Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-13, 14:57   #1831
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
z innej beczki - pamiętacie jak wspominałam o próbce filtru Sisleya za 1000zł?
miałam ją jutro zużyć na twarz, ale właśnie wsmarowuję w ręce-mój najdroższy krem do rąk
powód?
Pogrzebałam na necie i okazjue się, że ten krem chroniący przed każdym promieniowaniem w 100%... nie ma nawet podanej wartości filtra na opakowaniu Sisley All day all year

a pachnie jak mix masła shea z masłem kakaowym -nieciekawie
A ja muszę wypróbować próbeczkę podkładu tej firmy.
Pani w Sephorze bardzo mnie namawiała na jego zakup - cena 300PLN Ponieważ nie dałam się przekonać, wlała do pojemniczka na wypróbowanie w domu. Ciekawe co to za cudo Włożyłam do szuflady i zapomniałam, dopiero teraz jak wymieniłaś agnieska nazwę firmy sobie przypomniałam.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:04   #1832
dokami
Przyczajenie
 
Avatar dokami
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziękuję za bardzo miłe powitanie! Poczytałam sobie o filtrach, także wasze opinie i uwagi. Niewiele popróbowałam, bo okazało się, że nawet w Wawie są kłopoty z próbkami. W efekcie zdecydowałam się na LRP DP i dziś rano po raz pierwszy zastosowałam filterek + Dry Flo tak przez Was polecaną. Powiem tak - nie było mi łatwo nałożyć przepisową ilość filtra, nawet rozkładając to na raty. Wyglądałam upiornie. I oczywiście nieziemsko się świeciłam. Zmatowiłam się skrobią, więc jest lepiej, ale blada jestem okrutnie. Nie wiem, czy odważę się tak jutro pójść do pracy (dziś na szczęście miałam dzień wolny)... Puder, który używałam do tej pory, szczęśliwie okazał się niegryzący z filtrami, ale kolor wyraźnie za ciemny przy filtrowej poświacie . Chyba czekają mnie kolejne zakupy...eh...nie jest łatwo. Pocieszam się, że początki są zawsze trudne.
Aha, chciałam sobie zrobić serum z wit. C, ale nie znalazłam w żadnej aptece, wody oczyszczonej - wszędzie panie kręciły głowami i mówiły, że korzystają z niej tylko na zamówienie. A Wy jak sobie radzicie?
Pozdrawiam Was serdecznie!
dokami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:12   #1833
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

mi panie spokojnie sprzedały takie małe plastikowe "ampułki" wody do iniekcji
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:12   #1834
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Do filtrowo-skrobiowej bladości można się przyzwyczaić i ją polubić.
Ja swoją naprawdę szczerze lubię .

A-L w duecie z Avene na poliki i jest duuużo lepiej. Suchość zniknęła na szczęście. Uf - a już się bałam, że będę musiała odstawić mojego ulubieńca.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:13   #1835
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Alchemiczko - ja powinnam jutro sprawdzian z genetyki zaliczyć, a do nauki jakoś mnie nie ciągnie - nie przypominaj
Oceny z chemii i biologii to ja już dawno mam wystawione Jutro jeszcze polski zaliczam, Lalkę Eeeh, jak ja nie lubię przedmiotów humanistycznych, nie mam do nich talentu, ale uczyć się muszę :/
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:19   #1836
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Oceny z chemii i biologii to ja już dawno mam wystawione Jutro jeszcze polski zaliczam, Lalkę Eeeh, jak ja nie lubię przedmiotów humanistycznych, nie mam do nich talentu, ale uczyć się muszę :/
ja wprost przeciwnie

Cytat:
Napisane przez Kate30
Do filtrowo-skrobiowej bladości można się przyzwyczaić i ją polubić.
Ja swoją naprawdę szczerze lubię .
w tym samym momencie, gdy pisałaś posta, ja robiłam porównawczego screena z jednego wątku na plotkowym ciekawe porównanie
tylko moje zdjęcie przekłamane, bo ja bardziej żółtawa jestem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:19   #1837
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
dzięki chyba pierwsze zdjęcie od dawna jakie mi się podoba - nudziło mi się przy śniadaniu i swój wyfiltorwany-wymalowany ryjek pstrykałam
Mnie tez bardzo podoba się Twój nowy Avatarek Zostaw go Naprawdę piękna z Ciebie kobieta
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 15:19   #1838
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Iwonko i wszystkie dziewczyny szukające pojemniczka na skrobię - popytajcie w sephorze, powinny tam być takie pudełeczka z sitkiem na puder. (jest na stronie sephory, ale czy jest w PL nie wiem, bo ich polska strona woła o pomstę do nieba).

http://www.sephora.com/browse/sectio...wImages=&view=

Ja kupiłam sobie piękny podróżny flakonik na perfumy z cyrkoniami - 30ml.
Można sobie odlać z dużej 100ml flaszki i nosić ze sobą (ja to pazerna na perfumy jestem i zawsze 100 kupuję). Flakonik jest z atomizerem oczywiście - kosztował 29zł.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:21   #1839
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez dokami
Dziękuję za bardzo miłe powitanie! Poczytałam sobie o filtrach, także wasze opinie i uwagi. Niewiele popróbowałam, bo okazało się, że nawet w Wawie są kłopoty z próbkami. W efekcie zdecydowałam się na LRP DP i dziś rano po raz pierwszy zastosowałam filterek + Dry Flo tak przez Was polecaną. Powiem tak - nie było mi łatwo nałożyć przepisową ilość filtra, nawet rozkładając to na raty. Wyglądałam upiornie. I oczywiście nieziemsko się świeciłam. Zmatowiłam się skrobią, więc jest lepiej, ale blada jestem okrutnie. Nie wiem, czy odważę się tak jutro pójść do pracy (dziś na szczęście miałam dzień wolny)... Puder, który używałam do tej pory, szczęśliwie okazał się niegryzący z filtrami, ale kolor wyraźnie za ciemny przy filtrowej poświacie . Chyba czekają mnie kolejne zakupy...eh...nie jest łatwo. Pocieszam się, że początki są zawsze trudne.
Aha, chciałam sobie zrobić serum z wit. C, ale nie znalazłam w żadnej aptece, wody oczyszczonej - wszędzie panie kręciły głowami i mówiły, że korzystają z niej tylko na zamówienie. A Wy jak sobie radzicie?
Pozdrawiam Was serdecznie!
Dokami, również witam Cię cieplutko Spróbuj popytać o wodę do iniekcji. Jedna 5ml kapsułka kosztuje ok 50gr.
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:25   #1840
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agniesiu, śliczny avatrek, ani mi się waż go zmieniać

A co do wysuszania przez LRP, właśnie dzisiaj zauważyłam jak mi skubaniec (DP) ściąga buźkę Wcześniej miałam tylko tak po jego zmyciu, ale widzę że coraz bardziej wysusza i odczuwam już tego skutki w ciągu dnia. Szkoda mi z niego zrezygnować, a jeszcze chciałam wypróbować AL. No ale najwyżej będę sie smarować co jakiś czas Avenką i mam nadzieje, że będzie gut
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:27   #1841
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Agniesiu, śliczny avatrek, ani mi się waż go zmieniać
Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Mnie tez bardzo podoba się Twój nowy Avatarek Zostaw go Naprawdę piękna z Ciebie kobieta


wyjdę dziś na pierwszego spamera wątku plotkowego
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 15:29   #1842
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dokami, witaj u nas
Agnieska - śliczna kobitka z Ciebie, mckabi dobrze mówi: nie waż się go ruszać
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:34   #1843
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja kupiłam sobie piękny podróżny flakonik na perfumy z cyrkoniami - 30ml.
Można sobie odlać z dużej 100ml flaszki i nosić ze sobą (ja to pazerna na perfumy jestem i zawsze 100 kupuję). Flakonik jest z atomizerem oczywiście - kosztował 29zł.
Kate mam ten sam Przelałam do niego Angela Lily, bo kupiłam w buteleczce napełniaczu. Pojemniczek jest naprawdę śliczny i bardzo poręczny właśnie taki w sam raz do torebki.

Wklajam fotke, proszę się ze mnie nie śmiać, co ja z tymi fotkami, ale ciągle się uczę robić zdjęcia, bo mam od niedawna nowy aparacik no i testuje na czym sie da

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:51
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:38   #1844
dokami
Przyczajenie
 
Avatar dokami
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Dokami, również witam Cię cieplutko Spróbuj popytać o wodę do iniekcji. Jedna 5ml kapsułka kosztuje ok 50gr.
O, dziękuję mckabi za radę. Popytam .
Kate30, mam nadzieję, że także się przyzwyczaję do swojej bladości - ostatnio bardzo długo miałam ciut za ciemny podkład i to pewnie potęguje zauważalną przeze mnie różnicę w wyglądzie. Poza tym mam wrażenie, że moje usta są bardzo czerwone na tle bladej twarzy . No i chyba mam zbyt wrażliwe oczy, aby wokół nich używać filtra. Czuję, że mnie lekko pieką i są wewnątrz troche zaczerwienione. Ale przecież skórę wokół oczu też trzeba chronić...hmm...
dokami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:39   #1845
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
ja wprost przeciwnie



w tym samym momencie, gdy pisałaś posta, ja robiłam porównawczego screena z jednego wątku na plotkowym ciekawe porównanie
tylko moje zdjęcie przekłamane, bo ja bardziej żółtawa jestem
Agnieska- bo po prostu otacza Cię wampirza poświata
Ślicznie wyglądasz i demonicznie
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:47   #1846
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Agniesiu, śliczny avatrek, ani mi się waż go zmieniać

A co do wysuszania przez LRP, właśnie dzisiaj zauważyłam jak mi skubaniec (DP) ściąga buźkę Wcześniej miałam tylko tak po jego zmyciu, ale widzę że coraz bardziej wysusza i odczuwam już tego skutki w ciągu dnia. Szkoda mi z niego zrezygnować, a jeszcze chciałam wypróbować AL. No ale najwyżej będę sie smarować co jakiś czas Avenką i mam nadzieje, że będzie gut
Ja te moje podsuszone policzki to chyba w większej części zawdzięczam właśnie D-P, stosowanego od miesiąca.
Ale mój zapas już poleciał do Alchemiczki, której jak wszystkie wiemy D-P krzywdy nie czyni.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:51   #1847
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Sandija, alraune - dziękuję
Alraune - a tam demoniczna, trupia, aż wieje chłodem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 15:55   #1848
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Iwonko i wszystkie dziewczyny szukające pojemniczka na skrobię - popytajcie w sephorze, powinny tam być takie pudełeczka z sitkiem na puder. (jest na stronie sephory, ale czy jest w PL nie wiem, bo ich polska strona woła o pomstę do nieba).

http://www.sephora.com/browse/sectio...wImages=&view=
Sandija już chyba kiedyś sprawdzała i u nas nie ma.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 16:32   #1849
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny, mam pytanie. Zastanawiam się nad zamówieniem Dry Flo , no ale nie wiem czy nie będę żałować. Do tej pory używałam skrobii ziemniaczanej, ale zaczęła mnie denerwować. To jak mam zamówić?
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-13, 17:20   #1850
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez dokami
mam nadzieję, że także się przyzwyczaję do swojej bladości - ostatnio bardzo długo miałam ciut za ciemny podkład i to pewnie potęguje zauważalną przeze mnie różnicę w wyglądzie. Poza tym mam wrażenie, że moje usta są bardzo czerwone na tle bladej twarzy . No i chyba mam zbyt wrażliwe oczy, aby wokół nich używać filtra. Czuję, że mnie lekko pieką i są wewnątrz troche zaczerwienione. Ale przecież skórę wokół oczu też trzeba chronić...hmm...
Antek DP słynie z tego, że wypala oczy. Zresztą większość filtrów.
Wiesz, jak smarujesz okolice oczne, to rób to bardzo delikatnie, starając się omijać ok. 1 cm od oczu i rzęsy. Na początku wydaje się to niemal niemożliwe, ale po pewnym czasie jest OK.
Jeśli wolno sytać to z jakiego rejonu Warszawy jesteś - mnie udaje się dostawać a aptekach próbki. A jakie chcesz próbki, bo może akurat mam to ci mogę podesłć.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:23   #1851
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Antek DP słynie z tego, że wypala oczy. Zresztą większość filtrów.
smaruję się DP od kilku dni i jeszcze mi oczu nie podrażnił - a mam wrażliwe jako soczewkowiek-Aknenorminowiec na szczęście, bo mam sporo przebarwień pod oczami, więc ten 1cm bez filtra nie skończyłby się dla mnie dobrze choć przyznaję, że po fluidzie Vichy tak mi DP zasunął alkoholem, że poczułam się jak na imprezie...później przebiło go mleczko-żel Vichy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:30   #1852
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

aga to masz szczęście, mnie cholerstwo o mało ślepiów nie wypaliło. Ale dla odminy antek AL obchodzi się z moimi oczami prawie OK, tylko jak się zapomnę to i on daje mi do wiwatu. W podrażnianiu oczy nic nie przebije jednak sprayu SPF 40 Biodermy. Poza tym im rzadszy filtr, tym szybciej migruje do ślepków.

Jeszcze jak nosisz soczewki to uważaj na antka FE on je po prostu niszczy.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:38   #1853
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

dzięki za ostrzeżenie na FE jakoś nie mam ochoty, zwyczajnie mnie nie ciągnie nawet na próbkę tylko z tą Biodermą 40... właśnie leży mi jako część zapasów
tak wogóle to muszę się bić po łapach gdy automatycznie wklepuję www.aptekawsieci.pl obiecałam sobie nie kupić nic, zanim nie wykończę szuflady w łazience - filtry (obecnie 4... dzieciaczek, DP, barwiona Avenka i mineralna Avenka pod oczy), antyoksydanty (Active C i AA), nawilżacze (tutaj Bielenda się uchowała, ale jest używana jedynie po peelingach, więc szybko nie zejdzie ). Trzymajcie kciuki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:46   #1854
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
dzięki za ostrzeżenie na FE jakoś nie mam ochoty, zwyczajnie mnie nie ciągnie nawet na próbkę tylko z tą Biodermą 40... właśnie leży mi jako część zapasów
tak wogóle to muszę się bić po łapach gdy automatycznie wklepuję www.aptekawsieci.pl obiecałam sobie nie kupić nic, zanim nie wykończę szuflady w łazience - filtry (obecnie 4... dzieciaczek, DP, barwiona Avenka i mineralna Avenka pod oczy), antyoksydanty (Active C i AA), nawilżacze (tutaj Bielenda się uchowała, ale jest używana jedynie po peelingach, więc szybko nie zejdzie ). Trzymajcie kciuki
Agnieska bądź dzielna
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:53   #1855
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie wiem czy to na tym wątku było, ale miałam zdać relację z używania sztyftu do ust Biodermy 50+ (PPD 35 chyba ) Na prośbę Wojtusi.
Sztyft ten nie pozostawia ani białego nalotu ani żadnego błysku, nie jest tępy, łatwo śmiga na skórze Coś jak zwykła pomadka ochronna tylko beż połysku. Podsumowując: polecam Cena też niewygórowana - 22 zł w AwS
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:55   #1856
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

mckabi a jaki smak ma ten sztyft - gorzki?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:56   #1857
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
Dziewczyny, mam pytanie. Zastanawiam się nad zamówieniem Dry Flo , no ale nie wiem czy nie będę żałować. Do tej pory używałam skrobii ziemniaczanej, ale zaczęła mnie denerwować. To jak mam zamówić?
Karolinko może najpierw spróbuj skrobii kukurydzianej. Ja sobie kupiłam i stwierdzam że lepsza dla mnie jest ziemniaczana, chociaż ciutkę za bardzo wysusza, ale ładniej wygląda, a kukurydziana jakoś do mnie nie przemawia A czy Dry flo się różni od kukurydzianej to nie wiem...
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:56   #1858
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

agnieska śliczny awatar!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:57   #1859
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
dzięki za ostrzeżenie na FE jakoś nie mam ochoty, zwyczajnie mnie nie ciągnie nawet na próbkę tylko z tą Biodermą 40... właśnie leży mi jako część zapasów
tak wogóle to muszę się bić po łapach gdy automatycznie wklepuję www.aptekawsieci.pl obiecałam sobie nie kupić nic, zanim nie wykończę szuflady w łazience - filtry (obecnie 4... dzieciaczek, DP, barwiona Avenka i mineralna Avenka pod oczy), antyoksydanty (Active C i AA), nawilżacze (tutaj Bielenda się uchowała, ale jest używana jedynie po peelingach, więc szybko nie zejdzie ). Trzymajcie kciuki
O, to ja też mam niezły stan: łosoś i mleczko SPF 50 Avene w lodówce, bo na co dzień używam na zmianę DP i AL, które mam już na wykończeniu, więc jutro wejdę w posiadanie (jako zamiennik, bo boskie jest!) mleczka dla dzieci SPF 50 Vichy i emulsji Iwostin na szyję Hm... Czy to już syndrom chomika?

A jeśli chodzi o wypalanie oczu, to dla mnie DP jest jednym z najłagodniejszych filtrów pod tym względem - na razie krzywdy mi nie zrobił i oby tak zostało
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 17:58   #1860
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
A czy Dry flo się różni od kukurydzianej to nie wiem...
jest drobniejsza i leciutka jak pyłek
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.