Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 19:22   #1
Carmenaa
Raczkowanie
 
Avatar Carmenaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 44

Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?


Witam wszystkie wizażanki
Zakładam nowy temat, ponieważ mam pewien problem z dobraniem kosmetyku..
Nie wiem,czy był juz podobny temat ,tak więc z góry przepraszam, ale nie jest łatwo przeglądnąć tyle wątków

Otóż potrzebuję jakiegoś podkładu, najlepiej kremu z lekkim podkladem,gdyż ze względu na swój wiek nie chcę niszczyć zbytnio skóry. Cerę mam mieszaną, trądzik jest niewielki, ale mam liczne przebarwenia. Używałam przez pewien czas kremu z lekkim podkładem firmy Nivea Visage Young, który miał mieć kolor naturalny , lecz dla mie był za ciemny. A karnację mam bardzo jasną. Zależy mi,aby znaleźć dobry kosmetyk o naturalnym kolorze , nie zatykający porów, matujący i nie niszczący skóry No i żeby cena nie była powalająca Czyli podsumowując : chodzi mi o delikatny podkład matujący , dostępny w drogerii , nie z katalogów(na zamówienie).

Z góry dzięki za pomoc ;*
__________________
` Każdego dnia żyj pełnią życia.
Czasu , który masz , jutro może zabraknąć..
Carmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:40   #2
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

no ja bardzo lubiłam podkłady z Lirene
lekkie są, nie zatykają porów, nie niszczą cery, są niedrogie, nie dają efektu maski.
nowy-podklad-lirene-tiramisu.jpg
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:43   #3
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-make-up.html

ja uzywam aktualnie tego, cena nie wielka, wydajny, mam tlusta cere i sprawdza sie dobrze nie zapycha mnie, matuje, dobrze kryje, ogolnie jestem zadowolona, chociaz mogloby byc lepiej...
aaaa w drogeri dostepny, ja go kupilam w "naturze" zapomnialam dodac, ze jest to podroba maybelline mat muss...

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2011-12-28 o 19:49
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:24   #4
patriszka
Raczkowanie
 
Avatar patriszka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 46
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

Nie wiem czy szukam akurat czegoś takiego, ale ja znam, jeszcze tutaj nie wymieniony krem- podkład z Ziaji ( z tego co pamietam to była ziaja nuno, technologia przeciw pryszczom ?)
Dostepne w drogeriach, cena mniejsza niż 10 zł. Z tego co pamietam jest mało odcieni dostepnych bo tylko 2, ale może akurat Tobie spasuje.
patriszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:41   #5
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

Wygładzający Oriflame very me, bardzo delikatny efekt i ładnie wygładza. Do tego pięknie pachnie
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:24   #6
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

Polecam Revlon - Beyond Natural, będący tańszym odpowiednikiem Estee Lauder Day Wear. Po wyciśnięciu jest miały, a gdy zaczyna się go rozprowadzać zmienia kolor na cielisty

Oriflame Very me niekoniecznie polecam, tzn. przynajmniej jeśli chodzi o moje doświadczenia to po tygodniu stosowania zaczęły mi się zapychać pory. Skutkowało to wielkimi bolącymi bułami i pryszczami. Natomiast stosowany od czasu do czasu dobrze się sprawdzał.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 11:27   #7
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html

polecam ten krem
niestety odcienie są tylko dwa: dla jasnej i średniej karnacji, ale moje koleżanki bardzo sobie chwalą
ja oczywiście też (używam do średniej karnacji)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 13:28   #8
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Pokaż wiadomość
Polecam Revlon - Beyond Natural, będący tańszym odpowiednikiem Estee Lauder Day Wear. Po wyciśnięciu jest miały, a gdy zaczyna się go rozprowadzać zmienia kolor na cielisty

Oriflame Very me niekoniecznie polecam, tzn. przynajmniej jeśli chodzi o moje doświadczenia to po tygodniu stosowania zaczęły mi się zapychać pory. Skutkowało to wielkimi bolącymi bułami i pryszczami. Natomiast stosowany od czasu do czasu dobrze się sprawdzał.
Ja stosuję very me właśnie od czasu do czasu, dlatego nie zauważyłam żeby mnie zapychał, ale wierzę na słowo
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:50   #9
kaszankazmlekiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 39
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

A ja polecam BB Cream, uzywam skin79 i skinfood innych jechszcze nie probowalam... te pieknie pielegnuja skore, nawilzaja i kryja jak podklad (mam tlusta tradzikowa cere)
kaszankazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 14:47   #10
iloveyoumore
Przyczajenie
 
Avatar iloveyoumore
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 16
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...akteryjny.html
Używałam 2 lata temu w gimnazjum Mi pasował, mam cerę mieszaną, w tamtym czasie miałam też gdzieniegdzie niedoskonałości i kremik je wspaniale zakrywał. Jest ultralekki! W ogóle nie zapycha. Są 3 odcienie, ja używałam waniliowy i był dość jasny, choć załapywał pomarańcz przy dużej ilości. Słyszałam, że kolor 003 piaskowy jest od niego jaśniejszy. Warto spróbować, polecam. Do niego można dokupić korektor na większe krostki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wypryskom.html

Ogromnymi zaletami podkładu z kremem, jakże i korektora jest cena. Podkład w Rossmanie 6 zł, korektor chyba 4
Więc nie masz nic do stracenia. Podkład jest z kremem, więc nie trzeba używać pod niego żadnego innego kremu. W dodatku jest antybakteryjny, tak samo jak korektor
__________________
Nie ma słońca w świecie pozbawionym uczuć.
iloveyoumore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:42   #11
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Krem z lekki podkładem / podkład dla nastolatki ?

Cytat:
Napisane przez Carmenaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki
Zakładam nowy temat, ponieważ mam pewien problem z dobraniem kosmetyku..
Nie wiem,czy był juz podobny temat ,tak więc z góry przepraszam, ale nie jest łatwo przeglądnąć tyle wątków

Otóż potrzebuję jakiegoś podkładu, najlepiej kremu z lekkim podkladem,gdyż ze względu na swój wiek nie chcę niszczyć zbytnio skóry. Cerę mam mieszaną, trądzik jest niewielki, ale mam liczne przebarwenia. Używałam przez pewien czas kremu z lekkim podkładem firmy Nivea Visage Young, który miał mieć kolor naturalny , lecz dla mie był za ciemny. A karnację mam bardzo jasną. Zależy mi,aby znaleźć dobry kosmetyk o naturalnym kolorze , nie zatykający porów, matujący i nie niszczący skóry No i żeby cena nie była powalająca Czyli podsumowując : chodzi mi o delikatny podkład matujący , dostępny w drogerii , nie z katalogów(na zamówienie).

Z góry dzięki za pomoc ;*

Ja polecam podkład Galenica z serii aquasublime http://www.aptekavolfarm.pl/return/1/page_start/0. Tak naprawdę to jest krem koloryzujący, który nie daje efektu maski, a wyrównuje koloryt skóry. Z tego co kojarzę są dwa odcienie - w tym jeden jasny, który pewnie będzie w sam raz dla Ciebie
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.