Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł na nowy wątek podoba Wam się najbardziej?
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. 18 29,51%
Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z zakupami. 13 21,31%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 6 9,84%
Mija czerwiec, czas szybko leci, mamusie czekają na swoje dzieci. 6 9,84%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą maluszki. 1 1,64%
Idzie lato, rosną brzuszki, jesienią wyskoczą z nich maluszki. 6 9,84%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziecie z nami. 0 0%
Brzuszki rosną, płeć już znamy, jesienią będziemy mamami. 11 18,03%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 12:53   #3331
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hejo

cosik mi rano komp świrował i zniknęła mi połowa posta a nie miałam czasu już drugi raz pisać no bo musiałam na egzamin jechać poszło dobrze, powiem Wam w tajemnicy ( ) że miałam szczęście i dostała mi się grupa z której znałam pytania wcześniej
nie wiem co jeszcze z egzamin z pychologii który ma być za tydzień, słownie koleś mi powiedział że jestem zwolniona, ale teraz go nie ma na uczelni, nie idzie się do niego dodzwonić, w dziekanacie nic nie wiedzą, a ostatnio był w szpitalu i nie wiemy czy w ogóle egzamin będzie w terminie i czy te zwolnienia są aktualne, bo koleś jest conajmniej dziwny i moze zmienic zdanie

wróćiłam, potem pojechałam na małe zakupki bo mi sie rosołku zachciało, nastawiłam ten rosołek, poogarniałam troszke i troszku sie zasapałam więc teraz odpoczywam

słonecznie dzisiaj u mnie i sueprancko, bo nie jest gorąco - miła odmiana po wcześniejszych upałach i ostatnich ulewach
Acelinko za egzamin, na pewno zadasz na 5a z tym drugim to się nie denerwuj, może jeszcze do przyszłego tygodnia się wszystko wyjaśni
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:55   #3332
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez pestka78 Pokaż wiadomość
Dziękuję za sugestie, ale nie zdażyłam przeczytac I kupiłam lash architect.
Mi tez sie nic nie chce dzis...po targu nawet nie chodziłam, tylko pognałam do gościa z kosmetykami, potem po pomidorki i do domu. Poodkurzałam troszkę, pomyłam garnki, prania 2 zrobiłam a teraz myślę co na obiad....

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------


hm.... moze tak się podnieciłas )



I tak trzymaj
Hahaha, raczej inaczej to zazwyczaj odczuwam a do dzisiaj mnie pobolewa cholerka
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:02   #3333
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Hej, u mnie też dziś małe lenistwo Dobrze, że dużo posprzątałam, jak były te chłodki (co się czułam jak nowonarodzona), to dziś tylko poprawka i gotowe
Po południu wpadnie szwagierka z obiecanymi rzeczami dla dziecka, już wiem co będę robić wieczorem

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Ostatnio z TŻ jest lepiej, dzidziuś dokazuje, włosy mi odrastają (), wszystko wydaje się być na dobrej drodze...
No to byle tak dalej
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:20   #3334
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Acelinko no to super z tym egzaminem

No air cieszę się, że humorek masz lepszy tez juz nie moge sie doczekać urządzania pokoiku, ale zaplanowaliśmy, że zaczniemy tak koncem lipca dopiero i wtedy zamówimy też wózek
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:22   #3335
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Wrócilismy z targów - trochę przykro, że u nas nie było USG
Ale za to nasze bilety - męża i mój zostały wylosowane zaraz po ich wrzuceniu do urny Śmiać mi się chciało, bo jeszcze dobrze nie wróciłam na ławkę od wrzucenia kuponu, a maż już leciał po nagrodę - dostałam fajny zestaw kosmetyków Dax dla brzuszka i na słoneczne lato. A 2 kupony dalej mnie wylosowali. Prowadzący jak czytał nazwisko to sie zdziwił, że chyba jakaś zbieżność - a my tak owszem, bo my razem. Aż się wszyscy uśmieli
Rzadko zdarza mi się coś wygrać. Dostałam drewnianego lwa puzzle.

A pod spodem fota wszystkiego co dostaliśmy na targach - była z nami siostra, która oddała nam to co zebrała dlatego niektórych rzeczy jest podwójnie. Wkładki laktacyjne, butelki, smoczki, kremiki, mydełka dla niemowlaka. Smoczki 3-6 kupiłam.

A i największa nowina - ZJADŁAM DZIŚ WĄTRÓBKĘ - ŻYJĘ - mój mąż jednak dobrze gotuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0713.jpg (67,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0715.jpg (38,7 KB, 28 załadowań)
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:39   #3336
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

A ja właśnie poprasowałam koszule małżowi
Nie zrobiłabym tego gdyby nie fakt że poprzywoził wszystko pogniecione i jak poukładał to wyglądało strasznie ;]

Teraz jeszcze mam w planach posprzątać ale tak mi się nie chce
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:47   #3337
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

mi też by się przydało zabrać do sprzątania...ale tak mi sie straaaasznie nie chce moze tylko odkurze
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 14:49   #3338
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cześc i czołem

Cotuś znam ten ból... TŻ poszedł mecz obejrzeć i oczywiście nie posprzatał wcześniej a ja wystarczająco się wczoraj namęczyłam ze skłądaniem ciuchów i układaniem w szafach więc reszta nalezy do niego Jak nie zrobi to będzie mały bajzelek i trudno

Jakie macie na dziś plany? Cos ciekawego?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:53   #3339
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

No air cieszę się że wszystko sie układa
Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Wrócilismy z targów - trochę przykro, że u nas nie było USG
Ale za to nasze bilety - męża i mój zostały wylosowane zaraz po ich wrzuceniu do urny Śmiać mi się chciało, bo jeszcze dobrze nie wróciłam na ławkę od wrzucenia kuponu, a maż już leciał po nagrodę - dostałam fajny zestaw kosmetyków Dax dla brzuszka i na słoneczne lato. A 2 kupony dalej mnie wylosowali. Prowadzący jak czytał nazwisko to sie zdziwił, że chyba jakaś zbieżność - a my tak owszem, bo my razem. Aż się wszyscy uśmieli
Rzadko zdarza mi się coś wygrać. Dostałam drewnianego lwa puzzle.

A pod spodem fota wszystkiego co dostaliśmy na targach - była z nami siostra, która oddała nam to co zebrała dlatego niektórych rzeczy jest podwójnie. Wkładki laktacyjne, butelki, smoczki, kremiki, mydełka dla niemowlaka. Smoczki 3-6 kupiłam.

A i największa nowina - ZJADŁAM DZIŚ WĄTRÓBKĘ - ŻYJĘ - mój mąż jednak dobrze gotuje
zazdroszczę wam tych targów, u mnie nie ma (ani w pobliżu ) i super zdobycze

Mi małż zrobił pizze i mówi tak- możesz mnie oszukać i powiedzieć że wyszła wspaniale chociaż i tak nie zła była

siostra pokazywała mi co kupiła dla dzidziusia i nie wiem czemu ale była tam sukieneczka i takie fajne śpiochy między innymi są i powiedziała że kupi takie z napisem: od jutra dam wam się wyspać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1565.jpg (70,1 KB, 30 załadowań)
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:09   #3340
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

mucka ale super pajacyk! ja byłam dzis pierwszy raz w ciuszku i było troszke dzieciowych rzeczy ale baaardzo zniszczonych i wcale nie takich tanich więc przerwałam szperanie. U mnie tez nigdzie w pobliżu nie ma takich targów a szkoda.

Dziewczyny co myslicie o tej sukience? http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...a_pom=sukienki Wpadła mi w oko a pod koniec lipca idziemy z TŻtem na wesele

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

http://allegro.pl/alltimax-posciel-6...661654938.html a pościel chyba taką kupię dla maluszka Chyba nie az tak drogo jak myślicie?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:26   #3341
kasiuleczkakuleczka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczkakuleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 687
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Dziewczyny a ja dzisiaj zjadłam naraz! 2,5 batonika I leżąc na plecach czułam jak malutka troszku szalała Nawet delikatne wypięcia na brzuchu widziałam, ach... moja kochana niunia - chcę więcej!!!
Idę z małym do piaskownicy, bo mu obiecałam, że do dzieci pójdziemy do południa sprzątanie, później szybkie zakupy, obiadek, chwila lenistwa czyt. odpoczynku i możemy iść się bawić
__________________
A dziś KOCHAM Cię bardziej niż wczoraj
ale mniej niż jutro!


KOPNIACZKI AMELECZKI
kasiuleczkakuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 15:28   #3342
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
mucka ale super pajacyk! ja byłam dzis pierwszy raz w ciuszku i było troszke dzieciowych rzeczy ale baaardzo zniszczonych i wcale nie takich tanich więc przerwałam szperanie. U mnie tez nigdzie w pobliżu nie ma takich targów a szkoda.

Dziewczyny co myslicie o tej sukience? http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...a_pom=sukienki Wpadła mi w oko a pod koniec lipca idziemy z TŻtem na wesele

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

http://allegro.pl/alltimax-posciel-6...661654938.html a pościel chyba taką kupię dla maluszka Chyba nie az tak drogo jak myślicie?
Sukienka fajna

Pościel też- ładne kolorki i ten hafcik
ja wolałam coś z większą ilością elementów i moja jest trochę tańsza.

A i dzisiaj zaczynam 24 tydzień

kurde, nie 24 tylko 25
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię




Edytowane przez mucka21
Czas edycji: 2011-06-11 o 15:30
mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:28   #3343
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Cześc i czołem

Cotuś znam ten ból... TŻ poszedł mecz obejrzeć i oczywiście nie posprzatał wcześniej a ja wystarczająco się wczoraj namęczyłam ze skłądaniem ciuchów i układaniem w szafach więc reszta nalezy do niego Jak nie zrobi to będzie mały bajzelek i trudno

Jakie macie na dziś plany? Cos ciekawego?
Ja dzisiaj mam w planach obijanie. Tż u mamy więc sobie poleniuchuję samotnie

W ogóle dostałam śliczne buciki, sama kupiłam i ja nie wiem czy w ogóle Filipa w to wszystko ubiorę chyba będę musiała go przebierać 10 razy dziennie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:34   #3344
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

No właśnie bo zalezy co kto lubi Ja lubię bardziej stonowane kolorki tym bardziej, że maluszek nie będzie miał swojego pokoju tylko będzie z nami. A więcej elementów raczej nie będzie mi potrzebna. Jeszcze zastanawiam się nad baldachimem bo mam do niego mieszane uczucia... Z jednej strony fajna rzecz ale z drugiej troche niepraktyczna bo to chyba się strasznie kurzy z tego co słyszałam więc musiałabym to czesto prać. Moskitiera też raczej nie potrzebna bo nie mam w domu ani much ani innych owadów a takiemu maluszkowi to chyba wszystko jedno Wazniejszy ochraniacz na szczebelki.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Hihihi Cotus nie martw się na pewno się ubranka przydadzą To ja zaczynam miec wątpliwości czy nie kupiłam za mało bo kiedys podczytywałam wątek mamuś już rozpakowanych i kilka pisało, ze cieszyły się, że tyle nakupowały bo różne rzeczy się zdarzały a to ulewanie a to pieluszka przeciekła więc nie musiały non stop na okragło prac ubranek bo miały dużo na zmianę Ale ja się pocieszam, ze jak co to zawsze można cos dokupić w trakcie albo w prezencie ktos przyniesie
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:45   #3345
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

dzien dobry popoludniowa pora.

u nas dzien sloneczny. moj synus caly dzien na dworze, a ten drugi w brzuszku wlasnie szaleje. tz oczywiscie w pracy , bo to przeciez pracoholik. mam nadzieje, ze jutro zrobi sobie wolne. zawsze na nic nie ma czasu .

ja dzisiaj troszke ogarnelam dom i musialam gotowac, zatem jutro nie bede stac przy garach .

zaraz mykam do lazienki pod prysznic, a potem szykuje sie na babskie spotkanie . samochod zatankowany to moge jechac .

co do pakowania, przepakowywania, rozpakowywania - nienawidze tego robic . mi jeszcze po naszej przeprowadzce do nowego domu zostalo troche rzeczy do rozpakowania. jak o tym pomysle to niedobrze mi sie robi .

bede musiala wybrac sie na zakupy ubraniowe, poniewaz nie mam co na siebie wlozyc, a przez internet to nie chce. jakos nie mam szczescia w kupowaniu ubran przez neta. w biodrach i dupsku przybralam oraz biuscie (tutaj to akurat ok ) i w nic sie nie mieszcze. wydaje mi sie, ze w pierwszej ciazy w nogach i pupie tak nie przytylam. tz jednak twierdzi, ze i owszem - juz sama nie wiem .

pamietajcie, ze jutro sklepy sa pozamykane, zatem zakupy spozywcze i te inne to dzisiaj zrobcie .



aha, mam propozycje na kolejny tytul. moze sie Wam spodoba, a moze nie:

"Idzie lato, rosną brzuszki, a w jesieni wyskoczą nam maluszki - mamy IX, X".


Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2011-06-11 o 15:46
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:57   #3346
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
No właśnie bo zalezy co kto lubi Ja lubię bardziej stonowane kolorki tym bardziej, że maluszek nie będzie miał swojego pokoju tylko będzie z nami. A więcej elementów raczej nie będzie mi potrzebna. Jeszcze zastanawiam się nad baldachimem bo mam do niego mieszane uczucia... Z jednej strony fajna rzecz ale z drugiej troche niepraktyczna bo to chyba się strasznie kurzy z tego co słyszałam więc musiałabym to czesto prać. Moskitiera też raczej nie potrzebna bo nie mam w domu ani much ani innych owadów a takiemu maluszkowi to chyba wszystko jedno Wazniejszy ochraniacz na szczebelki.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Hihihi Cotus nie martw się na pewno się ubranka przydadzą To ja zaczynam miec wątpliwości czy nie kupiłam za mało bo kiedys podczytywałam wątek mamuś już rozpakowanych i kilka pisało, ze cieszyły się, że tyle nakupowały bo różne rzeczy się zdarzały a to ulewanie a to pieluszka przeciekła więc nie musiały non stop na okragło prac ubranek bo miały dużo na zmianę Ale ja się pocieszam, ze jak co to zawsze można cos dokupić w trakcie albo w prezencie ktos przyniesie
nasz też będzie z nami ja zamówiłam juz taką http://allegro.pl/11el-posciel-dziec...648789348.html tylko jeden kolor i wzór który wybrałam był wadliwy i muszę czekać aż wymienią. Ja uważam ze baldachim to jest tylko ozdoba, moskitiera może być fajną rzeczą w wakacje (ale nie ma jej w zestawie) chociaż nie wiem jaka musiałaby być żeby komary do łóżeczka nie weszły (są przecież jeszcze szczebelki)

Ja mogę taki tytuł podrzucić:
Brzuszki rosną, płeć już znamy, a jesienią będziesz z nami
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię




Edytowane przez mucka21
Czas edycji: 2011-06-11 o 16:02
mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 16:16   #3347
Sharifa
Rozeznanie
 
Avatar Sharifa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tanger
Wiadomości: 810
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
mucka ale super pajacyk! ja byłam dzis pierwszy raz w ciuszku i było troszke dzieciowych rzeczy ale baaardzo zniszczonych i wcale nie takich tanich więc przerwałam szperanie. U mnie tez nigdzie w pobliżu nie ma takich targów a szkoda.

Dziewczyny co myslicie o tej sukience? http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...a_pom=sukienki Wpadła mi w oko a pod koniec lipca idziemy z TŻtem na wesele

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

http://allegro.pl/alltimax-posciel-6...661654938.html a pościel chyba taką kupię dla maluszka Chyba nie az tak drogo jak myślicie?
Sukienka przepiekna, a posciel tez fajna. Ja chyba na razie nie bede kupowac zestawow, bo rozek juz mam, kocyk i przescieradla tez, brakuje mi ochraniaczy na lozeczko, a na poczatek poduszki i koldry nie zamierzam uzywac.



U mnie dzisiaj standardowo spacer nad morzem, a potem zachcialo mi sie sardynek na obiad wiec pojechalismy w inne miejsce, tym razem z widokiem na ocean, gdzie robia sardynki z grila i za ok. 20zl obiad dla dwoch osob z glowy Teraz w domu na deser zjadlam czeresnie jeszcze chyba dopchne arbuzem i pojde lulu bo pomalu odplywam. A sprzatenie... eeeee pozniej, najwyzej bedzie brudno
__________________
Totalna fanka oleju arganowego
Sharifa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 16:17   #3348
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
"Idzie lato, rosną brzuszki, a w jesieni wyskoczą nam maluszki - mamy IX, X".
[/B]
a może tak
Idzie lato, rosną brzuszki, na jesieni wyskoczą z nich maluszki - mamy IX, X
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 16:24   #3349
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Moje dziecko coraz częściej ma czkawkę śmieszne to

Już tytuł ? O mamo .
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 16:59   #3350
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Hello mamiszcze nasprzatalam sie jak dziki osiol, TŻ wrocil do domu ok 10 (wczoraj ze swoim kolega siedzieli do 3 w nocy a pozniej jechali na ryby ) no a ja oczywiscie z ta bezsennoscia to sobie nie pospalam, ale przynajmniej sprzatnelam caly domek i na zyczenie TŻ zrobilam dzisiaj drugi raz te roll dogi; a pozniej "kolorowalismy"...i moja kondycja jest po prostu zerowa minela ponad godz a ja jestem tak zmeczona jakbym pasala bydlo na polu zaraz was ponadrabiam, ale widze ze maly ruch tu dzisiaj
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:00   #3351
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

ale tu cisza

licytowałam zestaw sukienek dla mamy na lato i ktoś mnie przebił w ostatniej sekundzie
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:08   #3352
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ale tu cisza

licytowałam zestaw sukienek dla mamy na lato i ktoś mnie przebił w ostatniej sekundzie
ojoj to niemiło



faktycznie cisza tu jak makiem zasiał dzisiaj - przynajmniej nie mam pieciu stron zaległości a jakiś sąsiad okrutny znęca się nade mną i grilowe zapachy rozsiewa....

zrobiłam sobie dzis siniaka na opuszku palca...jakoś chyba zle mi sie wbiła ta igła od glukometru, niby nic a boli jak cholera
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:14   #3353
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Ja dopiero wstałam i chyba mnie coś bierze, w nocy obudziłam się siku i mnie tak żebra bolały w dodatku nos miałam zapchany i jak zaczęłam go wydmuchiwać to zaczęła mi krew lecieć i się musiałam z nią męczyć. i mam coś w gardle ( w sensie jakiś śluz czy wydzielinę i troszkę mnie gardełko boli )
ten ból żeber mnie wystraszył ale na szczęście dzidziuś chyba to wyczuł bo mnie pokopał, mówiąc: nic mi nie jest, jestem tu

obudziłam się przez męża bo wychodził z domu, pytam się go gdzie idzie? Powiedział że do sklepu, pytam się po co z samego rana, na co tż, żebym sobie jeszcze pospała bo mi to dobrze idzie ale spojrzałam na zegarek a tu 11 i pogodna nie za ładna

koniec moich żalów coś trzeba ze sobą zrobić
Jak sie czujesz teraz? lepiej troszke?

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Współczuję pakowania

Ja używam od długiego czasu False Lash Efect Max Factor i jest rewelacyjny! Przynajmniej dla mnie

Tez dziś byłam na targu, pojechałam mamę zawieść a wróciłam z dwiema bluzkami ale nie mogłam się oprzeć, ile teraz sukienke , tunik, na ciąże idealne później się obfoce

Czy wam też tak się nie chce sprzątać, cokolwiek robić ? Ja to bym się walneła spać najlepiej
Małgos a gdzie fotki? Mnie tak nosi od wczoraj ze moglabym sprzatac caly czas no i rzuce wam pozniej fajny przepis bo wczoraj wyprobowalam

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Cześć.
Zaczynamy od dziś mały remont (tapetowanie w pokoju, gdzie przenosimy sypialnię i gdzie będzie też dzidziuś spał), tzn. TŻ i tatuś zaczynają, ja zostałam mianowana kierownikiem budowy. Cieszę się bo lubię zmiany umeblowania itp., bo w tej kwestii akurat szybko się nudzę i lubię przestawiać i majstrować. Ostatnio z TŻ jest lepiej, dzidziuś dokazuje, włosy mi odrastają (), wszystko wydaje się być na dobrej drodze...
To świetne wiadomosci trzymam kciuki zeby dobra passa Cie nie opuszczala

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość

Ale wczoraj przeżyłam chwilę grozy
Chciałam poprzytulać mojego tż a tu jakieś dziwne bóle, miałam wrażenie że macicę mam już na wyjściu makabra. Na szczęście dzisiaj jest juz ok
Ty weź uważaj, teraz macica to nie sa tanie rzeczy, a jakby Ci tak dala noge???

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
dzisiaj sobota to wszystkie pewnie sprzątają

Małgosiu masz rację tyle ładnych ciuszków do nas, ale kurcze nie ma chyba co za dużo kupować, bo tego nie wychodzimy niestety. ale też dziś pojadę do sklepu to pewnie jakiś sobie kupię
A co do sprzątania to mam tak samo, zanim się za coś zabiorę to najpierw coś w tv pooglądam, w kompie poczytam i dopiero cokolwiek robię

Hejka fajnie, że samopoczucie lepsze, z Tż się układa to udanego remontu Pani Kierownik Budowy

Ja też dziś sobie dłużej pospałam, z resztą jak zawsze ciekawe co to będzie jak będzie trzeba co 3 godziny wstawać do małego, chyba na śpiku wszystko będę robić
Posprzątałam, wyprałam, porozwieszałam pranie i sobie pięknie schnie, pogoda śliczna najgorsze to prasowanie

Lausanne udanego wesela, zrelaksuj się troszeczkę a jak Ci zazdroszczę tego jedzenia
Jak ja uwielbiam prasowac

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
hejo

cosik mi rano komp świrował i zniknęła mi połowa posta a nie miałam czasu już drugi raz pisać no bo musiałam na egzamin jechać poszło dobrze, powiem Wam w tajemnicy ( ) że miałam szczęście i dostała mi się grupa z której znałam pytania wcześniej
nie wiem co jeszcze z egzamin z pychologii który ma być za tydzień, słownie koleś mi powiedział że jestem zwolniona, ale teraz go nie ma na uczelni, nie idzie się do niego dodzwonić, w dziekanacie nic nie wiedzą, a ostatnio był w szpitalu i nie wiemy czy w ogóle egzamin będzie w terminie i czy te zwolnienia są aktualne, bo koleś jest conajmniej dziwny i moze zmienic zdanie

wróćiłam, potem pojechałam na małe zakupki bo mi sie rosołku zachciało, nastawiłam ten rosołek, poogarniałam troszke i troszku sie zasapałam więc teraz odpoczywam

słonecznie dzisiaj u mnie i sueprancko, bo nie jest gorąco - miła odmiana po wcześniejszych upałach i ostatnich ulewach
Rosolek u nas jest przyjemnie, slonce za chmurami, ale nie jest zle, wazne ze odpoczniemy troche od tych upalow bo naprawde mozna bylo zwariowac

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Wrócilismy z targów - trochę przykro, że u nas nie było USG
Ale za to nasze bilety - męża i mój zostały wylosowane zaraz po ich wrzuceniu do urny Śmiać mi się chciało, bo jeszcze dobrze nie wróciłam na ławkę od wrzucenia kuponu, a maż już leciał po nagrodę - dostałam fajny zestaw kosmetyków Dax dla brzuszka i na słoneczne lato. A 2 kupony dalej mnie wylosowali. Prowadzący jak czytał nazwisko to sie zdziwił, że chyba jakaś zbieżność - a my tak owszem, bo my razem. Aż się wszyscy uśmieli
Rzadko zdarza mi się coś wygrać. Dostałam drewnianego lwa puzzle.

A pod spodem fota wszystkiego co dostaliśmy na targach - była z nami siostra, która oddała nam to co zebrała dlatego niektórych rzeczy jest podwójnie. Wkładki laktacyjne, butelki, smoczki, kremiki, mydełka dla niemowlaka. Smoczki 3-6 kupiłam.

A i największa nowina - ZJADŁAM DZIŚ WĄTRÓBKĘ - ŻYJĘ - mój mąż jednak dobrze gotuje
Rewelacja! To gratuluje ja wygralam chyba w zyciu cos tylko jeden raz no wlasnie czytalam wczoraj artykul o wkladkach laktacyjnych ze to swietna rzecz, ciekawe jak to bedzie przy karmieniu i bolesnosci

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
mucka ale super pajacyk! ja byłam dzis pierwszy raz w ciuszku i było troszke dzieciowych rzeczy ale baaardzo zniszczonych i wcale nie takich tanich więc przerwałam szperanie. U mnie tez nigdzie w pobliżu nie ma takich targów a szkoda.

Dziewczyny co myslicie o tej sukience? http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...a_pom=sukienki Wpadła mi w oko a pod koniec lipca idziemy z TŻtem na wesele

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

http://allegro.pl/alltimax-posciel-6...661654938.html a pościel chyba taką kupię dla maluszka Chyba nie az tak drogo jak myślicie?
Fajna kiecka

Cytat:
Napisane przez kasiuleczkakuleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja dzisiaj zjadłam naraz! 2,5 batonika I leżąc na plecach czułam jak malutka troszku szalała Nawet delikatne wypięcia na brzuchu widziałam, ach... moja kochana niunia - chcę więcej!!!
Idę z małym do piaskownicy, bo mu obiecałam, że do dzieci pójdziemy do południa sprzątanie, później szybkie zakupy, obiadek, chwila lenistwa czyt. odpoczynku i możemy iść się bawić
Wiesz co, a tak sie denerwowalas..powinnas dostac mowilysmy Ci ze wszystko bedzie dobrze głuptasie maly

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ale tu cisza

licytowałam zestaw sukienek dla mamy na lato i ktoś mnie przebił w ostatniej sekundzie
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:32   #3354
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Wrócilismy z targów - trochę przykro, że u nas nie było USG
Ale za to nasze bilety - męża i mój zostały wylosowane zaraz po ich wrzuceniu do urny Śmiać mi się chciało, bo jeszcze dobrze nie wróciłam na ławkę od wrzucenia kuponu, a maż już leciał po nagrodę - dostałam fajny zestaw kosmetyków Dax dla brzuszka i na słoneczne lato. A 2 kupony dalej mnie wylosowali. Prowadzący jak czytał nazwisko to sie zdziwił, że chyba jakaś zbieżność - a my tak owszem, bo my razem. Aż się wszyscy uśmieli
Rzadko zdarza mi się coś wygrać. Dostałam drewnianego lwa puzzle.

A pod spodem fota wszystkiego co dostaliśmy na targach - była z nami siostra, która oddała nam to co zebrała dlatego niektórych rzeczy jest podwójnie. Wkładki laktacyjne, butelki, smoczki, kremiki, mydełka dla niemowlaka. Smoczki 3-6 kupiłam.
Gosiu fajnie, że coś wygrałaś i fajne takie targi dziecięce, szkoda, że u mnie nie ma, chętnie bym się przeszła
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
A ja właśnie poprasowałam koszule małżowi
Nie zrobiłabym tego gdyby nie fakt że poprzywoził wszystko pogniecione i jak poukładał to wyglądało strasznie ;]
jaka przykładna Żonka
Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
mucka ale super pajacyk! ja byłam dzis pierwszy raz w ciuszku i było troszke dzieciowych rzeczy ale baaardzo zniszczonych i wcale nie takich tanich więc przerwałam szperanie. U mnie tez nigdzie w pobliżu nie ma takich targów a szkoda.

Dziewczyny co myslicie o tej sukience? http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...a_pom=sukienki Wpadła mi w oko a pod koniec lipca idziemy z TŻtem na wesele

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

http://allegro.pl/alltimax-posciel-6...661654938.html a pościel chyba taką kupię dla maluszka Chyba nie az tak drogo jak myślicie?
bardzo ładna sukienka, tylko trochę droga jak dla mnie
Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
dzien dobry popoludniowa pora.

zaraz mykam do lazienki pod prysznic, a potem szykuje sie na babskie spotkanie . samochod zatankowany to moge jechac .


aha, mam propozycje na kolejny tytul. moze sie Wam spodoba, a moze nie:

"Idzie lato, rosną brzuszki, a w jesieni wyskoczą nam maluszki - mamy IX, X".

udanego spotkania
i tytuł bardzo fajny
Cytat:
Napisane przez Sharifa Pokaż wiadomość
Sukienka przepiekna, a posciel tez fajna. Ja chyba na razie nie bede kupowac zestawow, bo rozek juz mam, kocyk i przescieradla tez, brakuje mi ochraniaczy na lozeczko, a na poczatek poduszki i koldry nie zamierzam uzywac.



U mnie dzisiaj standardowo spacer nad morzem, a potem zachcialo mi sie sardynek na obiad wiec pojechalismy w inne miejsce, tym razem z widokiem na ocean, gdzie robia sardynki z grila i za ok. 20zl obiad dla dwoch osob z glowy Teraz w domu na deser zjadlam czeresnie jeszcze chyba dopchne arbuzem i pojde lulu bo pomalu odplywam. A sprzatenie... eeeee pozniej, najwyzej bedzie brudno
taka to pożyjemorze, ocean, sardynki
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Hello mamiszcze nasprzatalam sie jak dziki osiol, TŻ wrocil do domu ok 10 (wczoraj ze swoim kolega siedzieli do 3 w nocy a pozniej jechali na ryby ) no a ja oczywiscie z ta bezsennoscia to sobie nie pospalam, ale przynajmniej sprzatnelam caly domek i na zyczenie TŻ zrobilam dzisiaj drugi raz te roll dogi; a pozniej "kolorowalismy"...i moja kondycja jest po prostu zerowa minela ponad godz a ja jestem tak zmeczona jakbym pasala bydlo na polu zaraz was ponadrabiam, ale widze ze maly ruch tu dzisiaj
a co to "kolorowanie", bo tak mi tajemniczo brzmi
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość

Małgos a gdzie fotki? Mnie tak nosi od wczoraj ze moglabym sprzatac caly czas no i rzuce wam pozniej fajny przepis bo wczoraj wyprobowalam
dawaj przepis kochana

a ja oglądam na tvn "taniec kontra dance" i chyba wezmę się za to prasowanie:/
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:39   #3355
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
mi też by się przydało zabrać do sprzątania...ale tak mi sie straaaasznie nie chce moze tylko odkurze
No mi mąż poodkurzał, ale tylko dlatego że bardzo na ryby chciał jechać a reszta czekała na mnie

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Małgos a gdzie fotki? Mnie tak nosi od wczoraj ze moglabym sprzatac caly czas no i rzuce wam pozniej fajny przepis bo wczoraj wyprobowalam
już idę po aparat


Tak wogóle to koleżanki mnie przestraszyły , jedna urodziła w 35 , druga że już praktycznie wszsytko ma , a ja w szarej du..ie, to kupiłam dziś kocyk polarowy i ręczniczek z myjką dla małego i zaczynam sukcesywnie zakupy, oczywiście małżowi to nawet nie mówię, bo się wścieknie zaraz już to łóżeczko i wózek jemu zostawie

Mam dziś odkurzać jem i jem i dalej jestem głodna ile można

aaa i "kolorowanie" mi się skojarzyło zz.... przytulaniem oczywiście
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami

Edytowane przez MalgosiaM8
Czas edycji: 2011-06-11 o 17:41
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:44   #3356
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Gosiu fajnie, że coś wygrałaś i fajne takie targi dziecięce, szkoda, że u mnie nie ma, chętnie bym się przeszła

jaka przykładna Żonka

bardzo ładna sukienka, tylko trochę droga jak dla mnie

udanego spotkania
i tytuł bardzo fajny

taka to pożyjemorze, ocean, sardynki

a co to "kolorowanie", bo tak mi tajemniczo brzmi

dawaj przepis kochana

a ja oglądam na tvn "taniec kontra dance" i chyba wezmę się za to prasowanie:/

"kolorowanie" to tekst zaczerpniety z "Sexu w wielkim miescie", kiedy dziewczyny nie mogly rozmawiac o kochanieu sie przy coreczce Charlotty

Przepis na roll dogi:
CIASTO:
- mąka – 3 szklanki
- drożdże – pół kostki
- olej lub oliwa z oliwek – 2 lub 3 łyżki stołowe (wg.uznania)
- woda – 1 szklanka
- szczypta soli i cukru (ok. pół małej łyżeczki, płaskiej!)

PARÓWKI (wg uznania, ja wczoraj mialam pol kg takich mniejszych i starczylo ciasta )

Mąkę przesiać, dodać sól i cukier, dodać olej lub oliwę, wkruszyć drożdże, wymieszać i dodać wodę. Zagniatać ok 10 min., im dłużej tym ciasto lepsze. Po wyrobieniu ciasta włączyć piekarnik do 220 stopni i nagrzac; ciasto ma się nie lepić do rąk, można je podsypywać mąką w czasie wyrabiania, po ugniataniu zostawic ciasto przykryte sciereczka na 20-30 min do wyrosniecia; wyrobione juz ciasto formowac na prostokaty (ja to robilam wczoraj recznie bo nie mam walka ) i owijac nim parowki; wstawic do nagrzanego piekarnika i piec 20-25 min.

To wszystko tu macie fotke z wczoraj(musialam zrobic bo bylam z siebie taka dumna ze w koncu czegos nie spieprzylam )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (111,1 KB, 34 załadowań)
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:47   #3357
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Ty weź uważaj, teraz macica to nie sa tanie rzeczy, a jakby Ci tak dala noge???
fakt.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Lu glodna przez ciebie jestem
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:48   #3358
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
No mi mąż poodkurzał, ale tylko dlatego że bardzo na ryby chciał jechać a reszta czekała na mnie


już idę po aparat


Tak wogóle to koleżanki mnie przestraszyły , jedna urodziła w 35 , druga że już praktycznie wszsytko ma , a ja w szarej du..ie, to kupiłam dziś kocyk polarowy i ręczniczek z myjką dla małego i zaczynam sukcesywnie zakupy, oczywiście małżowi to nawet nie mówię, bo się wścieknie zaraz już to łóżeczko i wózek jemu zostawie

Mam dziś odkurzać jem i jem i dalej jestem głodna ile można

aaa i "kolorowanie" mi się skojarzyło zz.... przytulaniem oczywiście

Ja sobie obiecuje ze w koncu wydrukuje ta liste ktora mamy na poczatku watku i bede sobie odchaczala to czego nie mam (czyli praktycznie wszystko ) i cos sie nie moge zebrac; a dlaczego urodzila w 35 tyg? w sumie to ja nie ukrywam ze chcialabym urodzic troszeczke wczesniej
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:52   #3359
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

cześć mamuśki

U nas ten dzień był przedługaśny licytowałam na all łóżeczko (Gluck za 150zl) i wygrałam trochę się bałam bo to używane i w ogóle... ale wyszło super. Odbiór u mnie w Gdyni więc jak tylko rano wstaliśmy z mężem pojechaliśmy po łup jest śliczne, używane 2 lata a wygląda jak nowe (w zestawie dostałam ochraniacz i pościel) Nie ma wyjmowanych szczebelków ale... i tak jestem szczęśliwa, mąż już jest złożył i będę sobie w nim składować dzieciowe rzeczy
Podjechaliśmy jeszcze do sklepu z akcesoriami dla dzieci i kupiliśmy butelkę, smoczek, pieluszki tetrowe i takie różne, na majtkach poporodowych i wkładach się poddałam bo nie wiem jak to ugryźć
W każdym razie po malutku coś się dzieje


Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ale tu cisza

licytowałam zestaw sukienek dla mamy na lato i ktoś mnie przebił w ostatniej sekundzie
Ja tak miałam kilka razy jak licytowałam łóżeczka, wkurzające

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
kurde, nie 24 tylko 25
ja chyba też, już sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
mucka ale super pajacyk! ja byłam dzis pierwszy raz w ciuszku i było troszke dzieciowych rzeczy ale baaardzo zniszczonych i wcale nie takich tanich więc przerwałam szperanie. U mnie tez nigdzie w pobliżu nie ma takich targów a szkoda.

http://allegro.pl/alltimax-posciel-6...661654938.html a pościel chyba taką kupię dla maluszka Chyba nie az tak drogo jak myślicie?
Oj to jakiś słaby lumpek ja dziś wychaczyłam dwa śpioszki z dł. rękawem Mark&Spencer za 12zł chyba nie używane choć bez metek

Pościel 6 elementów za 169zł to chyba jednak drogo choć wygląda na zdjęciu na solidnie wykonaną.

81gosia ale się obłowiłaś

Noair tak trzymaj
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:57   #3360
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Maj się kończy, czerwiec idzie, kopią nas już nasze dzidzie - mamy IX/X 2011

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Ja sobie obiecuje ze w koncu wydrukuje ta liste ktora mamy na poczatku watku i bede sobie odchaczala to czego nie mam (czyli praktycznie wszystko ) i cos sie nie moge zebrac; a dlaczego urodzila w 35 tyg? w sumie to ja nie ukrywam ze chcialabym urodzic troszeczke wczesniej
to zmotywujmy się razem

Poprostu wody jej odeszły i musiała urodzić , a dzidzia już była na tyle rozwinięta że mogła przyjśc spokojnie na świat

1. Śpioszki z ciuszka
2. Niebieska za 20zł
3. Biała moja faworytka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5190001.jpg (49,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6110007.jpg (68,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6110009.jpg (67,9 KB, 45 załadowań)
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.