Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 21:42   #3541
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

A ja Wam zapomniałam powiedzieć, że znalazłam chyba szampon idealny. No i za grosze. Z serii Artiste z Natury ten zielony, oczyszczający i dodający objętości czy jakoś tak. Pachnie bosssko (aż żal mi nakładać po nim odżywki), a włosy przez cały dzień mam pięknie uniesione i sprawiają wrażenie 2x gęstszych Cena to chyba ok. 3,5zł.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 22:24   #3542
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość

Dwukulturowe mówisz? A jakie były przejawy tej drugiej kultury? Hiszpanie mają jakieś fajne tradycje weselne? Napisz coś więcej
Hiszpanie nie dają prezentów, przynajmniej tu tak było. Poza tym inaczej się bawią, najpierw jedzenie do 23 a potem dopiero tance i szwedzki stół, nie było zabaw tylko jedynie oczepiny. Hispzanie co chwila wznoszą toast i okrzyki na cześć pary młodej.No było na pewno inaczej niż u nas na polskich weselach.

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość

mysle ze sama tez kiedys pojde na kosmetyke,ale raczej nie w tym roku. a w cosinusie mozna uczyc sie za darmo??
.
tak, całkowicie za darmo, bo maja dofinansowanie z UE, wazna jest tylko obecnosc. Wszytskie produkty na praktyczne zajecia z kosmetycznej pracowni tez mają wiec nic nie placisz a jedynie koszystasz i za darmo wykonujesz na sobie zabiegi hihi

Tak szykuje mi się 20 zużyc, bo mam koncowki kosmetyków. Jak jednak bedzie naprawde to zobaczymy.

Jelly, to jak moglabys bys z Orlica w jednej grupie to ja bym sie nie zastanawiala. Przeciez jak nie bedziesz mogla przyjsc to na pewno pozyczy Ci notatki.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-08, 23:11   #3543
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Hiszpanie nie dają prezentów, przynajmniej tu tak było. Poza tym inaczej się bawią, najpierw jedzenie do 23 a potem dopiero tance i szwedzki stół, nie było zabaw tylko jedynie oczepiny. Hispzanie co chwila wznoszą toast i okrzyki na cześć pary młodej.No było na pewno inaczej niż u nas na polskich weselach.



tak, całkowicie za darmo, bo maja dofinansowanie z UE, wazna jest tylko obecnosc. Wszytskie produkty na praktyczne zajecia z kosmetycznej pracowni tez mają wiec nic nie placisz a jedynie koszystasz i za darmo wykonujesz na sobie zabiegi hihi

Tak szykuje mi się 20 zużyc, bo mam koncowki kosmetyków. Jak jednak bedzie naprawde to zobaczymy.

Jelly, to jak moglabys bys z Orlica w jednej grupie to ja bym sie nie zastanawiala. Przeciez jak nie bedziesz mogla przyjsc to na pewno pozyczy Ci notatki.
Koniku, a powiedz mi, czy jest jakiś podział na przedmioty? Co robicie na tych zajęciach? Już się nie mogę doczekać moich

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:26 ----------

http://lakieroholiczka.blogspot.com/...p-by-step.html Konad krok po kroku
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 08:01   #3544
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
tak, całkowicie za darmo, bo maja dofinansowanie z UE, wazna jest tylko obecnosc. Wszytskie produkty na praktyczne zajecia z kosmetycznej pracowni tez mają wiec nic nie placisz a jedynie koszystasz i za darmo wykonujesz na sobie zabiegi hihi

(...)
Jelly, to jak moglabys bys z Orlica w jednej grupie to ja bym sie nie zastanawiala. Przeciez jak nie bedziesz mogla przyjsc to na pewno pozyczy Ci notatki.
w A napewno nie będę..byłam w zeszłym roku ale w tym jeszcze się nie zapisałam więc byłabym pewno w jakiejś ostatniej o ile w ogóle się zapiszę
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A ja Wam zapomniałam powiedzieć, że znalazłam chyba szampon idealny. No i za grosze. Z serii Artiste z Natury ten zielony, oczyszczający i dodający objętości czy jakoś tak. Pachnie bosssko (aż żal mi nakładać po nim odżywki), a włosy przez cały dzień mam pięknie uniesione i sprawiają wrażenie 2x gęstszych Cena to chyba ok. 3,5zł.
Muszę go kiedyś wypróbować
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
No jasne! Byłoby super, jakby się udało na jedną grupę załapać Ja jestem w gr. A jakby co


Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
sweet zamów na stronie apteki dbam o zdrowie i zrob odbiór w miejscu gdzie jest ci najwygodniej odebrac. a w zielarskim sklepie powinien byc ten balsam herba studio. od czego ci sie dzieje to z paznokciami??
szkoda ze mieszkam daleko i z wami nie moge chodzic.chociaz dwie dodatkowe szkoły plus mgr to chyba chwilowo za duzo. a propo mgr, sweet co skonczylas za kierunek???
Licencjat to było "zarządzenie i marketing" a uzupeł. mgr było "finanse i rachunkowość"

Dziś pójdę do 1 takiej apteki troszkę ode mnie oddalonej,przypomniałam soboie że kiedyś widziałam tam tisane na pazury...może dalej sprowadzają?A jak nie to obejrzę stronę doz

a tak w ogóle dzięki za radę

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

a..i bym się nie pochwaliła, zużyłam miniaturę Eternity -zaczynam normaly flakonik

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Nie wiem kompletnie od czego mi sie tak popsuły te pazury...Myślałam że to może po ciąży tak ale przecież zaczęły mi się psuć jakieś 2 tyg. temu czyli po 6 miechach od ciąży ,to nie może być to...podejrzewam też 1 odżywkę...Póki w ciąży i po stosowałam odżywę tę samą miss sporty to miałam mocne paznokcie a jak mi się skończyła i kupiłam inną od razu zaczęły się rozdwajać...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 08:14   #3545
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Jelly, może jakbyś poprosiła, to by Cię jeszcze wepchnęły do gr.A, może zadzwoń i zapytaj, czy jest możliwość

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Shpilciu, kolejna notka na moim blogu będzie specjalnie dla Ciebie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 08:19   #3546
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Czesc kobietki!
Zjadlam rogalika z kremem mniam! Bo w domu pustka trzeba leciec na zakupy!

Cytat:
Hiszpanie nie dają prezentów, przynajmniej tu tak było. Poza tym inaczej się bawią, najpierw jedzenie do 23 a potem dopiero tance i szwedzki stół, nie było zabaw tylko jedynie oczepiny. Hispzanie co chwila wznoszą toast i okrzyki na cześć pary młodej.No było na pewno inaczej niż u nas na polskich weselach.
Wlosi maja podobnie. I nie bawia sie do rana. A w ramach podziekowania para mloda daje malutkie woreczki w ktorych sa migdalowe "cukierki"

Ale kusicie tym konadem. Ja mam zestaw Essence ale musze znalesc odpowiedni lakier bo blado sie odbijaja wzorki
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:03   #3547
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Hiszpanie nie dają prezentów, przynajmniej tu tak było. Poza tym inaczej się bawią, najpierw jedzenie do 23 a potem dopiero tance i szwedzki stół, nie było zabaw tylko jedynie oczepiny. Hispzanie co chwila wznoszą toast i okrzyki na cześć pary młodej.No było na pewno inaczej niż u nas na polskich weselach.
Na szczęście na polskich też coraz częściej tak jest
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 09:10   #3548
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Shpilcia- niezgodność charakterów

ja dumam,żeby miesiąc przynajmniej nic nie kupić tylko zużywać- mam 14 dezodorantów i 1 kulkę- wszystko nowe,ale 2 na wykończeniu

na usprawiedliwienie dodam,że jak cos to mama mi pomoże,a pozatym objetościowo kolekcja raczej się nie rozprzestrzenia

aha mój najlepszy zakup- wyprzedaż mała w Naturze była kupiłam szminkę LOREAL takie czarne stylowe opakowanie nowa! za 15.90- za***i...stosc nieziemska to moja relikwia
za dezodoranty
u mnie nic się nie kupiło nic się nie zużyło
dostałam dziś ten zestaw do stempli z essence trzeba będzie przetestować
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:21   #3549
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Zet ja myślę że olewanie nic nie da. Jak nie powiesz wprost że na się odczepić to się sama nie domyśli.

W przeciwieństwie do Was domatorką nie jestem. Uwielbiam wyjścia do knajpy/na koncerty/wyjazdy i inne takie.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Znudziło mi się prowadzenie bloga szukam nowego zajęcia już go usunęłam
A chciałam podpatrzeć u Ciebie różne cuda "hand made".

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Odezwał się M. (ExEx) - ten sprzed Ł. Chyba się nie wyleczyłam Przy nim czułam się tak jak powinnam
Poukładał już sobie swoje sprawy?

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Złapałam się na tym że kazdemu zazdroszcze urlopu/wyjazdu choćby weekendowego. Kura wodna źle ze mną.
To jes nas dwie bo ja też nigdzie w tym roku nie pojadę a na wakacjach nie byłam chyba od 4 lat.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Tam w tym zestawie do dermopeelingu jest krem na dzień z spf 15, czy to wystarczy???Wydaje mi się że skoro to było w zestawie to powinno, ale wolę się upewnić!
Nie wystarczy. W ogóle takich rzeczy powinno się używać na jesień/wiosnę gdy jest mało słońca żeby uniknąć przebarwień a taki filtr na tkie słońce jak jest teraz jest o wiele za niski.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 09:56   #3550
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W przeciwieństwie do Was domatorką nie jestem. Uwielbiam wyjścia do knajpy/na koncerty/wyjazdy i inne takie.
To nie to, że nie lubię, ale - nie za często Znam osoby, które praktycznie codziennie musza gdzieś wyjśc - dla mnie to za dużo, męczy mnie.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Poukładał już sobie swoje sprawy?

Zapytał co u mnie i jak z pracą.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:06   #3551
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A ja Wam zapomniałam powiedzieć, że znalazłam chyba szampon idealny. No i za grosze. Z serii Artiste z Natury ten zielony, oczyszczający i dodający objętości czy jakoś tak. Pachnie bosssko (aż żal mi nakładać po nim odżywki), a włosy przez cały dzień mam pięknie uniesione i sprawiają wrażenie 2x gęstszych Cena to chyba ok. 3,5zł.

nie mogę znaleźć na KWC tego szamponu, mogla byś podać jakiegoś linka


a ja muszę dużo zużyć w tym miesiącu bo........najprawdopodobn iej się przeprowadzamy większy apartament 2 pokoje i 2 łazienki i jak pomyśle że mam te wszystkie kosmetyki taszczyć ze sobą to masakra
__________________







Edytowane przez edyta29
Czas edycji: 2010-08-09 o 10:10 Powód: muszę coś dopisać
edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:13   #3552
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To nie to, że nie lubię, ale - nie za często Znam osoby, które praktycznie codziennie musza gdzieś wyjśc - dla mnie to za dużo, męczy mnie.


Zapytał co u mnie i jak z pracą.
A ja mogłabym codziennie.

Odpowiedzałaś czy nie chcesz mieć z nim żadnego kontaktu?

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a ja muszę dużo zużyć w tym miesiącu bo........najprawdopodobn iej się przeprowadzamy większy apartament 2 pokoje i 2 łazienki i jak pomyśle że mam te wszystkie kosmetyki taszczyć ze sobą to masakra
2 łazienki. Ale tam można zmieścić kosmetyków.

Wydaj wojnę końcówkom i małym pojemnościom.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:24   #3553
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Koshatko: narazie nie odpisałam nic.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:30   #3554
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
2 łazienki. Ale tam można zmieścić kosmetyków.

Wydaj wojnę końcówkom i małym pojemnościom.

mam nadzieje że jedna łazienka będzie z wanną, jeszcze nie oglądaliśmy bo dzwoniłam tam dziś i jeszcze ktoś mieszka i wyprowadzają się w ten weekend , a potem pani zadzwoniła jeszcze raz że tam będzie wolny jeszcze jeden apartament ale to nie wiem czy dwie łazienki czy jedna i oni wyprowadzają się albo jutro albo w następnym miesiącu 10 bo byłam tak podekscytowana że nie wiem czy dobrze zrozumiałam. wogóle to w środę mam wolne to przejdę się do tej agencji . już zużyłam 16 kosmetyków i szykuje się jeszcze 11 zużyć ale nie myślcie sobie że na sile zużywam, leje na siebie tyle co zawsze tylko mi się dużo końcówek uzbierało. oki zmykam do pracy
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:54   #3555
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość

To jes nas dwie bo ja też nigdzie w tym roku nie pojadę a na wakacjach nie byłam chyba od 4 lat.
Kurcze do tego można się przyzwyczic? Ja jak nie wyjade do połowy września to już do lutego nie pojade bo w drugiej pracy sie zacznie sezon i pupa.
Powoli mam juz tego dość, tej niepewności co ze sklepem (byłam nawet sama tydzien temu pytać bo to naprawde stresuje a własciciel że on nie wie bo był na urlopie, myśłam ze go trzasne. Kurka był tydzien na urlopie a gadali cos miesiąc temu już, mogliby własciciele coś ustalić miedzy sobą i o to go poprosiłam no ale jak na razie cisza). Męczy mnie chyba samotność, to jak ludzie mnie zlewają tylko dlatego że jestem chora i że jestem sama, poprostu sobie nie radze. Mam wrażenie że gdybym była niepełnosprawna ale np w wyniku wypadku byłoby "lepiej" albo jakbym np miała 100kg nadwagi. Cholerka to nie moja wina że jestem chora, że wyglądam jak wyglądam i to nie znaczy że jestem człowiekiem gorszej kategorii, dlaczego nikt tego nie rozumie. Do tego mam głupie myśli od kilku dni. Rodzice wrócili z urlopu raptem jeden dzien temu a już są krzyki, jak było miło i cicho i tak spokojnie, nawet z babcią doszłysmy do wniosku że chyba musimy sie wyprowadzić gdzieś bo nam dobrze było razem w takiej ciszy a teraz znów taki charmider i bałagan w domu.
Próbowałam wszystko zlewać, prace, decyzje w sprawie sklepu rodziców, niczym się nie przejmować, ani ludzmi i przede wszystkim chłopami ale mi nie wychodzi... Mam już dość tego cholernego i nijakiego życia.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 10:59   #3556
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

wyjezdzam zaraz zmoim panem promotorem, trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok odezwe sie po powrocie (sroda - czwartek)
postaram sie cyknac zdjecie jego kosmetykow
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 11:37   #3557
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Ja miałam ostatnio kilka intensywnych dni i niedospanych nocy no,ale w końcu muszę korzystać z urlopu dzisiaj wstałam o 12,bo wcześniej nie dało rady.I chyba zrobię sobie domowe SPA,bo jakoś tak nie czuję się w swoim ciele a jutro czeka mnie wyjazd nad morze to przyda się trochę ogarnąć
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 12:05   #3558
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

witam

dzis pojdzie do kosza butelka po zelu sopot spa 500ml. ciesze sie ze koty nie szalały w nocy i nie musialam znowu wstawac o 5 rano.martwie sie troche o tego małego bo ma powiekszony wezeł chłonny i wet powiedzial ze to moze od zębów które mu wychodzą.oby tylko nie miał tej kociej białaczki...

dzis była u mnie rano siostra i cos uzgadniala z tżtem po cichu w kuchni, moze mi szykują jakąś niespodzianke na czwartek. najbardziej bym chciala od tżta dostac na urodziny nieduzy bukiet ładnych kwiatkow.wiecej mi nie potrzeba.juz sie nie moge doczekac az dziewczyny przyjdą i sie napijemy wina.

porzeczko spakuj torbe i pojedz sama na wakacje.nigdzie nie jest powiedziane ze masz koniecznie z kims jechac.samotne podróżowanie, pod warunkiem ze robisz to z głowa, moze byc naprawde fajne. ludzie cie olewają przez chorobę?jesli tak robią to szkoda sie nawet przejmowac kims takim.pamietaj ze masz nas tu na wątku i cię chętnie wysłuchamy. moze takie kontakty to niewiele,ale lepiej z nami pogadaj niz jakbys miala sie zamknąć w sobie.jak bys chciala to dam ci moje gg.duzo siedze w domu na kompie i chetnie porozmawiam.głowa do góry i nie dawaj się takiemu nastrojowi.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 12:21   #3559
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Ja na takich prawdziwych wakacjach też nie byłam od dawna. Z tego co pamiętam to ostatni raz po 3. roku (czyli 5 lat temu!) - ponad tydzień na Słowacji z ludźmi ze studiów a później z rodzicami, wujkiem, ciocią i 2 kuzynami na Węgrzech.


Znowu dzwoniłam do tej firmy z laboratorium. Ależ mnie baba wkurzyła lekko. Powiedziałam jej, że dzwoniłam już kiedyś i poprosiłam wtedy o przekazanie tego prezesowi a ta ironicznym tonem: no chyba nie myślała pani, że prezes do pani oddzwoni?
Po pierwsze: nie prosiłam o oddzwonienie tylko o przekazanie ifnormacji, żeby wiedział, że dzwoniłam wtedy, gdy miałam zadzwonić
Po drugie: nie, nie myślałam że oddzwoni, choć przyznam, że po cichu chciałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-08-09 o 12:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:00   #3560
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a ja muszę dużo zużyć w tym miesiącu bo........najprawdopodobn iej się przeprowadzamy większy apartament 2 pokoje i 2 łazienki i jak pomyśle że mam te wszystkie kosmetyki taszczyć ze sobą to masakra
Ale super

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
postaram sie cyknac zdjecie jego kosmetykow
Czekamy

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
a jutro czeka mnie wyjazd nad morze to przyda się trochę ogarnąć
Udanego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dzis pojdzie do kosza butelka po zelu sopot spa 500ml.


Byłam wczoraj z TŻ-em w kinie na Incepcji. Widziała już któraś z Was? Super jest Poszłabym też chętnie na Step Up 3D, ale nie mam za bardzo z kim, bo TŻ-a nie kręcą jakoś za bardzo taneczne filmy, jedna koleżanka idzie ze swoim TŻ-em, a inne też nie bardzo

Zużyłam szampon Timotei Złociste Refleksy
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2010-08-09 o 13:01
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:05   #3561
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

nusia poszłabym ale nie lubie tego typu filmów, a ogladanie w 3d jest dla mnie meczace bo nosze wtedy 2 pary okularów.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:08   #3562
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
nusia poszłabym ale nie lubie tego typu filmów, a ogladanie w 3d jest dla mnie meczace bo nosze wtedy 2 pary okularów.
Niestety też coś o tym wiem... Ale i tak dzięki za zainteresowanie
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:12   #3563
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Wrocilam z zakupow kupilam nowy szampon garnier ultra doux kakao i olejek kolosowy i taka sama odzywke! mniam bosko pachnie!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:16   #3564
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj z TŻ-em w kinie na Incepcji. Widziała już któraś z Was? Super jest Poszłabym też chętnie na Step Up 3D, ale nie mam za bardzo z kim, bo TŻ-a nie kręcą jakoś za bardzo taneczne filmy, jedna koleżanka idzie ze swoim TŻ-em, a inne też nie bardzo
Ja też byłam wczoraj na Incepcji,godny polecenia film Osobiście poczułam na koniec trochę niedosyt,no ale takie zakończenia i brak kontynuacji to już specjalność tego reżysera

Ja wykończyłam ostatnio kilka mazideł do ust Choć i tak dużej różnicy ilościowej w koszyku nie widać tyle tego jeszcze mam
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:19   #3565
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

ciuciola a zrobisz zdjecia?tego kokosowego ??moja tesciowa chce zrobic tak jak we włoszech z tymi woreczkami migdałów.jak chce niech daje, powiedzialam ze mi nie zalezy i moi rodzice nie beda placic.

wiecie co?probowalam dzis dodzwonic sie do kancelarii mojej parafii i nie dało rady.w koncu moja mama tam pojechala zeby dac te zapowiedzi i powiedziala ze proboszcz był cały we krwi bo kaczki zabijał. na pewno ciekawie wygladal.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:23   #3566
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

Zaraz sprawdze czy komorka dziala z kompem i ufoce. Chyba musze na nowo zainstalowac program.
Mniam mniam jem czekolade z bakaliami
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:29   #3567
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

ja jeszcze nic dzis nie jadłam ale ugotowalam sobie jajka.chyba powinnam cos zjesc.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:36   #3568
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

A marsz na obiad!

To wklejam szampon i odzywke i stare zdjecia pielegnacji. Brakuje na nich serum Eveline do biustu,zapachow i 2 kremow do stop avonu. Na poczatku wrzesnia obfoce caly zbior.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:46   #3569
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

a do jakich włosów ten szampon i odzywka?w PL ich chyba nie widzialam.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 13:50   #3570
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część V

pisze na buteleczce ze to nowosc. Do wlosow prostych lub do prostowania. I o ile mnieoczy nie myla to nie ma sylikonow.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.