Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 09:14   #31
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez mhm_ Pokaż wiadomość
Tangerynko odpowiadam Ci na pytanie ze starego wątku
moje wymiary to obecnie 68 na 83/4
dziewczyny zazwyczaj mówią że miski są małe a obwody ścisłe. osobiście mam 3 la senzy i reguła ta nie zawsze się potwierdza.

mam ich dwa koronkowe staniki plunge (między innymi taki http://www.lasenza.co.uk/bras/padded...126q&img=EX_04) i są one dosyć rozciągliwe. Ten do którego podałam linka wcale nie ma małych miseczek w prównaniu np do jednego z moich m&s z którego biust mi się ewidentnie wylewał pomimo, że miały taki sam rozmiar

dzisiaj przyszedł mi z kolei jeden z serii "cotton bra" taki jak tutaj sprzedawany tylko, że miał inny wzór http://www.allegro.pl/item472377072_...c.html#gallery (kupiony za 25 zł ) i pomimo że wziełam rozmiar wiekszy niz ostatnio (migracja chyba :P) to i tak mógłby być ciutke większy ale jest za to ciaśniejszy

podsumowywując:
z moich obserwacji wynika że:
la senzy koronkowe plunge - miseczki wcale nie są mniejsze od standardowych, obwód wcale nie jest super ciasny
la senzy cottonowe plunge - miseczki raczej mniejsze od standardowych a obwody ścisłe

Tobie polecam wziąć 65 bez względu na to jaki sobie wybierzesz... Też na początku całej tej przygody ;> miałam 72 pod biustem, ale po kilku miesiącach zeszłam do 68 + dodatkowe cm w biuscie
Bardzo Ci dziękuję że pamiętałaś
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 09:30   #32
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja odkryłam, że mam 70C/D (zawsze nosiłam 75A) ale niestety takiego rozmiaru brak w stacjonarnych sklepach.
wszędzie jak obwód 70 to miska A, góra B, jak większa miska to i obwód za duży a wydawałoby się, że mój rozmiar nie jest jakiś niestandardowy

może znacie jakiś krakowski sklep (najlepiej samoobsługowy) gdzie dostępne są staniki 70C lub D? interesuje mnie balkonetka z szerokim karczkiem, miękkie ale kilkuwarstwowe miski 3/4.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 09:46   #33
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
ja odkryłam, że mam 70C/D (zawsze nosiłam 75A) ale niestety takiego rozmiaru brak w stacjonarnych sklepach.
wszędzie jak obwód 70 to miska A, góra B, jak większa miska to i obwód za duży a wydawałoby się, że mój rozmiar nie jest jakiś niestandardowy

może znacie jakiś krakowski sklep (najlepiej samoobsługowy) gdzie dostępne są staniki 70C lub D? interesuje mnie balkonetka z szerokim karczkiem, miękkie ale kilkuwarstwowe miski 3/4.
70c nie jest wcale rzadkie. Triumph na pewno ma takie rozmiary 70d również. Ale gorąco to Triumpha nie polecam. Niestety nie jestem z Krakowa i nie mogę polecić żadnych sklepów
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 10:44   #34
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

70C praktycznie w każdym sklepie z bielizną można spotkać. Z 70D trochę gorzej (nosiłam ten rozmiar do momentu aż odkryłam jaki jest mój właściwy), ale nie jest tak źle. Ja kupowałam głównie Triumpha, ale 70D jest też w La Senzie, w Cubusie (samoobslugowy), w Samancie i wielu innych sklepach. Ja Triumpha polecam dla dziewczyn, które mieszczą się w standarową rozmiarówkę. Staniki są dobrej jakości, nic się z nimi nie dzieje, obwody trochę rozciągliwe. Jeśli ktoś ma 70-73 cm pod biustem, to stanik Triumpha może się zrobić szybko na niego za szeroki, ale jeśli ktoś ma 74 - 79 cm to myślę, że będzie zadowolony.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:11   #35
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Na mnie 70 triumpha byla za szeroka przy 80 cm pod biustem
no i jakosciowo tez marnie, po kilu praniach staniki wygladaly jak szmaty
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:31   #36
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Rzabba, nie wiem skąd tak różne opinie. Ja z Triumpha miałam pewnie ponad 30 modeli i z żadnym nigdy nic się nie stało oprócz rozciągnięcia po dłuższym użytkowaniu, ale to normalne.
Co do obwodu (jak miałam kiedyś 69 cm pod biustem i nie wiedziałam, że są staniki które mają mniej w obwodzie niż 70) to praktycznie tylko staniki Triumpha nie podchodziły mi do góry, no i w porównaniu do staników innych firm (np. Samanty, La Senzy, Cubusa, Feliny), Triumph był najbardziej ścisły. Jeśli chodzi o jakość Triumpha, to to samo myślę o majtkach. Mam kilka baardzo starych, których nie wyrzucam, bo dalej wyglądają jak nowe - jedynie metka jest bardziej sprana.

Rzabba, a staniki jakich firm byś poleciła? Ja do Triumpha jak już napisałam, nie mam zastrzeżeń opróćz tego, że na mnie nic nie produkuje Ja teraz praktycznie kupuję tylko brytyjskie staniki (polskie niestety nie mogą się z nimi równać - wypróbowałam Milenkę i Mellissę i już więcej nie chcę). Jestem zadowolona z Panache, Freyi i Curvy Kate (z tej ostatniej - jeśli porównam jakość do ceny). Zobaczyłam w jednym ze sklepów stanik Pour Moi w rozsądnej cenie i się nad nim zastanawiam.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:21   #37
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
ja odkryłam, że mam 70C/D (zawsze nosiłam 75A) ale niestety takiego rozmiaru brak w stacjonarnych sklepach.
wszędzie jak obwód 70 to miska A, góra B, jak większa miska to i obwód za duży a wydawałoby się, że mój rozmiar nie jest jakiś niestandardowy

może znacie jakiś krakowski sklep (najlepiej samoobsługowy) gdzie dostępne są staniki 70C lub D? interesuje mnie balkonetka z szerokim karczkiem, miękkie ale kilkuwarstwowe miski 3/4.
to wcale nie taki rzadki rozmiar
Akurat dziś kupiłam sobie stanik w takim rozmiarze 70C (firma Konrad). Jest bardzo ściśliwy pod biustem i fajnie leży. Nie wiem jak się będzie sprawował po praniu, gdyż pierwszy raz mam stanik tej firmy ale mam nadzieję, że będzie ok.
Kiedyś również myślałam że mam biust na miseczkę A góra B ale odzwyczajam się od starych nawyków

Dziewczyny, podpowiedzcie mi czy przy wymiarach 73/84 dobrze obliczyłam rozmiar czy coś skorygować?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 12:27   #38
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
to wcale nie taki rzadki rozmiar
Akurat dziś kupiłam sobie stanik w takim rozmiarze 70C (firma Konrad). Jest bardzo ściśliwy pod biustem i fajnie leży. Nie wiem jak się będzie sprawował po praniu, gdyż pierwszy raz mam stanik tej firmy ale mam nadzieję, że będzie ok.
Kiedyś również myślałam że mam biust na miseczkę A góra B ale odzwyczajam się od starych nawyków

Dziewczyny, podpowiedzcie mi czy przy wymiarach 73/84 dobrze obliczyłam rozmiar czy coś skorygować?
Przy 73 pod powinno się bardziej celować w obwód 65. U ciebie 65D
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:27   #39
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
może znacie jakiś krakowski sklep (najlepiej samoobsługowy) gdzie dostępne są staniki 70C lub D? interesuje mnie balkonetka z szerokim karczkiem, miękkie ale kilkuwarstwowe miski 3/4.
Ja byłam w galerii Krk chyba w Donnie i takie mieli. Kiedyś takie zresztą nosiłam (teraz 65G) i nie miałam problemów ze znalezieniem. Triumph na pewno, tam jeszcze w galerii parę sklepów było
No i oczywiście Intimo na Kurdwanowie, gdzie jest wszystko
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:29   #40
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Przy 73 pod powinno się bardziej celować w obwód 65. U ciebie 65D
Dzięki
Poszukiwania nad będą trwały
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:06   #41
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

przyznam, że omijam typowo bieliźniarskie sklepy i może dlatego mam problem.
nie mam ochoty, żeby ekspedientka zlustrowała mnie wzrokiem i stwierdziła, że na moje płaszczaki to na pewno A dlatego szukam w dużych samoobsługowych molochach gdzie nikt nie interesuje się klientem.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 13:23   #42
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

luizka te triumhy ktore kupowalam 15 lat temu byly dobre jakosciowo i nosilam wiele lat ale mam wrazenie ze firma niestety na psy schodzi

to juz wole panache z ktorych co prawda wiekszosc tez sie rozciaga ale nie az tak i nawet po roku trzymaja kolor i miseczki nie traca fasonu
Staranniej odszyte sa Freya i Fantasie, tez jestem zadowolona
Jakosciowo bardzo lubie Fayreformy
M&S sa bardzo nierowne zarowno jesli chodzi o rozmiary jak i jakos ale i tak wypadaja lepiej niz triumph
z CK i La Senzy nie mam nic wiec nie porownam, choc te drugie przymierzalam
z polskich firm tez nie mam porownania, mam dopiero jeden stanik z Mileny, ktorego jeszcze nie nosilam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 17:51   #43
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość

Nelyen, odnośnie twojej wypowiedzi o zaniżaniu obwodu o 1 cm. To w tym przypadku Triumph ma rację, przy wymiarach 66/88 biust jest trochę większy niż przy wymiarach 67/88, a już dużo większy niż przy wymiarach 75/88 cm, albo 87/88 cm, kiedy tego biustu prawie nie ma.
ależ ja się zgadzam, że mniejszy obwód pod biustem przy tej "stałej" wartości w biuście daje większy biust;] tylko nagle mnie zadziwia, że miałabym wg ich kalkulatora przy mniej lub bardziej dokładnym zmierzeniu (różnica tylko 1 cm) od razu inną miseczkę, a obwód ten sam, o to mi chodzi, że chociaż zaniżam obwód poniżej 70, miseczka się zwiększa, ale obwód stoi w miejscu:/ no i dlatego pokazuje, że na mnie najlepiej 70B/C... a mam w domu akurat triumphowe 70B, z ciekawości zmierzyłam (to strapeless) obwód rozciąga się do nieskończoności a w miseczce nie mieści mi się nic:/ dodam, że fiszbiny mają ok 10 cm O.o
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 18:27   #44
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mozliwe, ze ich kalkulator wylicza miseczke na podstwie roznicy obwodow
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 19:01   #45
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
ja odkryłam, że mam 70C/D (zawsze nosiłam 75A) ale niestety takiego rozmiaru brak w stacjonarnych sklepach.
wszędzie jak obwód 70 to miska A, góra B, jak większa miska to i obwód za duży a wydawałoby się, że mój rozmiar nie jest jakiś niestandardowy

może znacie jakiś krakowski sklep (najlepiej samoobsługowy) gdzie dostępne są staniki 70C lub D? interesuje mnie balkonetka z szerokim karczkiem, miękkie ale kilkuwarstwowe miski 3/4.
To dziwne, mieszkam w małym mieście i ze znalezieniem rozmiaru 70C nie mam problemu.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 19:14   #46
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, przyszło moje zamówienie z Dopasowanej. Zamówiłam Portię i Emily, obie w rozmiarze 28G. Portia jest idealna (załączam zdjęcie), a Emily ma za duże miseczki (marszczą się na górze) i bardziej rozciągliwy obwód, więc będzie do zwrotu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg portia.jpg (19,8 KB, 498 załadowań)
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 19:22   #47
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszło moje zamówienie z Dopasowanej. Zamówiłam Portię i Emily, obie w rozmiarze 28G. Portia jest idealna (załączam zdjęcie), a Emily ma za duże miseczki (marszczą się na górze) i bardziej rozciągliwy obwód, więc będzie do zwrotu.
fajnie wygląda na tobie , ja go mierzyłam ale za mała miseczka była i drugi raz nie próbwalam już ale emily mam w drodze czarną zobaczymy może mi podpasuje
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 20:49   #48
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
luizka te triumhy ktore kupowalam 15 lat temu byly dobre jakosciowo i nosilam wiele lat ale mam wrazenie ze firma niestety na psy schodzi

to juz wole panache z ktorych co prawda wiekszosc tez sie rozciaga ale nie az tak i nawet po roku trzymaja kolor i miseczki nie traca fasonu
Staranniej odszyte sa Freya i Fantasie, tez jestem zadowolona
Jakosciowo bardzo lubie Fayreformy
M&S sa bardzo nierowne zarowno jesli chodzi o rozmiary jak i jakos ale i tak wypadaja lepiej niz triumph
z CK i La Senzy nie mam nic wiec nie porownam, choc te drugie przymierzalam
z polskich firm tez nie mam porownania, mam dopiero jeden stanik z Mileny, ktorego jeszcze nie nosilam

ja osobiscie pierwszy dobrze dopasowany stanik zamowilam pour moi? st tropez i jest super, teraz zamowilam kolejny ten sam model tylko inny kolorek, mialam farta ze przy pierwszym zakupie udalo mi sie trafic odpowiednio. szycie staranny, mily w dotyku no i scisliwiec. mi podpasowal strasznie. szukam innych modeli z tej firmy. moze ktos juz jakis wyprobowal? na allegro znalazlam model provence.
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 20:50   #49
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przyszło moje zamówienie z Dopasowanej. Zamówiłam Portię i Emily, obie w rozmiarze 28G. Portia jest idealna (załączam zdjęcie), a Emily ma za duże miseczki (marszczą się na górze) i bardziej rozciągliwy obwód, więc będzie do zwrotu.
wyglada naprawde dobrze
A ja tam sie ciesze ze moje CK sie troszke rozciagneły (2,5 cm). Obwód jest przyjemnie ścisly ale przestał zostawiac mocno czerwone slady
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 20:54   #50
wibovit
Raczkowanie
 
Avatar wibovit
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 347
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja się kiedyś mierzyłam i z tego co pamiętam, wyszło mi, że powinnam nosić 60A lub 60B, szkoda tylko, że obchodziłam wszystkie znane mi sklepy z bielizną w mieście i nigdzie nie ma obwodów 60 Boję się tak zamawiać z internetu, bo ja muszę najpierw przymierzyć, zobaczyć.. Kurczę.. z resztą taki biust jak mój to prawie nic
wibovit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 20:59   #51
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wibovit Pokaż wiadomość
ja się kiedyś mierzyłam i z tego co pamiętam, wyszło mi, że powinnam nosić 60A lub 60B, szkoda tylko, że obchodziłam wszystkie znane mi sklepy z bielizną w mieście i nigdzie nie ma obwodów 60 Boję się tak zamawiać z internetu, bo ja muszę najpierw przymierzyć, zobaczyć.. Kurczę.. z resztą taki biust jak mój to prawie nic

hmm, a zmierzylas sie w biuscie ciasno czy luźno??
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:18   #52
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

A czy któraś z Was zna może sklep we Wrocławiu gdzie mogłabym dostac stanik 65 czy 60 - B lub C? Przeszłam wszystkie znane mi sklepy bieliźniane we Wrocławiu nie mówiac już o H&M, Cubus itd i nigdzie nie ma takich rozmiarów Nawet w Tiumphie (Magnolia) pani powiedziała mi że owszem słyszała że takie istnieją ale nigdy ich nie widziała

Niestety nie mogę zamówic przez internet ponieważ potrzebuję najpierw przymierzyć (jestem wybredna, wszystko musi idealnie leżec)...

Błagam o pomoc i jakiś namiar na sklep we Wrocławiu

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2008-12-03 o 21:29
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:21   #53
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Smile Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

a ja mam dobrze dobrany stanik (60E) od 2 tygodni. a właściwie mam ich już 3:P
nareszcie nie przesuwa się w czasie ruchów i czuję, że przylega mi do mostka
a zawsze myślałam, że mam rozmiar 70B lub w porywach do 70C chociaż wtedy obwód "biegał" po moich plecach jak szalony. ale wszystko odmieniło się dzięki wątkowi "Czy stanik musi byćprzekleństwem?"
a i jeszcze jedno. jak chciałam kupić stanik o obwodzie 60 lub 65 w zwyklym sklepie to pani pokazała mi jeden - taki malutki dla dzieci i powiedziała, że tylko takie produkują..:/
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:30   #54
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
ja odkryłam, że mam 70C/D (zawsze nosiłam 75A) ale niestety takiego rozmiaru brak w stacjonarnych sklepach.
wszędzie jak obwód 70 to miska A, góra B, jak większa miska to i obwód za duży a wydawałoby się, że mój rozmiar nie jest jakiś niestandardowy

może znacie jakiś krakowski sklep (najlepiej samoobsługowy) gdzie dostępne są staniki 70C lub D? interesuje mnie balkonetka z szerokim karczkiem, miękkie ale kilkuwarstwowe miski 3/4.
Rozmiar 70C/D to powszechne rozmiary. Przecież 70C i 70D chyba też można kupić nawet w Tesco. A Tescowe F&F mają nawet nienajgorszą opinię. Z samoobsługowych polecam też Galerię Centrum. Mierzyłam tam wiele staników i ani razu pani nawet do mnie nie podeszła, aby zapytać czy w czymś pomóc. Jak po przymierzeniu odniesiesz staniki na ich miejsce to ona nawet nie będzie wiedzieć co mierzyłaś. Poza tym, w Donnie też mają takie rozmiary, ceny przystępne, a stanik możesz zabrać z wieszaka, nie musisz prosić pani, aby podała Ci konkretny rozmiar. Podobnie w wielu innych sklepach. Ekspedientki to często przypadkowe osoby i nie warto się przejmować ich opinią.

Jedyny krakowski sklep, w którym ekspedientki są naprawdę kompetentne i warto poznać ich opinie to intimo4you. Ale tak nikt nie spojrzy na Twoje 70C/D ze zdziwieniem. Może nawet zaproponują Ci przymierzenie 65DD, aby upewnić się czy taki rozmiar nie jest lepszy.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:30   #55
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
a ja mam dobrze dobrany stanik (60E) od 2 tygodni. a właściwie mam ich już 3:P
nareszcie nie przesuwa się w czasie ruchów i czuję, że przylega mi do mostka
a zawsze myślałam, że mam rozmiar 70B lub w porywach do 70C chociaż wtedy obwód "biegał" po moich plecach jak szalony. ale wszystko odmieniło się dzięki wątkowi "Czy stanik musi byćprzekleństwem?"
a i jeszcze jedno. jak chciałam kupić stanik o obwodzie 60 lub 65 w zwyklym sklepie to pani pokazała mi jeden - taki malutki dla dzieci i powiedziała, że tylko takie produkują..:/
faktycznie mozna dostać w niektórych sklepach obwody 65 ale to właśnie takie dla nastolatek

Durga a byłaś w sklepie milla? tam też nic Ci nie dopasowali
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:32   #56
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;9958712]
Durga a byłaś w sklepie milla? tam też nic Ci nie dopasowali [/quote]

Nie byłam tam. Nawet nie słyszałam o tymsklepie... na jakiej to ulicy?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:36   #57
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Nie byłam tam. Nawet nie słyszałam o tymsklepie... na jakiej to ulicy?
a widzisz we wrocławiu na ulicy ruskiej (nie pamiętam numeru ale coś z 34 mi się kojarzy) blisko rynku. Sklep z pełną rozmiarówką i z brytyjskimi staniczkami Z profesjonalną i sympatyczną obsługą, która pomoże dobrać odpowiedni rozmiar. Niestety trzeba się przygotować na wydatek ok 150zł .. ale zawsze można poprzymierzać, zobaczyć co leży a co nie i wogóle zobaczyć jak ma dobrze dopasowany biustonosz leżeć :P i próbowac upolować coś w necie

http://milla.net.pl/p/o-sklepie

Edytowane przez b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Czas edycji: 2008-12-03 o 21:41
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 07:44   #58
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jestem coraz bardziej zdesperowana w szukaniu "nowego" stanika

Dziewczyny, czy można w tym wątku wklejać linki do aukcji ze stanikami i bardziej doświadczone dziewczyny doradzą czy jest szansa, że dany stanik będzie dobrze leżał?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 08:35   #59
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
ja osobiscie pierwszy dobrze dopasowany stanik zamowilam pour moi? st tropez i jest super, teraz zamowilam kolejny ten sam model tylko inny kolorek, mialam farta ze przy pierwszym zakupie udalo mi sie trafic odpowiednio. szycie staranny, mily w dotyku no i scisliwiec. mi podpasowal strasznie. szukam innych modeli z tej firmy. moze ktos juz jakis wyprobowal? na allegro znalazlam model provence.
majka_mw, a w jakim sklepie zamawiałaś te staniki? Ja wczoraj zamówiłam czarny St Tropez w Bellissimie, skusiła mnie cena. A poza tym w Bellissimie mają promocję, że przy zamówieniu do świąt wysyłka gratis.

Cytat:
Napisane przez wibovit Pokaż wiadomość
ja się kiedyś mierzyłam i z tego co pamiętam, wyszło mi, że powinnam nosić 60A lub 60B, szkoda tylko, że obchodziłam wszystkie znane mi sklepy z bielizną w mieście i nigdzie nie ma obwodów 60 Boję się tak zamawiać z internetu, bo ja muszę najpierw przymierzyć, zobaczyć.. Kurczę.. z resztą taki biust jak mój to prawie nic
Wiesz, ja też wolałabym przymierzyć i zobaczyć, ale jako że u mnie nie ma sklepu z obwodami 60, to zamawiam przez internet. Chyba lepsze to, niż nosić złe staniki? Poza tym trafiają się fajne promocje, a towar zawsze możesz wymienić albo zwrócić jeśli Ci nie podpasuje. Teraz w dopasowanej i w bellissimie jest darmowa wysyłka. Przed kupnem stanika możesz się poradzić dziewczyn. A jak będzie zły, to odeślesz - będzie Cię to kosztować 8 zł, a to chyba nie jest strasznie dużo.

W większych miastach są sklepy stacjonarne z rozmiarami od 60 w obwodzie. Są też polskie sklepy internetowe, gdzie można się umówić na przymierzenie (np. Dopasowana - Warszawa, BigBra - Lublin).

Cytat:
Dziewczyny, czy można w tym wątku wklejać linki do aukcji ze stanikami i bardziej doświadczone dziewczyny doradzą czy jest szansa, że dany stanik będzie dobrze leżał?
Chyba nie jedna dziewczyna wklejała tu już link do aukcji. Jest to wątek, który ma pomóc w kupnie dobrego stanika, więc myślę, że jak najbardziej można wkleić aukcję stanika, który chciałabyś kupić.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 08:43   #60
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Jestem coraz bardziej zdesperowana w szukaniu "nowego" stanika

Dziewczyny, czy można w tym wątku wklejać linki do aukcji ze stanikami i bardziej doświadczone dziewczyny doradzą czy jest szansa, że dany stanik będzie dobrze leżał?
wklejać można, aczkolwiek z poradami to różnie bywa i niekiedy mimo wszystko nie będzie leżał ale zawsze próbować można
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.