woń spermy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 16:49   #121
amart
Raczkowanie
 
Avatar amart
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 36
Dot.: woń spermy

Zapomniałam jeszcze dopisać, że dla mnie idealnie zapach spermy odzwierciedla skórka serów pleśnowych, a w szczególności tych z Leader Price'a Czy ktoś ma może podobne spostrzeżenia? Swoją drogą bardzo dobre są te serki
__________________
Nic w życiu przypadkiem się nie zdarza...
amart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:39   #122
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: woń spermy

mnie troszke mdli jak czuje ten zapach wiem ze TZ chcialby zebym sprobowala jak smakuje hehe ale poki co nie zamierzam probowac a on nie nalega i rozumie kiedys bylismy na spacerze i szlismy kolo jakiegos drzewa(ale nie pamietam jakie to drzewko,chyba kwitlo,moze kasztanowiec)i TZ stwierdzil,ze kojarzy mu sie to z zapaszkiem spermy
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:20   #123
PolnyKwiatuszek
Przyczajenie
 
Avatar PolnyKwiatuszek
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 19
Dot.: woń spermy

zgadzam sie ze sweet 21 mnie tez przypomina zapach demestosa...niby nie taki mocny a jednak upierdliwy...ble i nie ma to nic wspolnego czy sie kogos kocha czy nie, mozna to jedynie zaakceptowac, bo wezcie np gazy....co ma do tego uczucie, zapach pozostaje zapachem
PolnyKwiatuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:30   #124
geva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: woń spermy

dziewczyny ja jetem z moim TZ juz 21 lat ... i caly czas mi smierdzi... i tez uzywam gumek... nie potrafie sie przyzwyczaic... kiedys sprobowalam...ale teraz juz nie moge..
geva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 21:03   #125
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: woń spermy

może faktycznie macie takie wrażliwe powonienie?
ale może grunt to zrozumiemie z związku...
wtedy nawet taka nieprzyjemna woń może się wydać mniej nieprzyjemna...
Pozdrawiam
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 16:58   #126
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: woń spermy

Och kurde, no nie mogę. Sorry, dla mnie nadal sedno problemu tkwi w głowie. Nie w zapachu.
Poza tym, kto powiedział, ze podczas seksu oralnego wszystko ma pachnieć różami?

I jeszcze jedno. Dziewczyny też nie "pachną". Niektórzy faceci czują smak i zapach ryby, nawet jeśli dziewczyna brała prysznic minutę temu.
Jeśli chcesz spróbować seksu oralnego to spróbuj, jeśli nie dasz rady (wymioty itepe) to nie. Proste.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 17:05   #127
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: woń spermy

Cytat:
Napisane przez blueania
mnie troszke mdli jak czuje ten zapach wiem ze TZ chcialby zebym sprobowala jak smakuje hehe ale poki co nie zamierzam probowac a on nie nalega i rozumie kiedys bylismy na spacerze i szlismy kolo jakiegos drzewa(ale nie pamietam jakie to drzewko,chyba kwitlo,moze kasztanowiec)i TZ stwierdzil,ze kojarzy mu sie to z zapaszkiem spermy
Masz rację!! To na pewno kwitł kasztanowiec juz wcześniej piasłam że tak właśnie pachnie sperma.....
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 17:07   #128
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: woń spermy

Cytat:
Napisane przez selfish
Och kurde, no nie mogę. Sorry, dla mnie nadal sedno problemu tkwi w głowie. Nie w zapachu.
Poza tym, kto powiedział, ze podczas seksu oralnego wszystko ma pachnieć różami?

I jeszcze jedno. Dziewczyny też nie "pachną". Niektórzy faceci czują smak i zapach ryby, nawet jeśli dziewczyna brała prysznic minutę temu.
Jeśli chcesz spróbować seksu oralnego to spróbuj, jeśli nie dasz rady (wymioty itepe) to nie. Proste.
już pisałam na pierwszej stronie że nie przeszkadza mi zapach, wręcz przeciwnie- lubię go! Smak też jak mówiłam rzecz umowna..nie przeszkadza mi ale też nie jest moim punktem dnia posmakowanie spermy TŻ'a.
Myślę że to nie jest do końca normalne że was to tak udrzuca..to chyba problem natury psychicznej. Uprzedzenie, wpojone zasady moralne typu "oral jest be" i nieodpowiedni partner bardzo często...
Dziwi mnie tylko fakt że niektóre z was nie piszą o sexie oralnym ale o zwykłym sexie..wtedy problem wogóle jest dla mnie niezrozumiały :/
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 18:34   #129
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: woń spermy

Cytat:
Napisane przez selfish
Och kurde, no nie mogę. Sorry, dla mnie nadal sedno problemu tkwi w głowie. Nie w zapachu.
Poza tym, kto powiedział, ze podczas seksu oralnego wszystko ma pachnieć różami?

I jeszcze jedno. Dziewczyny też nie "pachną". Niektórzy faceci czują smak i zapach ryby, nawet jeśli dziewczyna brała prysznic minutę temu.
Jeśli chcesz spróbować seksu oralnego to spróbuj, jeśli nie dasz rady (wymioty itepe) to nie. Proste.
Ja też nie mówię że ma pachnieć różami, tylko że nie tak "mocno". Poza tym ja nie pytam o poradę czy mam próbować sexu orlanego czy nie. Moje pytanie było takie czy też tak bardzo komuś to ten zapach przeszkadza czy nie (ewentualnie czy go zneutralizowac)? i nie przy oralu tylko przy normalnym stosunku, jeśli facet nie kończy w środku tylko "gdzieś".
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 18:47   #130
selfish
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 919
Dot.: woń spermy

No to odpowiadam.
Mnie nie przeszkadza.
A przy w ogóle znacznym oddaleniu penisa od twarzy i noska to juz w ogóle nic nie czuje. Dlatego podtrzymuję, że probl;em leży w glowie. Może to lęk przed seksem, nie wiem. Albo ... hmmm... brak higieny? Zresztą już to pisałam.
__________________
-----------------------


--------l
selfish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 18:54   #131
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: woń spermy

a ja też mówiłam że o higienę nie chodzi. pod tym względem wszystko ok. Może właściwie coś z psychiką...
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 11:48   #132
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: woń spermy

no i tu sie nie zgodze ze z psychika ma wspolnego cos, zapach spermy mojego ex przyprawial mnie o mdlosci i smierdzialo okropnie a zapach obecnego TŻ jaki zapach nic nie czuc zalezy od faceta moze niech zmieni diete czy cos chociaz moj obecny wcina wszystko jak idzie ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 13:22   #133
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: woń spermy

__________________
"The golden opportunity you are seeking
is in yourself.It is not in your environment,
it is not in luck or chance,or the help of others;
it is in yourself alone"

Edytowane przez olabin
Czas edycji: 2006-07-15 o 15:51
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 20:26   #134
Miska82
Raczkowanie
 
Avatar Miska82
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów :)
Wiadomości: 67
Dot.: woń spermy

Każdy człowiek ma swój specyficzny zapach, to samo dotyczy spermy.
Sperma mojego ex miała zapach, nie był on jakiś męczący, ale był. Natomiast mój TŻ, można powiedzieć, że jest bezzapachowy w tej kwestii
Miska82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 23:28   #135
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: woń spermy

__________________
"The golden opportunity you are seeking
is in yourself.It is not in your environment,
it is not in luck or chance,or the help of others;
it is in yourself alone"

Edytowane przez olabin
Czas edycji: 2006-07-15 o 15:52
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 07:18   #136
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: woń spermy

Cytat:
Napisane przez olabin
Dzis u mnie bylo tak ze nie czulam spermy ale na widok jak juz "wyplywa" zrobilo mi sie niedobrze.
Ej cos sie juz ze mna dzieje.Cos nie tak ze mna.Ale co?
to nich kończy w tobie...ja tak wolę osobiście, mój TŻ też to lubi...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 08:31   #137
Fudge
Raczkowanie
 
Avatar Fudge
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 261
GG do Fudge
Dot.: woń spermy

Podobno zero papierosów zero alkocholu, za to duuużo ananasów
Fudge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 23:34   #138
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: woń spermy

Hej!!
Ja również jestem okropna jeśli chodzi o wszystkie takie nieprzyjemne zapachy. Moment je wyczówam i robi mi się niedobrze. Tak samo kiedy po raz pierwszy poczułam zapach spermy mojego TŻ-a to myślałam że zwymiotuje. Z początku strałam się unikać spermy jak ognia, żeby mi nie zaśmierdziało... ale powoli, z upływem czasu doszłam do wniosku, że nie mogę dopuścić do tego aby ten zapach zrójnował moje pożycie sexualne Nie wiem jak Wam to dokładnie wyjaśnić, ale podeszłam do sprawy zapachu od strony psychiki. Może dziwnie to teraz ujmę ale pozwoliłam sobie na coraz częstszy "kontakt" z Jego spermą i odziwo z czasem przestał mi ten zapach przeszkadzać. Nie powiem żeby mi się on podobał, ale nie wywołuje już u mnie obrzydzenia. I nawet sex oralny zaczął mi sprawiać ogromną przyjemność Lubie mu TAK robić, jednak jestem jeszcze na razie na etapie przełamywania się odnośnie smaku... Mam nadzieje, że kiedyś "dojrzeje" do tego aby pozwolić mu skończyć w moich ustach. I napewno tak będzie
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:29   #139
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: woń spermy

Cytat:
Napisane przez side85
Myślę że to nie jest do końca normalne że was to tak udrzuca..to chyba problem natury psychicznej. Uprzedzenie, wpojone zasady moralne typu "oral jest be" i nieodpowiedni partner bardzo często...
Dziwi mnie tylko fakt że niektóre z was nie piszą o sexie oralnym ale o zwykłym sexie..wtedy problem wogóle jest dla mnie niezrozumiały :/
Nie zgadzam się, że to kwestia psychiki i wpojonych uprzedzeń. Ja nie mam uprzedzeń tylko wyostrzone powonienie - jak każda chyba kobieta. Sperma bywa bezzapachowa, ale zazwyczaj zalatuje "serkiem pleśniowym" i nie jest to przyjemne. Problem dotyczy tez seksu "zwykłego" - po stosunku zawsze przeciez nasienie wypływa z pochwy więc zapach jest wyczuwalny.
Po prostu matka natura chyba przewidziała, co będziemy wyrabiać z nasieniem i zabezpieczyła się poprzez smak i zapach - nasienie nie jest do jedzenie tylko do zapładniania Ale to niektórych nie zniechęca
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 10:24   #140
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: woń spermy

Cytat:
Napisane przez Jula
Po prostu matka natura chyba przewidziała, co będziemy wyrabiać z nasieniem i zabezpieczyła się poprzez smak i zapach - nasienie nie jest do jedzenie tylko do zapładniania Ale to niektórych nie zniechęca
Tylko że niektórzy uwielbiają serki pleśniowe i zajadaliby się nimi bez przerwy..to samo dotyczy sexu oralnego, więc nie zgadzam się że matka natura nas zabezpieczyła...po prostu dała wolną wolę I nikt nie powiedział że nasienie nie jest do jedzenia Co nie znaczy że twierdzę tu iż kosztowanie go to nasz obowiązek albo przyjemność..ot jedni lubią inni nie :P Jak z serami pleśniowymi ...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:37   #141
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: woń spermy

Cytat:
Napisane przez side85
Tylko że niektórzy uwielbiają serki pleśniowe i zajadaliby się nimi bez przerwy...
Ja też lubię Takie z pieprzem czy ziołami, mniam mniam
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 21:58   #142
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: woń spermy

U mnie było dokładnie tak jak pisze giraffe. Zapach wyczuwałam dośc mocno i nie specjalnie go lubiłam. Ale sie przełamałam. Jest juz OK. Moge nawet stwierdzic, że teraz ten zapach bywa dla mnie czasami nawet w pewien sposób przyjemny - bo to zapach mojego TŻ. Co do smaku - tez się przełamałam i moge stwierdzic że jest coraz lepiej.
A co zauwazyłam, to to, że smak łagodnieje przy jedzeniu większej ilości owoców. (TŻ nie pali, bardzo mało pije i malo je mięsa) Co do zapachu - nie wiem, bo juz prawie nie wyczuwam
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 01:15   #143
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: woń spermy

Z gory przepraszam za kaznodziejstwo, ale dla tych, ktorzy preferuja nazywac "lody" ice'ami- w jezyku angielskim mowi sie na to blow job, a nie "ice".

A watek bardzo ciekawy BTW
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 19:27   #144
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: woń spermy

Cytat:
Napisane przez side85
Tylko że niektórzy uwielbiają serki pleśniowe i zajadaliby się nimi bez przerwy.....
Dzięki dziewczyny

MÓJ po przeczytaniu tego wątku stwierdził ,że skoro dziewczyny tak lubią serki to " da mi na chlebek i kanapeczka gotowa"




paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:46   #145
des
Raczkowanie
 
Avatar des
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: woń spermy

hmm...ja tam to traktuje jako codzienna dostawe bialka
des jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:55   #146
anioleczek1986
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 63
GG do anioleczek1986
Smile Dot.: woń spermy

Hmm, ciekawy watek, nie powiem
mam ten sam problem ale jakos z tym walcze. Czytajac wasze wypowiedzi stwierdziłam, że chyba duża role odgrywa tu jednak odzywianie naszych TŻ. Mój to mięcho jadłby codziennie, owoców nie lubi raczej, pali baaaardzo duzo, pic to raczej w minimalnych ilościach.. ale hehe coś go ostatnio na jogurty wzieło i moje mussli Wiec może zmieni sie ten zapach Co do smaku to powiem , ze nawet taki sobie, da sie wytrzymac Mój TZ to strasznie juz stesknił sie za icami a ja jakos przekonać sie nie moge. Chyba rzeczywiscie zmienie mu diete i znów bedzie wspaniale tak jak kiedys (a jestesmy z soba juz ponad 2 lata) Bo dodam, że dawniej bardzo lubiłam robic mu icy Pozdrawiam wszystkie kobitki. Buziaki dla was kochaniutkie.
anioleczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:51   #147
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: woń spermy

ja nie lubie smaku spermy. zapach ejszcze bym strzymala, amoze to zapach robi swoje a nie smak. oj sama nie wiem. ale keidys bardziej lubilam, no ale czego sie nie robi dla ukochanego
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 14:43   #148
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: woń spermy

Jak dla mnie won intymnych plynow (czy to meskich czy zenskich) jest podniecajaca. Smaku nie znosze
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 20:04   #149
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: woń spermy

a ja wrecz kocham zapach spermy mojegoTZ...oh az sie w glowce zakrecilo niepotrezbnie weszlam na ten temat-TZjak na razie nieosiagalny
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 12:42   #150
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: woń spermy

A ja wam powiem że przy moim pierwszym chłopaku było tak samo...strasznie mi śmierdziało i nie robiłam iceów...no może raz dałam sie skusić bo bardzo tego chciał ale zawsze do tego służyła moja biedna łapka...to było raz i ostatni raz...poza tym wiecie....robił się mokry i to tez mi śmierdziało a nie był chory...poprostu tak miałam i szczerze nam się nie układało nawet z tego powodu...on bardzo chciał a ja nie chciałam ......no ale z moim obecnym TŻem jest całkiem inaczej.Na poczatku nie chciałam za bardzo tego robić bo miałam uraz psychiczny i mi się nie spieszyło ale czasem byłam taka napalona ze myslałam ze moze by tak icea zrobić ale oczywiście sie bałam ze mnie odżuci jak dawniej. Dopiero jak mi TŻ zasugerował ze by chciał ale tak delikatnie zasugerował to się ośmieliłam i się okazało ze jest całkiem inaczej...nic mi nie śmierdziało no i sie skończyło w buźce(dla mnie to nie jest jakieś bardzo dobre bo od razu poczułam słonawe i wiadomo zawsze wypluwam do umywalki ). Chodzi o to że było całkiem inaczej i mi nie śmierdzialo więcd nie wiem jak to jest. Moze jedni faceci mają intensywny drazniący zapach a inni nie .

A tak poza nawiasem to u mojego byłego TŻta robił się mokrawy..wiecie o co chodzi a u mojego obecnego nic się nie robi mokrawy i tak myśle ze to z jednej strony fajnie bo jest suchy...nic mi nie śmierdzi i taki sterylny się wydaje ale z drugiej strony to gorzej przy mormalnym tegesie bo gozej z wejściem...ma któraś tak?
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-21 08:59:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.