Salon z sypialnią - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 18:56   #1
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Exclamation

Salon sypialnia w jednym


Hej dziewczyny piszę do was, ponieważ bardzo potrzebuję czyjejś pomocy Do rzeczy... mieszkam z rodzicami w 2 pokojowym mieszkaniu. Ja mam jeden pokój, a w drugim urzędują rodzice. W tym problem, że w ich pokoju musi się pomieścić sypialnia dla rodziców, jadalnia, a także salon gdzie przyjmujemy rodzinę i znajomych. Zaproponowałam rodzicom zdarcie boazerii i przy okazji mama podrzuciła pomysł o niewielkim remoncie (niektóre meble, żyrandol, zasłony...). Wymiary pokoju to 5,2x 5. Ten układ co teraz prezentuje się na zdjęciach jest dość wygodny, ale mało estetyczny ( ja to bym najchętniej zastawiła jedną komodę i łóżko ) ale wiadomo to jest mieszkanie w bloku i trzeba wymyślić coś sprytnego.

I tak oto wpadłam na 2 pomysły.

W pierwszym : z mebli, które prezentuje na zdjęciach została by tylko meblościanka (ona musi zostać), fotel (ten koło meblościanki - jest rozkładany, więc dodatkowe spanie dla nieznanego przybysza zawsze w pogotowiu, może tylko obicie zmienimy), stolik z tv i ława. Resztę mebli wymieniłabym na wygodny rozkładany narożnik ze schowkiem na pościel, gdzie rodzice by mogli spać, a także spożywać posiłki(doradźcie jaki kolor pasowałby do brązowej meblościanki). A po lewej stronie od wejścia (tam gdzie na zdjęciach jest rozłożone łóżko) postawiłabym stół z 6 krzesłami. http://fotoo.pl//out.php?i=850931_imag0600.jpg

Drugi pomysł: zostaje meblościanka i ława. Telewizor ląduje po lewej stronie na ścianę. Na środku narożnik, a na lewo od drzwi rozkładana kanapa do spania. W tym przypadku już nie będzie miejsca na stół z krzesłami (chyba, że pod oknem [?]) http://fotoo.pl//out.php?i=851184_imag0601.jpg

Jak myślicie czy któryś z tych pomysłów by wypalił? Czy jest ergonomiczny i funkcjonalny ? Czy może macie inną wizję takiego pokoju? A co z oświetleniem?
Dołączam zdjęcia teraźniejszego pokoju. Proszę was o szczerą opinię i inne pomysły
ps. przepraszam za rozścielone łóżko, ale tata ma grypę i cały czas wypoczywa


http://fotoo.pl//out.php?i=850925_imag0590.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850926_imag0591.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850927_imag0592.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850928_imag0593.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850929_imag0597.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850930_imag0598.jpg

Edytowane przez blahblah2
Czas edycji: 2014-07-31 o 20:23
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 21:25   #2
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Cytat:
Napisane przez blahblah2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny piszę do was, ponieważ bardzo potrzebuję czyjejś pomocy Do rzeczy... mieszkam z rodzicami w 2 pokojowym mieszkaniu. Ja mam jeden pokój, a w drugim urzędują rodzice. W tym problem, że w ich pokoju musi się pomieścić sypialnia dla rodziców, jadalnia, a także salon gdzie przyjmujemy rodzinę i znajomych. Zaproponowałam rodzicom zdarcie boazerii i przy okazji mama podrzuciła pomysł o niewielkim remoncie (niektóre meble, żyrandol, zasłony...). Wymiary pokoju to 5,2x 5. Ten układ co teraz prezentuje się na zdjęciach jest dość wygodny, ale mało estetyczny ( ja to bym najchętniej zastawiła jedną komodę i łóżko ) ale wiadomo to jest mieszkanie w bloku i trzeba wymyślić coś sprytnego.

I tak oto wpadłam na 2 pomysły.

W pierwszym : z mebli, które prezentuje na zdjęciach została by tylko meblościanka (ona musi zostać), fotel (ten koło meblościanki - jest rozkładany, więc dodatkowe spanie dla nieznanego przybysza zawsze w pogotowiu, może tylko obicie zmienimy), stolik z tv i ława. Resztę mebli wymieniłabym na wygodny rozkładany narożnik ze schowkiem na pościel, gdzie rodzice by mogli spać, a także spożywać posiłki(doradźcie jaki kolor pasowałby do brązowej meblościanki). A po lewej stronie od wejścia (tam gdzie na zdjęciach jest rozłożone łóżko) postawiłabym stół z 6 krzesłami. http://fotoo.pl//out.php?i=850931_imag0600.jpg

Drugi pomysł: zostaje meblościanka i ława. Telewizor ląduje po lewej stronie na ścianę. Na środku narożnik, a na lewo od drzwi rozkładana kanapa do spania. W tym przypadku już nie będzie miejsca na stół z krzesłami (chyba, że pod oknem [?]) http://fotoo.pl//out.php?i=851184_imag0601.jpg

Jak myślicie czy któryś z tych pomysłów by wypalił? Czy jest ergonomiczny i funkcjonalny ? Czy może macie inną wizję takiego pokoju? A co z oświetleniem?
Dołączam zdjęcia teraźniejszego pokoju. Proszę was o szczerą opinię i inne pomysły
ps. przepraszam za rozścielone łóżko, ale tata ma grypę i cały czas wypoczywa


http://fotoo.pl//out.php?i=850925_imag0590.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850926_imag0591.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850927_imag0592.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850928_imag0593.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850929_imag0597.jpg
http://fotoo.pl//out.php?i=850930_imag0598.jpg

Stojac twarza w strone okien po ich prawej stronie jest jeszcze troche sciany, prawda? Moglabys napisac ile? I umiejscowienie drzwi, bo chyba nie sa po srodku.

Edytowane przez 201604191001
Czas edycji: 2014-08-01 o 10:11
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:28   #3
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Nie, nie są. Pomiędzy drzwiami a meblościanką jest 113 cm wolnego miejsca (tam gdzie na zdjęciu stoi fotel). Sama meblościanka ma 45 cm głębokości, drzwi mierzą 88cm, a po lewej 274cm.

Edytowane przez blahblah2
Czas edycji: 2014-08-01 o 11:37
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 12:03   #4
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Macie może jakieś pomysły? Oceńcie te moje, bo ja już kompletnie nie wiem czy to się sprawdzi
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 00:03   #5
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Salon sypialnia w jednym

szczerze mówiąc dla mnie tutaj żadne przemeblowanie nie pomoże, trzeba wywalić te wszystkie fotele fotelusie kanapy i narożniki - to i tak nie stoi jak stało w komplecie, łóżko i tak leży rozłożone więc to w ogóle nie spełnia swojej roli. pomyślałabym po prostu o czymś zupełnie innym do siedzenia, albo i w ogóle zrezygnowała z tylu kanap puf i foteli na rzecz stołu?

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

nie jestem nawet w stanie się doliczyć; trzy fotele, dwie pufy, jedna kanapa złozona, jedna rozłożona, złożony narożnik z jeszce jednym fotelem? ;p too much po prostu no. jakbyś nie przełożyła i tak by było źle.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 07:54   #6
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Zapodam trochę pomysłów podpatrzonych u innych
1 ) Zmierz szerokość i wysokość TV,bo ja bym go najprawdopodobniej starała się upchnąć do meblościanki,a stolika pod tv się pozbyła (zajmuje niepotrzebnie miejsce)
2) Boazeria mogłaby zostać jeśli się ją odnowi (nie wiem w jakim ona jest stanie, moi rodzice wyczyścili i polakierowali na nowo swoją w przedpokoju ).
3) Tak jak poprzedniczka uważam,że te kanapy i fotele to za wiele jak na ten pokój (coś jednobarwnego lepiej by wyglądało),a i w ogóle zasugerowałabym rodzicom pozbycie się trochę tych durnostojków tu i tam, których się przez lata dorobili.
4) Firanki i zasłony wybrałabym dające poczucie lekkości i przestronności, np takie . Pozbyłabym się tej całej góry.
Im mniej się będzie w nich działo tym lepiej (meblościanka już dość strojna jest).
Nie wiem w jakim stanie są parapety,ale bym je odsłoniła i wykorzystała jako dodatkowe miejsce czy to na kwiaty,czy ramki do zdjęć, delikatne ozdoby.

1 wersja wydaje się być bardziej funkcjonalna (rogówka z funkcją spania),ale ze zmianami tj brak tego fotela przy wejściu,bez stolika tv.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:09   #7
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zapodam trochę pomysłów podpatrzonych u innych
1 ) Zmierz szerokość i wysokość TV,bo ja bym go najprawdopodobniej starała się upchnąć do meblościanki,a stolika pod tv się pozbyła (zajmuje niepotrzebnie miejsce)
2) Boazeria mogłaby zostać jeśli się ją odnowi (nie wiem w jakim ona jest stanie, moi rodzice wyczyścili i polakierowali na nowo swoją w przedpokoju ).
3) Tak jak poprzedniczka uważam,że te kanapy i fotele to za wiele jak na ten pokój (coś jednobarwnego lepiej by wyglądało),a i w ogóle zasugerowałabym rodzicom pozbycie się trochę tych durnostojków tu i tam, których się przez lata dorobili.
4) Firanki i zasłony wybrałabym dające poczucie lekkości i przestronności, np takie . Pozbyłabym się tej całej góry.
Im mniej się będzie w nich działo tym lepiej (meblościanka już dość strojna jest).
Nie wiem w jakim stanie są parapety,ale bym je odsłoniła i wykorzystała jako dodatkowe miejsce czy to na kwiaty,czy ramki do zdjęć, delikatne ozdoby.

1 wersja wydaje się być bardziej funkcjonalna (rogówka z funkcją spania),ale ze zmianami tj brak tego fotela przy wejściu,bez stolika tv.
Link się nie wyświetla.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 14:41   #8
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc dla mnie tutaj żadne przemeblowanie nie pomoże, trzeba wywalić te wszystkie fotele fotelusie kanapy i narożniki - to i tak nie stoi jak stało w komplecie, łóżko i tak leży rozłożone więc to w ogóle nie spełnia swojej roli. pomyślałabym po prostu o czymś zupełnie innym do siedzenia, albo i w ogóle zrezygnowała z tylu kanap puf i foteli na rzecz stołu?

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

nie jestem nawet w stanie się doliczyć; trzy fotele, dwie pufy, jedna kanapa złozona, jedna rozłożona, złożony narożnik z jeszce jednym fotelem? ;p too much po prostu no. jakbyś nie przełożyła i tak by było źle.
Zgadzam się z Tobą w stu procentach w planach jest zrezygnowanie z tych wszystkich mebli, zostaje tylko meblościanka więc uff a tak po za tym co myślisz o moich dwóch projektach zagospodarowania tego pokoju ?

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zapodam trochę pomysłów podpatrzonych u innych
1 ) Zmierz szerokość i wysokość TV,bo ja bym go najprawdopodobniej starała się upchnąć do meblościanki,a stolika pod tv się pozbyła (zajmuje niepotrzebnie miejsce)
2) Boazeria mogłaby zostać jeśli się ją odnowi (nie wiem w jakim ona jest stanie, moi rodzice wyczyścili i polakierowali na nowo swoją w przedpokoju ).
3) Tak jak poprzedniczka uważam,że te kanapy i fotele to za wiele jak na ten pokój (coś jednobarwnego lepiej by wyglądało),a i w ogóle zasugerowałabym rodzicom pozbycie się trochę tych durnostojków tu i tam, których się przez lata dorobili.
4) Firanki i zasłony wybrałabym dające poczucie lekkości i przestronności, np takie . Pozbyłabym się tej całej góry.
Im mniej się będzie w nich działo tym lepiej (meblościanka już dość strojna jest).
Nie wiem w jakim stanie są parapety,ale bym je odsłoniła i wykorzystała jako dodatkowe miejsce czy to na kwiaty,czy ramki do zdjęć, delikatne ozdoby.

1 wersja wydaje się być bardziej funkcjonalna (rogówka z funkcją spania),ale ze zmianami tj brak tego fotela przy wejściu,bez stolika tv.
Mierzyłam tv i niestety nie zmieści się do meblościanki

A jak myślisz czy taki narożnik jest wygodny do spania? A gdzie wtedy mogłabym dać tv?

Edytowane przez blahblah2
Czas edycji: 2014-08-08 o 14:38
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 14:53   #9
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Salon sypialnia w jednym

O no to skoro to jest do wymiany mmhmmmm. Wiesz trudno mi ocenic czy to bedzie praktyczne. Jesli twoi rodzice sa rodzicami bardzo zapracowanymi ktorzy nie skladaja nawet lozka bo to bez sensu - wychodza i wracaja do domu to przemyslalabym kwestie kanap hm
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 15:14   #10
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Salon sypialnia w jednym

druga wersja by była spoko tylko chcieliśmy jeszcze stół z krzesłami i nie mam pojecia czy zmiesciłby się pod okno wtedy hmmm
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:11   #11
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Salon sypialnia w jednym

A telewizor nie da się powiesić na ścianie? jest płaski więc powinno się dać powiesić po zakupie odpowiedniego "wieszaka".
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 20:39   #12
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Link się nie wyświetla.
http://photos01.istore.pl/40787/photos/big/26483481.jpg
http://www.konincity.pl/files/pict/2...QxMzQ5OD_o.jpg
Co do firan to uważałabym z lamówkami, kolorowymi dodatkami. Proste, tiule, mogą być upięte na bok by lekko odsłaniać okno. Fotkę może jeszcze wyszperam to podrzucę
Cytat:
Napisane przez blahblah2 Pokaż wiadomość
Mierzyłam tv i niestety nie zmieści się do meblościanki

A jak myślisz czy taki narożnik jest wygodny do spania? A gdzie wtedy mogłabym dać tv?
Jeśli tv samodzielnie nie może zawisnąć na ścianie to faktycznie tylko ramię rozwiąże problem braku miejsca w tym pokoju i to powinno być w tym miejscu gdzie w wersji 1 wstawiłaś kwiaty.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 13:06   #13
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Salon sypialnia w jednym

tam telewizor się nie zmieści spójrz na to zdjęcie : http://fotoo.pl//out.php?i=850926_imag0591 .jpg
chyba, że chodziło Ci o to żeby tak wystawała zza tej mebloscianki? kurcze wtedy bedzie problem z dekoderem

Edytowane przez blahblah2
Czas edycji: 2014-08-15 o 13:57
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 12:05   #14
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Salon sypialnia w jednym

a jak myślicie jeśli wybrałam bym tę drugą opcję to stół pod oknem to byłby dobry pomysł ? zastanawiam się czy czasami nie zabrałby strasznie dużo światła
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 16:15   #15
Essa_
Raczkowanie
 
Avatar Essa_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 245
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Też myślę, że koniecznością jest pozbycie się puf, foteli dla gości, sztucznych kwiatów,"grajdołów" z szaf, ścian. Przez to pomieszczenie sprawia wrażenie jeszcze mniejszego. W załączniku prowizoryczny plan jak ja bym to widziała, choć obawiam się, że stół w rzeczywistości może zawadzać. Ewentualnie można spróbować ustawić go w pionie, ale wtedy zablokuje dostęp do szafek. Jest możliwość rozebrania meblościanki i podzielenia jej na części? Proponowałabym też zmianę uchwytów w meblach na coś bardziej prostego, nowoczesnego.
W tym przypadku generalną zasadą jest - im mniej tym lepiej. W dodatki można bawić się później
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (29,3 KB, 21 załadowań)
__________________

Essa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 18:49   #16
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Essa_ a czy ten stół pod oknem nie zabrałby dużo światła ? bardzo fajny plan wymyśliłaś, a co myślisz o tych moich ?
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 18:37   #17
Essa_
Raczkowanie
 
Avatar Essa_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 245
Dot.: Salon sypialnia w jednym

Trudno mi powiedzieć, ale przy takiej liczbie okien + drzwiach balkonowych, myślę, że nie będzie problemu.
Moim zdaniem pomysł nr 2 odpada ze względu na zbędną kanapę, która zabiera niepotrzebne miejsce i brak stołu z krzesłami. Jeżeli już to plan nr 1, ale nie przekonuje mnie stół pod ścianą ze względu na niewielki dostęp światła. Myślę, że praktyczniej byłoby "doświetlić" wypoczynek.
__________________

Essa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 18:42   #18
blahblah2
Przyczajenie
 
Avatar blahblah2
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Salon sypialnia w jednym

fajny jest ten Twój projekt, ale tak sie zastanawiam czy spanie na narożniku jest wygodne ? :x kurcze, może jest jeszcze jakieś inne ułozenie, które by tu posawało...
blahblah2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 12:48   #19
Butterfly0008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

Hej. Mieszkam z chłopakiem w kawalerce, mieszka nam się całkiem ok, ale jest jeden problem. Nie mam przestrzeni dla siebie. Trudno mi się skupic, kiedy mój TŻ chodzi między pokojem, a kuchnią, nie mówiąc juz o grach czy serialach. Mamy dość duży pokój, dlatego myślałam o przegrodzeniu go. I wymyśliłam, że mogłabym podzielić go za pomocą koca, parawanu albo mebli (w sensie szafy). Co o tym myślicie? Który pomysł byłby najlepszy?
Butterfly0008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 13:39   #20
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

gooooogle

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92372
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:12   #21
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

Może jakieś półki otwarte z obu stron, żeby po którejś stronie nie było meblowych "pleców"
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 14:58   #22
KrolewnaSniezka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

miałam podobny problem. A co z wychodzeniem do biblioteki/kuchni? U mnie sprawdziło się to pierwsze. Kiedy chcę się uczyć, idę do biblioteki i tyle.

Plus: mi też wyszukiwarka nie wyszukuje często danego wątku, a potem okazuje się, że już było takich kilka. nie ma co się denerwować Zawsze można połączyć wątki, no nie?
KrolewnaSniezka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 15:03   #23
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Może jakieś półki otwarte z obu stron, żeby po którejś stronie nie było meblowych "pleców"
Dokładnie

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 15:39   #24
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

Proponuje meble, w kawalerce zawsze jest problem gdzie upchnac jakies rzeczy, skoro juz cos ma tam stac, to niech to zawiera pojemnik
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 15:42   #25
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Proponuje meble, w kawalerce zawsze jest problem gdzie upchnac jakies rzeczy, skoro juz cos ma tam stac, to niech to zawiera pojemnik
pojemnikiem może być ładny koszyk / pudełko wstawione w prześwitujący (przelotowy) regał. Chciałam wkleić zdjęcie, ale wizaż wariuje.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 15:53   #26
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

domyslam sie, ze cos takiego?

http://www.ikea.com/pl/pl/images/pro...E383236_S4.JPG
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 16:10   #27
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 16:21   #28
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

albo parawan.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70182191/
zawsze można złożyć. łatwiej niż regał.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 16:52   #29
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

Ja miałam taki regał z ikei dzielący pokój na pół.
Wielkie toto, pokój miał koło 20m2 a po wstawieniu regału było po prostu ciasno... Jak go w końcu wyrzuciłam, to byłam mega zdziwiona jaki to duży pokój.
Ja bym była za parawanem albo zasłonką.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 17:08   #30
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jak i czym przedzielić pokój w kawalerce?

Ja stawiam jednak na koc. Mozna zrobić fort/baze i tam siedzieć.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-07-01 o 17:13
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-24 14:19:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.