jestem dziwna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-02, 12:23   #1
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666

jestem dziwna?


Witam dziewczyny, mam nadzieję, że trochę pomożecie bo już sama nie wiem co mam o tym wszystkimm myśleć..Otóż, pewien czas temu znalazłam na pewnym portalu zupełnie przez przypadek profil pewnego chłopaka (było to 5 miesięcy temu) no i się zaczęło... zaczęłam codziennie wchodzić na jego profil ( jako anonim), potem probowałam się o nim czegoś dowiedzieć.. pisałam do niego, wypytywałam się o jego zainteresowanie itp. pisał nawet do jego znajomych.. po prostu tak wpadłam, że nie moge sie z tego wyrwać było to 5 miesięcy temu.. a ja nadal codziennie wchodze na jego profil, a on nawet nie ma pojęcia o moim istnieniu.. To jeszcze nie byłoby najgorsze.. ale w ciągu tych 5 miesięcy miałam 2 bardzo bliskich przyjaciół/kolegów.. wiem, że oni chcieli cazegoś więcej niż tylko koleżeństwa, jednak ja i tak na spotkaniu marzyłam o tym, żeby wejśc na komputer i wejść na jego profil.. gdy powiedziałam im, że nic z tego nie będzie (oczywiście nie pwoeidziałam im że żyje w jakims swoim świecie) oni mieli do mnie pretensje, że niby ich w sobie rozkochałam, dawałam im nadzieje na coś więcej.. nawet jesli ktoś mi się podoba to i tak nie potrafie się zaangażować , bo ciągle myśle o tym chłopaku i wiem, że on byłby lepszy, żyjąc nadzieją, że kiedyś się z nim i tak spotkam.. czy to na jakiś wakacjach, czy gdzieś( nie zupełnie przypadkowo, po prostu sie wypytam gdzie on bedzie itp.. ) wiem to jest chore, ale to mnie już prześladuje tak długo..

Edytowane przez sallie
Czas edycji: 2009-05-02 o 12:25
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:28   #2
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: jestem dziwna?

masz zamiar tak caly czas? nie mozesz do niego po prostu napisac? przedstawic sie, zapoznac, zaproponowac spotkanie? nie rozumiem co ci stoi na przeszkodzie?
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:34   #3
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: jestem dziwna?

[1=70026de27bfb6c51fbab4e7 dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772d f80eb9;12123207]masz zamiar tak caly czas? nie mozesz do niego po prostu napisac? przedstawic sie, zapoznac, zaproponowac spotkanie? nie rozumiem co ci stoi na przeszkodzie?[/quote]


mieszkamy gdzieś 100 km od siebie?
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:40   #4
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: jestem dziwna?

Niech zgadnę. Wyidealizowałaś sobie tego faceta, sądząc że jest Twoim wymarzonym księciem z bajki. A on jest po prostu facetem z krwi i kości, z wadami, grzeszkami i może także z nałogami. Bujasz w obłokach, ot co
A Kladushka ma trochę racji. Jeśli wstydzisz się napisać tak ni z gruszki ni z piertuszki, to mozesz trochę pograć. Coś na kształt "hej, pamiętasz mnie??", po czym "sorry, pomyliłam Cię z kimś" i zacząć po prostu konwersacje. Tym sposobem dowiesz się czy aby na pewno jest takim wyśnionym ideałem za jakiego go uważasz
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:41   #5
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: jestem dziwna?

może po prostu napisz do niego jako Ty a nie anonim, zobaczysz czy w ogóle jest zainteresowany taką znajomością w zależności od tego co odpisze. inaczej Twoja mania na jego punktcie może trwać jeszcze długo.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:49   #6
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, mam nadzieję, że trochę pomożecie bo już sama nie wiem co mam o tym wszystkimm myśleć..Otóż, pewien czas temu znalazłam na pewnym portalu zupełnie przez przypadek profil pewnego chłopaka (było to 5 miesięcy temu) no i się zaczęło... zaczęłam codziennie wchodzić na jego profil ( jako anonim), potem probowałam się o nim czegoś dowiedzieć.. pisałam do niego, wypytywałam się o jego zainteresowanie itp. pisał nawet do jego znajomych.. po prostu tak wpadłam, że nie moge sie z tego wyrwać było to 5 miesięcy temu.. a ja nadal codziennie wchodze na jego profil, a on nawet nie ma pojęcia o moim istnieniu.. To jeszcze nie byłoby najgorsze.. ale w ciągu tych 5 miesięcy miałam 2 bardzo bliskich przyjaciół/kolegów.. wiem, że oni chcieli cazegoś więcej niż tylko koleżeństwa, jednak ja i tak na spotkaniu marzyłam o tym, żeby wejśc na komputer i wejść na jego profil.. gdy powiedziałam im, że nic z tego nie będzie (oczywiście nie pwoeidziałam im że żyje w jakims swoim świecie) oni mieli do mnie pretensje, że niby ich w sobie rozkochałam, dawałam im nadzieje na coś więcej.. nawet jesli ktoś mi się podoba to i tak nie potrafie się zaangażować , bo ciągle myśle o tym chłopaku i wiem, że on byłby lepszy, żyjąc nadzieją, że kiedyś się z nim i tak spotkam.. czy to na jakiś wakacjach, czy gdzieś( nie zupełnie przypadkowo, po prostu sie wypytam gdzie on bedzie itp.. ) wiem to jest chore, ale to mnie już prześladuje tak długo..
Moim zdaniem napisz do niego, możesz mu powiedzieć, że Ci się spodobał i czy byłby zainteresowany znajomością jeżeli Ty mieszkasz 100 km od niego. Nie ma co tego przeciągać jak Ci napisze,że nie jest zainteresowany to Ci szybciej przejdzie i zaczniesz się rozglądać za chłopakami z Twojego otoczenia. Warto spróbować może akurat.
Ja tak raz napisałam do chłopaka na sympatii on też mieszkał 100km ode mnie i nawet się spotkaliśmy, ale nic z tego nie wyszło, bo on nie chciał i się z tym pogodziłam .
Powodzenia

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

I mam nadzieję, że dasz znać co postanowiłaś
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:49   #7
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Niech zgadnę. Wyidealizowałaś sobie tego faceta, sądząc że jest Twoim wymarzonym księciem z bajki. A on jest po prostu facetem z krwi i kości, z wadami, grzeszkami i może także z nałogami. Bujasz w obłokach, ot co
Myślę podobnie.
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 12:56   #8
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: jestem dziwna?

Ja na Twoim miejscu bym do niego napisała, może akurat też się Tobą zainteresuje
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 12:57   #9
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: jestem dziwna?

boje się.. nawet gdyby powiedział, że tak to bałabym sie spotkać.. wolałbym, żeby wyszło to jakoś "niespecjalnie". myślicie , że przypadkowe" wspólne wakacje to dobry pomysł?
sallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 13:00   #10
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
boje się.. nawet gdyby powiedział, że tak to bałabym sie spotkać.. wolałbym, żeby wyszło to jakoś "niespecjalnie". myślicie , że przypadkowe" wspólne wakacje to dobry pomysł?
A skąd Ty będziesz wiedziała gdzie on jedzie na wakacje.
Ja tam nie lubię takich skomplikowań ,wymyślać jakieś przypadki.
Napisz do niego o co Ci chodzi i już , będziesz wiedziała na czym stoisz
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 13:06   #11
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: jestem dziwna?

Sallie - jak dla mni to to trochę powiewa grozą.
Jakby nie patrzeć, przesladujesz chlopaka A jakby blizej mieszkał to pewnie zaglądałabys mu po nocy w okna.

Musisz zacząć zyc swoim REALNYM życiem, zająć się prawdziwymi ludźmi którzy Cię otaczają, bo wciagnelas sie w jakies chore uzaleznienie od kogos, kogo totalnie nie znasz a on nie wie o Twoim istnieniu.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 14:04   #12
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: jestem dziwna?

Ja bym do niego napisała, bo przede wszystkim może się okazać, że chłopak ma dziewczyne
A jak już napiszesz to będziesz wiedziała czy jest Tobą zainteresowany i czy jest taki fajny jak na zdjęciach.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 14:08   #13
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
mieszkamy gdzieś 100 km od siebie?
Istnieją pociągi, autobusy Napisz, poznaj, jak się chłopak sam zainteresuje i bedzie dżentelmenem to, za przeproszeniem, może nawet tyłka ruszać nie będziesz musiała, bo sam do Ciebie przyjedzie.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-05-02 o 14:23
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 14:17   #14
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Sallie - jak dla mni to to trochę powiewa grozą.

to samo pomyślałam po przeczytaniu o przypadkowych wakacjach. za dużo w tym manipulacji.pytanie do czego jestes się w stanie posunąć? jak daleko wejść w jego życie bez jego wiedzy?
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 15:48   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Sallie - jak dla mni to to trochę powiewa grozą.
Dla mnie też.

Ale dziewczyna młoda, to może przejdzie

Posłuchaj dobrych rad i najlepiej sobie odpuść, a jak nie chcesz odpuścić to się do niego odezwij. Bo ta obsesja jest jakaś niezdrowa.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 16:30   #16
Jacek0x
Raczkowanie
 
Avatar Jacek0x
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 402
Dot.: jestem dziwna?

Zakochałaś się w obrazku... tylko w jego urodzie. Nie wiesz o nim nic... Zapewne tylko tyle ile mówi o nim kilka zdań, które napisał o sobie w profilu na tym portalu.

Nie znasz jego charakteru, nie wiesz co robi, jak się zachowuje... nie znasz nawet barwy głosu.

to coś a'la ubóstwianie aktora, piosenkarza, sportowca itp. Jedyne co wiesz... to jak wygląda, bo tylko to jest pokazywane.
__________________
...Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w jakim jesteśmy uwięzieni
--

...nocnym pociągiem aż do końca świata.
Jacek0x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 16:51   #17
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez sallie Pokaż wiadomość
boje się.. nawet gdyby powiedział, że tak to bałabym sie spotkać.. wolałbym, żeby wyszło to jakoś "niespecjalnie". myślicie , że przypadkowe" wspólne wakacje to dobry pomysł?
to brzmi przerażająco... jak dowiesz się gdzie spędza wakacje? I dlaczego bałabyś się spotkania umawianego, a wyreżyserwoanego "przypadku" nie?
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 18:00   #18
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: jestem dziwna?

to odezwij sie do niego, mna necie nic nie tracisz , jak sama sie nie ujawnisz jestes anonimowa, a tak go chociaz poznasz
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 09:12   #19
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: jestem dziwna?

no skoro bedziesz liczyla na to, ze spotkacie sie gdzies na wakacjach , co uwazam za co najmniej dziwne to nie wiem czy sie go kiedykolwiek doczekasz. Zacznij z nim normalna rozmowe, moze dalej sie wszystko samo potoczy. Boisz sie? a co masz do stracenia? najwyzej nie ebdzie zainteresowany, a wtedy bedziesz mogla zaczac zyc normalnie, bez chorego wyobrazenia o nim.
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 10:26   #20
CryBaby
Raczkowanie
 
Avatar CryBaby
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 44
Dot.: jestem dziwna?

Też miałam taki problem, może nie aż tak się w to zaangażowałam, ale jednak coś było na rzeczy. W końcu dałam sobie spokój i przeszło, po jakimś czasie go poznałam (wtedy już nie byłam zainteresowana) i okazało się że nie jest taki fajny jak mi się wydawało, a nawet gorzej. Uwierz mi, gdy go poznasz dostrzeżesz wszystkie wady, poza tym nie masz nic do stracenia.
CryBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 16:07   #21
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: jestem dziwna?

chora obsesja, facet jest dla ciebie idealem i nie mozesz wiedziec jaki jest naprawde,
albo napisz do niego i sprobuj nawiazac znajomosc albo daj sobie spokoj, przelam sie i zapomnij o nim nie wchdoz na profil i nie kombinuj.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.