Plotkowy dla dietetyczek :) III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-25, 11:55   #3001
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
a u mnie nie ma zwyczaju kupowania prezentów pod choinkę jedynie kaske od babci dostałam
U mnie na przykład nie ma w zwyczaju kupowania prezentów na Mikołajki i na Wielkanoc Każda rodzina ma jakieś własne tradycje

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Widzę,że dziewczynki zadowolone i objedzone po Wigilii Ja w sumie to na kolacji wigilijnej u babci zjadłam tylko parę pierogów i jajo,bo jak sobie pomyślałam o tych biednych karpiach,to aż mi się jeść ich odechciało No i skubnęłam trochę ciasta
A co najlepsze,zaszalałam prawie jak LoLcia,bo również wczoraj piłam wino,prawie całą butelkę sama wychlałam,bo rodzince nie za bardzo smakowało,gdyż było ich zdaniem mało słodkie A więc skorzystałam i sobie piłam
Ale nie bardzo mi służy chyba wigilijne jedzonko,bo po powrocie jeszcze skubnęłam rybę po grecku i sałatki to aż mnie brzuch rozbolał,a dużo w sumie nie zjadłam tego wszystkiego
Mama właśnie piecze super pachnący sernik,aż się zastanawiam czy go nie spróbować jak będzie gotowy

Od rodziców już nic nie dostałam,stwierdzili,że dostałam prezenty wcześniej Między innymi prostownicę
Ale od jednej babci kasę i czekoladę,a od drugiej żel pod prysznic,owoce i słodycze,więc nie jest źle
A jeszcze wczoraj sama sobie kupiłam nową kredkę do oczu,coś jak eye liner,no i bardzo mocno i dobrze maluje
Widzę, że święta udane w 100% Co Wy macie z tym winem Ja wczoraj tylko jedną lampeczkę Ale nadrobiłam pierogami i kapustą z grochem

Aguś jakiej firmy kredka?

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Milka19 trenuję lekkoatletykę i to jest zgrupowanie kadry małopolski. Nawet się cieszę, że jadę, bo w domu bym w sumie nic nie robiła. Oprócz siedzenia, jedzenia i oglądania TV . A tam... ci siatkarze Minusem jest to, że wraxcam w sylwestra dopiero i zupełnie nie wiem, co będę wtedy robiła. Co do mojej sylwetki, raczej się nie zaokrąglę, już pomijając fakt, że trenuję, mam figurę dziadków, którzy całe życie byli tacy... "prości"
Iza widocznie taka już Twoja uroda Dodatkowo jak jeszcze trenujesz to pewnie dużo trudniej jest Ci się zaokrąglić

A sylwestra może spędzisz z poznanym na obozie siatkarzem

Ja też jeszcze nie mam żadnych planów na sylwka Miałam go spędzić ze znajomymi na rynku krakowskim, ale chyba spędzę go jednak w rodzinnym domu

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam jeszcze dopisać,że wczoraj kiedy byłam u babci nastąpił mały przełom ... Tzn,chodzi o to,że z moimi dziadkami mieszka jeszcze mój wujek,brat mojego taty ... No i mój dziadek strasznie się z nim pokłócił,w ogóle ze sobą nie rozmawiają,natomiast babcia mimo wszystko bardzo go kocha,bo to jej syn ... Więc bardzo się starała,żeby chociaż w Wigilię było w miarę normalnie ... Mój tata również z nim nie rozmawiał za bardzo,ale kiedy podzieliliśmy się opłatkiem,moja babcia stwierdziła,że może lepiej będzie jak zawołamy wujka do nas,do stołu,no i dziadek z tatą się zgodzili,bo to w końcu Wigilia,wujek do nas przyszedł,podzielił się opłatkiem,i choć dziadek nie chciał mu niczego życzyć,to chociaż się uścisnęli,a mój tata tak 'głęboko' do niego mówił składając życzenia,że wujek aż miał łzy w oczach ... Chciałabym,żeby w końcu dotarły do niego słowa bliskich ...

Ps. Milkuś,chciałaś zdjęcie kolczyków,ale mam beznadziejny aparat i słabo widać ...
Magia świąt...

Nic nie szkodzi, wierze że są cudne

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
No widzisz Milciu! A jednak prostownica
A jaka ? Fajna ?
Jeszcze nie testowałam

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
wczoraj pod choinka czekal na mnie drukarkokopiarkoskaner, drewniany kot, perfumy, pieniadze i ksiazka niedziele od mojego tz dostalam ksiazke a od tesciow kosmetyki
Do wyboru do koloru

Cytat:
Napisane przez Emocja
Wigilia - jak zwykle w mojej rodzince przebiegła w atmosferze wspominania I te pyszności: kapusta z grzybami, zupa grzybowa, sałatka jarzynowa, makówki

Z prezentów jestem bardzo zadowolona, z wszystkim trafili w mój gust Między innymi oprócz pieniążków: cieplutki szlafroczek w chmurki , niebieska piżama, golf, czarne bolerko, zegarek (zauważyli, że mój się popsuł, bo ciągle tylko w niego stukałam, jak się zatrzymywał ), duży kalendarz ścienny ze zdjęciami psów, małego pluszaka, którego porwał mój piesio i nie chce oddać , pasek do spodni, trochę płyt do nagrywania, kosmetyki do kąpieli i od brata 4-port usb hub do komputera, najpierw musiałam rozpracować, co to jest, bo wyjmując z torebki stwierdziłam, że to pomyłka
Co to są wogole te makówki Jak to się robi...

A ten szlafroczek to jaki ma kolor Bo też mam w chmurki i jest różowy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:08   #3002
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,może będziecie wiedziały,czy od takich tabletek jak Euthyrox,związane z tarczycą można przytyć ?
Skoro masz przepisany ten lek to znaczy, że Twoja tarczyca nie pracuje dobrze Jeśli to jest niedoczynność tarczycy to bez leków można w ciągu doslownie kilku miesięcy naprawde sporo przytyć Mój wujek przez to przechodzi i po tym jak przytył nie mogłam go poznać A wszystko przez tarczyce Więc leki w takiej sytuacji są koniecznością

Moja mama ma dla odmiamy nadczynność i zawsze była bardzo chuda, a jak zaczęła brać hormony zaczęła tyć - ale chyba miała nieodpowiednią dawkę dopasowaną, bo miała jeszcze inne efekty uboczne, więc zmieniła lekarza. Teraz znowu ma bardzo złe wyniki i troche się dusi, bo tarczyca jej się powiększyła

Trochę się boje, bo choroby tarczycy są często dziedziczne...

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dopiero wstałam
Ale pisałam wczoraj głupoty o_0 wstyd
Piękne prezenty dostałyście wszystkie ja dostałam tylko pieniądze,tak jak pisałam wcześniej tata wczoraj przez cały dzień wypił tylko butelkę vódki,po prostu WOW jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło od kiedy żyję,zazwyczaj leciały 3-4 tak przeciętnie.
Szczerze mówiąc wczoraj się tak najadłam,że już dziś nie mam ochoty ani na rybę,ani na makowca mam nadzieję,że najdzie mnie znowu niebawem ochota na pewno na barszczyk
Dzień dobry śpiochu

E tam żaden wstyd... przynajmniej na pasterce było Ci ciepło, bo się wcześniej porządnie rozgrzałaś

A ja dla odmiany zgłodnialam i się już czaje na pierogi Oprócz tych z kapustą i grzybami są jeszcze z serem

Przepraszam za post pod postem - tak jakoś wyszło...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:10   #3003
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Emilko nie wiesz co to makówka? to taki powiedzmy przekładaniec zrobiony z maku,chałki (moja mama strucli używa ), orzechy,migdały,kokos,rod zynki parzone i mleka,niebo w buzi,szczególnie na gorąco

Makówki - przepis Jerzego:

Składniki:
2 chałki, plecionki, strucle - jak kto woli jest to to samo
2 l mleka
0,5 kg maku
1 l wody
25 dag rodzynek
15 dag orzechów włoskich
0,5 kg cukru
pół kostki masła

Sposób przygotowania:

1) pokroić w kromki chałkę i poukładać w garnku warstwami, zagotować mleko i zalać nim chałki przykrywając pokrywką,

2) do drugiego garnka wsypać: zmielony mak (najlepiej zgnieciony między walcami w odpowiedniej maszynce a nie roztarty jak inni to robią) i sparzyć gorącą przegotowaną wodą dodać cukier, rodzynki (wcześniej sparzone), orzechy (oczywiście bez łupinek i sparzone) i masło wymieszać i postawić na piecu i gotować do zgęstnienia następnie odstawić

3) przygotować naczynie np. mise i robimy warstwy - warstwa maku (pkt2) warstwa chałki (pkt1) itd. do wyczerpanie składników ostatnia warstwa powinna być z maku

Potrawa ta jest na naszym stole wigilijnym odkąd pamiętam. Nauczyła mnie ją robić moja Mama a Mamę - jej Mama (czyli moja Babcia) itd.

źródło http://www.kuchnia.pless.pl/wiecej.p...pokaz&id=11844




http://www.allegro.pl/item280147104_...i_s_36_38.html
Ten niebieski jest mój
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:20   #3004
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Emilko nie wiesz co to makówka? to taki powiedzmy przekładaniec zrobiony z maku,chałki (moja mama strucli używa ), orzechy,migdały,kokos,rod zynki parzone i mleka,niebo w buzi,szczególnie na gorąco
http://www.allegro.pl/item280147104_...i_s_36_38.html
Ten niebieski jest mój
U mnie w domu nikt nie robi makówek Brzmi pysznie Bardzo lubie samą chałkę - jest taka delikatna i słodka w sam raz Może za rok namówie mame i razem zrobimy makówki

Jaki boski Wygląda na nieziemsko mięciutki Nic tylko w nim chodzić
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:25   #3005
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Jaki boski Wygląda na nieziemsko mięciutki Nic tylko w nim chodzić
Ojj jest tak naprawdę cały czas w nim chodzę,trudno mi się było z nim rozstać wczoraj do wigilii
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:27   #3006
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

ahoj kochane
Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Ja się strasznie objadłam, w sumie jak co roku. Ale co tam... 26ego jadę na obóz... sportowy . Jak się o tym dowiedziałam, byłam nieszczęśliwa, ale wiecie co? Dokładnie tego samego dnia wyjeżdżają tam siatkarze!!!! (do Spały) uwielbiam ich i jak ich spotkam (co jest bardzo możliwe, będę wniebowzięta!). Kto chce autograf ? Ale się cieszę! (moja siostra jeszcze bardziej, liczy na autograf Wlazłego, sama siatkarką jest)
ale czaddd Zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Dostałam sliczny zielony golf, fioletowa bluzke, balerinki srebrne, prostownicę, kasę. Wszystko wczesniej, wiec pod choinka nic na mnie nie czekało Aaaa zapomniałabym! Z koleżanką z Wawy [jeju, jade tam juz w piątek!] robiłysmy sobie prezenty i taka umowa, ze otwieramy dopiero dzisiaj wieczorem... Dostałam piekny list... oczywiście standradowo chupa chupsy [mamy świra na ich punkcie] i.... CHUCKENUCKE! Jak ja sie usmialam.. Najsłodszy prezent jaki dostałam ;p Kto nie wiem co to Chuckanucka to zapraszam do googli ;p
kurcze, ale słodkości ta Chuckanucka Nie slyszalam o tym wczesniej
Gratuluje prezentow i dobrej wyżeryy;]

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Ja natomiast dostałam: dwie bluzki, bluzę, s ł o d y c z e , takie super kapcie "tygrysie" (takie duuuże i puchate z pazurkami ) i seXowną bieliznę (co z tego, że mój biust nie nadaje się do niej i mój wspaniały płaski tyłek również).
cooo Ty, naprawde seksowna bielizna potrafi zdzialac cuda na kazdym ciele Obejrzyj sobie kiedys "jak dobrze wygladac noga" na TVN Style:P
a w ogole to uwielbiam takie wielgachne kapciochy


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt moje Kochane radości, miłości, lenistwa i wszystkiego co wspaniałe


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ciężkie jest życie weekendowej córki
dokladnie caly rok masz swobode,to teraz nadrabiaj zaleglosci domownicze;P
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
dostałam piżamę i książkę w sumie drobiazgi ale się cieszę
najwazniejsze,ze od serca
Jaka ksiazke?

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Wy pewnie ejszcze śpicie, a ja zaraz lece do kościoła [spełniam prośbe mojej mamy...].
o jaka dobra córka

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Może i zła nie będzie, ale upatrzyłam sobie taką ze 100% ceramicznymi płytkami a nie tylko powłoką ceramiczną Niby pisze na pudełku prostownica ceramiczna, ale o płytkach ani słowa, więc przypuszczam, że to tylko powłoka, która pewnie za jakiś czas zejdzie Narazie i tak czekam aż święta miną i wtedy muszę zaopatrzyć się w jakiś preparat ochronny do włosów Chociaż chrzest prostownica już przeszła, bo sprawdzałam wczoraj jak szybko się nagrzewa
i co, szybko sie nagrzewa? Jak pierwsze wrazenia po "chrzcie"?
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Gratuluje jedzeniowego sukcesiku

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Co do autografów to... koleżanka jest żoną siatkarza
noooo to masz pewnie dojscie do jego przystojnych kolegow...
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
też przydałoby mi się więcej aktywności fizycznej i nadal jestem w trakcie zapisywania się do fitnessclubu Ale po świętach nie ma zmiłuj się
i tu pomalutku wkraczamy na ciezki temat postanowien noworocznych Ja takie sobie zawsze zapisuje, a za rok patrze na takowa liste i skreslam zrealizowane cele. Powiem Wam, ze w tym roku bylo slabiej, ale np. w zeszlym udalo mi sie WSZYSTKO mam nadzieje,ze w nadchodzacym tez tak bedzie

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja miałam nadzieje, że sylwka spędze z przyjaciółką, niestety jest poważnie chora i musi jechać do szpitala... akurat na sylwka Nawet teraz nie możemy się spotkać, bo jest przeziębiona i musi uważać na sieebie...
buuuu
Zdrówka dla przyjaciółki
a ja ciagle nie wiem co z sylwkiem ;P

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ps. Nie znoszę tego ograniczenia tych emotków...
ja tez
Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Jestem na nowym komputerze Właściwie na całym zestawie ^^ Monitor jest większy niż mój telewizor A procesor dwurdzeniowy - taki o jakim marzyłam ostatnimi czasy. Mam tylko problem z aktualizacją antywirusa Nawet nie wiem czy on w ogóle działa ^^...
Tata zrobił mi wczoraj pod choinką taki numer, że dał mi jako prezent... patelnię Miałam mroczki przed oczami...

Trochę głowa nadal boli, bo ciągle myślę o tym bólu

Wrócę tu do Was później Kochane Idę sprawdzić jak się gry sprawują jestem trochę jak chłopak pod tym względem ;p
wooooo nieźle Gratuluje prezentu i ciesze sie,ze jestes zadowolona Bardzo lubie dostawac takie prezenty "techniczno-elektroniczne" typu mp3/4,aparat,komp,wieza itd. bo pozniej cale swieta mozna sie spokojnie bez pospiechu bawic w rozkminianie instrukcji i doskonalenie w ujarzmianiu takiego sprzetu Sama kocham wszelkie instrukcje i uczenie sie obslugi nowych urzadzen - takie zboczenie moje male;P
zdrowka dla Twojej glowki kochana Niedobrze,ze teraz tyle przy kompie bedziesz siedziec,bo na glowe to najlepiej nie wplywa...

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
No dziewczynki, chwalić się prezentami

I ohayo przede wszystkim, jak Wigilia ?
A Ty to co? tez zdradź nam jak u Ciebie
Moja Wigilia super, jestem zaskoczona bo po ostatnich czestych klotniach rodzinnych nie mialam zbytnich oczekiwan - a tu radosc,spokoj i harmonia - dawno nie mialam tak przyjemnego wieczorku
A dostalam kase przde wszystkim,tak jak chcialam (material girl;P) no i jeszcze moja ukochana (truskawkowa) wode toaletowa - bo rodzice nie chcieli,zebym pod choina tak calkiem NIC nie miala

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Milka19 trenuję lekkoatletykę i to jest zgrupowanie kadry małopolski.
oho,to dobra musisz byc w te klocki
a co konkretnie-biegi,skoki,chod,wszystko naraz?

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam jeszcze dopisać,że wczoraj kiedy byłam u babci nastąpił mały przełom ... Tzn,chodzi o to,że z moimi dziadkami mieszka jeszcze mój wujek,brat mojego taty ... No i mój dziadek strasznie się z nim pokłócił,w ogóle ze sobą nie rozmawiają,natomiast babcia mimo wszystko bardzo go kocha,bo to jej syn ... Więc bardzo się starała,żeby chociaż w Wigilię było w miarę normalnie ... Mój tata również z nim nie rozmawiał za bardzo,ale kiedy podzieliliśmy się opłatkiem,moja babcia stwierdziła,że może lepiej będzie jak zawołamy wujka do nas,do stołu,no i dziadek z tatą się zgodzili,bo to w końcu Wigilia,wujek do nas przyszedł,podzielił się opłatkiem,i choć dziadek nie chciał mu niczego życzyć,to chociaż się uścisnęli,a mój tata tak 'głęboko' do niego mówił składając życzenia,że wujek aż miał łzy w oczach ... Chciałabym,żeby w końcu dotarły do niego słowa bliskich ...
to wspaniale, w takich momentach ujawnia sie magia świąt.
Mam nadzieje,ze to poczatek prawdziwej poprawy stosunkow rodzinnych

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem, że tez babcie nie mogą iść do miasta i coś kupić, zamiast dawac kase
ja tam wole czasem "dawanie kasy" - uwielbiam zakupy, wiec kasa to jak bilet do przyjemnosci dla mnie
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
U mnie śniadania jeszcze nie było Nie dawno wstałam dopiero. Tzn. z łóżka zwlekłam się o 11 Normalka. Teraz własnie pije kawe i cierpie z powodu (wiecznego) bólu głowy
kawa przed sniadaniem? na czczo? yhh, a moze to od tego glowizna boli?...

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
wczoraj pod choinka czekal na mnie drukarkokopiarkoskaner, drewniany kot, perfumy, pieniadze i ksiazka w niedziele od mojego tz dostalam ksiazke a od tesciow kosmetyki ogolnie jestem zadowolona.
super,zes zadowolona-to najwazniejsze
jaka książka?
bte. uwielbiam drewniane i tym podobne koty - mam w pokoju całą kolekcję

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
nazarlam sie strasznie. zjadlam tyyyle wszystkiego. pieczony losos i kutia, ktora sama robilam bily wsyztsko na pewno sprobowalam 12 dan (jak nie wiecej). wigilie zaczelismy przed 17, a ja jeszcze po 20 przyszlam po kolacje. mama smiala sie ze mnie, ze jeszcze chce mi sie jesc. a dzisiaj rano nie siadlam juz z rodzicami do stolu, bo nie dam rady patrzec na ryby
łosoś, mak...jakby nie patrzeć NNKT - samo zdrowie

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Z prezentów jestem bardzo zadowolona, z wszystkim trafili w mój gust Między innymi oprócz pieniążków: cieplutki szlafroczek w chmurki , niebieska piżama, golf, czarne bolerko, zegarek (zauważyli, że mój się popsuł, bo ciągle tylko w niego stukałam, jak się zatrzymywał ), duży kalendarz ścienny ze zdjęciami psów, małego pluszaka, którego porwał mój piesio i nie chce oddać , pasek do spodni, trochę płyt do nagrywania, kosmetyki do kąpieli i od brata 4-port usb hub do komputera, najpierw musiałam rozpracować, co to jest, bo wyjmując z torebki stwierdziłam, że to pomyłka
ciesze sie,ze Wigilia udana
a tych prezentow to troche dostalas
mi sie marzy taki szlafroczek w chmurki, sliczne sa...

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
haha ja jem tez co chwile, a po każdym kolejnym patrze w lustro ze coraz grubsza jestem
eee tam, święta sa raz w roku

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ale pisałam wczoraj głupoty o_0 wstyd
przeeeestan
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
tata wczoraj przez cały dzień wypił tylko butelkę vódki,po prostu WOW jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło od kiedy żyję,zazwyczaj leciały 3-4 tak przeciętnie.


a ja juz po swiatecznym sniadanku, ktore znow potraktowalam ze smakiem i umiarem - alem z siebie dumna
teraz sobie siedze to tu, to tam odpoczywam, spijam herbatkę, czytam...fajnie jest,tak spokojnie
Tylko szkoda,ze taka brzydka pogoda na zewnatrz - chcielismy isc na spacer, a tu zimno,ponuro i wietrze:/
Mam nadzieje,ze jutro bedzie ładniej bo planuje spotkac sie ze znajomymi na jakiejs przytulnej kawusi

Buziaki i milego swiatecznego dnia moje drogie
PS. Ależ te makówki pysznie brzmią...
Lolcia, swietny szlafroczek!
agness, zgadzam sie Milka - moja przyjaciolka ma niedoczynnosc i poki nie zdiagnozowali tego i nie brala lekow, to duzo i szybko tyla... ale kiedy zaczela leczenie to w stosunkowo niedlugim czasie wrocila do formy. tak wiec leki sa niezbedne i bardziej pomoga niz zaszkodza...

emotki musialam bezlitośnie pousuwać, ech...
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 12:33   #3007
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Prostownica Czeka w szafce na jakieś środki termoochronne
Wigilia - pysznie. Pierogi to bym mogła całymi dniami wcinać Już dziś ledwo się powstrzymałam od ich zjedzenia na śniadanie Poczekam do obiadu

A u Ciebie Ather
Pamiętam jak ja sobie kiedyś kupiłam prostownicę, na początku raz kiedyś a z biegiem czasu - codziennie jej używać zaczęłam i to się utrzymało Ale czasami dla odmiany plotę masę warkoczyków żeby rano mieć 3x więcej włosów pod względem objętości i wyglądam jak... Chociaż kumple uznali że świetnie to wygląda gdy jest ich tak dużo i takie napuszone - ja wolę idealnie proste

Tak czy inaczej - prostownica to świetna sprawa

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
a u mnie nie ma zwyczaju kupowania prezentów pod choinkę jedynie kaske od babci dostałam
Tak się ojadłam na wigilii, że o matko ;D dzisiaj śniadanie na siłe .. ale ciasta już ze smakiem (eh )
Za tą kase zawsze możesz sobie zrobić jakiś prezent
U mnie zaś nie ma w zwyczaju robić sobie prezentów na Wielkanoc, chociaż i tak zawsze zajączek sypie kasą... jakoś tak wychodzi

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość

Od rodziców już nic nie dostałam,stwierdzili,że dostałam prezenty wcześniej Między innymi prostownicę
Ale od jednej babci kasę i czekoladę,a od drugiej żel pod prysznic,owoce i słodycze,więc nie jest źle
A jeszcze wczoraj sama sobie kupiłam nową kredkę do oczu,coś jak eye liner,no i bardzo mocno i dobrze maluje .
O i znów prostownica widzę że święta udane i prezenty również

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Ather, a Twoja wigilia jak? Jak tam walka o kilogramy ?

Moja wigilia potwierdziła tezę, jako że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" . Usiadłam przy tym stole... barszczu zjadam mało, ryby więcej, a ciast dużo . Co dziwne, około 22 już byłam głodna ale nie miałam czasu jeść.

A śniadanie też pyszne ofc. Ciasta... jejku, jak ja ubóstwiam makowca!
Waga stoi w miejscu tzn. jest wahanie bo wczoraj tyyyyyle wypiłam, że i barszczyk, i zupa grzybowa i mnóstwo toniku (kupiony był dla dziadka, ale jak się dorwałam do butelki to nie mogli mnie od niej oderwać. Mimo że to tylko słodkawa woda to i tak pyszna. Dopiero po opróżnieniu butelki zdałam sobie sprawę z tego, że wypiłam 2l i to były całe... 2 kcal słodzona aspartamem cała oj trudno się mówi ^^

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ather - No właśnie,pisz jak u Ciebie Wigilia?

Zapomniałam Wam jeszcze dopisać,że wczoraj kiedy byłam u babci nastąpił mały przełom ... Tzn,chodzi o to,że z moimi dziadkami mieszka jeszcze mój wujek,brat mojego taty ... No i mój dziadek strasznie się z nim pokłócił,w ogóle ze sobą nie rozmawiają,natomiast babcia mimo wszystko bardzo go kocha,bo to jej syn ... Więc bardzo się starała,żeby chociaż w Wigilię było w miarę normalnie ... Mój tata również z nim nie rozmawiał za bardzo,ale kiedy podzieliliśmy się opłatkiem,moja babcia stwierdziła,że może lepiej będzie jak zawołamy wujka do nas,do stołu,no i dziadek z tatą się zgodzili,bo to w końcu Wigilia,wujek do nas przyszedł,podzielił się opłatkiem,i choć dziadek nie chciał mu niczego życzyć,to chociaż się uścisnęli,a mój tata tak 'głęboko' do niego mówił składając życzenia,że wujek aż miał łzy w oczach ... Chciałabym,żeby w końcu dotarły do niego słowa bliskich ...
Magia świąt mam nadzieję, że będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
No węc dostałam nową klawiaturke, myszke, słuchawki i mikrofon, MP 4 100 zł i słodycze
Swego czasu też chciałam kupić sobie MP4 ale... wyszło jak wyszło i ochota przeszła, aczkolwiek nadal uważam że to świetna sprawa
super prezenty

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
wczoraj pod choinka czekal na mnie drukarkokopiarkoskaner, drewniany kot, perfumy, pieniadze i ksiazka w niedziele od mojego tz dostalam ksiazke a od tesciow kosmetyki ogolnie jestem zadowolona.
nazarlam sie strasznie. zjadlam tyyyle wszystkiego. pieczony losos i kutia, ktora sama robilam bily wsyztsko na pewno sprobowalam 12 dan (jak nie wiecej). wigilie zaczelismy przed 17, a ja jeszcze po 20 przyszlam po kolacje. mama smiala sie ze mnie, ze jeszcze chce mi sie jesc. a dzisiaj rano nie siadlam juz z rodzicami do stolu, bo nie dam rady patrzec na ryby
cieszę się że u Ciebie również było udanie
jednak Święta to cudny czas...

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Wigilia - jak zwykle w mojej rodzince przebiegła w atmosferze wspominania I te pyszności: kapusta z grzybami, zupa grzybowa, sałatka jarzynowa, makówki A potem bawiłam się w Mikołaja w czapce i rozdawałam prezenty. Brat nagrywał filmiki i w ogóle było fajnie

A jak Twoja Wigilia, Ather?

Z prezentów jestem bardzo zadowolona, z wszystkim trafili w mój gust Między innymi oprócz pieniążków: cieplutki szlafroczek w chmurki , niebieska piżama, golf, czarne bolerko, zegarek (zauważyli, że mój się popsuł, bo ciągle tylko w niego stukałam, jak się zatrzymywał ), duży kalendarz ścienny ze zdjęciami psów, małego pluszaka, którego porwał mój piesio i nie chce oddać , pasek do spodni, trochę płyt do nagrywania, kosmetyki do kąpieli i od brata 4-port usb hub do komputera, najpierw musiałam rozpracować, co to jest, bo wyjmując z torebki stwierdziłam, że to pomyłka
jakby mój pies zabrał mi coś, to mogłabym zapomnieć już o tej rzeczy ^^
hojny ten mikołaj u Ciebie

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,może będziecie wiedziały,czy od takich tabletek jak Euthyrox,związane z tarczycą można przytyć ?
swego czasu w wątku o tarczycy sporo o tym pisały dziewczyny

Jabłuszko - woda truskawkowa ? musi cudnie pachnieć



U mnie ... było tak sobie. Niestety nie było takiej atmosfery jaką sobie wymarzyłam. Normalnie... znośnie, bezuczuciowo. Podzieliliśmy się opłatkiem, zjedliśmy. U mnie w domu panowała dośc smutna atmosfera. Potem pojechałam z ojcem na następną wigilię, jedyna różnica - dużo ludzi, więcej zamieszania. Ale i tu zjedliśmy, rozdano prezenty i każdy zajął się swoimi sprawami / rozmowami - przy stole regularnie może siedziały ze 3 osoby.

Zjadłam to na co miałam ochotę, nic ponadto. Zupa grzybowa, barszcz z uszkami, pierogi, trochę grzybów w gęstym sosie, trochę rybki...

A jeśli chodzi o prezenty, głównie kasę, jak zawsze zreszta, a oprócz tego buty i bluzki z kolekcji Cropp'a (mają taką przezabawną serie teraz z 'trzepniętymi' zwierzakami), Stradivariusa - już chyba każdy w domu wie gdzie się najczęsciej ubieram. Oprócz tego najnowszy zapach pumy do kolekcji, karnet na solarium, duuużo słodyczy ( ), spodnie i jeszcze jedną rzecz, ale to już tajemnica

Miałam mieć trzecią wigilię, ale że moja babka nie nalezy do osób zrównoważonych psychicznie - nie pojechaliśmy do niej bo zdążyła zrobić awanturę mojej matce przez telefon i chciała jej pozmieniać wszystkie plany dzień przed wigilią (księzna przyjechała bez zapowiedzi do Wrocławia na dodatek znając plany co do wigilii mamy, a mimo to chciała wszystko poustawiać po swojemu).
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 12:55   #3008
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Jeśli chodzi o tą tarczycę,to to było tak,że w maju tego roku miałam badania (poszłam do lekarza,bo nie miałam okresu) i tam wykazało,że miałam za duży wskaźnik TSH czy coś takiego i lekarka przepisała mi te leki,najmniejszą dawkę. No i musiałam je łykać,aż do kontroli po pół roku,i pod koniec października właśnie miałam tą kontrolę,dzięki tym tabletkom okres wrócił,jednak zdaję sobie sprawę z tego,że nie jest to naturalne. No i ta lekarka nadal każe mi łykać te tabletki,bo stwierdziła,że tego typu leki powinno się łykać co najmniej rok. Dlatego zastanawiam się,czy jak tak będę łykać je i łykać,to czy nie przytyję. W sumie to chciałam zrobić sobie jedno,góra dwumiesięczną przerwę,by ich nie łykać,wtedy bym sprawdziła,czy okres wróci bez tabletek,jednak boję się,że mogą być jakieś skutki uboczne ...

Milko - Tą kredkę mam z Miss Sporty,miałam z niej mascarę i była bardzo dobra,więc chciałam sprawdzić czy kredka też taka będzie Bo jak zobaczyłam ceny niektórych firm,to stwierdziłam,że zobaczę,czy ta będzie dobra .
Ather - To żeś wypiłaa ^^
Ciekawe co to za tajemnicza rzecz .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 13:20   #3009
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Eh no Ather to nie za fajnie z babcią :/ a te słodycze .. będziesz dobrą duszą i rozdasz

ide sie zbierać i wogóle bo siedze w dresach od rana a tu trzeba do kościoła i chyba znowu do babci .. z tego bede sie chciała wykręcić ale wątpie zeby mi sie udało bede musiała siedziec w towarzystwie samych dorosłych(moich rodziców, babci, jej męża, jego syna i żony syna ), patrzec jak świętują (piją ;]) i sluchac jak opowiadają sobie historie rodzinne i wszystkie inne :|
obym wrociła do domu
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 13:26   #3010
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

witam świątecznie

udało mi się nadrobić czytanie tego co napisałyście

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Idę w całkiem dobrym humorze i chwiejnym kroczkiem na pasterkę,wrócę już w ogóle superowa do później



Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość





Mam nadzieje, że również dołącze do zadowolonych fanek tej prostownicy

gratuluję tej prostownicy marzenie spełnione

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Co do autografów to... koleżanka jest żoną siatkarza

zapytałabym którego, ale to pewnie poufna informacja



Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Fajne prezenty, tylko szkoda, że nie było niespodzianki Ja miałam nadzieje, że sylwka spędze z przyjaciółką, niestety jest poważnie chora i musi jechać do szpitala... akurat na sylwka Nawet teraz nie możemy się spotkać, bo jest przeziębiona i musi uważać na sieebie...

jaka szkoda zdrówka koleżance życzę...





Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

Co za książeczka

nowy Coben (już zaczęłam czytać )

[quote=Milka19;6113769]
Ewuś bez ciebie poprostu rodzinka sobie nie radzi - jesteś im niezbędna jak tlen [/qoute]
czasami odnoszę właśnie takie wrażenie



Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Milka19 trenuję lekkoatletykę i to jest zgrupowanie kadry małopolski. Nawet się cieszę, że jadę, bo w domu bym w sumie nic nie robiła. Oprócz siedzenia, jedzenia i oglądania TV . A tam... ci siatkarze Minusem jest to, że wraxcam w sylwestra dopiero i zupełnie nie wiem, co będę wtedy robiła. Co do mojej sylwetki, raczej się nie zaokrąglę, już pomijając fakt, że trenuję, mam figurę dziadków, którzy całe życie byli tacy... "prości" .
oho, sportsmenka

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam jeszcze dopisać,że wczoraj kiedy byłam u babci nastąpił mały przełom ... Tzn,chodzi o to,że z moimi dziadkami mieszka jeszcze mój wujek,brat mojego taty ... No i mój dziadek strasznie się z nim pokłócił,w ogóle ze sobą nie rozmawiają,natomiast babcia mimo wszystko bardzo go kocha,bo to jej syn ... Więc bardzo się starała,żeby chociaż w Wigilię było w miarę normalnie ... Mój tata również z nim nie rozmawiał za bardzo,ale kiedy podzieliliśmy się opłatkiem,moja babcia stwierdziła,że może lepiej będzie jak zawołamy wujka do nas,do stołu,no i dziadek z tatą się zgodzili,bo to w końcu Wigilia,wujek do nas przyszedł,podzielił się opłatkiem,i choć dziadek nie chciał mu niczego życzyć,to chociaż się uścisnęli,a mój tata tak 'głęboko' do niego mówił składając życzenia,że wujek aż miał łzy w oczach ... Chciałabym,żeby w końcu dotarły do niego słowa bliskich ...
piękne wydarzenie w sam raz na święta
Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
U mnie w domu nikt nie robi makówek
u mnie też się nie robi ale u TŻ-a są makówki i mam mi jutro przywieźć na spróbowanie

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość


U mnie ... było tak sobie. Niestety nie było takiej atmosfery jaką sobie wymarzyłam. Normalnie... znośnie, bezuczuciowo. Podzieliliśmy się opłatkiem, zjedliśmy. U mnie w domu panowała dośc smutna atmosfera. Potem pojechałam z ojcem na następną wigilię, jedyna różnica - dużo ludzi, więcej zamieszania. Ale i tu zjedliśmy, rozdano prezenty i każdy zajął się swoimi sprawami / rozmowami - przy stole regularnie może siedziały ze 3 osoby.

Zjadłam to na co miałam ochotę, nic ponadto. Zupa grzybowa, barszcz z uszkami, pierogi, trochę grzybów w gęstym sosie, trochę rybki...

A jeśli chodzi o prezenty, głównie kasę, jak zawsze zreszta, a oprócz tego buty i bluzki z kolekcji Cropp'a (mają taką przezabawną serie teraz z 'trzepniętymi' zwierzakami), Stradivariusa - już chyba każdy w domu wie gdzie się najczęsciej ubieram. Oprócz tego najnowszy zapach pumy do kolekcji, karnet na solarium, duuużo słodyczy ( ), spodnie i jeszcze jedną rzecz, ale to już tajemnica

Miałam mieć trzecią wigilię, ale że moja babka nie nalezy do osób zrównoważonych psychicznie - nie pojechaliśmy do niej bo zdążyła zrobić awanturę mojej matce przez telefon i chciała jej pozmieniać wszystkie plany dzień przed wigilią (księzna przyjechała bez zapowiedzi do Wrocławia na dodatek znając plany co do wigilii mamy, a mimo to chciała wszystko poustawiać po swojemu).
szkoda że atmosfera nie dopisała dobrze że chociaż prezentów moc (też jestem ciekawa co to za tajemnica )

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tą tarczycę,to to było tak,że w maju tego roku miałam badania (poszłam do lekarza,bo nie miałam okresu) i tam wykazało,że miałam za duży wskaźnik TSH czy coś takiego i lekarka przepisała mi te leki,najmniejszą dawkę. No i musiałam je łykać,aż do kontroli po pół roku,i pod koniec października właśnie miałam tą kontrolę,dzięki tym tabletkom okres wrócił,jednak zdaję sobie sprawę z tego,że nie jest to naturalne. No i ta lekarka nadal każe mi łykać te tabletki,bo stwierdziła,że tego typu leki powinno się łykać co najmniej rok. Dlatego zastanawiam się,czy jak tak będę łykać je i łykać,to czy nie przytyję. W sumie to chciałam zrobić sobie jedno,góra dwumiesięczną przerwę,by ich nie łykać,wtedy bym sprawdziła,czy okres wróci bez tabletek,jednak boję się,że mogą być jakieś skutki uboczne ...
hmmm, to może spróbuj pójść do innego lekarza i spytaj co o tym sądzi na własną rękę ciężko podjąć jakąś decyzję


moja wigilia byłą taka jak co roku czyli krótka, poprzedzona nerwówką i niezbyt wzruszająca ale ja też nie jestem jakaś sentymentalna więc całkiem mi to odpowiada (oprócz tej nerwówki )

jeśli chodzi o prezenty to jak już wspomniałam dostałam piżamę i książkę, a wcześniej od TŻ-a (nie wiem czy wspominałam ) MP3 i płytę Hey plus dvd z koncertu
więc ogólnie jestem baaardzo zadowolona aaa i jeszcze dostałam kasę od chrzestnego

a dziś spałam do południa prawie, bo po pasterce dopiero ok 3 poszłam spać, najadłam się ciasta i tak sobie leniuchuję

niedługo jadę na cmentarz odwiedzić Babcię i do kuzynek poplotkować
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 14:03   #3011
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

przepraszam, przepraszam, przepraszam nie mam siły ponad 2 stron dzisiaj czytać
do łyżew pod choinkę doszła piżamka, puchaty szlafrok i rafaello
i było calkiem miło i rodzinnie
ale wyszło mi jakieś uczulenie na buzi i mi sie nie podoba
miłego dnia
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 14:06   #3012
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
super,zes zadowolona-to najwazniejsze
jaka książka?
bte. uwielbiam drewniane i tym podobne koty - mam w pokoju całą kolekcję


łosoś, mak...jakby nie patrzeć NNKT - samo zdrowie
od rodzicow dostalam ksiazke z roznymi ciekawostkami tehnicznymi, geograficznymi i biologicznymi (pewnie kupujac ja wzieli pod uwage zainteresowania mojego ojczyma, bo chyba on bedzie ja przegladal ). od tz dostalam 'krew i zloto' anne rice z kronik wampirzych (ubostwiam je ).
haha, ten kot jest jak na razie jedyny w mojej kolekcji, ale mam nadzieje, ze bedzie sie ona powiekszala
ostatnio rozmyslam o zalatwieniu sobie jakiegos kotka (zywego), bo mieszkam sobie sama na poddaszu, rodzice siedza ciagle na parterze i maja przynamniej psa (do mnie rzadko kiedy zaglada). ale znajac zycie, to kuweta i jego zarcie musialyby stac w moim pokoju.. a tego zapachu nie znosze


Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Pamiętam jak ja sobie kiedyś kupiłam prostownicę, na początku raz kiedyś a z biegiem czasu - codziennie jej używać zaczęłam i to się utrzymało Ale czasami dla odmiany plotę masę warkoczyków żeby rano mieć 3x więcej włosów pod względem objętości i wyglądam jak... Chociaż kumple uznali że świetnie to wygląda gdy jest ich tak dużo i takie napuszone - ja wolę idealnie proste

Tak czy inaczej - prostownica to świetna sprawa


Zjadłam to na co miałam ochotę, nic ponadto. Zupa grzybowa, barszcz z uszkami, pierogi, trochę grzybów w gęstym sosie, trochę rybki...

A jeśli chodzi o prezenty, głównie kasę, jak zawsze zreszta, a oprócz tego buty i bluzki z kolekcji Cropp'a (mają taką przezabawną serie teraz z 'trzepniętymi' zwierzakami), Stradivariusa - już chyba każdy w domu wie gdzie się najczęsciej ubieram. Oprócz tego najnowszy zapach pumy do kolekcji, karnet na solarium, duuużo słodyczy ( ), spodnie i jeszcze jedną rzecz, ale to już tajemnica
zaczelam prstowac wlosy w 3 klasie gimnazjum regularnie (tzn praktycznie codziennie no i skutki niestety do tej pory widac, chociaz od prawie roku robie to sporadycznie. chce miec dluuugie wlosy, na razie siegaja mi 'do stanika' mam zniszczone koncowki, ale szkoda podcinac, kazdy cm sie liczy no i sa bardzo pofalowane, wszyscy twierdza, ze z takimi jest mi ladniej niz w prostych .

az wstyd mi si przyznac, ile zjadlam. wszystkie w porownaniu ze mna zjadlyscie malutko.. a ja jestem na tej cholernej redukcji

szkoda, ze w moim miescie nie ma stradivariusa, ani zadnego sklepu z sieci zary.. niedawno pootwierano nowe galerie i jest troche wiekszy wybor ciuchow, ale jestem bardzo wybredna i nigdy nie moge sobie niczego znalezc

kurcze, karnet na solare? ja stawiam na moja bladosc + rozowe policzki
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 14:32   #3013
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
U mnie na przykład nie ma w zwyczaju kupowania prezentów na Mikołajki i na Wielkanoc Każda rodzina ma jakieś własne tradycje
U mnie w zasadzie też nie Na Boże Narodzenie zawsze się robi większe prezenty, a na Wielkanoc to tylko najmłodszym, ewentualnie jakieś symboliczne słodycze czy coś takiego i na Mikołajki tak samo


Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie mam żadnych planów na sylwka Miałam go spędzić ze znajomymi na rynku krakowskim, ale chyba spędzę go jednak w rodzinnym domu
Ja na razie też nie.. Zostałam zaproszona w góry, ale kurcze za późno, bo teraz już nie dostanę w pracy wolnego na 2 stycznia Chyba trzeba będzie spędzić Sylwka odmiennie - w gronie rodzinnym

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Co to są wogole te makówki Jak to się robi...

A ten szlafroczek to jaki ma kolor Bo też mam w chmurki i jest różowy
Tak jak Lolcia już Ci napisała Połączenie maku, kokosu, chałki, orzechów, migdałów, mleka, wody, rodzynek, masła, cukru w odpowiednich proporcjach i odpowiednio przygotowane U mnie w tej dziedzinie tata jest specjalistą, rok temu przesadził z cukrem i były zdecydowanie za słodkie i mi nie smakowały, ale w tym roku zrobił pyszne

Szlafroczek mam niebieski, dokładnie taki sam jak na tej aukcji, tylko kupiony tradycyjnie w sklepie
http://www.allegro.pl/item287902439_...chmurki_s.html

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Śliczny

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
ciesze sie,ze Wigilia udana
a tych prezentow to troche dostalas
mi sie marzy taki szlafroczek w chmurki, sliczne sa...
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
hojny ten mikołaj u Ciebie
W tym roku większa ilość Mikołajów się zjawiła oprócz najbliższej rodziny jeszcze babcia i chrzestni zostawili prezenty, więc się uzbierało

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
jakby mój pies zabrał mi coś, to mogłabym zapomnieć już o tej rzeczy ^^
Ja też już mogę zapomnieć Odgryzł jej uszy, oczy, ogonek i kopytka (bo to krówka była^^), spodobała mu się za bardzo i szkoda mu ją było odbierać

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
do kolekcji, karnet na solarium, duuużo słodyczy ( ), spodnie i jeszcze jedną rzecz, ale to już tajemnica
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 14:45   #3014
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
U mnie w zasadzie też nie Na Boże Narodzenie zawsze się robi większe prezenty, a na Wielkanoc to tylko najmłodszym, ewentualnie jakieś symboliczne słodycze czy coś takiego i na Mikołajki tak samo
U mnie tak samo,zawsze jakieś słodycze,albo symboliczne 50zł
Co do sylwka to ja miałam iść z Tż-etem na domówkę do jego znajomych,ale nie wiadomo teraz czy zdążą wyremontować mieszkanie,bo dopiero się tam wprowadzają,jeżeli nie to zostaniemy sobie sami u Tż-eta,bo jego rodzice idą gdzieś na sylwka i tak i tak dobrze


Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Szlafroczek mam niebieski, dokładnie taki sam jak na tej aukcji, tylko kupiony tradycyjnie w sklepie
http://www.allegro.pl/item287902439_...chmurki_s.html

Oj jaki słodki
mój też był kupowany w normalnym sklepie muszę przyznać,że tutaj Tż-et trafił w 10,bo nawet bez pytania kupił odpowiedni rozmiar no chociaż to pewnie nie było trudne

Ale nuuuuuuuuuudy
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 14:49   #3015
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ale nuuuuuuuuuudy
Oj tak...


Dlatego... idę spać.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 14:58   #3016
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość


Ale nuuuuuuuuuudy
Tak... idę chyba zaraz pod kocyk i czytac coś...
Tyle wolnego, niby fajnie, ale mi się juz nudzi

Objedzona słodkim ^^, ciastkami i w ogole. Od czwartku dieta znowu
Mam już dosyć tego wariatkowa w domu Co chwile ktoś wchodzi, wychodzi. Ehh..
Ale Was Mikołaj obdarował Wam to dobrze
Wiecie co jak spojrzałam w internecie na cenę [taaa moja ciekawość ] tej ChuckyNucky to an głowę upadłam! 97 zł Ehh przyjaciółce łeb ukręcę
Mam dostała na urodziny od sióstr telefon komórkowy a mi przypadła rola nauczycielki Wyobraźcie sobie co ja przeżywam ucząc , zagorzałą fankę starych czasów , odrobiny nowoczesności ;p

przydałoby się zjeść coś zdrowego 8)
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:11   #3017
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Ja też zaczęłam czytać książkę,ale stwierdziłam,że jest nudna jak flaki w oleju,tak więc już nie czytam,pooglądałam telewizor,ale same smuty,spać mi się nie chce,bo spałam do 12 twardym snem,więc siedzę na fotce i wypatruję niezwykłe okazy no cóż mam robić skoro mój niezwykły okaz wyjechał i zostawił mnie,buu...
dobrze,że już jutro wraca i się zobaczymy

Nefre znam ten ból,moja mama też ma nowy tel, w dodatku z radiem i usilnie chce potrafić się nim obsługiwać,a mnie szlag trafia jak Ona nie może pojąć tak PROSTEJ rzeczy i w dodatku tłumaczę jej to 20raz albo jak ciągle pyta o to samo,raz potrafi to zrobić,a potem znowu nie co zrobić
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:17   #3018
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

No niby świeta a u mnie tez nudami wieje... Poklucilam sie z babcia... NIe oddzywa sie do mnie od rana... Moja wina... WIem cudowna jestem... Goscie przyjda jutro to moze bedzie bardziej fajniej...

Jak na razie lece na Vive. xD Milego wieczoru Bozego Narodzenia.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:22   #3019
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Mi też się nudzi ...
Rodzice pojechali do babci,my z siostrą zrezygnowałyśmy,a więc tak sobie siedzę ...
A najbardziej wkurza mnie to,że wczoraj wcale dużo nie zjadłam (za to wypiłam^^),a już mam spodnie opięte na udach,że szok ... Przez takie coś,to mi się jeść i świąt odechciewa,ech ...

Muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie ...
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 15:31   #3020
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
tak naprawdę cały czas w nim chodzę,trudno mi się było z nim rozstać wczoraj do wigilii
Wierze

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
i co, szybko sie nagrzewa? Jak pierwsze wrazenia po "chrzcie"?

noooo to masz pewnie dojscie do jego przystojnych kolegow...

i tu pomalutku wkraczamy na ciezki temat postanowien noworocznych Ja takie sobie zawsze zapisuje, a za rok patrze na takowa liste i skreslam zrealizowane cele. Powiem Wam, ze w tym roku bylo slabiej, ale np. w zeszlym udalo mi sie WSZYSTKO mam nadzieje,ze w nadchodzacym tez tak bedzie

Moja Wigilia super, jestem zaskoczona bo po ostatnich czestych klotniach rodzinnych nie mialam zbytnich oczekiwan - a tu radosc,spokoj i harmonia - dawno nie mialam tak przyjemnego wieczorku
A dostalam kase przde wszystkim,tak jak chcialam (material girl;P) no i jeszcze moja ukochana (truskawkowa) wode toaletowa - bo rodzice nie chcieli,zebym pod choina tak calkiem NIC nie miala
Prostownica nagrzewa się szybko

A co do koleżanki to znamy się, bo na tym samym osiedlu mieszkałyśmy i chodziłyśmy do równoległych klas... i tyle jeśli chodzi o nasz kontakty Specyficzna osoba

A co to za woda truskawkowa Uwielbiam takie zapachy Sama jestem uzależniona od mojej waniliowej i ostatnio czaje się na kokosową

Super, że wigilia okazała się być prawdziwym rodzinnym swiętem

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o prezenty, głównie kasę, jak zawsze zreszta, a oprócz tego buty i bluzki z kolekcji Cropp'a (mają taką przezabawną serie teraz z 'trzepniętymi' zwierzakami), Stradivariusa - już chyba każdy w domu wie gdzie się najczęsciej ubieram. Oprócz tego najnowszy zapach pumy do kolekcji, karnet na solarium, duuużo słodyczy ( ), spodnie i jeszcze jedną rzecz, ale to już tajemnica
Stradivarius - też bardzo lubie ten sklep A słodycze zawsze możesz podarować rodzeństwu

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tą tarczycę,to to było tak,że w maju tego roku miałam badania (poszłam do lekarza,bo nie miałam okresu) i tam wykazało,że miałam za duży wskaźnik TSH czy coś takiego i lekarka przepisała mi te leki,najmniejszą dawkę. No i musiałam je łykać,aż do kontroli po pół roku,i pod koniec października właśnie miałam tą kontrolę,dzięki tym tabletkom okres wrócił,jednak zdaję sobie sprawę z tego,że nie jest to naturalne. No i ta lekarka nadal każe mi łykać te tabletki,bo stwierdziła,że tego typu leki powinno się łykać co najmniej rok. Dlatego zastanawiam się,czy jak tak będę łykać je i łykać,to czy nie przytyję. W sumie to chciałam zrobić sobie jedno,góra dwumiesięczną przerwę,by ich nie łykać,wtedy bym sprawdziła,czy okres wróci bez tabletek,jednak boję się,że mogą być jakieś skutki uboczne ...

Milko - Tą kredkę mam z Miss Sporty,miałam z niej mascarę i była bardzo dobra,więc chciałam sprawdzić czy kredka też taka będzie Bo jak zobaczyłam ceny niektórych firm,to stwierdziłam,że zobaczę,czy ta będzie dobra .
Aguś więc wychodzi na to, że masz niedoczynność. W sumie ja bym na Twoim miejscu (i to dosłownie - bo sama mam wizyte u endo właśnie między innymi w z wiązku z tarczycą) poszła do jakiegoś specjalisty - najlepiej ginekologa-endokrynologa Jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji, bo sama miałam jakieś kilka lat temu za dużo TSH i znowu muszę powtórzyć to badanie Nie będę się tu rozpisywać, jak by co to możemy pogadać na priv

Mam szminkę z Miss Sporty i jest taka kremowa i mięciutka. Kosmetyki są dosyć tanie a całkiem dobre jakościowo

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

gratuluję tej prostownicy marzenie spełnione

zapytałabym którego, ale to pewnie poufna informacja

jaka szkoda zdrówka koleżance życzę...

jeśli chodzi o prezenty to jak już wspomniałam dostałam piżamę i książkę, a wcześniej od TŻ-a (nie wiem czy wspominałam ) MP3 i płytę Hey plus dvd z koncertu
więc ogólnie jestem baaardzo zadowolona aaa i jeszcze dostałam kasę od chrzestnego
Dzięki Ewuś

Co do siatkarza Wlazły

Super, że prezenty trafione

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
do łyżew pod choinkę doszła piżamka, puchaty szlafrok i rafaello
i było calkiem miło i rodzinnie
ale wyszło mi jakieś uczulenie na buzi i mi sie nie podoba
miłego dnia
Jakiś nalot szlafroków

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
zaczelam prstowac wlosy w 3 klasie gimnazjum regularnie (tzn praktycznie codziennie no i skutki niestety do tej pory widac, chociaz od prawie roku robie to sporadycznie. chce miec dluuugie wlosy, na razie siegaja mi 'do stanika' mam zniszczone koncowki, ale szkoda podcinac, kazdy cm sie liczy no i sa bardzo pofalowane, wszyscy twierdza, ze z takimi jest mi ladniej niz w prostych .

az wstyd mi si przyznac, ile zjadlam. wszystkie w porownaniu ze mna zjadlyscie malutko.. a ja jestem na tej cholernej redukcji

kurcze, karnet na solare? ja stawiam na moja bladosc + rozowe policzki
Straszysz tą prostownicą Ja mam zamiar tylko czasami

A skąd wiesz kto ile zjadł

Ja też lubie swoje blade lica
Cytat:
Napisane przez Emocja Pokaż wiadomość
Szlafroczek mam niebieski, dokładnie taki sam jak na tej aukcji, tylko kupiony tradycyjnie w sklepie
http://www.allegro.pl/item287902439_...chmurki_s.html

Aaaa mam ten sam szlafork

Edit: Widzę, że tu jakąś nudą powiewa - święta są po to żeby się troche ponudzić... ale mi się już znudziło to nudzenie się i idę się troszkę naumieć czegos
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:45   #3021
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość

A skąd wiesz kto ile zjadł
niektore dziewczyny pisaly i mam porownanie. obzarlam sie jak slonica
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:51   #3022
marashi
Raczkowanie
 
Avatar marashi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 301
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Heeej, mogę `wpaść` do Waszego topicu?
marashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 15:58   #3023
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Dirty Dancing 2 dzisiaj leci,ooooooooo nie wiedziałam zaraz po m jak miłość a jeszcze leci pada shrek o 20 na tvn i Piraci z Karaibów(ale za to raczej podziękuje).

enda_ tym razem ja Cię widzę!
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 16:01   #3024
marashi
Raczkowanie
 
Avatar marashi
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 301
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

No własnie, głupi zrobili - shrek i dirty d. o równych porach niemal... I co ja mam obejrzeć?

Yh, właśnie zeżarłam cztery pierogii.
marashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 16:02   #3025
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez marashi Pokaż wiadomość
Heeej, mogę `wpaść` do Waszego topicu?
Wpadaj,wpadaj
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 16:33   #3026
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dirty Dancing 2 dzisiaj leci,ooooooooo nie wiedziałam zaraz po m jak miłość a jeszcze leci pada shrek o 20 na tvn i Piraci z Karaibów(ale za to raczej podziękuje).

enda_ tym razem ja Cię widzę!
Lolcia zapatrzylam sie w Twoj szlafroczek i moge tylko pomarzyc zeby dostac taki od tz

tez nie mialam pojecia co to sa makowki i mialam wlasnie spytac, ale dziewczyny mnie wyprzedzily chcialabym kiedys tego sprobowac....i kuti tez

milego wieczorku
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 16:44   #3027
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
niektore dziewczyny pisaly i mam porownanie. obzarlam sie jak slonica

Phenomena nie porownuj siebie do innych. Skoro masz apetyt i duzo pysznosci to jedz na zdrowie,a nie mow ze sie obzarlas jak slonica. Świeta to nie konkurs kto zje wiecej a kto mniej.


marashi ; Wpadaj xD
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 16:47   #3028
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
U mnie w domu nikt nie robi makówek Brzmi pysznie Bardzo lubie samą chałkę - jest taka delikatna i słodka w sam raz Może za rok namówie mame i razem zrobimy makówki
Ja też nie znałam makówek Zdaje mi się, że robi się je na śląsku? Mam racje ?

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Moja Wigilia super, jestem zaskoczona bo po ostatnich czestych klotniach rodzinnych nie mialam zbytnich oczekiwan - a tu radosc,spokoj i harmonia - dawno nie mialam tak przyjemnego wieczorku
A dostalam kase przde wszystkim,tak jak chcialam (material girl;P) no i jeszcze moja ukochana (truskawkowa) wode toaletowa - bo rodzice nie chcieli,zebym pod choina tak calkiem NIC nie miala
ja tam wole czasem "dawanie kasy" - uwielbiam zakupy, wiec kasa to jak bilet do przyjemnosci dla mnie

kawa przed sniadaniem? na czczo? yhh, a moze to od tego glowizna boli?...
To super, że wigilię miałas fajną i była ta atmosfera, to najwazniejsze A odnosnie dostawania kaski, to ja tez lubie Bo kto nie lubi, ale ja później mam problemy z jej wydaniemTzn. w tym sensie, że nie wiem co sobie kupić i sie zastanaiam wkońcu nie kupuje nic, a kasa lezy A co do kawki to kochana ja codzień pije, ale nie na czczo, tzn. fakt nie jem nic przed nią, ale za to wypijam witaminki musujące a kawa jest rozpuszczalna i ze śmietanką.
Woda truskawkowa... mmmm brzmi conajmniej zapachowo-apetycznie

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Swego czasu też chciałam kupić sobie MP4 ale... wyszło jak wyszło i ochota przeszła, aczkolwiek nadal uważam że to świetna sprawa
super prezenty

U mnie ... było tak sobie. Niestety nie było takiej atmosfery jaką sobie wymarzyłam. Normalnie... znośnie, bezuczuciowo. Podzieliliśmy się opłatkiem, zjedliśmy. U mnie w domu panowała dośc smutna atmosfera. Potem pojechałam z ojcem na następną wigilię, jedyna różnica - dużo ludzi, więcej zamieszania. Ale i tu zjedliśmy, rozdano prezenty i każdy zajął się swoimi sprawami / rozmowami - przy stole regularnie może siedziały ze 3 osoby.

Zjadłam to na co miałam ochotę, nic ponadto. Zupa grzybowa, barszcz z uszkami, pierogi, trochę grzybów w gęstym sosie, trochę rybki...

A jeśli chodzi o prezenty, głównie kasę, jak zawsze zreszta, a oprócz tego buty i bluzki z kolekcji Cropp'a (mają taką przezabawną serie teraz z 'trzepniętymi' zwierzakami), Stradivariusa - już chyba każdy w domu wie gdzie się najczęsciej ubieram. Oprócz tego najnowszy zapach pumy do kolekcji, karnet na solarium, duuużo słodyczy ( ), spodnie i jeszcze jedną rzecz, ale to już tajemnica

Miałam mieć trzecią wigilię, ale że moja babka nie nalezy do osób zrównoważonych psychicznie - nie pojechaliśmy do niej bo zdążyła zrobić awanturę mojej matce przez telefon i chciała jej pozmieniać wszystkie plany dzień przed wigilią (księzna przyjechała bez zapowiedzi do Wrocławia na dodatek znając plany co do wigilii mamy, a mimo to chciała wszystko poustawiać po swojemu).
A dziękuje To MP4 wymyśliłam sobie, bo mi się tata pytał co chce dostać na gwiazdkę, a ja nie wiedziałam No i nie chciałam wymyślać nic i palnęłam MP 4, chociaz serio to myślałam, ze nie dostane, ale dostałam :d i ciesze się, bo napewno mi się przyda
Twoje prezenty Ather tez super ! I nawet jeden tajemniczy Tez dostałam słodyczy troche chyba z 10 czekolad mam w lodówce za jakiś rok jak dobrze pójdzie się zje Też chciałabym tyle ciuchów dostać, ale ja najpierw przytyć musze żeby później nie było, że ciuchy powyrzucam, bo za małe beda.i Też zjadłam tylko to na co miałam ochote, bo jak juz kiedys pisałam, nie lubie na siłe jeść. No a z ta babcia to Ci współczuje... Nie ma to jak kłótnia w wigilię i święta

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
moja wigilia byłą taka jak co roku czyli krótka, poprzedzona nerwówką i niezbyt wzruszająca ale ja też nie jestem jakaś sentymentalna więc całkiem mi to odpowiada (oprócz tej nerwówki )

jeśli chodzi o prezenty to jak już wspomniałam dostałam piżamę i książkę, a wcześniej od TŻ-a (nie wiem czy wspominałam ) MP3 i płytę Hey plus dvd z koncertu
więc ogólnie jestem baaardzo zadowolona aaa i jeszcze dostałam kasę od chrzestnego

a dziś spałam do południa prawie, bo po pasterce dopiero ok 3 poszłam spać, najadłam się ciasta i tak sobie leniuchuję

niedługo jadę na cmentarz odwiedzić Babcię i do kuzynek poplotkować
Najwazniejsze, że mim wszystko uważasz wigilię za udaną Fajne prezenty ! TŻ się sprawił widzę Wie chłopak co dobre Udanego wypadu do kuzynki

No Kochane mi dzień zapowiadał się koszmarnie. Przyznam, że od wczoraj w domu była jakaś dziwna atmosfera Wkurzona była mama, tata i wkońcu mi też się to zdenerwowanie udzieliło i chyba Święta minęłyby na nerwówce, gdybym wkońcu nie wybucła i nie wykrzyczała rodzicom w twarz, ze mam w du**e takie święta i wyprowadzam się do babci (kocham ten argument ) no i w końcu nerwówka puściła, zasiedlismy do obiadu Ponieważ nie jadłam śniadanie, bo późno wstałam, na obiad rodzice kazali mi (tata powiedział: "Możesz jeść 2 godziny nie odejdziesz od stołu zanim nie zjesz") zjeść 2 gołąbki (ale nie były duże ) Ojadłam się nimi i serio męczyłam je ze 2 godziny ! Poza tym zjadłam jakiejś surówki, troszke pangi w galarecie, łyżke kapustki postnej... Ogólnie jak na mnie to i tak dużo. (a jak Wy sądzicie? ) Wkońcu skończyło sie tak, że pół dnia spędziłam siedząc z rodzicami. Teraz niedługo mają wpaść znajomi "na kawe" I pewnie wypije z nimi jakiegoś drinka rodzice się smieją ze mnie, bo im zapowiedziałam, ze ja tez chce wypić z nimi a co ! No zobaczymy (sobie tylko nie myslcie, że ja taka "alkoholiczka" jestem ) No w każdym razie niedługo kolacja, goście... Może będzie miło, a jak narazie też się nudze

Btw. Dziewczynki (do wszystkich "mówię" ) Bardzo ładne dostałyście prezenty


Emotki znów musiałam usunąć...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 16:58   #3029
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Phenomena nie porownuj siebie do innych. Skoro masz apetyt i duzo pysznosci to jedz na zdrowie,a nie mow ze sie obzarlas jak slonica. Świeta to nie konkurs kto zje wiecej a kto mniej.


marashi ; Wpadaj xD
nie traktuje tego jak konkurs, ale glupio mi jest, ze tyle jem, nie potrafie sie ograniczac, a tluszcz mi rosnie wszedzie. nawet dziewczyny na przytyciu zjadly 3x mniej ode mnie, wiec nie potrafie byc dumna z mojego obzarstwa... i co z tego, ze to swieta
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-25, 17:03   #3030
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
nie traktuje tego jak konkurs, ale glupio mi jest, ze tyle jem, nie potrafie sie ograniczac, a tluszcz mi rosnie wszedzie. nawet dziewczyny na przytyciu zjadly 3x mniej ode mnie, wiec nie potrafie byc dumna z mojego obzarstwa... i co z tego, ze to swieta
Ale nie mysl tak w swieta ! To pogarsza Ci tylko nastroj. A tutaj niektore dziewczyny na przytyciu to sa tylko w napisie ,,P" bo tak na prawde ich jadlospisy nadaja sie na kiepskie utrzymanie.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.