Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 14:25   #1
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287

Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!


Zacznijmy od tego, że niedługo przed wakacjami ścięłam włosy na "boba", z tyłu krótsze, z przodu dłuższe. Po powrocie od fryzjerki włosy były miękkie, nie puszyły się i były idealnie proste aż do następnego mycia. Potem było coraz gorzej ;< Moje włosy są z natury lekko falowane i strasznie się puszą więc musiałam prostowac, ale z moją starą prostownicą w ogóle się nie trzymały. Kupiłam nową prostownicę z Reminghtona, ale trzymały się tylko trochę dłużej (po wyjściu z domu 20 min. i zaczynały się skręcac). Kupiłam szampon, odżywkę i balsam prostujące z Nivei i włosy jako tako trzymały się do następnego mycia, ale już się nie trzymają. ;< Zanim dojdę do szkoły (gimazjum), już są całe spuszone i skręcają się na końcach. Próbowałam kręcic, ale następnego dnia i tak są już proste, a warkoczyków na noc nie zrobię, bo mam za krótkie włosy. Zaczęłam używac szamponu przeciw wypadaniu włosów z Garniera (po prostownicy i szamponetce strasznie mi się sypią) i odżywkę wzmacniającą z w.w firmy, a oprócz tego trochę żelu (na puszenie) + balsam z Nivei podkreślający loki. Po pierwszym użyciu włosy się nie puszyły i miały ładne loczki, ale na następny dzień były już takie same jak wcześniej. Już nie wiem co robic moje włosy są strasznie brzydkie i żadna stylizacja na nie nie działa! Zdjęcia moich włosów:
http://img687.imageshack.us/img687/9179/wlosyyj.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/1299/wlosyy2.jpg
Dodam że szampon prostujący+odżywka prostująca+balsam prostujący+spray na prostowanie+prostowanie+j edwab+lakier=WLOSY POKRECONE NA KONCACH I SIANOWATE.
Proszę o pomoc! ;<
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 15:49   #2
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Probowalas je suszyc na szczotke? Potem utrwalic to lakierem i moze akurat da rade
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 15:51   #3
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

próbowałam
nic na nie nie działa, nie wiem jak pójdę jutro z tym sianem...
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 15:57   #4
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego, że niedługo przed wakacjami ścięłam włosy na "boba", z tyłu krótsze, z przodu dłuższe. Po powrocie od fryzjerki włosy były miękkie, nie puszyły się i były idealnie proste aż do następnego mycia. Potem było coraz gorzej ;< Moje włosy są z natury lekko falowane i strasznie się puszą więc musiałam prostowac, ale z moją starą prostownicą w ogóle się nie trzymały. Kupiłam nową prostownicę z Reminghtona, ale trzymały się tylko trochę dłużej (po wyjściu z domu 20 min. i zaczynały się skręcac). Kupiłam szampon, odżywkę i balsam prostujące z Nivei i włosy jako tako trzymały się do następnego mycia, ale już się nie trzymają. ;< Zanim dojdę do szkoły (gimazjum), już są całe spuszone i skręcają się na końcach. Próbowałam kręcic, ale następnego dnia i tak są już proste, a warkoczyków na noc nie zrobię, bo mam za krótkie włosy. Zaczęłam używac szamponu przeciw wypadaniu włosów z Garniera (po prostownicy i szamponetce strasznie mi się sypią) i odżywkę wzmacniającą z w.w firmy, a oprócz tego trochę żelu (na puszenie) + balsam z Nivei podkreślający loki. Po pierwszym użyciu włosy się nie puszyły i miały ładne loczki, ale na następny dzień były już takie same jak wcześniej. Już nie wiem co robic moje włosy są strasznie brzydkie i żadna stylizacja na nie nie działa! Zdjęcia moich włosów:
http://img687.imageshack.us/img687/9179/wlosyyj.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/1299/wlosyy2.jpg
Dodam że szampon prostujący+odżywka prostująca+balsam prostujący+spray na prostowanie+prostowanie+j edwab+lakier=WLOSY POKRECONE NA KONCACH I SIANOWATE.
Proszę o pomoc! ;<
po pierwsze zrezygnuj z prostownicy i szamponów z silikonem... spróbuj tych ziolowych a potem nakładaj nalepiej na to maske np.wax wlosy związuj w kitkę i regeneruj je tak z pól roku i podc inaj co 2m-c koncówki z 1cm powinno być dobrze...
a przedewszystkim skorzystaj z bezcennych rad wizażanek na załozonych juz wątkach
Forum dla włosów zniszczonych
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955

Forum o regeneracji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=395394

i koleżanko SZUKAJ!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 17:00   #5
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

a macie jakieś pomysły jak je upiąc do szkoły? żeby jakoś wyglądały.
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 21:16   #6
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

uwierz, że Twój problem jest niczym w porównaniu z moim

dasz radę to włosy upiąć klamrą albo związać.

ja mam włosy podobnej jakości i taką fryzurę:
http://galeria.tipy.pl/3097,20324,zd...yzura-bob.html z tym, że tył mam wygolony na chłopaka

włosy się falują, wyglądają jak siano i nijak nie mogę ich związać

właśnie siedzę z machą na głowie - może jutro uda się je jakoś ułożyć. w moim przypadku mycie głowy rano odpada. podczas suszenia z przodu robi mi się siano
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 23:07   #7
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

po zdjeciu widać ze włosy masz cienkie, kup sobie odżywkę dove heat defence i prostuj je moze na wyższej temperaturze? moze źle prostujesz?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 05:58   #8
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
po zdjeciu widać ze włosy masz cienkie, kup sobie odżywkę dove heat defence i prostuj je moze na wyższej temperaturze? moze źle prostujesz?
Ale walnęłaś hasło! Brak słów.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 06:48   #9
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

no bo włosów spalonych jakiś to nie ma, problem chyba polega na tym ze nie może ich ułożyć? może nieodpowiednio je prostuje i się wywijają, moze zbyt mała temperatura.

jak już coś to walnĄłem hasło

edit:
poza tym prostowanie włosów nie ma wpływu na ich wypadanie, jak juz coś to ta szamponetka.

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2010-09-21 o 06:50
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 08:19   #10
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

a mnie się wydaje, ze te włoski sa w kiepskim stanie. Cieniutkie, masakrowane prostownicą, farbowane? kłania się jednak nieprawidłowa pielegnacja i stylizacja.

zacznij od tego watku:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=464979
koniecznie!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:08   #11
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Jeżeli twoje włosy są falowane, to myślę, że dobrym pomysłem będzie nałożyć piankę na wilgotne włosy i "pougniatać" jednocześnie je susząc, wskazane byłoby użycie dyfuzora Ale i bez tego można. Jeżeli masz poddatne włosy, efekt będzie fajny, i będą się trzymać, ponieważ pianka je utrwali I uważam że powinnaś się cieszyć, że masz takie włosy, bo osoby które mają naturalnie proste wiele by dały za takie włosy, trochę pianki, i juz się wygląda elegancko
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 15:20   #12
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
no bo włosów spalonych jakiś to nie ma, problem chyba polega na tym ze nie może ich ułożyć? może nieodpowiednio je prostuje i się wywijają, moze zbyt mała temperatura.

jak już coś to walnĄłem hasło

edit:
poza tym prostowanie włosów nie ma wpływu na ich wypadanie, jak juz coś to ta szamponetka.

I tu się mylisz! Ale czego się spodziewać po chłopaku na forum kobiecym w dodatku rozmawiając o skutkach prostowania. Otóż dziecko, prostowanie ma ogromny wpływ na włosy, na ich stan i na to, czy wypadają. Szamponetka jak każda chemia ma wpływ na wypadanie włosów, ale prostownica wytwarza ogromną temperaturę i niszczy włosy, co sprawia , że się łamią, a włosy wypadają. Wiem z własnego doświadczenia, mało tego na dziesiątkach wątków o włosach zniszczonych wiele kobiet o tym pisało, więc coś w tym jest.

Do założycielki tematu:

Widzę, że masz przesuszone włosy, jeśli nie zniszczone i w dodatku matowe. Odstaw czym prędzej prostownicę, bo włosy będą się jeszcze bardziej puszyć, a po miesiącu dojdą jeszcze zniszczone końcówki. Loki stracą swój skręt i będziesz miała szopę. Prostownica to błędne koło. Prostujesz włosy, by się nie puszyły, ale niszczy włosy do tego stopnia, że potem bez prostownicy się już nie obejdzie. Radzę Ci mocno odżywić włosy i używać jedwabiu oraz olejów- o tym poczytasz na wątkach o regeneracji włosów. Jak włosy będą zdrowe to wtedy się nie będą puszyć, a jeśli to nie pomoże, to pozostaje Ci ich ścieniowanie. Dziwię się, że fryzjerka ścięła Cię na boba przy włosach kręconych. Ale wiele fryzjerek chcąc zarobić i nie przejmując się, że sprawi duży problem klientce prostuje włosy przed strzyżeniem, a to ogromny błąd! Włosy powinno się obcinać na ich naturalnej strukturze, żeby się układały naturalnie. Dlatego nie dajcie sobie prostować włosów przed obcinaniem, bo fryzjerka idzie na łatwiznę, a Wy się potem męczycie. Do Ciebie ten bob nie pasuje, Twój rodzaj włosów- cienkie, kręcone - takie się nie nadają na boba, takie jest moje zdanie, bo wiąże się to z bezustannym używaniem prostownicy, aby fryzura jakoś się trzymała. Krótsze fryzury do włosów kręconych, to wyzwanie.
Pozostaje Ci ich odżywianie i spinanie, jeśli puszenie Ci przeszkadza. I podcinaj często końce.

Edytowane przez karen_walker
Czas edycji: 2010-09-22 o 15:31
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 16:12   #13
minimalistyczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Wydaję mi się, że koniecznie powinnaś odstawić prostownicę, bo tak jak koleżanki na górze wspomniały, totalnie niszczy włosy!
Może żeby Ci się nie puszyły, zacznij używać szamponów nawilżająco-nabłyszczających i takich samych odżywek. Do tego dołącz jedwab. Jeśli będziesz je nabłyszczać, zaczną tracić trochę ze swojej objętości, staną się bardziej przyległe bo szampon je obciąży. Stosuj szampony ziołowe, bo jeśli Twoje włosy są nieodżywione i niezdrowo wyglądają, to żadna chemia im nie pomoże.

Nie wiem, czy moje rozwiązanie pomoże - wpadłam na nie czytając wątki, więc mogę się mylić. Jedyne co wiem na pewno, to to, że szampon nabłyszczający strasznie obciąża włosy (jest tak w moim przypadku) i może to coś pomoże.
A tak na marginesie radzę Ci zapuszczać włosy bo przy włosach falowanych nie uda Ci się żadna krótka fryzura. Życzę powodzenia
minimalistyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:18   #14
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego, że niedługo przed wakacjami ścięłam włosy na "boba", z tyłu krótsze, z przodu dłuższe. Po powrocie od fryzjerki włosy były miękkie, nie puszyły się i były idealnie proste aż do następnego mycia. Potem było coraz gorzej ;< Moje włosy są z natury lekko falowane i strasznie się puszą więc musiałam prostowac, ale z moją starą prostownicą w ogóle się nie trzymały. Kupiłam nową prostownicę z Reminghtona, ale trzymały się tylko trochę dłużej (po wyjściu z domu 20 min. i zaczynały się skręcac). Kupiłam szampon, odżywkę i balsam prostujące z Nivei i włosy jako tako trzymały się do następnego mycia, ale już się nie trzymają. ;< Zanim dojdę do szkoły (gimazjum), już są całe spuszone i skręcają się na końcach. Próbowałam kręcic, ale następnego dnia i tak są już proste, a warkoczyków na noc nie zrobię, bo mam za krótkie włosy. Zaczęłam używac szamponu przeciw wypadaniu włosów z Garniera (po prostownicy i szamponetce strasznie mi się sypią) i odżywkę wzmacniającą z w.w firmy, a oprócz tego trochę żelu (na puszenie) + balsam z Nivei podkreślający loki. Po pierwszym użyciu włosy się nie puszyły i miały ładne loczki, ale na następny dzień były już takie same jak wcześniej. Już nie wiem co robic moje włosy są strasznie brzydkie i żadna stylizacja na nie nie działa! Zdjęcia moich włosów:
http://img687.imageshack.us/img687/9179/wlosyyj.jpg
http://img137.imageshack.us/img137/1299/wlosyy2.jpg
Dodam że szampon prostujący+odżywka prostująca+balsam prostujący+spray na prostowanie+prostowanie+j edwab+lakier=WLOSY POKRECONE NA KONCACH I SIANOWATE.
Proszę o pomoc! ;<
Może ja spróbuję pomóc. Przede wszystkim troszkę skróć tego boba, bo chyba włoski są ciut przydługie. Oprócz zmiany pielęgnacji polegającej na odstawieniu kosmetyków do stylizacji które chyba stosujesz w nadmiarze, prostownicy na co dzień i prawdziwym odżywieniu i nawilżeniu włosków (polecam wizażową lekturkę odpowiednich wątków np. walka o zdrowe i piękne włosy, wątek olejowy i wiele innych) zachęcam do poczytania wątku o prostowaniu keratynowym. pt. keratynowy cud. Mógłby się przydać.
Ale przede wszystkim postaw na odpowiednią pielęgnację, a nie stylizację.Powodzenia.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-09-22 o 21:22
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 16:15   #15
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Chyba masz przesuszone włosy
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 17:16   #16
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
I tu się mylisz! Ale czego się spodziewać po chłopaku na forum kobiecym w dodatku rozmawiając o skutkach prostowania. Otóż dziecko, prostowanie ma ogromny wpływ na włosy, na ich stan i na to, czy wypadają. Szamponetka jak każda chemia ma wpływ na wypadanie włosów, ale prostownica wytwarza ogromną temperaturę i niszczy włosy, co sprawia , że się łamią, a włosy wypadają. Wiem z własnego doświadczenia, mało tego na dziesiątkach wątków o włosach zniszczonych wiele kobiet o tym pisało, więc coś w tym jest.
Masz uprzedzenia do mężczyzn czy co?

ja nie wiem jakie to ma znaczenie ze jestem facetem i rozmawiam o prostowaniu? sam prostuje od kilku lat i u mnie prostowanie nie wpływa na kondycje, raczej farbowanie, dlatego napisałem ze załozycielka wątku ma problem z wypadaniem przed szamponetkę, wątpie ze przez prostowanie. poza tym prosze mnie nie krytykować za wypowiedzi, bo założycielka wyraźnie napisała że ma problem z ułozeniem a nie ze są zniszczone! więc napisałem tylko jak ma robić zeby były proste. bo nie może ich ogarnąc, a po zdjęciach załączonych przez nią wcale nie widać aby były jakoś zniszczone. napisałem tez o stosowaniu ochronnej odzywki przed prostowaniem.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 20:37   #17
nina_nina_nina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Majreg dobrze mówi, jeśli jesteś przekonana, że chcesz mieć proste włosy sprawdź "keratynowy cud" . Ja zrobiłam ten zabieg (encanto ) i jestem zachwycona, żadne maski, jedwabie i inne mazidła nie dadzą takiego efektu - miałam zniszczone, puszące się , falujące włosy a po zabiegu stały się zdrowe, wygładzone, lśniące i wyglądają naturalnie (nie prostują się na "druty"). Po jakimś czasie wracają do falowania ale są w lepszej kondycji.
nina_nina_nina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:26   #18
ada_85
Raczkowanie
 
Avatar ada_85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 121
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

tez polecam Ci jedwab do włosów - używałam i szamponów z jedwabiem BioSilk i samego jedwabiu skoncentrowanego BioSilk i kiedy używałam szamponu to nie widziałam różnicy, ale skoncentrowany był naprawdę super
ada_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:34   #19
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Cytat:
Napisane przez ada_85 Pokaż wiadomość
tez polecam Ci jedwab do włosów - używałam i szamponów z jedwabiem BioSilk i samego jedwabiu skoncentrowanego BioSilk i kiedy używałam szamponu to nie widziałam różnicy, ale skoncentrowany był naprawdę super

Jedwab Biosilk ma alkohol denat w składzie i mocno wysusza włosy na długości. Na dłuższą metę stosowany zaszkodzi, choć doraźnie włosy sprawią wrażenie nawilzonych.
Jedwabie , te sklepowe, to po prostu silikony. Jesli już to polecam naturalny jedwab z mazideł. Silikony mogą obciążać, zwłaszcza delikatne włoski i bardzo źle im słuzyć. Nie wszystkim, ale niektórym tak.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-10-08 o 10:38
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 22:53   #20
mala_czarna_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Jedwab Biosilk ma alkohol denat w składzie i mocno wysusza włosy na długości. Na dłuższą metę stosowany zaszkodzi, choć doraźnie włosy sprawią wrażenie nawilzonych.
Jedwabie , te sklepowe, to po prostu silikony. Jesli już to polecam naturalny jedwab z mazideł. Silikony mogą obciążać, zwłaszcza delikatne włoski i bardzo źle im słuzyć. Nie wszystkim, ale niektórym tak.
Po przeczytaniu tego postu odstawiłam biosilka. Rzeczywiście ma w skłądzie alkohol, to czuć i to mnie przeraziło. Teraz używam jedwab innej firmy.

A co do autorki wątku też kiedyś prostowałam włosy na okrągło, ale prawda jest taka im więcej prostujesz tym bardziej niszczą Ci się włosy i tym bardziej są napuszone i podatne na falowanie. Teraz stosuję tylko jakąś tanią odżywkę z rossmana i jedwab. I prostuję nie tak często. Po miesiącu bez prostownicy włosy mi trochę odżyły. Proponję zapuścić włosy
mala_czarna_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:56   #21
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moje włosy są w masakrycznym stanie, pomocy!

Cytat:
Napisane przez nina_nina_nina Pokaż wiadomość
Majreg dobrze mówi, jeśli jesteś przekonana, że chcesz mieć proste włosy sprawdź "keratynowy cud" . Ja zrobiłam ten zabieg (encanto ) i jestem zachwycona, żadne maski, jedwabie i inne mazidła nie dadzą takiego efektu - miałam zniszczone, puszące się , falujące włosy a po zabiegu stały się zdrowe, wygładzone, lśniące i wyglądają naturalnie (nie prostują się na "druty"). Po jakimś czasie wracają do falowania ale są w lepszej kondycji.
popieram
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.