Przed i po (moja metamorfoza) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: Czy dobrze wygladam w nowej fryzurze
bardzo dobrze 13 14,44%
lepiej niz przed 36 40,00%
przecietnie 16 17,78%
chyba gorzej 9 10,00%
zle, nie podoba mi sie 7 7,78%
hmm trudno powiedziec 9 10,00%
Głosujący: 90. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-01, 07:31   #31
mumu
Raczkowanie
 
Avatar mumu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 462
Dot.: Przed i po (moja metamorfoza)

następnym razem idź do innej fryzjerki, wg mnie zepsuła Ci fryzurę; jestem fanką długich wlosów ale jeśli dużo lepiej się czujesz w krótszych to owszem tylko inaczej ścięte
__________________
MumuSe.
Żeby mieć piękne usta wypowiadaj piękne słowa.
Żeby mieć piękne oczy szukaj dobra w oczach innych.
Audrey Hepburn
mumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:20   #32
dannonova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 85
Dot.: Przed i po (moja metamorfoza)

ja proponuje pocieniowac włoski . bo takie ściete rowno wygladaja nudnie . i odmładzaja na niekorzysc :/ pozdrawiam . (a grzywka odrośnie )
__________________

dannonova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 09:37   #33
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: Przed i po (moja metamorfoza)

Jest lepiej ale jak dle mnie trochę za nudno

Zgadzam się- pocieniować
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:19   #34
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Jak mam sie (nie) malowac?

Witam dorgie wizazystki

Moj problem przedstawia sie nastepujaco. Nie umiem sie malowac, a tym bardziej dobrac odpowiednich kosmetykow. Zwykle do szkoly nakladam korektor a czasami jeszcze puder no i oczywsicie blyszczyk(najlepiej jasnorozowy, bezbrawny) i tyle. Wieczorem jak gdzies wychodze ze znajomymi to do tego nakladam na oczy zloty mus z Belli a oko (tak 3/4, ok wew czesci) na dole podkreslam brazowa kredka. Jesli moja cera jest w oplakanym stanie oczywiscie najpierw nakldam podklad(z Rimmela rozswietlajacy) i tyle...
Nigdy nie probowalam niczego wiecej, a mysle ze warto. Jednak ja sie na tym nie znam. Nie wiem jak i jakim kolorami, kosmetykami mam podkeslic moja niby "urode"(z ktorej nie jestem zadowolona).
Obecnie planuje kupic jakas koralowa pomadke i (moj pierwszy) eyeliner(chociaz nie umiem sie nim malowac, ale moze warto sprowac. jak sadzicie?)
Poporsze o jakies propozycje na dzien i na wierczor. Moze uda Wam sie cos doradzic.
P.S wspomne tylko ze jedno oko mam tak jakby ( w porowaniu do drugiego) lekko przymkniete (widac na zdj). Jak moge to skorygowac?


dwa ostatnie zdj sa nienaturalne to znaczy przerobione w photoshopie bo byly bardzo ciemne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 1.gif (62,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 2.gif (106,2 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 3.gif (102,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 4.gif (100,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 5.gif (99,0 KB, 40 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 18:32   #35
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

standardowe pytania:

opalanie- raczej wolno, przez pierwsze dni jestem czerwona, natomiast pozniej skora staje sie brazowa. Ogolnie to chyba na brzoskwinke. (dodam ze nie cierpie sie opalac, chociaz lubie sloneczko )
oczy - nie mam zdecydowanej barwy, chyba takie jakies szaro-niebieskie chociaz w dowodzie na bank wpisza mi niebieskie gdyz sie takie wydaja. Natomiast brwi i rzesy nie sa jasne, ale tez nie bardzo ciemne, zdecydowane
piegi - niewielka ilosc pojawiala mi sie w dziecinstwie w lato, teraz juz nie
cera-jasna
wlosy-kiedys jasniejsze. Teraz szatynka(jasny braz), nie farbuje
kolor ust-chyba jasno rozowy
kolry- dobrze czuje sie w czerni(chociaz ta chyba do mnei nie pasuje), niebieskim (takim zdecydowanym, glebokim) i kolrach ziemi(ciemna zielen, braz). Starsznie natomiasy wygladam w bezu.

Ostatnie zdjecie jest najbardziej aktualne. Na nim moje wlosy wydaja sie blond lub z blondu refleksami, ale tak nie jest. Najwyrazniej swiatlo tak jakos padlo.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 7.gif (118,9 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 8.gif (101,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 9.gif (107,1 KB, 215 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 10:59   #36
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

na którym z tych dwóch zdjęć
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1163529057
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1163529057
jest Twoja naturalna kolorystyka? Głównei chodzi mi o cerę-jedno przedstwiaa ciepłą(wygladasz jak Wiosna) , drugie zdecydowanie chłodną (może to wina częsciowo rumieńców).
Oczy masz dość wąskie, lekko opadająca górna powieka i zewn. kącik, trochę zbyt głęboko osadzone (mało widoczna ruchoma powieka).
Zmieniłabym uczesanie, wycieniuj lekko wosy by były lżejsze i odbijały od skóry głowy (teraz są takie ulizane). Może też wycieniuj przy dolnych partiach twarzy?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 15:14   #37
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

[quote=agabil1;3081492]
jest Twoja naturalna kolorystyka? Głównei chodzi mi o cerę-jedno przedstwiaa ciepłą(wygladasz jak Wiosna) , drugie zdecydowanie chłodną (może to wina częsciowo rumieńców).
quote]

dziekuje agabil1 za odp. TO zdj jest najbardziej aktualne (mam taka fryzure i kernacje). Zaznacze tylko ze nie chce zmieniac fryzurki (bo mi narazie jako tako odpowiada, bylam u fryziera z 2-3 miechy temu), chce sie od Was dowiedziec jak powinnam lub nie powinnam sie malowac.
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 11:04   #38
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość

dziekuje agabil1 za odp. TO zdj jest najbardziej aktualne (mam taka fryzure i kernacje).
troche to dziwne, bo ja bym dała głowę, że Twoje włosy mają popielaty odcień w naturalu, a to wyklucza powyższe zdjęcie, jako najbardziej zbliżone do Twojej naturalnej kolorystyki. To zdjecie jest najbardziej aktualne,ok, ale czy to znaczy, że tak wyglądasz naturalnie? Masz ciepły odcień twarzy (zółtawy), a może chłodny (różowy)?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 12:29   #39
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
troche to dziwne, bo ja bym dała głowę, że Twoje włosy mają popielaty odcień w naturalu, a to wyklucza powyższe zdjęcie, jako najbardziej zbliżone do Twojej naturalnej kolorystyki. To zdjecie jest najbardziej aktualne,ok, ale czy to znaczy, że tak wyglądasz naturalnie? Masz ciepły odcień twarzy (zółtawy), a może chłodny (różowy)?
Madziuniu80 na tym najbardziej aktulanym zdj (juz wczesniej to pisalam) na moje wlosy padalo swiatlo (nie wiem jakie z lamy czy promienie sloneczne sloneczne) i wyszly jakby byly blond. Jednak wlosy mam takie jak na tych zdj 1,2,3 , szatynka. Co do cery to mam zdecydowanie jasna i jest ona zdecydowanie bardziej rozowa niz zolta

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
Obecnie planuje kupic jakas koralowa pomadke i (moj pierwszy) eyeliner(chociaz nie umiem sie nim malowac, ale moze warto sprowac. jak sadzicie?)
co Wy na to??
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 12:59   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

żółtawa cera też może być chłodna
Jeśli włosy i karnacja raczej są chłodne to może Lato? Tylko ta jasna oprawa oczu jest zastanawiająca...
Jesli masz szaro-niebieskie oczy popatrz na forum MOJE MAKIJAżE, głównie na moje wątki, też mam takie tęczówki.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 15:18   #41
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Jesli masz szaro-niebieskie oczy popatrz na forum MOJE MAKIJAżE, głównie na moje wątki, też mam takie tęczówki.
watpie agabil1 bo Ty masz przepiekne oczy Natomiast ja uwazam ze moje sa nijakie. Jak mam je malowac aby skorygowac te niedoskonalosci(jedno jest bardziej zamkniete drugie otwarte)? Co ogolnie z makijazem dla mnie?
Blagam pomocie!
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 15:44   #42
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

wcale nie są nijakie masz dośc delikatną oprawę oczu (zarówno brwi jak i rzęsy) moze zdecyduj się na hennę?
Na pewno zewn.kąciki lekko opadają. Warto to skorygowac makijażem. tak samo są dośc szeroko rozstawione
W przypadku dysproporcji miedzy oczami to bardziej przymknięte maluj nieco inaczej, jakbyś chciała je powiększyc (ciemniejszy cień w załamaniu rozcieraj do góry, podkręcaj rzęsy zalotką itp). Drugie maluj podobnie ale trochę mniej wyciągaj cień do góry-pamietaj że różnice w malowaniu nie mogą by zbyt widoczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2szeroko.jpg (22,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7opadajace.jpg (23,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9niewidoczne.jpg (22,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opadaj.jpg (7,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opadajkaciki.jpg (8,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szerokorozstawione.jpg (15,2 KB, 19 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 17:44   #43
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

dziekuje agabil1 za odp mozesz mi tylko jeszcze napisac ktore z tych zamieszzonych przez Ciebie zdj (pierwszych trzech) tycza sie moich oczu? No i czy moge uzywac eyelinera (podnobno na malych oczach nie obrysowuje sie calego oka tylko gorna powieke), a jesli tak to jaki kolor czarny/braz?
Jakich moge uzywac szminek, blyszczykow; rozow; cieni; maskar; podkladow i pudrow??
Prosze o wszelkie propozycje, uwagi, porady (moze jakies zdj danego makijazu jaki by mi pasowal, taki na dzien i na wieczor) ?
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 20:14   #44
Chocolat
Raczkowanie
 
Avatar Chocolat
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z Nienacka
Wiadomości: 115
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

zdjecia troche slabe jakosciowo, wiec raczej ciezkiego bylo zrobic cos wiekszego, ale tutaj taka drobna zmiana w photoshopie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmiana5.jpg (53,7 KB, 83 załadowań)
Chocolat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 13:30   #45
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
No i czy moge uzywac eyelinera (podnobno na malych oczach nie obrysowuje sie calego oka tylko gorna powieke), a jesli tak to jaki kolor czarny/braz?
Jakich moge uzywac szminek, blyszczykow; rozow; cieni; maskar; podkladow i pudrow??
Prosze o wszelkie propozycje, uwagi, porady (moze jakies zdj danego makijazu jaki by mi pasowal, taki na dzien i na wieczor) ?
up

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
Obecnie planuje kupic jakas koralowa pomadke i (moj pierwszy) eyeliner(chociaz nie umiem sie nim malowac, ale moze warto sprowac. jak sadzicie?)
Poporsze o jakies propozycje na dzien i na wierczor. Moze uda Wam sie cos doradzic.
P.S wspomne tylko ze jedno oko mam tak jakby ( w porowaniu do drugiego) lekko przymkniete (widac na zdj). Jak moge to skorygowac?
up

Pomozcie dziewczyny !
Pozdrawiam
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 14:01   #46
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

wkleiłam przykładowe techniki dla Twoich oczu są dośc szeroko rozstawione dlatego akcentuj wewn. kącik dociągajac do nieco kreskę przy linii rzęs, nie wyciągaj cieni na boki czy w kierunku skroni tylko do góry. Ponieważ zewn. kąciki opadają popraw to unoszącą się na końcu kreską. Kładź ciemny cień w załamaniu powieki i rozcieraj go do góry.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 11:07   #47
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

agabil1 dziekuje za odpowiedzi, naprawde. Jednak ja sie chce zapytac o doslownie wszystko. Nie chce zakladac parunastu watkow .

Dziewczyny, czego moge uzywac, a czego lepiej nie?. Chodzi mi nie tylko o konkretne kosmetyki ale tez kolory.
- Czy moge uzywac eyelinera?
- Czy, jak i jakich uzywac rozow, szminek?
- Jakie cienie do oczu (kolory) beda mi pasowac?

Prosze o pomoc!
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 11:49   #48
iro
Raczkowanie
 
Avatar iro
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Cool Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

Hej! Zrobilam Twoja mala metamorfoze - mysle, ze pasowalby Ci ciemniejszy kolor wlosow.
A co do makijazu to zobacz sama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kinia.jpg (43,9 KB, 85 załadowań)
iro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 18:38   #49
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

Cytat:
Napisane przez iro Pokaż wiadomość
Hej! Zrobilam Twoja mala metamorfoze - mysle, ze pasowalby Ci ciemniejszy kolor wlosow.

iro dziekuje za poswiecenie mi czasu. Generalnie wlosow (ciecie a tym bardziej kolor nie chce zmieniac) do sylwestra chyba je pozostawie tak jak sa a w Nowy Rok podetne. Narazie czekam az mi grzywka troche odrosnie bo mam obecnie jakas dziwna, badziewna.
Co do makijazu to lubie fiolety i kiedys sie tak jakis czas malowalam (fioletowy cien i kreska) az kolega podszedl i sie spytal kto mi dowalil, noramlne masakra hehehehhe . Ja poprostu nie umiem sobie dobrac makijazu, pomocy !
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-25, 17:01   #50
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak mam sie (nie) malowac?

up prosze !
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 18:51   #51
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Exclamation Fryzura


Wiadomo wiosna, kwiecien itd dni i minimalna chec zmiany przychodzi tak samo jak cieplejsze dni. Najlatwiej jest zaczac od wlosow. Szczerze piszac jakos ostatnio mnie te moje wlosy tak denerwuja, ze poprostu musze je sciac, bo inaczej to jakies furi dostane
No i na tym etapie powstaje kolejny ciag pytan. Czy tak jak zawsze (patrz zdj 3) czy moze jakos inaczej? Jednak mysle, ze moje cienkie i oslabione wloski nie przezyja dosc dobrze mocnego cieniowania i codziennego ukladania. Na farbowanie i krotkie wlosy tez sie raczej nie zdecyduje. Chyba wroce do wersji lekka grzywka + lekkie cieniowanie na dole, wlosy do ramion.
Generalnie zawsze chcialam miec taka zauwazlna grzywke na bok, ale moje wlosy nie wiedziec czemu nie akcpetuja tego. Nie wiem czy to przez zle sciecie (bo tak aktualna grzywka jest chyba taka dla picu), czy moze przyczyna lezy gdzie indziej. Zastanawiam sie czy da rade zrobic tak hmm "na stale" na czole, na bok? Przy moich wlosach ktore na drugi dzien po umyciu sa juz tak jakby posklejane i potrzebuja jakiegos uczesania, ktore zywkle konczy sie zwyklym wyzszym kucykiem.
Jezlezli macie jakies pomysly to prosze podzielcie sie ze mna bo ja nie wiem co mam z ta grzywka i z tymi wlosami robic.

P.S. legenda
1 zdj --> najbardziej aktualne zdjecie(tak mniej wiecej teraz wygladaja moje wlosy)
2 zdj --> wigilia, kuzynka ktora chce byc fryzierka wyczarowala cos takiego
3 zdj --> w miate ktotko po wizycie u fryziera, taka chce chyba fryzurke
4 zdj --> sylwester, tak wygladam na codzien
5 zdj --> moze powroce do takiego trybu, z przedzialkiem na bok ale bez niczgo co ma przypoomniac grzywke?
6 zdj --> ogolna moja drobna sylwetka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (58,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.JPG (70,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 9.gif (106,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.JPG (63,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 1.gif (117,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f1.gif (71,0 KB, 113 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 09:05   #52
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Fryzura

Ładnie wyglądasz nie potrzeba Ci wiele zmian. Ja bym radziła Ci nie związywać włosów. Jednak lepiej jest Ci z grzywką Ładnie tez wyglądasz w pofalowanych włosach.
Może troszkę delikatnego makijażu ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 09:30   #53
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Fryzura

na 2gim zdj wyglądasz idealnie włosy trochę na czoło, pofalowane. podkreśl brwi i trochę oczy.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 11:07   #54
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Fryzura

tez uważam ze na zdjęciu nr2 wyglądasz najkorzystniej..dodałabym makijaż i bedzie extra
argissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:24   #55
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Fryzura

Dziekuje za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi i nieukrywam, ze czekam na wiecej. Dziewczyny nie wiem czy wsyztskie to zauwazylyscie ale mi chodzi o fryzure. Chociaz i takie uwagi przyjme.
Nie wiem poprostu czy robic te grzywke czy ona mi sie jakos utrzyma i wogole.
P.S. dodaje przerboki ktore sama zrobilam w Photoshopie czesc 1


Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
na 2gim zdj wyglądasz idealnie włosy trochę na czoło, pofalowane. podkreśl brwi i trochę oczy.
taa super tym bardziej ze ja jestem w drugiej licealnej (rocznik 89 czyt. rocznikiem osiemnascie lat), ale przywyklam, ze zawsze wygladam minimum na 2 lata mniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 7.gif (29,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 4.gif (25,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 10.gif (33,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 11.gif (35,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 15.gif (78,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 16.gif (103,4 KB, 13 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:30   #56
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Fryzura

Cytat:
Napisane przez argissa Pokaż wiadomość
tez uważam ze na zdjęciu nr2 wyglądasz najkorzystniej..dodałabym makijaż i bedzie extra
tylko, ze tak nie wygladam na codzien. To byl wyglad tymczasowy. Ulozenie takiej fryzury troche dziewczynie zajelo. Bede taka fryzurke robic na jakies wieksze okazje chyba tylko.

Przerobki czesc 2:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 7.gif (78,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 9.gif (113,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 10.gif (96,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 12.gif (89,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 11.gif (106,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 16.gif (61,6 KB, 12 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:33   #57
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Fryzura

i ostatnie, czesc 3

czekam na wszystkie rady dotczace fryzurki.
Co mam zrobic z ta niby grzywka? Czy jezli mi obetnie znow to czy jest jakas szansa ze ona zawsze bedzie na czole?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 19.gif (31,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 18.gif (83,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 17.gif (67,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 21.gif (103,3 KB, 15 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 15:25   #58
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzura

[quote=kinga(kinia);407282 3]i ostatnie, czesc 3
Co mam zrobic z ta niby grzywka? Czy jezli mi obetnie znow to czy jest jakas szansa ze ona zawsze bedzie na czole?

Jak ci obetnie to zawsze nie bedziesz miec takiej grzywki bo wlosy rosna,chyba ze bedziesz chodzila co cztery tygodnie do fryza zeby ci podcial.Przynajmniej tak mozesz miec przez dlugi czas taka grzywke jak na zdjeciu3.


Bardzo przypominasz mi Joasie Jablczynska
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 16:17   #59
=^.^=
Raczkowanie
 
Avatar =^.^=
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 250
GG do =^.^=
Dot.: Fryzura

=]
Wg mnie niezaprzeczalnie najlepiej wyglądasz na ostatnim zdjęciu z części 2! Po prostu powinnaś iść z tym zdjęciem do fryzjerki i powiedzieć, ze chcesz identyczne włosy. Kolor rewelacyjnie do Ciebie pasuje, powinnaś tak rozjaśnić swój=] Do tego te słodkie fale, no super.

Ewentualnie jeśli chcesz się trochę "postarzyć" to proponowałabym zdjęcie nr 1 z części 3, ale chyba nie jesteś zdecydowana na tak drastyczną zmianę koloru :P

STAWIAM NA: ZDJ. OSTATNIE CZ.2!

Love,
=^.^=
=^.^= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 16:23   #60
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Fryzura

kinga(kinia) - zdecydowanie najbardziej podobasz mi się w pierwszej fryzurce z Twojego ostatniego posta Myślę, że skoro masz naturalnie proste włosy, grzywka, ktora by się trzymała "na swoim miejscu" jest do zrobienia Może poprostu poszukaj innego fryzjera, sprawdzonego..? Z własnego doświadczenia wiem, że dobre ścięcie to podstawa poźniejszego układnia się włosow, więc warto zaiwestować w dobrego fryzjera. Życzę powodzenia
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.