Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 11:54   #1561
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Co do rzemiosł tradycyjnych to w połowie lipca wyplotłam sobie koszyk z wikliny :) w Krakowie przypadkiem trafiłam na warsztaty muzeum etnograficznego. I mogę powiedzieć tylko, że to mokra robota ;))
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 20:40   #1562
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Witam piękne Panie, naczytałam się o tej Chmielewskiej u Was, a ja jej niczego jeszcze nie ruszyłam jak tylko skończę to co czytam teraz - zabieram się za nią, tylko jeszcze muszę przestudiować, która najlepsza wg Was
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 09:26   #1563
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny ja z innej beczki, bardzo proszę dajcie mi link do wątku o działalności gospodarczej biżuteryjek, bo ten który znalazłam nagle miał inny tytuł i się pogubiłąm i druga sprawa. Czy możecie mi doradzić, który bank ma najbardziej popularne konta bankowe. Chodzi mi o to czy jest któryś bank, w którym (jak wynika z Waszych doświadczeń) najczęściej mają konta sprzedawcy półfabrykatów. Bo jak mam konto w innym niż oni banku to pieniądze idą dłużej , jak w tym samym, to są na koncie zaraz po dokonaniu przelewu i to bardzo skraca czas przeprowadzenia transakcji. mam nadzieję, że się dość jasno wyraziłam.
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 10:43   #1564
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z innej beczki, bardzo proszę dajcie mi link do wątku o działalności gospodarczej biżuteryjek, bo ten który znalazłam nagle miał inny tytuł i się pogubiłąm i druga sprawa. Czy możecie mi doradzić, który bank ma najbardziej popularne konta bankowe. Chodzi mi o to czy jest któryś bank, w którym (jak wynika z Waszych doświadczeń) najczęściej mają konta sprzedawcy półfabrykatów. Bo jak mam konto w innym niż oni banku to pieniądze idą dłużej , jak w tym samym, to są na koncie zaraz po dokonaniu przelewu i to bardzo skraca czas przeprowadzenia transakcji. mam nadzieję, że się dość jasno wyraziłam.
Ja znam tylko ten
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=303955

Co do drugiego pytania, to rzadko robię zakupy w necie, ale tak ogólnie to chyba bardzo popularny jest mBank.
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 11:01   #1565
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziękuję bardzo, pewnie jak to często mi się zdarza przeskoczyłam w inny wątek i dlatego mi się nie zgadzało. A wydawałoby się ze z wiekiem roztrzepanie mija

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

no i już wiem co się stało. Jak z 59 strony w dg wchodzę na 58 to mi się otwiera Galerie artystyczne w internecie cz. II i potem to już idzie po tym wątku, a chciałam sobie od początku poczytać, by nie zadawać pytań na które już była odpowiedź

__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 19:20   #1566
Sol89
Zadomowienie
 
Avatar Sol89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Józefów
Wiadomości: 1 465
GG do Sol89
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ależ jestem wściekła
Po raz kolejny pojechałam dziś do Empika po koraliki. Tam mają takie większe, a przy obecnych projektach znacznie łatwiej mi się z nimi współpracuje. No i zawsze koraliki mieli ładne, równiuteńkie.
Kupiłam, a to jakaś masakra Strasznie nierówne, nic się z nimi nie da zrobić Mam ochotę rzucić tym g****m o podłogę
Potrzebne są mi jak najprędzej, a teraz chyba tylko magraf zostaje (i kolejna wydana kasa). W dodatku tam nie mają tego koloru. Te są opalizujące przezroczyste, a w magrafie mogę kupić albo przezroczyste, albo perłowe Do tego wszystkiego jeszcze nie jestem pewna rozmiaru. Te są 2,6mm, ale mam wrażenie, że to zawyżona wielkość. Więc jeszcze będę musiała brać po 2 opakowania, 2,3mm i 2,7mm
No zastrzelcie mnie
__________________
Sol89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 06:22   #1567
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Pif, paf
A tak bardziej serio: ja już na początku zraziłam się do empikowych koralików, jak mi koleżanka przyniosła fioletowe dyski, żeby jej z tego zrobić naszyjnik, a dyski były krzywe, z jakimiś wybrzuszeniami i w ogóle tragedia. I cena oczywiście z kosmosu :/ Więc w Empiku kupuję tylko drut posrebrzany.
Ale mam nadzieję, że w Magrafie też jednak znajdziesz to, czego potrzebujesz, a nowe dzieła szybko się sprzedadzą i zwrócą poniesione koszty. A z fajnej i niezbyt drogiej drobnicy polecam koraliki Dyna-Mites z FMG (wiem, że cena przesyłki jest koszmarna, ale jak się zbierze kilka biżuteryjek... )
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 07:22   #1568
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Tylko jak tu sprawić, że się dowiem, jak będziecie robiły to wspólne zamówienie, bo poprzednie z marca mi umknęło
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 08:16   #1569
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Tylko jak tu sprawić, że się dowiem, jak będziecie robiły to wspólne zamówienie, bo poprzednie z marca mi umknęło
No jak to, jak to? Klikać jak się pojawiają nowe wątki w hurtowym zamówieniu z Silvexu - bo wątek powstał przy pierwszym zamówieniu, był odnawiany - stąd wnioskuję, że jeśli coś się będzie kroić to pojawi się tam info...
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 08:29   #1570
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dzięki ale no niestety nie, ale już znalazłam odpowiedni wąte,k muszę tam się wpisać, to mi pokaże, jak coś się będzie kroić.
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:06   #1571
konza
Raczkowanie
 
Avatar konza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 392
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

dziewczyny jaka tu cisza , jest sprawa pewnie juz większość z was to zauważyła ale skarbówka strasznie trzepie na wszystkich imprezach ,dobra rada miejcie przy sobie papiery i jak jest potrzeba to kasę , ostatnio US nikomu nie odpuszcza
__________________
nie jestem aniołem stróżem,ale zawsze jestem obok by Cię wysłuchać


szukam-targowisko
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=434997


http://deccoria.pl/galeria,id,29950 i tu też jestem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304040moj wątek
konza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 21:28   #1572
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez konza Pokaż wiadomość
dziewczyny jaka tu cisza , jest sprawa pewnie juz większość z was to zauważyła ale skarbówka strasznie trzepie na wszystkich imprezach ,dobra rada miejcie przy sobie papiery i jak jest potrzeba to kasę , ostatnio US nikomu nie odpuszcza
Nie sądziłam, że kiedykolwiek to napiszę, ale kocham US Wreszcie coś ROBIĄ
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 22:20   #1573
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dobry wieczór Witam po dłuższej nieobecności Właśnie udało mi się dojechać bezpiecznie do mojego krakowskiego domostwa, padam z nóg, ale mimo to jestem niezmiernie zadowolona z mojej szalenie udanej podróży Teraz czeka mnie kilka godzin nadrabiania zaległości wizażowych. Nie powiem, stęskniłam się
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 06:21   #1574
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez konza Pokaż wiadomość
dziewczyny jaka tu cisza , jest sprawa pewnie juz większość z was to zauważyła ale skarbówka strasznie trzepie na wszystkich imprezach ,dobra rada miejcie przy sobie papiery i jak jest potrzeba to kasę , ostatnio US nikomu nie odpuszcza
Słyszałam o kontrolach na Pomorzu i do Spały wzięłam kasę.. A wystawcy co chwila: "A po co Pani kasa? Tu nikt nie sprawdza niczego.. komu by się chciało kasę wozić i nabijać.." Więc w sumie ciekawe czy te kontrole obejmują cały kraj czy tylko w jednym regionie się ruszyli..
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 09:47   #1575
konza
Raczkowanie
 
Avatar konza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 392
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

wszystkie imprezy w okolicach Bydgoszczy skarbówka ,,trzepie,, nie miłosiernie ostatnio miałam na każdym wyjeździe kontrole z US a co śmieszne tych małych sprzedawców wogule nie ruszają - czyli dziewczyn z sztalugąco ma kolce po 5 zł a mi przetrzepali stoisko i wpis do ewidencji czy towar się zgadza z tym co mam wpisane, po prostu jakaś paranoja
__________________
nie jestem aniołem stróżem,ale zawsze jestem obok by Cię wysłuchać


szukam-targowisko
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=434997


http://deccoria.pl/galeria,id,29950 i tu też jestem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304040moj wątek
konza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:14   #1576
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Witam po dłuższej nieobecności Właśnie udało mi się dojechać bezpiecznie do mojego krakowskiego domostwa, padam z nóg, ale mimo to jestem niezmiernie zadowolona z mojej szalenie udanej podróży Teraz czeka mnie kilka godzin nadrabiania zaległości wizażowych. Nie powiem, stęskniłam się
Relację jakąś poproszę
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:14   #1577
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Dobry wieczór Witam po dłuższej nieobecności Właśnie udało mi się dojechać bezpiecznie do mojego krakowskiego domostwa, padam z nóg, ale mimo to jestem niezmiernie zadowolona z mojej szalenie udanej podróży Teraz czeka mnie kilka godzin nadrabiania zaległości wizażowych. Nie powiem, stęskniłam się
Powtórzę za heurkiem, relacja, relacja koniecznie... proszę
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:39   #1578
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczynki, czy któraś z Was korzysta z usług paczkarni.pl?
Bo wróciłam do pracy i mam większe możliwości nadawania przesyłek kurierskich, bo mogę sobie wieczorem pakować i zabierać ze sobą, a kurier i tak jest tu codziennie...
Myślałam, że trzeba min. 20 paczek wysyłać miesięcznie, ale "nasz" kurier mówi, że oni na to nie patrzą za bardzo...
No i jak oni patrzą na zawartość przesyłek z biżuterią, coś trzeba ściemniać?
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 14:26   #1579
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Nie ma końca ten początek :) NikaSz

W niedzielę idę na wesele, mam już sukienkę i problem z dodatkami. Potrzebuję naszyjnika z wrzosowych perełek, a niestety posiadam jasnozielone. Czy myślicie, że można by było je przemalować? Myślałam o zwykłych farbach lub o lakieru do paznokci (mam ten odcień) i dodatkowo pomalowałabym je utwardzaczem. Co myślicie? Może głupi pomysł, ale kompletnie nie mam czasu, by teraz szukać naszyjnika;/ Chodzi mi o taki naszyjnik jak w załączniku (zdj. z allegro).

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2010-08-13 o 14:28
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 13:44   #1580
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Mam dwa pytania zdrowotne .
1. Pierwsze do mam. Otóż mój 2,5-letni synek ma chyba problemy z pamięcią. Pamięta, co się wydarzyło wczoraj, kilka dni temu, miesiąc temu, ale nie pamięta, co mówił przed chwilą. Mówi np. "Mamo, daj herbatki", po czym wstaję i idę do kuchni, a on pyta, "a czego ja chciałem", "Co mama da?", albo wstaje po jakąś zabawkę, po chwili zatrzymuje się i pyta "A co ja chciałem?" itp. Czy to normalne? Zaczęłam panikować, bo mieliśmy problemy z nerwami w nóżkach, co mogło się skończyć uszkodzeniem mózgu. Wykluczono to, ale boję się, że mogło rozwinąć się później.
Czy wasze dzieci też tak mają?
2. A teraz pytanie o pieprzyki. Na pewno któreś z was usuwały te paskudztwa. Otóż mam dużego, ok. 1,5 cm pieprzyka, grudkowatego, czarno-brązowego, który zaczął rosnąć. Przestraszyłam się, bo dla mnie wygląda jak czerniak. Byłam u onkochirurga, który powiedział, że jest pewien na 100%, że to nic poważnego, ale że trzeba usunąć, bo może coś się wykluć. Powiedzcie mi, jak wygląda usuwanie pieprzyka? Czy trzeba najpierw pobrać próbkę, czy można od razu ciąć? I czy każdy pieprzyk nadaję się do usunięcia? Mi powiedzieli, że wytną, a potem dla pewności zrobią biopsję. Jakoś mi się to nie widzi. A może jest tak, że niezależnie od tego co to, usuwa się tak samo, więc nie ma znaczenia, kiedy się tę biopsję zrobi?
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:10   #1581
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Viktorej, nie podpowiem za bardzo bo moja ma 2 lata (z września jest) i jeszcze nie mówi tak ładnie. Natomiast z pamięcią Jej są śmieszne sprawy, tj idzie po coś a przynosi coś innego, wstaje po coś, zatrzymuje ją bajka i juz nie pamięta o co krzyczała przez 5 minut
Inna sprawa natomiast się ma, jeśli wystąpiły u Was jakieś problemy, które mogły się przełożyć na pamięć, w takiej sytuacji chyba poradziłabym się lekarza.

Gdy moja była mała - szczepienie wywołało u niej gwałtowne powiększenie źrenicy. pediatra zapowiedziała, że to może być sygnał niewielkiego uszkodzenia neurologicznego ale tak na prawdę efektów dowiemy się znacznie później, na etapie rozwoju ruchowego i mowy, więc jak pisałam - ja bym pogadała z lekarzem.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:10   #1582
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
1. Pierwsze do mam. Otóż mój 2,5-letni synek ma chyba problemy z pamięcią. Pamięta, co się wydarzyło wczoraj, kilka dni temu, miesiąc temu, ale nie pamięta, co mówił przed chwilą. Mówi np. "Mamo, daj herbatki", po czym wstaję i idę do kuchni, a on pyta, "a czego ja chciałem", "Co mama da?", albo wstaje po jakąś zabawkę, po chwili zatrzymuje się i pyta "A co ja chciałem?" itp. Czy to normalne? Zaczęłam panikować, bo mieliśmy problemy z nerwami w nóżkach, co mogło się skończyć uszkodzeniem mózgu. Wykluczono to, ale boję się, że mogło rozwinąć się później.
Czy wasze dzieci też tak mają?
Generalnie, to nie jest pytanie na forum, tylko do specjalisty, bo to zbyt poważne. Jeżeli tego typu zaniki pamięci zdarzają się czasami - to ok, winą jest raczej takie dziecięce roztrzepanie i chaos w łepetynce. Ale jeżeli częściej, to trzeba się temu przyjrzeć. Zaburzenia pamięci tego typu mają prawie zawsze podłoże organiczne. Zatem, może to być jakąś konsekwencją wcześniejszych problemów. Dwa, takie zapominanie co się przed chwilą chciało/robiło/mówiło, jest też częste w ADHD - tam uwaga tak szybko przeskakuje pomiędzy kolejnymi bodźcami, że trudno je zapamiętać. Teraz myślę o tym, sekundę później jestem pochłonięty tamtym, a za chwilę kolejnym czymś, a po pierwszym już nie ma śladu. Znalazłoby się jeszcze kilka przyczyn, więc powinien się temu przyjrzeć specjalista - i psycholog, i neurolog.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:22   #1583
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Viktorej - co do I pytania - najlepiej skonsultuj to z lekarzem i wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz. Bo my możemy jedynie pogdybać.
Co do pieprzyków (i nie tylko) - chyba zawsze pobierany jest wycinek do badania histopatologicznego - tak na wszelki wypadek. I robią to od razu w czasie zabiegu.

Clementinne, właśnie zdiagnozowałam u siebie ADHD
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:25   #1584
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
Clementinne, właśnie zdiagnozowałam u siebie ADHD
Gdybyś Ty wiedziała, ile rzeczy u siebie zdiagnozował każdy kształcący się lekarz albo psycholog... ;P ;P ;P (ba, takie diagnozowanie też ma nazwę )
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:34   #1585
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Koleżanka psycholog twierdzi, że ludzie dzielą się na chorych i niezdiagnozowanych I ja się z nią w 100 % zgadzam
A moją ulubioną "chorobą" jest prokrastynacja - wreszcie znalazłam usprawiedliwienie dla mojego lenistwa
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:48   #1586
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

nagaLy - to co piszesz o swojej córeczce, to chyba mniej więcej to samo. Nie wiem, może to wynik roztargnienia dziecięcego, jeżeli coś takiego istnieje

clementinne - zadałam tu te pytanie, bo chciałam się upewnić, czy to jest charakterystyczne dla dzieci w tym wieku, czy jednak mam problem. A że dobrze się czuję w waszym towarzystwie i jest tu dużo mam, uważam, że na plotkowym można o tym podyskutować .
A te zaniki zdarzają mu się kilka razy dziennie. Czasami zmuszam go, żeby sobie przypomniał co chciał i po usilnym myśleniu mu się udaje, a czasami wymyśla . Też myślałam o ADHD, ale to chyba za wcześnie na taką diagnozę .

kulkam - dzięki

Dzięki za pomoc. Skonsultuję się z neurologiem. Zobaczę, co powie .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:22   #1587
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Owszem miałam usuwane takie znamię. Bardzo podobne do Twojego opisu. Zwykle takie znamiona są usuwane w znieczuleniu miejscowym i po usunięciu wycinek jest badany histopatologicznie. U mnie została duża i mało atrakcyjna blizna, ponieważ znamię (czy tak zwany "pieprzyk") był wrośnięty głęboko w tkanki. Nie ma się czego bać, tylko ciąć. Im szybciej tym lepiej. Trzymam kciuki za Ciebie i synka
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:05   #1588
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Kobietki jak rozwinąć skrót (pogrubiona czcionka)?

"Kryształy Swarovski STRASS Kula rozmiar 20 mm 8558 Kolor Bl.Violet CAL/VZ"
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:25   #1589
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Kobietki jak rozwinąć skrót (pogrubiona czcionka)?

"Kryształy Swarovski STRASS Kula rozmiar 20 mm 8558 Kolor Bl.Violet CAL/VZ"

Blue Violet Comet Argent Light/Vacuum Part Coated

CAL to ichniejsza nowa odmiana efektu specjalnego, a VZ to rodzaj takiej dodatkowej powłoczki, wykończenia.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:45   #1590
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
CAL to ichniejsza nowa odmiana efektu specjalnego
Kurczę, nie wiem czy to ja jestem głupia, czy co, ale wszędzie się spotykam z określeniem typu "najnowszy efekt CAL", a u licha, taki on nowy, jak ja smukła i powabna Aż sprawdziłam i ja Swary z CAL kupowałam jeszcze w empiku, szóstki bicony, więc to musiało być w piz*** czasu temu, obstawiam, że ze 4-5 lat temu

No chyba że to jakiś nowy CAL, to znaczy, że jednak ja jestem w takim razie zakręcona ponadstandardowo

Co do nowych kolorów to słyszałam tylko przecieki dotyczące Maliblue, ale ile w tym prawdy, to kij wie

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2010-08-18 o 15:46
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.