Majowe Panny Młode - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 14:50   #331
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Dziewczynki chciałam was prosić żebyscie trzymały ksiuki za pogode. Ja sie juz tu pewnie do 12 maja( daty slubu) nie pojawie. Dzis jestem ostatni dzień w pracy jutro Michas sie przeprowadza a w piatek to totalna bieganina. POPINS mam nadzieje ze pogoda nas mile zaskoczy i trzymam kciuki zeby wszystko poszlo tak jak sobie zamarzyłaś a w poniedzialek zdam relacje A wam wszystkim zycze miłych dalszych przygotowaŃ
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 20:56   #332
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez mary lu Pokaż wiadomość
Dziewczynki chciałam was prosić żebyscie trzymały ksiuki za pogode. Ja sie juz tu pewnie do 12 maja( daty slubu) nie pojawie. Dzis jestem ostatni dzień w pracy jutro Michas sie przeprowadza a w piatek to totalna bieganina. POPINS mam nadzieje ze pogoda nas mile zaskoczy i trzymam kciuki zeby wszystko poszlo tak jak sobie zamarzyłaś a w poniedzialek zdam relacje A wam wszystkim zycze miłych dalszych przygotowaŃ
Mary lu życzę Tobie pięknej pogody i duuuużo szczęścia na nowej drodze życia. Kciuki oczywiście będę trzymać.

Udanej zabawy i do poniedzialku
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 22:01   #333
Shanyah
Raczkowanie
 
Avatar Shanyah
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Mother Earth
Wiadomości: 145
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Pierwsza majowa przeszczęśliwa żona sie zgłasza Moze bedę nieskromna, ale to był najpiekniejszy slub i najlepsze wesele na jakich byłam... no i pierwsze wesele, na którym byłam tak potwornie głodna... jedzonko było pyszne (dopiero teraz to sprawdzam) ale z tych emocji nie byłam w stanie nic przełknąć i nie dało sie zejsć z parkietu nawet z jednego tańca. Dziewczyny bez stresu sie nie obejdzie, ja przez te pare dni schudłam 3 kg. Ale zachowajcie spokój - na pewno wszysko pójdzie pięknie. Pozdrawiam gorąco
__________________

Są jeszcze matki kochające dzieci,
prawdziwi kapłani, szczerzy poeci,
Mądre księgi, otwarte dłonie- ubodzy w duchu i ogień wciąż płonie...
http://www.maska.eu
Shanyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 09:18   #334
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Gratulujemy z calego serca!!! Zycze wam aby cale wasze zycie bylo rownie piekne i idealne jak ten wspanialy dzien slubu, byscie zawsze mieli "z górki" a problemu omijaly was szerokim lukiem Czekamy na jakies fotki!

3mam kciuki za pogode na caly maj, musi byc ladnie, ale powiem wam ze nawet brzydka pogoda nie powinna zepsuc nam humorow w tym waznym dniu. Wiadomo ze deszcz to problem, ale w koncu nie powinno nas to zalamac i przeslanoc wagi sytuacji (tak to sobie tlumacze na logike, ale zobaczymy co bedzie jesli 25 bedzie padac
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 09:31   #335
ewula83
Rozeznanie
 
Avatar ewula83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Opole-Niemcy
Wiadomości: 917
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Mój ślub juz coraz bliżej (26 maj),sukienke odbieram w środe.Jeszcze jest troche spraw do załatwienia,ale mysle,ze bedzie dobrze.Teraz trzeba sie modlic tylko o pogode.........
ewula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 07:47   #336
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez Shanyah Pokaż wiadomość
Pierwsza majowa przeszczęśliwa żona sie zgłasza Moze bedę nieskromna, ale to był najpiekniejszy slub i najlepsze wesele na jakich byłam... no i pierwsze wesele, na którym byłam tak potwornie głodna... jedzonko było pyszne (dopiero teraz to sprawdzam) ale z tych emocji nie byłam w stanie nic przełknąć i nie dało sie zejsć z parkietu nawet z jednego tańca. Dziewczyny bez stresu sie nie obejdzie, ja przez te pare dni schudłam 3 kg. Ale zachowajcie spokój - na pewno wszysko pójdzie pięknie. Pozdrawiam gorąco

Świetnie, że wszystko było tak jak powinno Gratuluje.


A jakieś fotki? Chwal się, chwal...
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-14, 14:53   #337
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Widze, że nikt nei chce się chwalić - to ja się pochwale

Nasz fotograf wygrał konkurs " Fotograf bez granic " tutaj możecie zobaczyć jego zdjęcia http://www.informator-weselny.pl/mai...rs/malczyk.htm już się nie mogę doczekać naszych

Byliśmy ostatnio w hotelu ustalić menu, wygląd sali, ustanwienie stołów i powiem, że jestem zachwycona obsługą. Wszystko będzie tak jak chce - elegancko, z gustem dodatkowo dostaliśmy w prezencie ślubnym noc w apartamencie z wyposażonym barkiem mój R wynegocjował dodatkową noc i w ten sposób spędzimy 2 noce w luksusowych wnętrzach!

To już tak blisko!!!
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-15, 19:58   #338
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Co sadzicie o tym makijazu, bo ja mam bardzo mieszane uczucia. Podzielone tez sa opinie znajomych. Dodam ze na zdjeciu wyszedl i tak lepiej niz w rzeczywistosci. Mysle ze bylby fajny ale na sylwestra czy inna impreze tego tylu ale nie na slub. Dziwnie sie czulam bo wole cos delikatniejszego i swiezego a nie tone podkladu i pomaranczowego pudru brazujacego. Co wy na to?? Umalowac sie z pomoca sprawdzonej przyjaciolki, moze nie tak profesjonalnie, ale za to delikatnie czy zaryzykowac makijaz w tym samym miejscu tylko powiedziec co ma zostac zmienione?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz 1.JPG (57,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz 2.JPG (52,2 KB, 52 załadowań)
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 07:53   #339
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Jezeli juz teraz zle sie w tym makijazu czujesz to l lepiej odpusc, bo w dniu slubu moze jeszcze bardziej Cie draznic. Sprobuj zrobic probny makijaz z kolezanka, latwiej bedzie ci ocenic czy ona bedzie w stanie sprostac Twoim oczekiwanania. Jezeli nie to znowu do zakladu i tak do bolu
foszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 13:54   #340
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez Masza_20 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o tym makijazu, bo ja mam bardzo mieszane uczucia. Podzielone tez sa opinie znajomych. Dodam ze na zdjeciu wyszedl i tak lepiej niz w rzeczywistosci. Mysle ze bylby fajny ale na sylwestra czy inna impreze tego tylu ale nie na slub. Dziwnie sie czulam bo wole cos delikatniejszego i swiezego a nie tone podkladu i pomaranczowego pudru brazujacego. Co wy na to?? Umalowac sie z pomoca sprawdzonej przyjaciolki, moze nie tak profesjonalnie, ale za to delikatnie czy zaryzykowac makijaz w tym samym miejscu tylko powiedziec co ma zostac zmienione?
Ojjjj nie... mnie sie nie podoba kompletnie! Bardzo nie pasuje na makijaż ślubny, bardziej na dyskotekę czy sylwestra, choć i tak miałabym opory...

Spróbuj z przyjaciółką ( mnie np maluje siora )
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 21:22   #341
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

a ja już po ślubie
hurra!!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 21:25   #342
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Masza_20 - pamiętaj, że makijaż ślubny powinien być lekko mocniejszy, aby było widać na fotkach, że jesteś umalowana Ale jedno jest pewne - MUSISZ się w nim dobrze czuć
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 08:29   #343
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Własnie chodzi o to ze sie zle w tym czuje i raczej zdam sie na przyjaciolke, bo nic gorszego juz mi nie zrobi Poza tym jest blisko wiec nie bede musiala latac po miescie w dzien slubu

Namiastko opowiedz cos wiecej i oczywiscie moc zyczen i spelnienia wszelkich marzen na nowej drodze zycia!!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 16:23   #344
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez namiastka Pokaż wiadomość
a ja już po ślubie
hurra!!
Namiastko gratuluje!! napisz coś! wklej jakieś zdjęcia !!!!
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-17, 19:17   #345
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

co chcecie, Dziewczyny, wiedzieć?
Zdjęć nie mam, bo jeszcze nie dostałam, będą pewnie za jakiś miesiąc - to znajomy był nam fotografem
Wspaniałe to uczucie być żoną i mówić do Ukochanego: Mężu a w kościele w czasie Mszy doświadczyłam tyle nieznanych pięknych uczuć, że się po prostu tego nie da opowiedzieć A przysięgę mówiliśmy sami, bez podpowiedzi Księdza.
..co chcecie wiedzieć?
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 08:14   #346
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez namiastka Pokaż wiadomość
..co chcecie wiedzieć?
WSZYSTKO jak na spowiedzi począwszy o organizacji dnia, a skończywszy na na porze o której wyszedł z wesela ostatni gość



P.S. Dziewczyny już za tydzień o tej porze będę Panią K. Nie mogę się doczekać!!!!!!!!
__________________

Edytowane przez madla
Czas edycji: 2007-05-19 o 16:34
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 14:26   #347
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Mój ślub już w tą sobotę a jestem tylko ja aktywna w tym wątku, co się z Wami dziewczyny dzieje???


Może Was zwabią tutaj zdjęcia z mojej fryzury ślubnej?



Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ARTYSTYCZNY I LUZNY NIELAD.jpg (106,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BOK.jpg (106,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KOLORY NA WLOSACH I GORA.jpg (97,7 KB, 39 załadowań)
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 21:25   #348
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez madla Pokaż wiadomość
12 maja jest pierwszy ze ślubów
12 maja minął tydzień od pierwszych majowych ślubów

Bardzo ładna fryzura, podoba mi się, że włosy nie zostaną - mam nadzieję - całkiem upięte. Sama miałam coś podobnego, z tym, że ta rozpuszczona część była u mnie tak gdzieś o ponad pół metra dłuższa

Powodzenia i słońca (ale nie za gorąco!) w sobotę
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 09:33   #349
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez elsi Pokaż wiadomość
12 maja minął tydzień od pierwszych majowych ślubów

Bardzo ładna fryzura, podoba mi się, że włosy nie zostaną - mam nadzieję - całkiem upięte. Sama miałam coś podobnego, z tym, że ta rozpuszczona część była u mnie tak gdzieś o ponad pół metra dłuższa

Powodzenia i słońca (ale nie za gorąco!) w sobotę

No ja mam niezbyt długie włosy, które po skręceniu zrobiły się krótkie. Fryzura ślubna to jedno, ale najbardziej nie mogę się doczekać jak już będzie po i zrobie sobie jakąś ciekawszą fryzurę (tzn skrócę włosy mniej więcej do ucha)...


Z jednej strony może być upał z drugiej burza. Z tych dwóch rzeczy wolałabym aby było około 24-25 stoipni i orzeźwiający delikatny wiaterek


Skoro już było tyle ślubów to czemu nie ma ani jednej rekacji?! Oj dziewczyny
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 09:44   #350
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Wszystkie majowe mezatki pewnie zyja swoim szczesciem i milionem spraw do zalatwienia po slubie, bo na pewno jest jeszcze troche obowiazkow. Dlatego nie ma ich relacji ale mam nadzieje ze niedlugo sie pochwala!!! Nam nie zostalo juz wiele czasu! Wreszcie nadejdzie ten upragniony dzien, oby tylko pogoda dopisala, bo dzis jakos niewyraznie za oknem, a prognozy nie sa znow super optymistyczne. Jakos deszczu ani burzy z piorunami to bym nie chciala Mogloby byc nawet cieplo, byle sucho Z dwojga zlego to juz chyba preferuje upal Pozdrawiam wszystkie mezatki i przyszle mezatki
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 13:20   #351
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Masza_20 Ty tez juz w sobote staniesz na slubnym kobiercu !! nie moge uwierzyc jak ten czas szybko zlecial. Szkoda ze moj slub przesunal sie o rok :-(

madla: sliczna ta fryzurka, duzo wsowek musialas uzyc??
foszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 08:42   #352
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Powracam do żywych dziewczynki JA juz PO!!!! 12 maja zostałam żoną i wspaniale mi z tym Mimo że ja juz po to nie moge oprzeć sie pokusie zaglądania tu czytania i pisania
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 11:58   #353
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez foszek Pokaż wiadomość
madla: sliczna ta fryzurka, duzo wsowek musialas uzyc??

Myślałam, że będzie ioch dużo więcej, ale nie było tak żle. Oprócz wsuwek miałam jeszcze takie jakby szpilki. Nie musiałam kupować swoich wszystko miały dziewczyny w salonie.
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 07:55   #354
foszek
Raczkowanie
 
Avatar foszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Frankfurt/Grodkow
Wiadomości: 90
GG do foszek
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

ja mam tak niepodatne wlosy ze jak mi robia zawsze np. koka to uzywaja tego cale tony. A po kilku godzinach boli mnie glowa, wiec ja chyba bede mala rozpuszczone wlosy
foszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-26, 18:27   #355
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

ja juz tez jestem po...pogoda mi nie dopisala zbytnio bo nie bylo sloneczka,ale dobrze ze deszcz nie padal.ale bylo super !pozdrawiam wszystkich
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 21:22   #356
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Już po

Miałam najcudowniejszy ślub i ekstra wesele, nie wspominając o 2 dniowych poprawinach!!

Wszyscy świetnie się bawili, orkiestra była super, fotograf zrobił furorę swoją pomysłowością i żywotnością ( pokazał mi tylko jedno zdjęcie - rewelacja!! )


Jutro jedziemy na sesje plenerową


Jak tylko złapie oddech i będę miała zdjęcia zdam dokładną relacje!!


Całusy
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 20:48   #357
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

JA TEZ JUZ JESTEM SZCZESLIWA ŻONA!!!!!!!

Wszystko poszlo super, poza pogoda, choc w najwazniejszych momentach jednak bylo sucho Na zdjeciach nawet zasiwecilo sloneczko, ale poza tym to burze, deszcz i nawet grad Wspominam milo tylkko zdjecia sie mocno przedluzyly. To byl wspanialy dzien!!! Musze przyznac, bez skromnosci, ze pierwszy raz w zyciu wygladalam tak pieknie i sama sie sobie podobalam w 100%, co rzadkie u kobiet Wesele sie tez udalo, choc wiadomo zawsze znajda sie osoby ktore maja jakies ale, choc nawet nieslusznie.

Teraz juz tylko wspolne, mam nadzieje dlugie i szczesliwe zycie!!! Wloski tez juz wreszcie obcielam, na takie jak lubie Pierwsze wspolne zakupy tez poczynilismy Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia od fotografa, bo narazie tylko mamy amatorskie

Pozdrawiam wszystkie szczesliwe majowe żony!!! Życze duuuuzo szczescia!!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 09:44   #358
miedziola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 37
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

HEJ Kochane Majowe Męzatki!!
ktos kiedys powiedział, ze najlepiej się bawi na własnym weselu i... miał cholerną rację!!! Z mojej sukienki zostały strzępy, a po sesji zdjęciowej na Wawelu .. bardzo brudne strzępy!! To co zostało wpakuję do walizki na wakacje!
Dzień 26 maja był ładny, nie było upalnie, ale świeciło słoneczko i było cudownie. poza paroma wpadkami ( zespół nie dojechał na wyprowadzenie, świadkowa zapomniała bukietu, Kamerzysta starł się z Kościelnym na środku Kościoła, szef restauracji się obraził..... ) był naprawdę fantastycznie.
Jak tylko dostanę zdjęcia od fotografa, nie zapomnę sie pochwalic!
Trzymajcie się ciepło!!
miedziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 10:21   #359
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

dziewczynki ja z niecierpliwością czekam na wasze zdjęcia sama też juz tak bardzo chciałabym sie wam pochwalić ale musze jeszcze troszke poczekać
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 14:42   #360
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Majowe panny mlode - 2007

Cytat:
Napisane przez Masza_20 Pokaż wiadomość
Musze przyznac, bez skromnosci, ze pierwszy raz w zyciu wygladalam tak pieknie i sama sie sobie podobalam w 100%, co rzadkie u kobiet

Ja też tak miałam... do tego doszły jeszcze komplementy od męskiej części ( choć nie tylko) gości, że "piękniejszej Panny Młodej nigdy nie widzieli" itp.
Miłe uczucie

Cytat:
Napisane przez Masza_20 Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia od fotografa, bo narazie tylko mamy amatorskie


Nic nie szkodzi mogą być i takie



Cytat:
Napisane przez miedziola Pokaż wiadomość
HEJ Kochane Majowe Męzatki!!
ktos kiedys powiedział, ze najlepiej się bawi na własnym weselu i... miał cholerną rację!!!
Zgadzam się w 100% wytańczyłam się za wszystkie czasy!!


czekam na zdjęcia
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.