Konsultantki Avonu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-09-08, 10:15   #1
weroniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 69

Konsultantki Avonu


Mam pytanie. Z pewnoscia ktoras z Was jest lub byla konsultantka Avonu. Powiedzcie mi szczerze: czy to sie oplaca? Moja znajoma, u ktorej kiedys zamawialam te kosmetyki zrezygnowala z tej dzialalnosci. Myslalam o tym, zeby byc konsultantka tylko po to, zeby moc dla siebie kupowac produkty i nie czekac dlugo na dostawe paczki. Zwykle kiedy kupowalam u konsultantki, to musialam czekac 2-3 tygodnie grrr... Powiedzcie mi, czy mozna byc konsultantka i kupowac raz na jakis czas, tylko dla siebie? Czy jest to jakos kontrolowane, ma sie jakies zobowiazania wobec Avonu? Z gory dzieki za odpowiedz
weroniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-08, 10:26   #2
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: Konsultantki Avonu

Moja mama jest konsultantka juz od 8 lat i ma spore zamowienia, ale kokosow z tego nie ma...
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-08, 11:26   #3
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: Konsultantki Avonu

weroniczko moja odp wkleila sie jako osobny watek ( nie wiem czemu ;/)
daje link :

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1094635944
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-08, 12:22   #4
skarbonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 128
Re: Konsultantki Avonu

Jeżeli chodzi o dochody, to trzeba się wykazać dużą operatywnością, żeby coś z tego mieć. Natomiast na pewno opłaca się być konsultantką z powodów oszczędnościowych i czasowych. Dobra strona internetowa pozwoli Ci szybko zamawiać produkty. Dwa razy w miesiącu możesz dostać paczkę bezpośrednio do domu. W innych terminach możesz ją odebrać już po dwóch dniach w punkcie konsultacyjnym Avonu. Są jeszcze sklepy dla konsultantek, w których możesz kupić kosmetyki od ręki. Jeżeli złożysz zamówienie za 160,01 zł, to dostaniesz 23% upustu i gratisową przesyłkę. Do tego darmowe katalogi, próbki, informacje o promocjach. Nie ma obowiązku zamawiania z każdego katalogu. Pytanie tylko, jak często sięgasz po kosmetyki Avonu. Te 160 zł jest czasem często "uzbierać", a w przypadku niższego zamówienia płacisz cenę z katalogu+12 zł kosztu przesyłki. Jeżeli masz tylko kilka ulubionych, to może nie warto się fatygować.
skarbonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-08, 13:17   #5
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Konsultantki Avonu

Polecam to forum:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=16217

Były już takie pytania i odpowiedzi . Więcej nie pomogę, bo nie jestem konsultantką (i nie zamierzam być - nie zamawiam za takie kwoty).

__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-08, 17:46   #6
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: Konsultantki Avonu

Weroniczka

Tak jak napisała skarbonka, tak to własnie wygląda:
skarbonka napisał(a):
Jeżeli złożysz zamówienie za 160,01 zł, to dostaniesz 23% upustu i gratisową przesyłkę. Do tego darmowe katalogi, próbki, informacje o promocjach. Nie ma obowiązku zamawiania z każdego katalogu. Pytanie tylko, jak często sięgasz po kosmetyki Avonu. Te 160 zł jest czasem ciężko "uzbierać", a w przypadku niższego zamówienia płacisz cenę z katalogu+12 zł kosztu przesyłki.

Ja byłam kiedys konsultantką Avonu to było juz dobrych pare lat temu (około ponad 4 lata temu)
Zostałam konsultantką Avonu bo skusiła mnie reklama w gazecie, na dole był druczek zgłoszeniowy, taki niezobowiązujący, ze jak chce się dowiedziec wiecej o tych kosemtykach lub zostać konsultanktą to moge ten druczek wypełnic i wysłać. I tak tez zrobiłam
Za kilka dni zadzwoniła do mnie pani, jak sie okazało moja przyszła szefowa, taka gówna konsultantka ogkręgu.
Zaprosiła mnie do siebie, zachęcająco opowiedziała na czym to wszystko polega a mi aż w głowie sie zakreciło od tych wszystkich korzysci i promocji, spodobało mi sie to wszystko wiec sie zapisałam, zapłaciłam opłate wpisową, dostałam na poczatku darmowe katalogi i pakiet próbek, i w taki oto sposób zostałam konsultantką Avonu.

Potem zaczełam sie martwić jak ja zbiore tą okresloną sumę pieniązków, aby nie płacic kosztów i aby mi sie to opłaciło i czy znajde tyle chętnych klientek. A tym bardziej, że kilka lat temu było mi łatwiej, ze wzgledu na to, że konsultantek Avonu było mniej i kosmetyki były mniej rozpowszechnione niż dzisaj, wiec zawsze jakiąś klientkę było łatwiej znaleźć. Na poczatku było troszkę trudno, potem jak już część znajomych wiedziała, ze jestem konsultantką to bylo mi łatwiej, ale zawsze trzeba sie starać, każdej klientce indywidualnie pośiwęcać chile czasu, abu była usatysfakcjonowana co równiez procentuje później dla nas, bo taka klientka może zostać naszą stałą klientką.
Ja od poczatku wiedziałam, ze kokosów na tym nie zbije ale zalezało mi na tym aby miec kosmetyki dla siebie taniej i cos troszeczke na tym skorzystać.
Zamówień nie musisz składac regularnie, ja z każdego katalogu wysyłałam zamówienie, czasami z jedengo dwa razy, to tez zależy od miesiąca, bowiem w takich miesiącach jak grudzień gdzie są Święta i Sylwester zawsze uda się wiecej nazbierać na zamówienie.
Potem dopadła mnie matura i juz nie miałam tyle czasu, aby zajmować się klientkami wiec wysyłałam zamówienie raz na jakis czas.
Chciałam odnowić moją malutką działalność na studiach ale tam to juz było grono konsultantek takich jak ja wiec stwierdziłam, że od tej pory ja bede zamawiać u innych konsultantek a nie jak do tej pory sama wysyłać zamówienia.

A teraz moja rada dla ciebie.
Jak chcesz zamawiać kosmetyki tylko dla siebie co jakiś czas, to nic na tym nie zyskasz, zniżek tez wiekszych mieć nie bedziesz a jeszcze poniesiesz opłatę za koszty.
(Zniżki dla konsultantek są indywidualne na karcie którą otrzymujesz i na niej wysyłasz zamówienie)
Są inne firmy kosmetyczne, które działają na bardziej indywidualnej zasadzie, np. Yves Rocher, oni wysyłają mi do domu katalogi i promocje co jakiś czas a ja kiedy chce to zamawiam, ponosze opłate za przesyłkę ok 6 zł i mam większe promocje i zniżki niż w sklepie.
Ostatnio zainteresowało mnie jak jest w Oriflame, ale to nie wiem dokładnie.
I pewno są inne firmy takie jeszcze.
Ale jeśli chodzi ci wyłącznie o kosmetyki Avonu to:
Jeśli chcesz się w to bardziej zaangazować, jesteś operatywna i przedsiębiorcza oraz otwarta na kontakty z ludzmi a także znajdziesz chwilke czasu, aby zajmowac się klientkami, to polecam ci zostać konsultantką Avonu. Wtedy przy większysz sumach bedziesz, miała z tego 23% dla siebie, tańsze kosmetyki, wiele promocji itp. itd.
I jeszcze jedna zaleta na koniec - ja dzięki temu, że byłam konsultantką Avonu to zrobiłam sobie kurs kosmetyczny I i II stopnia wtedy też możesz dodatkowo zarabiać malując klientki na różne wyjscia i okazje.

Ale sie rozpisałam
Mam nadzieje ze jakoś pomogłam moją wypowiedzią.
Buziaczki
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-08, 17:56   #7
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Re: Konsultantki Avonu

Nie opłaca się. Przynajmniej w moim przypadku. Od kilku miesięcy mam zamówienia powyżej 161 zł. tylko dlatego, że moja rodzinka kupuje kosmetyki. Ale nawet nie po cenie katalogowej, więc nic z tego nie mam:P
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-08, 18:34   #8
czerwone*stringi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
GG do czerwone*stringi
Re: Konsultantki Avonu/ do Zety

Zeta czy mogłabyś podać mi swojego maila, bo nie mam Outlooka? Mam do Ciebie pare pytań w związku z tymi kursami
czerwone*stringi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 06:57   #9
czerwone*stringi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
GG do czerwone*stringi
Re: Konsultantki Avonu/ do Zety

A może ktoś mi poda e-maila do Zety? Bo może ona zapomniałam o tym wątku
czerwone*stringi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 07:11   #10
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Konsultantki Avonu/ do Zety

czerwone*stringi napisał(a):
> A może ktoś mi poda e-maila do Zety? Bo może ona zapomniałam o tym wątku
Bardzo proszę jidi@interia.pl
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-09, 11:07   #11
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: Konsultantki Avonu/ do Zety

MagJa napisał(a):
> czerwone*stringi napisał(a):
> > A może ktoś mi poda e-maila do Zety? Bo może ona zapomniałam o tym wątku
> Bardzo proszę jidi@interia.pl

O wątku nie zapomniałam, tylko cały czas nie mam możliwości siedzenia na necie.
Jak masz jeszcze jakieś pytania, to pisz, maila juz znasz
Pozdrawiam.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-09, 17:22   #12
czerwone*stringi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
GG do czerwone*stringi
Re: Konsultantki Avonu/ do Zety

Napisałam już maila. Rozpisałam się Czekam na odpowiedź
czerwone*stringi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:50   #13
kozioleceqqkalisz
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konsultantki Avonu

Ja wlasnie jestem konsultantka Oriflame i narazie jestem zadowolona. Ale na poczatku wszyscy mowili ze jest super. Teraz pare rzeczy zaczelo mi przeszkadzac. Ale od poczatku.
Pomyslalam o malym dodatkowym zarobku wiec na mysl przyszlo mi Oriflame. Poczytalam w necie i szybko sie zdecydowalam. Odnalazla mnie moja obecna "Liderka" i tak przy jej pomocy jakos sie odnalzlam. Musialam zaplacic wpisowe i to narazie jedyne koszty jakie mialam poniesc. W Ori kazdy kosmety ma przypisane tak zwane PP czyli Punkty Promocyjne. I tak np. korektor za 12.90 zl ma 5 PP. Chodzi o to ze jezeli uda ci sie uzbierac min 100 PP masz z tego wiele przywilejow. Dostajesz powoli rosnace rabaty, darmowa przesylke, probki itp. czyli podobnie jak w Avonie. Z tym ze tutaj nie konczy sie kariera konsultantki. U nas nie mozesz sama zapisac sie do Ori. Zapisac musi cie jakas konsultantka (np. ja) I jak trafisz na fajna osobe to ona pomoze ci w pierwszych terminach trwania katalogu. Bedzie cie informowala o jakis promocjach. Np. Jezeli przez 3 katalogi, czyli np. katalog nr 9. 10, 11 uda ci sie uzbierac powyzej 100PP to otrzymasz torbe na lato.. albo koc... albo cos innego. pelno tu takich promocji.
Jezeli nie uzbierasz 100PP to musisz poniesc koszt 10 zl za przesylke, nie wazne jaka jest ciezka. a w avonie 12 zl;p

Jakby ktoras z was miala jakies pytania to pytajcie przez maila albo na gg
e-mail : 25.02@wp.pl
gg : 1205032
kozioleceqqkalisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 19:58   #14
kateS15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Konsultantki Avonu

edytowana przez moderatora

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-03-16 o 17:42
kateS15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 21:22   #15
myszucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Wink Dot.: Konsultantki Avonu

edytowane przez moderatora

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-03-16 o 17:41
myszucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 14:20   #16
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Konsultantki Avonu

myszucha wyslalam CI email!!!
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 07:42   #17
myszucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Konsultantki Avonu

A ja odpisałam
myszucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 15:25   #18
martanna20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Konsultantki Avonu

reklama

treść edytowana przez moderatora

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-03-16 o 17:40
martanna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 11:18   #19
myszucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Konsultantki Avonu

Szkolenia są super byłam w poniedziałek na jednymI teraz mam zamiar robić pokazy dla moich konsultantek
myszucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 11:53   #20
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Konsultantki Avonu

Az cieknie tu reklamą........
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 12:22   #21
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Konsultantki Avonu

Oj tak Szczególnie z tych postów pojedynczych
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 13:48   #22
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Konsultantki Avonu

myszucha mam nadzieje ze jutro mi wszystko objasnisz
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 13:53   #23
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: Konsultantki Avonu

ja kiedys bylam konsultantka avonu... kiedys kiedys....
ostatnio bylam na spotkaniu w oriflame, takim zachecajacym do zostania konsultantka. Bylo kilka dziewczyn, ktore nam wyjasnialo na czym to wszystko polega. ogolnie chodzilo o to zeby stworzyc burze mozgow nt korzysci plynacych z korzystania z kosmetykow z oriflame.
co mi sie nie podobalo?
jedna z dziewczyn : "kosmetyki z avonu sa drogie, widzialyscie ich cene? wszystkie ponad 100zl"
takich tekstow bylo kilka.
po co takie pieprzenie glupot ?
dodam ze bylo to we Wroclawiu.
nie podoba mi sie oklamywanie juz na wstepie, bo ktora z was wierzy ze w avonie sa takie drogie kosmetyki ?
kazda z firm ma swoje wady.
ale atmosfera w oriflame mnie odrzucila !
i pozniejsze dzwonienie 'liderki', ktore po pewnym czasie stalo sie meczace, bo ile razy mozna powtarzac ze sie nie ma ochoty przyjsc na spotkanie ?
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 15:04   #24
magda11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Konsultantki Avonu

Ja jestem konsultantką avonu od prawie roku i jestem bardzo zadowolona. Przesyłki dostaje się za darmo, wystarczy złożyć zamówienie za 150 zł. Dodatkowo są różne programy motywacyjne i prezenty. Jeśli ktoś z Będzina chciałby zostać konsultantką proszę o kontakt: magda_a1@vp.pl pozdrawiam
magda11111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 15:06   #25
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Konsultantki Avonu

O city mi znajome

Z racji tego,że jestes moja wspołmieszzkanka, usun ten wpis bo mod da Ci bana stałego za umieszczanie reklam
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 15:15   #26
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Konsultantki Avonu

Nie BANa, a 3 pkt karne.
Wątek zamykam - istnieje już wiele wątków poruszających ten temat.

__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 15:15   #27
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Konsultantki Avonu

jestem konsultantka od 3 lat,wg mnie sie oplaca...ja na poczatku mialam zamawiac tylko dla siebie i swojej rodziny,ale zanim sie nie obejrzalam to zamawiali i obcy....utrzymac sie z tego bym nie utrzymala,ale z zarobionego opustu zostaja mi zawsze pieniadze i kupuje kosmetyki dzieki temu nie placac za to
polecam zostanie konsultantka jesli w twoim towarzystwie takich nie ma to sie oplaca....
mozna zamawiac paczki w coku i odbiera sie po 2 dniach roboczych,mozna kupowac od reki w sklepie dla konsultantek
nie trzeba co katalog zamawiac,dopiero po roku zadnego kupowania ciebie wykreslaja
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.