Makabryczne pierwsze kroki.. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 21:34   #721
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

1 - góra fajna, dół mi się nie podoba. ta forma nigdy mnie chyba nie przekona. skąd te przekładki na górze?
2 - bardzo ładne, nic dodać nic ująć.
3, 4, 5 - te ogniwka z granatami. w kolczykach nie, jakiś zbytni bałagan się robi - za dużo tego. ale w wisiorze, w bardziej kontrolowanej ilości i te dwa na górze - bardzo na tak
6, 7 - ładne, i w sumie tyle ;p w 6 gratulacje za udane wkomponowanie tego gwiezdnego pyłu - ostatnio nigdzie mi on nie pasuje, a tu - całkiem :p
8, 9 - nic dodać nic ująć
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:54   #722
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Komplet granatowo-onyksowy super. Stylowy i romantyczny, ładnie wyeksponowane kamienie Chętnie bym ponosiła.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:15   #723
Butterfly00
Raczkowanie
 
Avatar Butterfly00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 101
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Najładniejszy komolecik Pasjans
Reszta też ladna
__________________
Nowości 29.11.2008 rok
Konstruktywne komentarze
mile widziane
---------------------------------------
---------------------------------------

"Uroda kobiety jest formą władzy"
... a bizuteria jej dopełnieniem ...
Butterfly00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:28   #724
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Komplecik "pasjans", takie twórcze podejście do biżu Falling in - strasznie fajny, bo Twój , bardzo fajne "dmuchańce" - szczególnie czerwone, bardzo fajny komplet koralowy II oraz kolczyki z kompletu koralowego I (w bransie z tego I - nie wiem why, ale nie podchodzą mi przekładki - za duże czy co?...nie wiem, bransa koral II ładniejsza jak dla mnie). Ciesze się, że wreszcie coś pokazałaś. I czekam na jeszcze
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:08   #725
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

1. Coś mi nie pasuje w tych kolczykach i w zasadzie trudno mi to określić...moze po prostu jakieś ozdobne elementy czy coś po obu stronach tego wiszącego korala dać, bo tak jakoś wyglada to jak głowa z nieproporcjonalnie dużymi odstającymi uszami...
2. Jak dla mnie kompletny misz-masz. Lubię rzeczy asymetryczne, ale ta bransoletka wyglada jakby zrobiona na szybko z tego co pod rękę wpadło.
3. Za duzo drutu, za dużo owijanek. Nad onyksem - nic tylko drut pozawijany
4. Ten naszyjnik naprawdę ładny Chętnie bym nosiła, ale na pewno nie w komplecie z kolczykami
5. Zauważyłam u Ciebie jakiś nowy patent na wieszanie wszystkiego na kółeczkach i nie podoba mi sie to kompletnie
6. Kolejne kółeczko. I jeszcze z kuleczkami
7. Dziwny patent - bez efektu za to zwiekszający koszt kolczyków. Poza tym - łańcuszek jak widzę srebrny, a przekladki tandetne metalowe - jestem na totalnie na
8. Ogólny zamysł bransoletki całkiem OK, ale zdecydowanie za dużo tych nie zawsze fajnych ozdobników. Czasami warto postawic na prostotę
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:27   #726
Atallayah
Zadomowienie
 
Avatar Atallayah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 792
GG do Atallayah
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

1,2 - komplet z korala nie przypadł mi do gustu. Tak w ogole to robilas foty komorka czy co, ze to z bransa jakies takie makabryczne jest?
3,4 - fioletowe wywijace tez mi sie nie podoba - za duzo obiwjanek i w ogole bałagan jest na dole. Jesli taki jest urok tego kompetu to mnie nie urzekł
5-czerwony dmuchance sa ładne
6 - niebeiskie dmuchance juz troche gorzee - delikatne sa i miłe, ale czerwone bardziej efektowne
7, 8 - to COS na sztyftach jest dla mnie dziwne, ogolnie komplet na NIE
9- ostatnich kolczyków nie rozumiem...

Ogolnei rzecx biorac to widzialam u Ciebie lepsze prace.
A poza tym jakos zdjęć jest tragiczna! Co sie stało?!
__________________
20.04- NOWOŚĆI!!!

Atallayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:03   #727
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

1. nie lubię tego typu zakończenia na dole. Potraktowałabym jako eksperyment z trójkątnym akcentem..
2. zdjęcie strasznie zaszumione.. bransoletka ciekawa w formie, niesymetryczna ale w dość przyjemny sposób.
3. nie wiem, bo nie widać, co się dzieje na dole, ale pośrodku mam wrażenie, że za dużo tam jest poowijanych loopików..
4 i 5. za to naszyjnik jest naj z całego rzutu. śliczny
6. są ok.
7. coś mi tu nie bardzo pasuje.. dwie formy pasków.. niezbyt dla mnie,
8. nie lubię przyczepianych fragm. do baranków, ale dół w sumie ok
9. bransoletka jest świetna!
10. nie, bo i złote, bo do baranków, bo puste i be zdjęcie
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 18:07   #728
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Dziękuję bardzo wszystkim za komentarze Ale aż mi się gęba śmieje jak widzę tyle komentarzy długich i szczegółowych Nie dam rady rozpisać się do wszystkich, ale dziękuję każdej która napisała chociaż parę słów

Po 1. Kobiety, przecież te złote kolczyki dodałam, żeby pokazać motyw z tymi barankami, którymi się zainspirowałam. Jest ona z amazon.com i broń boże nie jest moją pracą! Trochę mnie zaskoczyłyście, że wzięłyście je za moje kolczyki..

Cytat:
żeby nie było nieporozumień pomysł wykorzystany w kolczykach znalazłam na amazon.com w takiej formie jak widać na fotce kolejnej.

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
No to ja się rozpiszę
1. wierz, albo nie, ale zrobiłam jakiś czas temu kolce z taką właśnie formą Tylko z kuleczkami ażurowymi na dole i wyżej kwarcem dymnym Telepatia <nie pokazywałam na wizażu, ale pokażę jak będę miała czas porobić zdjęcia>
2. bardzo fajna, asymetria w tym wydaniu jak najbardziej na tak.
3. jak dla mnie trochę przedobrzone, ale i tak mają w sobie coś
4 i 5. jeśli te fasetowane kule to nie plastiki to bardzo mi się podoba ten wisior ostatnio wiele osób polubiło taką formę. i bardzo dobrze, bo jest świetna
6. super super https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3&page=24super! FANTASTYCZNE jakby stworzone dla mnie, wiesz... niedługo mam imieniny
7. jakoś niebardzo do mnie przemawiają, chociaż technicznie oczywiście jak zwykle wszystko ok xP
8 i 9. ciekawe, ciekawe, ale jakoś tak tu babciowo jakby
10. nie nie nie! nie cierpię pozłacanych łańcuszków i innych elementów, ale to zalezy od gustu w sumie przecież.

Rzeczywiście wizaż to okropny psuj jeśli chodzi o zdjęcia, że tak powiem ; )
Nie zasłaniam się wizażem, bo tym razem ja się nie przyłożyłam do zdjęć A w tym komplecie litości - nie żaden plastik a fasetowany onyks. Wszystko było napisane w postach ze zdjęciami.

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
1 - góra fajna, dół mi się nie podoba. ta forma nigdy mnie chyba nie przekona. skąd te przekładki na górze?
2 - bardzo ładne, nic dodać nic ująć.
3, 4, 5 - te ogniwka z granatami. w kolczykach nie, jakiś zbytni bałagan się robi - za dużo tego. ale w wisiorze, w bardziej kontrolowanej ilości i te dwa na górze - bardzo na tak
6, 7 - ładne, i w sumie tyle ;p w 6 gratulacje za udane wkomponowanie tego gwiezdnego pyłu - ostatnio nigdzie mi on nie pasuje, a tu - całkiem :p
8, 9 - nic dodać nic ująć
1. zapewne od CJ w 3 - kocham ten bałagan, dlatego kolczyki zostają u mnie Dzięki za docenienie ostatniego kompletu, bo on w zasadzie zdobił mnie aż na 2 imprezach, co wcześniej zdarzyło się tylko jednym kolczykom

Cytat:
Napisane przez piechotka Pokaż wiadomość
1. Coś mi nie pasuje w tych kolczykach i w zasadzie trudno mi to określić...moze po prostu jakieś ozdobne elementy czy coś po obu stronach tego wiszącego korala dać, bo tak jakoś wyglada to jak głowa z nieproporcjonalnie dużymi odstającymi uszami...
2. Jak dla mnie kompletny misz-masz. Lubię rzeczy asymetryczne, ale ta bransoletka wyglada jakby zrobiona na szybko z tego co pod rękę wpadło.
3. Za duzo drutu, za dużo owijanek. Nad onyksem - nic tylko drut pozawijany
4. Ten naszyjnik naprawdę ładny Chętnie bym nosiła, ale na pewno nie w komplecie z kolczykami
5. Zauważyłam u Ciebie jakiś nowy patent na wieszanie wszystkiego na kółeczkach i nie podoba mi sie to kompletnie
6. Kolejne kółeczko. I jeszcze z kuleczkami
7. Dziwny patent - bez efektu za to zwiekszający koszt kolczyków. Poza tym - łańcuszek jak widzę srebrny, a przekladki tandetne metalowe - jestem na totalnie na
8. Ogólny zamysł bransoletki całkiem OK, ale zdecydowanie za dużo tych nie zawsze fajnych ozdobników. Czasami warto postawic na prostotę
To nie srebro tylko wszystko posrebrzane, więc koszt półfabrykatów jest mały, a jako że sama prostoty nie lubię to już wolę dać kółeczko z kuleczkami zamiast zawiesić zwyklaka na zwykłym biglu W komplecie drut nie jest zwijany tylko te małe granaty są na ogniwkach i wszystkie ogniwka wsadzone na drut i oparte na tym onyksie pod spodem. Bałam się, że będą niestabilne, ale na razie nic się z nimi nie dzieje podczas noszenia. Czyli podsumowując ja w swoich pracach często stawiam na tzw. natchnienie, niektóre są faktycznie totalnie nie przemyślanie jak ta bransoletka koralowa, ale myślę że dzięki temu zyskują jakąś mniej lub bardziej widoczną duszę.


Cytat:
Napisane przez Atallayah Pokaż wiadomość
1,2 - komplet z korala nie przypadł mi do gustu. Tak w ogole to robilas foty komorka czy co, ze to z bransa jakies takie makabryczne jest?
3,4 - fioletowe wywijace tez mi sie nie podoba - za duzo obiwjanek i w ogole bałagan jest na dole. Jesli taki jest urok tego kompetu to mnie nie urzekł
5-czerwony dmuchance sa ładne
6 - niebeiskie dmuchance juz troche gorzee - delikatne sa i miłe, ale czerwone bardziej efektowne
7, 8 - to COS na sztyftach jest dla mnie dziwne, ogolnie komplet na NIE
9- ostatnich kolczyków nie rozumiem...

Ogolnei rzecx biorac to widzialam u Ciebie lepsze prace.
A poza tym jakos zdjęć jest tragiczna! Co sie stało?!
Taaak, foty. Nawet 10 min nad nimi nie siedziałam. Nie wiem ostatnio zupełnie odeszło mi robienie moją cyfrową pomyłką i jak mam go wziąć do ręki to chcę się go jak najszybciej pozbyć.. Czekam na lepszą maszynę, trochę próbuję starym zenitem i mam nadzieję że niedługo mój jakże świetny samsung s750 raz na zawsze zostanie odłożony na najwyższą półkę a jego miejsce zajmie coś ambitniejszego Więc foty robione tylko po to, żeby wrzucić to, co chciałam pokazać na wizaż, mimo że nie pokazują detali to mam nadzieję, że chociaż ogólnie możecie sobie przez nie wyrobić zdanie o danej pracy, co jak widać po tak rozbudowanych komentarzach aż tak trudne nie było Ja nie wiem jakie lepsze prace u mnie widziałaś, bo szczerze to ja ciekawszych niż w tym wrzucie to sobie u mnie jeszcze nie przypominam.. Ale widocznie za wysoko oceniłam to co ostatnio wrzucałam.

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
1. nie lubię tego typu zakończenia na dole. Potraktowałabym jako eksperyment z trójkątnym akcentem..
2. zdjęcie strasznie zaszumione.. bransoletka ciekawa w formie, niesymetryczna ale w dość przyjemny sposób.
3. nie wiem, bo nie widać, co się dzieje na dole, ale pośrodku mam wrażenie, że za dużo tam jest poowijanych loopików..
4 i 5. za to naszyjnik jest naj z całego rzutu. śliczny
6. są ok.
7. coś mi tu nie bardzo pasuje.. dwie formy pasków.. niezbyt dla mnie,
8. nie lubię przyczepianych fragm. do baranków, ale dół w sumie ok
9. bransoletka jest świetna!
10. nie, bo i złote, bo do baranków, bo puste i be zdjęcie
Jak pisałam to nie loopy tylko ogniwka pozakładane na drut 10. litości, one nie są moje

Więc jeszcze raz przepraszam za foty, przyznaję nie zajęły mi zbyt dużo czasu i nie ma co zwalać na wizaż, mea culpa
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.


Edytowane przez iguana_night
Czas edycji: 2008-11-26 o 18:10
iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 14:16   #729
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Biżuterię robię cały czas, bardzo dużo. Ale nie mogę się zmobilizować żeby zrobić zdjęcia. Dzisiaj jednak z tej okazji, że znalazłam chwilę - wyzwałam znów mojego samsunga na pojedynek Mimo, że go przegrałam to jednak jakieś fotki ocalały

1,2. Preciosa.
3. Szkło dmuchane. Jakieś kolory przekłamane wyszły, bo ten żółty jest bardziej żółty (tzn. nie wpada w zielony).
4. Amazonit?
5,6. Małe perły i kwarc dymny, komplet.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 'Roxanne'II.jpg (44,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Roxanne'.jpg (43,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'C-moll'.jpg (48,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Chaos kontrolowany'.jpg (40,5 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Lullaby'.jpg (59,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Lullaby' II.jpg (52,7 KB, 74 załadowań)
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 14:19   #730
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

7,8. Jakieś agaty chyba. Ten komplet i następne kolczyki to eksperyment..
9. Coś podobnego do tych poprzednich, tyle że bez spękań i bardziej w pomarańczowym kolorze.
10. Kwarc różany. Chciałam się zmieścić w dwóch postach dlatego tak upchnęłam na jednej fotce
11. Onyksy. Cholerstwo strasznie trudno sfotografować, ale jak się samemu sobie utrudnia życie robiąc zdjęcia czarnych kamieni na czarnym tle no to nie dziwne..
12. Też chyba agaty, zresztą nie wiem..

Zrobione zostało wiele więcej, ale zdrowia nie starczyło na fotografowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 'Cell Block'.jpg (55,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Cell Block' II.jpg (51,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Rio ancho'.jpg (49,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Scent of a woman'.jpg (41,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Point of disgust'.jpg (59,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Silvio'.jpg (62,7 KB, 77 załadowań)
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 14:24   #731
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Mi najbardziej podoba się komplet perełkowo-dymny, tylko mam pytanie co do bransy - ona jest na drucie? nie będzie się odginała?
TUTAJ jak dla mnie dziwna forma, nie lubię jak mi coś odstaje po jednej strone w kolczykach, a tutaj ten element z rurką tak odstaje właśnie. i jeszcze mam zastrzeżenie co do ogniwka tego co łączy drucik oplatający kamień i element z rurką - dociśnij kilka razy robiłam na zamówienie też takie łączone elementy i niestety były reklamacje. teraz w ogóle nie robię ogniwek, tylko kupuję, bo mam takie szczypce, że jak ucinają drut, to jest tak szpiczasto zakończony i przez to źle się łączy z drugim drutem (co w przypadku ogniwek jest podstawą).

komplet z preciosą fajny, ale ja bym dała jakiegoś koloru jeszcze, wiesz, że lubię łączone kolory

dmuchane bardzo przyjemne

edycja:
o kurcze, drugi wrzut zaraz oglądam i zrobię tu edita nr 2

edycja2:

drugi wrzut bardziej przypadł mi gustu i generalnie wszystko fajne. ale po kolei:

pierwszy komplet z agatami fajny przez ten zawinięty drucik - jest inaczej, czyli na plus chociaż ogólnie lubię bardziej zwariowane rzeczy (chodzi mi raczej o kolor kamienia - agatów coś ostatnio nie lubię)

bransoletka ciekawa, uwielbiam asymetrię i wszystko tu idealnie pasuje śliczne te kamienie

czarne kolczyki z rurką - też myślałam o takim myku z rurką, mam takie z ogniwkiem do lutowanym na górze fajne, bo nie przeładowane dużą ilością przekładek - myk z rurką i łańcuszki zdecydowanie wystarczą!

ostatnie fajne, z chęcią bym założyła, ale gdyby były inne kamienie - jakieś czerwone mocno na przykład

bardzo fajny wrzut

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2008-12-19 o 14:31
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 14:37   #732
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Pierwszy wrzut:
1, 2. Precjoza zdecydowanie na tak, lubię takie formy.
3. Jeśli o mnie chodzi to asymetria w dmuchańcach na nie.
4. Mam te same odczucia co nudziara, coś mi nie gra w tej formie.
5, 6. Śliczności, bardzo mi się podobają, uwielbiam perły i dymny.

Edit: Coś chyba pomyliłam kolejność... Już poprawione.

Drugi wrzut:
7, 8. Fajne.
9. Poprzednie lepsze, może dlatego, że nie znoszę kulek diamentowych.
10. Śliczne, choć kolory zdecydowanie nie moje.
11. Nie jestem przekonana do tych ogniwek otwartych, juz widzę jak zachaczają o sreter i wszystko się rozpada.
12. Ciekawa forma, spodobały mi się.
__________________

Edytowane przez KarmazynowyKamyk
Czas edycji: 2008-12-19 o 15:08
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 15:05   #733
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

1. Zdecydowanie za dużop kwiatków, jakieś takie przeładowane.
2. Asymetrię bym jeszcze zniosła, ale ten dyndajek na dole to taki nie bardzo.
3. Nie podoba mi się te oplatanie.
4. Nie wiem co, ale coś z tymi perłami jest nie tak.
5. j.w.
6. całkiem nieźle, ale w tych biglachchyba przesadziłaś z oplataniem.
7. ok.
8. nie wiem...
9. niezłe
10. ładne.
11. oryginalne, ale ładne.
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 15:17   #734
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

1,2 - ładne, zgrabne, ładnie wykonane, brak możliwości przyczepienia się do czegokolwiek ;p
3 - ok ale mnie nie powalają. ten z kroplą do góry nogami wygląda lepiej niż ten drugi
4 - ciekawe, ale z lańcuszkiem zamiast rurki a tak poza tym - trzymają pion? [a tak jeszcze poza tym - mi to przypomina jakiś agat]
5 - śliczne rureczka mi się nie podoba, ale mimo niej super
6 - jakoś pusto. czegoś mi w niej brakuje. jeszcze jeden kwarc dymny? może więcej perełek..?
7,8 - ślimaczki ciut krzywe ale pomysł fajny. niby koraliki na drucikach a ile uroku ;p
9 - tu ślimaczki dużo lepsze bardzo ładnie się prezentują. tylko loopa pod głównym kamykiem bym zmniejszyła.
10 - super mimo, że w różu ;p nie wiem do czego się przyczepić ;p
11 - interesujące, co prawda mam pewne obawy związane z tą owiniętą rurką, ale pomysł świetny [i w moim kolorze ;p]
12 - nie sądziłam że z tymi kwiatkami da się zrobić coś ambitnego
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 20:34   #735
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

te mi się podobają, i jeszcze ten komplet klik jest niegłupi, ale to niestety jedyne prace w tym rzucie pochwalę, bo w całej reszcie kompletnie mi nie odpowiada forma, jakaś taka dziwna, chaotyczna, nie chciałabym nosić takiej biżuterii.
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 21:00   #736
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Mi najbardziej podoba się komplet perełkowo-dymny, tylko mam pytanie co do bransy - ona jest na drucie? nie będzie się odginała?
TUTAJ jak dla mnie dziwna forma, nie lubię jak mi coś odstaje po jednej strone w kolczykach, a tutaj ten element z rurką tak odstaje właśnie. i jeszcze mam zastrzeżenie co do ogniwka tego co łączy drucik oplatający kamień i element z rurką - dociśnij kilka razy robiłam na zamówienie też takie łączone elementy i niestety były reklamacje. teraz w ogóle nie robię ogniwek, tylko kupuję, bo mam takie szczypce, że jak ucinają drut, to jest tak szpiczasto zakończony i przez to źle się łączy z drugim drutem (co w przypadku ogniwek jest podstawą).

komplet z preciosą fajny, ale ja bym dała jakiegoś koloru jeszcze, wiesz, że lubię łączone kolory

dmuchane bardzo przyjemne

edycja:
o kurcze, drugi wrzut zaraz oglądam i zrobię tu edita nr 2

edycja2:

drugi wrzut bardziej przypadł mi gustu i generalnie wszystko fajne. ale po kolei:

pierwszy komplet z agatami fajny przez ten zawinięty drucik - jest inaczej, czyli na plus chociaż ogólnie lubię bardziej zwariowane rzeczy (chodzi mi raczej o kolor kamienia - agatów coś ostatnio nie lubię)

bransoletka ciekawa, uwielbiam asymetrię i wszystko tu idealnie pasuje śliczne te kamienie

czarne kolczyki z rurką - też myślałam o takim myku z rurką, mam takie z ogniwkiem do lutowanym na górze fajne, bo nie przeładowane dużą ilością przekładek - myk z rurką i łańcuszki zdecydowanie wystarczą!

ostatnie fajne, z chęcią bym założyła, ale gdyby były inne kamienie - jakieś czerwone mocno na przykład

bardzo fajny wrzut
Dzięki Co do bransoletki jest na drucie pamięciowym więc nie ma siły (tzn. jakby się ktoś na nią ze szczypcami uwziął to może i by się wygięła Co do tych trzecich to są moje, więc niedociśnięte ogniwko nie robi problemu

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Pierwszy wrzut:
1, 2. Precjoza zdecydowanie na tak, lubię takie formy.
3. Jeśli o mnie chodzi to asymetria w dmuchańcach na nie.
4. Mam te same odczucia co nudziara, coś mi nie gra w tej formie.
5, 6. Śliczności, bardzo mi się podobają, uwielbiam perły i dymny.

Edit: Coś chyba pomyliłam kolejność... Już poprawione.

Drugi wrzut:
7, 8. Fajne.
9. Poprzednie lepsze, może dlatego, że nie znoszę kulek diamentowych.
10. Śliczne, choć kolory zdecydowanie nie moje.
11. Nie jestem przekonana do tych ogniwek otwartych, juz widzę jak zachaczają o sreter i wszystko się rozpada.
12. Ciekawa forma, spodobały mi się.
Dzięki Co do 11. to te ogniwka są dosyć masywne, z grubego drutu i byle szarpnięcie ich nie otworzy, sama muszę się nieźle namęczyć żeby je zagiąć.

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
1. Zdecydowanie za dużop kwiatków, jakieś takie przeładowane.
2. Asymetrię bym jeszcze zniosła, ale ten dyndajek na dole to taki nie bardzo.
3. Nie podoba mi się te oplatanie.
4. Nie wiem co, ale coś z tymi perłami jest nie tak.
5. j.w.
6. całkiem nieźle, ale w tych biglachchyba przesadziłaś z oplataniem.
7. ok.
8. nie wiem...
9. niezłe
10. ładne.
11. oryginalne, ale ładne.
Dzięki 2. Ja tu znoszę i asymetrię i dyndajki i całkiem dobrze mi się je nosi. No ale de gustibus. 4. Pewnie to, że są perłowe, albo ewentualnie to, że są perłami.. 6. Lubię przesadzać

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
1,2 - ładne, zgrabne, ładnie wykonane, brak możliwości przyczepienia się do czegokolwiek ;p
3 - ok ale mnie nie powalają. ten z kroplą do góry nogami wygląda lepiej niż ten drugi
4 - ciekawe, ale z lańcuszkiem zamiast rurki a tak poza tym - trzymają pion? [a tak jeszcze poza tym - mi to przypomina jakiś agat]
5 - śliczne rureczka mi się nie podoba, ale mimo niej super
6 - jakoś pusto. czegoś mi w niej brakuje. jeszcze jeden kwarc dymny? może więcej perełek..?
7,8 - ślimaczki ciut krzywe ale pomysł fajny. niby koraliki na drucikach a ile uroku ;p
9 - tu ślimaczki dużo lepsze bardzo ładnie się prezentują. tylko loopa pod głównym kamykiem bym zmniejszyła.
10 - super mimo, że w różu ;p nie wiem do czego się przyczepić ;p
11 - interesujące, co prawda mam pewne obawy związane z tą owiniętą rurką, ale pomysł świetny [i w moim kolorze ;p]
12 - nie sądziłam że z tymi kwiatkami da się zrobić coś ambitnego
Dziękuję 4. Możliwe, że agat. Co do pionu to trzymają się trzeźwo jak najbardziej kamień jest ciężki w stosunku do reszty, więc ta go nie przeważa . A co do 6 to powiem Ci w tajemnicy, że została rozwalona bo potrzebowałam akurat dymnego, a przy tym sama nie byłam przekonana czy te perełki nie zaczną się po dłuższym noszeniu obluzowywać i odwijać, a ryzykować w takich sprawach nie lubię. Więc zostały tylko kolczyki, które nosi już z tego co wiem zadowolona nabywczyni.

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
te mi się podobają, i jeszcze ten komplet klik jest niegłupi, ale to niestety jedyne prace w tym rzucie pochwalę, bo w całej reszcie kompletnie mi nie odpowiada forma, jakaś taka dziwna, chaotyczna, nie chciałabym nosić takiej biżuterii.
Dziękuję Dziwna i chaotyczna. O to właśnie mi chodziło. A że nie do każdego trafia to już inna sprawa. Ostatnio po prostu szkoda mi materiałów na klecenie koralików na biglu i wychodzą z tego takie właśnie dziwne i chaotyczne prace, z których wiele dumnie noszę na własnych uszach, bo skutecznie przyciągają wzrok, co można zaliczyć w pewnym sensie do autoreklamy. I ostatnio zauważyłam, że właśnie na takie bardziej skomplikowane konstrukcje jest dużo chętnych, co nie ukrywam, bardzo mnie cieszy.
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.


Edytowane przez iguana_night
Czas edycji: 2008-12-19 o 21:04
iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 21:03   #737
infirmine
Raczkowanie
 
Avatar infirmine
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: place full of gray and blue
Wiadomości: 147
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Wiesz Hummi (pozwól, że się tak do Ciebie będę zwracała, bo do 'iguany' wciąż się nie moge przyzwyczaić), że ja Cie bardzo doceniam i podziwiam Twoje prace, są na pewno piękne, wypracowane, znając Ciebie, to całe serce w nie wkładasz ale...
No właśnie, nasze style tak bardzo się różnią, że nie wszystkie z Twoich tworków mi sie podobaja Znamy się długo i dobrze wiesz, że nic złego nie mam na myśli, jako dobra 'znajoma' po prostu mówię Ci tylko swoją opinię
PS. Zajrzyj czasem do mnie :P
__________________
'I wish you were a stranger I could disengage'


Edytowane przez infirmine
Czas edycji: 2008-12-19 o 21:07
infirmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 22:04   #738
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

jestem zdecydowanie na TAK dla 1,2 - bardzo lubie kwiatowe dodatki i ten kolor : ) i to przeładowanie, jak wspomniała któraś z koleżanek - mi akurat odpowiada i 7,8 - fajnie ten drucik znika i pojawia się ...
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 01:34   #739
Candi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 762
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

jedyne, do czego się można przyczepić na pierwszy rzut oka, to w kolczykach "Chaos" zbyt długie owinięcie na górze - bardzo burzy proporcje. poza tym wszystko fajne i ładne, szkoda tylko, że nie na srebrze. zdjęcia nawet mniej okropne jakoś
Candi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 17:40   #740
arizoona
Zakorzenienie
 
Avatar arizoona
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Podkarpacie -!-
Wiadomości: 6 672
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Ostatnia bransoletka bardzo mi się spodobała
arizoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:39   #741
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Cytat:
Napisane przez infirmine Pokaż wiadomość
Wiesz Hummi (pozwól, że się tak do Ciebie będę zwracała, bo do 'iguany' wciąż się nie moge przyzwyczaić), że ja Cie bardzo doceniam i podziwiam Twoje prace, są na pewno piękne, wypracowane, znając Ciebie, to całe serce w nie wkładasz ale...
No właśnie, nasze style tak bardzo się różnią, że nie wszystkie z Twoich tworków mi sie podobaja Znamy się długo i dobrze wiesz, że nic złego nie mam na myśli, jako dobra 'znajoma' po prostu mówię Ci tylko swoją opinię
PS. Zajrzyj czasem do mnie :P
Cytat:
Napisane przez margolka1986 Pokaż wiadomość
jestem zdecydowanie na TAK dla 1,2 - bardzo lubie kwiatowe dodatki i ten kolor : ) i to przeładowanie, jak wspomniała któraś z koleżanek - mi akurat odpowiada i 7,8 - fajnie ten drucik znika i pojawia się ...
Cytat:
Napisane przez Candi Pokaż wiadomość
jedyne, do czego się można przyczepić na pierwszy rzut oka, to w kolczykach "Chaos" zbyt długie owinięcie na górze - bardzo burzy proporcje. poza tym wszystko fajne i ładne, szkoda tylko, że nie na srebrze. zdjęcia nawet mniej okropne jakoś
Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Ostatnia bransoletka bardzo mi się spodobała
Dziękuję bardzo

Znów wracam Może tym razem trochę prościej.. Ale aż trzy rzuty Zdjęcia znów złe - wiem. ale może coś się uda zobaczyć..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 'Armagedon'.jpg (40,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Atrocity'.jpg (47,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Auf Achse'.jpg (48,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Blue orchid'.jpg (39,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Candyland'.jpg (53,5 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Coin-operated'.jpg (44,9 KB, 80 załadowań)
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:40   #742
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 'Hey'.jpg (54,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Lullaby'.jpg (37,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Lyla'.jpg (40,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Mis-shapes'.jpg (47,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Nantes II'.jpg (39,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Nantes'.jpg (44,7 KB, 37 załadowań)
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 14:41   #743
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

i końcówka. Dwie ostatnie prace są na innym tle dlatego, że akurat te dwa zdjęcia robione były już dawno, jeszcze w czasach jak na chwilę słońce wychodziło..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 'Rainbrowariors'.jpg (45,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Rio ancho'.jpg (39,8 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Twillight'.jpg (43,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Ulysses'.jpg (41,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'White moon'.jpg (43,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 'Wirewoolf'.jpg (45,8 KB, 50 załadowań)
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.

iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:35   #744
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1232807893
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1232808071
Dwie pozycje fantastyczne. Po za tym widzę, że sporo się u Ciebie dzieje Parę nowych pomysłów i ze zwyklaków robią się niezwyklaki
Ostatni wrzut najfajniejszy patrząc tak ogólnie. Nie mam się do czego przyczepić
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 18:57   #745
mekinking
Raczkowanie
 
Avatar mekinking
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Warszawa
Wiadomości: 484
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

woow
1.zapowiada się ciekawie, ale mało widać. najładniejsze są owinięte perełki
2.skasowałabym dodatkową perełkę na górze, dla mnie tylko robi tam bałagan.
3.wydaje mi się czy kluczyk jest przy jednym kolczyku tylko? same kolczyki ładne, tylko kółko się nie do końca dogięło w jednym
4.pod innyk kątem bym cyknęła fotkę żeby więcej było widać. kolce nawet fajne
5.cudo gdyby nie przekładki. zbyt masywne i się wszystko sypie, bransa i kamienie takie delikatne a te przekładki takie że hej
6.tyle tego wszystkiego że nie wiem gdzie patrzeć, ale ładne. może dodałabym koloru trochę, zamiast czerni po środku
7.ciekawe, nie za bardzo wiem gdzie jest początek, ale owinięcie ładne
8.domyślam się że ten bałagan u góry jest zamierzony ale do mnie nie przemawia.
9.ładny naszyjnik ale inaczej ułóż go do zdjęcia, żeby były linie proste bo na końcu jest taki zmemłany. albo całą końcówkę tak zmemłać trzeba.
10.jakie ładne toporne kolczyki. jak dla pani jaskiniowca
11.okej, spokojne, nie rzucają na kolana.
12.podobnie bransa
13.różowe swarki mi nie pasują
14.piękna zieleń
15.świetny pomysł ale moim zdaniem przekombinowane. z czegoś bym zrezygnowała
16.odwrócone przekładki-to lubię.
17. ładny tylko inaczej ułożony prezentował by się lepiej
18.jakoś nie, nie wiem dlaczego
__________________
Mekinking
Szafiarka
Biżuteryjka
mekinking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:55   #746
iguana_night
Zadomowienie
 
Avatar iguana_night
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 777
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1232807893
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1232808071
Dwie pozycje fantastyczne. Po za tym widzę, że sporo się u Ciebie dzieje Parę nowych pomysłów i ze zwyklaków robią się niezwyklaki
Ostatni wrzut najfajniejszy patrząc tak ogólnie. Nie mam się do czego przyczepić
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez mekinking Pokaż wiadomość
woow
1.zapowiada się ciekawie, ale mało widać. najładniejsze są owinięte perełki
2.skasowałabym dodatkową perełkę na górze, dla mnie tylko robi tam bałagan.
3.wydaje mi się czy kluczyk jest przy jednym kolczyku tylko? same kolczyki ładne, tylko kółko się nie do końca dogięło w jednym
4.pod innyk kątem bym cyknęła fotkę żeby więcej było widać. kolce nawet fajne
5.cudo gdyby nie przekładki. zbyt masywne i się wszystko sypie, bransa i kamienie takie delikatne a te przekładki takie że hej
6.tyle tego wszystkiego że nie wiem gdzie patrzeć, ale ładne. może dodałabym koloru trochę, zamiast czerni po środku
7.ciekawe, nie za bardzo wiem gdzie jest początek, ale owinięcie ładne
8.domyślam się że ten bałagan u góry jest zamierzony ale do mnie nie przemawia.
9.ładny naszyjnik ale inaczej ułóż go do zdjęcia, żeby były linie proste bo na końcu jest taki zmemłany. albo całą końcówkę tak zmemłać trzeba.
10.jakie ładne toporne kolczyki. jak dla pani jaskiniowca
11.okej, spokojne, nie rzucają na kolana.
12.podobnie bransa
13.różowe swarki mi nie pasują
14.piękna zieleń
15.świetny pomysł ale moim zdaniem przekombinowane. z czegoś bym zrezygnowała
16.odwrócone przekładki-to lubię.
17. ładny tylko inaczej ułożony prezentował by się lepiej
18.jakoś nie, nie wiem dlaczego
Dziękuję bardzo za poświęcony czas Swoją drogą wrzucając tzy wrzuty nowości nie spodziewałam się, że ktokolwiek podejmie się komentarza do każdej pracy

3 - tak w jednym po 1 dlatego, że miałam tylko jeden kluczyk a druga sprawa, że były robione dla mnie, a w asymetrii bardzo dobrze się czuję. 5 - to tylko pozory, że kamienie są delikatne - niby kwarc różany a właśnie toporny jak cholera. Niezły miałam kłopot, żeby go z czymkolwiek połączyć.. 7 - to taki eksperyment był Leżą u mnie, chyba ich nie sprzedam, ale może kiedyś pomyślę nad czymś takim tylko bardziej funkcjonalnym .
__________________
'Człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka,
chociażby ta dusza była kretyniczna.


Edytowane przez iguana_night
Czas edycji: 2009-01-28 o 14:57
iguana_night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:59   #747
ABRA_ABRA
Zadomowienie
 
Avatar ABRA_ABRA
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Schaffhausen / Szwajcaria
Wiadomości: 999
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Fantastyczne te Twoje prace!!! Bardzo starannie wykonane, kolory swietnie dobrane!!!
ABRA_ABRA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 15:15   #748
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

1. Rewelacja.
2. Bardzo ładne.
3. Ciekawa asymetria.
4. Ładna kompozycja.
5. Trochę za dużo się dzieje, rózna przekładki itd.
6. Jestem na tak, ciekawa jestem jak się na wisząco prezentują.

cdn...

7. O, bardzo na tak jestem.
8. Nawet niezłe.
9. Jakoś nie dla mnie.
10. Nie.
11. Nie.
12. Ładna asymetria.

cdn...

13. Jakoś mi nie pasuje kolor swarków, ale kompozycja owszem.
14. Świetny kolor, ten loop owinięty jakiś inny, prawda?
15. Nietypowe, bardzo na tak.
16. Hmmm... Czy ja wiem, chyba mi się podobają.
17. O jak ładnie, romantycznie, jak nie u Ciebie.
18. Sympatyczna, prosta.
__________________

Edytowane przez KarmazynowyKamyk
Czas edycji: 2009-01-28 o 15:24
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:43   #749
orangecountry
Zadomowienie
 
Avatar orangecountry
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 397
GG do orangecountry
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

jakie śliczne te kolczyki koła!!! ogólnie wszystkie są cucucucucucucudowne
__________________
------------------------------------------

my world , my love, my wire [czyli mój wąteczek z biżuterią.]-


wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post30284685
orangecountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 19:41   #750
onomatopeiczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Makabryczne pierwsze kroki..

Witam czy wystarczajacym komplementem bedzie fakt ze Twoje prace sa inspiracja do tworzenia poezji? Czekam na wiecej i wiecej...! bo to dla mnie zdecydowanie za malo. Im dluze ogladam Twoje prace tym wiekszy niedosyt czuje. Moze warto pomyslec o czyms lepszym? Bo chyba potrafisz!? I tak na marginesie wiecej wyobrazni przy pstrykaniu zdjec
Limfatycznie pozdrawiam!
onomatopeiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.