Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 11:00   #2101
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Hihi, a jakie masz wymiary?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:04   #2102
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Hihi, a jakie masz wymiary?
72/96.

I problem z budową mostka i szerokimi fiszbinami Już pisałam gdzie mogłam, że wszystkie staniki poza jedną (jedyną) balkonetką gossarda wlaśnie (65G) wżynaja mi się w mostek i żebra mniej więcej od połowy fiszbiny robią wręcz rany i podkładanie płatka kosmetycznego czy wyginanie fiszbin nic nie daje, bo wygiąć to można końcówkę... A największą "krzywdę" robią mi wszsytkie plunge Póki co nikt mi poradzić nie potrafi nic sensownego, bo staniki to ja tylko jednokolorowe i najlepiej gładkie, ew. takie jak ten rzabbowy na zdjęciu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:13   #2103
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
72/96.

I problem z budową mostka i szerokimi fiszbinami Już pisałam gdzie mogłam, że wszystkie staniki poza jedną (jedyną) balkonetką gossarda wlaśnie (65G) wżynaja mi się w mostek i żebra mniej więcej od połowy fiszbiny robią wręcz rany i podkładanie płatka kosmetycznego czy wyginanie fiszbin nic nie daje, bo wygiąć to można końcówkę... A największą "krzywdę" robią mi wszsytkie plunge Póki co nikt mi poradzić nie potrafi nic sensownego, bo staniki to ja tylko jednokolorowe i najlepiej gładkie, ew. takie jak ten rzabbowy na zdjęciu
Pytam, bo tez sie przymierzam do 65G, ale ja mam 97-98 w biuscie i troche spanikowalam, widzac, ze ty masz 96, czyzby G to jednak bylo nie to?
A z fiszbinami tez mam problemy, kazdy stanik wrzyna mi sie w mostek i zebra z boku, wlasciwie tylko ta szczytowa czesc luku fiszbiny nie zostawia bolesnych sladow. Wyginanie nie pomaga, bo teraz fiszbiny sa robione z lepszych materialow i powracaja do pierwotnego ksztaltu.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:15   #2104
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
72/96.
Mam teraz takie same
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:18   #2105
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Pytam, bo tez sie przymierzam do 65G, ale ja mam 97-98 w biuscie i troche spanikowalam, widzac, ze ty masz 96, czyzby G to jednak bylo nie to?
A z fiszbinami tez mam problemy, kazdy stanik wrzyna mi sie w mostek i zebra z boku, wlasciwie tylko ta szczytowa czesc luku fiszbiny nie zostawia bolesnych sladow. Wyginanie nie pomaga, bo teraz fiszbiny sa robione z lepszych materialow i powracaja do pierwotnego ksztaltu.
z tymi Gossardami to nigdy nic nie wiadomo - czarny koronkowy 65G był bardzo ściśliwy, ale miskę miał taką ostatecznie do przyjęcia, któa nie plungowała już, a raczej rozjeżdzała cycki na boki i w tamtym modelu lepiej by mi się sprawdził rozmiar 70E chyba, bo tak z pół miski mniejszy, więc naprawdę to zależy od modelu i koloru, bo czerwony satynowy mam 65FF i jest rozmiarowo ok, a brązowy mam 70E chyba i jest fatalny, bo ściśliwy i miska mniejsza niż powinna

edit:
Rzabbko to w razie wątpliwości to Ciebie będę szła i rade stanikową
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:18   #2106
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No własnie taki stalowo-niebieski, piekny kolorek, ale w ten rozmiar bym się nie wcisneła w moim 65G i jak znam życie, to miałby za szerokie fiszbiny... bo z gossadrów to tylko bnalkonetkę ostatnio toleruję
Totez dlatego stanik 32G zamiast 30G
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:19   #2107
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Z jednokolorowych i gladkich zamowilam cos takiego
kalyani_white_bra.jpg
Mam nadzieje, ze bedzie wygodny, bo w tym modelu bardziej chodzi mi o wygode niz wyglad.
To jest Kalyani Shape Me.

Edytowane przez Vesuvio
Czas edycji: 2009-02-11 o 11:22
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 11:22   #2108
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Z jednokolorowych i gladkich zamowilam cos takiego
Załącznik 2027205
Mam nadzieje, ze bedzie wygodny, bo w tym modelu bardziej chodzi mi o wygode niz wyglad.
Modelka ma chyba za mały stanik i nie wiem jak w nim fiszbiny wyglądają pod pachą.... Przymierzam się do jakiejś maskaradki, bo one wyglądaja na takie, co krzywdy mi robic nie powinny
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:14   #2109
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

A ja postanowiłam zebrać wszystkie adresy z wątku (trochę mi to zajęło ), jest możliwość dodania tego na początek wątku? Bo nie wiem jak reszta Wizażanek, ale ja zawsze przekopywałam się przez kilka(naście) stron szukając jednego adresu

Przydatne strony:
Polecane sklepy internetowe:

Mnie jednak dalej przerażają koszty... Jak sobie pomyślę, że za komplet bielizny średnio płaciłam 150zł... I to wszystko trza wymienić...
Myślałam o wystawieniu na Allegro, ale nigdy nic nie sprzedawałam i nie do końca wiem jak to działa "z tej drugiej strony"... A dbam o swoje rzeczy i cała bielizna jest w bardzo dobrym stanie... Szkoda mi wyrzucać

I pytanie do dziewczyn, mieszkających za granicą - jak tam kształtują się ceny bielizny? Problem z rozmiarami jest chyba mniejszy, niż u nas? Jest szansa, że po prostu wejdę do sklepu i znajdę coś dla siebie
W związku ze zbliżającym się wyjazdem... Pomyślałam, że zakupię z 3 sztuki... a resztę uzupełnię już w IE...

Męczy mnie również to, że aktualnie się odchudzam i co mi po tym, że teraz dobiorę sobie stanik ? nie wiem czy schudnę i ile schudnę...
Nie wiem, czy za rok nie będę szczęśliwą Mamą... I znowu cała szafa do wymiany?
Przeraża mnie to... A może panikuję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:15
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:26   #2110
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
I pytanie do dziewczyn, mieszkających za granicą - jak tam kształtują się ceny bielizny? Problem z rozmiarami jest chyba mniejszy, niż u nas? Jest szansa, że po prostu wejdę do sklepu i znajdę coś dla siebie
W związku ze zbliżającym się wyjazdem... Pomyślałam, że zakupię z 3 sztuki... a resztę uzupełnię już w IE...

Męczy mnie również to, że aktualnie się odchudzam i co mi po tym, że teraz dobiorę sobie stanik ? nie wiem czy schudnę i ile schudnę...
Nie wiem, czy za rok nie będę szczęśliwą Mamą... I znowu cała szafa do wymiany?
Przeraża mnie to... A może panikuję
Po pierwsze gdzie wyjezdzasz, bo co kraj to stanikowy obyczaj.
Ja sie wypowiem na podstawie Niemiec. Podobno sa gdzies sklepy, gdzie mozny kupic "nietypowa" bielizne, tzn. niskie obwody i duze miski, niestety nie mam takich sklepow w okolicy. Znalazlam jednego przedstawiciela Freyi dosc blisko, dzwonilam z pytaniem jakie maja rozmiary i... maja od 75. Normalka. W innych stacjonarnych sklepach z bielizna tez jest standard tzn. od 70 A, B, C, jesli jest D to wyglada jak babciny namiot.
Ceny bielizny w sklepach internetowych (niemieckich) przerazajaco wysokie, nawet z proponowana (w jednym z nich) darmowa wyzylka na terenie Niemiec sie nie oplaca.
Myslalam o zakupach w Polsce (tez przez internet), ale ceny tez zachecajace nie sa.
Najbardziej oplacalnym miejscem zakupow jest Anglia. Marze o wejsciu do sklepu z wyborem i cenami jak w Brastopie...
Wszystkie staniki jakie mam, mialam i miec bede, kupowac bede tylko w UK, i tylko przez internet. Owszem, poczatki sa ciezkie, tzn. dobor rozmiaru, ale kiedy sie juz rozmiar zna, nie ma nic lepszego, niz polowania na Ebayu i czekanie na promocje w Brastopie.

Przyklady cenowe, Tango II balkonetka
PL - okolo 120 zl
UK- okolo 86 zl
DE - okolo 180 zl

Edytowane przez Vesuvio
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:32
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:30   #2111
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Po pierwsze gdzie wyjezdzasz, bo co kraj to stanikowy obyczaj.
Ja sie wypowiem na podstawie Niemiec. Podobno sa gdzies sklepy, gdzie mozny kupic "nietypowa" bielizne, tzn. niskie obwody i duze miski, niestety nie mam takich sklepow w okolicy. Znalazlam jednego przedstawiciela Freyi dosc blisko, dzwonilam z pytaniem jakie maja rozmiary i... maja od 75. Normalka. W innych stacjonarnych sklepach z bielizna tez jest standard tzn. od 70 A, B, C, jesli jest D to wyglada jak babciny namiot.
Ceny bielizny w sklepach internetowych (niemieckich) przerazajaco wysokie, nawet z proponowana (w jednym z nich) darmowa wyzylka na terenie Niemiec sie nie oplaca.
Myslalam o zakupach w Polsce (tez przez internet), ale ceny tez zachecajace nie sa.
Najbardziej oplacalnym miejscem zakupow jest Anglia. Marze o wejsciu do sklepu z wyborem i cenami jak w Brastopie...
Wszystkie staniki jakie mam, mialam i miec bede, kupowac bede tylko w UK, i tylko przez internet. Owszem, poczatki sa ciezkie, tzn. dobor rozmiaru, ale kiedy sie juz rozmiar zna, nie ma nic lepszego, niz polowania na Ebayu i czekanie na promocje w Brastopie.
Wyjeżdżam do Irlandii...
Tylko dokładnie nie wiem, w które miejsce (to zależy od tego, gdzie TŻ znajdzie pracę).
Stąd moje pytanie... Bo pewnie w samym Dublinie na pewno są takie sklepy... A czy w mniejszych miastach również? (nie mówię tu o wsiach... ale o miastach)
Czy ceny są takie, jak u nas.... Gdzie, jak już wspominałam, za komplet bielizny średnio płaciłam 150zł
I teraz wszystko wymieniać?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 12:37   #2112
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dorzucilam w moim poprzednim poscie przyklady cen.
Inferno, ktore na Ebayu mozny wytargac za 11 funtow (12 euro), tu w sklepie internetowym cenia na ... 40 euro.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:41   #2113
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Dorzucilam w moim poprzednim poscie przyklady cen.
Inferno, ktore na Ebayu mozny wytargac za 11 funtow (12 euro), tu w sklepie internetowym cenia na ... 40 euro.
Jej... straszne
Przerażają mnie te wszystkie koszty, naprawdę a z drugiej strony nie chcę maltretować dłużej swojego biustu.. (w końcu ma się tylko jeden )

Może jakaś Wizażanka z IE się znajdzie i opowie mi jak się ceny tam plasują... I jak z wyborem...

Aktualnie jestem w fazie szoku i paniki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:49   #2114
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jeśli chodzi o Irlandię: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=81483474
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:59   #2115
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Dziękuję, będę czytać
Choć widzę, że tam większość z Dublina i Limericku.... Ale może czegoś się dowiem

-EDIT-
Zmierzyłam się jeszcze raz...
Pod biustem: 87 (ale nawet teraz noszę staniki 80'tki i dość szybko zapinam na ostatnią haftkę i jest trochę luzu )
W biuście luźno: 110
W biuście jak delikatnie ścisnę: 107

Inny rozmiar wychodzi mi z kalkulatora, a inny wychodziłby na stronie z bielizną

Chciałabym na razie spróbować coś tańszego. Przede wszystkim "na spróbowanie", ale też biorąc pod uwagę, że za miesiąc może mi się rozmiar zmienić (ta migracja cała )...
Naprawdę nie mam co patrzeć na 75D?
W sklepie Mileny znalazłabym kilka na spróbowanie 75D...
Z większych rozmiarów Toffino: http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=274 75E... mógłby być ?

- EDIT -
Z kalkulatora wychodzi mi F-G
Ale np. jeśli to jest taki biustonosz... http://allegro.pl/item553193791_gorg...z_komplet.html - ja nie mam takich piersi, zapewniam... Mam wrażenie, że musiałabym sobie tam waty napchać

Pogubiłam się

Czy wie któraś z Was, gdzie w Gdyni znajdę sklep z pełną rozmiarówką i przyjazną obsługą? Żeby mi nikt nie wmawiał, że B/C będzie okej? Chyba wolę przymierzyć... Jak przeglądam Allegro i eBaya, to mi się kosmiczne te staniczki wydają...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-02-11 o 14:12
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:54   #2116
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

portia 28E
w miseczkach mam mały luz, ale jesli mocniej podciagne do gory ramiaczka, gorna krawedzi wpija mi sie i robi bule

do oceny, ale chyba nie dla mnie
mocno sie wbija w mostek tak jak arabella
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg port.jpg (37,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portia.jpg (46,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portia1.jpg (43,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portia2.jpg (38,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg port blu p.jpg (13,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg port blu l.jpg (16,3 KB, 52 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:12   #2117
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

harmony 28F
tez nie jestem przekonana
dam dla porownania zaraz fotke w 28e (w ogole nie moge znalezc karkti, ktora dolaczyliz dopasowanej do tego stanika ewnie nie bede mogla odeslac)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg harmony f.jpg (35,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg harmo f.jpg (40,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg harmony f12.jpg (36,1 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg harmm f.jpg (19,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg harmo f bluzka.jpg (13,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg harmo bluzka f.jpg (12,9 KB, 25 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:12   #2118
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

pushit, moim zdaniem portia prezentuje się bardzo fajnie, ale ekspert ze mnie żaden Na wbijanie się w mostek ponoć pomaga lekkie odgięcie fiszbin.

Poza tym, jeżeli dobrze pamiętam, to mówiłaś, że poszukujesz Mai- właśnie ją widziałam na Listkach, rozmiary do wyboru, do koloru
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:16   #2119
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Portia jest OK, Harmony niby OK, ale jakby nie calkiem (splaszcza?). W Portii masz ladniejszy ksztalt biustu.
Ps. To tez nie jest opinia ekspertki.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 14:19   #2120
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

W portii lepiej ale ja osobiście widząc takie coś w lustrze oddałabym oba. Chyba nie przekonam się do tego typu bielizny. W antoscie pamiętam miałaś zaj..biust. Takie miękkie mam wrażenie robią więcej złęgo niż dobrego. Bez moj biust ma łądny kształt a i teoretycznie stanik powinen go jeszcze poprawić a on zawsze zrobi tak ze jest nieciekawie
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:20   #2121
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

netty dziekuje ci bardzo szkoda, ze bede musiala chwile pcozekac, albo pozyczyc kase zbye ja zamowic

no wlasnie ja w toffino i flamenco mam male jabluszka, a tutaj tak zwyczajnie

nie odebralam paczki, dzownie, a kurier jak podaje ulice mowi per "pani paulinko"

musze przestac kupowac przez internet ..

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-02-11 o 14:24
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:24   #2122
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
netty dziekuje ci bardzo szkoda, ze bede musiala chwile pcozekac, albo pozyczyc kase zbye ja zamowic

no wlasnie ja w toffino i flamenco mam male jabluszka, a tutaj tak zwyczajnie
No flamenco ładnie układa ale ja go odesłałam bo mi buły wystawały a miał za krótkie fiszbiny i tak żeby mi to zebrać z boku
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:43   #2123
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
nie wiem jaki masz rozmiar, ale w polskich sklepach La Senzy jest mały wybór, tzn. obwody od 70 a miski do D, czasami DD lub E, więc najlepiej zadzwonić do określonego sklepu i dopytać jaki oni mają wybór
No to dziękuję za info. Mam 36G. Więc raczej nie będę sobie zniekształcać biustu
Poza tym mam ten cholerny problem żeby zakupić taki stanik, aby część/ połowa piersi była odsłonięta i aby jednocześnie piersi były uniesione i zbliżone do siebie No generalnie z takim biustem chciałabym robić uderzające wrażenie...

Tylko jaki to będzie typ...Ktoś mi sporo wcześniej napisał, że Panache...tak?

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Dziękuję
Hmm, czyli najlepiej na dobry początek kupić jeden, dwa biustonosze... a resztę "kolekcji" ewentualnie kompletować po minimum miesiącu ?
Jeej... cały m-c w dwóch stanikach... Dawno tego nie przeżyłam
rozpuszczona chyba jestem pod względem bielizny....
Więc wychodzi na to, że dobry stanik działa lepiej, niż najlepszy krem ujędrniający
Wcale bym się nie obraziła, jakby moje piersi stały się bardziej krągłe i większe
Kurcze, ja chyba sobie zablokuję Wizaż... Tyle wydatków ostatnio
Wymiana bielizny wyniesie mnie krocie, skusiłam się na paletkę, kusi mnie perfum, edukuję się w kwestii filtrów...
A tu trza na wyjazd oszczędzać i na nowe tattoo zbierać... Jejciu jej
oj jesteś rozpuszczona....
a co do kremów- ja używam kremu z aloesem, ale codziennie robie sobie porządny masaż piersi pod prysznicem specjalną szczotką do masażu ciała...i być może TO tak działa...

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Właśnie właśnie...
Choć sama nie wiem, co gorsze... Całe życie być nieuświadomioną, czy pójść z torbami...
gorzej żyć w niewiedzy i do tego z nie w pełni wykorzystanym biustem! To już zbrodnia

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mialam pierwszy i drugi i miseczki oceniam na literke mniejsze
W pierwszym rozciagliosc obwodu zalezy od koloru, niebieskim chyba nie jest zbyt scisly.
Nosze normalnie 30G a to 32G
Fantastyczny stanik, a dekold to już w ogóle...bardzo ponętny
chyba zakupie sobie coś takiego...

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
72/96.
I problem z budową mostka i szerokimi fiszbinami Już pisałam gdzie mogłam, że wszystkie staniki poza jedną (jedyną) balkonetką gossarda wlaśnie (65G) wżynaja mi się w mostek i żebra mniej więcej od połowy fiszbiny robią wręcz rany i podkładanie płatka kosmetycznego czy wyginanie fiszbin nic nie daje, bo wygiąć to można końcówkę... A największą "krzywdę" robią mi wszsytkie plunge Póki co nikt mi poradzić nie potrafi nic sensownego, bo staniki to ja tylko jednokolorowe i najlepiej gładkie, ew. takie jak ten rzabbowy na zdjęciu
to co przeczytałam naprawdę mnie przeraziło! Musisz mieć bardzo delikatną skórę

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam zebrać wszystkie adresy z wątku (trochę mi to zajęło ), jest możliwość dodania tego na początek wątku? Bo nie wiem jak reszta Wizażanek, ale ja zawsze przekopywałam się przez kilka(naście) stron szukając jednego adresu
wow! chyba się porządnie wciągnęłaś w wątek
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:04   #2124
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
oj jesteś rozpuszczona....
a co do kremów- ja używam kremu z aloesem, ale codziennie robie sobie porządny masaż piersi pod prysznicem specjalną szczotką do masażu ciała...i być może TO tak działa...


gorzej żyć w niewiedzy i do tego z nie w pełni wykorzystanym biustem! To już zbrodnia

wow! chyba się porządnie wciągnęłaś w wątek
Faktycznie jestem rozpuszczona... Pod względem bielizny. Sporo musiałam z wypłaty odkładać, żeby zaspokoić swoje żądze w sklepach bieliźnianych

Chyba też pomyślę o jakiś masażach... Lata źle dobranego biustonosza trzeba chyba im wynagrodzić...

Porobiłam sobie zdjęcia w moim największym staniku - 80D... I jak tak przeglądam zdjęcia... Raany... Rzeczywiście miseczka mogłaby być o 2 rozmiary większa...
A ja jeszcze potrafię B nosić, hmm.... Aż mi wstyd
Biedny ten mój biust... gnieciony tyle lat

Obiecuje poprawę...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:14   #2125
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, co sądzicie o stanikach Gaia?? Bo ja pierwszy raz weszlam teraz na ich stronę i estetycznie wyglądają całkiem calkiem....no i ceny jeszcze bardziej, na moją studencką kieszeń jak najbardziej. Tylko oni chyba nie mają 65. Mają 70 a ja pod biustem mam 73-74 :/

bardzo mi sie podoba
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/photo.php?zdj=h...1224067560.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/photo.php?zdj=h...1222073225.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/photo.php?zdj=h...1233676334.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/photo.php?zdj=h...1199364882.jpg

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
harmony 28F
tez nie jestem przekonana
dam dla porownania zaraz fotke w 28e (w ogole nie moge znalezc karkti, ktora dolaczyliz dopasowanej do tego stanika ewnie nie bede mogla odeslac)
ssuper, mi się bardzo podoba, może kiedyś zdecyduje się na ten model.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:33   #2126
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o stanikach Gaia?? Bo ja pierwszy raz weszlam teraz na ich stronę i estetycznie wyglądają całkiem calkiem....no i ceny jeszcze bardziej, na moją studencką kieszeń jak najbardziej. Tylko oni chyba nie mają 65. Mają 70 a ja pod biustem mam 73-74 :/

bardzo mi sie podoba
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/photo.php?zdj=h...1224067560.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/photo.php?zdj=h...1222073225.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/photo.php?zdj=h...1233676334.jpg
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/photo.php?zdj=h...1199364882.jpg



ssuper, mi się bardzo podoba, może kiedyś zdecyduje się na ten model.
Podobają mi się te:
http://195.42.113.41/model/1233323050.jpg
http://195.42.113.41/model/1187272826.jpg

Chyba się skuszę...
Cena: 29,99zł i 39,99
W sam raz chyba na spróbowanie...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:42   #2127
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Podobają mi się te:
http://195.42.113.41/model/1233323050.jpg
http://195.42.113.41/model/1187272826.jpg

Chyba się skuszę...
Cena: 29,99zł i 39,99
W sam raz chyba na spróbowanie...
no właśnie cena zachęca. Tylko boję się że dla mnie 70 będzie za luźna. ale chyba się na coś skuszę.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:46   #2128
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
no właśnie cena zachęca. Tylko boję się że dla mnie 70 będzie za luźna. ale chyba się na coś skuszę.
Ja właśnie zamawiam... 75F... Zobaczymy
Teoretycznie powinnam mieć FF (tak by wynikało z ichniejszej tabelki), ale zobaczę jak F leży

Podoba mi się dostawa kurierem DPD za 10zł

Tylko albo oni mają jakiś problem ze stroną, bo coś mi się nie ładuje końcowa strona po zamówieniu... Albo to wina mojego komputera (muszę go w końcu sformatować).
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:50
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 16:05   #2129
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Czy mógł by mi ktoś pomoc, czy robił ktoś wymainy ze strony www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 16:36   #2130
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Jak rozwałkowany biust na plecy i pod pachy zacznie wracać na swoje miejsce. Ja u siebie tego nie zauważyłam, ale dodatkowo nigdy nie plaszczyłam się za małymi stanikami. Niektóre dziewczyny pisały że np staniki robią się za małe po 2 tygodniach, miesiącu... więc najlepiej nie wydawać masy pieniędzy na początku bo wszystko może się zmienić

a u mnie wlasnie odwrotnie sie zrobiło, jakies 2 tygodnie po zakupie portii nagle miseczki zrobily sie za duze... zapinam na ciaśniejsza haftke, ale to nic nie pomaga ;/
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.