Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staraniach V - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-28, 11:23   #1741
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Mako ja pod koniec ciazy tez kontrolowalam cisnienie i b.czesto mialam przy gornej granicy
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:24   #1742
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jagacia

Aga podchodzę do tego spokojnie. Wiem że zdrowie Leo najważniejsze i jak będzie trzeba to i tak sie położę do szpitala. Ale póki co nie jest źle więc jak tak będzie to nigdzie jutro nie idę heh. Chyba że mój synek zechce wyjść


Wybrałam sie z malzem do sklepu po bulki hehe. więcej czasu zajelo mi ubranie sie (troszku już zimno więc pod getry zalozylam grube rajstopy ciazowe) niż sam spacer hehe. ale sama już nie wychosdze, tylko jak z malzem.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 

Edytowane przez ma.ko
Czas edycji: 2014-12-28 o 11:36
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:28   #1743
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Mako rozwala mnie Twoj slownik
Ja zaraz zmykam z malym na spacer, potem jedziemy na chwile do galerii i do tesciowej
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 11:36   #1744
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
mako rozwala mnie twoj slownik
Ja zaraz zmykam z malym na spacer, potem jedziemy na chwile do galerii i do tesciowej
:p
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 15:15   #1745
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran


Trochę mnie nie było, ale was czytam na bieżąco

Jagatka - nie poddawaj się. Najgorsze są pierwsze dni/tygodnie. Potem laktacja się rozhula, tylko nie należy w tym momencie podawać mm. Mam nadzieję, że niebawem się u Ciebie wszystko ustabilizuje


Aga - jaka szkoda, że jednak @ przyszła

Ma.ko - wyglądasz bosko Ciagle podczytuję na komórce czy w końcu rodzisz

ola - za połówkowe. Będzie wszystko ok

Kicia - kolki miną... cierpliwości życzę i wspieram myślami.
Zubi - za babcię. Jak sytuacja?

U nas ok mimio tego, że Młody ciągle się budzi w nocy co godzinę i ostatecznie śpi ze mną, bo już rady nie daję. Nawet moja obecność na niego kojąco nie działa i nie śpi niestety tak, jakbym sobie tego życzyła. Nie wiem co mu jest. Jedyne co mi przychodzi na myśl to te ciągle rosnące 'trójki' bo nie chcą się przebić dziady jedne
Poza tym Bertuś w końcu wstaje na czworaka i się buja. Na tym jednak koniec. No i chce chodzić trzymany za rączki . Zabawki go nie interesują, w ogóle mu są niepotrzebne. Dużo się śmieje i jest przekochany już taki niesamowicie wszystkiego świadomy. Mały cwaniak.
Ciągle męczymy się z AZS (na plecach największa wysypka). Od dwóch dni nie podaję glutenu (zakończyliśmy ekspozycję). Młody je dużo i ssie cyca nadal często (ok 8-9 razy na dobę).
Co jeszcze u nas
Miałam tyle do napisania a jak usiadłam przed kompem to nastała mentalna pustka

Odpoczywam przy kawusi a tż zabawia przez godzinę syncia

Aaa... miałam napisać. Dziś u mojej mamy była karetka. Ciśnienie jej wzrosło do 210/100
__________________
Bertunio

Edytowane przez Juliette25
Czas edycji: 2014-12-28 o 15:17
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 16:31   #1746
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Hej

Mako twardo się trzymacie.

Jull i jak tam mama?

Jagatka reż karmiłam przez osłonki ale to ciągle ich wyparzanie doprowadzalo mnie do szału. Potem i teraz bez nakładek się udało.

U nad dziś były chrzciny ale już dawno po. Zuza była nawet dzielna przespala prawie całą mszę. Wczoraj mieliśmy u szwagierki chrzest i tez w sumie przespala.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 16:48   #1747
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Hej

Mako twardo się trzymacie.

Jull i jak tam mama?

Jagatka reż karmiłam przez osłonki ale to ciągle ich wyparzanie doprowadzalo mnie do szału. Potem i teraz bez nakładek się udało.

U nad dziś były chrzciny ale już dawno po. Zuza była nawet dzielna przespala prawie całą mszę. Wczoraj mieliśmy u szwagierki chrzest i tez w sumie przespala.
A dzieki, ze pytasz. Juz dobrze. Jutro ma sie zglosic po mocniejsze leki na nadcisnienie.
Zazdroszcze Ci, ze maxie juz Chciny za soba. My dopiero mamy w polowie stycznia.

Dobra. Mlodego przejmuje tz a ja szykuje powoli do kapieli bo Bertus juz na wykonczeniu.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 16:56   #1748
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
A dzieki, ze pytasz. Juz dobrze. Jutro ma sie zglosic po mocniejsze leki na nadcisnienie.
Zazdroszcze Ci, ze maxie juz Chciny za soba. My dopiero mamy w polowie stycznia.

Dobra. Mlodego przejmuje tz a ja szykuje powoli do kapieli bo Bertus juz na wykonczeniu.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
To dobrze.

Tez się ciesze ze mamy juz za sobą bo w sumie to był spontaniczny wybór ze robimy teraz ze względu na operację teścia.

Dziś mała spala do 7:30 od 21:00
Teraz też śpi juz 2 godz.

Wcześnie kapiecie. My tak po 19 zazwyczaj.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:00   #1749
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Kapiemy w zaleznosci od tego jak Mlody jest zmeczony. Nie spi od 14:00 wiec juz jego czas a drzemke o tej porze raczej robic nie wolno zanim wykapiemy, powycieramy, ppspiewamy kolysanki a potem karmienie to bedzie 19:00. My zawsze tak. Wstaje za to o 5:00 ale to nie szkodzi bo przynajmniej wieczor mamy dla siebie.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:39   #1750
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Kapiemy w zaleznosci od tego jak Mlody jest zmeczony. Nie spi od 14:00 wiec juz jego czas a drzemke o tej porze raczej robic nie wolno zanim wykapiemy, powycieramy, ppspiewamy kolysanki a potem karmienie to bedzie 19:00. My zawsze tak. Wstaje za to o 5:00 ale to nie szkodzi bo przynajmniej wieczor mamy dla siebie.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
No coś słyszałam o tym ze nie powinno się robić drzemek po 15:00 ale wtedy moja Zuza by nie mogła już wcale spać. Im bardziej zmęczona tym gorzej śpi. Może i u was to przyczyna tych pobudek?

A no schodzi zawsze wiadomo. Moja tez juz powoli się przebudza.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 18:19   #1751
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
No coś słyszałam o tym ze nie powinno się robić drzemek po 15:00 ale wtedy moja Zuza by nie mogła już wcale spać. Im bardziej zmęczona tym gorzej śpi. Może i u was to przyczyna tych pobudek?

A no schodzi zawsze wiadomo. Moja tez juz powoli się przebudza.
Moj syn wykonczony jest po 17:00 wiec juz go przetrzymuje bo pozniej nie usmiecha mi sie z nim bawic do 22 gdyby sie jednak zdrzemnal po tej 17:00 On tak nauczony od 1 dnia zycia, ze przychodzi 18-19 on juz musi byc po kapieli, karmieniu w lozku.
W ciagu dnia ma 2 drzemki. Pierwsza o ok. 8-9, druga o 13-14 - tak jest kiedy wstajemy o 5:00. Jesli jakims cudem (choc rzadko) spi dluzej - (do 6:00) to wtedy pora drzemek sie zmienia a o godzine do przodu.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Dzis zaeksperymentowalam (jeny, jakie dlugie slowo ) Dalam Mlodemu kaszke na mm przed kapiela a po niej piers. Zobaczymy czy to pomoze cos w jego snie.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 19:02   #1752
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość

Aga - jaka szkoda, że jednak @ przyszła

U nas ok mimio tego, że Młody ciągle się budzi w nocy co godzinę i ostatecznie śpi ze mną, bo już rady nie daję. Nawet moja obecność na niego kojąco nie działa i nie śpi niestety tak, jakbym sobie tego życzyła. Nie wiem co mu jest. Jedyne co mi przychodzi na myśl to te ciągle rosnące 'trójki' bo nie chcą się przebić dziady jedne
Poza tym Bertuś w końcu wstaje na czworaka i się buja. Na tym jednak koniec. No i chce chodzić trzymany za rączki . Zabawki go nie interesują, w ogóle mu są niepotrzebne. Dużo się śmieje i jest przekochany już taki niesamowicie wszystkiego świadomy. Mały cwaniak.
Ciągle męczymy się z AZS (na plecach największa wysypka). Od dwóch dni nie podaję glutenu (zakończyliśmy ekspozycję). Młody je dużo i ssie cyca nadal często (ok 8-9 razy na dobę).
Co jeszcze u nas
Miałam tyle do napisania a jak usiadłam przed kompem to nastała mentalna pustka

Odpoczywam przy kawusi a tż zabawia przez godzinę syncia

Aaa... miałam napisać. Dziś u mojej mamy była karetka. Ciśnienie jej wzrosło do 210/100
Do Ciebie by mogła już nie przyjść za to
Dużo zdrówka dla Mamy!!! Doczytałam, że jednak zostawili ją w domu, niech się kuruje, nie ma żartów z ciśnieniem.
Wiesz, że niektóre dzieci pomijają kompletnie raczkowanie i od razu chodzą? Może Bertuś będzie należał do tej grupy? Zresztą od takiego bujania na czterech do raczkowania już tylko krok, więc wcale bym się nie zdziwiła jakbyś nawet jutro napisała, że masz w domu raczka
Życzę jak najszybszego wyjścia tych przeklętych trójek, ponoć najgorzej maluchy przechodzą... U nas nadal bezzębnie A z tymi 8-9 razami dziennie to sama pierś??? Czy wliczyłaś w to posiłki stałe? W każdym bądź razie masz małego głodomora, nie ulega wątpliwości
I trzymam kciuki za eksperyment z kaszką, oby to coś zmieniło w nockach!

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
U nad dziś były chrzciny ale już dawno po. Zuza była nawet dzielna przespala prawie całą mszę. Wczoraj mieliśmy u szwagierki chrzest i tez w sumie przespala.
Ooo nawet się nie chwaliłaś, ale gratuluję rodzicom małej chrześcijanki w domu
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 19:35   #1753
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Do Ciebie by mogła już nie przyjść za to
Dużo zdrówka dla Mamy!!! Doczytałam, że jednak zostawili ją w domu, niech się kuruje, nie ma żartów z ciśnieniem.
Wiesz, że niektóre dzieci pomijają kompletnie raczkowanie i od razu chodzą? Może Bertuś będzie należał do tej grupy? Zresztą od takiego bujania na czterech do raczkowania już tylko krok, więc wcale bym się nie zdziwiła jakbyś nawet jutro napisała, że masz w domu raczka
Życzę jak najszybszego wyjścia tych przeklętych trójek, ponoć najgorzej maluchy przechodzą... U nas nadal bezzębnie A z tymi 8-9 razami dziennie to sama pierś??? Czy wliczyłaś w to posiłki stałe? W każdym bądź razie masz małego głodomora, nie ulega wątpliwości
I trzymam kciuki za eksperyment z kaszką, oby to coś zmieniło w nockach!


Ooo nawet się nie chwaliłaś, ale gratuluję rodzicom małej chrześcijanki w domu
Ano, mogłaby nie przyjść No ale raczej to byłby dopiero cud
Dzięki za kciuki. Mama się czuje dobrze, wygląda na to, że to tylko taki jednorazowy 'wyskok', oby się więcej już to nie powtórzyło
Co do kp - to samo ssanie 8-9 razy na dobę, ale tak dłużej cycka przed drzemkami w ciągu dnia i po kąpieli a reszta to bardziej pije niż je No ale mimo wszystko - karmię dużo nadal. No i 3 posiłki stałe oprócz tego.
My już mamy 7 zębów (górne i dolne jedynki, górne dwójki, dolna dwójka) - idą kolejne trzy - wspomniane wcześniej trójki i jedna dwójka dolna). Cieszę się, bo przynajmniej szybko ząbkowanie będzie miał z głowy.
Rozkręciła się @? Czy to tylko plamienia przy zagnieżdżaniu?
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:17   #1754
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Hej my dzis znowu zalatani, po spacerze pojechalismy do galerii, ale bylo tyle ludzi, ze dostalam nerwicy po 5 minutach i wyszlam. Potem pojechalismy do tesciowej, a wieczorem zajrzala do nas szwagierka z mezem maly dzis grzeczniutki jak aniolek, ale ciiiiiicho nic nie chwale, zeby nie bylo :P
Matko! Jul nieciekawie z tym cisnieniem mamy...mam nadzieje, ze to tylko chwilowe i juz lepiej
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-28, 22:27   #1755
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Hej

Mako, rodzisz w końcu?

Nadrobiłam, ale kompletnie nie mam czasu poodpisywać
Powiem tylko tyle, że skończyłam antybiotyk i od wczoraj znowu karmię piersią było ciężko, strasznie zatoki mnie bolały, aż zęby rwały i nocami wyłam z bólu w łazience do tego spuchło mi pół twarzy i mam zajefajne zdjęcia z synkiem przy choince jak już musiało spuchnąć, to nie mogła cała twarz? Byłoby równomiernie, a tak wyglądałam jakby mnie mąż pobił
Do tego mały terrorysta ma skok, wisi od czasu moich zatok non stop na cycu i tak mi rozbujał laktację, że nie nadążam ściągać teraz już sam głównie musi to spijać, ale jak jeszcze wylewałam, to na raz po kilku minutach ściągania miałam ponad 360ml mleka szkoda, że nie mogłam tego mrozić

Lecę oblukać pocztę

P.S. Wiecie co dostał mały od teściów pod choinkę? Nie zgadniecie raffaello dobrzy dziadkowie wrzucili nam za płot prezent dla małego i wysłali smsa
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 06:15   #1756
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

hej Wam
połówkowe wyszło super, wszystko w porządku jest. no i chłopiec na milion procent, tego czegoś nie dało się nie zauwazyć
dostałam śliczne zdjęcia, choc ciezko było zrobic bardzo sie krecił az lekarz nie mógł sie nadziwić.
i z tego wszystkiego zapomniałam zabrac płytkę z filmem

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

hej Wam
połówkowe wyszło super, wszystko w porządku jest. no i chłopiec na milion procent, tego czegoś nie dało się nie zauwazyć
dostałam śliczne zdjęcia, choc ciezko było zrobic bardzo sie krecił az lekarz nie mógł sie nadziwić.
i z tego wszystkiego zapomniałam zabrac płytkę z filmem
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 07:57   #1757
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cześć
Cieszę się, że już po Świętach, no jeszcze Sylwester, bo nie przepadam za tym ogólnym szałem i pijaństwem
Naszło mnie dziś, że kiedy ja to wszystko ogarnę co mi zostało do kupienia, spakowania, posprzątania i jeszcze to głupie łóżeczko skończyć malować. Nigdy nie mogę się wyrobić z niczym...
Od kilku dni to już siedzieć nie mogę wieczorem tak mam nisko brzuch i tylko sapię.
Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
hej Wam
połówkowe wyszło super, wszystko w porządku jest. no i chłopiec na milion procent, tego czegoś nie dało się nie zauwazyć
dostałam śliczne zdjęcia, choc ciezko było zrobic bardzo sie krecił az lekarz nie mógł sie nadziwić.
i z tego wszystkiego zapomniałam zabrac płytkę z filmem [COLOR="Silver"]
Cieszę się, że wszystko w porządku na wizycie i gratuluję synka

Mako zaglądam co u Ciebie
Jul i jak pomogła kaszka z mm na lepszą noc?
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:28   #1758
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

dziewczyny Mako urodziła podczytuję styczniówki i tam znalazłam info skopiuję tutaj, na pewno sie nie obrazi

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4435


także Mako gratulacje ))
__________________
31.12.13

6.2.15




Edytowane przez maciejka1987
Czas edycji: 2014-12-29 o 10:36
maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:28   #1759
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

gratulacje !!
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 10:33   #1760
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

my próowaliśmy dawać kleik do mm żey lepiej spał to było jeszcze gorzej

ja się strasznie boję ząbkowania bo nasz przy tyc kolkach gazach wariuje czasem w nocy

dziś mi się chciało śmiać z TŻ o 3 miałam karmić małęgo przychodzę do sypialni a ten leży i się buja. Budze go i pytam czeo się buja a ten że hce uśpić małego. A ja pokazuję ale Mały jest w łóżeczku u śpi jego mina bezcenna
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:46   #1761
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Jej
widzę ze juz wiecie.
Wpadłam powiedzieć ze moja kruszyna tak mala nie jest hwh.wazy 4050g i mierzy 59cm. Urodził się o 3.57 po akcji i niekończącym wie bólu zrobili cc.
Niestety mysieli mnie uspuc bo znieczulenie. Nie działało.

Pierwsze karmienia za nami i Leo śpi w najlepsze. Ma piękne czarne kręcone włosy i jest przeslodki.
idę pospać:•
Więcej pewnie naoisze na dniach albo dpiero z domu. Tu po cc trzymają 3 doby.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:50   #1762
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

mako gratuluję
szkoda ze skonczyło sie cesarką ale wazne ze z małym wszystko super
odpoczywaj
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:53   #1763
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość

Trochę mnie nie było, ale was czytam na bieżąco

Jagatka - nie poddawaj się. Najgorsze są pierwsze dni/tygodnie. Potem laktacja się rozhula, tylko nie należy w tym momencie podawać mm. Mam nadzieję, że niebawem się u Ciebie wszystko ustabilizuje


Aga - jaka szkoda, że jednak @ przyszła

Ma.ko - wyglądasz bosko Ciagle podczytuję na komórce czy w końcu rodzisz

ola - za połówkowe. Będzie wszystko ok

Kicia - kolki miną... cierpliwości życzę i wspieram myślami.
Zubi - za babcię. Jak sytuacja?

U nas ok mimio tego, że Młody ciągle się budzi w nocy co godzinę i ostatecznie śpi ze mną, bo już rady nie daję. Nawet moja obecność na niego kojąco nie działa i nie śpi niestety tak, jakbym sobie tego życzyła. Nie wiem co mu jest. Jedyne co mi przychodzi na myśl to te ciągle rosnące 'trójki' bo nie chcą się przebić dziady jedne
Poza tym Bertuś w końcu wstaje na czworaka i się buja. Na tym jednak koniec. No i chce chodzić trzymany za rączki . Zabawki go nie interesują, w ogóle mu są niepotrzebne. Dużo się śmieje i jest przekochany już taki niesamowicie wszystkiego świadomy. Mały cwaniak.
Ciągle męczymy się z AZS (na plecach największa wysypka). Od dwóch dni nie podaję glutenu (zakończyliśmy ekspozycję). Młody je dużo i ssie cyca nadal często (ok 8-9 razy na dobę).
Co jeszcze u nas
Miałam tyle do napisania a jak usiadłam przed kompem to nastała mentalna pustka

Odpoczywam przy kawusi a tż zabawia przez godzinę syncia

Aaa... miałam napisać. Dziś u mojej mamy była karetka. Ciśnienie jej wzrosło do 210/100
Jull no staram się jak mogę
Chyba dopiero teraz wyobrażam sobie ile Ty musisz mieć sił zeby wstawać w nocy co godzinę póki byłam w ciaży to mogłam się tylko domyślać, ja wstaje czasem co godzinę i to jest masakra...takze JESTEŚ WIELKA! tylko że ja na razie już nie próbuje odkładać Kubusia do łóżeczka, bo tak samo się od razu budzi także śpi z nami w dzień tez specjalnie nie przepada za łóżeczkiem, nie wiem czy to kwestia materaca czy chce być po prostu blisko
Aaa i duzo zdrówka dla mamy

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Hej

Mako twardo się trzymacie.

Jull i jak tam mama?

Jagatka reż karmiłam przez osłonki ale to ciągle ich wyparzanie doprowadzalo mnie do szału. Potem i teraz bez nakładek się udało.

U nad dziś były chrzciny ale już dawno po. Zuza była nawet dzielna przespala prawie całą mszę. Wczoraj mieliśmy u szwagierki chrzest i tez w sumie przespala.
No jest to męczące, osłonki, laktator i tak w kółko
Fajnie że już po chrzcinach, my planujemy na marzec chyba, a już słyszę od ciotek że przed chrztem nie powinno się wychodzić, podróżować, do tego jeszcze tak zimno teraz itp itd...
Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Hej my dzis znowu zalatani, po spacerze pojechalismy do galerii, ale bylo tyle ludzi, ze dostalam nerwicy po 5 minutach i wyszlam. Potem pojechalismy do tesciowej, a wieczorem zajrzala do nas szwagierka z mezem maly dzis grzeczniutki jak aniolek, ale ciiiiiicho nic nie chwale, zeby nie bylo :P
Matko! Jul nieciekawie z tym cisnieniem mamy...mam nadzieje, ze to tylko chwilowe i juz lepiej
Nikt Wam nie mowi że przed chrztem nie wolno?
Co tam w galerii?Już są wyprzedaze?
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:54   #1764
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Hej

Mako, rodzisz w końcu?

Nadrobiłam, ale kompletnie nie mam czasu poodpisywać
Powiem tylko tyle, że skończyłam antybiotyk i od wczoraj znowu karmię piersią było ciężko, strasznie zatoki mnie bolały, aż zęby rwały i nocami wyłam z bólu w łazience do tego spuchło mi pół twarzy i mam zajefajne zdjęcia z synkiem przy choince jak już musiało spuchnąć, to nie mogła cała twarz? Byłoby równomiernie, a tak wyglądałam jakby mnie mąż pobił
Do tego mały terrorysta ma skok, wisi od czasu moich zatok non stop na cycu i tak mi rozbujał laktację, że nie nadążam ściągać teraz już sam głównie musi to spijać, ale jak jeszcze wylewałam, to na raz po kilku minutach ściągania miałam ponad 360ml mleka szkoda, że nie mogłam tego mrozić

Lecę oblukać pocztę

P.S. Wiecie co dostał mały od teściów pod choinkę? Nie zgadniecie raffaello dobrzy dziadkowie wrzucili nam za płot prezent dla małego i wysłali smsa
Boziu jak ja się boję zeby sie nie pochorować :/ współczuję
Cloud a jak bralaś antybiotyk to mały pił mm czy Twój wczesniej odciagnięty pokarm? A odciagnięty pokarm podajesz mu z butelki czy takim kubeczkiem dla niemowląt?

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
hej Wam
połówkowe wyszło super, wszystko w porządku jest. no i chłopiec na milion procent, tego czegoś nie dało się nie zauwazyć
dostałam śliczne zdjęcia, choc ciezko było zrobic bardzo sie krecił az lekarz nie mógł sie nadziwić.
i z tego wszystkiego zapomniałam zabrac płytkę z filmem
Gratuluję synka niech rośnie zdrowo


Mako ogromne gratulacje!!!
I jaka waga i wzrost a miał być taki malutki hihi



Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
my próowaliśmy dawać kleik do mm żey lepiej spał to było jeszcze gorzej

ja się strasznie boję ząbkowania bo nasz przy tyc kolkach gazach wariuje czasem w nocy

dziś mi się chciało śmiać z TŻ o 3 miałam karmić małęgo przychodzę do sypialni a ten leży i się buja. Budze go i pytam czeo się buja a ten że hce uśpić małego. A ja pokazuję ale Mały jest w łóżeczku u śpi jego mina bezcenna
Nieźle
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 10:58   #1765
Kamel
Wtajemniczenie
 
Avatar Kamel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
dziewczyny Mako urodziła podczytuję styczniówki i tam znalazłam info skopiuję tutaj, na pewno sie nie obrazi

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4435


także Mako gratulacje ))
No ładnie już????? GRATULACJE MAKO

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Jej
widzę ze juz wiecie.
Wpadłam powiedzieć ze moja kruszyna tak mala nie jest hwh.wazy 4050g i mierzy 59cm. Urodził się o 3.57 po akcji i niekończącym wie bólu zrobili cc.
Niestety mysieli mnie uspuc bo znieczulenie. Nie działało.

Pierwsze karmienia za nami i Leo śpi w najlepsze. Ma piękne czarne kręcone włosy i jest przeslodki.
idę pospać:
Więcej pewnie naoisze na dniach albo dpiero z domu. Tu po cc trzymają 3 doby.
Mako jeszcze raz
Odpoczywajcie
Ale duży maluch
__________________
1cs-II kreski 27 maj 2014
39/40



11.12.2013
16.08.2013
Synuś- 2011
Córeczka- 2015

Killer 1x
Kamel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 11:58   #1766
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Rano napisałam posta i nie wiem gdzie go wysłało ale go tu nie ma


Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Hej my dzis znowu zalatani, po spacerze pojechalismy do galerii, ale bylo tyle ludzi, ze dostalam nerwicy po 5 minutach i wyszlam. Potem pojechalismy do tesciowej, a wieczorem zajrzala do nas szwagierka z mezem maly dzis grzeczniutki jak aniolek, ale ciiiiiicho nic nie chwale, zeby nie bylo :P
Matko! Jul nieciekawie z tym cisnieniem mamy...mam nadzieje, ze to tylko chwilowe i juz lepiej
Nie chwal
A co do zakupów w galeriach i tego typu miejscach to nie chodzę z Młodym bo samo rozbieranie go z kombinezonu poza domem jest dla mnie baaaardzo uciążliwe i w mig staję się nerwowa

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Hej

Do tego mały terrorysta ma skok, wisi od czasu moich zatok non stop na cycu i tak mi rozbujał laktację, że nie nadążam ściągać teraz już sam głównie musi to spijać, ale jak jeszcze wylewałam, to na raz po kilku minutach ściągania miałam ponad 360ml mleka szkoda, że nie mogłam tego mrozić


P.S. Wiecie co dostał mały od teściów pod choinkę? Nie zgadniecie raffaello dobrzy dziadkowie wrzucili nam za płot prezent dla małego i wysłali smsa
Zazdroszczę laktacji!!!! Tyle ml mleka ale rozhulałaś ją nieźle
Dobrze, że już lepiej z Tobą.
A co do prezentu od teściów to ... no nie mogę
Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
hej Wam
połówkowe wyszło super, wszystko w porządku jest. no i chłopiec na milion procent, tego czegoś nie dało się nie zauwazyć
dostałam śliczne zdjęcia, choc ciezko było zrobic bardzo sie krecił az lekarz nie mógł sie nadziwić.
za to, ze wszystko w porządku. A jednak chłopak

Cytat:
Napisane przez Kamel Pokaż wiadomość
Cześć
Cieszę się, że już po Świętach, no jeszcze Sylwester, bo nie przepadam za tym ogólnym szałem i pijaństwem
Naszło mnie dziś, że kiedy ja to wszystko ogarnę co mi zostało do kupienia, spakowania, posprzątania i jeszcze to głupie łóżeczko skończyć malować. Nigdy nie mogę się wyrobić z niczym...
Oszczędzaj się i zrób wszystko pomalutku, zdążysz
A co do kaszki wieczornej - nie podziałało.
Ale dziś mnie olśniło i oby to była przyczyna tych pobudek!!!
Sprawdzam właśnie wilgotność powietrza w sypialni. Niby wietrzę, niby zakręcone mam na noc kaloryfery ale co z tego jak zawsze budzę się z suchymi gilami w nosie i mały też to ma. Chyba dlatego, ze wilgotność jest do dupy. Niby ma wynosić 40-60% a np. patrzę teraz i w salonie mam poniżej 40%
Ale jestem ciemna, już dawno powinnam na to wpaść

Jagatka - dzięki No nie wiem ile jeszcze tak pociągnę, ale co tam, póki co jestem silna i daję radę.
Powodzenia tam w rozbujaniu laktacji! Dasz radę, tylko uwierz w to! Pamiętaj, że pozytywne nastawienie, cierpliwość i chęci odgrywają tu wielką rolę.

Ma.ko - ale super!!! Ale wielgachny Leo Jak wrócisz do domku to wyślij fotensje
Odpoczywaj i ciesz się początkiem macierzyństwa!!!!
A tak czułam, że dziś otrzymamy taką informację.


Ja właśnie zaraz zmykam na obiadek, tylko czekam aż się 'pyry' ugotują i potem jak Młody się obudzi to spadam na spacer bo idzie o.cip.ieć w domu. A śniegu u nas...

Jagatka - przypomnij mi stronę z emotami, nosz kurdę, zniknęły mi z 'ulubionych'

Poucinałam kilka wypowiedzi waszych bo nie chciało mi wysłać
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:45   #1767
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Hej

ma.ko gratulacje ale kawał chłopaka z tego Leosia ciuszki na 56 Ci się nie przydadzą raczej

Jagatka trzymam kciuki za Twoje kp ja nie próbowałam w osłonkach karmienia wyszłam z założenia, że poboli i przestanie i faktycznie przestało trochę to trwało, ale przestało i mam nieużywane osłonki, które chyba przekażę dalej

Jull tyle razy jeszcze Bertuś ssie? to Maja je ok. 7-8 razy na dobę samą pierś i my dopiero wprowadzamy jedzonko inne, więc raz na dobę parę łyżeczek warzywka do tego ale masz głodomora

Wrzucę Wam zaraz Majkę na pocztę - wrzucone nadrobiłam pocztę przy okazji
__________________
M
M

Edytowane przez Elfka86
Czas edycji: 2014-12-29 o 13:13
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 12:52   #1768
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Mako - Gratulacje!! Ale kawał chłopa!! Jak się czujesz po CC?

My jesteśmy po połówkowym, i z Michalinki nici, bo jednak pyton do połowy uda jak to lekarz oznajmił i SYN!! Tż wniebowzięty, ja myślałam że będę rozczarowana ale też się cieszę! Będzie synuś Mamusi
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:09   #1769
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Mako - Gratulacje!! Ale kawał chłopa!! Jak się czujesz po CC?

My jesteśmy po połówkowym, i z Michalinki nici, bo jednak pyton do połowy uda jak to lekarz oznajmił i SYN!! Tż wniebowzięty, ja myślałam że będę rozczarowana ale też się cieszę! Będzie synuś Mamusi
no to tak jak u mnie
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:13   #1770
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Mamy swe pociechy pielęgnują, ciążówki do nowej roli się szykują.Mamy po staran

Dziewczyny gratulacje połówkowych

A i cloud, ale ma Oluś dziadków idealny prezent dla kilkumiesięcznego dziecka
I super, że nadal karmisz piersią
__________________
M
M

Edytowane przez Elfka86
Czas edycji: 2014-12-29 o 13:15
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 16:54:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.