??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-20, 17:15   #1
kamila_ciepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 36

???


hmmm i jak mi wyszlo???
kamila_ciepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 17:28   #2
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: ???

kamilko ślicznie! uwielbiam takie połączenie:ciemne włoski, jasne oczka i delikatny makijażyk wyglądasz pięknie i bardzo świeżo. cud, miód i orzeszki
pozdrawiam i czekam na kolejne dzieła
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 17:33   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: ???

szkoda ze widac tylko oczki-ale ja uwielbiam fiolety...Super!!!
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 18:37   #4
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Dot.: ???

bardzo ladnie oczka wyglądaja w takim makijażu. ale chcialabym zobaczyc całośc. pozdrowionka
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 18:38   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: ???

Wyszło bosko
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 18:52   #6
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: ???

Sliczne oczeta, pieknie pomalowane!!!

Czy wszystkie kobity tu maja takie piekne oczka????

Ja sie tak nie bawie, ja mam male guziki buuu....
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 20:35   #7
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: ???

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Sliczne oczeta, pieknie pomalowane!!!

Czy wszystkie kobity tu maja takie piekne oczka????

Ja sie tak nie bawie, ja mam male guziki buuu....
Male guziki tez są ładne
Mowie tak bo sama mam malenkie szparki zamiast oczu

Kamila- bardzo dobrze wyszło! mam pytanie, czy subtelnie uzylas kredki przy linii rzęs? Byloby fajnie podkreslic nieco kształt oka czarna kredką przed nałożeniem jasnego cienia, ale to tylko taka moja luzna sugestia, ktorej mozesz absolutnie nie brac pod uwagę
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 21:18   #8
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: ???

Bardzo ładne oczęta aż chce się więcej zobaczyć
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 21:50   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: ???

Kamilko bardzo mi się pododba subtelnośc tego makijażyku, ale , wybacz , że się doczepię, zrobiłabym coś z rzęskami, bo wydają się nieco posklejane. Może jakiś tuszyk podkręcająco-wydłużający?? Ale to tylko moja sugestia, jak już pisałam na początku makijażyk jest fajniutki.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 22:00   #10
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: ???

kamilko naprawdę ładny makijażyk, taki spokjniutki Ale też podobnie jak Mariti prpracowałabym trochę nad rzęskami...
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 09:17   #11
kamila_ciepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: ???

Cytat:
Napisane przez monna@
bardzo ladnie oczka wyglądaja w takim makijażu. ale chcialabym zobaczyc całośc. pozdrowionka
calosci nie pokaze :P bo jestem wyjatkowow niefotogeniczna :P mam wielki kinol ktory wychodzi na zdjeciach na jeszcze wiekszy niz w rzeczywistosci ale zastanowie sie nad tym jeszcze dziekuje za opinie
kamila_ciepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 09:26   #12
kamila_ciepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: ???

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Sliczne oczeta, pieknie pomalowane!!!

Czy wszystkie kobity tu maja takie piekne oczka????

Ja sie tak nie bawie, ja mam male guziki buuu....
hehehe powiem ci ze ja tez mam guziczki mam bardzo malutkie oczka jak bede miala czas to ci przesle moje oczy bez makijazu dla porownania wiec z twoich oczu na pewno tez sie da zrobic taki efekt jak u mnie - ze beda wydawac sie wieksze )) wiec glowa do gory zeby powiekszyc oko namaluj ciemna kredka do oczu (ja uzywam grafitowej) kreske pod dolnymi rzesami tak na okolo 2/3 dlugosci, cala powieke az do brwi pomaluj jasnym cieniem a w szczegolnosci w wewnetrzna czesc oka prz nosie tam rowniez polecam pociagnac przy rzesach dolnych biala kreske to optycznie powiekszy oko nastepnie na tak zrobiona baze naloz ciemniejszy cien na zewnetrzna czesc powieki pociagjac delikatnie ku brwia i tym samym kolorem delikatnie podkresl zewnetrzne oko na dole tam gdzie malowalas po rzesmi ciemna kreske i na koniec calego dziela koniecznie naloz czarny tusz do rzes i co najwazniejsze pomaluj tez dolne rzesy jesli masz blisko osadzone oczy polecam malowac rzesy pod katem czyli lekko ruszajac tusz w lukos nie wprost do gory to rowniez optycznie oddali od siebie oczy jesli sa zbyt blisko i to na tyle mam nadzieje ze nei przynudzilam i skorzystasz z rady no i oczywiscie opowiesz o efektach a mzoe nawet zaprezentujesz swoje dzielo pozdrawiam
kamila_ciepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 09:32   #13
kamila_ciepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: ???

Cytat:
Napisane przez Meariel
Male guziki tez są ładne
Mowie tak bo sama mam malenkie szparki zamiast oczu

Kamila- bardzo dobrze wyszło! mam pytanie, czy subtelnie uzylas kredki przy linii rzęs? Byloby fajnie podkreslic nieco kształt oka czarna kredką przed nałożeniem jasnego cienia, ale to tylko taka moja luzna sugestia, ktorej mozesz absolutnie nie brac pod uwagę
dzieki za rade ale prawde mowiac juz probowalam takie eksperymentu jednak nie nadaje on sie na moje malutkie oczy gdyz zamiast powiekszyc zdecydowanie robia sie jeszcze mniejsze - o ile dobrze cie zoruzmialam masz na mysli ciemna kreske na gornej powiece tak? bo na dolnej jest ciemna kreska
kamila_ciepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 13:44   #14
kamila_ciepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: ???

Cytat:
Napisane przez Mariti
Kamilko bardzo mi się pododba subtelnośc tego makijażyku, ale , wybacz , że się doczepię, zrobiłabym coś z rzęskami, bo wydają się nieco posklejane. Może jakiś tuszyk podkręcająco-wydłużający?? Ale to tylko moja sugestia, jak już pisałam na początku makijażyk jest fajniutki.
co do rzes to wiem ze wyszlo tak jak mowisz ale to dlatego ze w ciagu dnia pare razy poprawialam rzesy i zebralo sie juz troszke za duzo tego tuszu dlatego calowicie sie z toba zgadzam ten makijaz nei byl robiony specjalnei dla tej strony porpostu pomalowalam sie do wyjscia z chlopakiem na miasto i po powrocie sobie pomyslalam ze jak juz mam ten makijaz to zorbie fotke i zalacze ja tutaj - wiec wsyztsko bylo przypadkowo i spontanicznie nastepnym razem (o ile bedzie :P ) nie popelnie takiej gafy i zrobei natychmiast po zorbienu makijazu fotke poki makijaz jest swiezy )) pozdrawiam i dziek iza szczerosc - buziaczki
kamila_ciepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-21, 15:29   #15
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: ???

Kamilko mam zasadę - nie poprawiać rzęś w ciągu dnia!!! Poprawić można najwyżej buźke jak zbyt świci ito delikatnie pudrem w kompakcie czy usta jak zjedliśmy pomadkę ale oczka zstawmy w spokoju, bo niestety takie poprawianie wygląda okropnie - szczególnie jeśli chodzi o tusz i cienie do powiek.
Pozdrawiam
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 10:18   #16
kamila_ciepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: ???

Cytat:
Napisane przez Marzusia
Kamilko mam zasadę - nie poprawiać rzęś w ciągu dnia!!! Poprawić można najwyżej buźke jak zbyt świci ito delikatnie pudrem w kompakcie czy usta jak zjedliśmy pomadkę ale oczka zstawmy w spokoju, bo niestety takie poprawianie wygląda okropnie - szczególnie jeśli chodzi o tusz i cienie do powiek.
Pozdrawiam
dzieki za rade poczatkowo myslalam ze masz racje ale wczoraj czytalam gazetke uroda i jzu na peirwszych stronach tej gazetki psiza ze obecne trendy na wiosne i lato sa mocno potuszowane i posklejane rzesy, wiec moze popelnilam blad ale jak sie okazuje zgodny zo becnymi trendami :P Na dowod dolaczam stronke z tej gazetki
kamila_ciepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.