Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 06:50   #31
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Nie wiem czemu rozwala coś, co po prostu ułatwia funkcjonowanie podczas imprezy. Czasem jest tak, że jest mega duszno (bo np. idzie burza), gorąco, sala nieklimatyzowana etc. Nie wyobrażam sobie, żeby mój facet miał się męczyć w koszuli z długim rękawem. Nikt się nie czepia wyglądu, bo to rozumie.

A buty, jak się nie ma jakichś mega oczekiwań, można kupić w byle sieciówce typu ccc. W końcu i tak w 99% założy się je tylko raz.

Na szczęście ślub i wszystko co wokoło tego mam za sobą. Czytając co niektóre posty, byliśmy rozwalaczami. No cóż . Dla mnie od wszystkich tych dupereli, ważniejsze było, że jesteśmy już małżeństwem, no i że każde z nas czuje się komfortowo w tym, co ma na sobie (chociaż ja nie do końca, bo mnie okręcająca się kiecka wnerwiała).
bo koszule z krótkim rękawem są nie eleganckie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 06:58   #32
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Koszula z krótkim rękawem jest ok do dzinsów.
Do garnituru nadaje sie tylko i wyłącznie koszula z długim rękawem, jest to również kwestia ukąłdania sie marynarki.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:12   #33
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
bo koszule z krótkim rękawem są nie eleganckie
Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Koszula z krótkim rękawem jest ok do dzinsów.
Do garnituru nadaje sie tylko i wyłącznie koszula z długim rękawem, jest to również kwestia ukąłdania sie marynarki.


można zdjąć marynarkę i podwinąć rękawy.
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:18   #34
stratiformis
Raczkowanie
 
Avatar stratiformis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 30
GG do stratiformis
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mnie rozwala "monokolor". Ja rozumiem, tangerine tango to modny kolor. Ale spodnie i bluzka w tym samym kolorze + brązowe buty. Nieeee.
__________________
Znane było złośliwe powiedzenie Peryklesa: zobaczywszy raz mianowicie, jak niewolnik zrywający owoce spadł z drzewa i złamał nogę, wykrzyknął on: Oho, teraz będziesz pedagogiem!

http://rownowaga-chwiejna.blogspot.com/
http://maleglody.blogspot.com/

Edytowane przez stratiformis
Czas edycji: 2012-03-28 o 08:19 Powód: błąd.
stratiformis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:41   #35
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość


można zdjąć marynarkę i podwinąć rękawy.
moim zdaniem podwiniecie rekawow wyglada gorzej niz koszula z krotkim rekawem.

Po drugie wesela lipcowe i sierpniowe to najwiekszy skwar, nie bede skazywac TZta na dlugie spodnie, pelne buty i dluga koszule. Lepiej bedzie wygladal i czul sie w krotkiej. Zwlaszcza ze szybko sie poci.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 08:53   #36
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
moim zdaniem podwiniecie rekawow wyglada gorzej niz koszula z krotkim rekawem.

Po drugie wesela lipcowe i sierpniowe to najwiekszy skwar, nie bede skazywac TZta na dlugie spodnie, pelne buty i dluga koszule. Lepiej bedzie wygladal i czul sie w krotkiej. Zwlaszcza ze szybko sie poci.
to ciekawe, bo np w firmie nie można nosić koszuli z krótkim rękawem, a za to podwijane rękawy jak najbardziej... ja zawsze będę facetom polecała blog Macaroniego Tomato, to jest dopiero szyk http://macaronitomato.blogspot.com/ no ale większość facetów nosi ohydne, niedopasowane ciuchy i myśli, że wystarczy założyć za duży garniak + do tego koszula z krótkim rękawem i jest się eleganckim
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:13   #37
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
Czyli że np. gdy ślub odbywa się w upalny lipcowy dzień to facet powinien mieć koszulę z długim rękawem? nie pojmuję....:con fused:
Tak - ślub/wesele to formalna impreza i facet niezależnie od temperatury powinien mieć koszulę z długim rękawem. Zresztą elegancki mężczyzna nawet by nie wpadł na pomysł włożenia koszuli z krótkim rękawem do garnituru - absolutnie sobie nie wyobrażam, żebym mogła coś takiego zobaczyć np. u mojego taty czy chłopaka. W niektórych sytuacjach komfort to nie wszystko. Koszule z krótkim rękawem są OK, jak się idzie na grilla i wkłada się taką do dżinsów.

Generalnie zauważcie pewną rzecz... Jak są na różnych portalach np. zdjęcia ze studniówek, to wszyscy komentują to, jak ubrane były dziewczyny. O męskiej modzie/elegancji w naszym kraju szalona większość nie ma ZIELONEGO pojęcia... I potem są kwiatki w stylu stalowych, błyszczących, za dużych/za małych garniturów (przeważnie kupionych właśnie na studniówkę i potem męczonych przez x lat - na maturę, potem egzaminy, wszelkie śluby po kolei, potem do pracy)... Pomijam sprawy typu: czarny garnitur na dzień, czarne buty do granatowego garniaka albo nazywanie kieszonki na poszetkę butonierką itp., bo to się rozbija na o wiele większych problemach. No, ale jak widzę niektórzy są z tego dumni

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2012-03-28 o 09:21
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 09:30   #38
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Melduję się w moim ulubionym wątku

W ogóle to tak sobie pomyślałam, że zawsze pierwszy post nowej części jest taki smutny i mało zachęcający, może by tak jakieś rymy częstochowskie albo kolaż ulubionych rozwalaczy?? Ja mogę nawet zrobić taki kolaż jak wybierzemy np. TOP TEN rozwalających nas rzeczy - na pierwszym miejscu będą pewnie cieliste legginsy




Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Właśnie rozwaliło mnie to . Jak można sobie taką krzywdę zrobić?
Język wystawiać przez brodę ?????? Przeszły mnie dreszcze!
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:30   #39
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspomniał o fryzurkach utrwalanych lakierem z BROKATEM na imprezach. To Wy widujecie jeszcze takie cuda?
Przeżyłam dość ciężki szok, oglądając zdjęcia ze studniówki rocznika niżej z mojego liceum i niemal wszystkie dziewczyny wyglądały, jakby je wyjęto z pokazu tańca towarzyskiego - tona lakieru (z brokatem właśnie), kremacja za życia i sukienki z jakichś mega świecących materiałów. I to był 2010 rok...
Może ja się nie znam, ale wydaje mi się, że nie trzeba aż tyle tych wszystkich utrwalaczy, żeby fryzura wytrzymała całą noc
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:33   #40
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Generalnie zauważcie pewną rzecz... Jak są na różnych portalach np. zdjęcia ze studniówek, to wszyscy komentują to, jak ubrane były dziewczyny. O męskiej modzie/elegancji w naszym kraju szalona większość nie ma ZIELONEGO pojęcia... I potem są kwiatki w stylu stalowych, błyszczących, za dużych/za małych garniturów (przeważnie kupionych właśnie na studniówkę i potem męczonych przez x lat - na maturę, potem egzaminy, wszelkie śluby po kolei, potem do pracy)... Pomijam sprawy typu: czarny garnitur na dzień, czarne buty do granatowego garniaka albo nazywanie kieszonki na poszetkę butonierką itp., bo to się rozbija na o wiele większych problemach. No, ale jak widzę niektórzy są z tego dumni

Przypomniał mi się ślub znajomej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23800f5eb2.jpg (16,0 KB, 441 załadowań)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:34   #41
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
moim zdaniem podwiniecie rekawow wyglada gorzej niz koszula z krotkim rekawem.

Po drugie wesela lipcowe i sierpniowe to najwiekszy skwar, nie bede skazywac TZta na dlugie spodnie, pelne buty i dluga koszule. Lepiej bedzie wygladal i czul sie w krotkiej. Zwlaszcza ze szybko sie poci.
Ale to nie ty masz go skazywać,tylko on powinien wiedzieć,że nieeleganckie,chyba,ze ty go ubierasz.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2012-03-28 o 09:39
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 09:54   #42
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Przeżyłam dość ciężki szok, oglądając zdjęcia ze studniówki rocznika niżej z mojego liceum i niemal wszystkie dziewczyny wyglądały, jakby je wyjęto z pokazu tańca towarzyskiego - tona lakieru (z brokatem właśnie), kremacja za życia i sukienki z jakichś mega świecących materiałów. I to był 2010 rok...
Może ja się nie znam, ale wydaje mi się, że nie trzeba aż tyle tych wszystkich utrwalaczy, żeby fryzura wytrzymała całą noc
Moja studniówka, hmmm "kilka" lat temu, wielki szał na brokat, fryzury, twarze, ramiona, sukienki i mężczyźni ( to akurat przez osypywanie si brokatu z partnerek). Fryzury na jedno kopyto: koczki z loczkami i tona lakieru
Na szczęście błyszczące garnitury nie były jeszcze popularne , kolorowe jeszcze były :/
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 09:56   #43
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mnie wczoraj rozwaliła Kasia Tusk. A w zasadzie rozwaliła mnie szczerość jej posta :mix wiosennych trendów". jak napisała, tak uczyniła, wymieszał wszystko co tylko sie dało.
Jednak mój zmysł estetyczny nie może przejść obojętnie wobec połączenia jasnolilioweyhc spodni z topem z baskinką w panterkowy nadruk. Omujborze. Kasie chyba zacmiło, i to w sensie dosłownym. Czy ona nie widzi, jak te kolory się ze soba gryza? Zeby te spodnie były chociażby morelowe (tez pastelowe i tez wiosenne i tez w trendach). ale nie.
kakofonię kolorów i wzorów uzupełniają jasnobłękitne paznokcie i torebka na łancuszku z pikowaniami. dobrze, ze chociaz beżowa.

http://www.makelifeeasier.pl/moda/st...owych-trendow/


Ooooo, dopiero zobaczyłam zdjęcia Kasi z MD. Porca miseria.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2012-03-28 o 10:07
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:13   #44
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Ooooo tak, krótki rękaw! W ogóle wszelkie "eleganckie" koszule z krótkim rękawem... I od razu każdy facet wygląda jak podmiejski listonosz
Łojesu mój facet tak pojmuje elegancję, że właśnie wygląda jak ten listonosz i to nawet nie podmiejski a wiejski Ja to się dziwię, że jeszcze mu nikt zdjęcia na wiocha.pl nie wstawił - może by go otrzeźwiło
I co jak co, ale gdyby chociaż założył coś takiego http://www.we-dwoje.pl/files/Image/g...we_dwoje_4.jpg ale uparcie ubierał takie coś http://img338.imageshack.us/img338/2508/39453691.jpg tylko w kolorze POMARAŃCZOWYM, z rękawkami na kant i w dodatku o numer za dużą


Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
podpinam się pod nowy wątek


jak dla mnie większość wesel to troche tandeta, oprócz wyglądu pary i gości to jeszcze ta cała otoczka, wodzireje, durne zabawy itp. Nie przemawia to do mnie zdecydowanie
Dobry wodzirej nie jest zły!


Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj rozwaliła Kasia Tusk. A w zasadzie rozwaliła mnie szczerość jej posta :mix wiosennych trendów". jak napisała, tak uczyniła, wymieszał wszystko co tylko sie dało.
Jednak mój zmysł estetyczny nie może przejść obojętnie wobec połączenia jasnolilioweyhc spodni z topem z baskinką w panterkowy nadruk. Omujborze. Kasie chyba zacmiło, i to w sensie dosłownym. Czy ona nie widzi, jak te kolory się ze soba gryza? Zeby te spodnie były chociażby morelowe (tez pastelowe i tez wiosenne i tez w trendach). ale nie.
kakofonię kolorów i wzorów uzupełniają jasnobłękitne paznokcie i torebka na łancuszku z pikowaniami. dobrze, ze chociaz beżowa.

http://www.makelifeeasier.pl/moda/st...owych-trendow/
Mnie się podoba
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:23   #45
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to ciekawe, bo np w firmie nie można nosić koszuli z krótkim rękawem, a za to podwijane rękawy jak najbardziej... ja zawsze będę facetom polecała blog Macaroniego Tomato, to jest dopiero szyk http://macaronitomato.blogspot.com/ no ale większość facetów nosi ohydne, niedopasowane ciuchy i myśli, że wystarczy założyć za duży garniak + do tego koszula z krótkim rękawem i jest się eleganckim
Napisz w jakiej firmie, pracowałam już w 3 korporacjach i faceci albo biegali w długich rękawach albo w krótkich i dzinsach ale ani jednego z podwiniętymi rękawami nie widziałam...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:26   #46
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Wracając do 'legginsów'.
Na moje ciuchy - wystawiłam pare rzeczy na wymienke w których nie chodze.
W tym legginsy zeberkowe. Wczoraj dostałam pytanie czy one są prześwitujące bo nie wie czy będzie można chodzić w tym legginsach w krótkiej bluzce.

Nie wiem jak Wy ale ja nawet gdy legginsy nie są prześwitujące nigdy w życiu bym nie wyszla w duecie z krótką bluzką...
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:27   #47
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ale to nie ty masz go skazywać,tylko on powinien wiedzieć,że nieeleganckie,chyba,ze ty go ubierasz.
on nmysli ze z krotkim rekawem moze byc rownie elegancka jak ta z dlugim. zwlaszcza jak sie imprezuje od 12 do 7 rano nastepnego dnia. I ja sie z nim zgadzam. Ale to moje zdanie ty mozesz uwazac inaczej
Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Napisz w jakiej firmie, pracowałam już w 3 korporacjach i faceci albo biegali w długich rękawach albo w krótkich i dzinsach ale ani jednego z podwiniętymi rękawami nie widziałam...
tam gdzie ja pracuje akurat faceci moga chodzic jak chca, a ci z dress codem takze nosza koszule z krotkim rekawem.

wiadomo ze co miejsce to inaczej
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:34   #48
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Wracając do 'legginsów'.
Na moje ciuchy - wystawiłam pare rzeczy na wymienke w których nie chodze.
W tym legginsy zeberkowe. Wczoraj dostałam pytanie czy one są prześwitujące bo nie wie czy będzie można chodzić w tym legginsach w krótkiej bluzce.

Nie wiem jak Wy ale ja nawet gdy legginsy nie są prześwitujące nigdy w życiu bym nie wyszla w duecie z krótką bluzką...
To Ty jeszcze nie wiesz, że noszenie legginsów do krótkich bluzek jest już właściwie normalne trendi dżezi i w ogóle?
Możesz pannie odpisać, że Twoje legginsy nie nadają się do krótkiej bluzki BO TO LEGGINSY I jeśli je tak założy to trafi na ten wątek
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:37   #49
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

no ja jej napisałam, że legginsy nie są prześwitujące ale JA bym ich nie założyła do krótkiej bluzki mimo wszystko.

otrzymałam odpowiedz : aha rozumie..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 10:56   #50
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Melduję się w moim ulubionym wątku

W ogóle to tak sobie pomyślałam, że zawsze pierwszy post nowej części jest taki smutny i mało zachęcający, może by tak jakieś rymy częstochowskie albo kolaż ulubionych rozwalaczy?? Ja mogę nawet zrobić taki kolaż jak wybierzemy np. TOP TEN rozwalających nas rzeczy - na pierwszym miejscu będą pewnie cieliste legginsy





czemu by nie czekam na cos rozwalajacego
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 10:56   #51
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
no ja jej napisałam, że legginsy nie są prześwitujące ale JA bym ich nie założyła do krótkiej bluzki mimo wszystko.

otrzymałam odpowiedz : aha rozumie..

Dziś niestety widziałam, dziewczyna w tych legginsach z serii "podluzne rozciecia przez cala noge', wyciuchane, schodzone, oczywiscie do tego krótka bluzka
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:03   #52
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Moja studniówka, hmmm "kilka" lat temu, wielki szał na brokat, fryzury, twarze, ramiona, sukienki i mężczyźni ( to akurat przez osypywanie si brokatu z partnerek). Fryzury na jedno kopyto: koczki z loczkami i tona lakieru
Na szczęście błyszczące garnitury nie były jeszcze popularne , kolorowe jeszcze były :/
pamiatam to doskonale, ja na swojej na szczescie brokatu nie chcialam, a koczek mialam z prostych kosmykow

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Dobry wodzirej nie jest zły!


pewnie ja uwielbiam takie typowe tradycyjne wesela, z biesiada przy stolach, disco polo i konkursami na oczepinach


Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Wracając do 'legginsów'.
Na moje ciuchy - wystawiłam pare rzeczy na wymienke w których nie chodze.
W tym legginsy zeberkowe. Wczoraj dostałam pytanie czy one są prześwitujące bo nie wie czy będzie można chodzić w tym legginsach w krótkiej bluzce.

Nie wiem jak Wy ale ja nawet gdy legginsy nie są prześwitujące nigdy w życiu bym nie wyszla w duecie z krótką bluzką...
a czemu by nie?to takie

a, przypomnialo mi sie- nienawidze ogladac kobitek, ktore do bluzki/sukienki na szyje/bez ramiaczek maja wystajacy spod owych stanik, jeszcze w dodatku w kolorze calkiem nie pasujacym do bluzki razi mnie to koszmarnie.
z drugiej strony, do bluzki-bokserki lubie sama zalozyc stanik w innym kolorze
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:13   #53
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Melduję się w moim ulubionym wątku

W ogóle to tak sobie pomyślałam, że zawsze pierwszy post nowej części jest taki smutny i mało zachęcający, może by tak jakieś rymy częstochowskie albo kolaż ulubionych rozwalaczy?? Ja mogę nawet zrobić taki kolaż jak wybierzemy np. TOP TEN rozwalających nas rzeczy - na pierwszym miejscu będą pewnie cieliste legginsy






Język wystawiać przez brodę ?????? Przeszły mnie dreszcze!

zawsze mi się humor poprawia po przeczytaniu Twoich postów a co do języka, tym bym się tak nie martwiła(chociaż ciekawe jak zupę je, czy mu nie przecieka ). gorsza sprawa jak jakieś przeziębienie dopadnie, katar.. no i teraz do których otworów chustkę przykładać? bo zdaje się, że ma tunele po bokach nosa fuuuj
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:16   #54
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Co do stroju Kasi Tusk to uważam, że jest ok, schudny mam tylko jedno ale... uważam wręcz za obrzydliwe jak ze szpilek wystają palce tak jak u Kasi na tym zdjęciu: http://www.makelifeeasier.pl/img/image/DSC_1448(1).jpg

nie raz sama zrezygnowałam z naprawdę ślicznych i wygodnych butów bo wystawały mi w nich palce...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:18   #55
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Co do stroju Kasi Tusk to uważam, że jest ok, schudny mam tylko jedno ale... uważam wręcz za obrzydliwe jak ze szpilek wystają palce tak jak u Kasi na tym zdjęciu: http://www.makelifeeasier.pl/img/image/DSC_1448(1).jpg

nie raz sama zrezygnowałam z naprawdę ślicznych i wygodnych butów bo wystawały mi w nich palce...
A mi się tak podoba, mocniej wycięte buty skracają optycznie stopę. Najwyżej kogoś rozwalę, trudno
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:24   #56
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Co do stroju Kasi Tusk to uważam, że jest ok, schudny mam tylko jedno ale... uważam wręcz za obrzydliwe jak ze szpilek wystają palce tak jak u Kasi na tym zdjęciu: http://www.makelifeeasier.pl/img/image/DSC_1448(1).jpg

nie raz sama zrezygnowałam z naprawdę ślicznych i wygodnych butów bo wystawały mi w nich palce...
oj, tez mi sie to nie podoba, jak dla mnie to wyglada jakby but byl za maly... zauwazylam, ze wiele baletek teraz tak robia
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:27   #57
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
oj, tez mi sie to nie podoba, jak dla mnie to wyglada jakby but byl za maly... zauwazylam, ze wiele baletek teraz tak robia
O ile w baletkach to jeszcze zdzierżę tak w szpilkach nie i już
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:32   #58
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
pamiatam to doskonale, ja na swojej na szczescie brokatu nie chcialam, a koczek mialam z prostych kosmykow


pewnie ja uwielbiam takie typowe tradycyjne wesela, z biesiada przy stolach, disco polo i konkursami na oczepinach



a czemu by nie?to takie

a, przypomnialo mi sie- nienawidze ogladac kobitek, ktore do bluzki/sukienki na szyje/bez ramiaczek maja wystajacy spod owych stanik, jeszcze w dodatku w kolorze calkiem nie pasujacym do bluzki razi mnie to koszmarnie.
z drugiej strony, do bluzki-bokserki lubie sama zalozyc stanik w innym kolorze
A ja na swojej studniówce miałam zwykłą rozpuszczoną czuprynę jak na co dzień mam falowane włosy więc nic z nimi nie robiłam
Ja też do bokserek zakładam stanik jaki mi pod rękę wleci, ale to zupełnie co innego niż bardziej elegantsza bluzka/sukienka Też mi się to nie podoba

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Co do stroju Kasi Tusk to uważam, że jest ok, schudny mam tylko jedno ale... uważam wręcz za obrzydliwe jak ze szpilek wystają palce tak jak u Kasi na tym zdjęciu: http://www.makelifeeasier.pl/img/image/DSC_1448(1).jpg

nie raz sama zrezygnowałam z naprawdę ślicznych i wygodnych butów bo wystawały mi w nich palce...
Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
oj, tez mi sie to nie podoba, jak dla mnie to wyglada jakby but byl za maly... zauwazylam, ze wiele baletek teraz tak robia
Zgadzam się. Też wiele butów od razu odrzucałam z racji tego, że takie płytkie. Wygląda jakbym próbowała włożyć stopę w 3 rozmiary za mały but Niestety teraz strasznie dużo takich robią Nawet mój szawieg, gdy siostra sobie kupiła takie wycięte baleriny, spytał się jej czemu za małe buty kupiła


Dodatkowo rozwalam ostatnio sama siebie - do trampek/tenisówek (te bez gumy na palcach) noszę elegancką torebkę ale butów serio nie mam innych (te przynajmniej kolorem nie zabijają)
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-03-28 o 11:34
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:40   #59
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Mnie wczoraj rozwaliła Kasia Tusk. A w zasadzie rozwaliła mnie szczerość jej posta :mix wiosennych trendów". jak napisała, tak uczyniła, wymieszał wszystko co tylko sie dało.
Jednak mój zmysł estetyczny nie może przejść obojętnie wobec połączenia jasnolilioweyhc spodni z topem z baskinką w panterkowy nadruk. Omujborze. Kasie chyba zacmiło, i to w sensie dosłownym. Czy ona nie widzi, jak te kolory się ze soba gryza? Zeby te spodnie były chociażby morelowe (tez pastelowe i tez wiosenne i tez w trendach). ale nie.
kakofonię kolorów i wzorów uzupełniają jasnobłękitne paznokcie i torebka na łancuszku z pikowaniami. dobrze, ze chociaz beżowa.

http://www.makelifeeasier.pl/moda/st...owych-trendow/
A już myślałam, że tylko mi się ten ałtfit nie podoba
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 11:40   #60
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja ze swojego wesela pamiętam jedną babkę w drewniakach, takich jak noszą pielęgniarki w szpitalu (trochę szkoda, że nie było lampucer plastic fantastic w spalonych blondach, solarach i kiecach z tafty na kole, bo bym miała kogo obgadywać). I jeszcze zdziwienie znajomej, że mój małż ma czarny (!!!!) krawat (a nie pod kolor sukienki) i nie ma kamizelki, a ja mam kolorowe buty. Brak kamizelki był takim skandalem, że krawiec powiedział, że nie przyjmie zamówienia na garnitur ślubny BEZ kamizelki (!!!). I dobrze, kupiliśmy lepszy i tańszy ( bo w przecenie) w PC.

Mnie rozwala jeszcze jedna rzecz, czy polski facet nie umie sobie kupić dżinsów, albo nie wie do czego służy pasek? Bo jak się jeden z drugim schyla, wiąże sznurowadło, itp., to dekoltem hydraulika świeci. Szok przeżyłam, jak mi się rzucił w oko facet grzebiący w lodówce lodami, a tam nie dość, że spodnie na pół dupska zjechały, to jeszcze włos czary i kręcony wystawał z otchłani
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.