Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-29, 18:06   #3901
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
też polecam Cetaphil zużyłam już ze 3 butelki. rewelacyjnie nawilża, czasem nakładam grubszą warstwę i traktuję jak maseczkę. NIE zapycha, dlatego jest moim hitem

ma świetny skład kupuję!
świetnie nawilża i często można go kupić w śmiesznie niskiej cenie (ostatnio za dwie tubki w Superpharmie zapłaciłam 4.50 )
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 18:28   #3902
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
świetnie nawilża i często można go kupić w śmiesznie niskiej cenie (ostatnio za dwie tubki w Superpharmie zapłaciłam 4.50 )
widzę, że jest dostępny na dozie, dodałam do koszyka ale jeśli będę w SP zanim złożę zamówienie, to kupię tam mam nadzieję, że pomoże coś na te moje dłonie

przymierzam się też do kupienia (truskawkowego ) Carmexa. nigdy nie próbowałam, a tyle Dziewczyn go zachwala, że chyba jestem w tyle, z tym że nie cierpię wygrzebywania paluchem, więc wersja słoiczkowa - podobno jedyna słuszna - odpada. jak myślicie?

teraz Carmex w Rossmannie za 6.99
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 12:07   #3903
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Dziewczyny jakie sklepy mają waszym zdaniem dobrej jakości ubrania w stosunku do ceny? Ja mam swoje dwa ulubione sklepy ale z jakością tam nie najlepiej i zastanawiam się czy we wszystkich sieciówkach tak jest, czy są lepsze i gorsze pod względem wykonania, materiałów.?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 12:46   #3904
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie sklepy mają waszym zdaniem dobrej jakości ubrania w stosunku do ceny? Ja mam swoje dwa ulubione sklepy ale z jakością tam nie najlepiej i zastanawiam się czy we wszystkich sieciówkach tak jest, czy są lepsze i gorsze pod względem wykonania, materiałów.?
Uwielbiam ubrania z Mango - uważam, że warte są swojej ceny. Wykonane są z dobrych materiałów i na wyprzedażach można kupić ciuszki za śmieszną cenę, a nosi się je przez parę ładnych lat.
Lubię też Cubus, Peek&Clopenburg, Zarę. Ale w tej ostatniej czasem ceny mnie przerażają
Jeśli chodzi o jeansy to kupuję je tylko w Levi's - rzadko noszę spodnie, ale jeszcze nigdy się nie zdarzyło by któraś z par potrzebowała reklamacji.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 00:43   #3905
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Polecam Wam balsam nabłyszczający z Palmer's-a. To już kolejny kosmetyk tej firmy nad którym się zachwycam. Balsam nabłyszcza w nietypowy sposób, bo nie ma typowego brokatu, bardziej wysrebrza skórę. No cud, miód.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 07:26   #3906
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Polecam Wam balsam nabłyszczający z Palmer's-a. To już kolejny kosmetyk tej firmy nad którym się zachwycam. Balsam nabłyszcza w nietypowy sposób, bo nie ma typowego brokatu, bardziej wysrebrza skórę. No cud, miód.
Gdzie można dostać i za ile ? Bo ja uwielbiam takie rzeczy
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:35   #3907
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Uwielbiam ubrania z Mango - uważam, że warte są swojej ceny. Wykonane są z dobrych materiałów i na wyprzedażach można kupić ciuszki za śmieszną cenę, a nosi się je przez parę ładnych lat.
Lubię też Cubus, Peek&Clopenburg, Zarę. Ale w tej ostatniej czasem ceny mnie przerażają
Jeśli chodzi o jeansy to kupuję je tylko w Levi's - rzadko noszę spodnie, ale jeszcze nigdy się nie zdarzyło by któraś z par potrzebowała reklamacji.
To będę musiała do Mango zajrzeć, a jakoś zazwyczaj tam nie wchodziłam. Co do Levisów to masz rację. Kiedyś Big Star też miał dobre jeansy a teraz bardzo się pogorszyli i jak spodnie to tyko Levis - ale zdecydowanie na wyprzedażach!!!
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 10:44   #3908
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

mój chlopak ostatnio odniósł do Big Stara dwie pary dżinsów, które przetarły się w kroku po niecałych dwóch miesiącach. odrzucili reklamację
ja spodni nigdy nie kupuję za więcej niż 100zł właśnie z tego powodu. poluję na wyprzedażach, bo w sumie też mam określony typ, który kupuję, czyli rurki bez żadnych ozdóbek (takie najtrudniej dostać!), czarne lub szare. chociaż ostatnio pokochałam tregginsy, a te zwykle kosztują koło 60zł
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 12:30   #3909
kinga6699
Raczkowanie
 
Avatar kinga6699
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Zgadza się nie ma co przepłacać za markę. Wystarczy trochę poszukać i można mieć fajne ciuszki za dużą niższą cenę i wcale nie gorsze
__________________
Dzielę się swoim darmowym kodzikiem rabatowym 5% na super ciuszki blogs347 wykorzystasz go w sklepie http://azjatyckistyl.pl
kinga6699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:18   #3910
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Polecam Wam balsam nabłyszczający z Palmer's-a. To już kolejny kosmetyk tej firmy nad którym się zachwycam. Balsam nabłyszcza w nietypowy sposób, bo nie ma typowego brokatu, bardziej wysrebrza skórę. No cud, miód.
Orientujesz się może czy ta firma testuje swoje produkty na zwierzakach lub używa półproduktów na nich testowanych ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 19:19   #3911
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Ja jakichś szczególnych must have'ów na jesień/zimę nie mam. Muszę tylko kupić jakieś botki, koniecznie skórzane, bo zamszowe które kupiłam w tamtym roku wyglądają już mało wyjściowo Na mega mrozy mam "niezniszczalne" skorupki (jak ja je nazywam) z Salomona. Mają grubą traperową podeszwę, nie przemakają,są cieplutkie. Mam je już kilka lat i nic złego się z nimi nie dzieje,przetrwały już nie jedną zimę. Nie są to buty wyjściowe,ale jak jest strasznie zimno a ja mam dużo latania po mieście to je ubieram, dorzucam jeansy i mam gdzieś czy się to komuś podoba czy nie...ważne że mnie jest ciepło i wygodnie
Jeszcze nie do końca,ale już w większości zrobiłam remanent w szafie i pozostawiałam tylko te rzeczy w których faktycznie chodzę/mam zamiar chodzić. Poskracałam spódniczki które były za długie także na teraz są jak znalazł. A mój wymarzony czerwony płaszczyk/trencz mam już w domku od jakichś dwóch dni...i jestem przeszczęśliwa bo jest dokładnie taki jak chciałam

Piksi jeśli chodzi o rurki to ja wybrałabym czerwone. Kto powiedział,że jesień i zima musi być w ciemnych smutnych barwach?! Dodajmy sobie troszkę humoru zakładając kolorowsze ubrania
Co do podkreślonego podziwiam ! Taki renament na pewno kosztował |Cię sporo energii. Niestety, ale jest tak i wiem też z własnego doświadczenia, że im więcej ma się ciuchów tym częściej zapomina się o tych najlepszych i w efekcie się ich nie nosi Też od jakiegoś czasu planuję taki renament, ale póki co na planowaniu się kończy, bo za dużo czasu na obecną chwilę by to pochłonęło.

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Jakiej muzyki lubicie słuchać ? I co myślicie o bluzkach z nazwami zespołów, np. Queen, Guns'N'Roses ?
Raczej niezbyt świeżynkowy pomysł chociaż ja się nie powinnam odzywać, bo od pewnego czasu sama nie ubieram się świeżynkowo z wielu powodów



Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Mój właśnie też stał i się kurzył, a poza tym zima się zbliża i pasuje przygotować się do jazdy na nartach,które kocham



Nie dziękuję,aby nie zapeszyć i wytrwać w postanowieniu
Hmmm...stepper to chyba to samo co ja mam...ja już sama nie wiem jak to fachowo się nazywa W każdym razie pracują nogi i ręce...kojarzy mi się to z ruchem jak na nartach biegowych
Niby to narazie 3 dni moich "męczarni" ale zauważyłam,że lepiej się czuję przez cały dzień, mam więcej energii i chęci do jakiegokolwiek działania...podoba mi się ta zmiana. Tak więc moja motywacja trzyma się na dobrym poziomie,a nawet rośnie, jak widzę efekty

Od razu zaznaczam,nie chcę i nie mam zamiaru/w planach schudnąć...dobrze się czuję w tej wadze którą mam, zależy mi tylko na poprawieniu kondycji,większej sprawności i dotlenieniu organizmu!

A co do moich sposobów na poprawę humoru...to sprawdza się ulubiona czekolada, taniec przy fajnej muzyce,albo spacer na świeżym powietrzu
Oj tak, ćwiczenia fizyczne to najlepsze remedium na brak energii i jesienną chandrę.

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Polecam Wam balsam nabłyszczający z Palmer's-a. To już kolejny kosmetyk tej firmy nad którym się zachwycam. Balsam nabłyszcza w nietypowy sposób, bo nie ma typowego brokatu, bardziej wysrebrza skórę. No cud, miód.
Co nas tak rzadko odwiedzasz?
Z nieba mi spadłaś, bo sama ostatnio szukałam balsamu nabłyszczającego, na pewno wypróbuję

Cytat:
Napisane przez ruda_maja Pokaż wiadomość
Ja z kolei moge polecić Pull&Bear...uwielbiam ten sklep..Mają tan na prawdę świetne rzeczy, jakość też niczego sobie
ja z kolei nigdy w tym sklepie nie mogę znaleźć niczego dla siebie. Jakoś za poważne te ciuchy tam dla mnie, chociaż np ubrania w takich sklepach jak Simple, Taranko czy Mango nawet mi się podobają to jednak do Pull&Bear nie mogę się przekonać
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 22:48   #3912
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Co do podkreślonego podziwiam ! Taki renament na pewno kosztował |Cię sporo energii. Niestety, ale jest tak i wiem też z własnego doświadczenia, że im więcej ma się ciuchów tym częściej zapomina się o tych najlepszych i w efekcie się ich nie nosi Też od jakiegoś czasu planuję taki renament, ale póki co na planowaniu się kończy, bo za dużo czasu na obecną chwilę by to pochłonęło.



Raczej niezbyt świeżynkowy pomysł chociaż ja się nie powinnam odzywać, bo od pewnego czasu sama nie ubieram się świeżynkowo z wielu powodów





Oj tak, ćwiczenia fizyczne to najlepsze remedium na brak energii i jesienną chandrę.



Co nas tak rzadko odwiedzasz?
Z nieba mi spadłaś, bo sama ostatnio szukałam balsamu nabłyszczającego, na pewno wypróbuję



ja z kolei nigdy w tym sklepie nie mogę znaleźć niczego dla siebie. Jakoś za poważne te ciuchy tam dla mnie, chociaż np ubrania w takich sklepach jak Simple, Taranko czy Mango nawet mi się podobają to jednak do Pull&Bear nie mogę się przekonać
Energii jak energii, ale nerwów na pewno Z niektórymi ciuszkami ciężko się było rozstać, ale niestety trzeba było i już. Przyznam, że remanent jeszcze mam do zrobienia w szafie z wiszącymi rzeczami, te w szafie z półeczkami posprzątane...także większość pracy za mną. Z tą częścią szafy będzie mniej nerwów, energii także spoko

A co do ćwiczeń to faktycznie jak się człowiek trochę zmęczy to później czuje się taki fajnie lekki-przynajmniej ja tak mam

Wszystkim Dziewczynom które rzuciły propozycjami balsamów itp. na zimę bardzo dziękuję za podpowiedzi ...wszystko sobie spisałam i myślę, że cosik napewno wybiorę

Mam jeszcze takie pytanko: jakie macie sprawdzone sposoby na "niespodzianki" na buźce? Coś mi się robi pomiędzy nosem a kącikiem ust i strasznie boli... Dlatego muszę jakoś zadziałać na nieproszonego intruza
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2011-11-05 o 22:49
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 06:51   #3913
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Energii jak energii, ale nerwów na pewno Z niektórymi ciuszkami ciężko się było rozstać, ale niestety trzeba było i już. Przyznam, że remanent jeszcze mam do zrobienia w szafie z wiszącymi rzeczami, te w szafie z półeczkami posprzątane...także większość pracy za mną. Z tą częścią szafy będzie mniej nerwów, energii także spoko

A co do ćwiczeń to faktycznie jak się człowiek trochę zmęczy to później czuje się taki fajnie lekki-przynajmniej ja tak mam

Wszystkim Dziewczynom które rzuciły propozycjami balsamów itp. na zimę bardzo dziękuję za podpowiedzi ...wszystko sobie spisałam i myślę, że cosik napewno wybiorę

Mam jeszcze takie pytanko: jakie macie sprawdzone sposoby na "niespodzianki" na buźce? Coś mi się robi pomiędzy nosem a kącikiem ust i strasznie boli... Dlatego muszę jakoś zadziałać na nieproszonego intruza
Bardzo rzadko pojawiają się u mnie takie niespodzianki, ale zawsze "załatwiam" je olejkiem cytrynowym, który jest silnym środkiem antyseptycznym stosowanym przy infekcjach skórnych takich jak trądzik, opryszczki, w leczeniu ran itp.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 08:32   #3914
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

co do szafy - ze mnie też możecie być dumne wszystko mam ładnie posegregowane - nawet kolorami :P! rzeczy, w których nie chodziłam oddane. i teraz tylko, żeby jak najdłużej ten stan rzeczy utrzymać

na niespodzianki - kiedyś używałam maści cynkowej na wysuszenie. teraz hydrolatu oczarowego z BU i jeszcze ładniej wszystko znika
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 13:09   #3915
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Bardzo rzadko pojawiają się u mnie takie niespodzianki, ale zawsze "załatwiam" je olejkiem cytrynowym, który jest silnym środkiem antyseptycznym stosowanym przy infekcjach skórnych takich jak trądzik, opryszczki, w leczeniu ran itp.
Zaciekawiłaś mnie tym olejkiem Możesz coś o nim więcej napisać? Kupujesz go w aptece? Jakiejś konkretnej firmy?

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
co do szafy - ze mnie też możecie być dumne wszystko mam ładnie posegregowane - nawet kolorami :P! rzeczy, w których nie chodziłam oddane. i teraz tylko, żeby jak najdłużej ten stan rzeczy utrzymać

na niespodzianki - kiedyś używałam maści cynkowej na wysuszenie. teraz hydrolatu oczarowego z BU i jeszcze ładniej wszystko znika
Tak trzymać,bardzo ładnie, popieram
Co do hydrolatu...dziękuję za podpowiedź-poczytam sobie o nim

Dziewczyny czakam na propozycje jeszcze innych sprawdzonych sposobów...
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:55   #3916
marika161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 466
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cześć świeżynki Mam do Was pytanko Była któraś z Was może kiedyś u dermatologa? Ja się zamierzam zapisać ale troszeczkę się boję :/ Z drugiej strony mam ogromną nadzieję,że lekarz pomoże i mój problem się skończy
Buziaczki
__________________
www.pustamiska.pl
marika161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 18:49   #3917
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

marika lekarz to lekarz Idź, sama też bym się wybrała, ale na razie czeka mnie ortodonta. A co do dermatologa - mam nadzieję że to będzie mój przyszły zawód
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:34   #3918
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Dermatologa nie ma się co bać, moje jedyne nieprzyjemne doświadczenia to jak poszłam do dermatologa w mojej pipidówce ze względu że tam szybciej dostałam termin niż w Krakowie i Pan patrzył około 2 sekundy na to z czym do niego przyszłam i zapisywał specyfik, patrzył,pisał, patrzył, pisał..... a byłam u niego z kilkoma sprawami i wszystkie załatwił w 2 sekundy. Na taka zmianę na ręce zapisał taki spray i nie zeszło od tego, następnym razem zapisał najmocniejszy steryd (to mi już pani w aptece powiedziała) Stwierdziłam że bez sensu od razu smarować się sterydami, nie kupiłam i samo po czasie znikło.
Wiem że jeśli chodzi o trądzik to dermatolodzy są bardzo nieudolni w jego leczeniu, moja koleżanka która leczyła się bardzo długo i intensywnie z poważnymi zmianami trądzikowymi doszła do takiego wniosku że jej nikt nie wyleczył do końca z powodu że straciłby w ten sposób pacjentkę która co miesiąc jest dla niego źródłem zysku.
Żeby nie było tak negatywnie to ja trafiłam raz na miłą panią dermatolog, która naprawdę bardzo mi pomogła, nie zapisywała mi kolejnych specyfików tylko odkryła źródło problemu. Życzę Ci trafić na lekarza z powołania.

Kupiłam najbrzydsze buty świata - Crocsy Na basen i jako papcie
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 07:37   #3919
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie tym olejkiem Możesz coś o nim więcej napisać? Kupujesz go w aptece? Jakiejś konkretnej firmy?



mnie tez

ja uzywalam olejku z drzewa herbacianego - i mialam zamiar go znowu kupic ale ten mnie zaciekawil
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 21:14   #3920
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Kupiłam najbrzydsze buty świata - Crocsy Na basen i jako papcie
Ja też się zastanawiam nad ich zakupem odkąd sie pojawiły. Troszkę mnie cena odstrasza, biorąc pod uwagę,że jakby na to nie patrzeć to są to jak dla mnie klapki
Powiedz, jak Ci się w nich chodzi? Czy noga bardzo się w nich poci (traktując je jako papcie)? Jaki wybrałaś kolor (pytam tylko z ciekawości ) Możesz wkleich zdjęcie swoich.

Mam jeszcze malutką prośbę Wiadomo,że Świeżynka powinna być zadbana od stóp po głowę hihi, więc także i dłonie (dla mnie to bardzo ważna kwestia). Niestety cierpię na suchość skórek wokół paznokci. Co możecie polecić na tą przypadłość, chodzi mi o coś co je nawilży, odżywi. Nie mam na myśli preparatów pomagających usunąć skórki, chodzi mi strikte o ich pielęgnację
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2011-11-12 o 23:42
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:54   #3921
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam nad ich zakupem odkąd sie pojawiły. Troszkę mnie cena odstrasza, biorąc pod uwagę,że jakby na to nie patrzeć to są to jak dla mnie klapki
Powiedz, jak Ci się w nich chodzi? Czy noga bardzo się w nich poci (traktując je jako papcie)? Jaki wybrałaś kolor (pytam tylko z ciekawości ) Możesz wkleich zdjęcie swoich.

Mam jeszcze malutką prośbę Wiadomo,że Świeżynka powinna być zadbana od stóp po głowę hihi, więc także i dłonie (dla mnie to bardzo ważna kwestia). Niestety cierpię na suchość skórek wokół paznokci. Co możecie polecić na tą przypadłość, chodzi mi o coś co je nawilży, odżywi. Nie mam na myśli preparatów pomagających usunąć skórki, chodzi mi strikte o ich pielęgnację
kup jakis niedrogi olejek do skorek.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 12:02   #3922
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

albo maść nagietkowa
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 14:11   #3923
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
kup jakis niedrogi olejek do skorek.
Mam taki z essence,nawet fajny, tylko już mnie denerwuje,że wszystko mi się lepi do rąk po jego zastosowaniu

Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
albo maść nagietkowa
Ooo przyznam,że o maści nagietkowej nie wiedziałam,że jest dobra na skórki Spróbuję. Dziękuję za radę.

A może jakieś kremy do pielęgnacji skórek?! Ha, tylko które są naprawdę dobre?!
Albo jakieś naturalne sposoby?!
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:17   #3924
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam nad ich zakupem odkąd sie pojawiły. Troszkę mnie cena odstrasza, biorąc pod uwagę,że jakby na to nie patrzeć to są to jak dla mnie klapki
Powiedz, jak Ci się w nich chodzi? Czy noga bardzo się w nich poci (traktując je jako papcie)? Jaki wybrałaś kolor (pytam tylko z ciekawości ) Możesz wkleich zdjęcie swoich.

Mam jeszcze malutką prośbę Wiadomo,że Świeżynka powinna być zadbana od stóp po głowę hihi, więc także i dłonie (dla mnie to bardzo ważna kwestia). Niestety cierpię na suchość skórek wokół paznokci. Co możecie polecić na tą przypadłość, chodzi mi o coś co je nawilży, odżywi. Nie mam na myśli preparatów pomagających usunąć skórki, chodzi mi strikte o ich pielęgnację
Wkleję zdjęcia i opisze wrażenia jak dotrą bo kupiła mi je znajoma z Niemiec bo tam były tańsze.Wybrałam kolor seledynowy Wiem że jak na klapki to i tak tanio nie wychodzi ale szukając papci po domu ciężko było mi znaleźć jakieś wygodne a te jeszcze dodatkowo będę nosiła na basen. Trochę się na nie napaliłam jak poczytałam jakie są wygodne i podobno stopa się nie poci a marzenia trzeba realizować. Miałam je dostać od Mikołaja ale Mikołaj powiedział że są tak brzydkie że mi ich nie kupi, a że trafiła się okazja to musiałam je mieć!

Odnośnie skórek wkoło paznokci to dziewczyny na biochemii bardzo polecały olejek ze słodkich migdałów dodawana do kremu do rąk.
Wiecie gdzie można dostać kosmetyki Dr Scheller?Kiedyś były w Super Pharm a teraz?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:44   #3925
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Ja pozbyłam się suchych skórek po latach walki -krem Dernilan (niebiesko biała tubka), minusem (jedynym) jest to, że śmierdzi, ale nic wczesniej nie dawało rady
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:06   #3926
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Chryja Przeglądam Twojego bloga i zastanawiam się którą torebkę wybrałaś. Wszystkie ładne ale czarna zachwyca, skąd ona i za ile?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:21   #3927
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Chryja Przeglądam Twojego bloga i zastanawiam się którą torebkę wybrałaś. Wszystkie ładne ale czarna zachwyca, skąd ona i za ile?
To jest Jenny z Etorebki, sama mam ją w koszyku i nie wiem czy zamówić.

Ta mi się chyba bardziej podoba.
f0369ac1.jpg
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2011-11-13 o 18:23
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:28   #3928
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Przeglądnęłam etorebkę i jenny wydaje się być niższa niż ta z bloga Chryji ale to pewnie kwestia zdjęcia.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:30   #3929
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Przeglądnęłam etorebkę i jenny wydaje się być niższa niż ta z bloga Chryji ale to pewnie kwestia zdjęcia.
No to raczej na pewno to samo, popatrz.
6325373798_d580c98158.jpgf0366ab1.jpg
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 18:53   #3930
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

aaa......... bo mi się nazwa pomyliła i patrzyłam na tą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f0368ab1.jpg (14,6 KB, 8 załadowań)
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.