Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-09, 08:28   #3181
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny, mam pytanie o te kurteczki z Modomanii:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4763267116
Czy któraś z Was je zamawiała i jak z rozmiarówką - czy nosząc rozmiar L (40) mogę zamówić tutaj L-kę?
No i jak z jakością?
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 09:00   #3182
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lolka102 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie o te kurteczki z Modomanii:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4763267116
Czy któraś z Was je zamawiała i jak z rozmiarówką - czy nosząc rozmiar L (40) mogę zamówić tutaj L-kę?
No i jak z jakością?
Nie wiem jak z jakością tej kurtki, ale ja na twoim miejscu wzięłabym rozmiar większą Kupowałam u nich i L było raczej jako M.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 09:06   #3183
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A widzisz Zapomniałam napisać
Dostałam ale był strasznie cienki. Już nawet nie tyle na tej skórce ale i ogólnie. Jak dla mnie to on na zimę nie jest tylko właśnie na taką ciepłą jesień, pogodę jaką mamy teraz.
Do tego jednak okazało się, że to nie mój fason i był ciut za duży
Ale sprzedawca w porządku, odsyłam mu ten płaszczyk
Widziałam na bazarku identyczny albo bardzo podobny i mi się strasznie podobał ale właśnie ze względu na to, że był bardzo cienki to go sobie odpuściłam.

Cytat:
Napisane przez Lolka102 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie o te kurteczki z Modomanii:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4763267116
Czy któraś z Was je zamawiała i jak z rozmiarówką - czy nosząc rozmiar L (40) mogę zamówić tutaj L-kę?
No i jak z jakością?
Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z jakością tej kurtki, ale ja na twoim miejscu wzięłabym rozmiar większą Kupowałam u nich i L było raczej jako M.

Odpowiem jednej i drugiej - bez urazy ale takie pytania są po prostu głupie, a odpowiedź równie niemądra Każdy ma inne wymiary i tym się należy sugerować. Jak można pytać czy dany rozmiar będzie nam pasował W moje szafie są ubrania od S-L . Co prawda S przeważa, ale niektóre rozmiarówki są zawyżone i co - wtedy też mam brać S i wciągnąć co najwyżej na jedną nogę. Po to sprzedający podaje wymiary żeby je porównać ze swoimi
Druga rzecz - to, że jedna kurtka miała u nich zawyżony rozmiar, nie oznacza, że każdy model tak ma - przecież ModoMania to sklep, a nie producent. Litości dziewczyny.. jak można kupować na all i sugerować się tylko metką.. Po co sprzedający podają te wymiary?

Zakochałam się w tej stylizacji dziewczyna szczupła, zgrabna, cudownie to na niej wygląda. A spódniczka ta z all, do których link podawałyście. Ja też chcę taką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 46384_1.jpg (37,5 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46384_2.jpg (28,9 KB, 271 załadowań)

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-11-09 o 09:30
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 10:14   #3184
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez zabula87 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z jakością tej kurtki, ale ja na twoim miejscu wzięłabym rozmiar większą Kupowałam u nich i L było raczej jako M.
Zabula, dzięki za odp. Ale napisz proszę czy Ty kupowałaś u nich tę kurtkę czy inne ubranie które miało zaniżoną rozmiarówkę?

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Odpowiem jednej i drugiej - bez urazy ale takie pytania są po prostu głupie, a odpowiedź równie niemądra Każdy ma inne wymiary i tym się należy sugerować. Jak można pytać czy dany rozmiar będzie nam pasował W moje szafie są ubrania od S-L . Co prawda S przeważa, ale niektóre rozmiarówki są zawyżone i co - wtedy też mam brać S i wciągnąć co najwyżej na jedną nogę. Po to sprzedający podaje wymiary żeby je porównać ze swoimi
Druga rzecz - to, że jedna kurtka miała u nich zawyżony rozmiar, nie oznacza, że każdy model tak ma - przecież ModoMania to sklep, a nie producent. Litości dziewczyny.. jak można kupować na all i sugerować się tylko metką.. Po co sprzedający podają te wymiary?
Weridiana, ja wiem,że podane są wymiary, ale nie mam obcisłej kurtki puchowej, by pomierzyć i porównać, to tak nietypowe ubranie, że informacja od kogoś ktoś już to kupował o zawyżonej lub zaniżonej rozmiarówce ma dla mnie znaczenie. Pozostałe ubrania mierzę
Ewentualnie mogę wziąć i L i XL i najwyżej jedną odesłać, ale wolałabym tego uniknąć.

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Zakochałam się w tej stylizacji dziewczyna szczupła, zgrabna, cudownie to na niej wygląda. A spódniczka ta z all, do których link podawałyście. Ja też chcę taką
Też mi się ta stylówka ogromnie podoba, ciekawe ile dziewczyna ze zdjęcia ma wzrostu. Mnie ta fotka mimo że piękna odstraszyła od zakupu - ja mam 176 cm i obawiam się, że do pracy sukienka będzie dla mnie za krótka Na fotce w linkowanej tu aukcji z allegro sukienka wydawała się dłuższa.

Edytowane przez Lolka102
Czas edycji: 2014-11-09 o 10:16
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 10:48   #3185
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Co do wcześniejszego zakończenia akcji z darmową wysyłką to z ich regulaminu:
"Organizatorzy mogą zawiesić wydawanie Kuponów na wysyłkę do 25 zł z Visa w trakcie trwania kampanii promocyjnej przed końcem okresu określonego w ust. 1, bez wpływu na prawa Uczestników promocji, którzy przed takim zawiedzeniem wydawania Kuponów na wysyłkę do 25 zł z Visa spełniają warunki określone w § 3 ust. 2 powyżej, z których mogą oni korzystać do końca trwania Kampanii promocyjnej"

Czyli jeżeli chociaż raz przed 7 listopada ktoś wykorzystał kupon na dostawę obniżoną o 25zł to pozostałe kupony (max. 20szt.) można wykorzystać do zakończenia promocji tj. 16 listopada. A jeżeli ktoś nie wykorzystał ani razu do 7 listopada to teraz już nie może tego zrobić
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 11:00   #3186
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Co do wcześniejszego zakończenia akcji z darmową wysyłką to z ich regulaminu:
"Organizatorzy mogą zawiesić wydawanie Kuponów na wysyłkę do 25 zł z Visa w trakcie trwania kampanii promocyjnej przed końcem okresu określonego w ust. 1, bez wpływu na prawa Uczestników promocji, którzy przed takim zawiedzeniem wydawania Kuponów na wysyłkę do 25 zł z Visa spełniają warunki określone w § 3 ust. 2 powyżej, z których mogą oni korzystać do końca trwania Kampanii promocyjnej"

Czyli jeżeli chociaż raz przed 7 listopada ktoś wykorzystał kupon na dostawę obniżoną o 25zł to pozostałe kupony (max. 20szt.) można wykorzystać do zakończenia promocji tj. 16 listopada. A jeżeli ktoś nie wykorzystał ani razu do 7 listopada to teraz już nie może tego zrobić
Nie korzystałam jeszcze z kuponu na darmową dostawę, teraz kliknęłam przedmiot na Allegro i mogę skorzystać z kuponu.
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 11:02   #3187
Zabkaaa4
Organizatorka
 
Avatar Zabkaaa4
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 473
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny zamawiałyście tą spódniczkę szarą rozkloszowaną?
Polecacie?
http://allegro.pl/spodnica-rozkloszo...754765021.html
__________________
mój wątek: TUTAJ




rozliczenia 2015: Tutaj
roliczenia 2016: Tutaj



[
Zabkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 11:14   #3188
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Nie korzystałam jeszcze z kuponu na darmową dostawę, teraz kliknęłam przedmiot na Allegro i mogę skorzystać z kuponu.
Ja tam nie wiem jak jest naprawdę, wrzuciłam tylko z regulaminu fragment, ale jak widać i do tego się nie stosują więc lepiej dla osób które jeszcze nie korzystały
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 12:02   #3189
Asiek84
Wtajemniczenie
 
Avatar Asiek84
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sdlc
Wiadomości: 2 206
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Mam w obserwowanych jeszcze taką:
http://allegro.pl/dresowa-sukienka-b...692578810.html
Skład ma podobny do tego co podałaś, a cena sporo niższa.
Poza tym jest jeszcze taka: http://allegro.pl/dresowa-sukienka-b...694575369.html

Ta z kapturem też fajna się wydaje :
http://allegro.pl/dresowa-sukienka-t...758477743.html

Ja mam sukienkę z pierwszego linku i jestem zadowolona.
Na codzień noszę 34/36 (xs/s), mam 164 cm wzrostu i jest idealna, no może ma troszkę przykrótkie rękawy, ale je podwinęłam i są 3/4.
__________________
Kubuś 09-11-2006
Hubercik 19-10-2013
Asiek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 13:11   #3190
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość

Zakochałam się w tej stylizacji dziewczyna szczupła, zgrabna, cudownie to na niej wygląda. A spódniczka ta z all, do których link podawałyście. Ja też chcę taką
Wlasnie dzieki niej tez zakochalam sie w tej sukience ale cena u niej jest porazajaca moja sukienka juz doszla, ale listonosz nie raczyl zadzwonic domofonem i zostawil tylko awizo, wiec w poniedzialek lece odebrac obym wygladala podobnie

Dostalam tez ostatnio rajstopy z polarem, wzielam z gatty, 600 den, swietne sa doszedl mi rowniez tusz do rzes, skarpety z krolikami i teraz czekam na tusze chanel, balsam vanille noire, plyn do soczewek i soczewki

jak podoba sie wam spodnica ze zdjecia? zastanawiam sie, cena 30 zl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4733320055.jpg (36,9 KB, 81 załadowań)
__________________

Edytowane przez Paulinaaa_
Czas edycji: 2014-11-09 o 13:13
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 13:20   #3191
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Wlasnie dzieki niej tez zakochalam sie w tej sukience ale cena u niej jest porazajaca moja sukienka juz doszla, ale listonosz nie raczyl zadzwonic domofonem i zostawil tylko awizo, wiec w poniedzialek lece odebrac obym wygladala podobnie

Dostalam tez ostatnio rajstopy z polarem, wzielam z gatty, 600 den, swietne sa doszedl mi rowniez tusz do rzes, skarpety z krolikami i teraz czekam na tusze chanel, balsam vanille noire, plyn do soczewek i soczewki

jak podoba sie wam spodnica ze zdjecia? zastanawiam sie, cena 30 zl
Świetna ta sukienka też chciałam ją zamówić, ale jeszcze się zastanawiam. Takie rajstopy z polarem też kupiłam w tym roku, bardzo w nich ciepło a spódnica mi się nie podoba jakoś.

Dziewczyny, kupowałyście na all jakieś tanie zegarki? Tak do max 30 zł? Chcę kupić sobie jeden, siostrze i kuzynce już na święta, najlepiej czarny. Chyba kliknę dziś od eCarla jakieś
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 13:31   #3192
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Nie korzystałam jeszcze z kuponu na darmową dostawę, teraz kliknęłam przedmiot na Allegro i mogę skorzystać z kuponu.
Ja też i to dzisiaj dwa razy wykorzystałam
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 13:51   #3193
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Wlasnie dzieki niej tez zakochalam sie w tej sukience ale cena u niej jest porazajaca moja sukienka juz doszla, ale listonosz nie raczyl zadzwonic domofonem i zostawil tylko awizo, wiec w poniedzialek lece odebrac obym wygladala podobnie


jak podoba sie wam spodnica ze zdjecia? zastanawiam sie, cena 30 zl
Nawet nie widziałam ceny jaką podała ale to chyba ta sama co na all a spódniczka ze zdjęcia szczerze nie jest w moim guście

Cytat:
Napisane przez Lolka102 Pokaż wiadomość
Weridiana, ja wiem,że podane są wymiary, ale nie mam obcisłej kurtki puchowej, by pomierzyć i porównać, to tak nietypowe ubranie, że informacja od kogoś ktoś już to kupował o zawyżonej lub zaniżonej rozmiarówce ma dla mnie znaczenie. Pozostałe ubrania mierzę
Ewentualnie mogę wziąć i L i XL i najwyżej jedną odesłać, ale wolałabym tego uniknąć.



Też mi się ta stylówka ogromnie podoba, ciekawe ile dziewczyna ze zdjęcia ma wzrostu. Mnie ta fotka mimo że piękna odstraszyła od zakupu - ja mam 176 cm i obawiam się, że do pracy sukienka będzie dla mnie za krótka Na fotce w linkowanej tu aukcji z allegro sukienka wydawała się dłuższa.
A nie masz możliwości żeby przejść się do sklepu i przymierzyć coś podobnego? Wtedy mogłabyś sobie zmierzyć i porównać wymiary a sukienka na tej dziewczynie wygląda powalająco ale na mnie nie sądzę żeby tak wyglądała haha

Kliknęłam czerwone :

http://allegro.pl/show_item.php?item=4691804122

Mam takie czarne, bardzo je lubiłam nosić ( po małych przeróbkach krawieckich ) niestety są mi za ciasne bo od czasu gdy je kupiłam minęły z 2 lata i przybyło z 5 kg myślę jeszcze nad chabrowymi i czarnymi - na teraz są za cienkie ale na lato jak znalazł, są wygodne luźne

Edytowane przez Weridiana1986
Czas edycji: 2014-11-09 o 13:58
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 14:43   #3194
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Wlasnie dzieki niej tez zakochalam sie w tej sukience ale cena u niej jest porazajaca moja sukienka juz doszla, ale listonosz nie raczyl zadzwonic domofonem i zostawil tylko awizo, wiec w poniedzialek lece odebrac obym wygladala podobnie
Weridiano, wrzucisz zdjęcie w sukience na Tobie jak już ją dostaniesz?
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 15:39   #3195
Weridiana1986
Zadomowienie
 
Avatar Weridiana1986
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lolka102 Pokaż wiadomość
Weridiano, wrzucisz zdjęcie w sukience na Tobie jak już ją dostaniesz?
Chyba do Pauliny to miało być ale też dołączam się do prośby o zdjecie, z samej ciekawości bym zobaczyła cholernie mnie teraz chęci na tą sukienkę

Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie pościeli, bo wiem, że kilka z Was zamawiało. Ja zamówiłam dla malucha i tak mi się marzy mieć taką samą w sypialni zakochałam się w tych owieczkach i niebieskie kropeczki też mi się podobają , mamy niebieskie ściany i białe meble gdybyście się na takie natknęły w większej wersji to baaaardzo proszę dajcie znać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20887615096464170907.jpg (38,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78748196153863236115.jpg (44,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wththimgp0275.jpg (55,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wththimgp0269.jpg (54,9 KB, 27 załadowań)
Weridiana1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:02   #3196
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Chyba do Pauliny to miało być ale też dołączam się do prośby o zdjecie, z samej ciekawości bym zobaczyła cholernie mnie teraz chęci na tą sukienkę

Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie pościeli, bo wiem, że kilka z Was zamawiało. Ja zamówiłam dla malucha i tak mi się marzy mieć taką samą w sypialni zakochałam się w tych owieczkach i niebieskie kropeczki też mi się podobają , mamy niebieskie ściany i białe meble gdybyście się na takie natknęły w większej wersji to baaaardzo proszę dajcie znać
http://decoarty.pl//5990-posciel-dzi...a-baranki.html

na allegro wpisuje pościel bar* bo też mi się podoba i sie zastanawiam nad nią

Edytowane przez juhu84
Czas edycji: 2014-11-09 o 16:04
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:26   #3197
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cześć mam pytanie, chciałam złożyć zamówienie na allegro i wziąć darmowa dostawę do 25 zł. Czy zamówienie musi przekroczyć 50 zl?
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:35   #3198
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez ladym9 Pokaż wiadomość
Cześć mam pytanie, chciałam złożyć zamówienie na allegro i wziąć darmowa dostawę do 25 zł. Czy zamówienie musi przekroczyć 50 zl?
Nie musi.
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:36   #3199
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Jak zamawialam ost to pojawiły mi się moje kupony i ze mogę wybrać darmowa dostawę do 25 zł, a teraz nic się nie pojawia i nie odlicza mi dostawy ;/
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 16:37   #3200
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez ladym9 Pokaż wiadomość
Cześć mam pytanie, chciałam złożyć zamówienie na allegro i wziąć darmowa dostawę do 25 zł. Czy zamówienie musi przekroczyć 50 zl?
Pojawiły się jednak informacje o tym, że allegro zawiesza ta promocje z Visa. Ja z niej nie korzystałam, więc mnie nie interesuje, ale poczytaj lepiej kilkanaście postów wyżej, w których dziewczyny o tym pisały.
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:40   #3201
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Pojawiły się jednak informacje o tym, że allegro zawiesza ta promocje z Visa. Ja z niej nie korzystałam, więc mnie nie interesuje, ale poczytaj lepiej kilkanaście postów wyżej, w których dziewczyny o tym pisały.
Dzięki. Dziwne bo wyświetla się informacja o tym, żeby wybrać rozdzaj płatności visa aby mieć darmowa dostawę. Mogli usunąć tą wiadomość:/
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 16:45   #3202
pawcio4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 243
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Super sprawa z tymi kuponami. Udało mi się kupić nowy płaszcz z Zary za 100 zł i kurtkę z Bershki za 30 zł (ceny po zniżkach)
pawcio4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:04   #3203
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lolka102 Pokaż wiadomość
Weridiano, wrzucisz zdjęcie w sukience na Tobie jak już ją dostaniesz?
Postaram sie zrobic fotke

Cytat:
Napisane przez ladym9 Pokaż wiadomość
Dzięki. Dziwne bo wyświetla się informacja o tym, żeby wybrać rozdzaj płatności visa aby mieć darmowa dostawę. Mogli usunąć tą wiadomość:/
Na fanpageu allegro na facebooku, 2h temu allegro udzielilo odpowiedzi, ze promocja jest nadal aktywna
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:21   #3204
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny który ładniejszy:
http://allegro.pl/setin-jasmin-lekki...746049077.html

http://allegro.pl/setin-daria-asymet...758474649.html

są bardzo podobne i nie wiem na który się zdecydować...
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:42   #3205
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny, a da radę jednocześnie wykorzystać kupon -30zł za zakupy 100zł (lub ten -20zł/50zł) i darmowa dostawa z Visą czy za dużo mi się marzy?
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:45   #3206
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a da radę jednocześnie wykorzystać kupon -30zł za zakupy 100zł (lub ten -20zł/50zł) i darmowa dostawa z Visą czy za dużo mi się marzy?
Nie da się.

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Dziewczyny który ładniejszy:
http://allegro.pl/setin-jasmin-lekki...746049077.html

http://allegro.pl/setin-daria-asymet...758474649.html

są bardzo podobne i nie wiem na który się zdecydować...
Mam oba. Jasmin jest cieńszy i prześwituje i jest większy od Darii. Daria jest o wiele cieplejsza. Ja noszę XS i jest na mnie bardziej dopasowana. Szczerze sama nie wiedziałam, który wybrać dlatego mam dwa I oda są bardzo fajne.
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 17:53   #3207
ladym9
Zadomowienie
 
Avatar ladym9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 454
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Mam jeszcze jedno pytanie, nie da się usuwać rzeczy z koszyka prawda? I jak wejść do koszyka bez dodawania nowej rzeczy? Trochę nie ogarniam tej aplikacji. Za każdym razem jak dodam rzecz do koszyka przychodzi mi powiadomienie na pocztę:/
ladym9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:26   #3208
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

dziękuje Sherlook.

Kurczę mam problem bo kupiłam trzy przedmioty i płaciłam kartą Visa i płatność wszystko poszło w aplikacji a teraz patrzę a dostałam maila że płatność anulowana... i co ja mam teraz zrobic?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:27   #3209
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

ladym9, w aplikacji nie ma koszyka, kupiłaś je.
Jeśli dobrze kapuję o co Ci chodzi.

Edytowane przez agusia642
Czas edycji: 2014-11-09 o 18:29
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 18:37   #3210
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

przepraszam net mi swiruje
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.