little black dress:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 23:00   #1
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka

little black dress:)


moja pierwsza mała czarnaNarazie bez dodatków.. tylko buty. Co o niej sądzicie? I jakie dodatki mogłyby pasować?jest dość elegancka(tak mi się wydaje) cała z koronki. Prosta-bez żadnych bajerów i aplikacji, których nie znoszę.Jakie dodatki proponowałybyście do takiego miejskiego stylu albo np. na randke? Czy z legginsami się nadaje?Jak w niej wyglądam? Czekam na opinie i rady

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:08   #2
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: little black dress:)

ladnie w niej wygladasz
tylko te buty mi sie pasuja troche.
I nie wiem jakby wygladala z legginasami, ale jesli juz to nie czarnymi.
a dodatki ja proponuje rozowe! lubie polaczenie rozu z czernia, a przy tej sukience masz duze pole do popisu
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 06:44   #3
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: little black dress:)

coz jak dla mnie ....jak na mala czarna ta w ogole nie ma w sobie "klasy".Pomimo zgrabnej sylwetki wygladasz w niej niestety beznadziejnie
po pierwsze "za krotka"
po drugie wyglada jak by byla "za mala" szczegolnie pod pachami
po trzecie "za male wyciecie dekoltu" dodatkowo skraca i wydajesz sie przez to nizsza ........
napewno nie nosilabym do niej tych butow
legginsy hym jak juz ubierzesz legginsy to nie bedzie juz mala czarna tylko "top z legginsami"
wg. mnie zakup zupelnie nietrafiony
pozdr
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 07:53   #4
3martyna3
Zadomowienie
 
Avatar 3martyna3
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tarnów :)
Wiadomości: 1 211
GG do 3martyna3
Dot.: little black dress:)

Bez rewelacji. Nie podoba mi się.
__________________
Śmierć to zbyt mały powód,
żeby przestań kochać..


D.

Pamiętam. [*]

3martyna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 08:34   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: little black dress:)

Nawet jak na "małą czarną" wydaje mi się za mała. Jakaś taka krótka, bez dekoltu, dziwny wzór na materiale (doczytałam, że to koronka - cóż, nie przepadam za koronką, stukrotnie bym wolała zwykły czarny materiał)... I jeśli ma pozostać małą czarną, to w żadnym razie nie można do niej założyć leginsów. Mała czarna to z reguły klasyczna, prosta sukienka, a leginsy obok klasyki nawet nie leżały
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 08:34   #6
laura134
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: little black dress:)

Sukienka nie wyróżnia się zbytnio, ale ładnie na tobie wygląda i jest ok. Według mnie buty mogłyby zostać w konieczności.
laura134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 08:46   #7
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: little black dress:)

Oj nie. Przede wszystkim butki bym od razu wykluczyla. A jesli chodzi o sama sukienke, rowniez nie podoba mi sie wyciecie dekoltu. Zaloz legginsy i wtedy zobaczymy, ale mysle ze wtedy bedzie o niebo lepiej
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 08:52   #8
krolewnasniezka2
Raczkowanie
 
Avatar krolewnasniezka2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 240
Dot.: little black dress:)

Masz piękną figurę, ale mimo to sukienka wydaje mi się po prostu za krótka. Te buty na pewno nie pasują.
__________________
What's life without the ability to make stupid decisions?

80,1kg - 77,6kg - 75,7kg - 74,1kg - 73,4kg - 72,3kg - 71,7kg - 70,8kg - 70,4kg - 68,9kg-66,7kg
a kiedyś będzie 59,99999kg!

krolewnasniezka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:40   #9
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: little black dress:)

too little
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:43   #10
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
ladnie w niej wygladasz
tylko te buty mi sie pasuja troche.
I nie wiem jakby wygladala z legginasami, ale jesli juz to nie czarnymi.
a dodatki ja proponuje rozowe! lubie polaczenie rozu z czernia, a przy tej sukience masz duze pole do popisu
dziękuję, a jakie buty pasuja? różu niestety nie lubie;/
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
coz jak dla mnie ....jak na mala czarna ta w ogole nie ma w sobie "klasy".Pomimo zgrabnej sylwetki wygladasz w niej niestety beznadziejnie
po pierwsze "za krotka"
po drugie wyglada jak by byla "za mala" szczegolnie pod pachami
po trzecie "za male wyciecie dekoltu" dodatkowo skraca i wydajesz sie przez to nizsza ........
napewno nie nosilabym do niej tych butow
legginsy hym jak juz ubierzesz legginsy to nie bedzie juz mala czarna tylko "top z legginsami"
wg. mnie zakup zupelnie nietrafiony
pozdr
nie patrzcie na 1 zdjecie bo jest zrobione z flashem i tak brzydko widac cały wzór, w rzeczywistosci tak nie jest. Poza tym chciałam żeby sukienka była krótka, taka mini. Wycięcie dekoltu mi nie przeszkadza. jesli nie do tych butów to do jakich?

Cytat:
Napisane przez 3martyna3 Pokaż wiadomość
Bez rewelacji. Nie podoba mi się.
trudno;]
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nawet jak na "małą czarną" wydaje mi się za mała. Jakaś taka krótka, bez dekoltu, dziwny wzór na materiale (doczytałam, że to koronka - cóż, nie przepadam za koronką, stukrotnie bym wolała zwykły czarny materiał)... I jeśli ma pozostać małą czarną, to w żadnym razie nie można do niej założyć leginsów. Mała czarna to z reguły klasyczna, prosta sukienka, a leginsy obok klasyki nawet nie leżały
nie jest za mała! a krótka wlasnie miala byc. ale na pewno nie jest za mala! wlasnie przez to jest bez dekoltu bo jest krotka
Cytat:
Napisane przez laura134 Pokaż wiadomość
Sukienka nie wyróżnia się zbytnio, ale ładnie na tobie wygląda i jest ok. Według mnie buty mogłyby zostać w konieczności.
dziękuję, ale jakie buty do niej zakladac?
Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Oj nie. Przede wszystkim butki bym od razu wykluczyla. A jesli chodzi o sama sukienke, rowniez nie podoba mi sie wyciecie dekoltu. Zaloz legginsy i wtedy zobaczymy, ale mysle ze wtedy bedzie o niebo lepiej
no wlasnie jakie butki? ale co z tym wycięciem, jakie powinno byc zeby bylo ok? sadzilam, ze skoro krotka sukienka to zabudowana góra?
Cytat:
Napisane przez krolewnasniezka2 Pokaż wiadomość
Masz piękną figurę, ale mimo to sukienka wydaje mi się po prostu za krótka. Te buty na pewno nie pasują.
dziękuję za komplement ale nie uwazam ze sukienka za krotka, chcialam taką.

poradzcie prosze jakie buty powinnam do niej nosic. Pytalam tez o dodatki. No i co z tym dekoltem? bo jak juz wyzej pisalam skoro krotka sukienka to jej gora chyba powinna byc zabudowana czy nie? to wyprowadzcie mnie z blędu
p.s. wiecie jak usunac zdjecie? albo czy mozna usunac caly wieszak i dodac zdjecia od nowa?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2009-08-15 o 09:48
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:47   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: little black dress:)

Co do butów, to te brązowe moim zdaniem nie pasują. Dobre by były czarne szpilki/obcasy, a do tego torebka w jakimś kolorze.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 10:10   #12
karola2338
Raczkowanie
 
Avatar karola2338
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 116
Talking Dot.: little black dress:)

Co wy sie tak czepiacie krotkich spodniczek????? Przeciez d... jej nie widac. Sukienka podoba sie i moze byc taka krotka, bo przeciez dekoltu nie ma i golizna nie straszyhttp://1.2.3.12/bmi/imgx.wizaz.pl/fo...ons/1_ehem.gif Proponuje do niej inne buty, moze jakies eleganckie czarne czulenka i najwazniejsze dodac do niej jakas bizuterie i mala clutch bag.
karola2338 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 10:26   #13
poison002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: little black dress:)

wg mnie też jest troszke za krotka, nie żebys w niej źle wygladała(bo podkresla ladne nogi), ale wiem jak to jest kiedy musisz sie pilnować zeby nic Ci nie było widać
moglaby miec wiekszy dekold
__________________
Najtrudniej podpalić piekło
Stanisław Jerzy Lec
poison002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:03   #14
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: little black dress:)

Sukienka ladna ale buty powinnas miec do niej czarne
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:10   #15
poison002
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: little black dress:)

zapomnaialam dodac ze buty inne
__________________
Najtrudniej podpalić piekło
Stanisław Jerzy Lec
poison002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:15   #16
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: little black dress:)

Moim zdaniem w tej sukience nie ma nic atrakcyjnego, nic seksownego, nic co przyciągnęło by uwagę, co więcej, nie podkreśla Twojej zgrabności tylko ją niweluje (nie licząc odsłonięcia zgrabnych nóg). Wygląda jak koszulka nocna albo jak przerobiona koszula starszego brata z uciętymi rękawami i dopasowaniem w talii. Taka najzwyklejsza, najprostsza, nieładna. Do legginsów nie będzie pasować ani trochę - tak jak któraś z dziewczyn napisała- mała czarna to klasyka a legginsy do niej to... no właśnie
Buty radziłabym czarne, wysokie, najlepiej szpile, mogą być z odkrytymi palcami. Dodatki? Może faktycznie w jakimś zdecydowanym kolorze żeby nadać choć trochę jakiegoś wyrazu całości?
Moje podejście jest krytyczne, ale o takie prosiłaś
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:21   #17
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: little black dress:)

anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:45   #18
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

Dziewczyny dodałam nowe, wyrazniejsze zdjecia- z czarnymi butami( odkryte i zakryte) tylko takie posiadam, oraz z róznymi paskami w talii. Co sądzicie?


Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Co do butów, to te brązowe moim zdaniem nie pasują. Dobre by były czarne szpilki/obcasy, a do tego torebka w jakimś kolorze.
Cytat:
Napisane przez karola2338 Pokaż wiadomość
Co wy sie tak czepiacie krotkich spodniczek????? Przeciez d... jej nie widac. Sukienka podoba sie i moze byc taka krotka, bo przeciez dekoltu nie ma i golizna nie straszyhttp://1.2.3.12/bmi/imgx.wizaz.pl/fo...ons/1_ehem.gif Proponuje do niej inne buty, moze jakies eleganckie czarne czulenka i najwazniejsze dodac do niej jakas bizuterie i mala clutch bag.
hehe dzięki chociaz wiedzialam ze się narazę tą sukienką, wiedzialam ze zaraz bedą komentarze ze za krótka itp ale ja chcialam krotka wiec nie patrze na to buty zmienilam, lepiej?
Cytat:
Napisane przez poison002 Pokaż wiadomość
wg mnie też jest troszke za krotka, nie żebys w niej źle wygladała(bo podkresla ladne nogi), ale wiem jak to jest kiedy musisz sie pilnować zeby nic Ci nie było widać
moglaby miec wiekszy dekold
dzięki, rozumiem ale chcialam taką mini
Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Sukienka ladna ale buty powinnas miec do niej czarne
zmienilam juz buty, jak teraz?
Cytat:
Napisane przez poison002 Pokaż wiadomość
zapomnaialam dodac ze buty inne
yhmm;]
Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w tej sukience nie ma nic atrakcyjnego, nic seksownego, nic co przyciągnęło by uwagę, co więcej, nie podkreśla Twojej zgrabności tylko ją niweluje (nie licząc odsłonięcia zgrabnych nóg). Wygląda jak koszulka nocna albo jak przerobiona koszula starszego brata z uciętymi rękawami i dopasowaniem w talii. Taka najzwyklejsza, najprostsza, nieładna. Do legginsów nie będzie pasować ani trochę - tak jak któraś z dziewczyn napisała- mała czarna to klasyka a legginsy do niej to... no właśnie
Buty radziłabym czarne, wysokie, najlepiej szpile, mogą być z odkrytymi palcami. Dodatki? Może faktycznie w jakimś zdecydowanym kolorze żeby nadać choć trochę jakiegoś wyrazu całości?
Moje podejście jest krytyczne, ale o takie prosiłaś
dziekuję za krytykę według mnie sukienka ładnie podkreśla talię i nogi. I to chyba wystarczy jak na 1 raz? po co od razu dodawac dekolty, odsloniete plecy itp? ale cenię Cię za to ze napisalas co myslisz, spojrz na fotki dodalam nowe, czekam na komentarz
Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:53   #19
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: little black dress:)

nie ma w niej nic nie by przyciągnęło uwagę
krój fatalny
nie ładnie leży

sama nie wiem, niby lubię małe czarne które eksponują tylko jedną część ciała (np. nogi w przypadku tej) ale ta jest po prostu brzydka
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 12:09   #20
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodałam nowe, wyrazniejsze zdjecia- z czarnymi butami( odkryte i zakryte) tylko takie posiadam, oraz z róznymi paskami w talii. Co sądzicie?





hehe dzięki chociaz wiedzialam ze się narazę tą sukienką, wiedzialam ze zaraz bedą komentarze ze za krótka itp ale ja chcialam krotka wiec nie patrze na to buty zmienilam, lepiej?

dzięki, rozumiem ale chcialam taką mini

zmienilam juz buty, jak teraz?

yhmm;]

dziekuję za krytykę według mnie sukienka ładnie podkreśla talię i nogi. I to chyba wystarczy jak na 1 raz? po co od razu dodawac dekolty, odsloniete plecy itp? ale cenię Cię za to ze napisalas co myslisz, spojrz na fotki dodalam nowe, czekam na komentarz

Z czarno-srebrnym paskiem wygląda naprawdę lepiej, ponieważ bardziej podkreśla talię, złoty jest zbyt jarmarczny jak do klasycznej małej czarnej. Co do butów, to zakryte bardziej tu pasują, bo -znowu- są bardziej eleganckie. Ogólnie, to zmiany są jak najbardziej na plus. Do tego możesz dołożyć ładną torebkę ze srebrnymi dodatkami, albo całą w srebrze i czerrrrrwoną pomadkę i już może być zestaw na randkę
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:19   #21
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Z czarno-srebrnym paskiem wygląda naprawdę lepiej, ponieważ bardziej podkreśla talię, złoty jest zbyt jarmarczny jak do klasycznej małej czarnej. Co do butów, to zakryte bardziej tu pasują, bo -znowu- są bardziej eleganckie. Ogólnie, to zmiany są jak najbardziej na plus. Do tego możesz dołożyć ładną torebkę ze srebrnymi dodatkami, albo całą w srebrze i czerrrrrwoną pomadkę i już może być zestaw na randkę
No to widzę, że myślimy podobnie Bo mi ten zestaw też najbardziej się spodobał i najlepiej wygląda wg mnie a ten szeroki pasek na czarnej gumie to jest bardzo jasnożółty a nie złoty ale ok
Już mam wizję w głowie podobną do tej Twojej muszę tylko dokupić jakąś fajną malutką czarną torebeczkę(taką przez ramię.,. moze na łancuszku?) .. albo moze kopertówka?chyba tez byłoby fajnie ze srebrną kopertówką.. jak myślisz?
Z czerwoną pomadką to ja mam na bakier ale ostatnio chciałam kupic tylko nie mogłam się zdecydować.. ale będzie czerwony/bordowy lakier na paznokciach Mam też srebrne kolczyki z kuleczkami i do kompletu jest bransoletka z takich kuleczek srebrnych, mysle ze cos z tego by pasowalo ale nie lubie przesady wiec pewnie jak bede miec czarną torebkę i te czarne buty to tylko srebrna bransoletka, ktora bedzie sie komponowac z aplikacjami na pasku;]
Pozdrawiam i dziękuję ślicznie za rady czekam na więcej moze jakies linki do torebki?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:23   #22
fizelina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 020
Dot.: little black dress:)

niestety musze sie przychylić do opinii większości piszących.. rozumiem, ze chciałaś krótką sukienkę, ale ta jest zwyczajnie za krótka i to jeszcze w taki sposób, ze nie dość, ze wygląda jak z młodszej siostry, to jeszcze zniekształca Twoją naprawdę ładną sylwetkę..
wydaje mi się że +5cm na dlugości zrobiłoby sporą różnicę.. no i dla równowagi przydałby sie nieco większy dekolt..
przy tym fasonie problemem jest też chyba materiał.. powinien być sztywniejszy, by sukienka zachowywała fason, a teraz wygląda jakby nie była zbyt dobrze odprasowana..

na koniec tylko dodam, ze chyba najlepiej by było potraktować tę sukienkę jako tunikę - tylko broń boże nie do legginsów! dodałabym do tego wąskie, ale proste satynowe spodnie i wysokie szpilki peep toe.. na szyję duży efektowny srebrny wisior na długim łańcuszku np. z kamieniem w jakimś zdecydowanym kolorze i do tego torebka kopertowa w kolorze kamienia.
w wersji bardziej imprezowej wzięłabym srebrną kopertówkę i wąski srebrny pasek zapięty na lini miednicy, lekko skośnie..

Edytowane przez fizelina
Czas edycji: 2009-08-15 o 12:25
fizelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:48   #23
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez fizelina Pokaż wiadomość
niestety musze sie przychylić do opinii większości piszących.. rozumiem, ze chciałaś krótką sukienkę, ale ta jest zwyczajnie za krótka i to jeszcze w taki sposób, ze nie dość, ze wygląda jak z młodszej siostry, to jeszcze zniekształca Twoją naprawdę ładną sylwetkę..
wydaje mi się że +5cm na dlugości zrobiłoby sporą różnicę.. no i dla równowagi przydałby sie nieco większy dekolt..
przy tym fasonie problemem jest też chyba materiał.. powinien być sztywniejszy, by sukienka zachowywała fason, a teraz wygląda jakby nie była zbyt dobrze odprasowana..

na koniec tylko dodam, ze chyba najlepiej by było potraktować tę sukienkę jako tunikę - tylko broń boże nie do legginsów! dodałabym do tego wąskie, ale proste satynowe spodnie i wysokie szpilki peep toe.. na szyję duży efektowny srebrny wisior na długim łańcuszku np. z kamieniem w jakimś zdecydowanym kolorze i do tego torebka kopertowa w kolorze kamienia.
w wersji bardziej imprezowej wzięłabym srebrną kopertówkę i wąski srebrny pasek zapięty na lini miednicy, lekko skośnie..
ok, w porządku, tylko chciałam wyjaśnić ze jesli chodzi o material to faktycnie sukienka nie jest wyprasowana i postaram się to nadrobic jak najszybciej;] chcialam tylko znac Wasza opinie czy w ogole mogę ją nosic ale w jaki sposob ta sukienka znieksztalca moją sylwetkę? tego ne wiem.. mysle ze podkresla mi talie a to przeciez na +
co do długosci to juz bylo o tym duzo ale mam pytanie, czy moglabym doczyc do tej sukienki te pare cm jakiegos innego materialu w innym kolorze(jesli tak to jakim?) Czy zle by to wyglądało? moze wtedy faktycznie dekolt bym zwiększyła i dodała np lamówkę w tym samym kolorze materiału, ktory zostal doszyty>? Jak sadzisz? za duzo kombinowania?
Co do Twojej propozycji.. niestety nie lubię satynowych spodni i w ogóle błyszczących rzeczy.. więc moze normalne rurki ale np. w jakim kolorze? ciemnym czy jasnym dla kontrastu? do tego fajny wisior i kopertowka, jak pisalas i obscasy- tez mi się takie rozwiązanie podoba ale to juz tak na inną okazję np do miasta;]
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:55   #24
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: little black dress:)

wstrętna
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 13:06   #25
fizelina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 020
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
ok, w porządku, tylko chciałam wyjaśnić ze jesli chodzi o material to faktycnie sukienka nie jest wyprasowana i postaram się to nadrobic jak najszybciej;] chcialam tylko znac Wasza opinie czy w ogole mogę ją nosic ale w jaki sposob ta sukienka znieksztalca moją sylwetkę? tego ne wiem.. mysle ze podkresla mi talie a to przeciez na +
co do długosci to juz bylo o tym duzo ale mam pytanie, czy moglabym doczyc do tej sukienki te pare cm jakiegos innego materialu w innym kolorze(jesli tak to jakim?) Czy zle by to wyglądało? moze wtedy faktycznie dekolt bym zwiększyła i dodała np lamówkę w tym samym kolorze materiału, ktory zostal doszyty>? Jak sadzisz? za duzo kombinowania?
Co do Twojej propozycji.. niestety nie lubię satynowych spodni i w ogóle błyszczących rzeczy.. więc moze normalne rurki ale np. w jakim kolorze? ciemnym czy jasnym dla kontrastu? do tego fajny wisior i kopertowka, jak pisalas i obscasy- tez mi się takie rozwiązanie podoba ale to juz tak na inną okazję np do miasta;]

powiem szczerze, ze też myślałam o doszyciu paska materiału na dole i wykrojeniu ciekawszego dekoltu, plus przydaloby się podkrojenie przy rękawach.. tylko raz, musiałabyś znależć naprawdę dobrą krawcową, a dwa to faktycznie mogłoby być trochę dużo roboty.. no i jeszcze jedna sprawa, akurat przy koronce dla zrównoważenia upierałabym się przy gładkim lekko śliskim materiale.. no i na pewno w czerni..

co do zniekształcania figury, to sukienka Cię skraca i optycznie odbiera ładne proporcje.. no i niestety i z tym podkreślaniem wcięcia w talii nie jest tak dobrze jak piszesz, dlatego przy pewentualnych przeróbkach pomyślałabym może też o lepszym dopasowaniu zaszewek..

ciekawi mnie tak w ogóle jak ta sukienka wygląda na żywo, no i po odprasowaniu.. tzn pytanie też czy podszewka na tyle usztywni sukienkę, by nie ginął fason..

co do spodni, to jeśli nie lubisz błyszczacych, to jasne ze mogą być z matowego materiału.. i teraz w zależności jaki chcesz osiągnąc efekt.. jeśli potrzebujesz eleganckiego dość formalnego stroju [ale też bez przesady] to waskie spodnie w kancik.. myślę ze kolor nie gra większej roli.. ja wybrałabym czarny, ale to dlatego, ze moja garderoba składa się głównie z tego koloru, ale ciekawie mogłoby być zarówno z beżem jak i intensywną czerwienią.. natomiast dla wyglądu bardzie ""casual" mogą być nawet dżinsy.. tylko odradzałabym jakieś takie wycierane.. o, albo spodnie z denimu w jakimś ciekawym kolorze też by pasowały..
przy takim swobodniejszym wyglądzie to nawet nie muszą być szpilki.. wystarczą fajne balerinki..
fizelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 13:27   #26
*Sweety*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 734
GG do *Sweety*
Dot.: little black dress:)

Myślę, że nie ma co kombinować z jakimś doszywaniem dołu, zmianą dekoltu itp.
W tej sukience wyglądasz bardzo kobieco i wcale nie zniekształca Twojej sylwetki. Nie jest za krótka, bardzo ładnie eksponuje Twoje zgrabne nogi.
Podoba mi się zestaw z czarnymi butami i srebrno czarnym pasem. Aczkolwiek znacznie lepiej byłoby z delikatniejszymi czarnymi butami, może open toe na szpilce?
__________________



*Sweety* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 13:46   #27
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: little black dress:)

Ja również uważa, że sukienka jest za krótka. Jest zwyczajna i według mnie nie jest elegancka. Ja bym proponowała czarne lub chabrowe peep toe. Jeśli wybierzesz czarne butki to myślę, że kopertówka w jaskrawym kolorze np. fioletowym, różowym będzie pasować.
Nie łącz tej sukienki z legginsami! Co to w ogóle za pomysł łączenia małej czarnej <chociaż ja jej za taką nie uważam> z legginsami?
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:15   #28
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez fizelina Pokaż wiadomość
powiem szczerze, ze też myślałam o doszyciu paska materiału na dole i wykrojeniu ciekawszego dekoltu, plus przydaloby się podkrojenie przy rękawach.. tylko raz, musiałabyś znależć naprawdę dobrą krawcową, a dwa to faktycznie mogłoby być trochę dużo roboty.. no i jeszcze jedna sprawa, akurat przy koronce dla zrównoważenia upierałabym się przy gładkim lekko śliskim materiale.. no i na pewno w czerni..

co do zniekształcania figury, to sukienka Cię skraca i optycznie odbiera ładne proporcje.. no i niestety i z tym podkreślaniem wcięcia w talii nie jest tak dobrze jak piszesz, dlatego przy pewentualnych przeróbkach pomyślałabym może też o lepszym dopasowaniu zaszewek..

ciekawi mnie tak w ogóle jak ta sukienka wygląda na żywo, no i po odprasowaniu.. tzn pytanie też czy podszewka na tyle usztywni sukienkę, by nie ginął fason..

co do spodni, to jeśli nie lubisz błyszczacych, to jasne ze mogą być z matowego materiału.. i teraz w zależności jaki chcesz osiągnąc efekt.. jeśli potrzebujesz eleganckiego dość formalnego stroju [ale też bez przesady] to waskie spodnie w kancik.. myślę ze kolor nie gra większej roli.. ja wybrałabym czarny, ale to dlatego, ze moja garderoba składa się głównie z tego koloru, ale ciekawie mogłoby być zarówno z beżem jak i intensywną czerwienią.. natomiast dla wyglądu bardzie ""casual" mogą być nawet dżinsy.. tylko odradzałabym jakieś takie wycierane.. o, albo spodnie z denimu w jakimś ciekawym kolorze też by pasowały..
przy takim swobodniejszym wyglądzie to nawet nie muszą być szpilki.. wystarczą fajne balerinki..
No więc tak
Sukienkę mam z SH i kosztowała 9zł, już jest po 1 przeóbce, bo była w kształcie litery A ale znajoma krawcowa przerobiła mi tak jak chciałam, czyli zwęzyla na dole i teraz lepiej podkresla biodra. Nic więcej narazie nie ruszałam. Myślę, że ta znajoma mogłaby również doszyć mi kawałek materiału na dole w sukie chyba najlepszy bedzie czarny sliski(taki jak podszewka, ktora przeswituje spod koronki) Co do talii- zaszewki nie były ruszane a mogłyby być bo am tam jeszcze luzu dosyc sporo. Takze jeszcze pomysle nad ta przerobką..
co do wyglądu na żywo tej sukienki to naprawde ładnie się prezentuje, musze ja odprasowac jeszcze i wtedy dodam tez zdjecie
No i bardzo dziękuję za propozycje zestawien
Cytat:
Napisane przez *Sweety* Pokaż wiadomość
Myślę, że nie ma co kombinować z jakimś doszywaniem dołu, zmianą dekoltu itp.
W tej sukience wyglądasz bardzo kobieco i wcale nie zniekształca Twojej sylwetki. Nie jest za krótka, bardzo ładnie eksponuje Twoje zgrabne nogi.
Podoba mi się zestaw z czarnymi butami i srebrno czarnym pasem. Aczkolwiek znacznie lepiej byłoby z delikatniejszymi czarnymi butami, może open toe na szpilce?
slicznie dziękuję bo juz zaczynam wątpić czy nosić ją samą czy tylko ze spodniami się nadaje.. chociaz widzialam juz dziewczyny w krotszych ale nie podobalo mi sie;/ a open toe bardzo chętnie, tylko gdybym je miała... niesttey nie mozna miec wszystkiego..;/
Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Ja również uważa, że sukienka jest za krótka. Jest zwyczajna i według mnie nie jest elegancka. Ja bym proponowała czarne lub chabrowe peep toe. Jeśli wybierzesz czarne butki to myślę, że kopertówka w jaskrawym kolorze np. fioletowym, różowym będzie pasować.
Nie łącz tej sukienki z legginsami! Co to w ogóle za pomysł łączenia małej czarnej <chociaż ja jej za taką nie uważam> z legginsami?
trudno;] jakos to przeżyję a peep toe brdzo mi się podobają mmm ... chabrowe bylyby super ale narazie mnie nie stac;/ szukam kopertówki jak narazie

p.s. a tak wyglądała ta sukienka przed przeróbką...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (24,4 KB, 22 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2009-08-15 o 15:45
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 17:31   #29
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: little black dress:)

Bardzo ładnie kochana figura ekstra
Albo w wersji bez paska, albo z czarno-szarym paskiem, i do tego np. peep-toes. i byłoby cud miód malinka Tutaj raczej żadne z tych butów co przedstawiłaś mi nie pasują, ostatecznie do brązowych t-barów

Co do legginsów -pasują mi tutaj i wcale nie jest za krótka! jesteś zgrabna, i wszytsko jest w jak najlepszym porządku!
Poza tym, przed przeróbką niekorzystna była, teraz wszystko ładnie pięknie
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.

Edytowane przez MissHuffy
Czas edycji: 2009-08-15 o 17:36
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 21:50   #30
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: little black dress:)

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
coz jak dla mnie ....jak na mala czarna ta w ogole nie ma w sobie "klasy".Pomimo zgrabnej sylwetki wygladasz w niej niestety beznadziejnie
po pierwsze "za krotka"
po drugie wyglada jak by byla "za mala" szczegolnie pod pachami
po trzecie "za male wyciecie dekoltu" dodatkowo skraca i wydajesz sie przez to nizsza ........
napewno nie nosilabym do niej tych butow
legginsy hym jak juz ubierzesz legginsy to nie bedzie juz mala czarna tylko "top z legginsami"
wg. mnie zakup zupelnie nietrafiony
pozdr
dokladnie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.