Schudnij z Jillian Michaels - część IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-23, 20:05   #331
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Witam, jestem na wakacjach i niestety nie mogę ćwiczyć z powodu warunków w pokoju - jest za mało miejsca. Już nie mogę się doczekać jak wrócę do domu i będę mogła wypróbować kolejne workouty z Jillian. Serdecznie pozdrawiam wszystkie ćwiczące i życzę osiagnięcia wymarznych celów.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 20:32   #332
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
po 15 dni (źródło: pierwszy post z tego wątku)
Dziękuję bardzo.
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:42   #333
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

A ja mam jakiś kryzys z ćwiczeniami...
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:29   #334
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
A ja mam jakiś kryzys z ćwiczeniami...
ja też, co robić... ciągle znajduję jakieś głupie wymówki
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:39   #335
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja im dłuzej ćwicce, tym kryzysów nie mam. Weszło mi to w nawyk, jak mycie zębów Tym bardziej ze przez upały pozostałam na godzinie 7 rano i mi to bardzo pasuje.
jedyny kryzys jaki miewam w związku z workoutami to to, ze miesnie łyd sa obrzydliwie duze i ciezko mi sie wpakowac je w rurki. Uda to samo. Reszta mi sie podoba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-07-24 o 14:11
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 14:08   #336
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Właśnie jak wejdzie w nawyk, to aż dziwnie nie ćwiczyć, czuje się brak tej części dnia.. niepotrzebnie sobie odpuściłam kilka razy i się odzwyczaiłam
Poza tym - nudzą mnie ćwiczenia, nie wiem co jest, robię Banisha, po 2 rundkach jakoś przestaje mi się chcieć, po co się męczyć, i takie inne głupie myśli nachodzą próbowałam killer buns&tights ale nienawidzę ćwiczeń w planku, zrobiłam tylko 17 min...
Nie wiem, które już mam robić, wolę ćwiczenia bez hantli, bo nie mam na razie, a niewygodnie mi z wodą.
Dziś postanawiam, że zrobię jakiś trening, najlepiej sobie wyznaczyć jedną porę, co w moim przypadku jest niemożliwe. Dziś ustalam 16. cokolwiek by się nie działo jeszcze nie wiem czy to będzie banish
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:33   #337
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoś ćwiczył tutaj z Jillian - Shred It with Weights?
To z Kattlebell?

Nigdzie nie mogę znaleźć, jak długo robi się każdy Level (są 2).
Z góry dzięki.
Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
po 15 dni (źródło: pierwszy post z tego wątku)
po 15 dni, po 10- jak sobie ustalisz Jillian w sumie nie mówiła po ile dni robić dany level

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
A ja mam jakiś kryzys z ćwiczeniami...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja im dłuzej ćwicce, tym kryzysów nie mam. Weszło mi to w nawyk, jak mycie zębów Tym bardziej ze przez upały pozostałam na godzinie 7 rano i mi to bardzo pasuje.
jedyny kryzys jaki miewam w związku z workoutami to to, ze miesnie łyd sa obrzydliwie duze i ciezko mi sie wpakowac je w rurki. Uda to samo. Reszta mi sie podoba
ja kryzys będę miała w sierpniu- od poniedziałku tydzień urlopu, później tydzień wolnego w domu i jak zwykle będzie masa roboty więc aż się boję takiej przerwy jak wejdę w swoją rutynę tzn. ćwiczenia codziennie to super mi to idzie, ale dłuższa przerwa sprawia, że ciężej mi się zmobilizować

Corii- spróbuj zrobić pierwszy obwód z 1 levelu Extreme Shred& Shed- tam można odczuć łydki, przynajmniej ja czuję

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
Właśnie jak wejdzie w nawyk, to aż dziwnie nie ćwiczyć, czuje się brak tej części dnia.. niepotrzebnie sobie odpuściłam kilka razy i się odzwyczaiłam
Poza tym - nudzą mnie ćwiczenia, nie wiem co jest, robię Banisha, po 2 rundkach jakoś przestaje mi się chcieć, po co się męczyć, i takie inne głupie myśli nachodzą próbowałam killer buns&tights ale nienawidzę ćwiczeń w planku, zrobiłam tylko 17 min...
Nie wiem, które już mam robić, wolę ćwiczenia bez hantli, bo nie mam na razie, a niewygodnie mi z wodą.
Dziś postanawiam, że zrobię jakiś trening, najlepiej sobie wyznaczyć jedną porę, co w moim przypadku jest niemożliwe. Dziś ustalam 16. cokolwiek by się nie działo jeszcze nie wiem czy to będzie banish
Jeżeli chcesz bez hantli to spróbuj Extreme Shred& Shed- tam tylko w niektórych ćwiczeniach używa się hantli, a jeśli nie masz, to dasz radę i z butelką wody bo nie są one skomplikowane (mam na myśli 1 level, do drugiego jeszcze nie doszłam)
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 15:48   #338
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

dobra... wytrzymałam 5 rundek w Banishu, nie mam nastroju, nie wiem co jest

Zaraz obejrzę Extreme Shred& Shed może jakaś nowość pomoże
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:49   #339
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Corii- spróbuj zrobić pierwszy obwód z 1 levelu Extreme Shred& Shed- tam można odczuć łydki, przynajmniej ja czuję
Robiłam już go jakiś czas temu i nic nie daje na moje łydki. ja mam podkreslone miesnie w tym meijscu, a cwiczenia tylko je eksponuja jeszcze bardziej. Chyba do jogi musze wrocic...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:58   #340
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
po 15 dni, po 10- jak sobie ustalisz Jillian w sumie nie mówiła po ile dni robić dany level
Dzięki, ale robię po swojemu Szybko się nudzę, więc robię 6 dni 1 level (przerwa) i 6 dni 2 level. Jak mi się spodoba to zacznę kolejne 2 tygodnie z tymi samymi levelami, tylko dodam więcej kg.
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 17:51   #341
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja właśnie też przestałam wykonywać ćwiczenia regularnie... I klops. Dzisiaj chociaż na brzuch postaram się poćwiczyć, ale to późnym, naprawdę późnym wieczorem.
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 18:09   #342
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cześć dziewczyny, można się przyłączyć?
póki co 10 kg za mną, ale jeszcze 10 kilo przede mną do zrzucenia i jak będe tak czytać że inni też ćwiczą to moze bardziej mi się zachce, bo mam chwilowy spadek motywacji
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:22   #343
neta51
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 241
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Robiłam już go jakiś czas temu i nic nie daje na moje łydki. ja mam podkreslone miesnie w tym meijscu, a cwiczenia tylko je eksponuja jeszcze bardziej. Chyba do jogi musze wrocic...
Corii a powiedz w jakim systemie robiłaś levele? tzn po ile dni? I miałaś jakieś fajne efekty? Napisz coś więcej o wrażeniach
neta51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:25   #344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez neta51 Pokaż wiadomość
Corii a powiedz w jakim systemie robiłaś levele? tzn po ile dni? I miałaś jakieś fajne efekty? Napisz coś więcej o wrażeniach
A krótko, po tydzien zdaje się, bo mnie wnerwił ten workout, miałam problemy z koordynacja na początku. Za szybko Jill tłumaczyła, co i jak.
Efektów to ja nie widziałam, jakiś. Efekty to ja mam po banish, nmtz i ows. No i po jodze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:29   #345
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

ja niestety dziś bez ćwiczeń. miałam do wyboru położyć się na godzinkę spać lub zabrać za ćwiczenia... wybrałam spanie

mi też pomaga rutyna w ćwiczeniach np. stała godzina - nie ma wtedy dyskusji ćwiczyć czy nie, po prostu się ćwiczy. ja już z miesiąc ćwiczę nieregularnie i źle mi z tym.
__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:50   #346
MagdalenaSzs
Rozeznanie
 
Avatar MagdalenaSzs
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z Internetów.
Wiadomości: 666
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można się przyłączyć?
póki co 10 kg za mną, ale jeszcze 10 kilo przede mną do zrzucenia i jak będe tak czytać że inni też ćwiczą to moze bardziej mi się zachce, bo mam chwilowy spadek motywacji
Hej JA tez juz mam za soba 10 kilo i kolejne 10 chciałabym zrzucić Ale jak tak czytam opisy dziewczyn to obawiam się, ze padne po 5 minutach może od tego czytania sie bardziej zmotywuje i rusze tyłek
__________________
Żyję w zawieszeniu.
Lepiej być samemu i mieć poczucie zwycięstwa, niż być z kimś, z kim się nie uda. - Meredith Grey
MagdalenaSzs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:55   #347
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez MagdalenaSzs Pokaż wiadomość
Hej JA tez juz mam za soba 10 kilo i kolejne 10 chciałabym zrzucić Ale jak tak czytam opisy dziewczyn to obawiam się, ze padne po 5 minutach może od tego czytania sie bardziej zmotywuje i rusze tyłek
Jak zrzuciłaś 10kg to już pewnie wiesz co i jak. Więc nie padniesz. Ja, jako laik, gdzieś w 2012 zaczynałam 30 Day Shred i mimo braku kondycji - skończyłam go Dasz radę, a z Jillian bardzo, ale to bardzo wzmocniłam ciało. Chyba żaden program mi tak nie pomógł, jak jej.
Jak widać w opisie, robię z odważnikiem 5 kg jej program, 4 dzień i moje ramiona...wow! Jestem zachwycona Dasz i ty radę!
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:55   #348
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dziewczyny, robie BR i jest ok, nie mam kryzysu, cwicze, chuuuuuuudne. . Niemniej moją piętą ;-) jest brzuch. Co cwiczyc na miesnie brzucha procz Jillian?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:58   #349
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, robie BR i jest ok, nie mam kryzysu, cwicze, chuuuuuuudne. . Niemniej moją piętą ;-) jest brzuch. Co cwiczyc na miesnie brzucha procz Jillian?
Może będę niekonwencjonalna, ale wszelkie rozciągające brzuch ćwiczenia - stretch, pilates. Sama ćwiczyłam Callanetics (opiera się głównie na stretchingu) i to, co uzyskałam z brzuchem, jest dla mnie szokiem. Do tej pory stosuję kilka pozycji z Callaneticu na brzuch.
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 19:08   #350
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Może będę niekonwencjonalna, ale wszelkie rozciągające brzuch ćwiczenia - stretch, pilates. Sama ćwiczyłam Callanetics (opiera się głównie na stretchingu) i to, co uzyskałam z brzuchem, jest dla mnie szokiem. Do tej pory stosuję kilka pozycji z Callaneticu na brzuch.
Lubię takie ćwiczenia - dzięki
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:23   #351
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez MagdalenaSzs Pokaż wiadomość
Hej JA tez juz mam za soba 10 kilo i kolejne 10 chciałabym zrzucić Ale jak tak czytam opisy dziewczyn to obawiam się, ze padne po 5 minutach może od tego czytania sie bardziej zmotywuje i rusze tyłek
To mam nadzieję, ze jeszcze 2-3 miesiące i obie sie z tym uporamy
Ja ogólnie w życiu schudłam już jakieś 60 kilo łacznie (przez chorobę tyłam, później sie odchudzałam, później znowu choroba się odzywała i tak w kółko teraz już choroba opanowana więc mogę spokojnie chudnąć).

Teraz 3 miesiace temu zaczynałam od mel b arms (moja zmora), aerobik capoeira i jillian cardio kickbox - za pierwszym razem padłam po 5 minutach
później zabrałam się za shreda, ale lvl 2 i 3 kompletnie mi nie podszedł, więc robiłam zazwyczaj lvl 1 gdzie do każdego cardio dodaję fast feet + właśnie cardio kickbox
Wczoraj ruszyłam banish i poddałam się 10 min przed końcem (zrzucam to na ciężki dzień), dziś już dam radę zrobić cały

Edytowane przez emmmm
Czas edycji: 2014-07-24 o 19:24
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 07:24   #352
fubowa
Rozeznanie
 
Avatar fubowa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 569
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

tak sobie myślę, że w ramach powrotu do rutyny zrobię jeszcze raz 30 day shred. będę ćwiczyć trybem 2, 3, 2, 3, 2, 3, 1, itd. wtedy dzień levelu 1 (który jest dla mnie za łatwy) będzie odpoczynkiem.

__________________
PiYo
fubowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 07:26   #353
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja juz od poł godziny po ćwiczeniach. Tak mi w nawyk weszła ta 7 rano, że szok
Mija miesiac jak ćwicze nmtz na zamiane z bfbm. Chyba czas na zmiany. Może wreszcie six pack z jogą i cardio. No myślę, myślę ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 07:56   #354
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja juz od poł godziny po ćwiczeniach. Tak mi w nawyk weszła ta 7 rano, że szok
Mija miesiac jak ćwicze nmtz na zamiane z bfbm. Chyba czas na zmiany. Może wreszcie six pack z jogą i cardio. No myślę, myślę ...
6w6p jest bardzo fajny. Ćwiczyłam chyba ponad tydzień (jak zwykle coś mi przerywa) i byłam zadowolona. Brzuszek pracował
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 08:32   #355
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja juz od poł godziny po ćwiczeniach. Tak mi w nawyk weszła ta 7 rano, że szok
Mija miesiac jak ćwicze nmtz na zamiane z bfbm. Chyba czas na zmiany. Może wreszcie six pack z jogą i cardio. No myślę, myślę ...
Szacun i podziw Ja dzisiaj idąc w Twoje ślady postanowiłam poćwiczyć owego Banisha. To jest horror ! Musiałam niestety często odpoczywać nawet po parę minut, łapałam ciągle zadyszkę. Ostatnie ćwiczenia wykonywałam wolniej Ale czuję i pupę, i uda, i ręce, i podszarpnięty ćwiczeniami brzuch. Czuć, że jest to dobry trening. Jak dla mnie za mało jest jedynie ćwiczeń na brzuch.

A co daje joga?



---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
6w6p jest bardzo fajny. Ćwiczyłam chyba ponad tydzień (jak zwykle coś mi przerywa) i byłam zadowolona. Brzuszek pracował
A ja właśnie wręcz przeciwnie - nie czułam brzucha. Nie wiem czy źle wykonywałam ćwiczenia, czy też one mi po prostu nie podpasowały.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez fubowa Pokaż wiadomość
tak sobie myślę, że w ramach powrotu do rutyny zrobię jeszcze raz 30 day shred. będę ćwiczyć trybem 2, 3, 2, 3, 2, 3, 1, itd. wtedy dzień levelu 1 (który jest dla mnie za łatwy) będzie odpoczynkiem.

A jakie miałaś efekty po Shredzie? Ja przerobiłam jedynie pierwszy lvl i nawet po tym tylko byłam zadowolona.

Edytowane przez Nieszka__
Czas edycji: 2014-07-25 o 08:31
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 09:49   #356
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
A jakie miałaś efekty po Shredzie? Ja przerobiłam jedynie pierwszy lvl i nawet po tym tylko byłam zadowolona.
Wiem, że to pytanie było do innej osoby, ale ja się wtrącę...lekko
Chwalę sobie Shreda i to mocno.
Pamiętam, że wówczas w miesiąc schudłam 3kg, straciłam prawie 17 cm z całego ciała. Wzmocniłam i ujędrniłam ciało, ale to było dawno muszę walczyć od nowa.
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 11:16   #357
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Szacun i podziw Ja dzisiaj idąc w Twoje ślady postanowiłam poćwiczyć owego Banisha. To jest horror ! Musiałam niestety często odpoczywać nawet po parę minut, łapałam ciągle zadyszkę. Ostatnie ćwiczenia wykonywałam wolniej Ale czuję i pupę, i uda, i ręce, i podszarpnięty ćwiczeniami brzuch. Czuć, że jest to dobry trening. Jak dla mnie za mało jest jedynie ćwiczeń na brzuch.

A co daje joga?
Nieee, na początku może się tak wydawać, ale Banish po oswojeniu jest do przejścia spokojnie Czasu trzeba, kondycji trzeba.
Tez miałam zadyszkę na samym poczatku jego robienia kiedyś, obecnie już nie. Cwiczę razem z dziewczynami, nie zwalniam, trzymam tempo caly czas. Momenatmi nawet szybciej (cardio, pajacyki).

Dlatego cwicze go na zmiane z nmtz, bo w banish za mało na brzuch.

Joga daje gibkosc i wysmuklenie. I wycisza fajnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 11:51   #358
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Wiem, że to pytanie było do innej osoby, ale ja się wtrącę...lekko
Chwalę sobie Shreda i to mocno.
Pamiętam, że wówczas w miesiąc schudłam 3kg, straciłam prawie 17 cm z całego ciała. Wzmocniłam i ujędrniłam ciało, ale to było dawno muszę walczyć od nowa.
No właśnie. Ja przestałam, bo mnie bolało kolano i jakoś ogólnie się zniechęciłam Także powodzenia życzę jak już zaczniesz i przede wszystkim wytrwałości


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieee, na początku może się tak wydawać, ale Banish po oswojeniu jest do przejścia spokojnie Czasu trzeba, kondycji trzeba.
Tez miałam zadyszkę na samym poczatku jego robienia kiedyś, obecnie już nie. Cwiczę razem z dziewczynami, nie zwalniam, trzymam tempo caly czas. Momenatmi nawet szybciej (cardio, pajacyki).

Dlatego cwicze go na zmiane z nmtz, bo w banish za mało na brzuch.

Joga daje gibkosc i wysmuklenie. I wycisza fajnie
Może i masz rację, bo jak teraz tak pomyślę, to podobną sytuację miałam z 2 lvl Killer ABS - na początku było naprawdę ciężko, myślałam, że nie dam rady. Jednak ćwiczyłam dalej i z czasem pojawiało się tylko typowe zmęczenie, a nie całkowite padnięcie

To w tym nmtz jest więcej ćwiczeń na brzuch, tak? Z ciekawości poćwiczę przy następnej okazji
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 11:53   #359
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja przestałam, bo mnie bolało kolano i jakoś ogólnie się zniechęciłam Także powodzenia życzę jak już zaczniesz i przede wszystkim wytrwałości




Może i masz rację, bo jak teraz tak pomyślę, to podobną sytuację miałam z 2 lvl Killer ABS - na początku było naprawdę ciężko, myślałam, że nie dam rady. Jednak ćwiczyłam dalej i z czasem pojawiało się tylko typowe zmęczenie, a nie całkowite padnięcie

To w tym nmtz jest więcej ćwiczeń na brzuch, tak? Z ciekawości poćwiczę przy następnej okazji
Tak, jest wiecej, bo to siłowe całe.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 12:49   #360
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Corii co byś polecała dobrego na brzuch ? (oprócz 6W6P, i Killera ) ?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.