Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 17:01   #3511
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez electra2006 Pokaż wiadomość
dziewuszki mam pytanko ;]
mam trzeci tydzień kolczyka i od niedawna pojawiła mi sie taka spuchnięta obwódka przy górnej dziurce (czytałam już o niej tutaj) ale na niej widzę takie coś białe to skóra chyba jest albo ropa jakaś to jest jakby przyklejone więc raczej skóra?;p no i mam pytanie czy to jest normalne?po jakim czasie to zejdzie?
płucze szałwią czy coś jeszcze powinnam zrobić????
do piercera mam 19 km a teraz mam ferie wiec nie za bardzo mam jak dojechac ;/ a do lekarza raczej sie nie pofatyguje bo bedzie kazał wyciągnąć ;/
Z moim językiem było tak samo.. Tez myślałam że to białe to skórka - to była ropa.. płukałam cały czas szałwią dosyć intensywnie i często... Czasem wygrzebywałam patyczkiem do uszu ale nie radzę, lepiej niech wszystko samo się goi Po jakimś czasie wszystko ładnie zeszło i się zagoiło. A jeśli chodzi o spuchnięta obwódkę miałam tak cały czas podczas noszenia kolczyka(oczywiście opuchlizna zeszła ale cały czas miałam taką nieciekawą obwódkę , może źle się zagoiło...nie wiem) Więc nic się nie martw to chyba normalne, przynajmniej u mnie było identycznie
A tak poza tym nosiłam kolczyk ok 2 lata, nie mam go może od ok 1,5 roku. Dziurka widoczna...Niestety ząbki troszkę zniszczone :/ Górna jedynka uszczerbnięta...może warto zmienić kuleczki aby nie były za stali... I jeszcze warto uważać podczas jedzenia, ja tak "mieliłam" jęzorem że przygryzałam kolczyk...ałć bolały ząbki

A ktoś jeszcze pytał jak to jest z doznaniami podczas miłości francuskiej.... facet mój był zachwycony

Pozdrawiam!
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 17:45   #3512
electra2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzienki za odpowiedź ;] już się troche uspokoiłam ;p
electra2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:02   #3513
aniula22856
Raczkowanie
 
Avatar aniula22856
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Z moim językiem było tak samo.. Tez myślałam że to białe to skórka - to była ropa.. płukałam cały czas szałwią dosyć intensywnie i często... Czasem wygrzebywałam patyczkiem do uszu ale nie radzę, lepiej niech wszystko samo się goi Po jakimś czasie wszystko ładnie zeszło i się zagoiło. A jeśli chodzi o spuchnięta obwódkę miałam tak cały czas podczas noszenia kolczyka(oczywiście opuchlizna zeszła ale cały czas miałam taką nieciekawą obwódkę , może źle się zagoiło...nie wiem) Więc nic się nie martw to chyba normalne, przynajmniej u mnie było identycznie
A tak poza tym nosiłam kolczyk ok 2 lata, nie mam go może od ok 1,5 roku. Dziurka widoczna...Niestety ząbki troszkę zniszczone :/ Górna jedynka uszczerbnięta...może warto zmienić kuleczki aby nie były za stali... I jeszcze warto uważać podczas jedzenia, ja tak "mieliłam" jęzorem że przygryzałam kolczyk...ałć bolały ząbki

A ktoś jeszcze pytał jak to jest z doznaniami podczas miłości francuskiej.... facet mój był zachwycony

Pozdrawiam!
To jak to jest ta dziurka w końcu zarasta czy nie
__________________


gówno mnie to obchodzi
kto na forum komu lodzi
kto na forum komu słodzi
kto podobny jest do Dodzi
kto z kim tutaj zaszedł w ciąże
od miłości mi nie dobrze.

aniula22856 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:15   #3514
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez aniula22856 Pokaż wiadomość
To jak to jest ta dziurka w końcu zarasta czy nie
Kolczyka napewno bym już nie włożyła, ale widać że język był przekłuty
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:26   #3515
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Witam.... Ja przekłulam sobie język wczoraj. Przez 5 godzin był normalny potem spuchł i zaczął boleć do tego stopnia ze rozbolała mnie głowa i sie położyłam spać.
Dziś boli tak samo.... w dolnego miejsca gdzie mam kolczyk wychodzi mi coś białego tzw limfa.
Boli bardzo wędzidełko...nie moge dużo mówić a jak coś jjem to bokie rozgryzając i popijając letnią herbatą .... powiedzcie mi czy Wy macie daleko kolczyć ?? Czy na samym początku języka ? Mi Pani zrobiła tak po środku spytałam dlaczego ? To odpowiedziała ze jak tak dała mi daleko to dolna kuleczka nie będzie mi walić po zębach ... Czy to prawda?? Mi sie bardzo podobały kulki bardziej na przodzie języka.... Ale jeżeli miała bym go teraz wyjąć i jechać ponownie na przekłucie i znowu 2 tyg czekać na wylizanie sie z tego to ja dziękuję.... pocieszcie mnie i powiedzcie ze lepszy jest kolczyk bardziej po środku języka
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:30   #3516
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
Witam.... Ja przekłulam sobie język wczoraj. Przez 5 godzin był normalny potem spuchł i zaczął boleć do tego stopnia ze rozbolała mnie głowa i sie położyłam spać.
Dziś boli tak samo.... w dolnego miejsca gdzie mam kolczyk wychodzi mi coś białego tzw limfa.
Boli bardzo wędzidełko...nie moge dużo mówić a jak coś jjem to bokie rozgryzając i popijając letnią herbatą .... powiedzcie mi czy Wy macie daleko kolczyć ?? Czy na samym początku języka ? Mi Pani zrobiła tak po środku spytałam dlaczego ? To odpowiedziała ze jak tak dała mi daleko to dolna kuleczka nie będzie mi walić po zębach ... Czy to prawda?? Mi sie bardzo podobały kulki bardziej na przodzie języka.... Ale jeżeli miała bym go teraz wyjąć i jechać ponownie na przekłucie i znowu 2 tyg czekać na wylizanie sie z tego to ja dziękuję.... pocieszcie mnie i powiedzcie ze lepszy jest kolczyk bardziej po środku języka
Hm ja miałam raczej na początku języka...jakiś centymetr od czubka jęzorka... Dobrze by było gdybyś wkleiła jakieś zdjęcie. Wydaje mi się że tak czy inaczej w jakichś momentach ta kuleczka będzie obijać o zęby, więc nie wiem..
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:37   #3517
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie powinien byc blisko konca, blizej srodka to mniejsza szansa na uszkodzenie zebow.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 18:40   #3518
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Panikaa Pokaż wiadomość
Hm ja miałam raczej na początku języka...jakiś centymetr od czubka jęzorka... Dobrze by było gdybyś wkleiła jakieś zdjęcie. Wydaje mi się że tak czy inaczej w jakichś momentach ta kuleczka będzie obijać o zęby, więc nie wiem..

tu jest zdjęcie kolczyka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC280122.jpg (11,1 KB, 131 załadowań)
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:42   #3519
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

zobacz jak możesz... bo ja juz jestem załamana po primo ból !!!!!!!! po 2 czuje ze jest za daleko a kobitka co mi go zrobiła powiedziała ze jak juz nie bedzie spuchniety to będzie inaczej wyglądało .... !! KOBITKI POMÓŻCIE ... CZY MAM GO WYJĄC I CZEKAĆ AŻ ZAROŚNIE I IŚĆ PONOWNIE PRZEKŁUĆ BY BYŁ NIE ZADALEKO KOLCZYK JAK TERAZ??
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:51   #3520
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
zobacz jak możesz... bo ja juz jestem załamana po primo ból !!!!!!!! po 2 czuje ze jest za daleko a kobitka co mi go zrobiła powiedziała ze jak juz nie bedzie spuchniety to będzie inaczej wyglądało .... !! KOBITKI POMÓŻCIE ... CZY MAM GO WYJĄC I CZEKAĆ AŻ ZAROŚNIE I IŚĆ PONOWNIE PRZEKŁUĆ BY BYŁ NIE ZADALEKO KOLCZYK JAK TERAZ??
Hm kurcze nie pamiętam, jak mój język wyglądał kiedy był spuchnięty. Napewno masz dalej przekłute niż ja, ale może inne dziewczyny miały dokładnie tak jak Ty. Przekłuwałaś u kosmetyczki czy w studio ? Narazie nie wyciągaj, poczekaj może rzeczywiście jak opuchlizna zejdzie będzie wszystko OK
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:01   #3521
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
tu jest zdjęcie kolczyka
Na moje oko naprawdę jest za daleko..
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 19:04   #3522
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Znalazłam jakieś staje zdjęcia języka od góry i od dołu to możesz sobie popatrzeć. Jednak nie jest tak blisko jak pisałam, troche przesadziłam

Edytowane przez Panikaa
Czas edycji: 2009-02-24 o 16:57
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:19   #3523
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Panikaa - specyficzne masz pojęcie jednego centymetra

Masz całkowicie normalne moim zdaniem kolczyk, ale na końcu Już się przestraszyłam;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:27   #3524
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wyjęłam kolczyk 10 minut temu. umowilam sie z Panią na za 2 tygodnie na przeklucie . lub w przyszły wtorek jak będzie ok.
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 15:46   #3525
likeviolence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
wyjęłam kolczyk 10 minut temu. umowilam sie z Panią na za 2 tygodnie na przeklucie . lub w przyszły wtorek jak będzie ok.
ja ma kolczyk od ponad 3 tygodni i szczerze powiem, ze gdybym miała przekłuwać drugi raz- nie zrobiłabym tego. ze względu na ból i tego całego "paprania" się z tym.
mam ten kolczyk i co. i nic. mam bo mam. nic w moim życiu się nie zmieniło.
niektórzy tylko podchodzą obgryzając paznokcie i pytają czy bolało. "fajnie, fajnie" i tyle.
ale gdy wyjęłam raz kolczyk na trochę dłużej, to czułam się jak bez części ciała. zęba czy coś w tym rodzaju.
likeviolence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 16:24   #3526
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Znacie jakieś strony,gdzie można kupić fajne nakrętki i tanie ? Na wildcat są fajne ale drogaśne ..
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 18:10   #3527
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez likeviolence Pokaż wiadomość
ja ma kolczyk od ponad 3 tygodni i szczerze powiem, ze gdybym miała przekłuwać drugi raz- nie zrobiłabym tego. ze względu na ból i tego całego "paprania" się z tym.
mam ten kolczyk i co. i nic. mam bo mam. nic w moim życiu się nie zmieniło.
niektórzy tylko podchodzą obgryzając paznokcie i pytają czy bolało. "fajnie, fajnie" i tyle.
ale gdy wyjęłam raz kolczyk na trochę dłużej, to czułam się jak bez części ciała. zęba czy coś w tym rodzaju.
Ja tam bym przebiła Moje gojenie odbywało się wyjątkowo spokojnie i bez żadnych niespodzianek, z czego jestem bardzo zadowolona ;]
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:15   #3528
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja kolczyl wyjąć musiałam. Byłam nie zadowolna ze miałam go za daleko . Jutro jade na ponowne przekłocie wiadomo że będzie znowu bolało kilka dni. Ale zawsze chciałam go mieć i ból zniose
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 11:58   #3529
electra2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
Ja kolczyl wyjąć musiałam. Byłam nie zadowolna ze miałam go za daleko . Jutro jade na ponowne przekłocie wiadomo że będzie znowu bolało kilka dni. Ale zawsze chciałam go mieć i ból zniose

jak sie idzie przebic język to sie mowi pokaże mi pani w którym miejscu mogę mieć dziurkę? iona ci narysuje kilka kropek i sobie wybierasz miejsce to ty płacisz i ty wymagasz a ona musi spełnić twoją zachciankę!
ja pieprze cierpiec jeszcze raz.....

ps. moja 'obwódka' nadal jest ;( a chciałabym zmienic kolczyk na krótszy ;[
electra2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 13:41   #3530
agatalizom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Askøy,
Wiadomości: 12
GG do agatalizom Send a message via Skype™ to agatalizom
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez electra2006 Pokaż wiadomość
jak sie idzie przebic język to sie mowi pokaże mi pani w którym miejscu mogę mieć dziurkę? iona ci narysuje kilka kropek i sobie wybierasz miejsce to ty płacisz i ty wymagasz a ona musi spełnić twoją zachciankę!
ja pieprze cierpiec jeszcze raz.....

ps. moja 'obwódka' nadal jest ;( a chciałabym zmienic kolczyk na krótszy ;[

Ja tez mialam taka obwodke, ale i tak zmienilam kolczyk, i ten krotszy mial o duzo wieksza kulke... i dopiero po zmienieniu kolczyka mi zeszlo .. i teraz wymienilam sobie na jeszcze krotszy.
agatalizom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 14:14   #3531
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Jak czyścić kolczyka?Wyparzyć go w przygotowanej wodzie czy w alkoholu? Pomóżcie
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 20:59   #3532
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Jak czyścić kolczyka?Wyparzyć go w przygotowanej wodzie czy w alkoholu? Pomóżcie
ja czytalam na jednej ze stron o kolczykach ze powinno sie wyparzac we wrzatku albo wlasnie w jakims alkoholu a jak ma sie kolczyka ze stali chirurgicznej to moza myc go szczoteczka i pasta do zebow..
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 21:28   #3533
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ollaa18 Pokaż wiadomość
ja czytalam na jednej ze stron o kolczykach ze powinno sie wyparzac we wrzatku albo wlasnie w jakims alkoholu a jak ma sie kolczyka ze stali chirurgicznej to moza myc go szczoteczka i pasta do zebow..
w domowych warunkach można go co najwyżej zdezynfekować-wrzątek+12h w spirytusie.
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 09:28   #3534
babygirl21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

słuchajcie mam pytanie, tylko nie piszcie mi że mam szukać we wszystkich wcześniejszych postach, bo pracuje i jakoś nie mam na to czasu moje pytanie tyczy się tego, iż po jakim czasie mając przekłuty język, można iść do solarium? dzięki z góry za odpowiedzi.
babygirl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 10:22   #3535
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a na dwa klikniecia w wyszukiwarce czas to bys znalazla.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 13:29   #3536
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

babka mi przekłuwała język w domu. nie ma salonu.wdało mi sie zakazenie a byłam 2 raz na przekłuciu bo za 1 razem przekłuła mi za daleko. byłam wczoraj przekłuła mi bliżej ale za to krzywo i nie mam go po środu w dodatku z zakażeniem nie wycieka mi nic białego tzw limfa tylko żólte z krwią . i chyba musze już 2 raz go wyjąć ... co mam zrobić ??

---------- Napisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

błagam o szybką porade ;( bo jestem zła ... ze przekłuła mi2 raz i to żle !! znowu !! i mam zakazenie !! a ona robi kolczyki w domu !! nie ma salonu własnego !
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 13:46   #3537
Panikaa
Zadomowienie
 
Avatar Panikaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 582
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
babka mi przekłuwała język w domu. nie ma salonu.wdało mi sie zakazenie a byłam 2 raz na przekłuciu bo za 1 razem przekłuła mi za daleko. byłam wczoraj przekłuła mi bliżej ale za to krzywo i nie mam go po środu w dodatku z zakażeniem nie wycieka mi nic białego tzw limfa tylko żólte z krwią . i chyba musze już 2 raz go wyjąć ... co mam zrobić ??

---------- Napisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

błagam o szybką porade ;( bo jestem zła ... ze przekłuła mi2 raz i to żle !! znowu !! i mam zakazenie !! a ona robi kolczyki w domu !! nie ma salonu własnego !


uuu chyba lepiej wyciągnij i to jak najszybciej. A ta kobieta ma jakieś kwalifikacje? Mogłaś wybrać się do jakiegoś dobrego i renomowanego salonu. Moim zdaniem wyciągnij jak dzieją się takie rzeczy jak piszesz. Narazie lepiej nie przekłuwaj, a jaesli się znowu zdecydujesz to w jakimś dobrym salonie
Panikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 15:01   #3538
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kika to po co szłaś do niej 3 raz, jak wczesniej Ci zle przebiła? i to jeszcze do domu? po co teraz lamentujesz jak sama widziałaś gdzie idziesz?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:46   #3539
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja już bym się poddała i odpuściła sobie tego kolczyka ;]
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:04   #3540
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja proponuje za kilka miesiecy zrobic testy na zakazenie zoltaczka :|
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.