Partner ktory ciagle klamnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 17:29   #1
megii213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Unhappy

Partner ktory ciagle klamnie


Wiem ze w zyciu czasem potrzebujemy chwil ktorych mozna by sie wygadac calkiem obcym osoba , dzis ta osoba jestem Ja. Czasem mysle ze moje zycie niema sesu ciagle wydaje mi sie ze plyne po tratwie ktora tonie , dla ktorej niema juz szans wyplyniecia na powierzchnie.
Nie wiem co mam juz robic , mam dzieci ktore kocham , dla ktorych jestem wstanie zrobic wszystko dla ktorych musze Zyc i wybrnac z tej sytuacji ale niewiem jak? dlatego zdecydowalam sie napisac do Was o pomoc .
Mam nadzieje ze pomozeci mi podjac wlasciwa decyzje ktora niedaje mi spokoju.

Obecnie jestem rozwodka z bylym mezem mam dzieci , ale w ktoryms momecie nasze drogi sie rozeszly .
Postanowilam wiec ulozyc se zycie na nowo , niekochalam meza a niechcialam byc juz sama tylko dlatego ze kiedys cos mi nie wyszlo , chcialam normalnej rodziny dla moich dzieci normalny dom , ale chyba poraz kolejny sie pomylilam widocznie odejscie od meza niczego mnie nie nauczylo .
Pisze tak dlatego ze zyje w zwiazku juz kilka lat , mamy swpolne dziecko , na ktore obydwoje sie zgodzilismy , zapragnelismy go bo sie kochamy a moze tylko ja go kochalam , niewiem ciezko mi odpowiedziec sobie na pytanie czy on naprawde mnie kocha !!! Ktos kto dazy druga osobe tak wielkim uczuciem nieklamie Ktos kto zaklada rodzine niedrwi se z niej .
Moj Partner odpoczatku mnie oklamywal Ja tego niezauwazalam wogule myslalam ze to normalny facet ktory pragnie normalnej rodziny ale sie mylilam .
Zmienilo sie wszystko w naszym zwiazku w tym tak ze moje zaufanie do niego niepotrafie ufac mu juz w niczym , zmienilam sie ja zmienil sie On i jego stosunek do moich dzieci , na ktore ciagle krzyczy a ja niemoge wyjsc na chwile z domu bo ciagle wydzwania ciagle siedzi nademna i mnie dreczy swoja niby czuloscia , wychodzenie do sklepu to dlamnie koszmar bo zaraz bedzie "daj buzi i tak dalej a jak przychodze do domu to wielce steskniony , mam wstret do niego i reszty facetow , myslalam wiele razy by odejsc od niego ale niechce by moje kolejne dziecko wychowywalo sie bez ojca niewiem co mam robic , czasem z przymusu mowie mu ze go kocham ale niewiem czy tak jest naprawde nienawidze go za to co mi zrobil , zniszczyl mnie i moja psychike , niemam ochoty na nic niepotrawie zadbac o siebie tak jak to bylo zanim odkrylam ze mnie oklamuje , Pamietam ze kiedy postanowilismy byc razem to powiedzialam mu co mnie najbardziej w zyciu boli jednym z tych rzeczy bylo wlasnie klamstwo , wiedzial ze to mnie bardzo zaboli a mimo tego oklamuje mnie do dzis.
megii213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:33   #2
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

Ale w jakiej sprawie cię okłamuje? Bo to chyba sęk całej sprawy
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:48   #3
marynka227
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 15
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

Mam rozumieć, że robi z siebie człowieka szczerego wobec Ciebie, a tak na prawdę to Cię okłamuje To jest tzw. robienie sieczki z mózgu kobiety mam to samo tyle, że nie jest moim mężem na szczęście......mnie uczy szczerości a za moimi plecami pisze z lalą i mydli mi oczy jak może.....z tego co wnioskuje to nie ma prawdopodobnie uczucia w Twoim związku jest ono zduszone, a Ty zaczynasz faceta nie na widzieć i masz serdecznie dość tego.......szkoda bo się męczysz, a jest dziecko jeszcze.

W sumie też zależy w czym Cię okłamuje.
marynka227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 17:51   #4
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez megii213 Pokaż wiadomość
Wiem ze w zyciu czasem potrzebujemy chwil ktorych mozna by sie wygadac calkiem obcym osoba , dzis ta osoba jestem Ja. Czasem mysle ze moje zycie niema sesu ciagle wydaje mi sie ze plyne po tratwie ktora tonie , dla ktorej niema juz szans wyplyniecia na powierzchnie.
Nie wiem co mam juz robic , mam dzieci ktore kocham , dla ktorych jestem wstanie zrobic wszystko dla ktorych musze Zyc i wybrnac z tej sytuacji ale niewiem jak? dlatego zdecydowalam sie napisac do Was o pomoc .
Mam nadzieje ze pomozeci mi podjac wlasciwa decyzje ktora niedaje mi spokoju.

Obecnie jestem rozwodka z bylym mezem mam dzieci , ale w ktoryms momecie nasze drogi sie rozeszly .
Postanowilam wiec ulozyc se zycie na nowo , niekochalam meza a niechcialam byc juz sama tylko dlatego ze kiedys cos mi nie wyszlo , chcialam normalnej rodziny dla moich dzieci normalny dom , ale chyba poraz kolejny sie pomylilam widocznie odejscie od meza niczego mnie nie nauczylo .
Pisze tak dlatego ze zyje w zwiazku juz kilka lat , mamy swpolne dziecko , na ktore obydwoje sie zgodzilismy , zapragnelismy go bo sie kochamy a moze tylko ja go kochalam , niewiem ciezko mi odpowiedziec sobie na pytanie czy on naprawde mnie kocha !!! Ktos kto dazy druga osobe tak wielkim uczuciem nieklamie Ktos kto zaklada rodzine niedrwi se z niej .
Moj Partner odpoczatku mnie oklamywal Ja tego niezauwazalam wogule myslalam ze to normalny facet ktory pragnie normalnej rodziny ale sie mylilam .
Zmienilo sie wszystko w naszym zwiazku w tym tak ze moje zaufanie do niego niepotrafie ufac mu juz w niczym , zmienilam sie ja zmienil sie On i jego stosunek do moich dzieci , na ktore ciagle krzyczy a ja niemoge wyjsc na chwile z domu bo ciagle wydzwania ciagle siedzi nademna i mnie dreczy swoja niby czuloscia , wychodzenie do sklepu to dlamnie koszmar bo zaraz bedzie "daj buzi i tak dalej a jak przychodze do domu to wielce steskniony , mam wstret do niego i reszty facetow , myslalam wiele razy by odejsc od niego ale niechce by moje kolejne dziecko wychowywalo sie bez ojca niewiem co mam robic , czasem z przymusu mowie mu ze go kocham ale niewiem czy tak jest naprawde nienawidze go za to co mi zrobil , zniszczyl mnie i moja psychike , niemam ochoty na nic niepotrawie zadbac o siebie tak jak to bylo zanim odkrylam ze mnie oklamuje , Pamietam ze kiedy postanowilismy byc razem to powiedzialam mu co mnie najbardziej w zyciu boli jednym z tych rzeczy bylo wlasnie klamstwo , wiedzial ze to mnie bardzo zaboli a mimo tego oklamuje mnie do dzis.
Ale powiedz coś konkretniej, jak cię skrzywdził, w jaki sposób cię okłamuje.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:31   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez marysienka Pokaż wiadomość
Ale powiedz coś konkretniej, jak cię skrzywdził, w jaki sposób cię okłamuje.
Właśnie własnie. Bo ja szczerze mówiąc nie do konca łapię o co chodzi.

Rzecz w tym, ze okłamał Cię w jakiejs ważnej sprawie, a teraz Ty nie masz ochoty na jego czułosci? Nie no, nie wiem, prosimy o dokładniejsze nakreślenie sprawy
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:37   #6
loottie
Raczkowanie
 
Avatar loottie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 343
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

jezu dziewczyno, naucz sie pisać bo tego nie da się czytać
loottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:37   #7
elvis006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

A może chodzi Ci o to, że te jego "czułości" odbierasz jako kłamstwo? Czyli co innego robi (zachowuje się sztucznie), a co innego robi. Wyczuwasz w jego zachowaniu fałsz?
Faktycznie, trudna to sytuacja, ale pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia.
Dołączam się do próśb koleżanek, napisz coś więcej.
elvis006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 18:42   #8
PinkPanterr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 764
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

ale o co chodzi?
__________________
<3 M.
07.11.2007
!
...:::Want you to make me feel like I'm the only one that you'll ever love:.

24.07.2010- rzuciłam!

3.12.2010- marzenia się spełniają -> kierunek Londyn

"Ty nie musisz się w to wczuwać jeśli miałeś fajny dom,
Kiedyś spytam Cię co znaczy mieć spokojne dzieciństwo"


PinkPanterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:56   #9
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

Ja nie wiem, jaki jest problem...okłamuje Cię? Źle Ci z nim to go zostaw
I może pisz ze słownikiem następnym razem
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2010-07-14 o 18:57
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 20:26   #10
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

strasznie chaotycznie napisane, czytałam to 2 razy żeby dobrze zrozumieć.
ale przejdzmy do sedna, w czym cie niby oklamuje ?
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 22:27   #11
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Prtner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez loottie Pokaż wiadomość
jezu dziewczyno, naucz sie pisać bo tego nie da się czytać
potwierdzam !

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez dominiczkab Pokaż wiadomość
ale przejdzmy do sedna, w czym cie niby oklamuje ?
może się w końcu dowiemy
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 22:50   #12
Ragana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 258
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Hmm... a może jakiś konkret? Bo nie bardzo wyłapałam....
__________________
The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
The shallow cries of the wind sing a swansong for mankind
Ragana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 00:08   #13
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Czytam to i właśnie w mojej głowie rodzi się pytanie "Ale o co chodzi" Bo jest naprawdę jest różnica czy Twój partner okłamuje Cię w drobniutich sprawach ("kupiłeś bułki?" a On kłamliwie odpowiada "tak") czy w sprawach waznych (nie wiesz gdzie był, co robił, nie przyznaje się do kontaktów z byłą itp).
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 07:14   #14
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez Amira_ Pokaż wiadomość
Bo jest naprawdę jest różnica czy Twój partner okłamuje Cię w drobniutich sprawach ("kupiłeś bułki?" a On kłamliwie odpowiada "tak") czy w sprawach waznych (nie wiesz gdzie był, co robił, nie przyznaje się do kontaktów z byłą itp).
sama tak mam, ze nie pamiętam drobiazgów....albo pamiętam do czasu kiedy jest mi to potrzebne....ale w zasadniczych sprawach jestem szczera.....
i niestety ale mój partner twierdzi ze skoro OSZUKUJE ( A JA NIE PAMIĘTAM!) w drobnych sprawach to pewnie w tych ważnych też i jak mu to wytłumaczyć, ze to nieprawda
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:27   #15
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

nic z tego nie rozumiem
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:34   #16
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

nie wiem o co chodzi
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:30   #17
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez nicka01 Pokaż wiadomość
nie wiem o co chodzi
No nie wiemy i sie nie dowiemy, dopoki autorka nie napisze czegos jeszcze.
A przypuszczalnie nie napisze.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:33   #18
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

No to 'se' pogadalysmy
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:56   #19
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Tak jak większość, nie wiem o co chodzi.
Musisz nam napisać, w jakich sprawach Cię okłamuje.
Wtedy będziemy w stanie Ci doradzić, pomóc.
Widzę Autorko, że jesteś na tym wątku od dłuższego czasu, dlaczego nam nie napiszesz?
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 11:05   #20
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Widzę Autorko, że jesteś na tym wątku od dłuższego czasu, dlaczego nam nie napiszesz?
A może..... ?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:14   #21
megii213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Oklamywal mnie we wszystkim byly to drobnostki i powazne rzeczy ,narazil moje dzieci zakpil ze mnie , jestem z nim kilka lat a tak naprawde to co onim wiedzialam to byly klamstwa, nawet jego mama powiedziala mi ze on kreci jak tylko moze nierozumiem dlaczego to robil skoro okazywal sie tak wielkim uczuciem do mnie i w 100 % to okazywal .



bylam na watku dosc dlugo ale ciagle mialam ogon za soba i niemoglam nic napisac

jesli ciezko wam jest czytac moje posty to przepraszam ale niemam polskiej czcionki.

Edytowane przez megii213
Czas edycji: 2010-07-15 o 15:17
megii213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:23   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez megii213 Pokaż wiadomość
Oklamywal mnie we wszystkim byly to drobnostki i powazne rzeczy ,narazil moje dzieci zakpil ze mnie , jestem z nim kilka lat a tak naprawde to co onim wiedzialam to byly klamstwa, nawet jego mama powiedziala mi ze on kreci jak tylko moze nierozumiem dlaczego to robil skoro okazywal sie tak wielkim uczuciem do mnie i w 100 % to okazywal .



bylam na watku dosc dlugo ale ciagle mialam ogon za soba i niemoglam nic napisac

jesli ciezko wam jest czytac moje posty to przepraszam ale niemam polskiej czcionki.

I dalej nie wiadomo o co chodzi...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:29   #23
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I dalej nie wiadomo o co chodzi...
Właśnie chciałam to napisac
Następna telenowela trzymająca w napięciu.....
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:31   #24
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez megii213 Pokaż wiadomość
Oklamywal mnie we wszystkim byly to drobnostki i powazne rzeczy ,narazil moje dzieci zakpil ze mnie , jestem z nim kilka lat a tak naprawde to co onim wiedzialam to byly klamstwa, nawet jego mama powiedziala mi ze on kreci jak tylko moze nierozumiem dlaczego to robil skoro okazywal sie tak wielkim uczuciem do mnie i w 100 % to okazywal .



bylam na watku dosc dlugo ale ciagle mialam ogon za soba i niemoglam nic napisac

jesli ciezko wam jest czytac moje posty to przepraszam ale niemam polskiej czcionki.
Też za bardzo nie wiem o co chodzi,bo piszesz bardzo ogólnikowo.Mam rozumieć,że wszystkie te sytuacji ,które opisałaś dość ogólnikowo(mogłabyś sprecyzować) spowodowały ,że mu nie ufasz i czujesz do niego niechęć ,tak ? Nie napisałaś jakiejpomocy potrzebujesz.Czy chcesz mu pomóc się zmienić,żeby stał się bardziej szczery ? Czy chcesz od niego odejść ? Prosiłabym o wytłumaczenie ,bo nie wiemy jakiej chcesz od nas porady.
magne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:43   #25
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Cytat:
Napisane przez megii213 Pokaż wiadomość
Zmienilo sie wszystko w naszym zwiazku w tym tak ze moje zaufanie do niego niepotrafie ufac mu juz w niczym , zmienilam sie ja zmienil sie On i jego stosunek do moich dzieci , na ktore ciagle krzyczy a ja niemoge wyjsc na chwile z domu bo ciagle wydzwania ciagle siedzi nademna i mnie dreczy swoja niby czuloscia , wychodzenie do sklepu to dlamnie koszmar bo zaraz bedzie "daj buzi i tak dalej a jak przychodze do domu to wielce steskniony , mam wstret do niego i reszty facetow ,
Masz wstręt, bo on chce czułości?

Możesz jakoś rozwinąć, co konkretnie ci zrobił, że straciłaś zaufanie? Twoja wypowiedź jest dość chaotyczna, ale jak na razie to ja tu widzę problem z tobą, a nie z nim.

Cytat:
czasem z przymusu mowie mu ze go kocham ale niewiem czy tak jest naprawde nienawidze go za to co mi zrobil , zniszczyl mnie i moja psychike , niemam ochoty na nic niepotrawie zadbac o siebie tak jak to bylo zanim odkrylam ze mnie oklamuje ,
Jakiś przykład tego, jak ci zniszczył życie? Bo z takich ogólników to niewiele można ci pomóc. Ja bym ci radziła odejście od niego i pomoc fachowca, skoro jest tak źle z twoją psychiką, jak mówisz.

Cytat:
Pamietam ze kiedy postanowilismy byc razem to powiedzialam mu co mnie najbardziej w zyciu boli jednym z tych rzeczy bylo wlasnie klamstwo , wiedzial ze to mnie bardzo zaboli a mimo tego oklamuje mnie do dzis.
Skąd wiesz, że cię okłamuje? Złapałaś go "za rękę"? Masz dowody? Czemu mu o tym nie powiesz? Rozmawiałaś z nim w ogóle o tym?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:52   #27
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

Dalej czeski film, no nie wiem, myślisz że Cie zdradza z kimś?.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:52   #28
megii213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

wiele razy przylapalam go na klamstwie mam na to ostre dowody i mimo tego on twierdzi ze mnie ni oklamuje codzienie sa o to klutnie w czoraj tez przylapalam go na klamstwie a wiele razy przysiegal ze sie zmieni i ze mnie nie oklamuje niewiem w co mam wiezyc.
megii213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:59   #29
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie

No ale na JAKIM kłamstwie, napisz coś konkretnie, bo nikt Ci nic nie doradzi.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:10   #30
CoMnieNieZabijeToUmocni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 216
Dot.: Partner ktory ciagle klamnie


Nie napisalas o Nim ani jednego dobrego slowa, same zle, ale tez bez konkretow wiec dlaczego ktos mialby Ci radzic zebys z Nim została?? Brzydzisz sie, stracilas cale zaufanie i dalej zastanawiasz sie czy z Nim zostac.. Dla dzieci? Ja mysle, ze dzieci naprawde uwielbiaja atmosfere w domu! Kobieto! Dzieci beda szczesliwe jesli mama bedzie szczesliwa! Nie niszcz sobie zycia
CoMnieNieZabijeToUmocni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.