rozszerzone naczynka ... gdzie się nimi najlepiej zajmą??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-14, 09:14   #1
walkiria
Przyczajenie
 
Avatar walkiria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13

rozszerzone naczynka ... gdzie się nimi najlepiej zajmą???


czy któraś z Was zamykała sobie naczynka? Czy jesteście zadowolone z zabiegu? Czy efekt jest trwały? Czy możece polecić jakiegoś lekarza lub klinike, w której zrobią to dobrze...
__________________
www.goshico.com www.goshica.com
walkiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 09:30   #2
ewad82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 22
GG do ewad82
Dot.: rozszerzone naczynka ... gdzie się nimi najlepiej zajmą???

hej

Ja usuwalam naczynka dwoma sposobami.
Najpierw laserem,niektore naczynka pozamykaly sie bardzo ładnie,ale niestety duzo zostalo.Zabieg laserowy wykonywal lekarz.
Niestety pozniej udalam sie z pozostalymi naczynkami do kosmetyczki,ktora zapewnila mnie ze po jej zabiegu nie bedzie juz tych naczynek
Zabieg polegal na tym iz wprowadzala w naczynko igle i uzywajac pradu "zamykala"naczynko.
Po naczynkach slad nie zostal ale niestety pozostaly koszmarne blizny,biale przebiegajace identycznie jak dawne naczynie.Blizn niestety juz nigdy sie nie pozbede i nie wiem czy wole je czy naczynka ktore byly wczesniej.
Tak wiec przed decyzja,ktora podejmiesz dobrze wszystko przemysl.Ja juz nigdy nie poddam sie zabiegom inwazyjnym u kosmetyczki bo oszpecila mi uda na zawsze.Polecam natomiast laser.
Nie wiem czy mozna pisac gdzie robilam zabieg,czy nie bedzie to reklama,ale jestem z Gdańska i robilam to w klinice we Wrzeszczu.Jesli Gdansk CIe interesuje to napisz na pw.

Pozdrawiam
ewad82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 09:49   #3
walkiria
Przyczajenie
 
Avatar walkiria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 13
Dot.: rozszerzone naczynka ... gdzie się nimi najlepiej zajmą???

niestety jestem z wawy no ja właśnie myślama o laserowym zabiegu. swoją drogą musiałaś mieć chyba pecha z tą kosmetyczką. ja tez zamykałam sobie w ten sposob naczynka i nie zostały mi żadne blizy. a czy ten zabieg laserem jest bolesny? jakie są koszty takiego zabiegu?
__________________
www.goshico.com www.goshica.com
walkiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 10:05   #4
ewad82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 22
GG do ewad82
Dot.: rozszerzone naczynka ... gdzie się nimi najlepiej zajmą???

zabieg jest troche bolesny,tylko w momencie kiedy lekarz "strzela" tym laserem,jest to uczucie jakby ktos Cie uszczypnął ale ogolnie jest to do zniesienia Ja mialam zabieg zeszlej wiosny i placilam 300zl a naczynka mialam popekane wlasciwie na calych bokach ud,takze troche tego bylo.
Co do kosmetyczki to lekarz mowil mi ze mam bardzo delikatna skore i mozna mi robic tylko laserem,ale ja niestety nie posluchalam
Jesli jestes z wawy to super bo u Was maja lepsze lasery,tzn takie,ktore potrafia zamknac nawet najmniejsze naczynka,ktorych "moj"laser juz nie łapal,dlatego poszlam do tej kosmetyczki.
ewad82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 13:05   #5
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: rozszerzone naczynka ... gdzie się nimi najlepiej zajmą???

Piszesz, że małych naczynek ten laser nie złapał. Ja chciałam usunąć naczynka z twarzy, w większości są małe. Myślisz, że jest sens się wybierać. Co jeśli lekarz mnie "obstrzela" bez efektu?
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 14:29   #6
ewad82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 22
GG do ewad82
Dot.: rozszerzone naczynka ... gdzie się nimi najlepiej zajmą???

Nie robilam sobie nigdy naczynek na twarzy, ale tam skora jest o wiele cieńsza i delikatniejsza (szczegolnie nasada nosa i wokol oczu) i byc moze laser dziala w tych miejscach lepiej.Jesli martwisz sie, ze zapłacisz a nie bedzie efektu to porozmawaij wczesniej z lekarzem, niech poda Ci realne szanse na zamkniecie tych naczynek i porozmawiaj z nim na temat ewentualnych poprawek niekoniecznie odpłatne, nic w ten sposob nie tracisz a zyskac mozna wiele


pozdrawiam serdecznie i zycze udanego zabiegu
ewad82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.