Schudnij z Jillian Michaels - część III - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 13:08   #4711
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
na moj prosty rozum on Ci chyba zazdrosci, ze wzielas sie za siebie i potrafisz machac tyle pompek za jednym razem I nie przejmuj sie tym, najwazniejsze zebys Ty sie dobrze czula we wlasnym ciele



Widzialam te wpisy i to jeszcze byly one napisane z takim bulwersem Jak dla mnie wygladasz za☠☠☠****, ja bym sie pociela zeby tak wygladac


A ja wczoraj mialam drugi dzien przerwy i na dodatek opylilam cala czekolade milke Chyba mi sie @ zbliza bo jak widze slodkie to dostaje slinotoku Trzeba powiedziec w koncu stop I ogolnie wpadlam w panike bo nie wiem co robic– za miesiac wesele, a ja sie zastanawiam czy dalej ciagnac 6w6p czy zmienic na jakis trening calego ciala, bo przede wszystkim chcialabym (wiem, to graniczy z cudem) poprawic wyglad ramion
No, bulwers był na tyle konkretny, że poczułam się jak skarcona mała dziewczynka. Az mi na chwile mowę odebrało
Dziękuję . Do za☠☠☠istosci to mi duzo brakuje
Na ramiona proponuje zestawy od Fitness Blender, jest ich duzo. Siłowe i wyszczuplajace też.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:26   #4712
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A wiecie, że ja tz namowilam na ćwiczenia? pół roku się opierał
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:52   #4713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
przecież ćwiczysz dla siebie nie dla TŻ .Nie przejmuj się . Szkoda,że macie inne poglądy na sport . Może jeszcze raz go spróbujesz namówić do ćwiczeń .
Ania, dla siebie, ale wiesz co od niego wczoraj usłyszałam? :"To mnie masz sie podobać przede wszystkim, a mnie sie takie ramiona nei pdoobają".
Wypaliłam mu na to, ze co to targ niewolników? Dopiero narzekałes, ze mam chude patyki a nie ramiona, a teraz też źle.
No puściły mi nerwy , cholera no

On i cwiczenia? Sorka, ale no way

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A wiecie, że ja tz namowilam na ćwiczenia? pół roku się opierał
Wooow! Gratki!!!

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość

corii, macie różne kanony "piękna kobiecych ramion"... zamiast szukać aprobaty u tż, chwal się nam

No chyba tak będę robić, ale i tak co jakiś czas musze znosić jego czepianie sie o te ramiona, jak mu sie przypomni ...

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
na moj prosty rozum on Ci chyba zazdrosci, ze wzielas sie za siebie i potrafisz machac tyle pompek za jednym razem I nie przejmuj sie tym, najwazniejsze zebys Ty sie dobrze czula we wlasnym ciele
Ponoc nie zazdrości, wg niego samego. Ponoc z troski o mój ładny wygląd ramion to mi wypomina
Ja się własnie dobrze czuję z tym, ze w końcu ma jakies ramiona, a nie wieszaki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 13:54   #4714
OmletteDuFromage
Raczkowanie
 
Avatar OmletteDuFromage
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ania, dla siebie, ale wiesz co od niego wczoraj usłyszałam? :"To mnie masz sie podobać przede wszystkim, a mnie sie takie ramiona nei pdoobają".

Właśnie zaczęłam doceniać swojego TŻ. Mówi mi co prawda, że według niego wcale nie potrzebuję ćwiczeń (chociaż się czuję jak opasła świnia), ale mnie wspiera i powtarza, że ważne, żebym to ja była zadowolona...
OmletteDuFromage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:06   #4715
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez OmletteDuFromage Pokaż wiadomość

Właśnie zaczęłam doceniać swojego TŻ. Mówi mi co prawda, że według niego wcale nie potrzebuję ćwiczeń (chociaż się czuję jak opasła świnia), ale mnie wspiera i powtarza, że ważne, żebym to ja była zadowolona...
Zazdraszczam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 14:29   #4716
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Mój strasznie na początku narzekał i mówi, że jestem chuda jak szkapa i w ogóle BLEEEEE. A potem zaczął zazdrościć, że regularnie ćwiczę. W końcu zaczął ćwiczyć ze mną i teraz mówi, że dzięki ćwiczeniom już nie wyglądam tak źle po odchudzaniu i że jestem ładnie wyrzeźbiona i mam pupę ćwiczyć, bo ma być większa
A sam 2 razy w tygodniu ze mną ćwiczy i jeździ rowerem do pracy
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 15:17   #4717
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cori , masz piękne ciało , prowadzisz aktywny tryb życia , ramionka masz wyrzeźbione i szczupłe . Ciężko co cokolwiek poradzić z Twoim TŻ . Mogę tylko napisać ,że dla mnie to niezrozumiała krytyka Twojego ciała . Też bym się zdenerwowała . matallewar fajnie że ćwiczysz z Facetem . Miła motywacja .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 15:27   #4718
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
Cori , masz piękne ciało , prowadzisz aktywny tryb życia , ramionka masz wyrzeźbione i szczupłe . Ciężko co cokolwiek poradzić z Twoim TŻ . Mogę tylko napisać ,że dla mnie to niezrozumiała krytyka Twojego ciała . Też bym się zdenerwowała . matallewar fajnie że ćwiczysz z Facetem . Miła motywacja .
Powiem Ci, że dużo lepiej mi się ćwiczy z nim wieczorem niż samej rano Tylko ostatnio zrobił ze mną BRw10 (a tak prostsze z nim robię) i do dziś klnie na Jill, bo mówi, że go tyłek boli i siedzieć w pracy nie umie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:14   #4719
jilllove
Rozeznanie
 
Avatar jilllove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 766
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ania, dla siebie, ale wiesz co od niego wczoraj usłyszałam? :"To mnie masz sie podobać przede wszystkim, a mnie sie takie ramiona nei pdoobają".
Wypaliłam mu na to, ze co to targ niewolników? Dopiero narzekałes, ze mam chude patyki a nie ramiona, a teraz też źle.
No puściły mi nerwy , cholera no

On i cwiczenia? Sorka, ale no way [COLOR="Silver"]
matko kochana współczuję Ci z tym twoim TŻ-tem.....ja od mojego złego słowa nigdy nie usłyszałam, nawet jak wyglądałam jak słonica..
nie rozmawiaj może z nim wcale na temat ćwiczeń i będziesz miała spokój...szkoda tylko, że nie masz w nim wsparcia i że nie docenia Twojego wysiłku ....

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
A wiecie, że ja tz namowilam na ćwiczenia? pół roku się opierał
hej, miło Cię znów widzieć
Fajnie, że namówiłaś TŻ mój dalej się opiera i wcale już nie nalegam...sam dojrzeje do ćwiczeń to zacznie
jilllove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:05   #4720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez jilllove Pokaż wiadomość
matko kochana współczuję Ci z tym twoim TŻ-tem.....ja od mojego złego słowa nigdy nie usłyszałam, nawet jak wyglądałam jak słonica..
nie rozmawiaj może z nim wcale na temat ćwiczeń i będziesz miała spokój...szkoda tylko, że nie masz w nim wsparcia i że nie docenia Twojego wysiłku ....
Dziękuję Kochana, za dobre słowo pocieszenia
I tak zrobię, nie będę dyskutowała z nim na ten temat, mimo, że momentami to jest bardzo trudne, bo na końcu języka mam podzielenie się z nim uwagami na temta jakiegoś treningu, czy tego, ze dałam rade to czy tamto zrobić.
Zawsze myślałam, że po to człowiek jest między innymi z druga osobą, zeby dzielic sie wszystkim i żeby mieć wsparcie, ale chyba życie do jedno, a swoje wyobrażenia o nim to drugie

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
Cori , masz piękne ciało , prowadzisz aktywny tryb życia , ramionka masz wyrzeźbione i szczupłe . Ciężko co cokolwiek poradzić z Twoim TŻ . Mogę tylko napisać ,że dla mnie to niezrozumiała krytyka Twojego ciała . Też bym się zdenerwowała . matallewar fajnie że ćwiczysz z Facetem . Miła motywacja .
Aniu, dziekuję za dobre słowa
Cóż, zatem niech pozostanie niezrozumiałym dla mnie jego postępowanie, byleby jak najmniej mnie demotywował
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:20   #4721
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No, bulwers był na tyle konkretny, że poczułam się jak skarcona mała dziewczynka. Az mi na chwile mowę odebrało
Dziękuję . Do za☠☠☠istosci to mi duzo brakuje
Na ramiona proponuje zestawy od Fitness Blender, jest ich duzo. Siłowe i wyszczuplajace też.
Na silowe nie chce sie porywac bo z moimi hantlami 2x2,5 kg to nie mam co startowac a wyszczuplajacych jakos nie moge znalezc. Myslalam o Tamilee Weeb, ale ciezko mi bedzie go dorzucic do 6w6p bo po nim to juz kompletnie nie mam sily i ciezko mi wstac z podlogi
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 17:30   #4722
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A te ćwiczenia z OWS nie pomogły Ci na ramiona .Mi triceps wyskoczył i ujędrniły się ramiona . a 8 MIN arms z YT próbowałaś z obciążeniem? pompki też ładnie modelują ramiona .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:38   #4723
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
A te ćwiczenia z OWS nie pomogły Ci na ramiona .Mi triceps wyskoczył i ujędrniły się ramiona . a 8 MIN arms z YT próbowałaś z obciążeniem? pompki też ładnie modelują ramiona .
Po OWS mam zarysowane miesnie, ale glownie sa to bicepsy. A mi chodzi o te zwisajace "motylki", bo triceps jest twardy, ale niewidoczny z racji mojego tluszczyku. A z ramion mi jeszcze ciezej schodzi niz z nog
Sprobuje te 8 MIN, dzieki za podpowiedz
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 20:07   #4724
Ania-loczek
Raczkowanie
 
Avatar Ania-loczek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 442
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

spróbuj dodatkowo owinąć te motylki folią. Wiem, że głupio to brzmi , ale być może zadziała to na zasadzie pasa neoprenowego i przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej na ramionach . Jeśli został Ci tylko miesiąc warto spróbować . Nie próbowałam tej metody ale słyszałam że przynosi efekty a folia kosztuje 4 zł
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=866626
Ania-loczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 20:33   #4725
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Ania-loczek Pokaż wiadomość
spróbuj dodatkowo owinąć te motylki folią. Wiem, że głupio to brzmi , ale być może zadziała to na zasadzie pasa neoprenowego i przyśpieszy spalanie tkanki tłuszczowej na ramionach . Jeśli został Ci tylko miesiąc warto spróbować . Nie próbowałam tej metody ale słyszałam że przynosi efekty a folia kosztuje 4 zł
ok, dziekuje bardzo za rade
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:07   #4726
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

A ja przyszłam się pochwalić, że skończyłam pierwszy level shreda i pękam z dumy
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:17   #4727
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A ja przyszłam się pochwalić, że skończyłam pierwszy level shreda i pękam z dumy
klask i:
ja już kończę drugi,dla mnie 2 jest masakryczny ,cięższy od 1
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:35   #4728
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
klask i:
ja już kończę drugi,dla mnie 2 jest masakryczny ,cięższy od 1
Nie strasz, póki jestem pozytywnie nastawiona i mam ochotę zacząć choćby i dziś :P:

A jak efekty ? Bo ja już nie wiem czy sobie wmawiam czy coś ruszyło :P

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-05-28 o 21:36
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 22:04   #4729
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nie strasz, póki jestem pozytywnie nastawiona i mam ochotę zacząć choćby i dziś :P:

A jak efekty ? Bo ja już nie wiem czy sobie wmawiam czy coś ruszyło :P
na pewno się ruszyło
ja już widzę efekty ,ręce silniejsze ,nogi jakies takie twarde zbite a nie rozlazłe i otłuszczone,zauważyłam też że zleciało troche w okolicy kolan no i najważniejsze pojawiły się mięśnie na brzuchu

tylko że ja jeszcze biegam i ćwiczę równocześnie 6w6p (2level)
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 06:41   #4730
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

po wczorajszym rippedzie dziś ledwo chodzę
zaraz śniadanko, karmienie małej i lecę do ćwiczeń
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:43   #4731
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
klask i:
ja już kończę drugi,dla mnie 2 jest masakryczny ,cięższy od 1
spokojnie, trzeci jest latwiejszy pomimo cardio z ciezarkami

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
po wczorajszym rippedzie dziś ledwo chodzę
zaraz śniadanko, karmienie małej i lecę do ćwiczeń
a ktory level robisz? Jezeli 3 to sie wcale nie dziwie
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:46   #4732
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Na silowe nie chce sie porywac bo z moimi hantlami 2x2,5 kg to nie mam co startowac a wyszczuplajacych jakos nie moge znalezc. Myslalam o Tamilee Weeb, ale ciezko mi bedzie go dorzucic do 6w6p bo po nim to juz kompletnie nie mam sily i ciezko mi wstac z podlogi

To ja mam tak po killer buns ze ciezko cos jeszcze dorzucic, wczoraj dalam rade zrobic brzuch mel b ale najczesciej juz nic wiecej nie robie
A dzis zaczynam 3 level z killer buns, przeciagalam ten 2 level bo wciaz daje mi wycisk i nie wiem czy nie polegne na 3 a jeszcze dzis czekaja mnie zajecia z zumby 60 min
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:48   #4733
OmletteDuFromage
Raczkowanie
 
Avatar OmletteDuFromage
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nie strasz, póki jestem pozytywnie nastawiona i mam ochotę zacząć choćby i dziś :P:

A jak efekty ? Bo ja już nie wiem czy sobie wmawiam czy coś ruszyło :P
Ruszyło, ruszyło U mnie też ruszyło bardzo szybko, nawet nietoperze na ramionach zaczynają powoli znikać. Tyłek i uda niestety nadal olbrzymie ale pozytywne zmiany i na nich odnotowałam
Po pierwszym treningu 2 lvla myślałam, że wyzionę ducha
Nikt nie mówił, że będzie prosto - ale na pewno będzie warto!
OmletteDuFromage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:10   #4734
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez szkrabus30 Pokaż wiadomość
To ja mam tak po killer buns ze ciezko cos jeszcze dorzucic, wczoraj dalam rade zrobic brzuch mel b ale najczesciej juz nic wiecej nie robie
A dzis zaczynam 3 level z killer buns, przeciagalam ten 2 level bo wciaz daje mi wycisk i nie wiem czy nie polegne na 3 a jeszcze dzis czekaja mnie zajecia z zumby 60 min
Daj znac koniecznie jak Ci poszedl 3 level A jak nie bedziesz dawac rady to moze w te dni co masz zumbe zrezygnujesz z killer buns? Swiat sie przeciez nie zawali, a Tobie to na dobre wyjdzie

A ja podjelam dzis decyzje, ze rzucam w cholere 6w6p. W moim przypadku chyba najlepiej sie sprawdza trening calego ciala na raz– po miesiacu 6w6p wczoraj zrobilam cwiczenia na motylki i sie zalamalam, bo damskie pomki mi daly wycisk Dlatego do imprezy pociagne NMTZ– nie wiem czemu, ale on bardziej mi sie podoba niz 2L 6w6p i przede wszystkim jest na wszystkie partie
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:18   #4735
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
A ja podjelam dzis decyzje, ze rzucam w cholere 6w6p. W moim przypadku chyba najlepiej sie sprawdza trening calego ciala na raz– po miesiacu 6w6p wczoraj zrobilam cwiczenia na motylki i sie zalamalam, bo damskie pomki mi daly wycisk Dlatego do imprezy pociagne NMTZ– nie wiem czemu, ale on bardziej mi sie podoba niz 2L 6w6p i przede wszystkim jest na wszystkie partie
Troszkę mnie zmartwiłaś rzucaniem six packa. bo jak wiesz miałam go w planach po Killerze abs, jednak teraz sama nie wiem czy warto ...
A co do NMTZ- przeglądałam wczoraj fotki swoje z przeciągu 3 ostatnich miesiecy i powiem, ze najładniej wymodelowane ciałko mialam własnie po tym workoucie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:32   #4736
blanca7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 427
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cześć dziewczyny, ale Wam zazdroszczę tych regularnych ćwiczeń
Mi pozostał tylko rower (ostatnio udało mi się przejechać 50 km, co dla mnie jest już jakimś wyczynem) i kupiłam sobie jeszcze hula hop i codziennie pół godzinki oglądam jakiś serial i kręcę, ale efektów na razie żadnych nie widzę...
Niestety nie mam tu wagi i nawet nie wiem, ile ważę, wymiarów sobie też nie mogę sprawdzić, bo nie mam metra krawieckiego
blanca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:46   #4737
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Kurde, musiałam odpuścic 2 workouty jednego dnia, bo mój organizm się przetrenował i byłam tak zmulona, ze ręka, noga nic kompletnie
Pozostaje mi to cardi ows robci wieczorem po całodniowej przerwie, albo zostac przy sammy Killerze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:55   #4738
szkrabus30
Zadomowienie
 
Avatar szkrabus30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 783
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Daj znac koniecznie jak Ci poszedl 3 level A jak nie bedziesz dawac rady to moze w te dni co masz zumbe zrezygnujesz z killer buns? Swiat sie przeciez nie zawali, a Tobie to na dobre wyjdzie

A ja podjelam dzis decyzje, ze rzucam w cholere 6w6p. W moim przypadku chyba najlepiej sie sprawdza trening calego ciala na raz– po miesiacu 6w6p wczoraj zrobilam cwiczenia na motylki i sie zalamalam, bo damskie pomki mi daly wycisk Dlatego do imprezy pociagne NMTZ– nie wiem czemu, ale on bardziej mi sie podoba niz 2L 6w6p i przede wszystkim jest na wszystkie partie
ok dam znac
ja i tak nie robie killer buns codziennie bo mnie kolana bola
ale wyszlo tak ze od soboty do pon nie cwiczylam bo nie bylam w domu i nie miala jak wiec glupio znow robic przerwe
szkrabus30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:59   #4739
OmletteDuFromage
Raczkowanie
 
Avatar OmletteDuFromage
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 42
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A co do NMTZ- przeglądałam wczoraj fotki swoje z przeciągu 3 ostatnich miesiecy i powiem, ze najładniej wymodelowane ciałko mialam własnie po tym workoucie
Zachęcasz Bo już się zaczynam powoli zastanawiać co tu robić po zakończeniu Shreda
Zastanawiałam się nad Ripped albo BR, ale nie wiem czy podołam
Muszę sobie chyba najpierw pooglądać treningi.
OmletteDuFromage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:01   #4740
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część III

Dziewczyny, czy jak zrobię przymusową przerwę tygodniową od ćwiczeń, to nie będzie wiekszych szkód? W sensie miesnie nie zdązą się pochować powoli, sflaczeć, a kondycja przez ten czas nei siądzie i nie bedzie problemu z wróceniem do dotychczasowego rytmu?
Ja wiem, ze pytanie, moze i naiwne i durnawe, ale będę zuszona własnie tydzien zostac bez mozliwosci ćwiczenia i wizja ta mnie neico przeraża. Stąd pytanie do tych, co miałby taką przerwę i wróciły do ćwiczeń potem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-14 17:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.