prawo jazdy :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-04, 15:16   #211
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: prawo jazdy :)

Wczoraj właśnie oblałam. Przez głupotę (właściwie to mojego instruktora). Miałam prostopadły przodem zrobić i wjechałam z korektą, natomiast wyjeżdżając zauważyłam, że najadę żółtą linię, a, że już korekty nie miałam to se na nią najechałam. No i co??? Egzaminator mi na to, że trzeba było się przed nią zatrzymać i bym zdała, natomiast instruktor mi wciskał, że trzeba auto równolegle ustawić po wyjeździe. I bądź madry.. Teraz nowe zasady i już umieram ze strachu!!
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 16:40   #212
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: prawo jazdy :)

a czy nowe zasady nie dotyczą tylko tych, którzy skończyli kurs w styczniu??? Dziś słyszałam, że Ci, którzy ukończyli kurs chyba do któregoś grudnia zdają na starych zasadach.

Nie załamuj się - będzie dobrze. Ja za pierwszym razem oblałam na łuku a za drugim trafiłam (podobno) do strasznego egzaminatora, wszystko powtarzałam na placu i zdałam Głowa do góry
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 21:17   #213
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: prawo jazdy :)

no ja robilam kurs 2 lata temu ale mam nadzieje ze bede mogla zdawac po nowemu
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 21:39   #214
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: prawo jazdy :)

Brook, czemu dopiero teraz zdajesz???? Nie mogłaś się zebrać?
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 21:50   #215
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: prawo jazdy :)

Zdałam prawko za trzecim razem i całe szczescie - bo założyłam sobie "do trzech razy sztuka", a potem miałam juz sobie odpuscic no ale sie udało. za pierwszym i drugim razem oblewałam plac, a za trzecim juz wszystko poszło ok. wylosowałam parkowanie równoległe i ruszanie na wzniesieniu. jak zaliczyłam manewry to juz w zasadzie byłam pewna ze zdałam, bo jazda po miescie zawsze szła mi duzo lepiej od slalomów między tyczkami na placu .
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 21:57   #216
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: prawo jazdy :)

Ja zagadałam egzaminatora. Prawie całą drogę się śmiał, że tak wygadanej kursantki jeszcze nie miał. A miało być tak strasznie...

Górą kobiety za kierownicą !! !!
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 22:10   #217
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez yedanna
Ja zagadałam egzaminatora. Prawie całą drogę się śmiał, że tak wygadanej kursantki jeszcze nie miał. A miało być tak strasznie...

Górą kobiety za kierownicą !! !!
ja ze swoim też ostro konwersowałam!! tylko nie wiem czy na dobre mi to wyszło, bo tak się wciągnął w rozmowę, że 40 minut go woziłam po mieście i zagadywałam ale ostatecznie zdałam - to najwazniejsze
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 22:16   #218
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: prawo jazdy :)

Oj, to chyba jesteś lepsza, bo ze mną jeździł znacznie krócej. Tak krótko, że do konca się zastanawiałam, czemu już wracam do ośrodka
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 22:25   #219
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: prawo jazdy :)

Ja zdawałam 23 listopada 2005r. Także całkiem niedawno. Ale miałam takie szczęście, że udało mi sie za pierwszym razem!!! Instruktora miałam swietnego, naprawdę nauczył. Aczkolwiek bałam sie strasznie bo nie miałam takiego dnia bym jeździła bezbłednie ani na placu ani na mieście. Miałam lepsze i gorsze dni. Ale muszę przyznać, że trafiłam na fajnego egzaminatora. Zdaję sobie sprawę, ze u innego bym nie zdała. Szczególnie na mieście. A jak miałam plac to mój TŻ musiał się odwracać jak mnie widział bo stresował się bardziej niż ja. Tym bardziej, że każdy manewr (prócz górki) powtarzałam 2 razy (łuk i zatoczka), hehehe... Ja miałam egzamin praktyczny i teoretyczny w jednen dzień tak wiec mogę dziękować Bogu, że stresowałam sie tylko jeden dzień. A to był chyba najgorszy egzamin w moim życiu, a przeszłam ich juz wiele. W szkole muzycznej co pół roku przez 6 lat, matura, egzaminy na studiach, obrone licencjacką. Ale ten był dla mnie najgorszy, zdecydowanie... Po tym dniu straciłam z 5 kilo z nerwów hihihi...
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 23:05   #220
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: prawo jazdy :)

Hihiihi...
U nas krązy historia o dziewczynie, która ruszając na wzniesieniu (bardzo gwałtownie) uderzyła w budkę z egzaminatorem Po prostu miała skręconą kierownicę i zapomniała wyprostować Ale (o dziwo) zdała, bo w przypadku jazdy na wzniesieniu sprawdza się nie płynność jazdy itd a umiejętnośc ruszania bez stoczenia się w dół
A ja zajmuję po niej drugie miejsce, bo jak ruszałam na wzniesieniu "zapomniałam" że żeby ruszyć trzeba puścić sprzęgło i aż dym spod kół poszedł hihihiihi. Ale zdane i to się liczy


P.S. Powiedziałam egzaminatorowi że po prostu mocna ze mnie babka i lubię dynamiczną jazdę


Kobiety za kierownicą górą !!!
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 23:07   #221
Simonka
Raczkowanie
 
Avatar Simonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 108
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez come fly with me
Zdałam prawko za trzecim razem i całe szczescie - bo założyłam sobie "do trzech razy sztuka", a potem miałam juz sobie odpuscic no ale sie udało. za pierwszym i drugim razem oblewałam plac, a za trzecim juz wszystko poszło ok. wylosowałam parkowanie równoległe i ruszanie na wzniesieniu. jak zaliczyłam manewry to juz w zasadzie byłam pewna ze zdałam, bo jazda po miescie zawsze szła mi duzo lepiej od slalomów między tyczkami na placu .
tak jakbym siebie słyszała też zdałam za trzecim razem, i tez postanowilam, ze jak się nie uda to odpuszczę. tak jak Ty dwa razy oblałam plac, a jak za trzecim zdałam (mialam równoległe i skośne-i to chyba jedyna różnica ) to już się uspokoiłam, bo na mieście zawsze dobrze się czułam a egzaminatora miałam bardzo miłego, całą drogę przegadaliśmy pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne mają raj na ziemi
Simonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 23:29   #222
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: prawo jazdy :)

hm nie mam sie czym chwalić kurs zaliczyłam ale egzamin oblałam na placu manewrowym,kolejnego podejścia nie było bo sie zniechęciłam choć mało kto zdaje z pierwszym razem,moja kumpela podchodziła 8 i dopiero za 9 zdała.
Obiecałam sobie że jak bede przy kasie to zrobie drugie podejście niestety muszę zaliczyć od początku kurs bo od tamtego minęły 3 lata, bardzo chciałabym mieć prawo jazdy,prowadzenie samochodu to dla mnie czysta przyjemność
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 10:49   #223
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez Kiya
hm nie mam sie czym chwalić kurs zaliczyłam ale egzamin oblałam na placu manewrowym,kolejnego podejścia nie było bo sie zniechęciłam choć mało kto zdaje z pierwszym razem,moja kumpela podchodziła 8 i dopiero za 9 zdała.
Obiecałam sobie że jak bede przy kasie to zrobie drugie podejście niestety muszę zaliczyć od początku kurs bo od tamtego minęły 3 lata, bardzo chciałabym mieć prawo jazdy,prowadzenie samochodu to dla mnie czysta przyjemność
Nie musisz robić kursu jeszcze raz, wystraczy, że weźmiesz jazdy dodatkowe wykupisz

A co do łuku, to czytałam dziś, że ma być szerszy aż o mert (wcześniej czytałam, że o 25 cm).

A co do wszytskich parkowań na mieście, to jakoś nie mogę sobie wyobraźić parkowania równoległego

Cytat:
Napisane przez ahgatta
Wczoraj właśnie oblałam. Przez głupotę (właściwie to mojego instruktora). Miałam prostopadły przodem zrobić i wjechałam z korektą, natomiast wyjeżdżając zauważyłam, że najadę żółtą linię, a, że już korekty nie miałam to se na nią najechałam. No i co??? Egzaminator mi na to, że trzeba było się przed nią zatrzymać i bym zdała, natomiast instruktor mi wciskał, że trzeba auto równolegle ustawić po wyjeździe. I bądź madry.. Teraz nowe zasady i już umieram ze strachu!!
Dobrze Ci mówił instruktor, korektę możesz wykonać raz, jeśli zrobiłaś ją wjeżdżając to wyjeżdżając musisz sobie radzić...bez niej . Manewr zakończony jest poprawnie dopiero jak odjedziesz mniej-więcej 2 metry od garażu

Cytat:
Napisane przez yedanna
a czy nowe zasady nie dotyczą tylko tych, którzy skończyli kurs w styczniu??? Dziś słyszałam, że Ci, którzy ukończyli kurs chyba do któregoś grudnia zdają na starych zasadach.
Ja zaczełam kurs w czerwcu, skończyłąm chyba w październiku i będę zdawać egzamin na nowych zasadach
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 11:08   #224
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Nie musisz robić kursu jeszcze raz, wystraczy, że weźmiesz jazdy dodatkowe wykupisz

chyba jednak nie,wszyscy mi mówią że muszę zaliczyć kurs na nowo skoro minęły 3 lata
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 12:39   #225
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez yedanna
a czy nowe zasady nie dotyczą tylko tych, którzy skończyli kurs w styczniu??? Dziś słyszałam, że Ci, którzy ukończyli kurs chyba do któregoś grudnia zdają na starych zasadach.
Niestety ci, którzy uczyli się po staremu zdaja po nowemu. Jestem wściekła, bo ciekawe kto mi zwróci za te wszystkie godziny spędzone na placu wśród idiotycznych pachołków!
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 15:55   #226
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Dobrze Ci mówił instruktor, korektę możesz wykonać raz, jeśli zrobiłaś ją wjeżdżając to wyjeżdżając musisz sobie radzić...bez niej . Manewr zakończony jest poprawnie dopiero jak odjedziesz mniej-więcej 2 metry od garażu
a ja slyszalam ze jak wjezdzasz prostopadle i wykorzystasz korekte to wyjezdzajac dojezdzasz tylko do linii (nie trzeba juz ladnie stawac 2 metry od garazu) i dalej jedziesz na kolejny manewr...
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 16:16   #227
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez meesha
a ja slyszalam ze jak wjezdzasz prostopadle i wykorzystasz korekte to wyjezdzajac dojezdzasz tylko do linii (nie trzeba juz ladnie stawac 2 metry od garazu) i dalej jedziesz na kolejny manewr...
...u mnie też nie trzeba się później jakoś specjalnie ustawiać, wystarczy płynny wyjazd i nikt nie każe się zatrzymywać 2 metry od garażu (bez sensu )

"A co do łuku, to czytałam dziś, że ma być szerszy aż o mert (wcześniej czytałam, że o 25 cm)."

Z tą szerokością, to chyba nie ma takiego znaczenia, bo u mnie wszyscy oblewali przez niedojechanie tyłem lu przodem do linii
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 17:24   #228
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez Kiya
chyba jednak nie,wszyscy mi mówią że muszę zaliczyć kurs na nowo skoro minęły 3 lata
Kursy ukończone po 98 roku są ważne. Tu coś więcej: http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1267
Cytat:
Napisane przez meesha
a ja slyszalam ze jak wjezdzasz prostopadle i wykorzystasz korekte to wyjezdzajac dojezdzasz tylko do linii (nie trzeba juz ladnie stawac 2 metry od garazu) i dalej jedziesz na kolejny manewr...
No u mnie trzeba przejechać jeszcze te 2 metry. W ogóle to nigdy nic nie wiadomo-pojedziesz i przejedziesz linię-nie zdajesz, zatrzymasz się przed-nie zdajesz...
Cytat:
Napisane przez yedanna
Z tą szerokością, to chyba nie ma takiego znaczenia, bo u mnie wszyscy oblewali przez niedojechanie tyłem lu przodem do linii
No, np. dla mnie ma to bardzo duże znaczenie, bo 6 razy (3 egzaminy) najeżdżałam na linię przy wyjeździe.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 20:19   #229
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez yedanna
Brook, czemu dopiero teraz zdajesz???? Nie mogłaś się zebrać?

oblalam 2 razy i sie zniechecilam by dalej probowac -potem zaczelam studia i nie chcialo mi si \ezaczynac jezdzic w ramach przypomnienia potem pracowalam za granica jakis czas i tak zlecialy 2 latka
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 20:24   #230
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez Kiya
chyba jednak nie,wszyscy mi mówią że muszę zaliczyć kurs na nowo skoro minęły 3 lata
no to zle ci mowia kurs zaplacony skonczony kropka.musiz tylko jazdy dodatkowe wykupic by sie poduczyc
Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 20:55   #231
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: prawo jazdy :)

Do tych dziewczyn które zdają po kilka razy -> nie poddawajcie się !! Próbujcie do skutku , i nie rezygnujcie
Ja np. zdałam za 7 razem , po 6 zrezygnowałam (jakieś półtora roku temu) i niepotrzebnie robiłam przerwę, bo pewnie już dawno bym zdała.
Ale w końcu wzięłam sie , i zdałam

Powodzenia wszystkim przyszłym rajdowcom
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:08   #232
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: prawo jazdy :)

powiedzcie mi Drogie Wizazanki, czy macie jakis patent na luk? bo ja tez zdaje za niedlugo i u mnie na placu patrzalam na czerwony kolor na pacholku, ale jak pojechalam zobaczyc na plac, na ktorym sie zdaje, to okazalo sie, ze maja inne pacholki... co prawda spodziewalam sie tego, ale teraz musze jechac na jakis inny plac, zeby pocwiczyc to na wyczucie
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:12   #233
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: prawo jazdy :)

Luk najlepiej na wyczucie, na poczatku uczylam sie na pacholkach, pozniej patrzac tylko na linie, ale wedlug mnie najlepiej robic na wyczucie (oczywiscie pomagajac sobie: patrzac na linie) i kombinowac tak zeby wjechac
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:20   #234
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: prawo jazdy :)

Missy a jak robilas to na linie? bo moj kumpel mi mowil, ze jak sie maksymalnie przykleil do szyby i mu zniknela pierwsza to juz zwolnil tak, ze prawie mu gasnal, a jak juz druga zniknela to zahamowal calkowicie. tylko ze on jest dwa razy wiekszy ode mnie i u mnie pewnie nic z tej metody nie wyjdzie
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:38   #235
Asia_LP
Raczkowanie
 
Avatar Asia_LP
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 185
GG do Asia_LP
Dot.: prawo jazdy :)

Hej.Ja jestem swieżo upieczonym kierowca 8 grudnia zdalam egzamin za pierwszym razem, a po 2 tyg odebralam prawko.Zdalam za pierwszym razem tylko i wylacznie dzieki mojemu super instruktorowi, ktory naprawde nauczyl mnie jak sobie z tym wszystkim radzic.Swietny facet, przemily, nawet wyklady byly fajne (na wszystkich bylam) . Z racji tego ze bylam pierwsza na liscie losowalam zestaw na placyk.Zatoczka i ruszanie z recznego. Nie robilam zadnej korekty,wszystko za pierwszym podejciem. Na miescie spoko.Egzaminator probowal mnie jakos zagadac,ogolnie fajny byl.Niestety z 12-osobowej grupy zdalam chyba tylko ja. Dla zaczynajacych kurs jedna moja rada: podowiadujcie sie co nieco o danym instruktorze bo ja sie na pierwszym przejechalam.... nadliczal mi godziny.Np jezdzilam 120min a on policzyl 3,5h na szczescie w pore zmienilam kurs i dlatego zdalam bez problemu.Pozdrawiam
__________________
"...jesteś król
o ile doby jest twój prawnik..."
Lady Pank
Asia_LP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:42   #236
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: prawo jazdy :)

Na linie robilam tak że patrzałam w boczne (prawe) lusterko, i jechałam tak żeby cały czas jechać blisko lini.
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:49   #237
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: prawo jazdy :)

Muszę Wam opowiedzieć pewną historię

Mój instruktor mi ją opowiedział Jakaś kursantka z Lublina zdawała egzamin na placu. Wylosowała równoległy (tj. potoczną KOPERTĘ ) No i zrobiła łuk itd. i egzaminator mówi do niej:
EGZAMINATOR: No dobra, to teraz koperta.
DZIEWCZYNA: (przerażona, zdenerwowana, z żalem w głosie Ale... ja już dałam

__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 22:03   #238
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez missy7
Na linie robilam tak że patrzałam w boczne (prawe) lusterko, i jechałam tak żeby cały czas jechać blisko lini.
aha, o to chodzilo ja mialam na mysli zatrzymanie sie, zeby sie zmiescic w tych liniach, bo ten caly przejazd przez luk i zatrzymanie sie tylem jest w miare proste

hehe,Aniess niezle...swoja droga to fajnego musiala miec instruktora ta laska...
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 09:24   #239
acaderek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 218
Dot.: prawo jazdy :)

A ja zdałam za drugim razem. Za pierwszym oblałam parkowabnie prostopadłe przodem do garażu. A za drugim egzaminator chciał mnie oblać karząc wy[rzedzać autobus na ciągłej linii. Nie zgodziłam się tłumacząc powód i zdałam. Kurs robiłam mając 16lat a 2 miesiące po skończeniu 17 zdałam prawko.
__________________
anika*
acaderek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 09:54   #240
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: prawo jazdy :)

Cytat:
Napisane przez missy7
Do tych dziewczyn które zdają po kilka razy -> nie poddawajcie się !! Próbujcie do skutku , i nie rezygnujcie
Ja np. zdałam za 7 razem , po 6 zrezygnowałam (jakieś półtora roku temu) i niepotrzebnie robiłam przerwę, bo pewnie już dawno bym zdała.
Ale w końcu wzięłam sie , i zdałam

Powodzenia wszystkim przyszłym rajdowcom
Ja zdawałam już 3 razy . Nie zamierzam się poddać nawet jak 15 razy nie zdam-już za dużo kasy i czasu w to wpakowałam. A i tak prawko będę musiała kiedyś mieć
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.