Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 09:53   #1651
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Hmm... może granatowa/czarna kreska eye-liner'em? Myślę, że fajnie by to wyglądało do sztucznych rzęs . Do tego brzoskwiniowy róż na policzkach i delikatne, różowe usta !
no właśnie wolałabym uniknąć eye-linera ponieważ używałam g na wszelkie osiemnastki i inne imprezy
teraz właśnie bardziej obstawiałabym cienie, choć nie mam z nimi zbyt dużego obycia więc czekam na rady : )
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 10:35   #1652
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
no właśnie wolałabym uniknąć eye-linera ponieważ używałam g na wszelkie osiemnastki i inne imprezy
teraz właśnie bardziej obstawiałabym cienie, choć nie mam z nimi zbyt dużego obycia więc czekam na rady : )
Skoro tak, to pomaluj górna powiekę beżowym/srebrnym, jasnym cieniem, a zewnętrzny kącik i załamanie powieki- granatowym ! Taki trick powiększa optycznie oko ! Jeśli pomalujesz oczy tak mocno, usta pozostaw delikatnie różowe .

http://cleo80.blox.pl/resource/aniaokologo.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-il2Zo1yYNY...0/IMGP4835.JPG
http://cleo80.blox.pl/resource/edziastep3.jpg
http://i711.photobucket.com/albums/w...anail/7-35.jpg
http://www.paulamariaclara.eu/wp-con...8/79255349.jpg
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:12   #1653
Wenus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Unhappy Kilka pytań, makijaż oraz sukienka.

Witam.

Szczerze nie bardzo wiedziałam gdzie temat założyć, więc postanowiłam tutaj z nadzieją że uzyskam odpowiedź na moje pytania.


Potrzebuję podkładu, fluidu jasnego do cery dość mieszanej dobrze kryjącego.
Cerę na czole mam nieco suchą, na nosie znów tłustą w innych 'partiach' twarzy normalną raczej. Cena nie gra roli, mogłybyście coś dobrego polecić dziewczynki?
Rzadko kiedy używam fluidu i niestety nie wiem jaki dobrze dopasować.

Następna sprawa, potrzebuję również tuszu do rzęs, pogrubiającego, wydłużającego i podkręcającego rzęsy. Cena również nie gra roli ale tak maksymalnie 50złotych.
Zazwyczaj używam tuszy z Avonu ale nie są one zbyt dobre, jakieś inne propozycje?

Teraz coś związanego z sukienką, na studniówkę.
Czy zestaw: czarna sukienka bombka z czerwoną kokardą, czarne bolerko, czerwone buty na obcasie oraz czerwona mała torebka będą odpowiednim wyborem?
Dodam, że ciężko jest mi znaleźć w miarę ładnie się prezentującą sukienkę a jedna właśnie czarna z czerwoną kokardką mi wpadła w oko nieźle.
Czy takie kolory nadają się w ogóle na studniówkę?

Oraz jakie dodatki najlepiej zakupić do takiego zestawu?


Co do kosmetyków, możecie dodatkowo dopisać gdzie najłatwiej jest zakupić daną rzecz.

Pozdrawiam wizażystki,
Wenus18
Wenus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:32   #1654
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kilka pytań, makijaż oraz sukienka.

Do jasnej anielki czy nie można użyć wyszukiwarki tylko zakładać nowy wątek?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373159&page=4
http://www.smaczny.wizaz.pl/forum/sh...php?p=31312738
__________________


Edytowane przez ancyk88
Czas edycji: 2012-01-08 o 17:34
ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:56   #1655
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kilka pytań, makijaż oraz sukienka.

Bo to chyba każdy chce się czuć wyróżniony i mieć własny wątek
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:58   #1656
Wenus18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Kilka pytań, makijaż oraz sukienka.

Przepraszam bardzo, ale czy ja pytam o makijaż do sukienki?
Albo czy chcę abyście mi doradzili jaki kolor sukienki by mi pasował?

Jedno pytanie zadałam związane ze studniówką i już się czepiają, co za ludzie.
Wenus18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:32   #1657
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Kilka pytań, makijaż oraz sukienka.

Cytat:
Napisane przez Wenus18 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale czy ja pytam o makijaż do sukienki?
Albo czy chcę abyście mi doradzili jaki kolor sukienki by mi pasował?

Jedno pytanie zadałam związane ze studniówką i już się czepiają, co za ludzie.
No tak, bo najlepiej zaśmiecać forum niepotrzebnymi wątkami. Linki dotyczą spraw studniówkowych nie tylko makijaży. Co do podkładu i tuszu są już wątki i KWC. Więc nie weem o co ci chodzi
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 22:04   #1658
ancyk88
Zadomowienie
 
Avatar ancyk88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Home xD
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kilka pytań, makijaż oraz sukienka.

Cytat:
Napisane przez Wenus18 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale czy ja pytam o makijaż do sukienki?
Albo czy chcę abyście mi doradzili jaki kolor sukienki by mi pasował?

Jedno pytanie zadałam związane ze studniówką i już się czepiają, co za ludzie.
Jakbyś pofatygowała się i otworzyła zalinkowane przeze mnie strony to byś się dowiedziała że Ci odpisałyśmy i skierowałyśmy do właściwych stron.
__________________

ancyk88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 22:07   #1659
MadameMad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Stylizacja studniówkowa - pomocy!

Doszłam do wniosku, że z makijażem skupię się wyłącznie do eyelinera. Mam ciemną karnację i dosyć wyraźne rysy twarzy, więc tak chyba byłoby najlepiej, najbezpieczniej. Uważacie, że to dobry pomysł? Buziaki.
MadameMad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 22:14   #1660
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Stylizacja studniówkowa - pomocy!

Miałam zaproponować eyeliner a to z tego względu, ze sukienka sama w sobie jest taka właśnie ozdobna i przesadny make-up wyglądałby tanio.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 15:31   #1661
maryy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny a co sądzicie o makijażu w odcieniach szarości do pomarańczowej sukienki i fioletowego żakietu ?
maryy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 22:36   #1662
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez maryy90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o makijażu w odcieniach szarości do pomarańczowej sukienki i fioletowego żakietu ?
Myślę, że będzie pasować .
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 23:04   #1663
Kejti_el
Raczkowanie
 
Avatar Kejti_el
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: prawdopodobnie z własnego łóżka:)
Wiadomości: 351
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez maryy90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o makijażu w odcieniach szarości do pomarańczowej sukienki i fioletowego żakietu ?
zależy jaki to fiolet, bo jeśli oba kolory (fiolet i pomarańcz) są ciepłe to raczej postawiłabym na makijaż w ciepłej tonacji
Kejti_el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:26   #1664
majka1004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Studniówka

Hey! wiem, że na ten temat jest wiele wątków, ale nie mogę znaleźć nic co odpowiedziałoby na moje pytania. Otóż w tym roku mam dwie studniówki, tydzień po tygodniu. Bardzo chciałabym się Was poradzić! Na pierwszą idę jako osoba towarzysząca, sukienke mam krótką, szarą, czarne buty, czarna torebka. Mam jasną karnację i naturalne długie blond wlosy. Sukienka jest na jedno ramie, wiem ze do takich pasują upięcia na jedną stronę, najczęściej z loczków. Tylko że mi się loki nie trzymają! Jaką fryzurę proponujecie? I jakie paznokcie? Co sądzicie o takich: http://www.google.pl/imgres?q=czarne...&tx=100&ty=103 tylko ze bez tylu cyrkonii. No i jaki makijaz?
Teraz sprawa drugiej studniówki. Tym razem mojej. Mam na nią długą sukienke, w kolorze fuksji, również na jedno ramię. Do tego też czarne buty i czarna torebka. Tutaj mam problem z paznokciami. czy czarne beda odpowiednie? czy cos innego? no i znow jaki makijaz? i jeszcze tak myslalam o kolczykach, chce zeby byly czarne, ale nie wiem w jakim kształcie. do tego czarny pierscionek z materiałowym kwiatem, bo na ramieniu od sukienki takie są ale w kolorze sukienki no i mysle ze by to pasowało. Co o tym wszystkim sądzicie? proszę o rady!
i jeszcze jedno pytanie. Czy lepiej wydać pieniądze na makijaż u kosmetyczki czy na zakup kosmetyków? z góry dziekuję!
majka1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 22:23   #1665
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez majka1004 Pokaż wiadomość
Hey! wiem, że na ten temat jest wiele wątków, ale nie mogę znaleźć nic co odpowiedziałoby na moje pytania. Otóż w tym roku mam dwie studniówki, tydzień po tygodniu. Bardzo chciałabym się Was poradzić! Na pierwszą idę jako osoba towarzysząca, sukienke mam krótką, szarą, czarne buty, czarna torebka. Mam jasną karnację i naturalne długie blond wlosy. Sukienka jest na jedno ramie, wiem ze do takich pasują upięcia na jedną stronę, najczęściej z loczków. Tylko że mi się loki nie trzymają! Jaką fryzurę proponujecie? I jakie paznokcie? Co sądzicie o takich: http://www.google.pl/imgres?q=czarne...&tx=100&ty=103 tylko ze bez tylu cyrkonii. No i jaki makijaz?
Teraz sprawa drugiej studniówki. Tym razem mojej. Mam na nią długą sukienke, w kolorze fuksji, również na jedno ramię. Do tego też czarne buty i czarna torebka. Tutaj mam problem z paznokciami. czy czarne beda odpowiednie? czy cos innego? no i znow jaki makijaz? i jeszcze tak myslalam o kolczykach, chce zeby byly czarne, ale nie wiem w jakim kształcie. do tego czarny pierscionek z materiałowym kwiatem, bo na ramieniu od sukienki takie są ale w kolorze sukienki no i mysle ze by to pasowało. Co o tym wszystkim sądzicie? proszę o rady!
i jeszcze jedno pytanie. Czy lepiej wydać pieniądze na makijaż u kosmetyczki czy na zakup kosmetyków? z góry dziekuję!
1 studniówka: jeżeli sukienkę masz szarą, to w makijażu i paznokciach postawiłabym na mocny kolor, aby nie było nudno. Możesz wybierać spośród wielu odcieni: zieleń, róż, czerwień, fiolet, niebieski...

2 studniówka: proponowałabym delikatny (szary, beżowy) cień i mocną, zdecydowaną kreskę eye-liner'em, do tego delikatne usta. Paznokcie pomalowałabym na czarno, lub delikatnie, np. na beżowo.

Jeżeli kupisz kosmetyki, będziesz mogła z nich korzystać przez długi czas, będą Ci służyły i poprzez ich używanie będziesz mogła rozwijać swoje makijażowe zdolności. Będzie to edukacyjne ! A jeżeli makijaż wykona Ci wizażystka, to będziesz miała świetny make-up, ale nie będziesz mogła poćwiczyć ! Jeżeli umiesz się malować, radziłabym, abyś sama wykonała sobie makijaż, jeśli nie, to możesz pójść do wizażystki !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 00:32   #1666
majka1004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studniówka

dzięki za rady! czyli pomimo czarnych butów i torebki do szarej sukienki mogę wybrać całkiem inny lakier? lepiej pomalować swoje naturalne lakierem na jeden kolor, czy robić coś żelem? właśnie postanowiłam wczoraj że kupię kosmetyki tylko nie wiem jakie. Nie chcę jakichś strasznie drogich, ale nie chcę też byle jakich. muszę poszukać!
majka1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:13   #1667
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez majka1004 Pokaż wiadomość
dzięki za rady! czyli pomimo czarnych butów i torebki do szarej sukienki mogę wybrać całkiem inny lakier? lepiej pomalować swoje naturalne lakierem na jeden kolor, czy robić coś żelem? właśnie postanowiłam wczoraj że kupię kosmetyki tylko nie wiem jakie. Nie chcę jakichś strasznie drogich, ale nie chcę też byle jakich. muszę poszukać!
Oczywiście, że mino szarej sukienki możesz pomalować pazury na szalony kolor! To stworzy fajny kontrast, który nie będzie wyglądał nudno ! Ja pomalowałabym paznokcie na jeden, mocny kolor (np. fuksja)!

http://www.placefornails.pl/wp-conte...lor_fuksja.jpg
http://niespodzianka.pl/presents/166...b19f62caf1.jpg
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 13:01   #1668
majka1004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studniówka

rzeczywiście, myślę, że będzie super wyglądać! teraz trzeba wybrać się na poszukiwania lakieru! a wtedy do takich pazurków jaki makijaż?
majka1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 14:26   #1669
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Studniówka

cześć dziewczyny, mam pytanie i proszę o odpowiedz specjalistek. Wiec tak chcę się wymalowac na swój własny ślub, i tu nie chodzi o to że chcę zaoszczędzić na makijażystce ale oto że wiem że u mnie w mieście wiekszość się nie przykłada do pracy, i wiem też to że nikt tak jak ja nie zamaskuje sobie niedoskonałości cery.
Ale pytania mam następujące:
Jakich kosmetyków użyć by mi makijaż nie spłynął? (nie chcę wygladać jak milion dolarów ale jak trylion dolarów), nigdy mnie nie zawiódł Revlon color stay
Jaką bazę pod ten podkład?
Jaka baza pod cienie do powiek? mam bardzo przetłuszczajace się powieki
Jakie cienie do powiek będą najlepsze?
Ogólnie jakimi kosmetykami wy byście się wymalowały??
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 16:44   #1670
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez majka1004 Pokaż wiadomość
rzeczywiście, myślę, że będzie super wyglądać! teraz trzeba wybrać się na poszukiwania lakieru! a wtedy do takich pazurków jaki makijaż?
Delikatny, np. beżowy cień na całą powiekę, czarna, klasyczna kreska eye-liner'em. Usta mocne, różowe, podobne do odcienia lakieru na paznokciach !

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, mam pytanie i proszę o odpowiedz specjalistek. Wiec tak chcę się wymalowac na swój własny ślub, i tu nie chodzi o to że chcę zaoszczędzić na makijażystce ale oto że wiem że u mnie w mieście wiekszość się nie przykłada do pracy, i wiem też to że nikt tak jak ja nie zamaskuje sobie niedoskonałości cery.
Ale pytania mam następujące:
Jakich kosmetyków użyć by mi makijaż nie spłynął? (nie chcę wygladać jak milion dolarów ale jak trylion dolarów), nigdy mnie nie zawiódł Revlon color stay
Jaką bazę pod ten podkład?
Jaka baza pod cienie do powiek? mam bardzo przetłuszczajace się powieki
Jakie cienie do powiek będą najlepsze?
Ogólnie jakimi kosmetykami wy byście się wymalowały??
Hmm... słyszałam, że są specjalne spray'e, którymi spryskuje się twarz po wykonaniu całego makijażu i to sprawia, że makijaż bardzo długo się utrzymuje w nienaruszonym stanie.

Co do bazy, to ja polecam Hean, Stay On, Eyeshadow Base (Baza pod cienie).

Rewelacyjnymi cieniami są cienie Inglota. Dostępne są różne wykończenia (np. mat, brokat), więc jest w czym wybierać. Kolorów jest mnóstwo ! Ich jakość jest fantastyczna !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:11   #1671
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Delikatny, np. beżowy cień na całą powiekę, czarna, klasyczna kreska eye-liner'em. Usta mocne, różowe, podobne do odcienia lakieru na paznokciach !

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



Hmm... słyszałam, że są specjalne spray'e, którymi spryskuje się twarz po wykonaniu całego makijażu i to sprawia, że makijaż bardzo długo się utrzymuje w nienaruszonym stanie.

Co do bazy, to ja polecam Hean, Stay On, Eyeshadow Base (Baza pod cienie).

Rewelacyjnymi cieniami są cienie Inglota. Dostępne są różne wykończenia (np. mat, brokat), więc jest w czym wybierać. Kolorów jest mnóstwo ! Ich jakość jest fantastyczna !
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz, a powiedz mi gdzie mogę dostać taką bazę ponieważ nie kojarzę jej z żadnej z drogerii.
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 22:09   #1672
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Studniówka

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz, a powiedz mi gdzie mogę dostać taką bazę ponieważ nie kojarzę jej z żadnej z drogerii.
Ta baza pod cienie jest dostępna w małych, osiedlowych drogeriach, lub w internecie ! Cieszę się, że mogłam pomóc !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 16:29   #1673
madziaa189
Raczkowanie
 
Avatar madziaa189
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 331
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej, może i mi coś doradzicie?
W sobotę mam studniówkę i postanowiłam umalować się sama.
Sukienkę już mam, dodatki też.
Czy uważacie że taki makijaż sprawdziłby się u mnie? A może jednak coś innego, delikatniejszego?
Zdjęcia strasznie przekłamują kolory... Torebka w rzeczywistości jest bordowa.
Aha nie zwracajcie uwagi na rajstopy, lecą do wymiany. Akurat innych nie miałam pod ręką podejrzewam że będą cieliste.
Z góry dzięki za wszelkie rady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000791.jpg (77,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6297855625.jpg (22,9 KB, 41 załadowań)
__________________
Summer aupair we Fracji? We'll see...

Aparatka od:
20.11.07- dół, metal
06.03.08-góra, metal


madziaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 16:45   #1674
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez madziaa189 Pokaż wiadomość
Hej, może i mi coś doradzicie?
W sobotę mam studniówkę i postanowiłam umalować się sama.
Sukienkę już mam, dodatki też.
Czy uważacie że taki makijaż sprawdziłby się u mnie? A może jednak coś innego, delikatniejszego?
Zdjęcia strasznie przekłamują kolory... Torebka w rzeczywistości jest bordowa.
Aha nie zwracajcie uwagi na rajstopy, lecą do wymiany. Akurat innych nie miałam pod ręką podejrzewam że będą cieliste.
Z góry dzięki za wszelkie rady!
Piękna sukienka ! Myślę, że taki makijaż będzie pasował i fajnie będzie współgrał z całością ! Szminkę wybierz w ciepłym, niezbyt mocnym odcieniu czerwieni. Nie zapomnij nałożyć odrobiny brzoskwiniowego różu i delikatnie podkreśl brwi !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 21:15   #1675
madziaa189
Raczkowanie
 
Avatar madziaa189
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 331
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez DreamQueen Pokaż wiadomość
Piękna sukienka ! Myślę, że taki makijaż będzie pasował i fajnie będzie współgrał z całością ! Szminkę wybierz w ciepłym, niezbyt mocnym odcieniu czerwieni. Nie zapomnij nałożyć odrobiny brzoskwiniowego różu i delikatnie podkreśl brwi !
Dziękuję, sukienka jest z top secret, chyba w tej chwili nawet sporo przeceniona
Chciałabym prosić o radę w sprawie kosmetyków, a szczególnie tej szminki, bo trudno mi dobrać odpowiedni odcień, a ten na zdjęciu jest fantastyczny! Może jakieś konkretne, sprawdzone typy?
__________________
Summer aupair we Fracji? We'll see...

Aparatka od:
20.11.07- dół, metal
06.03.08-góra, metal


madziaa189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 22:01   #1676
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez madziaa189 Pokaż wiadomość
Dziękuję, sukienka jest z top secret, chyba w tej chwili nawet sporo przeceniona
Chciałabym prosić o radę w sprawie kosmetyków, a szczególnie tej szminki, bo trudno mi dobrać odpowiedni odcień, a ten na zdjęciu jest fantastyczny! Może jakieś konkretne, sprawdzone typy?
Hmm... pójdź do drogerii i pooglądaj czerwone szminki. Wybieraj te bez niebieskiego pigmentu, a z pomarańczowym, wybieraj te jaśniejsze ! Zapytaj ekspedientkę !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:20   #1677
cerr
Raczkowanie
 
Avatar cerr
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: jamaica
Wiadomości: 99
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej kobietki mam wielki dylemat co zrobić z makijażem na studniówkę, sukienka w załączniku buty i torebka jak na tym drugim zdjęciu, złota biżuteria, jakieś propozycje co do make-up'u ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10C07BBBE_large.jpg (65,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2290.jpg (114,3 KB, 41 załadowań)
__________________
56 ->55-> 51

SŁODYCZOWO-FASTFOODOWO-CHIPSOWY ODWYK

http://bemylittlestar.tumblr.com/

od 17.09.12 studentka dietetyki na Birmingham City University

cerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:37   #1678
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez cerr Pokaż wiadomość
Hej kobietki mam wielki dylemat co zrobić z makijażem na studniówkę, sukienka w załączniku buty i torebka jak na tym drugim zdjęciu, złota biżuteria, jakieś propozycje co do make-up'u ?
Fajnie pasowałby make-up z odrobiną złota! Nałóż na powieki błyszczący, złoty cień i namaluj kreski czarnym eye-liner'em ! Usta delikatne, policzki lekko zaróżowione !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:53   #1679
magda1789
Przyczajenie
 
Avatar magda1789
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

czesc dziewczyny

Jaki makijaz dla osoby z dwoma roznymi kolorami oczu tzn jedno jasno zielone, drugie ciemno brazowe. Będę malować siostrę na studiówke, jest blondynka ze slicznymi, dlugimi, wlosami. Kupila fioletowa sukienke i do tego czarne dodatki.
A jaki makijaz dla niej jak ma dwa oczy rozne? Pomozcie, bo nie mam pomyslu;p
__________________
"[Czym] w ryju świni złota obrączka,
[tym] piękna kobieta, ale bez rozsądku."
magda1789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 19:44   #1680
maracuy
Raczkowanie
 
Avatar maracuy
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Proszę o pomoc!
W piątek mam pierwszą studiówkę, idę jako osoba towarzysząca
Sukienkę mam prostą, w kolorze ecru. Na plecach ma srebrny zip.
http://static2.iwoman.pl/i/galeria/210/12/352978.jpg
Buty są kolorze nude
http://static.zara.net/photos//2011/...=1306336699110
Mam zielone oczy, włosy proste, długie (za stanik) ciemny blond.

Macie jakieś propozycję?
maracuy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.