Trendy jesień/zima 2016 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 09:24   #1
malgosia44zz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 174

Jesień-zima 2016/17


Hej wizażanki! Jakie znacie nowe kolekcje jesień-zima 2016/17? Ja jestem podekscytowana nowym sezonem - jesienne kurtki, ciepłe kozaki . Ciekawe jakie trendy moda nam przyniesie Zarzucacjcie kolekcjami i linkami.
malgosia44zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 09:50   #2
Hipnotyzujaca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: Jesień-zima 2016/17

ja wiem, że kenzo z h&m miał robić kolekcje na ten sezon tu masz link z produktami z kolekcji: http://www.glamour.pl/galeria/kenzo-...en-zima-2016-5
Hipnotyzujaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:10   #3
olivka_1985
Przyczajenie
 
Avatar olivka_1985
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Jesień-zima 2016/17

Czyżby wracały lata 90? Widziałam sporo rzeczy które nosiły dziewczyny, jak chodziłam do podstawówki
olivka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 11:26   #4
malgosia44zz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 174
Dot.: Jesień-zima 2016/17

a są już może kolekcje z zary czy pull&beer?
malgosia44zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 10:31   #5
kryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 84
Dot.: Jesień-zima 2016/17

O zarze i pullu nic nie wiem, ale na wielu portalach trąbią o nowej kolekcji wojasa, słyszałyscie? choćby tu: http://www.galeriehandlowe.pl/go.liv...-tle-tatr.html
kryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 10:55   #6
onlyREDlips
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 102
Dot.: Jesień-zima 2016/17

Ale podałaś linka, żadnych zdjęc, nic. To lepszy na ich stronie znalazłam. Tak wygląda kampania: https://wojas.pl/kampania . Te buty ala trampki co ma Basia Kurdej-Szatan, te niby srerbne - wyglądają całkiem ładnie
onlyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 13:10   #7
malgosia44zz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 174
Dot.: Jesień-zima 2016/17

Ja znalazłam też filmik: https://www.youtube.com/embed/neuEFi...l=0&showinfo=0 . Ciekawe czy puszczą skróconą wersję w tv czy nie
malgosia44zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-26, 08:59   #8
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Trendy jesień/zima 2016

Hej dziewczyny! Szukam inspiracji na zbliżającą się wielkimi krokami jesień i zimę. O jakie rzeczy planujecie powiększyć swoją szafę? Co się teraz nosi? Pochwalcie się tym, co macie Proponuję, żeby każda z nas wrzucała jeden niezbędny według niej element jesiennej garderoby, ot taka zabawa
Ja na początek dodaję klasyczną parkę moro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg parka.jpg (129,6 KB, 88 załadowań)
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 16:24   #9
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

ostatnie określenie, jakim bym określiła tą parkę, to "klasyczna"...

klasyczna parka, moim zdaniem, jest zdecydowanie bardziej obszerna (męski krój a nie opięta tuba) i w stonowanych kolorach (czerń, khaki, granat, nawet burgund, ale nie ciapki jak z teledysku spice girls...).

mam nadzieję, że takie coś, jak zaprezentowałaś, trendem się jednak nie stanie...
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 19:06   #10
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Pani Smith, jestem Twoją fanką Genialne posty, trafione w punkt!
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 08:22   #11
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Cytat:
Napisane przez wie-wiórka Pokaż wiadomość
Pani Smith, jestem Twoją fanką Genialne posty, trafione w punkt!
hehe ostatnio wszyscy mi mówią, że powinnam pisać felietony może kiedyś
ale bardzo mi miło wie-wiórko
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 13:22   #12
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Pani Smith twoja odpowiedź w żadnym stopniu nie dotyczy tematu wątku. Pisane przez ciebie odpowiedzi są w większości uszczypliwe i obraźliwe. Najpierw proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a dopiero później myśleć o pisaniu felietonów. Nie pozdrawiam.
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:42   #13
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Anulka,
zatytułowałaś watek: trendy jesień/zima 2016
wrzuciłaś parkę moro z komentarzem: klasyczna...

To Ty masz kłopot z formułowaniem jasnego komunikatu... Pisz tak, by czytanie ze zrozumieniem było zgodne z Twoją intencją. Teraz nie jest.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:47   #14
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Dziewczyny
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 15:18   #15
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Anulka123457
odnoszę wrażenie, że to Ty masz problem z tym, że Twoje wybory modowe nie spotykają się z poklaskiem na forum i powszechnym uwielbieniem. Najpierw bluza dla faceta, teraz kurtka. Okej, widzę trend - lubisz wyblakłe moro (czyż bluza nie była w ten wzór?wybacz jesli nie pamiętam juz tak dokładnie). Tyle, że ja nie i uważam takie moro za szczyt złego smaku. Tak długo jak będziesz pytać o opinie czy "ciuch jest extra?" i proponować mi cos w ciapki, tak długo będę Ci pisać, że to wyglada źle, że tak się nosił DJ Bobo w czasach mojego dzieciństwa i jedyna okazja, gdzie takie coś się sprawdzi, to impreza przebierańców. I nie jest to uszczypliwość pod Twoim adresem, a opinia o ciuchu, który pokazujesz.
I wcale niezłośliwe wyjaśniłam Ci, czemu nie zgadzam sie na określenie kurtki mianem klasycznej.

Sorry, że rujnuje Twoje oczekiwania co do forum. Może powinnaś założyć fanklub, wówczas opinie będą - przypuszczalnie - takie, jak oczekujesz. Na forum sie dyskutuje, a to naturalnie wiąże się z ryzykiem usłyszenia także negatywnych opinii.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2016-09-27 o 15:19
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 16:19   #16
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Kurde, przeczytałam tytuł i myślałam, że poczytam o jakichś ciekawych trendach, bo będę musiała odświeżyć swoją jesienno-zimową i szukam natchnienia. Ale znowu gównoburze

ALE odchodząc od tematu moro, za które mój TŻ by zabił ("TO nie jest moro! Moro to jeden określony wzór maskujący, inny niż ten!") i które nadaje się do zabaw w ASG ewentualnie...

Miałam przez ostatnie kilka zim właśnie pseudo zimową parkę, taką z "owieczką" w środku. Taką w stylu "wszystkie dziewczyny chodzą w tej kurtce", ale nie konkretnie tę, o której powstał nawet funpage na FB. O dokładnie ta, tylko w ciemnej wersji http://www.zeberka.pl/img_new/2013/1...shka-329-3.jpg Tylko że mnie ta kurtka zakrywała 1/3 uda.
Chodzi o to, że była naprawdę milutka i ciepła. Nie chciałabym kupować sobie drugiej takiej, chciałabym coś bardziej klasycznego, pasującego do bardziej "poważnych" stylizacji niż krótka sukienka/spódniczka, jakie nosiłam te 4 lata temu, jak ją kupowałam.
Ale nie mam pomysłu, jakie inne kurtki/płaszcze będą naprawdę ciepłe. Zaznaczę, że nie wskoczę w nic pikowanego czy do kolan, bo mam 153 cm wzrostu i sylwetkę tzw. Y, czyli ramiona najszersze, spory biust, brak wyraźnej talii, brak bioder i szczupłe nogi. Więc odpadają zarówno grubaśne rzeczy (moja góra wygląda jak kulka), jak długie płaszcze (wyglądam, jakbym tonęła w rzeczach po starszej siostrze lub mamie).

Help
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 17:44   #17
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

ja nie uważam żeby kurtki moro były passe, sama kupiłam niedawno taką w house http://www.house.pl/pl/pl/ona/kolekc...7x/ladies-coat, głównie na spacery z psem i zakupy i bardzo ją lubie

tej zimy stawiam na 'oklepaną' już parkę tyle że w kolorze brązowym bądź musztardowym, już mam dość khaki i dłuuugi wełniany, szary, wiązany płaszcz i skórzane solidne kozaki!

Edytowane przez CleoOo
Czas edycji: 2016-09-27 o 17:45
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 19:14   #18
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

trend militarny (i moro) wcale nie sa passe. pozostańmy przy stwierdzeniu, że inspirowało sie nim wielu i czasem się wgląda, jak dj bobo, a czasem jak w alexandrze mcqueenie. nie będę drążyć.

@martaakow
a mierzyłas takie obszerniejsze krótkie płaszcze? w ubiegłym roku zawojowały ulice, w tym sezonie też sie pojawiają i mam wrażenie, że wyszły z szafy niewysokich biuściastych dziewczyn właśnie. nie podkreślają talii, więc nie powiększają optycznie biustu mimo ze występują niemal we wszystkich rodzajach "dekoltów" i długościach (taki długi z reglanowym rękawem jest moim ideałem i marzeniem, ale ze względu na twój nieduży wzrost obawiam sie, że w innym niż krótki po prostu utoniesz).
odnoszę wrażenie, że sprawdzają sie w przypadku każdej sylwetki, a dodatkowo maja 1 ogromna zaletę - jesli ktoś nosi od czasu do czasu marynarkę, to w takim kroju wszystko sie zmieści i nie wyglada sie jak robocop (pozostając przy popkulturowych porównaniach &#128521
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 19:32   #19
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
@martaakow
a mierzyłas takie obszerniejsze krótkie płaszcze? w ubiegłym roku zawojowały ulice, w tym sezonie też sie pojawiają i mam wrażenie, że wyszły z szafy niewysokich biuściastych dziewczyn właśnie. nie podkreślają talii, więc nie powiększają optycznie biustu mimo ze występują niemal we wszystkich rodzajach "dekoltów" i długościach (taki długi z reglanowym rękawem jest moim ideałem i marzeniem, ale ze względu na twój nieduży wzrost obawiam sie, że w innym niż krótki po prostu utoniesz).
odnoszę wrażenie, że sprawdzają sie w przypadku każdej sylwetki, a dodatkowo maja 1 ogromna zaletę - jesli ktoś nosi od czasu do czasu marynarkę, to w takim kroju wszystko sie zmieści i nie wyglada sie jak robocop (pozostając przy popkulturowych porównaniach &#128521
Mam taki płaszczyk, kupiony właśnie rok temu, ale mój jest akurat "przejściowy". Niby 50% wełna, ale materiał nie jest gruby i płaszczyk jest idealny na temperatury 0-10 stopni.
Oczywiście zawsze mogę na zimę też coś podobnego kupić, ale wiadomo jak to jest - chciałoby się coś innego Krój faktycznie praktyczny, bo marynarka mieści się bez problemu, gruby sweter też. Trochę w nim tonę, ale nie jest jeszcze tak źle. Niestety przy moim wzroście wszystkie kurtki to ogromny problem, bo nawet w rozmiarach XS czy tam 34 rękawy są za długie i płaszczyk sam w sobie też. To zwykle widać, że coś było szyte na długość tuż za pupę, a mnie sięga prawie do połowy ud Przy takim fasonie chociaż tyle, że nie ma talii, więc nie wypada ona w dziwnym miejscu. No i że mogę z racji oversize kupić to 34, bo w dopasowanym płaszczu nie mieszczę się w takich rozmiarach w biuście.
Chyba faktycznie pozostaje mi krótki płaszcz oversize. Jest ich tyle przeróżnych, że może nie poczuję się, jakbym kupowała drugi taki sam
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 13:01   #20
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Anulka123457
odnoszę wrażenie, że to Ty masz problem z tym, że Twoje wybory modowe nie spotykają się z poklaskiem na forum i powszechnym uwielbieniem. Najpierw bluza dla faceta, teraz kurtka. Okej, widzę trend - lubisz wyblakłe moro (czyż bluza nie była w ten wzór?wybacz jesli nie pamiętam juz tak dokładnie). Tyle, że ja nie i uważam takie moro za szczyt złego smaku. Tak długo jak będziesz pytać o opinie czy "ciuch jest extra?" i proponować mi cos w ciapki, tak długo będę Ci pisać, że to wyglada źle, że tak się nosił DJ Bobo w czasach mojego dzieciństwa i jedyna okazja, gdzie takie coś się sprawdzi, to impreza przebierańców. I nie jest to uszczypliwość pod Twoim adresem, a opinia o ciuchu, który pokazujesz.
I wcale niezłośliwe wyjaśniłam Ci, czemu nie zgadzam sie na określenie kurtki mianem klasycznej.

Sorry, że rujnuje Twoje oczekiwania co do forum. Może powinnaś założyć fanklub, wówczas opinie będą - przypuszczalnie - takie, jak oczekujesz. Na forum sie dyskutuje, a to naturalnie wiąże się z ryzykiem usłyszenia także negatywnych opinii.
W takim razie może zaproponuj coś od siebie? Co Twoim zdaniem jest ładne i klasyczne?
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 14:06   #21
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

ładny i klasyczny jest trencz.
ciuch nieśmiertelny od wielu sezonów i nie wróżę mu końca popularności. forma się w zasadzie nie zmienia, choć detale owszem - nawet konserwatywne burberry (bodaj w ubiegłym sezonie) odeszło od tradycyjnych beżu i czerni, i zaproponowali czerwień i granat. występuje w różnych długościach, dekolt/kołnierz można zapinać na kilka sposobów, w zależności od charakteru stroju.

przykład? proszę uprzejmie, oto, co mam na myśli
(co więcej, jeden z tych przedstawionych na zdjęciu wisi w mojej szafie)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2016-09-28 o 20:18
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 18:45   #22
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Piękny!!
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 18:48   #23
ensi89
Zakorzenienie
 
Avatar ensi89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 419
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ładny i klasyczny jest trencz.
ciuch nieśmiertelny od wielu sezonów i nie wróżę mu końca popularności. forma się w zasadzie nie zmienia, choć detale owszem - nawet konserwatywne burberry (bodaj w ubiegłym sezonie) odeszło od tradycyjnych beżu i czerni, i zaproponowali czerwień i granat. występuje w różnych długościach, dekolt/kołnierz można zapinać na kilka sposobów, w zależności od charakteru stroju.

przykład? proszę uprzejmie, o to, co mam na myśli
(co więcej, jeden z tych przedstawionych na zdjęciu wisi w mojej szafie)
ten po lewej stronie - cudo
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...
ensi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 12:17   #24
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Piękne te płaszcze
No cóż, klasyka zawsze się obroni
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 18:03   #25
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Jakie buty nosicie tej jesieni? Na zimowe kozaki jeszcze za ciepło, poluję więc na jakieś stylowe, bardzo proste botki.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-10-08 o 18:08
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 10:03   #26
kotku
Raczkowanie
 
Avatar kotku
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 40
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Ja poluję na botki z vagabonda
kotku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 11:19   #27
izabbelcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

a mi się marzy czarny wełaniany płaszcz, odcięty w talii, a niżej rozkloszowany. nigdzie nie mogę takiego znaleźć :/
izabbelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 13:11   #28
motylenachwile
Przyczajenie
 
Avatar motylenachwile
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Ja w tym roku dłuuugi beżowy trencz na celowniku
motylenachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 10:15   #29
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

W butach wiele się nie zmienia. Co kilka lat wraca dokładnie ten sam styl - te same kozaki, podobne botki. Ja tam raczej kilka lat w tych samych butach nie chodzę, kupuję coś nowego, ale tak naprawdę to polega na powracaniu do dokładnie tego samego stylu ;-)
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 13:57   #30
VeraWang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Ja w tym roku szukam raczej praktycznych trzewików niż szpilek na jesień Macie coś do polecenia w sensownej cenie
VeraWang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 10:11:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.