Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-26, 19:40   #1951
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka¿ wiadomo¶æ
A mozna wiedzieæ sk±d zamawia³a¶? Po ostatnim encanto czajê sie na ten Inoar ale owszem na odlewki bo najpierw chce go wypróbowaæ.


Sent from my iPad using Tapatalk
jeszcze nie zamówi³am, najpierw muszê siê dogadaæ z fryzjerem, czy mi zrobi jak co¶ bêdê zamawiaæ z all zestaw za 380 z³, od jakiej¶ hurtowni chyba, bo bojê siê odlewek, w³osy mam jedne, ju¿ wolê przep³aciæ ni¿ kupiæ jakie¶ rozcieñczone co¶
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-27, 08:32   #1952
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
robi³a¶ sama cocochoco czy u fryzjera?

Jak sama to mo¿e co¶ zrobi³a¶ nie tak jak trzeba? Za s³aba/mocna prostownica , za ma³o produktu? Ile czasu minê³o od ostatniego rozja¶niania?
Robi mi mama, prostownica na 230 stopni i zawsze dajemy du¿o produktu, rozja¶nia³am w wakacje, a zabieg robiony by³ w listopadzie.

Ja po kazdym zabiegu mia³am w³osy zniszczone, czy robi³am coco czy encanto, natomiast teraz zauwazy³am ¿e zdecydowanie gorzej jest gdy mam mocniej rozja¶nione w³osy.

Ja mam takie w³osy s³abe po prostu, farbowanie je niszczy a co dopiero takie co¶..

Czy która¶ z was robi³a mo¿e true keratin?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-27, 09:45   #1953
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Robi mi mama, prostownica na 230 stopni i zawsze dajemy du¿o produktu, rozja¶nia³am w wakacje, a zabieg robiony by³ w listopadzie.

Ja po kazdym zabiegu mia³am w³osy zniszczone, czy robi³am coco czy encanto, natomiast teraz zauwazy³am ¿e zdecydowanie gorzej jest gdy mam mocniej rozja¶nione w³osy.

Ja mam takie w³osy s³abe po prostu, farbowanie je niszczy a co dopiero takie co¶..

Czy która¶ z was robi³a mo¿e true keratin?
Rozjasnianych wlosow nie powinno sie robic na takiej wysokiej temperaturze.
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:02   #1954
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Robi mi mama, prostownica na 230 stopni i zawsze dajemy du¿o produktu, rozja¶nia³am w wakacje, a zabieg robiony by³ w listopadzie.
no wiesz, jak masz zniszczone w³osy i robisz 230 st to ja ju¿ nie mam pytañ... w³a¶nie takie osoby psuj± renomê KP, które jak widaæ nie do koñca wiedz± jak obs³u¿yæ siê z produktem
230 st to tylko bardzo zdrowe lub grube (i zdrowe) w³osy
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:36   #1955
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

210 to max przy rozja¶nionych w³osach. Ja nawet wole u¿yæ 190 i mieæ spokojn± g³owê
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-27, 14:50   #1956
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
210 to max przy rozja¶nionych w³osach. Ja nawet wole u¿yæ 190 i mieæ spokojn± g³owê
dokladnie, ja robi³am rozja¶niane na 215 st ale na drugi raz zrobiê 210, bo te zniszczone koñce mo¿e siê zrobi³y w zwi±zku z za wysok± temperatur±, tym bardziej, ¿e inoar robi siê na ni¿szych temperaturach ni¿ encanto, kativê itd
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-28, 10:44   #1957
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

no ja nie wiem, nie mam "bia³ych" w³osów, tylko normalny blond poziom 10, zreszt± czy mia³am ciemniejsze w³osy nawet to i tak nie by³y ³adne po zabiegu..
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 10:55   #1958
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie chodzi o to, jaki jest poziom wlosow, tylko o to, w jakim sa stanie. Mocne rozjasnianie wlosow bardzo je wytrawia - niszcza sie bardziej. Jesli ciemniejsze wlosy tez mialas zniszczone, a dodatkowo same w sobie s± dosc cienkie - wtedy trzeba zmniejszyc temperature zabiegu.
Z tym, ze na zadnej ulotce do Encanto ja takiego zapisu nie znalazlam, dopiero potem w internecie, gdzies przy okazji. Przy Kativie bylo to napisane, wiec mozliwe, ze ulotka do Choco tez to pominê³a :/
Moze stad sie biora te problemy z zabiegami i poniszczone wlosy... W koncu nie ma co wymagac od kazdej osoby robi±cej KP, zeby przegladala ten w±tek.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-28, 11:08   #1959
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
no ja nie wiem, nie mam "bia³ych" w³osów, tylko normalny blond poziom 10, zreszt± czy mia³am ciemniejsze w³osy nawet to i tak nie by³y ³adne po zabiegu..

Ale nie masz w³osów zdrowych i grubych. Nawet naturalne czarne w³osy czasami prosz± siê o 200*. Tu nie ma znaczenia kolor, tylko stan. Nawet super zdrowe, naturalne w³osy nie musz± byæ grube. 230* dla takich w³osów, to zabójstwo. A rozja¶nienie uwra¿liwia w³osy bez wzglêdu na to, czy po rozja¶nieniu s± dwa, czy siedem tonów ja¶niejsze, wiêc nawet je¿eli rozja¶niane w³osy s± grube, to trzeba nieco zmniejszyæ temperaturê prostowania, bo mimo wszystko bardziej dostaj± po ty³ku.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-29, 11:51   #1960
agatabudnicka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Moja kolezanka by³a ostatnio na takim zabiegu, i ma tak piêkne w³osy ¿e a¿ nie mogê siê napatrzeæ, ciekawe jak d³ugo utrzyma jej siê taki efekt.
agatabudnicka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-29, 13:29   #1961
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez agatabudnicka Poka¿ wiadomo¶æ
Moja kolezanka by³a ostatnio na takim zabiegu, i ma tak piêkne w³osy ¿e a¿ nie mogê siê napatrzeæ, ciekawe jak d³ugo utrzyma jej siê taki efekt.

A czym mia³a robione, wiesz mo¿e?



Dziewczyny bêdê zamawia³a alfaparf
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 14:15   #1962
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
A czym mia³a robione, wiesz mo¿e?



Dziewczyny bêdê zamawia³a alfaparf
czyli jednak bêdziesz co¶ nowego testowaæ koniecznie daj znaæ jak ju¿ zrobisz zabieg
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-29, 16:04   #1963
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No baaaa fryzjerzy maja orginalne produkty i zawsze jest jakas pewnosc ze ten zabieg wyjdzie i nie narobi szkód . A allegro i te hurtownie internetowe z keratynami to najwiekszy syf , mieszaja , dolewaja jednym slowem be³t keratyno-podobny , pozniej jak sie przejedzie taka prostownica na wysokiej tem . po calych wlosach , to lollll, te wlosy sie gotuja na tych dolewkach . Strasznie oszukuja ,
,najlepiej jest zamowic za granica zestaw keratyny
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-29, 16:31   #1964
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
czyli jednak bêdziesz co¶ nowego testowaæ koniecznie daj znaæ jak ju¿ zrobisz zabieg

Bede robi³a te¿ kole¿ance i jak co¶ zostanie (biorê 2 zestawy a robiê ostatnie 15cm w³osów u mnie i u kole¿anki 20-25), to zrobiê mamie i dam znaæ.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-29, 17:53   #1965
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny bêdê zamawia³a alfaparf
oooo, jak super!!!
Ja jak narazie to te¿ jestem sk³onna ku alfaparfie. Masz ju¿ ten produkt w rêku? Analizowa³a¶ sk³ad?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-29, 18:23   #1966
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny
Dzi¶ by³am u fryjerki zrobiæ INOAR. Efekt jest powalaj±cy!! To jest moje pierwsze keratynowe prostowanie w³osów dlatego tak sie jaram efektem <3

Mam pytanie do dziewczyn które u¿ywaj± szamponu TIGI dumb blonde. Znalaz³am ta w sk³adzie sodium chloride (na szczê¶cie jest pod koniec), dalej jeste¶cie zadowolone z szamponu? W³osy dalej s± piêkne ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wwww.jpg (76,9 KB, 108 za³adowañ)
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-29, 19:09   #1967
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Dzi¶ by³am u fryjerki zrobiæ INOAR. Efekt jest powalaj±cy!! To jest moje pierwsze keratynowe prostowanie w³osów dlatego tak sie jaram efektem <3

Mam pytanie do dziewczyn które u¿ywaj± szamponu TIGI dumb blonde. Znalaz³am ta w sk³adzie sodium chloride (na szczê¶cie jest pod koniec), dalej jeste¶cie zadowolone z szamponu? W³osy dalej s± piêkne ?


Piêkne wlosy!
Fajnie by bylo, gdybys zostala z nami na dluzej i zdawala relacje z tego, jak spisuje sie Inoar
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-30, 00:30   #1968
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
oooo, jak super!!!
Ja jak narazie to te¿ jestem sk³onna ku alfaparfie. Masz ju¿ ten produkt w rêku? Analizowa³a¶ sk³ad?

Nie, dopiero bêdê sk³adaæ zamówienie
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-30, 15:08   #1969
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Do mnie w koncu po 7 dniach doszla przesylka z true Keratin acai berry za 118ml zaplacilam 33 euro -137 zl , moim zdaniem oplaca sie , w zyciu nie dala bym za zabieg ok 300 -800 zl ● zwlaszcza ze opakowanie 118 ml starczy na ok 3 x , przeliczajac i tak jestem do przodu z kasa i pewna produktu , opakowania sa orginalne , zalokowane , 100 % bez zadnych dolewek do keratyny (tylko w pl dozwolone sa przekrety ;-))

Planuje w nastepnym tygodniu zamowic z true keratin szapon i odzywke ktore podobno " maja przedluzyc kuracje do 5 miesiecy " , zobaczymy jak wyjdzie
jak zobaczylam u nas ceny szamponu i odzywki z tej serii 190 zl przy prostowaniu w salonie , to czyste zdzierstwo
u mnie szapon i odzywka kosztuje 21 € z wysylka
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 17:23   #1970
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Do mnie w koncu po 7 dniach doszla przesylka z true Keratin acai berry za 118ml zaplacilam 33 euro -137 zl , moim zdaniem oplaca sie , w zyciu nie dala bym za zabieg ok 300 -800 zl ● zwlaszcza ze opakowanie 118 ml starczy na ok 3 x , przeliczajac i tak jestem do przodu z kasa i pewna produktu , opakowania sa orginalne , zalokowane , 100 % bez zadnych dolewek do keratyny (tylko w pl dozwolone sa przekrety ;-))

Planuje w nastepnym tygodniu zamowic z true keratin szapon i odzywke ktore podobno " maja przedluzyc kuracje do 5 miesiecy " , zobaczymy jak wyjdzie
jak zobaczylam u nas ceny szamponu i odzywki z tej serii 190 zl przy prostowaniu w salonie , to czyste zdzierstwo
u mnie szapon i odzywka kosztuje 21 € z wysylka
fajna cena a co do szamponu i od¿ywki - to jestem w szoku.. pewnie to jeszcze jakie¶ ma³e pojemno¶ci, w stylu 200-400 ml?

masz mo¿liwo¶æ zrobienia zdjêcia sk³adu tego produktu do prostowania?

Ja dzisiaj kliknê³am 2x alfaparf lisse design, zobaczymy, co z tego bêdzie. Sobie chyba jeszcze nie prostujê, w³osy mam w fajnym stanie, dobrze siê rozczesuj±. Wklejê Wam sk³ady, jak dojdzie (we wtorek powinno byæ). Przy okazji wziê³am maskê regeneruj±c± shecare z inebrya (znacie?).
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-30, 18:00   #1971
Duffi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej dziewczyny jestem ju¿ miesi±c po kp, robi³am metod± tradycyjn± encanto. Jestem bardzo zadowolona, w³osy s± nadal miêkkie, b³yszcz± siê, normalnie jak nie moje w³osy Jedynie gdy schn± naturalnie, pasma przy twarzy lekko siê wywijaj± ale mi to nie przeszkadza.W³osy myjê na zmianê BD i To³p± dla w³osów zniszczonych. Chcia³abym siê zapytaæ czy która¶ u¿ywa myd³a aleppo do w³osów; mam takie w domu i ostatnio wysmarowa³am nim w³osy i by³y bardzo fajne .
Dodajê zdjêcie, koñcówek nie ¶ciê³am po zabiegu co niestety widaæ, w przysz³ym tygodniu wybieram siê ¶ci±æ tak 4cm
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150130_122649.jpg (37,3 KB, 76 za³adowañ)
Duffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-30, 19:17   #1972
tomasso991
Przyczajenie
 
Avatar tomasso991
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: frankfurt am main
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Pewnie ze tak .. wysle ci , no wlasnie ze nie prawie 296 ml szampon +odzywka 296ml tyle samo co w pl tyle ze w pl 190 zl a u mnie za 80 zl , to jest 2x drozej a co najlepszego dziewczyny na blogach to kupuja u fryzjerow i hurtowniach za taka ogromna kase ... masakra , normalnie te zestawy nie sa tak drogie np sperej keratynowe true keratin w pl 130 zl , a ja moge kupic za 12 e czyli 48 zl i to nie jest jakis bubel , po prostu w Polsce zdzieraja z nas jak moga a kupuja za granica za grosze taka prawda , to samo ten inoar tu za 60 e w pl za 360 za ta samo pojemnosc

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Ja znam ... ja uzywam ja na przemian z ki power keratin i seliar argan , super chronia wlosy i dopieszczaja koncowki , sa takie miekkie
jakie masz opakowanie 1 l czy 500?
Bardzo dobre maski super sa po nich wlosy jeszcze jak sie okryje czepkiem i podgrzeje suszarka to bajka ...

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Musze raczej wyslac poniewaz aparat ten nie robi dobrych zdjec takim maczkiem
Acai berry
Ingredients:☠Water, Cetyl Alcohol, Hydrolyzed Keratin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cyclopentasiloxane, Amodimethicone (and) Cetrimonium Chloride (and) Trideceth-10, Steartrimonium Chloride, Mineral Oil, Glycerin, Fragrance, Collagen, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Silk Protein, Euterpe Oleracea (Acai) Frut Oil, Formalin, Hydrozyethyl Cellulose, Stearmidopropyl, Dimethylamine, EDTA, FD&C Blue No.1, FD&C Red No.40.
tomasso991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-30, 22:21   #1973
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomo¶ci: 1 042
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez tomasso991 Poka¿ wiadomo¶æ
Do mnie w koncu po 7 dniach doszla przesylka z true Keratin acai berry za 118ml zaplacilam 33 euro -137 zl , moim zdaniem oplaca sie , w zyciu nie dala bym za zabieg ok 300 -800 zl ● zwlaszcza ze opakowanie 118 ml starczy na ok 3 x , przeliczajac i tak jestem do przodu z kasa i pewna produktu , opakowania sa orginalne , zalokowane , 100 % bez zadnych dolewek do keratyny (tylko w pl dozwolone sa przekrety ;-))

Planuje w nastepnym tygodniu zamowic z true keratin szapon i odzywke ktore podobno " maja przedluzyc kuracje do 5 miesiecy " , zobaczymy jak wyjdzie
jak zobaczylam u nas ceny szamponu i odzywki z tej serii 190 zl przy prostowaniu w salonie , to czyste zdzierstwo
u mnie szapon i odzywka kosztuje 21 € z wysylka
gdzie kupowalas?
__________________
Ich mach mir die Welt wie sie mir gefällt

moniaaaaaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-31, 18:03   #1974
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Dzi¶ by³am u fryjerki zrobiæ INOAR. Efekt jest powalaj±cy!! To jest moje pierwsze keratynowe prostowanie w³osów dlatego tak sie jaram efektem <3

Mam pytanie do dziewczyn które u¿ywaj± szamponu TIGI dumb blonde. Znalaz³am ta w sk³adzie sodium chloride (na szczê¶cie jest pod koniec), dalej jeste¶cie zadowolone z szamponu? W³osy dalej s± piêkne ?
coraz bardziej napalam siê na inoara, no jak szczerbaty na suchary
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 10:29   #1975
akvarisa
Przyczajenie
 
Avatar akvarisa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No mieszane uczucia po przeczytaniu tych 4-ch tematów. Boje siê spaliæ swoje w³osy. No bo bez przesady 6-7 raz prostownica brzmi okrutnie, nie jak inkwizycja. Moja prof. fryzjerka nie poleca tego zabiegu, w sumie jak i ka¿dy znaj±cy! siê na rzeczy fryzjer. Co je¿eli robiæ zabieg bez prostowania regularnie, czyli tylko wysuszenie suszarka? Bedzie jaki¶ efekt? Kto¶ próbowa³? Bêdê wdziêczna za odp.
akvarisa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 11:07   #1976
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Dzi¶ by³am u fryjerki zrobiæ INOAR. Efekt jest powalaj±cy!! To jest moje pierwsze keratynowe prostowanie w³osów dlatego tak sie jaram efektem <3

Mam pytanie do dziewczyn które u¿ywaj± szamponu TIGI dumb blonde. Znalaz³am ta w sk³adzie sodium chloride (na szczê¶cie jest pod koniec), dalej jeste¶cie zadowolone z szamponu? W³osy dalej s± piêkne ?
piêkne w³osy!!! Daj znaæ jak bedzie po myciu, jak z koñcowkami, czy bêda siê mierzwiæ i wykrêcaæ i trzeba bêdzie je podci±æ czy nie.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:04   #1977
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez akvarisa Poka¿ wiadomo¶æ
No mieszane uczucia po przeczytaniu tych 4-ch tematów. Boje siê spaliæ swoje w³osy. No bo bez przesady 6-7 raz prostownica brzmi okrutnie, nie jak inkwizycja. Moja prof. fryzjerka nie poleca tego zabiegu, w sumie jak i ka¿dy znaj±cy! siê na rzeczy fryzjer. Co je¿eli robiæ zabieg bez prostowania regularnie, czyli tylko wysuszenie suszarka? Bedzie jaki¶ efekt? Kto¶ próbowa³? Bêdê wdziêczna za odp.
bez u¿ycia prostownicy nie bêdzie efektu prostych w³osów. Co najwy¿ej bêd± bardziej odzywione jak po zastosowaniu zwyk³ej od¿ywki.
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:28   #1978
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomo¶ci: 262
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny. Wrzucam zdjêcie dla Kaszy Dla zainteresowanych moje w³osy po inoarze - 3 dzieñ po pierwszym umyciu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg inoar.jpg (63,5 KB, 61 za³adowañ)

Edytowane przez magza
Czas edycji: 2015-02-01 o 12:34
magza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 13:57   #1979
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez akvarisa Poka¿ wiadomo¶æ
No mieszane uczucia po przeczytaniu tych 4-ch tematów. Boje siê spaliæ swoje w³osy. No bo bez przesady 6-7 raz prostownica brzmi okrutnie, nie jak inkwizycja. Moja prof. fryzjerka nie poleca tego zabiegu, w sumie jak i ka¿dy znaj±cy! siê na rzeczy fryzjer. Co je¿eli robiæ zabieg bez prostowania regularnie, czyli tylko wysuszenie suszarka? Bedzie jaki¶ efekt? Kto¶ próbowa³? Bêdê wdziêczna za odp.
no bez przesady w³osy mo¿na zniszczyæ sobie w³a¶ciwie wszystkim, farbowaniem, lokówk±, spaniem w mokrych w³osach itd, szczególnie jak siê nie wie co siê robi
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-02-01, 14:12   #1980
kociajapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Przeczyta³am w±tek i zdecydowa³am siê!
Robie prostowanie Kativ±. Jakie¶ rady albo ostrze¿enia?
__________________
Dbam o w³osy i æwiczê
kociajapa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.