Inne wyznanie problemem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 13:10   #1
WhatNow88
Przyczajenie
 
Avatar WhatNow88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Question

Inne wyznanie problemem?


Witam Wizażanki...Mam problem. Otóż moj narzeczony nie jest katolikiem. Rozmawialam juz z nim o tym co mnie martwi, bo wiem ze cała jego rodzina nie jest zbyt optymistycznie nastawiona do katolików. biorac ślub powiedziałam mu ze nie przejde na jego wiarę i ze chce abysmy pobrali sie w moim kosciele (o ile do tego dojdzie bo nie jestem pewna w 100 % ze to TEN jedyny) Powiedzial mi tylko, ze slub jest dla kobiety zeby ona mogla sie pokazac i czuc jak dama..On tylko zrobi swoje i tyle...Zamurowalo mnie i nie wiem co teraz Dodam tylko ze on sie zgadza na wszystko to o co go prosze, ale wiem ze inni moga mi zarzucac ze to na nim wymusilam a tak nie jest...no i jeszce powiedzial ze nawet jak beda dzieci to sobie sama bede z nimi do mojego kosciola chodzila on sie tam nie pokaze bo dla niego ksieza i wszystko to co sie dzieje w kosciele katolickim to jedna wielka sciema i oszustwo...i nie raz mialam wrazenie ze chcial mi pokazac ze moja wiara ,,nie jest dobra" ze tak powiem...;/

Edytowane przez WhatNow88
Czas edycji: 2011-10-09 o 13:23
WhatNow88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:15   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez WhatNow88 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki...Mam problem. Otóż moj narzeczony nie jest katolikiem. Rozmawialam juz z nim o tym co mnie martwi, bo wiem ze cała jego rodzina nie jest zbyt optymistycznie nastawiona do katolików. biorac ślub powiedziałam mu ze nie przejde na jego wiarę i ze chce abysmy pobrali sie w moim kosciele (o ile do tego dojdzie bo nie jestem pewna w 100 % ze to TEN jedyny) Powiedzial mi tylko, ze slub jest dla kobiety zeby ona mogla sie pokazac i czuc jak dama..On tylko zrobi swoje i tyle...Zamurowalo mnie i nie wiem co teraz
primo- nie wiesz, czy chcesz spedzic zycie z tym facetem, ale zareczeni jestescie i planujecie slub?
secundo - czemu slub ma byc w twoim kosciele? czemu nie moze byc "neutralnie" i nie moze byc to slub cywilny?!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:19   #3
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez WhatNow88 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki...Mam problem. Otóż moj narzeczony nie jest katolikiem. Rozmawialam juz z nim o tym co mnie martwi, bo wiem ze cała jego rodzina nie jest zbyt optymistycznie nastawiona do katolików. biorac ślub powiedziałam mu ze nie przejde na jego wiarę i ze chce abysmy pobrali sie w moim kosciele (o ile do tego dojdzie bo nie jestem pewna w 100 % ze to TEN jedyny) Powiedzial mi tylko, ze slub jest dla kobiety zeby ona mogla sie pokazac i czuc jak dama..On tylko zrobi swoje i tyle...Zamurowalo mnie i nie wiem co teraz
A jakiego on jest wyznania?
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:22   #4
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Dopóki nie chcesz brać z nim ślubu... w sumie nie ma problemu.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:24   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Zgodziłaś się wyjść za niego, planujecie ślub, a nie wiesz czy to ten jedyny?
I jeszcze jedno - dopiero teraz dowiedziałaś się, że on jest innego wyznania?
Czemu wcześniej się nie zastanawiałaś co z tym fantem zrobić?
No i dlaczego ślub ma być w Twoim kościele? Przecież to będzie wbrew jego przekonaniom. Weźcie po prostu ślub cywilny.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:27   #6
ewka5891
Zakorzenienie
 
Avatar ewka5891
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 422
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
primo- nie wiesz, czy chcesz spedzic zycie z tym facetem, ale zareczeni jestescie i planujecie slub?
secundo - czemu slub ma byc w twoim kosciele? czemu nie moze byc "neutralnie" i nie moze byc to slub cywilny?!

dokładnie, wydaje mi się, że jeżeli DWIE osoby chcą to zawsze można iść na jakiś kompromis...
a to, że Ty nie wiesz czy to ten jedyny a mimo wszystko planujesz ślub to już inna bajka...
ewka5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:35   #7
WhatNow88
Przyczajenie
 
Avatar WhatNow88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Z tym zastanawianiem się czy chce wychodzic za niego za mąż to juz zupelnie inna bajka. Otoz mialam z nim wiele przejsc i wiem, ze on ma bardzo ciezki charakter i nie raz dawal mi do zrozumienia ze liczy sie jego zdanie i to co jemu sie podoba a nie mi...rozeszlam sie z nim bo rozwalil mi pol mieszkania po tym jak wrocil do domu pijany z imprezy i zaczal sobie wrkecac rzeczy ktorych tak naprawde nigdy nie bylo..pozniej nic nie pamietal plakal i przepraszal ze to sie wiecej nie powtorzy..wybaczylam, wrocilam do niego a po tygodniu sie oswiadczyl a ja nie umialam powiedziec ,,nie,, dlatego sie zastanawiam czy dobrze robie, bo boje sie ze to moze sie powtorzyc a juznie raz mialam z nim podobne zytuacje. A z wiara to powiedzial mi na poczatku naszego zwiazku i ja to oczywiscie akceptuje. Nie myslalam o ślubie i o tym ze to może być jakiś problem, ale chciałabym mieć także ślub kościelny a nie tylko cywilny...i tak na marginesie on jest protestantem
WhatNow88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 13:38   #8
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Inne wyznanie problemem?

eee... chyba inne wyznanie to Wasz najmniejszy problem
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:40   #9
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Zadziwiające, że myślisz o ślubie, z kimś, kto tak się zachowuje...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:42   #10
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Jesteście zaręczeni a Ty nie wiesz czy chcesz z nim spędzić resztę życia?
W sumie dla faceta byłoby chyba lepiej jakbyś tego nie chciała, bo z tego co czytam wnioskuję, że zachowujesz się egoistycznie i tolerancji raczej niewiele masz. Dlaczego? Jak można chcieć zaciągnąć partnera do kościoła katolickiego będąc świadoma, że to jest wbrew jego przekonaniom? I jeszcze wielkie halo, bo nie będzie z dziećmi do tego kościoła chodził. Maskara po prostu. Poza tym co do wiary dzieci Twój facet chyba też ma coś do powiedzenia? A nie dzieci ochrzczone w wierze katolickiej, bo Ty tak chcesz i już

Odpowiedz sobie na pytanie czy Ty byś wzięła ślub w jego wierze? Chodziłabyś z dziećmi do jego kościoła?

Btw. Jak Twój facet mógłby być przykładem osoby wierzącej dla swoich dzieci, skoro sam nie wierzy?
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:45   #11
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez WhatNow88 Pokaż wiadomość
Z tym zastanawianiem się czy chce wychodzic za niego za mąż to juz zupelnie inna bajka. Otoz mialam z nim wiele przejsc i wiem, ze on ma bardzo ciezki charakter i nie raz dawal mi do zrozumienia ze liczy sie jego zdanie i to co jemu sie podoba a nie mi...rozeszlam sie z nim bo rozwalil mi pol mieszkania po tym jak wrocil do domu pijany z imprezy i zaczal sobie wrkecac rzeczy ktorych tak naprawde nigdy nie bylo..pozniej nic nie pamietal plakal i przepraszal ze to sie wiecej nie powtorzy..wybaczylam, wrocilam do niego a po tygodniu sie oswiadczyl a ja nie umialam powiedziec ,,nie,, dlatego sie zastanawiam czy dobrze robie, bo boje sie ze to moze sie powtorzyc a juznie raz mialam z nim podobne zytuacje. A z wiara to powiedzial mi na poczatku naszego zwiazku i ja to oczywiscie akceptuje. Nie myslalam o ślubie i o tym ze to może być jakiś problem, ale chciałabym mieć także ślub kościelny a nie tylko cywilny...i tak na marginesie on jest protestantem
Sorry, ale wiara to akurat najmniejszy problem.

A Ty jesteś faktycznie aż tak wierząca, że chcesz ślubu kościelnego?
Rozumiem, że nie mieszkacie razem, nie uprawiacie seksu?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 13:45   #12
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez WhatNow88 Pokaż wiadomość
Z tym zastanawianiem się czy chce wychodzic za niego za mąż to juz zupelnie inna bajka. Otoz mialam z nim wiele przejsc i wiem, ze on ma bardzo ciezki charakter i nie raz dawal mi do zrozumienia ze liczy sie jego zdanie i to co jemu sie podoba a nie mi...rozeszlam sie z nim bo rozwalil mi pol mieszkania po tym jak wrocil do domu pijany z imprezy i zaczal sobie wrkecac rzeczy ktorych tak naprawde nigdy nie bylo..pozniej nic nie pamietal plakal i przepraszal ze to sie wiecej nie powtorzy..wybaczylam, wrocilam do niego a po tygodniu sie oswiadczyl a ja nie umialam powiedziec ,,nie,, dlatego sie zastanawiam czy dobrze robie, bo boje sie ze to moze sie powtorzyc a juznie raz mialam z nim podobne zytuacje. A z wiara to powiedzial mi na poczatku naszego zwiazku i ja to oczywiscie akceptuje. Nie myslalam o ślubie i o tym ze to może być jakiś problem, ale chciałabym mieć także ślub kościelny a nie tylko cywilny...i tak na marginesie on jest protestantem
To teraz Ty mu dajesz do zrozumienia, że liczy się to, czego Ty chcesz. Jesteście siebie warci Co do reszty postu: nie mam pytań
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:50   #13
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Pewnie seks uprawiają, facet czasem demoluje mieszkanie, nie jest tym jedynym, ale pokazać się w kościele w białej sukni i żeby wszyscy widzieli, to jednak lepiej wygląda niż w urzędzie. Zdziwilibyście się ile kobiet tak głupio myśli.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:02   #14
WhatNow88
Przyczajenie
 
Avatar WhatNow88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Ja go do niczego nie zmuszałam, rozmawiałam z nim o tym nie na zasadzie<< ja tak chce i tak ma być! koniec i kropka. Nie mam zadnego ,,ale ,,do jego wiary bo nie raz bylam z nim w jego kosciele a jak poprosilam zeby moze ze mna poszedl to tak jakby mial sie tam zywcem spalic i zaraz wygadywal mi ze nie pojdzie bo to bo tamto...I nie mieszkamy razem jak narazie. A nie raz spotykalam sie z uwagami ze strony jego rodziny na temat katolicyzmu co nie bylo mile...Zostałam wychowana tak a nie inaczej i nic na to nie poradze. Jestem w stanie niektore rzeczy zaakceptowac ale tez chce miec jakis glos jezeli chodzi o slub...
WhatNow88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:03   #15
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Inne wyznanie problemem?

a wiesz w ogóle jak wygląda ślub w KK z protestantem od strony "załatwiania"? Wydaje mi się, że może być trudniej niż w wypadku pary katolików. Zresztą co, zaciągniesz tego swojego protestanta na nauki przedmałżeńskie itp?
Swoją drogą też się dziwię tej tendencji. Mieszkamy razem, seks uprawiamy, do kościoła nie chodzimy ale do ołtarza w białej sukni to chętnie. Ja do kościoła nie chodzę nigdy, mieszkam z narzeczonym, seks uprawiam a jakże , i nie żałuję, i o zgrozo używam antykoncepcji! Byłam ochrzczona jako bezbronny niemowlak który w tej kwestii nie mógł się sprzeciwić ale biorę jedynie ślub cywilny, bo z moim poziomem "wiary" mogłabym równie dobrze ślubować w meczecie. I naprawdę nie widzę w tym problemu... od białej sukni ważniejsze jest to, co będzie po tym jedynym dniu kiedy ją się założy. Oraz przed
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:12   #16
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez WhatNow88 Pokaż wiadomość
Ja go do niczego nie zmuszałam, rozmawiałam z nim o tym nie na zasadzie<< ja tak chce i tak ma być! koniec i kropka. Nie mam zadnego ,,ale ,,do jego wiary bo nie raz bylam z nim w jego kosciele a jak poprosilam zeby moze ze mna poszedl to tak jakby mial sie tam zywcem spalic i zaraz wygadywal mi ze nie pojdzie bo to bo tamto...I nie mieszkamy razem jak narazie. A nie raz spotykalam sie z uwagami ze strony jego rodziny na temat katolicyzmu co nie bylo mile...Zostałam wychowana tak a nie inaczej i nic na to nie poradze. Jestem w stanie niektore rzeczy zaakceptowac ale tez chce miec jakis glos jezeli chodzi o slub...
Jakiś głos, czyli praktycznie zmusić faceta to zrobienia czegoś wbrew jego przekonaniom. Na jego miejscu powiedziałabym Ci do widzenia, bo ktoś kto nie akceptuje moich przekonań i chce bym robiła coś wbrew sobie, nie byłby w mojej ocenie wart tego, by wiązać się z nim na resztę życia.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:19   #17
WhatNow88
Przyczajenie
 
Avatar WhatNow88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Jeżeli bys czytala uwaznie to juz na poczatku napisalam ze go nie zmuszalam i nigdy nie mialam zamiaru do niczego zmuszac...chodzi mi o to ze ja akceptuje jego wiare i jego przekonania a on moje traktuje jak najgorsze zło... chyba po polsku pisze...
WhatNow88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:19   #18
amaryjane
Raczkowanie
 
Avatar amaryjane
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Inne wyznanie problemem?

to fajny z Twojego faceta protestant, skoro się tak zachowuje... patrząc po moich znajomych protestantach, to on całkowicie odbiega od wierzących :/

do tego przypuszczam, że się facet po ślubie nie zmieni "na już"- jesteś pewna, że chcesz wyjść za mąż za takiego człowieka, który demoluje Ci mieszkania i przesadza z alkoholem?
__________________
amaryjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:22   #19
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Inne wyznanie problemem?

facet może podejść do kościelnego ślubu jako osoba innej wiary czy niewierząca, z tym nie ma problemu.

problem jest z tym za kogo Autorko chcesz wyjść.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 14:23   #20
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez WhatNow88 Pokaż wiadomość
Jeżeli bys czytala uwaznie to juz na poczatku napisalam ze go nie zmuszalam i nigdy nie mialam zamiaru do niczego zmuszac...chodzi mi o to ze ja akceptuje jego wiare i jego przekonania a on moje traktuje jak najgorsze zło... chyba po polsku pisze...
Rozumiem, że nie pasuje Ci to jak facet odnosi się do Twojej religii. Według mnie jednak akceptacja czyjejś wiary i jednoczesna chęć zaciągnięcia faceta do ołtarza w kościele katolickim się wykluczają po prostu.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:37   #21
WhatNow88
Przyczajenie
 
Avatar WhatNow88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Ja go nie ciągne na sile i nie zmuszam w zaden sposob...Powiedzialam tez, ze bardzo chetnie bym widzala jego pastora i czlonkow jego kosciola na naszym ślubie, ale jak sie okazalo Pastor odrzucil zaproszenie...i to mnie zdziwilo jeszcze bardziej
WhatNow88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:44   #22
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Inne wyznanie problemem?

jeśli bym była z facetem- protestantem i jedyny problem byłby taki, ze on nie lubi katolików, to bym z nim wzięła ślub cywilny czy ichni i bym nie robiła z igieł widły. Ale z tego co piszesz i co już jedna dziewczyna zauważyła, inne wyznanie to wasz najmniejszy problem- facet demolujący mieszkanie po pijaku to nie jest kandydat na męża, nawet jeśli na razie to się zdarzyło jeden raz...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 14:52   #23
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Byłam świadkową na ślubie jako strona katolicka, moja przyjaciółka wychodziła za mąż za protestanta - kalwina; ślub był w świątyni katolickiej, udzielali go i ksiądz, i pastor- w sumie piękna, ekumeniczna uroczystość.Z tym, że jej wybranek był wspaniałym i bardzo otwartym człowiekiem.
Ty opisujesz faceta, w którym jego niechęć do twojej wiary jest twoim najmniejszym problemem. Nigdy w życiu nie wyszłabym za mąż za faceta, który po pijaku zdemolował mi mieszkanie, bo mam awersję do tego typu facetów. Uwierz, różnice religijne przy opisanym zachowaniu pana z "ciężkim charakterem" to po prostu pikuś.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:22   #24
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez WhatNow88 Pokaż wiadomość
Z tym zastanawianiem się czy chce wychodzic za niego za mąż to juz zupelnie inna bajka. Otoz mialam z nim wiele przejsc i wiem, ze on ma bardzo ciezki charakter i nie raz dawal mi do zrozumienia ze liczy sie jego zdanie i to co jemu sie podoba a nie mi...rozeszlam sie z nim bo rozwalil mi pol mieszkania po tym jak wrocil do domu pijany z imprezy i zaczal sobie wrkecac rzeczy ktorych tak naprawde nigdy nie bylo..pozniej nic nie pamietal plakal i przepraszal ze to sie wiecej nie powtorzy...
I Ty chcesz wyjść za kogoś, kto ma gdzieś Twoje zdanie? I jeszcze Ci pół domu rozwalił? DLACZEGO?

Cytat:
wybaczylam, wrocilam do niego a po tygodniu sie oswiadczyl a ja nie umialam powiedziec ,,nie,, dlatego sie zastanawiam czy dobrze robie, bo boje sie ze to moze sie powtorzyc a juznie raz mialam z nim podobne zytuacje.
Najpierw naucz się mówić "nie". Nie wiesz czy chcesz za niego wyjść, a przyjęłaś oświadczyny? To nie wróży dobrze. Zwłaszcza, że Wasz związek nie wygląda na zdrowy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:22   #25
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Inne wyznanie problemem?

naprawdę uważasz, że wyznanie to wasz największy problem?
naprawdę nie boisz się, że jak następnym razem wróci po pijaku to i Ciebie zdemoluje?


głupota niektórych kobiet jest zaiste fascynujaca
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:32   #26
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
naprawdę uważasz, że wyznanie to wasz największy problem?
naprawdę nie boisz się, że jak następnym razem wróci po pijaku to i Ciebie zdemoluje?


głupota niektórych kobiet jest zaiste fascynujaca
Klempa, przecież płakał i przepraszał, nie? Każda by wybaczyła misiaczkowi...

Dziewczyno, może się naucz jednak mówić "nie", nie tylko innowiercom, ale i każdemu innemu... Bo jak Cię ksiądz zapyta przy ołtarzu, czy Ty bierzesz tego mężczyznę za męża to też powiesz "tak", bo sie zapytali?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:33   #27
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Po ile macie lat?

Trochę jestem w szoku ze względu na to, że autorka zgodziła się przy zaręczynach dlatego, że nie umie powiedzieć "nie". Jestem w stanie zrozumieć, że kobieta zgadza się na życie z osobą z ciężkim charakterem bo kocha taką osobę ale argumentacja autorki:
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:37   #28
WhatNow88
Przyczajenie
 
Avatar WhatNow88
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Jak sie kogos kocha to jest sie w stanie wybaczyc tej osobie najgorsze rzeczy i nie tylko ja Ci to powiem...wiem ze nie jest za pozno na odwrot i mimo wszystko to chyba bedzie najbardziej sluszna decyzja zeby to zakonczyc
WhatNow88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 16:46   #29
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Inne wyznanie problemem?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Klempa, przecież płakał i przepraszał, nie? Każda by wybaczyła misiaczkowi...

Dziewczyno, może się naucz jednak mówić "nie", nie tylko innowiercom, ale i każdemu innemu... Bo jak Cię ksiądz zapyta przy ołtarzu, czy Ty bierzesz tego mężczyznę za męża to też powiesz "tak", bo sie zapytali?
no fakt, zapomniałam się
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 18:43   #30
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Inne wyznanie problemem?

skoro jestes taka tolerancyjna to moze wezcie slub w jego kosciele a ewentualne dzieci niech chodza z tata do kosciola a ty do swojego. czy nadal jestes taka tolreancyja?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.