Scent Bar XXVIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 09:18   #3751
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no ja jestem żywym dowodem ze nie w jakimś 80% przypadków jestem zaczepiana, z absolutnie niezrozumiałych dla mnie przyczyn...
co do budowlańców, to ostatnio biegłam spóźniona na autobus, w szpilkach i krótkiej spódnicy, a moja wiocha cała rozkopana i nie dało się ominąć ekipy...
przebiegam obok myśląc, że jak coś zaczną, to z nerwów wyłożę się jak długa na tej ulicy...
ale nic...
wieczorem w knajpie chłop koleżanki - widziałem cię jak biegłaś rano w takiej krótkiej... etc....
ja - kufa, zawsze mnie wypatrzą, gdzie mnie widziałeś, przecież to mniej niż 5 min...
- no w tej ekipie na skrzyżowaniu, chcieli gwizdać, ale im nie pozwoliłem


Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam Sudokrem i... to naprawdę działa. I to natychmiastowo.
I całe szczęście, bo ostatnio wyglądam tak, że wstyd się ludziom pokazać... Czy to możliwe, że pryszcze atakują na tle nerwowym?
Bo to, do jakiego stanu sama później tę twarz sama doprowadzam, to inna sprawa - widać masakrowanie skórek przy paznokciach już nie wystarcza, żeby się wyładować...
trądzik z zadrapania?

mam to samo, od twarzy nauczyłam się trzymać łapki z daleka - i jest lepiej, ale skórki wiecznie mam zmasakrowane...

Cytat:
Chciałam jeszcze powiedzieć, że mam cudowną mamę
Dostałam paczkę-niespodziankę na dzień dziecka - karton pysznych ciastek niemal prosto z piekarnika z przemiłym liścikiem i jeszcze milszym dopiskiem o dodatku na koncie
gratuluję Mamy

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość



To jak się chwalę, to jeszcze coś napiszę zanim się zagłębię w reformy Obamy - otóóóż... (chyba mogę już to napisać bez obawy, że zapeszę) wszystko wskazuje na to, że mam gdzie mieszkać od października, wyjdzie taniej niż akademik, bez kaucji i innych pierdół, a to znaczy, że..... Maju, Micielu, cbru, wiecie, co to znaczy?


Tylko jeszcze pozostaje sesję zaliczyć.
Więc żegnam znów


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A tak szczerze to brak tutaj męskiego pierwiastka, poza tym lada dzień mogę zniknąć na czas jakiś
dzie będziesz znikał?

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
pamiętam, jak u nas na Grafice, na pierwszych zajęciach z liternictwa, stary zecer (taki gość od metalowych czcionek, co się je w rynienkach układało) powiedział, że wszyscy powinniśmy wiedzieć, że "babaszka to materiał justunkowy mniejszy od pólfireta"


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sorki, ze tak się wcinam, ale co robić???

http://sabbathofsenses.blogspot.com/...na-sprawa.html

Założenie sporu prawnego to 500 zł + 23% VAT, a potem drugie tyle. To tylko minimalne koszty. Co mam robić?????
zbierać dowody i podciągnąć pod stalking?

współczuję
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:21   #3752
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Też lubię zupę owocową Ale to chyba kulinarny wyjątek, bo nie lubię tak fogle obiadów na słodko
mam tak samo obiad na słodko to nie obiad jak naleśniki to muszą być na ostro



Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Czemu nie lubicie remontów?


Taaa wiem ten się śmieje kto...


jest dopiero przed remontem i chyba nie wie jeszcze co go czeka
to tak jak ja też jeszcze nie wiem co mnie czeka, a remont się zbliża wielkimi krokami
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sorki, ze tak się wcinam, ale co robić???

http://sabbathofsenses.blogspot.com/...na-sprawa.html

Założenie sporu prawnego to 500 zł + 23% VAT, a potem drugie tyle. To tylko minimalne koszty. Co mam robić?????
Sabb

co do rad, to dziewczyny już wszystko powiedziały, nic mądrzejszego nie wymyślę (aż mi ciśnienie skoczyło )
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

Sabb - nie wiem co napisać, przykra sprawa dosłownie.
Ale na spokojnie pogadaj ze znajomym prawnikiem czy jest sens zakładać spór. Może niepotrzebne dodatkowe nerwy, koszty a wiadomo, że sprawa się będzie ciągnąć.

Albo na razie niech prawnik wyśle do niego pismo z prośbą o wyjaśnienie i żądanie konkretnych kroków. Koniecznie za potwierdzeniem odbioru.
W razie ewentualnej sprawy sądowej będziesz miała plus za to, że wykazałaś inicjatywę i dałaś mu szansę na wycofanie się z tych kombinacji. Przynajmniej ja bym tak zrobiła.



Idę do pracy, miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:25   #3753
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
co do budowlańców, to ostatnio biegłam spóźniona na autobus, w szpilkach i krótkiej spódnicy, a moja wiocha cała rozkopana i nie dało się ominąć ekipy...
przebiegam obok myśląc, że jak coś zaczną, to z nerwów wyłożę się jak długa na tej ulicy...
ale nic...
wieczorem w knajpie chłop koleżanki - widziałem cię jak biegłaś rano w takiej krótkiej... etc....
ja - kufa, zawsze mnie wypatrzą, gdzie mnie widziałeś, przecież to mniej niż 5 min...
- no w tej ekipie na skrzyżowaniu, chcieli gwizdać, ale im nie pozwoliłem
Dobre
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:28   #3754
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XXVIII

jakis taki niesmaczek
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:37   #3755
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Zachowujesz się jak taka większa kura, co to lepiej wie i wszystkich dziobie Napisałem, że Was nie lubię, bo stwierdziłem dzisiaj wieczorem, że jesteście jednak głupie i wredne, i cofam wszystko, co napisałem wcześniej To jest moje zdanie, a Wy możecie się nie zgadzać, nie obchodzi mnie to, mam do tego prawo i sam wiem najlepiej, kim jestem i co czuję




[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;27238061]Nie mów mi o remontach, niedawno skończył się remont naszej klitki, a rok temu brat robił porządny remont swojej, codziennie w czymś pomagałem.
Nienawidzę remontów!!![/QUOTE]


o!
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nie pieprzę
istniały i takie podejrzenia

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sorki, ze tak się wcinam, ale co robić???

http://sabbathofsenses.blogspot.com/...na-sprawa.html

Założenie sporu prawnego to 500 zł + 23% VAT, a potem drugie tyle. To tylko minimalne koszty. Co mam robić?????
nie odpuszczać

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Czemu on to zrobił. No czemu? Przecież nawet jeśli ktoś go jeszcze lubił i nie wierzył, że to człowiek bez zasad, to teraz ma dowód. Tak bardzo zależy mu na tych wejściach? Na karierze?
Przecież w środowisku to go jeszcze bardziej położy...
Tak przypuszczam, że o to właśnie chodzi.... bo momentami zachowuje się jak zwyczajny "naganiacz"




Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A wiecie, co jest najgłupsze? Że zbliżam się do końca swoich rozliczeń z nagrodami i myślałam, że skurkowańcowi chyba przyznam awarda, choć go nie lubię. Za pracowitość. Jednak jestem głupsza, niż przewidują normy.
noo, pracowitość.... mrówcza praca, po trupach do celu i za wszelką cenę


nie wiem Sabb czy szybciej przez pw czy maila do Ciebie się dobiję
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:47   #3756
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam Sudokrem i... to naprawdę działa. I to natychmiastowo.
I całe szczęście, bo ostatnio wyglądam tak, że wstyd się ludziom pokazać... Czy to możliwe, że pryszcze atakują na tle nerwowym?
sudokrem punktowo? żeby zniknąć niespodziankę?
co do drugiego to twierdzi się że tak ale jakoś w to nie wierzę.. ale pewnie to, tak jak wszystko inne, zależy od danego osobnika

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Kupiłam se Trussardi Jeans
pamiętaj o mnie jak będziesz sprzedawać

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Taaa wiem ten się śmieje kto...


jest dopiero przed remontem i chyba nie wie jeszcze co go czeka


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sorki, ze tak się wcinam, ale co robić???

http://sabbathofsenses.blogspot.com/...na-sprawa.html

Założenie sporu prawnego to 500 zł + 23% VAT, a potem drugie tyle. To tylko minimalne koszty. Co mam robić?????
to za postępowanie mediacyjne przed sądem polubownym ds. domen? tak po cenie/tematyce zgaduję.. kurde nie wiem co Ci poradzić żeby kosztowało mniej, bo to podobno już takie najtańsze.. bardzo fajnie że masz kogoś kto się na tym zna w praktyce i może doradzić, trzymam mocno kciuki za wszystko..

jak będziecie przygotowywać pismo może warto by pobawić się i wyciągnąć ciężkie działa? bo wiesz, np. znieważanie, w tym przez internet, jest ścigane z kodeksu karnego a kodeks karny całkiem nieźle brzmi

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
w sumie ciężko to widzę, bo dowolną domenę, jak jest wolna, można kupić i sprzedać np.
jeśli w złej wierze to nie. a czasem nawet i nie w złej wierze.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Lepiej by było znaleźć sposób, żeby Mu całą zawartość bloga wypierdzielić w kosmos
To by była chyba dla Niego największa kara
zna ktoś dobrego hakera?
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:54   #3757
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
pamiętam, jak u nas na Grafice, na pierwszych zajęciach z liternictwa, stary zecer (taki gość od metalowych czcionek, co się je w rynienkach układało) powiedział, że wszyscy powinniśmy wiedzieć, że "babaszka to materiał justunkowy mniejszy od pólfireta"







Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sorki, ze tak się wcinam, ale co robić???

http://sabbathofsenses.blogspot.com/...na-sprawa.html

Założenie sporu prawnego to 500 zł + 23% VAT, a potem drugie tyle. To tylko minimalne koszty. Co mam robić?????

sab, a kontaktowałas sie z nim ( M.B.) w tej sprawie?
chyba tak byłoby najsensowniej, probowac sie dogadac najpierw bez prawników. To byłyby tez plus dla ciebie na przyszłośc, ze wykazywałaś dobrą wolę i probowałaśpo dobroci. Chyba ze juz nie masz chęci i siły z nim gadac, ew, wiesz ze to nic nie da

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

dziewczyny-macie jakis obczajony patent na pranie sztywnych staników? i np od kostiumu komp? są na all jakies worki,koszyczki, kule ..przydałoby mi sie,ale nie wiem czy to w ogole jest cos warte
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 09:54   #3758
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cześć



Nie przelece was coś się działo jak mnie nie było
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:55   #3759
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Ju, 53,8 od kilku dni I gratuluję Ci osiągnięcia kolorystycznej nirwany
53,7

Z włosami jaka ulga- chyba bez poprzednich przejść z dążeniem do blondu nie cieszyłabym się do tego stopnia z tego, co mam

I od nie wiem, ilu tygodni zasnęłam wczoraj natychmiast po położeniu się, jak kamień

Pamiętam, że śniło mi się, że prezentowałam na wycieczce swoje obrazki, jak świecą w ultrafiolecie, miałam mal;enką latareczkę i zarżądałam od kierowcy, żeby natychmiast zjechał w jakieś ciemne miejsce, bo nie widać, jak czarnemu zwierzęciu świecą się oczy na niebiesko.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
co do budowlańców, to ostatnio biegłam spóźniona na autobus, w szpilkach i krótkiej spódnicy, a moja wiocha cała rozkopana i nie dało się ominąć ekipy...
przebiegam obok myśląc, że jak coś zaczną, to z nerwów wyłożę się jak długa na tej ulicy...
ale nic...
wieczorem w knajpie chłop koleżanki - widziałem cię jak biegłaś rano w takiej krótkiej... etc....
ja - kufa, zawsze mnie wypatrzą, gdzie mnie widziałeś, przecież to mniej niż 5 min...
- no w tej ekipie na skrzyżowaniu, chcieli gwizdać, ale im nie pozwoliłem
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:07   #3760
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
tamanu + kocanka + diacneal są u mnie w ciągłym użyciu po odstawieniu piguł.. fajnie działają ale i tak co rusz twarz i dekolt na nowo w kropach.. czy to się w ogóle kiedykolwiek unormuje?
Taaaa, czasami mam wrażenie, że się unormuje dopiero w Krainie Wielkich Łowów

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
niesamowite to jest też wpłacam na koniki z Centaurusa


Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam Sudokrem i... to naprawdę działa. I to natychmiastowo.
I całe szczęście, bo ostatnio wyglądam tak, że wstyd się ludziom pokazać... Czy to możliwe, że pryszcze atakują na tle nerwowym?
Zdecydowanie możliwe.
A Sudokrem muszę wypróbować

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
To jak się chwalę, to jeszcze coś napiszę zanim się zagłębię w reformy Obamy - otóóóż... (chyba mogę już to napisać bez obawy, że zapeszę) wszystko wskazuje na to, że mam gdzie mieszkać od października, wyjdzie taniej niż akademik, bez kaucji i innych pierdół, a to znaczy, że..... Maju, Micielu, cbru, wiecie, co to znaczy?
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
doczytałam w necie, że suczka nie żyje co za wuuuj, ma gnój szczęście, że nie wiem kto on
Nie ma, nie będę szukać wiadomości nt. temat

Od kilku tygodni w ogóle robię sobie detoks informacyjny. I wcale nie czuję, jakbym traciła coś ważnego, a jeszcze do niedawna bardzo starałam się być na bieżąco z portalami informacyjnymi. O ważnych sprawach i tak się dowiaduję, choćby od TŻ-ta czy znajomych, a bez czytania kolejnych wiadomości o wojnie / morderstwie / masakrze / śmierci / wypadku / katastrofie / [wstawić właściwe] jest mi lepiej.
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:17   #3761
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Sabb. Jeśli jesteś w stanie odżałować tą kasę to myślę, ze warto go pociągać po sądach. Ale najpierw lepiej zrobić tak jak radzą dziewczyny. Dać Mu szanse na wyprostowanie tego polubownie ale za pośrednictwem prawnika - wszystko na papierze.
Niech zlikwiduje adres, napisze sprostowanie na blogu. Najlepiej byłoby tez napisać sprostowanie u Ciebie. Niech publicznie przeprosi.
Jeśli tego nie zrobi, będziesz miała kolejny argument po swojej stronie.

Nie znam się ale tak myślę.


Edit:
Minęłyśmy się.
Kasę, nerwy, czas... Ja, w przeciwieństwie do niego, mam co w życiu robić.

Wiem, że dobrze radzisz, ale powaznie, czy te przeprosiny coś dadzą? Już przepraszał Luluę, potem pousuwał dyskusyjne posty, podobnie jak ten z Mahorą, obelgami pod adresem Quality czy zdjęcia chorego człowieka , z którego szydził. Myślisz, że dla niego honor jeszcze coś znaczy?

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Ręcznie to nie, ale kijem z checią mu nap***lę. Jak zorganizujesz ustawkę, to dawaj znać
Trzymam kciuki!
Jak zorganizuję ustawkę, to ustawimy się do picia piwa i mam nadzieję, że niczego twisteropodobnego w pobliżu nie będzie.
Ja go unikam jak bawienia się kupą. Nie sposób się nie pobrudzić.

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Razem z nim. Najlepiej na Neptuna albo Andromedę. Niech mu z zimna jajca odmarzną i odpadna, to juz będzie apogeum
I jak tu się przy Was martwić?

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
zbierać dowody i podciągnąć pod stalking?

współczuję
Wiesz co? Ja, mimo wszystko, nie chciałabym, żeby dostał się do więzienia, czy chociażby aresztu śledczego. Nawet na parę dni. Zniszczyliby go. Poważnie.
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Sabb

co do rad, to dziewczyny już wszystko powiedziały, nic mądrzejszego nie wymyślę (aż mi ciśnienie skoczyło )


Zrobię jak radzicie. Na razie do piątku daję sobie czas na spadek napięcie. W piątek widzę się z kumplem biegłym w tych sprawach. Człowiek jest mądry i dobry. Tak po ludzku dobry.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość

nie odpuszczać

Tak przypuszczam, że o to właśnie chodzi.... bo momentami zachowuje się jak zwyczajny "naganiacz"
Tyle, ze "nie odpuszczanie" oznacza poświęcenie mu czasu i energii, rezygnację z innych rzeczy, psucie sobie nastroju...


Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
noo, pracowitość.... mrówcza praca, po trupach do celu i za wszelką cenę
No niestety. Wszystkie chwyty dozwolone.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
nie wiem Sabb czy szybciej przez pw czy maila do Ciebie się dobiję
Na oba (chyba, że mam kłopoty z siecią), ale wolę na maila. Na komando...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 10:21   #3762
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

Od kilku tygodni w ogóle robię sobie detoks informacyjny. I wcale nie czuję, jakbym traciła coś ważnego, a jeszcze do niedawna bardzo starałam się być na bieżąco z portalami informacyjnymi. O ważnych sprawach i tak się dowiaduję, choćby od TŻ-ta czy znajomych, a bez czytania kolejnych wiadomości o wojnie / morderstwie / masakrze / śmierci / wypadku / katastrofie / [wstawić właściwe] jest mi lepiej.
Ja tak mam od kiedy wyprowadziłam się z domu rodziców- czyli 20 lat temu. I też mi nie brakuje
Z gazet czytam tylko Party i Show
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:31   #3763
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ja tak mam od kiedy wyprowadziłam się z domu rodziców- czyli 20 lat temu. I też mi nie brakuje
Z gazet czytam tylko Party i Show
Potwierdzam

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jak zorganizuję ustawkę, to ustawimy się do picia piwa i mam nadzieję, że niczego twisteropodobnego w pobliżu nie będzie.
Ja go unikam jak bawienia się kupą. Nie sposób się nie pobrudzić.
Przypomniał mi się na tę okoliczność żenujący żart:
Dwie blondynki bawią się klockami. Przyszła trzecia i spuściła wodę...
Na ustawkę piwną też jestem chętna
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:37   #3764
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XXVIII

Dla mnie M.B. wygląda na chorego psychicznie,nie zaglądam na jego bloga,nie piszę tam i po tym co zrobił to bym mu do dooopska nakopała



Spadam do szpitala, w nowej bluzce Szkoda,że na miejscu muszę sie przebrać Ale nie na biało,na szczęście.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:43   #3765
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A tak szczerze to brak tutaj męskiego pierwiastka, poza tym lada dzień mogę zniknąć na czas jakiś
Nie znikaj! Nie bądź taki!
Kfiatka dam

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
pamiętam, jak u nas na Grafice, na pierwszych zajęciach z liternictwa, stary zecer (taki gość od metalowych czcionek, co się je w rynienkach układało) powiedział, że wszyscy powinniśmy wiedzieć, że "babaszka to materiał justunkowy mniejszy od pólfireta"
Słit

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A wiecie, co jest najgłupsze? Że zbliżam się do końca swoich rozliczeń z nagrodami i myślałam, że skurkowańcowi chyba przyznam awarda, choć go nie lubię. Za pracowitość. Jednak jestem głupsza, niż przewidują normy.
Po prostu mierzysz ludzi własną miarą. I doprawdy trudno tu mówić o głupocie, chyba że głupotą jest wszystko, co nie jest cwaniactwem.


Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Ręcznie to nie, ale kijem z checią mu nap***lę. Jak zorganizujesz ustawkę, to dawaj znać
Trzymam kciuki!
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Lepiej by było znaleźć sposób, żeby Mu całą zawartość bloga wypierdzielić w kosmos
To by była chyba dla Niego największa kara
Dziewczyny, dla nas to jest zabawne, ale zrzuty ekranu z takimi tekstami, jesli by je dobrze umotywować, mogą być użyte w niecnych celach. Kraczę?

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
zna ktoś dobrego hakera?
Zna I on wie, jak to zrobić. Nawet na kilka sposobów.
Tylko, jest jedno wielkie ale: zeszlibyśmy wtedy do poziomu Twistera. Po co?

----------------------
Edit:
Sabbath, mój TŻ podpowiada, że wyczyn Twistera można też podpiąć pod ciągnięcie korzyści materialnych (on ma na blogu reklamy i nie wierzę, że one są tam charytatywnie) przy wykorzystaniu Twojego dorobku (w tym wypadku nazwy "SoS").
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2011-06-01 o 10:57
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:48   #3766
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Potwierdzam [COLOR="Silver"]
Czy to z powodu, że zamiast folii bąbelkowej zabezpieczam przesylki gazetamy?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:50   #3767
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXVIII

Aileenn, biedny chłopczyk poda kobietę do sądu bo mu kijem przez internet groziła. Zdechnę ze śmiechu na sali sądowej

Ju
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:53   #3768
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXVIII

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;27238254]Harnaś [/QUOTE]

A może coś innego?

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
pogadamy za rok
Czemu Wy ten remont mierzycie w latach?




Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Sorki, ze tak się wcinam, ale co robić???

http://sabbathofsenses.blogspot.com/...na-sprawa.html

Założenie sporu prawnego to 500 zł + 23% VAT, a potem drugie tyle. To tylko minimalne koszty. Co mam robić?????
Już doczytałam co postanowiłaś i ja też bym tego tak nie zostawiała

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Fqrwia mnie wszystko, co nie jest Dżordżjom
Też masz powody do wqrffa


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Tyle to Ty pakować sprzęty będziesz
To śmieszne miało być







Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
No to trzeba było tak od razu pisać! Jeśli tylko to, to woda wystarczy, ale nie za często, żeby się tylko nie przyzwyczaił do luksusów
No to mówiłam, że starczy


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Lecę na mocno owłosione tyłki



Aha

No cóż ludzie maja różne preferencje ...



Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Oesssu, dajcie mi znać, jeśli przekroczę granicę żenady i już nie będzie śmiesznie
Za późno, przekroczyłeś ją jakieś parę tysięcy postów temu




Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
A wiecie, co jest najgłupsze? Że zbliżam się do końca swoich rozliczeń z nagrodami i myślałam, że skurkowańcowi chyba przyznam awarda, choć go nie lubię. Za pracowitość. Jednak jestem głupsza, niż przewidują normy.


Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Uprzejmie informuję ,że ja nie tylko mówię i piszę , ale również czytam wprost i biorę za dobra monetę, to co ludzie komunikują
No i super Dlatego zapraszam - przyjeżdżaj Każda para rąk się przyda do remontu Ewentualnie możesz relaksować się pilnując mego dziecia Mamy dużo zieleni, lasy

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość

Wesołego Dnia Dziecka!
Dzięki i nawzajem (tylko się nie przejedz ciastkami )



Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Własnie pogadałam. Jestem umówiona na długą rozmowę (zakończoną ogniskiem i popijawą) w piątek. Na razie kumpel radzie, żeby od razu wyskoczyć do niego z oficjalnym pismem. I mówi, że są szanse na wygranie sporu, a koszty mogą być niższe, niż zakładałam.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2011-06-01 o 10:54
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:57   #3769
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Aileenn, biedny chłopczyk poda kobietę do sądu bo mu kijem przez internet groziła. Zdechnę ze śmiechu na sali sądowej
Ech, ludzie mają różne dziwne pomysły. Zwłaszcza jeśli to są dziwni ludzie
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 11:15   #3770
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

edit:
sabbath, mój tż podpowiada, że wyczyn twistera można też podpiąć pod ciągnięcie korzyści materialnych (on ma na blogu reklamy i nie wierzę, że one są tam charytatywnie) przy wykorzystaniu twojego dorobku (w tym wypadku nazwy "sos").
o!
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:23   #3771
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXVIII

Aileenn, damy radę. Już raz mnie policja spisywała
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:24   #3772
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Za późno, przekroczyłeś ją jakieś parę tysięcy postów temu
A dokładnie 9 536 postów temu

Kufa, ale mam remontowy syf.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:29   #3773
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Wesołego Dnia Dziecka!

ja już sobie zrobiłam dzień dziecka

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
hello

wczoraj we mnieście ffidziałam fajne ciuchy, ale komplet 190 zeta
Poza tym zara chyba spadam rwać czereśnie
eszcze sieu przed chwilą doffiedziałam, ze siostra chce, żebym przyjechała na całą niedzielę do nich chałupy pilnować, bo jadą całą rodziną na komunię i nie ma kto gospodarstwa doglądać. No chyba se kuffa żartuje...
Maja nie daj się wykorzystywać, dla mnie to bezczelność

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość


sab, a kontaktowałas sie z nim ( M.B.) w tej sprawie?
chyba tak byłoby najsensowniej, probowac sie dogadac najpierw bez prawników. To byłyby tez plus dla ciebie na przyszłośc, ze wykazywałaś dobrą wolę i probowałaśpo dobroci. Chyba ze juz nie masz chęci i siły z nim gadac, ew, wiesz ze to nic nie da

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

dziewczyny-macie jakis obczajony patent na pranie sztywnych staników? i np od kostiumu komp? są na all jakies worki,koszyczki, kule ..przydałoby mi sie,ale nie wiem czy to w ogole jest cos warte
właśnie to radziłam już, na pewno w razie sporu będzie to na jej korzyść a przeciw niemu, jeśli nie odezwie się na takie pismo a będzie dowód że je otrzymał.


ja mam woreczki takie z siateczki na zamek. Staniki się nie niszczą tak jak prane normalnie

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Czy to z powodu, że zamiast folii bąbelkowej zabezpieczam przesylki gazetamy?
tylko gazetami? Nie było jeszcze żadnych ofiar w postaci stłuczonych flakonów?
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:30   #3774
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XXVIII



właśnie dostałam projekt chałpy , no zacny, ale czy ma szanse realizacji, no chyba za 50lat, bo w tym tempie co robi P. to szybciej się nie da a szkoda bo koncepcja mi się podoba szczególnie przeszklona ściana sypialni
to tak apropos remontów
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:36   #3775
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
a szkoda bo koncepcja mi się podoba szczególnie przeszklona ściana sypialni
Też mi się podoba

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Ale, ale, Flo, wiewiórki i łosie będą Was podglądać.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:37   #3776
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXVIII

doczytałam że Gryszard chce znikać, dlaczemu

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
co do budowlańców, to ostatnio biegłam spóźniona na autobus, w szpilkach i krótkiej spódnicy, a moja wiocha cała rozkopana i nie dało się ominąć ekipy...
przebiegam obok myśląc, że jak coś zaczną, to z nerwów wyłożę się jak długa na tej ulicy...
ale nic...
wieczorem w knajpie chłop koleżanki - widziałem cię jak biegłaś rano w takiej krótkiej... etc....
ja - kufa, zawsze mnie wypatrzą, gdzie mnie widziałeś, przecież to mniej niż 5 min...
- no w tej ekipie na skrzyżowaniu, chcieli gwizdać, ale im nie pozwoliłem
dobry kolega

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
53,7

Z włosami jaka ulga- chyba bez poprzednich przejść z dążeniem do blondu nie cieszyłabym się do tego stopnia z tego, co mam

I od nie wiem, ilu tygodni zasnęłam wczoraj natychmiast po położeniu się, jak kamień


Cytat:
Pamiętam, że śniło mi się, że prezentowałam na wycieczce swoje obrazki, jak świecą w ultrafiolecie, miałam mal;enką latareczkę i zarżądałam od kierowcy, żeby natychmiast zjechał w jakieś ciemne miejsce, bo nie widać, jak czarnemu zwierzęciu świecą się oczy na niebiesko.


Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Taaaa, czasami mam wrażenie, że się unormuje dopiero w Krainie Wielkich Łowów
wtedy to już nie będzie potrzebne
Cytat:
Od kilku tygodni w ogóle robię sobie detoks informacyjny. I wcale nie czuję, jakbym traciła coś ważnego, a jeszcze do niedawna bardzo starałam się być na bieżąco z portalami informacyjnymi. O ważnych sprawach i tak się dowiaduję, choćby od TŻ-ta czy znajomych, a bez czytania kolejnych wiadomości o wojnie / morderstwie / masakrze / śmierci / wypadku / katastrofie / [wstawić właściwe] jest mi lepiej.
ja w sumie nigdy specjalnie nie śledziłam wiadomości ale kiedyś tvn24 non stop leciało, dwa lata temu telewizje prawie przestałam oglądać, sama telewizora nie posiadam, portale z wiadomościami czytam od wielkiego dzwonu i to w konkretnym celu, i bardzo dobrze mi z tym wychodzę z założenia że na nic co się już wydarzyło nie mam i tak wpływu a powinnam dbać o własną higienę psychiczną

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Zna I on wie, jak to zrobić. Nawet na kilka sposobów.
Tylko, jest jedno wielkie ale: zeszlibyśmy wtedy do poziomu Twistera. Po co?
fakt
Cytat:
----------------------
Edit:
Sabbath, mój TŻ podpowiada, że wyczyn Twistera można też podpiąć pod ciągnięcie korzyści materialnych (on ma na blogu reklamy i nie wierzę, że one są tam charytatywnie) przy wykorzystaniu Twojego dorobku (w tym wypadku nazwy "SoS").
pewnie można by dużo więcej wyciągnąć z tych wyczynów jakby się postarać, dlatego myślę że jeśli już zaczynać to z rozmachem, z wypunktowaniem wszystkiego do czego się można prawnie doczepić i pod każdym możliwym kątem

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Aileenn, biedny chłopczyk poda kobietę do sądu bo mu kijem przez internet groziła. Zdechnę ze śmiechu na sali sądowej


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zrobię jak radzicie. Na razie do piątku daję sobie czas na spadek napięcie. W piątek widzę się z kumplem biegłym w tych sprawach. Człowiek jest mądry i dobry. Tak po ludzku dobry.


__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:42   #3777
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość


właśnie dostałam projekt chałpy , no zacny, ale czy ma szanse realizacji, no chyba za 50lat, bo w tym tempie co robi P. to szybciej się nie da a szkoda bo koncepcja mi się podoba szczególnie przeszklona ściana sypialni
to tak apropos remontów

__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:44   #3778
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
właśnie to radziłam już, na pewno w razie sporu będzie to na jej korzyść a przeciw niemu, jeśli nie odezwie się na takie pismo a będzie dowód że je otrzymał.
nie tyle na korzyść, co wykazanie się próbą polubownego załatwienia sporu przed wszczęciem postępowania sądowego jest niezbędne
Cytat:
ja mam woreczki takie z siateczki na zamek. Staniki się nie niszczą tak jak prane normalnie
też takie mam ale nie wiem czy one coś dają? tzn. kiedyś prałam wrzucając po prostu luzem do pralki i też się jakoś strasznie nie szmaciły

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
właśnie dostałam projekt chałpy , no zacny, ale czy ma szanse realizacji, no chyba za 50lat, bo w tym tempie co robi P. to szybciej się nie da a szkoda bo koncepcja mi się podoba szczególnie przeszklona ściana sypialni
to tak apropos remontów
oooo, najs
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:51   #3779
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Też mi się podoba

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Ale, ale, Flo, wiewiórki i łosie będą Was podglądać.
troche ekshibicjonizmu może dodatnio wpłynąć na temperaturę w sypialni szczególnie w zwiąku z takim stażem

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Aileenn, biedny chłopczyk poda kobietę do sądu bo mu kijem przez internet groziła. Zdechnę ze śmiechu na sali sądowej


grozić kijem przez internet muszę to zapamiętać

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Czemu Wy ten remont mierzycie w latach?
ja już zaczynam w dziesięcioleciach

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

ja już sobie zrobiłam dzień dziecka
co kupiłaś
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:52   #3780
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar XXVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Kufa, ale mam remontowy syf.
Wspóczuwam.
Ja w tym roku mam spokój. Nic nie robimy z braku kasy ( chociaż przydałoby się urządzić kuchnię jak należy )
Ale za to w niedalekiej okolicy przeprowadzają remont drogi. I obok mojego domu jest objazd. A droga niestety gruntowa. Syf, kurz, masakra. Prania nie można wywiesić na dwór, dzieci siedzą w domu - zwłaszcza, że mam dwójkę astmatyków - bo w powietrzu się normalnie piach unosi i zgrzyta miedzy zębami ...
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.