Co sądzicie o tym planie ćwiczeń? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 22:26   #1
Catmouse
Przyczajenie
 
Avatar Catmouse
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18

Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?


Ciągle choruję i choruję, i nie mogę się za siebie zabrać, a wakacje już coraz bliżej! Postanowiłam, że gdy tylko skończy się mój kaszel (jak u starego palacza) i przestanie mi leciec ciurkiem z nosa biorę się za siebie! Dieta to będzie zwykle zdrowe odzywianie + woda. Co myślicie o takim planie ćwiczeń? Chcę miec ladne, szczuple nozki, fajny tylek i plaski brzuszek

Poniedziałek: bieganie + miley cyrus workout: sexi legs + boczki tiffany
Wtorek: skalpel + mel b: pupa + ćwiczenia na uda (fithappy)
Środa: bieganie + miley cyrus workout: sexi legs + mel b: brzuch
Czwartek: skalpel + mel b: pupa + ćwiczenia na uda (fithappy)
Piątek: bieganie + miley cyrus workout: sexi legs + ćwiczenia na uda (fithappy)
Sobota: skalpel + mel b: brzuch + boczki tiffany
Niedziela: O D P O C Z Y N E K

Dziennie wychodzi ok. 1h ćwiczeń. Na początku biegać nie będę pewnie więcej niż 30 min, wiec jest ok. Oczywiście przed będzie jakaś rozgrzeweczka, a po rozciąganie.
Co myślicie? Coś zmienić? Dodać, odjąć?
__________________
~ Skinny girls look good in clothes, fit girls look good naked ~

Edytowane przez Catmouse
Czas edycji: 2014-02-12 o 17:44
Catmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 14:26   #2
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Nie wiem, co to jest "Miley Cirus workout", ale dla mnie nie brzmi zachecająco.
Tak czy inaczej, na poczatek to troche za duzo jednego dnia. No chyba, ze juz masz kondycje, bo cos ćwiczyłaś?
EDIT.
Rzuciłam okiem na te ćwiczenia Miley. Obawiam się, że moga obciążać kolana (ale nie jestem specjalistka w tej dziedzinie). No i sama prowadząca jakaś mało profesjonalna.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-02-12 o 14:28
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:07   #3
Catmouse
Przyczajenie
 
Avatar Catmouse
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Tak, ćwiczyłam już wcześniej. Może nie mam kondycji jak jakiś maratończyk, ale uważam, że jest z nią na tyle w porządku, że dam radę. W sumie to nigdy nie ćwiczyłam tych od Miley, więc to będzie mój pierwszy raz, ale podobno dają świetne efekty Wystarczy przecież spojrzeć na nogi pani prowadzącej
__________________
~ Skinny girls look good in clothes, fit girls look good naked ~
Catmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:39   #4
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Owszem, nogi ma ladne. Ale niekoniecznie akurat od tych cwiczen
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 15:39   #5
Kamikarze24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 40
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Faktycznie trzeba mieć tylko motywacje i siłę do treningów.
Kamikarze24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 16:20   #6
WiktoriaKarn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Dość ciężki ten twój trening. Najlepiej przynajmniej na początku robić ćwiczenia co drugi dzień. I nie zapominaj o dobrej rozgrzewce, wtedy od razu inaczej działają mięśnie.
WiktoriaKarn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 16:29   #7
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Moim zdaniem nie jest ciezki. O ile nie jest sie poczatkujaca. Skalpel jest latwy, cwiczenia melb tez. Biegac nie znosze, a miley nie cwiczylam, wiec tu sie nie wypowiem.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 17:35   #8
Catmouse
Przyczajenie
 
Avatar Catmouse
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez WiktoriaKarn Pokaż wiadomość
Dość ciężki ten twój trening. Najlepiej przynajmniej na początku robić ćwiczenia co drugi dzień. I nie zapominaj o dobrej rozgrzewce, wtedy od razu inaczej działają mięśnie.
Moglabys mi wytlumaczyc jaki rozgrzewka ma wplywna dalsze cwiczenia? Bo tak wlasciwie to wiem tylko tyle, ze przed powinno sie rozgrzewac, a po rozciagac, ale się w to nie zagłębiałam
__________________
~ Skinny girls look good in clothes, fit girls look good naked ~

Edytowane przez Catmouse
Czas edycji: 2014-02-12 o 17:36
Catmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 19:15   #9
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

a jak wyjściowo twoja figura wygląda i ile ważysz?

oczywiście zdrowa dieta to podstawa, napisz więc swój przykładowy dzienny jadłospis
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 20:24   #10
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 128
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Przeleciałam pobieżnie przez chwilę Miley Cyrus sexy legs i stwierdzam, że prowadząca nie zna techniki przysiadu. Kolana jej latają na boki, tyłkiem nie schodzi nawet do 90 stopni, z tego co wiem to też nie powinna tak się kłaść na uda. Obstawiam, że reszta ćwiczeń jest na podobnym poziomie...
czarna_zmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 20:29   #11
Catmouse
Przyczajenie
 
Avatar Catmouse
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a jak wyjściowo twoja figura wygląda i ile ważysz?

oczywiście zdrowa dieta to podstawa, napisz więc swój przykładowy dzienny jadłospis
182cm/77kg

Z jadłospisem jest róznie, ale mniej więcej to idzie tak:
1 śniadanie (chwila po 7:00) - płatki z activią/jogurtem jogobella + zielona herbata liściasta
2 śniadanie (10:30) - wafle ryżowe (2-3)
przekąska (13:30-14:00) - jakiś owoc + jogurt (jeżeli jestem w domu już)/wafle ryżowe (jak siedze jesze w szkole)
obiad (16:30-17:30) - ciężko się wypowiedzieć, bo tutaj praktycznie zawsze coś innego. kurczak, ryż, sałatki, ziemniaki, różne przepisy z ksiązek
kolacja (19;00-20;00) - owoc, wasa z jakimś serkiem/pomidorem, serem, salata

Oczywiscie nie jem dzien w dzien to samo, to tylko taki przykladowy jadlospis, zmieniam kolejnosc, ilosc itd. Ogólnie staram się zmieścić w 1200kcal. W szkole piję 0,7l, w domu 1,5l + herbaty
__________________
~ Skinny girls look good in clothes, fit girls look good naked ~
Catmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 22:17   #12
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez Catmouse Pokaż wiadomość
182cm/77kg

Z jadłospisem jest róznie, ale mniej więcej to idzie tak:
1 śniadanie (chwila po 7:00) - płatki z activią/jogurtem jogobella + zielona herbata liściasta
2 śniadanie (10:30) - wafle ryżowe (2-3)
przekąska (13:30-14:00) - jakiś owoc + jogurt (jeżeli jestem w domu już)/wafle ryżowe (jak siedze jesze w szkole)
obiad (16:30-17:30) - ciężko się wypowiedzieć, bo tutaj praktycznie zawsze coś innego. kurczak, ryż, sałatki, ziemniaki, różne przepisy z ksiązek
kolacja (19;00-20;00) - owoc, wasa z jakimś serkiem/pomidorem, serem, salata

Oczywiscie nie jem dzien w dzien to samo, to tylko taki przykladowy jadlospis, zmieniam kolejnosc, ilosc itd. Ogólnie staram się zmieścić w 1200kcal. W szkole piję 0,7l, w domu 1,5l + herbaty
jeszcze jakbyś mogła mi wymiary podać

to moje sugestie co do tego jadłospisu
na śniadanie nie jemy żadnej activii i jogobelli same cukry i węgle, zjedz owsiankę, albo 2 kromki żytniego z szynką i pomidorem

za dużo jesz wafli ryżowych same węgle

drugie sniadanie np serek wiejski i owoc

obiad mięso gotowane/pieczone warzywa i ryż ale brązowy, ja np jadam mniej niż pół torebki do tego duzo warzyw np gotowana marchew, brokuł, "warzywa na patelnie" z mrożonek

podwieczorek np jogurt naturalny z orzechami i rodzynkami, albo to co ja preferuje pół paczki bialego sera i odrobina cukru czasem dodaję też łyżeczkę dżemu

kolacja - nie jedz owoców, te jemy do ok godz 15 i wasy, bo to węgle, zjedz sobie sałatke np grecka, albo caprese, serek wiejski, ja czasem jadam np pokrojony pomidor z pieprzem i odrobina soli kilka małych kawałków camemberta (2-3 małe trójkąciki), albo wędzonej piersi z kurczaka

na redukcji jak wiesz ograniczamy owoce, ale całkowicie nie wyrzucamy

co najwazniejsze staraj sie jesc w podobnych porach
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:22   #13
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Skalpel bym w ogóle wyrzuciła z tego planu i zamiast niego dała np. No More Trouble Zones z Jillian albo jakieś cardio z Mel B lub z Fitness Blender. Ćwiczenia na sexy nogi MIley Cyrus mogą być ok, o ile znasz poprawną technikę wykonywania lunges i squatów, na pewno po jakimś czasie ten workout Ci sie znudzi, wtedy zabierz się np. za Mel B na nogi. Mel B na brzuch polecam, Tiffany na boczki też polecam, ale po tym na początku bedziesz mieć takie zakasy, że przez następne dni ciężko Ci się bedzie ćwiczyło, uprzedzam
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:29   #14
zrzuc brzuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 137
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez Catmouse Pokaż wiadomość
Ciągle choruję i choruję, i nie mogę się za siebie zabrać, a wakacje już coraz bliżej! Postanowiłam, że gdy tylko skończy się mój kaszel (jak u starego palacza) i przestanie mi leciec ciurkiem z nosa biorę się za siebie! Dieta to będzie zwykle zdrowe odzywianie + woda. Co myślicie o takim planie ćwiczeń? Chcę miec ladne, szczuple nozki, fajny tylek i plaski brzuszek

Poniedziałek: bieganie + miley cyrus workout: sexi legs + boczki tiffany
Wtorek: skalpel + mel b: pupa + ćwiczenia na uda (fithappy)
Środa: bieganie + miley cyrus workout: sexi legs + mel b: brzuch
Czwartek: skalpel + mel b: pupa + ćwiczenia na uda (fithappy)
Piątek: bieganie + miley cyrus workout: sexi legs + ćwiczenia na uda (fithappy)
Sobota: skalpel + mel b: brzuch + boczki tiffany
Niedziela: O D P O C Z Y N E K

Dziennie wychodzi ok. 1h ćwiczeń. Na początku biegać nie będę pewnie więcej niż 30 min, wiec jest ok. Oczywiście przed będzie jakaś rozgrzeweczka, a po rozciąganie.
Co myślicie? Coś zmienić? Dodać, odjąć?

Haha zaciekawiłaś mnie tymi ćwiczeniami Miley zaraz zrzucę okiem. Ciekawe jaką ma dietę wóda+faje+narkotyki
__________________
<ciach_reklama>
zrzuc brzuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 13:33   #15
Catmouse
Przyczajenie
 
Avatar Catmouse
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
jeszcze jakbyś mogła mi wymiary podać

to moje sugestie co do tego jadłospisu
na śniadanie nie jemy żadnej activii i jogobelli same cukry i węgle, zjedz owsiankę, albo 2 kromki żytniego z szynką i pomidorem

za dużo jesz wafli ryżowych same węgle

drugie sniadanie np serek wiejski i owoc

obiad mięso gotowane/pieczone warzywa i ryż ale brązowy, ja np jadam mniej niż pół torebki do tego duzo warzyw np gotowana marchew, brokuł, "warzywa na patelnie" z mrożonek

podwieczorek np jogurt naturalny z orzechami i rodzynkami, albo to co ja preferuje pół paczki bialego sera i odrobina cukru czasem dodaję też łyżeczkę dżemu

kolacja - nie jedz owoców, te jemy do ok godz 15 i wasy, bo to węgle, zjedz sobie sałatke np grecka, albo caprese, serek wiejski, ja czasem jadam np pokrojony pomidor z pieprzem i odrobina soli kilka małych kawałków camemberta (2-3 małe trójkąciki), albo wędzonej piersi z kurczaka

na redukcji jak wiesz ograniczamy owoce, ale całkowicie nie wyrzucamy

co najwazniejsze staraj sie jesc w podobnych porach
Wymiary:
Brzuch (troche ponizej pępka): 95cm
Talia: 76cm
Biodra: 100cm (w najszerszym miejscu pupy)
Udo: 60cm
Łydka: 35cm
Coś jeszcze?


Dzięki za tyle podpowiedzi . Czyli na śniadanie będzią platki owsiane, ale tutaj pytanie - mogą być takie z paczuszki? Bo nie mam zbytnio rano czasu żeby gotować itd. Znalazłam w domu właśnie kilka opakowań z NesVita z truskawkami. Co do 2 śniadani i przekąski (jem przed obiadem te 2 posilki) to zazwyczaj jestem w szkole i mam fobię jedzenia przed ludzmi... Hahahaha, wiem, to smieszne, no ale. Zjedzenie serka wiejskiego kosztowalaby mnie tyle odwagi ... Chyba zamienię przekąske na jakiegoś owocka, a te 2-3 wafle ryzowe mogą zostac. Z obiadem wszystko ok. Kolacja, tutaj chyba bedzie serek wiejski. A ciemne pieczywo, może być na wieczór?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
Skalpel bym w ogóle wyrzuciła z tego planu i zamiast niego dała np. No More Trouble Zones z Jillian albo jakieś cardio z Mel B lub z Fitness Blender. Ćwiczenia na sexy nogi MIley Cyrus mogą być ok, o ile znasz poprawną technikę wykonywania lunges i squatów, na pewno po jakimś czasie ten workout Ci sie znudzi, wtedy zabierz się np. za Mel B na nogi. Mel B na brzuch polecam, Tiffany na boczki też polecam, ale po tym na początku bedziesz mieć takie zakasy, że przez następne dni ciężko Ci się bedzie ćwiczyło, uprzedzam
Z moją kondycja jest w porządku, nie musicie mnei tak straszyc :P. Nienawidze mel b na nogi! Jak uwielbiam kazdy zestaw od mel b (najbardziej na brzuch) to na nogi nie trawię!!
__________________
~ Skinny girls look good in clothes, fit girls look good naked ~
Catmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 15:52   #16
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez Catmouse Pokaż wiadomość
Wymiary:
Brzuch (troche ponizej pępka): 95cm
Talia: 76cm
Biodra: 100cm (w najszerszym miejscu pupy)
Udo: 60cm
Łydka: 35cm
Coś jeszcze?


Dzięki za tyle podpowiedzi . Czyli na śniadanie będzią platki owsiane, ale tutaj pytanie - mogą być takie z paczuszki? Bo nie mam zbytnio rano czasu żeby gotować itd. Znalazłam w domu właśnie kilka opakowań z NesVita z truskawkami. Co do 2 śniadani i przekąski (jem przed obiadem te 2 posilki) to zazwyczaj jestem w szkole i mam fobię jedzenia przed ludzmi... Hahahaha, wiem, to smieszne, no ale. Zjedzenie serka wiejskiego kosztowalaby mnie tyle odwagi ... Chyba zamienię przekąske na jakiegoś owocka, a te 2-3 wafle ryzowe mogą zostac. Z obiadem wszystko ok. Kolacja, tutaj chyba bedzie serek wiejski. A ciemne pieczywo, może być na wieczór?

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------


Z moją kondycja jest w porządku, nie musicie mnei tak straszyc :P. Nienawidze mel b na nogi! Jak uwielbiam kazdy zestaw od mel b (najbardziej na brzuch) to na nogi nie trawię!!

ok zjedz sobie te nesvite po co ma sie marnowac ale jak sie skoncza kup owsiane prawdziwe ciemne pieczywo to tez pieczywo wiec nie mozesz, zjedz ten serek wiejski i np pomidor

płatki owsiane sie gotuje niecałe 5min
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2014-02-13 o 15:54
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 18:30   #17
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez Catmouse Pokaż wiadomość
Z moją kondycja jest w porządku, nie musicie mnei tak straszyc :P. Nienawidze mel b na nogi! Jak uwielbiam kazdy zestaw od mel b (najbardziej na brzuch) to na nogi nie trawię!!
Nie straszę Cię, po prostu wiem że ćwiczenia na boczki z Tiffany każdego, nawet zaawansowanego człowieka wprawiają w ból na następne dni, ale polecam je szczerze. I też nienawidzę Mel B na nogi, ale te ćwiczenia są świetne i przynoszą rezultaty. To doradzę Ci jeszcze nożyce pionowe i poziome na uda i dolną partię brzucha: świetnie działają
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 20:07   #18
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez kajastella Pokaż wiadomość
zwiększa się wydolność tlenowa mięśni co powoduje przyspieszenie spalania węglowodanów, a co za tym idzie spalanie tłuszczyku ^^ no i najważniejsza oprócz treningu jest jeszcze dieta ja na przykład co dla wielu osób jest dziwne jem masło orzechowe, które stanowi istotny element diety fitnessowej
Możesz napisać coś więcej w tym temacie?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 20:32   #19
Catmouse
Przyczajenie
 
Avatar Catmouse
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
Nie straszę Cię, po prostu wiem że ćwiczenia na boczki z Tiffany każdego, nawet zaawansowanego człowieka wprawiają w ból na następne dni, ale polecam je szczerze. I też nienawidzę Mel B na nogi, ale te ćwiczenia są świetne i przynoszą rezultaty. To doradzę Ci jeszcze nożyce pionowe i poziome na uda i dolną partię brzucha: świetnie działają
Ćwiczylam to na nogi, efekty byly, przyznam. Niestety sie nie mierzylam . Zalozylam temat nawet, jest tam moje zdjecie. Jednak duze uda jakie mialam, zostaly...
__________________
~ Skinny girls look good in clothes, fit girls look good naked ~
Catmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 22:28   #20
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Możesz napisać coś więcej w tym temacie?

ja również jem

smaruję np wafle ryżowe, albo kroję banana na kwałki i je smaruję masłem, nie codziennie ale z dwa razy w tygodniu jem masełko
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:33   #21
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Ale jakie konkretnie masło i dlaczego? Bo jest źródłem jakichś zdrowych tłuszczy jak garść orzechów?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:36   #22
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Ale jakie konkretnie masło i dlaczego? Bo jest źródłem jakichś zdrowych tłuszczy jak garść orzechów?
Nie powiem Ci na 100% jakiej firmy, bo u mnie są chyba inne łatwiej dostępne. Dobre ma chyba Primavika, warto sprawdzić Feliksa. Ma mieć w składzie tylko orzechy i sól, nic więcej
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 22:45   #23
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

O dzięki. Dobrze wiedzieć. Tylko nie wiem czy mi to zasmakuje. A właśnie, a moje gazy po fistaszkach? Po maśle takim mogę je mieć?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 08:57   #24
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
O dzięki. Dobrze wiedzieć. Tylko nie wiem czy mi to zasmakuje. A właśnie, a moje gazy po fistaszkach? Po maśle takim mogę je mieć?
mi tam się nic w brzuchu nie dzieje po tym

masło felix jest oszukane tylko 60% orzechow, Sante ma 90 i w rossmannie mozna kupic 91%
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 19:09   #25
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
O dzięki. Dobrze wiedzieć. Tylko nie wiem czy mi to zasmakuje. A właśnie, a moje gazy po fistaszkach? Po maśle takim mogę je mieć?
Fistaszki to nie orzechy . I z tego co wiem, nie są jakoś szczególnie zdrowe .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 20:59   #26
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Fistaszki to nie orzechy . I z tego co wiem, nie są jakoś szczególnie zdrowe .
nie orzechy?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:25   #27
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Roslina straczkowa
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 09:05   #28
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Co sądzicie o tym planie ćwiczeń?

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość
Roslina straczkowa
To wyjaśnia moje gazy po nich
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-16 10:05:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.