Kobieta w F1? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 23:26   #1
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete

Kobieta w F1?


Danica Patrick w USF1

Jak sądzicie ma szanse?
Podobno Danica nieźle prowadzi, ale czy zwycięstwo w cyklu Indy Racing League da jej przepustkę do świata "mężczyzn"?

Medialnie na pewno zaistnieje, już wzbudziła sensację, bo nie dość, że ma benzynę we krwi to jeszcze świetnie wygląda, ale czy to wystarczy w F1?
Kierowca testowy McLarena, Pedro de la Rosa, twierdzi, że największą, a może nawet nieprzekraczalną barierą dla kobiet chcących ścigać się w Formule 1 jest przygotowanie fizyczne...

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:28   #2
Le Tigre
Raczkowanie
 
Avatar Le Tigre
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tu i teraz
Wiadomości: 364
Dot.: Kobieta w F1?

Ma szanse na ściganie się w F1. Starty kobiety (!) i jeszcze amerykanki (!) przyciągnie nowych widzów (w tym amerykanów) do F1, a tego FIA pragnie jak kania dżdżu.

Nie ma natomiast szans w rywalizacji. I nie dlatego, że jest kobietą, żeby nie było

Indy Car ma się do F1 jak Maluch do Ferrari. F1 to nie jazda po owalu, tu trzeba czegoś więcej. Wystarczy spojrzeć na obecną stawkę kierowców F1. Ilu ludzi z całego świata nadaje się do F1? A ilu się ściga? A ilu się liczy?

Będzie to powiew świeżości w skostniałym światku F1, ale rewolucji się nie spodziewam.
__________________
When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then I realize God doesn’t work that way, so I stole one and prayed for forgiveness. - Emo Philips

Edytowane przez Le Tigre
Czas edycji: 2009-02-18 o 09:29 Powód: literówka :/
Le Tigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:55   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kobieta w F1?

Fajna rekalma F1 w usa a reszta ?nie sadze aby ktoras z wielkich druzyn zaryzykowal wzięciem kobiety do zespolu.

TŻ po wczorajszym obejrzeniu tej informacji stwierdzil :"pewnie bedzie w jakims CKM :-D" i zaraz potem okazalo sie ze byla w "Sport Ilustrated"
Nie zeby byl jakims szowinista ale nie da sie ukryc ze kobieta z facetami w sporcie nie ma szans ,narazie przynajjmniej.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:35   #4
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kobieta w F1?

Zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze bylaby w stanie dostac umowe w F1 z szeroko pojetych wzgledow marketingowych.

Tyle ze jak zauwazyl juz Le Tigre, Indy a F1 to zupelnie dwa rozne poziomy trudnosci i wymaganej umiejetnosci.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:36   #5
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Kobieta w F1?

Cytat:
Napisane przez Le Tigre Pokaż wiadomość
Ma szanse na ściganie się w F1. Starty kobiety (!) i jeszcze amerykanki (!) przyciągnie nowych widzów (w tym amerykanów) do F1, a tego FIA pragnie jak kania dżdżu.

Nie ma natomiast szans w rywalizacji. I nie dlatego, że jest kobietą, żeby nie było

Indy Car ma się do F1 jak Maluch do Ferrari. F1 to nie jazda po owalu, tu trzeba czegoś więcej. Wystarczy spojrzeć na obecną stawkę kierowców F1. Ilu ludzi z całego świata nadaje się do F1? A ilu się ściga? A ilu się liczy?

Będzie to powiew świeżości w skostniałym światku F1, ale rewolucji się nie spodziewam.
dokładnie. zgadzam się z Tobą
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:40   #6
vilema
Rozeznanie
 
Avatar vilema
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 787
Dot.: Kobieta w F1?

[quote=Nefretete;11031750]Danica Patrick w USF1

Jak sądzicie ma szanse?
Podobno Danica nieźle prowadzi, ale czy zwycięstwo w cyklu Indy Racing League da jej przepustkę do świata "mężczyzn"?

Przepustkę do świata "mężczyzn" ona już ma
Ale jak reszta z was, nie myślę żeby w rywalizacji z chłopcami z F1 miała jakiekolwiek szanse. Chyba że, panowie poczują się gentelmenami i dadzą jej "FORY" w co także nie wierzę
Ale zamieszanie to ona zrobiła...
vilema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:42   #7
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Kobieta w F1?

[quote=vilema;11037674]
Cytat:
Napisane przez Nefretete Pokaż wiadomość
Danica Patrick w USF1

Jak sądzicie ma szanse?
Podobno Danica nieźle prowadzi, ale czy zwycięstwo w cyklu Indy Racing League da jej przepustkę do świata "mężczyzn"?

Przepustkę do świata "mężczyzn" ona już ma
Ale jak reszta z was, nie myślę żeby w rywalizacji z chłopcami z F1 miała jakiekolwiek szanse. Chyba że, panowie poczują się gentelmenami i dadzą jej "FORY" w co także nie wierzę
Ale zamieszanie to ona zrobiła...
właśnie! między innymi chodziło o wywołanie zamieszanie, czyli większa kasa.
A "chłopcy" jeżdżą tam za takie pieniądze, że wątpię, iż będą dawać jej fory
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 13:53   #8
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobieta w F1?

Ciekawe czy jak byłaby brzydsza to też by ją "łaskawie" dopuszczono do konfitur
Jak mnie wkur...za, że zawsze w takich okolicznościach kobiety dają się traktować jak kawał mięcha. Na bank niebawem rozłoży nogi w rozkładówce jakiegoś pisemka dla super maczosów.
Kiedyś oglądałam wywiad z trenerem jakiejś drużyny siatkarskiej z Polski i on bez żenady wyznał, że sponsorzy domagają się, żeby np. majtki w strojach zawodniczek były coraz bardziej wcięte. I one nie mają z tym problemu. On tym bardziej. Że już nie wspomnę na przykład o rewii mody i ciągłego wybierania najseksowniejszej tenisistki na świecie. Widziałam na własne oczy jak Kurnikowa dostała kiedyś brawa po tym jak zdjęła bluzę od dresu. Dla mnie - żenada. W ten sposób kobiety w sporcie chyba nigdy nie będą traktowane poważnie. Ani w ogóle nigdzie.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-02-18 o 13:55
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:09   #9
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kobieta w F1?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ciekawe czy jak byłaby brzydsza to też by ją "łaskawie" dopuszczono do konfitur
Jak mnie wkur...za, że zawsze w takich okolicznościach kobiety dają się traktować jak kawał mięcha. Na bank niebawem rozłoży nogi w rozkładówce jakiegoś pisemka dla super maczosów.
Kiedyś oglądałam wywiad z trenerem jakiejś drużyny siatkarskiej z Polski i on bez żenady wyznał, że sponsorzy domagają się, żeby np. majtki w strojach zawodniczek były coraz bardziej wcięte. I one nie mają z tym problemu. On tym bardziej. Że już nie wspomnę na przykład o rewii mody i ciągłego wybierania najseksowniejszej tenisistki na świecie. Widziałam na własne oczy jak Kurnikowa dostała kiedyś brawa po tym jak zdjęła bluzę od dresu. Dla mnie - żenada. W ten sposób kobiety w sporcie chyba nigdy nie będą traktowane poważnie. Ani w ogóle nigdzie.
Jak na razie to jeszcze jej nie dopuscili; a jak co do czego przyjdzie, to tych konfitur zbyt duzo raczej nie zobaczy.

Inna sprawa, ze sie z Toba nie zgadzam z tym zirytowaniem ze kobiety daja sie tak czy inaczej traktowac. Taki biznes, wystarczy spojrzec na casus Beckhama, ktory sie robil coraz popularniejszy wprost propocjonalnie do zachwytu jego wygladem a nie umiejetnosci pilkarskich.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:13   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobieta w F1?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Inna sprawa, ze sie z Toba nie zgadzam z tym zirytowaniem ze kobiety daja sie tak czy inaczej traktowac. Taki biznes, wystarczy spojrzec na casus Beckhama, ktory sie robil coraz popularniejszy wprost propocjonalnie do zachwytu jego wygladem a nie umiejetnosci pilkarskich.
Problem w tym, że taki Beckham to raczej wyjątek w światku męskiego sportu. Bo panowie jakoś swojej gołej dupy nie sprzedają, żeby zaistnieć. W każdym razie ZNACZNIE rzadziej.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:14   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kobieta w F1?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ciekawe czy jak byłaby brzydsza to też by ją "łaskawie" dopuszczono do konfitur
Jak mnie wkur...za, że zawsze w takich okolicznościach kobiety dają się traktować jak kawał mięcha. Na bank niebawem rozłoży nogi w rozkładówce jakiegoś pisemka dla super maczosów.
Kiedyś oglądałam wywiad z trenerem jakiejś drużyny siatkarskiej z Polski i on bez żenady wyznał, że sponsorzy domagają się, żeby np. majtki w strojach zawodniczek były coraz bardziej wcięte. I one nie mają z tym problemu. On tym bardziej. Że już nie wspomnę na przykład o rewii mody i ciągłego wybierania najseksowniejszej tenisistki na świecie. Widziałam na własne oczy jak Kurnikowa dostała kiedyś brawa po tym jak zdjęła bluzę od dresu. Dla mnie - żenada. W ten sposób kobiety w sporcie chyba nigdy nie będą traktowane poważnie. Ani w ogóle nigdzie.
ale ona miala juz sesje
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 14:15   #12
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kobieta w F1?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
ale ona miala juz sesje
he...norma.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-02-18 o 14:18
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.