Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 18:38   #601
ninkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dzięki thecla
Swędzenie mineło więc na szczęcie nie było to uczulenie, dziś buzia jest gładka troszkę jakby jaśniejsza a przede wszystkim zmiany trądzikowe jakby złagodzone. Chyba żeczywiście zdecyduję się na częstsze zabiegi.

Czy sam peeling kawitacyjny bedzie skuteczny czy też lepiej zdecydować się na ten z sonoforezą i maską algową?
ninkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:09   #602
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez mia_gf Pokaż wiadomość
Tak, normalnie w salonie kosmetycznym. A ile te dodatkowe kosmetyki itp. moga kosztować?
nigdy nie spotkalam sie z taka cena w salonie jestem w szoku mysle ze ok 70-80 zł powinno to kosztować

Cytat:
Napisane przez ninkaa1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny śledziłam ten wątek od jakiegos czasu i strasznie napaliłam się na kawitację.

Narazie sama kawitacja (twarz, szyja i dekold) 60 zł. Może nastepnym razem zdecyduje sie na coś więcej .

Tym bardziej że moja twarzyczka już od bardzo dawna wymaga "interwencji" zawsze jednak szkoda mi było kasy na wizytę u kosmetyczki.
Mam cerę mieszaną a ostatnio po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych znacznie powiększył mi się trądzik i tak dzisiaj byłam pierwszy raz na zabiegu więc jestem świeżo po szłam z nastawieniem na ponowną wizytę za tydzień ponieważ wyczytałam że kawitację najlepiej robić 1 w tygodniu przez okres 5-6 tygodni więc z takim zamiarem dziś poszłam do salonu, kosmetyczka jednakzamieszała mi w głowie mówiąc że to zbyt często i że raz w miesiącu wystarczy więc mam przyjść za miesiąc :conf used: (dodam że mam mam sporo zaskórników).

Pyt 1 : Czy mimo wszystko powinnam za tydzień lub dwa pójśc na powtórny zabieg czy też posłuchać sugestii kosmetyczki ?

Pyt 2 : Jestem ok 3 godz po zabiegu i troszkę mnie swędzi twarz czy to normalne ?

doradźcie plisssssssssssssss
ja uwazam ze miesiac to za duzy odstep czasu i powinnac isc szybciej bedzie lepszy efekt i proponuje 7 zabiegow
Tawoje objawy sa normalne w razie czego zawsze mozesz zadzwonic jutro do kosmetyczki ze np cos uczulilo

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ninkaa1 Pokaż wiadomość
Dzięki thecla
Swędzenie mineło więc na szczęcie nie było to uczulenie, dziś buzia jest gładka troszkę jakby jaśniejsza a przede wszystkim zmiany trądzikowe jakby złagodzone. Chyba żeczywiście zdecyduję się na częstsze zabiegi.

Czy sam peeling kawitacyjny bedzie skuteczny czy też lepiej zdecydować się na ten z sonoforezą i maską algową?
Ja na twoim miejscu najpierw zrobila sobie sam peeling np przez 4 zabiegi i 3 ostatnie full service i wtedy kosmetyczka dodatkowo wtłoczy ci jakis preparat (zalezy jakie zapotrzebowanie ma skóra )
a algi złagodza i wycisza skore po zabiegu
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 17:34   #603
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

podpisuję się pod tym co napisała moja poprzedniczka
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 12:18   #604
ninkaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dzieki dziewczyny za rade
chyba dostosuje sie do waszych porad, tym bardziej że po peelingu mnie strasznie wysypało.
Myśle że tym razem pójde do innego salonu i chętnie wysłucham opinii innej Pani kosmetyczki.
Bede zdawac relacje
ninkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 21:04   #605
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

hej peeling kawitacyjny - powiedzcie gdzie w Krakowie można go zrobić skutecznie a w miarę nie drogo... ? Czy skóra jest po tym bardzo zaczerwieniona? Czy usuwa to tzw wągry? czy trzeba je usunąć mechanicznie...
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:08   #606
sylwina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Question ultradzwieki, sonoforeza

mam pytanie, jak sie robi ultradzwieki, czy pod zel sprzegajacy moge dodac jakas ampulkie albo serum, czy moge dodac samo serum bez zelu, prosze o odpoiwiedz
sylwina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:15   #607
agus2315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

Witam,
Polecam Ci Salon Kosmetyczny na ul. Wolność 3A/c Wa-wa nazywa się BodyArt.Świetne profesjonalne zabiegi i oczywiście w bardzo rozsądnej cenie!!!!Na ich stronie można dowiedziec się jakie maja promocje;-)Ja tam chodzę od grudnia 2010 ,jestem bardzo zadowolona ,moja twarz znacznie sie poprawiła po kawitacji, kwasach i mikrodermabrazji!!!Także w 100% polecam;-)

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez miss dare Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziś byłam u kosmetyczki, bo rozpoczęłam taką serię zabiegów, żeby pory pozamykać, buzię oczyścić etc. Zabiegów ma być chyba 10, co tydzień jeden. Polegają na tym, że jest taki przyrząd jak szpachelka, lekko wibruje, ma chyba wodę wylatującą i nim kosmetyczka mi "spycha" z buzi zanieczyszczenia, smaruje mi też buzię różnymi preparatami w trakcie tego.

Nie jest to chyba galwanizacja, bo tamto pamiętam, że były takie stopki z wacikami, które były podłączone do prądu i miało sie przy tym smak metalu w buzi - zapomniałam jak ten nowy zabieg się nazywa niestety

W każdym razie chciałam się poradzić - czy on rzeczywiście pomoże? Czy jest szansa, że pory będą pozamykane, buzia gładka etc? Na razie jestem po drugim takim (a właściwie pierwszym, bo poprzednio miałam buzię czyszczoną) i na pewno mam gładszą cerę, ale ciekawa jestem końcowych rezultatów

Pozdrawiam
Na peeling kawitacyjny powinno się chodzic tzw seriami czyli mniej więcej 1 na miesiąc (2 razy na miesiąc ) oczywiście do tego dochodzą inne zabiegi typu maseczka, kwasy oczyszczające,ściagające i wygładzające twarz;-)Po drugie co to za kosmetyczka która nie powiedziała Ci co robi na Twojej buzi;-)Pytaj się nastepnym razem i jeszcze raz pytaj to nic nie kosztuje Pozdrawiam
agus2315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 12:27   #608
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

byłam raz na tym pilingu, i raczej się nie wybiorę na kolejny
lepsze efekty oczyszczenia twarzy (zaskórniki bleeeee) daje mi mikrodermabrazja

fakt, po pilingu kawitacyjnym buźka jest gładka jak pupa niemowlaka ale po mikro jest jak dla mnie bardziej dopieszczona i oczyszczona (porównując po jednym zabiegu pilingu i po jednej mikro, nie seryjnie)
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:42   #609
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: ultradzwieki, sonoforeza

Cytat:
Napisane przez sylwina88 Pokaż wiadomość
mam pytanie, jak sie robi ultradzwieki, czy pod zel sprzegajacy moge dodac jakas ampulkie albo serum, czy moge dodac samo serum bez zelu, prosze o odpoiwiedz
ja kawitacje robie w takiej kolejnosci:
mleczko
tonik
peeling
kawitacja
serum/ampulka
algi
krem
i to jest taka moja podstawa
a co do zelu to zawsze go uzywam
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:50   #610
marza1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
mikrobermabrazja czy kawitacja?

Witam!
Chciałabym dowiedzieć się co jest skuteczniejsze przy pozbywaniu się zaskórników mikrodermabrazja czy kawitacja peeling.maa sklonnośc do zaskórników nos broda ,cera bywa też sucha wnioskuję że jest mieszana
marza1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 13:55   #611
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: mikrobermabrazja czy kawitacja?

zdecydowanie mikrodermabrazja
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 14:18   #612
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: mikrobermabrazja czy kawitacja?

tak mikrodermabrazja spowoduje stopniowe spłycenie zaskórników, tylko dla uzyskania efektu należy zastosować serię zabiegów, przy czym istotną rzeczą jest stosowanie kremów z wysokim filtrem, z tego powodu, iż pojawiło się już mocniejsze słoneczko może dojść do przebarwień, plam pigmentacyjnych.
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:12   #613
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: mikrobermabrazja czy kawitacja?

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
tak mikrodermabrazja spowoduje stopniowe spłycenie zaskórników, tylko dla uzyskania efektu należy zastosować serię zabiegów, przy czym istotną rzeczą jest stosowanie kremów z wysokim filtrem, z tego powodu, iż pojawiło się już mocniejsze słoneczko może dojść do przebarwień, plam pigmentacyjnych.
to jasne
jednorazowy zabieg pilingu kawitacyjnego też u niewielu osób załatwi sprawę zaskórników i też przydałoby się w jakiejś serii zrobić
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 16:58   #614
sylwia21_2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ostróda
Wiadomości: 352
GG do sylwia21_2010
Dot.: mikrobermabrazja czy kawitacja?

Miałam kilka razy zabieg peelingiem kawitacyjnym i nie widzę żadnych rezultatów.Peeling kawitacyjny działa łagodnie na skórę,natomiast mikrodermabrazja daję większe efekty poprawy wyglądu skóry.Zazwyczaj należy przeprowadzić serię ok. 6 zabiegów. Pierwsze trzy co tydzień, następnie trzy zabiegi co dwa tygodnie. Kolejne miesiące to zwykle jeden zabieg przypominający. Już po pierwszym zabiegu wygląd i kolor skóry wyraźnie poprawia się, w dotyku staje się ona gładsza, efekt ten zwiększa się po kolejnych zabiegach.
sylwia21_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 00:09   #615
Olives
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: mikrobermabrazja czy kawitacja?

Mikrodermabrazja ,ale koniecznie w jakims sprawdzonym i dobrym salonie kosmetycznym.
Olives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 12:35   #616
marza1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Talking Dot.: mikrobermabrazja czy kawitacja?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.przeważa zdecydowanie mikrodermabrazja.oczywiśc ie(nie mikrober....)
spróbuję.
Może polecicie sprawdzony gabinet w POznaniu>nie chciałabym zniszczyć cery...czekam na adresy z cennikiem jeśli możecie podać.dziękuję
marza1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 14:43   #617
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Peeling kawitacyjny w Katowicach

Ja także szukam w miare taniego salonu kosmetycznego, który wykonuje peeling kawitacyjny
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:39   #618
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Peeling kawitacyjny w Katowicach

Temperament - ja w końcu trafiłam do Dermedu. Płaciłam 150 zł. Mogę z czystym sumieniem polecić .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 18:10   #619
xolax44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 5
Peeling kawitacyjny

Chciałabym się czegoś dowiedzieć o peelingu kawitacyjnym np. jak bardzo on pomaga, od jakiego wieku można zacząć go robić?
xolax44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 18:13   #620
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Peeling kawitacyjny

Polecam rozpoczęcie poszukiwania informacji od wyszukiwarki,znajduje cuda zaręczam

Łączę.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 17:50   #621
xolax44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

A ile ta kawitacja kosztuje? Czy to długo trwa?
xolax44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 09:21   #622
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez xolax44 Pokaż wiadomość
A ile ta kawitacja kosztuje? Czy to długo trwa?
zależy od salonu, miejscowości, etapów. Przejrzyj wątek
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 18:32   #623
xolax44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 5
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

A od jakiego wieku można zacząć go robić, bo mam 14 lat i się zastanawiam, czy nie jestem za młoda... Z góry dzięki

Edytowane przez xolax44
Czas edycji: 2010-03-11 o 18:33
xolax44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:59   #624
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez xolax44 Pokaż wiadomość
A od jakiego wieku można zacząć go robić, bo mam 14 lat i się zastanawiam, czy nie jestem za młoda... Z góry dzięki
Moim zdaniem jeszcze za wcześnie
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:22   #625
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

A gdzie w krakowie polecacie salon robiący mikrodermabrazję lub kawitacyjny w miarę nie drogo a skutecznie?
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:27   #626
mika94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

hej dziewczyny !
moj problem to zaskornik mam je prawie na calej twarzy :<
bylam w salonie kosmetycznym i chcialam serie peelingow kawitacyjnych albo mikrodermabrazję ale pani ta odradzala, bo sa zmiany tradzikowe, a nie mozna robic wtedy tego zabiegu bo bakterie sie przenosza czy cos, eh ale polecila cos takiego nie wiem wlasnie jak to sie nazywa zapomnialam, a moze wy wiecie ?
ze zdziera sie naskorek az do pojawienia sie tej normalniej, zdrowej skory, i ze po takim zabiegu trzeba zostac 3, 4 dni w domu, moze kojarzycie co to jest ?
mika94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:09   #627
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Moja Droga polecałabym Ci złuszczanie za pomocą kwasów, tylko zalecałabym Ci robić ten zabieg czym prędzej z tego względu, iż nie ma jeszcze mocnych promienii słonecznych, a po tym zabiegu należy zabezpieczać cerę odpowiednim kremem z filtrem najlepiej blokerem +50. Zresztą jest masa wątków na forum o eksfoliacji kwasem powodzenia
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:36   #628
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dziewczyny, pomóżcie. jestem wielką zwolenniczką kawitacji, ale nie wiem czy mogę ją zrobić gdy używam leków, kosmetyków które przepisał mi dermatolog. jest to: Krem Skinoren, Maść Mupirox i Physiogel, do tego cała seria Pharmaceris T. najbardziej chodzi mi o Skinoren, czy nie podrażni mnie za mocno po kawitacji pozdrawiam serdecznie
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 20:59   #629
majka_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

hej, pewnie chodziło o peeling chemiczny lub mikrodermabrazję. Pierwsze jest bardzo skuteczne ale powinno być wykonane przez osobę która się na tym dobrze zna bo może być ciut niebezpieczne. Co do mikrodermabrazji to ja byłam średnio zadowolona, ale opinie są podzielone.
Ja polecam peeling kawitacyjny i d'arsonvala, koleżance bardzo pomogło. Jest taka stronka gdzie jakiś czas temu kupiłam sobie taki jeden sprzęcik do domu...lepsze ciało lepsza cera: www.lc-lc.pl gdzie można kupić lub wynająć ten sprzęt.

pozdrowionka
majka
majka_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 13:10   #630
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Hej. mam pytanie dotyczace ultradźwięków i kawitacji a dokładnie przyrządów którymi sie je wykonuje-
przepraszam ze podpinam sie pod ten watek - ale nie chciałam zakładac specjalnie nowego-
Czy któras z wizażanek ma moze w domu zestaw do ultradźwięków albo przyrząd do kawitacji?? i czy jest zadowolona? czy to działa dokładnie tak samo jak w gabinecie- chodzi mi o to czy nie ma za słabej mocy?
znalazłam na necie ogłoszenie o takim zestawie za jakies 550pln i chciałam go zakupic..
pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.