zadanie indywidualne - sprzedać przedmiot, który otrzymało się od rekrutera. Ja miałam ołówek
Na samą myśl chce mi się
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 14:57   #3435
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Od kilku dni używam kremu tonującego z filtrem 50.
Nigdy wcześniej nie używałam filtrów na twarz codziennie, zdarzało się na wakacjach, na plaży itd. Nie wiem, czy źle go rozprowadzam, ale mam wrażenie, że kosmetyk migruje mi do oczu. Noszę soczewki, czuję, że obraz mi się zamazuje, widzę jak za mlecznym szkiełkiem. Bardzo to upierdliwe, nie mogę normalnie pracować, oczy męczą się bardzo szybko, bo ciągle mrugam, albo masuję powiekę. Myślałam, że to wina soczewek, kupiłam nową parę, ale nie ma żadnej poprawy. Soczewki płuczę kilka razy dziennie, nie daje to nic.
Co robię źle?
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:00   #3436
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;47327198]mam LG G2 mini mi tam się podoba
a co chcesz dokładniej wiedzieć?[/QUOTE]

Jak długo trzyma bateria, ogólnie czy nie jest zbyt uperdliwy w obsłudze (ten który mam aktualnie ma strasznie wolne "jarzenie" i bardzo mnie to wkurza ). Telefonu używam do smsowania, dzwonienia i facebooka głównie. A na mój aktualny telefon nie da się nawet ściągnąć messengera więc ciężko mi się przez fb komunikować.
No i jak ma jakieś wady to jakie
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:01   #3437
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam kremu tonującego z filtrem 50.
Nigdy wcześniej nie używałam filtrów na twarz codziennie, zdarzało się na wakacjach, na plaży itd. Nie wiem, czy źle go rozprowadzam, ale mam wrażenie, że kosmetyk migruje mi do oczu. Noszę soczewki, czuję, że obraz mi się zamazuje, widzę jak za mlecznym szkiełkiem. Bardzo to upierdliwe, nie mogę normalnie pracować, oczy męczą się bardzo szybko, bo ciągle mrugam, albo masuję powiekę. Myślałam, że to wina soczewek, kupiłam nową parę, ale nie ma żadnej poprawy. Soczewki płuczę kilka razy dziennie, nie daje to nic.
Co robię źle?
U mnie podobnie - to ten z Ziaji?

Ja używam tego zwykłego, tj. nie tonującego, i często mi się dostaje do oczu - szczypią mnie i łzawią wtedy...staram się po prostu omijać te okolice smarując.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:03   #3438
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Cały Wizaż rozwaliłaś tym zdjęciem

Mam jutro rozmowę w Play na konsultanta sprzedaży. Ma ktoś jakieś sugestie?

W mailu od Pani, która do mnie dzwoniła jest informacja, że rekrutacja będzie się odbywała w grupie i potrwa ok. 2 godzin. Jak może to wyglądać? To byłaby moja pierwsza taka rozmowa.

Hej, jeśli chodzi o Play to naprawdę nie masz się czym przejmować. Byłam dwa razy na takiej rozmowie i atmosfera była naprawdę "na luzie", ja jestem dosyć smiała, ale przed dużą grupą też sięstresuję, tu naprawdę było lajtowo. W dodatku zadania jakie się otrzymuje pomagają rozładować napięcie, niepotrzebnie czytałam w ogóle cokolwiek o firmie i uczyłam sięoferty, bo to w ogóle nie potrzebne. Powiem szczerze, że akurat te rozmowy do Play wspominam najlepiej z mojej dotychczasowej "kariery bezrobotnej". Pierwszy raz na rozmowie było ponad 20 osób, na drugiej...5. Na tej drugiej rozmowie pani mowila ze zdarza sie ze na takie grupowe rozmowy przychodzi ktos "z polecenia" (ale nie wiem co dokładnie miała na mysli ) i chyba taka osoba została za tym pierwszym razem wybrana, bo wg mnie chłopaczek, który dostał tę pracę naprawdę niczym się nie wyróżniał na tym etapie grupowym... Na drugiej rozmowie byłam niedawno, było 5 osób, ja ponieważ byłam drugi raz wiedziałam już "o co chodzi" i pani kierowniczka napisała mi pozniej maila, ze rzeczywiscie bylam najlepsza w tej grupie, ale to nie jest "pilny wakat" i mnie nie zatrudni. Nikogo zresztą nie zatrudniła. Niestety na moja niekorzysc zadziałało chyba to, ze mamy z TŻ abonament w Play i składałam w tym salonie reklamację, bo zostałam wprowadzona w błąd przez pracownika, pani mnie chyba po tym dobrze zapamiętała, byłam wtedy też z dzieckiem, więc rozumiem, że nie jestem tam najbardziej pożądaną osobą, zwłaszcza, że nie szukają nikogo "na gwałt"...

Jednak samą rozmowę wspominam bardzo przyjemnie.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:13   #3439
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Hej, jeśli chodzi o Play to naprawdę nie masz się czym przejmować. Byłam dwa razy na takiej rozmowie i atmosfera była naprawdę "na luzie", ja jestem dosyć smiała, ale przed dużą grupą też sięstresuję, tu naprawdę było lajtowo. W dodatku zadania jakie się otrzymuje pomagają rozładować napięcie, niepotrzebnie czytałam w ogóle cokolwiek o firmie i uczyłam sięoferty, bo to w ogóle nie potrzebne. Powiem szczerze, że akurat te rozmowy do Play wspominam najlepiej z mojej dotychczasowej "kariery bezrobotnej". Pierwszy raz na rozmowie było ponad 20 osób, na drugiej...5. Na tej drugiej rozmowie pani mowila ze zdarza sie ze na takie grupowe rozmowy przychodzi ktos "z polecenia" (ale nie wiem co dokładnie miała na mysli ) i chyba taka osoba została za tym pierwszym razem wybrana, bo wg mnie chłopaczek, który dostał tę pracę naprawdę niczym się nie wyróżniał na tym etapie grupowym... Na drugiej rozmowie byłam niedawno, było 5 osób, ja ponieważ byłam drugi raz wiedziałam już "o co chodzi" i pani kierowniczka napisała mi pozniej maila, ze rzeczywiscie bylam najlepsza w tej grupie, ale to nie jest "pilny wakat" i mnie nie zatrudni. Nikogo zresztą nie zatrudniła. Niestety na moja niekorzysc zadziałało chyba to, ze mamy z TŻ abonament w Play i składałam w tym salonie reklamację, bo zostałam wprowadzona w błąd przez pracownika, pani mnie chyba po tym dobrze zapamiętała, byłam wtedy też z dzieckiem, więc rozumiem, że nie jestem tam najbardziej pożądaną osobą, zwłaszcza, że nie szukają nikogo "na gwałt"...

Jednak samą rozmowę wspominam bardzo przyjemnie.
Ja właśnie też jestem dość "odważna" ale takie wystąpienia to moja mała fobia, nie chciałabym być zdyskwalifikowana za coś takiego, bo to w ogóle nie ma pokrycia w rzeczywistej pracy. Sprzedając komuś produkt, nie czuję się jakbym przed nim występowała. A tak... no normalnie słabo mi się robi. Nadzieja, że przyjdzie mało osób. A jak przyjdzie dużo, to najwyżej się zwinę
Dzięki za opinię.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 15:22   #3440
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja właśnie też jestem dość "odważna" ale takie wystąpienia to moja mała fobia, nie chciałabym być zdyskwalifikowana za coś takiego, bo to w ogóle nie ma pokrycia w rzeczywistej pracy. Sprzedając komuś produkt, nie czuję się jakbym przed nim występowała. A tak... no normalnie słabo mi się robi. Nadzieja, że przyjdzie mało osób. A jak przyjdzie dużo, to najwyżej się zwinę
Dzięki za opinię.
Powiem szczerze, że własnie na takiej rozmowie zobaczyłam w ogóle pierwszy raz "konkurencję". I z lekka mnie to zaszokowało. Przekrój był powalający-od dziewczyny, która własnie skończyła zawodówkę w sukience krótszej niz moja bluzka i butach jakie bym do łózka mogła ubrac, a i tak pewnie bym do niego nie doszła (choć muszę przyznać, że nogi miała świetne ) po gościa w trzyczęściowym garniaku zapiętym po uszy (środek lata) który skończył dwa kierunki. No i cóż, dziewczyna umiała się sto razy lepiej wysłowić niż ten sztywniak w garniaku, który cały się upocił i zaczerwienił kiedy miał odpowiedzieć na proste pytanie-zresztą ostatecznie i tak na nie nie odpowiedział, po prostu się zaciął i amen. ja bym nie rezygnowała na Twoim miejscu.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:26   #3441
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
jeżeli karetka zabiera pacjenta z domu, do szpitala wieczorem. i pacjent na drugi dzień wychodzi z rana do domu.

to nie dostaję żadnego wypisu? karty informacyjnej? czegokolwiek?

a jak jest w przypadku wypisania się na własną odpowiedzialnością? też wtedy nie ma karty\wypisu?
Powinien ja dostac, jesli nie przy wyjsciu to lekarz powinien poinformowac, kiedy ma po nia sie zglosic. Nawet na SORze musi dostac karte, chocby przyjechal z mala ranka na palcu.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:27   #3442
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Jak długo trzyma bateria, ogólnie czy nie jest zbyt uperdliwy w obsłudze (ten który mam aktualnie ma strasznie wolne "jarzenie" i bardzo mnie to wkurza ). Telefonu używam do smsowania, dzwonienia i facebooka głównie. A na mój aktualny telefon nie da się nawet ściągnąć messengera więc ciężko mi się przez fb komunikować.
No i jak ma jakieś wady to jakie
Bateria mi trzyma w sumie jeden dzień Czasami się zdarzy 1,5-2 dni.. ale ja często sprawdzam fb i moje rozmowy trwają ok 15-30minut plus częste smsy.. często też korzystam z fb i robię zdjęcia.. do tego czytam książkę.. i czasami z nudów pobawię się z Pou Także myślę, że same rozmowy smsy i fb to takie półtora dnia.. ale lepiej ładować codziennie na noc podłączając jak się kładziesz spać..
niestety bardzo żre baterię taki duży ekran..

"jarzy" bardzo dobrze.. nic się nie zacina i ładnie śmiga...

messeneger działa i jest zarąbisty bo można wysyłać filmiki przez niego z aparatu u mjej siostry w S3 nie można

ogólnie to mój pierwszy telefon z androidem więc na początku miałam problemy jak się w nim połapać.. wiele musiałam podpytać znajomych ale jak już mi pokazali co i jak to w sumie jak dla mnie nie ma wad

nie ma żadnych przycisków z boku.. wszystkie są z tyłu klapki - kupowałam folię i gumowca na niego to pan mi powiedział że to wada bo się często potrafi wyłączyć przez to że ma z tyłu przyciski ale ja czegoś takiego nie zauważyłam..

trochę uciążliwe jest rozłączenie się czy włączenie klawiatury podczas rozmowy bo można się niechcący rozłączyć.. :/ no ale idzie przywyknąć..

przykładowe zdjęcia z aparatu dodaję w załącznikach.. filmiki też niezłe kręci
1. w świetle dziennym
2. w świetle dziennym w pomieszczeniu
3. tekst robiony na szybko

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2014-07-16 o 15:29
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:32   #3443
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

kopnieta Dziękuję za odpowiedź Ale rozumiem że pokrowiec tego typu https://www.google.pl/search?q=pokro...ml%3B450%3B434 odpada?
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:33   #3444
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
kopnieta Dziękuję za odpowiedź Ale rozumiem że pokrowiec tego typu https://www.google.pl/search?q=pokro...ml%3B450%3B434 odpada?
nie są takie
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:37   #3445
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;47329330]nie są takie
[/QUOTE]

A to nie jest ten sam typ? Wiem, że tamten jest na inny model, chodziło mi o tą klapkę z przodu
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:42   #3446
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
A to nie jest ten sam typ? Wiem, że tamten jest na inny model, chodziło mi o tą klapkę z przodu
no przecież ten też ma klapkę nie wiem o co chodzi ja mam taki o gumowy http://www.xgsm.pl/pol_pl_Czarne-Etu...802-5908_1.jpg
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:44   #3447
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że własnie na takiej rozmowie zobaczyłam w ogóle pierwszy raz "konkurencję". I z lekka mnie to zaszokowało. Przekrój był powalający-od dziewczyny, która własnie skończyła zawodówkę w sukience krótszej niz moja bluzka i butach jakie bym do łózka mogła ubrac, a i tak pewnie bym do niego nie doszła (choć muszę przyznać, że nogi miała świetne ) po gościa w trzyczęściowym garniaku zapiętym po uszy (środek lata) który skończył dwa kierunki. No i cóż, dziewczyna umiała się sto razy lepiej wysłowić niż ten sztywniak w garniaku, który cały się upocił i zaczerwienił kiedy miał odpowiedzieć na proste pytanie-zresztą ostatecznie i tak na nie nie odpowiedział, po prostu się zaciął i amen. ja bym nie rezygnowała na Twoim miejscu.
Jeszcze raz dziękuję, trochę mnie uspokoiłaś. Gdyby nie ryzyko wyczucia to bym sobie coś chlapnęła przed
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 15:59   #3448
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jadę we wrześniu na wakacje do Francji i problem tkwi w tym, że nie znam kompletnie francuskiego. Chciałam się dowiedzieć, czy we Francji rzeczywiście jest taki dramat z angielskim? Nie mam na myśli sklepów spożywczych i tego typu miejsc, ale bardziej o dworce kolejowe, lotniska itd. Ciągle się łudzę, że nie będę musiała wkuwać rozmówek
To pewnie zależy od miejsca ale ja w Paryżu nie miałam absolutnie żadnych problemów, również gdy zaczepiałam ludzi na ulicy z pytaniem o drogę, chociaż starałam się pytać młode osoby. Nie trafił mi się nikt kto chociaż nie spróbował wytłumaczyć po angielsku, gorzej było właśnie w sklepach ale tam to dużo rzeczy można było załatwić pokazując. Na dworcach nie byłam, poza dworcami metra Na lotnisku nie miałam problemu, ci, od których czegoś potrzebowałam, mówili po angielsku.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 16:01   #3449
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;47329436]no przecież ten też ma klapkę nie wiem o co chodzi ja mam taki o gumowy http://www.xgsm.pl/pol_pl_Czarne-Etu...802-5908_1.jpg[/QUOTE]

No właśnie widzę że ma, nie dogadałyśmy się
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 17:31   #3450
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

czy to prawda, że Ania Przybylska nie żyje? ktoś coś wie?
http://www.pudelek.pl/artykul/68087/...lska_nie_zyje/
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-02 20:13:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.