Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 11:12   #1501
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość

Czy mogłabyś wytłumaczyć dokładnie jak "przybliżyć ok 2-3 cm na dole mostka" chyba nie bardzo rozumiem
Tak mniej więcej narysowalam
Chodzi o to, że teraz na środku masz tą czarną kreskę. Ściągasz stanik, skladasz w pół (według tej czarnej) odmierzasz ok 1-1,5cm od krańca na dole i zszywasz zakładką do środka. Możesz zszyć na całej długości, ale wystarczy kawałek na dole. Efekt jest taki, że na środku teraz będziesz mieć tą fioletową linię, bo obydwie po zszyciu na siebie zajdą. Troszkę zmiejszy się przez to obwód, ale u Ciebie to nie ma z tym problemu i miseczki lekko zmienią ułożenie, co czasami pomaga. Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam? Jaby co to pytaj, postaram się wtedy jakąś fotkę machnąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poprawki.jpg (28,6 KB, 106 załadowań)
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:25   #1502
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Magda ma 93cm w biuście (bierzemy większy rozmiar). 30F jest na 91,5, 30FF na 94. Przy jej wymiarach ja skłaniałabym się do FF, elektroniczny bra fitter też FF pokazuje. Chyba, że 92 weźmiemy pod uwagę.

Magda9876 , w sumie to w brytyjskiej rozmiarówce jesteś na granicy 30F/FF. Ja bym brała 30FF żeby było miejsce na buły podpachowe i żeby za szybko nie wyrosnąć ze stanika.
napisała 92/93 :P a F zaczyna się od 91,5 więc chyba bierzemy ten co pasuje a nie zawyżamy :P może okazać się, że FF faktycznie będzie lepsze - kształt biustu itd... ale wciaz tabelkowo wychodzi F ;]
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:40   #1503
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mnie się wydaje, że 30F jest szyte na mniej więcej 91,5 - ja to rozumiem tak, że dobre będzie na osoby mające zazwyczaj ok. 90,5-92,5cm I przy 93 też bym próbowała raczej 30FF, ale i tak okaże się po przymiarce
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 11:52   #1504
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że 30F jest szyte na mniej więcej 91,5 - ja to rozumiem tak, że dobre będzie na osoby mające zazwyczaj ok. 90,5-92,5cm I przy 93 też bym próbowała raczej 30FF, ale i tak okaże się po przymiarce
No i tak jest Podana jest średnia wartość. Nie jest tak, że puki masz 93,5 cm ,a nie masz jeszcze 94cm, to nosisz F, a dopiero od 94 do 95,6 nosisz FF. Celujesz w ten rozmiar do którego masz najbliżej. Dyskutujemy a i tak potem wszystkie stwierdzamy, że to zależy od kształtu biustu i się okaże dopiero po przymierzeniu
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 12:35   #1505
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziekuje spróbuje narazie z 65 D jak piszesz ładny ten ktory pokazalas
Jeśli chcesz 65D to mam aktualnie na zbyciu dwa śliczne Panache w tym rozmiarze. Znajoma przywiozła mi z Anglii, niestety ten rozmiar jest zdecydowanie na mnie za mały. Ja mam w biuście 86 cm - nie wiem co myślałam biorąc ten rozmiar - pewnie niewiele
Były na przecenie. Modele Alexandria i Jasmin takie jak na zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alexandria01.jpg (41,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasmin.jpg (35,2 KB, 58 załadowań)
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 13:39   #1506
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzięki dziewczyny za rady Sama nie mogłam się zdecydować czy lepszy będzie 30F czy 30FF, bo polskich staniów mam narazie dość.

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Magda ma 93cm w biuście (bierzemy większy rozmiar). 30F jest na 91,5, 30FF na 94. Przy jej wymiarach ja skłaniałabym się do FF, elektroniczny bra fitter też FF pokazuje. Chyba, że 92 weźmiemy pod uwagę.

Magda9876 , w sumie to w brytyjskiej rozmiarówce jesteś na granicy 30F/FF. Ja bym brała 30FF żeby było miejsce na buły podpachowe i żeby za szybko nie wyrosnąć ze stanika.
Po tym co napisałyście to skłaniam się ku 30FF bo faktycznie buły podpachowe jeszcze są. Poza tym mam tak dosyć za małych misek, że chyba wolę ciut za dużą.

Właśnie siedzę w tym nieszczęsnym lemon sorbet i kolejna uwaga o jakiej zapomniałam to straszne ramiączka. Są tak szeroko rozstawione, że albo spadają, albo kiedy skrócę je mocniej wrzynają się i zostawiają czerwone pręgi. Poza tym strasznie drażni mnie ta plastikowa część w miejscu gdzie ramiączko łączy się z miseczką (bo ramiączka są odpinane). Gdybym miała jakieś inne pasujące ramiączka to bym spróbowała zamienić, ale nie mam więc nie wiem czy to by pomogło. Ugh :/
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 14:08   #1507
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
majka_mw dziękuję Ci za odpowiedź, miałam nadzieje, że zakupy robiłaś na polskich stronach, no cóż
możesz na allegro poszperac, ja znalazlam ostatnio millie half cup nowy za 40zł. czasem się coś trafia.na lobbymałobiuściastych jest też link do giełdy i tam dziewczyny pozbywają się zakupionych w złym rozmiarze staników, może też coś tam upolujesz oto link http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=72041
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 14:36   #1508
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Tak mniej więcej narysowalam
Chodzi o to, że teraz na środku masz tą czarną kreskę. Ściągasz stanik, skladasz w pół (według tej czarnej) odmierzasz ok 1-1,5cm od krańca na dole i zszywasz zakładką do środka. Możesz zszyć na całej długości, ale wystarczy kawałek na dole. Efekt jest taki, że na środku teraz będziesz mieć tą fioletową linię, bo obydwie po zszyciu na siebie zajdą. Troszkę zmiejszy się przez to obwód, ale u Ciebie to nie ma z tym problemu i miseczki lekko zmienią ułożenie, co czasami pomaga. Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam? Jaby co to pytaj, postaram się wtedy jakąś fotkę machnąć
ślicznie dziękuję bardzo dobrze wytłumaczyłaś. Postaram się dzisiaj z tym pokombinować, ale wcześniej jeszcze poprzymierzam tak normalnie i przyjrzę się dokładnie z każdej strony jeszcze
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:05   #1509
gablotka
Raczkowanie
 
Avatar gablotka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witam
tak Was czytam i czytam od dawna, początkowo z niedowierzaniem lekkim ale w końcu chyba dojrzałam do kupna dobrego stanika.
Prosiłabym o jakieś rady... bo im dłużej przeglądam ten wątek, lobby, stanikomanię, te wszystkie tabelki z rozmiarami, tym większy mam mętlik w głowie. Moje wymiary to 79 pod biustem, na wydechu ściśle mierzone i ok. 94-95 w biuście luźno, co wg tabeli daje rozmiar brytyjski 70E. Buły podpachowe obecne i stwierdzony zez rozbieżny (no ale co się dziwic, po kilku latach rozprasowywania ich w biustonoszach rozmiaru „jedynego słusznego” 75B).
No i teraz tak... chciałabym jakiś stanik Curvy Kate. Dobre będą na początek? Któryś model „bardziej”? Rozmiar brac taki jak wyszedł w kalkulatorze? Trochę się obawiam tego obwodu, ale z drugiej strony trochę tłuszczyku tam mam więc chyba nie byłoby tak źle.
Mieszkam obecnie w Krakowie, wiem o intimo, tyle że mam go trochę nie po drodze i czasu niewiele na wyprawę, zresztą z tego co widzę to CK w moim rozmiarze nie ma póki co. Więc pewnie zdecyduję się na zamówienie z dopasowanej.
Uch, sporo pytań i wątpliwości, ale jestem baardzo początkująca i ciągle jest to dla mnie jakiś matrix
gablotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 15:43   #1510
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

gablotka - ja mam Emily i Portię i bardziej zadowolona jestem z Emily porównując Portię i Emily to ta druga ma duuużo większe miseczki
a co do rozmiaru to stanik stanikowi nie równy i ciężko dobrać. Najlepszy byłby sklep stacjonarny (ale chyba najbliżej Ciebie to w Krakowie bo w Rzeszowie nie wiem czy coś jest choć któraś z dziewczyn pisała o całkiem niezłym sklepie w którejś z galerii)
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 16:29   #1511
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
bo w Rzeszowie nie wiem czy coś jest choć któraś z dziewczyn pisała o całkiem niezłym sklepie w którejś z galerii)
tak był taki jeden, ale jak go ostatnio odwiedzilam to okazalo sie ze wrocili to starych rozmiarów bo nowe zdaje sie im nie schodziły niestety uświadomionych tutaj jak na lekarstwo....
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 20:00   #1512
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz 65D to mam aktualnie na zbyciu dwa śliczne Panache w tym rozmiarze. Znajoma przywiozła mi z Anglii, niestety ten rozmiar jest zdecydowanie na mnie za mały. Ja mam w biuście 86 cm - nie wiem co myślałam biorąc ten rozmiar - pewnie niewiele
Były na przecenie. Modele Alexandria i Jasmin takie jak na zdjęciach.
jejku są śliczne szkoda ze nie 60
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:00   #1513
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez gablotka Pokaż wiadomość
Witam
tak Was czytam i czytam od dawna, początkowo z niedowierzaniem lekkim ale w końcu chyba dojrzałam do kupna dobrego stanika.
Prosiłabym o jakieś rady... bo im dłużej przeglądam ten wątek, lobby, stanikomanię, te wszystkie tabelki z rozmiarami, tym większy mam mętlik w głowie. Moje wymiary to 79 pod biustem, na wydechu ściśle mierzone i ok. 94-95 w biuście luźno, co wg tabeli daje rozmiar brytyjski 70E. Buły podpachowe obecne i stwierdzony zez rozbieżny (no ale co się dziwic, po kilku latach rozprasowywania ich w biustonoszach rozmiaru „jedynego słusznego” 75B).
No i teraz tak... chciałabym jakiś stanik Curvy Kate. Dobre będą na początek? Któryś model „bardziej”? Rozmiar brac taki jak wyszedł w kalkulatorze? Trochę się obawiam tego obwodu, ale z drugiej strony trochę tłuszczyku tam mam więc chyba nie byłoby tak źle.
Mieszkam obecnie w Krakowie, wiem o intimo, tyle że mam go trochę nie po drodze i czasu niewiele na wyprawę, zresztą z tego co widzę to CK w moim rozmiarze nie ma póki co. Więc pewnie zdecyduję się na zamówienie z dopasowanej.
Uch, sporo pytań i wątpliwości, ale jestem baardzo początkująca i ciągle jest to dla mnie jakiś matrix
Sporo już wiesz . Staniki CurvyKate są bardzo dobre na początek, bo nie są drogie, mają odpowiedni krój (tj. miękkie balkonetki) i są mocno zabudowane z boku, dzięki czemu łatwo zgarnia się do nich buły podpachowe. Co do konkretnego modelu, to zgadzam się z Wilczycą: Emily jest dużomiseczkowa, ale ładniej kształtuje biust, Portia raczej ma mniejsze miseczki. Ja bym bardziej skłaniała się do Emily, rozmiar taki jak wyszedł Ci z tabeli, czyli 70E.

Cytat:
tak był taki jeden, ale jak go ostatnio odwiedzilam to okazalo sie ze wrocili to starych rozmiarów bo nowe zdaje sie im nie schodziły niestety uświadomionych tutaj jak na lekarstwo....
Przygnębiające jest to, co napisałaś. Dziewczyny chodzą po sklepach i pytają się o większą rozmiarówkę, a jak w końcu sprzedawca zdecyduje się ją sprowadzić, to ona się nie sprzedaje, bo większość kobiet nosi złe staniki i nie chce tego zmieniać.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:54   #1514
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny!

kupiłam dwa ale i tak wydaje mi się, że nie jest ok. są o niebo lepsze niż moje poprzednie staniki ale ciagle mam bułeczki. przymierzałam chyba ze 100 staników i w każdym mam większe lub minimalne bułki. i nieraz wydaje mi sie że stanik sie wtapia we mnie pomimo, że czuję się w nim dobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sanik1.jpg (11,0 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stanik2.jpg (10,8 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stanik3.jpg (11,0 KB, 141 załadowań)
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 21:21   #1515
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Buleczki podpachowe nie powstaly od jednego zalozenia zlego stanika i od jednego zalozenia dobrego nie znikna
ale mozliwe ze za 2-3 tygodnie juz zaczniesz zauwazac poprawe
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 21:25   #1516
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
dziewczyny!

kupiłam dwa ale i tak wydaje mi się, że nie jest ok. są o niebo lepsze niż moje poprzednie staniki ale ciagle mam bułeczki. przymierzałam chyba ze 100 staników i w każdym mam większe lub minimalne bułki. i nieraz wydaje mi sie że stanik sie wtapia we mnie pomimo, że czuję się w nim dobrze.


Zdjęcia są trochę niewyraźne, ale co nieco widać. Sanrioo, te staniki są w rozmiarze 70D, tak? Ile masz centymetrów pod biustem? Wydaje mi się, że obwód jest za szeroki i miska za mała.

Największe zastrzeżenie mam do fiszbin, które nie obejmują Ci całej piersi. Powinny kończyć się na środku pachy, a kończą się praktycznie na piersi. Widoczne bułeczki podpachowe, to opróćz za małych fiszbin, oznak za małej miski. Nie masz ich gdzie wmasować, bo miska się za wcześnie kończy. Gdyby obwód był ściślejszy, wtedy pewnie uwidoczniłyby się bułki. Myślę, że polskie 65G lub brytyjskie 30(65)E/F powinno być na Ciebie dobre. Może podasz nam swoje wymiary, wtedy łatwiej będzie nam ocenić.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 21:27   #1517
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

sanrioo, mam wrażenie, że ten biały stanik mógłby mieć trochę szersze fiszbiny, bo te obecne chyba nie obejmują całej piersi Czarny wygląda dobrze, choć nie ma zdjęcia z profilu, więc może czegoś nie widać

edit: tak jak pyta luizka__, napisz jaki to rozmiar i jakie sa Twoje wymiary?

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2009-01-24 o 21:28
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 21:31   #1518
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

pod biustem na wydechu ciasno mam 81 a w biuście 93. Te które kupiłam są w rozmiarze 75D

na początku ten biały wydawałm mi sie bardzo ciasny ale teraz już jest okej. mam go jakiś tydzień niecały. a czarny kupiłam wczoraj.
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 21:47   #1519
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez sanrioo Pokaż wiadomość
pod biustem na wydechu ciasno mam 81 a w biuście 93. Te które kupiłam są w rozmiarze 75D

na początku ten biały wydawałm mi sie bardzo ciasny ale teraz już jest okej. mam go jakiś tydzień niecały. a czarny kupiłam wczoraj.
Hmm, czyli obwód jest dobry. Miska teoretycznie przy Twoich wymiarach też powinna być dobra, ale nie jest, bo staniki mają za wąskie fiszbiny. Może to po prostu wina modeli, które są zbyt wąskofiszbinowe i następnym razem trzeba celować w tą samą miskę ale o szerszych fiszbinach.
Wkleję jeszcze swoje zdjęcia z zaznaczonymi miejscami, na które trzeba zwracać uwagę. Spójrz na fiszbiny, są sporo szersze, obejmują całą pierś. No i bułeczki dało się schować w stanik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pour Moi St Tropez 1 kopia.jpg (31,9 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pour Moi St Tropez 3 kopia.jpg (33,8 KB, 148 załadowań)
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 00:15   #1520
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Hmm, czyli obwód jest dobry. Miska teoretycznie przy Twoich wymiarach też powinna być dobra, ale nie jest, bo staniki mają za wąskie fiszbiny. Może to po prostu wina modeli, które są zbyt wąskofiszbinowe i następnym razem trzeba celować w tą samą miskę ale o szerszych fiszbinach.
Wkleję jeszcze swoje zdjęcia z zaznaczonymi miejscami, na które trzeba zwracać uwagę. Spójrz na fiszbiny, są sporo szersze, obejmują całą pierś. No i bułeczki dało się schować w stanik.
dzieki za zdjęcia, wiem że nie były skierowane do mnie, ale bardzo mi się przydadzą jako początkującej. a tak na marginesie ślicznie leży ten st tropez na Tobie
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 08:13   #1521
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez majka_mw Pokaż wiadomość
dzieki za zdjęcia, wiem że nie były skierowane do mnie, ale bardzo mi się przydadzą jako początkującej. a tak na marginesie ślicznie leży ten st tropez na Tobie
Nie ma za co Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia najlepiej obrazują to co piszemy i że osobie początkującej będą pomocne. Jesteśmy chyba jedynym wątkiem, w którym każdy może wejść i zobaczyć zdjęcia dobrze czy źle dobranego stanika. Na lobby czy forum duży-biust żeby uzyskać dostęp do galerii trzeba mieć długi staż i kilkadziesiąt kostruktywnych postów. Czyli ich galerie nie są dla początkujących, a to wielka szkoda, bo zwłaszcza początkującym byłyby one przydatne.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 08:18   #1522
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

luizka bardzo mi sie spodobal Twoj staniczek..gdzie go zamawialas? moge zapytac jaki to rozmiar?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 08:34   #1523
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziekuje za wszytskie rady niebawem udam się po jakiś inny model i oczywiście się pochwale
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 08:44   #1524
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Nie ma za co Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia najlepiej obrazują to co piszemy i że osobie początkującej będą pomocne. Jesteśmy chyba jedynym wątkiem, w którym każdy może wejść i zobaczyć zdjęcia dobrze czy źle dobranego stanika. Na lobby czy forum duży-biust żeby uzyskać dostęp do galerii trzeba mieć długi staż i kilkadziesiąt kostruktywnych postów. Czyli ich galerie nie są dla początkujących, a to wielka szkoda, bo zwłaszcza początkującym byłyby one przydatne.
taaa to prawda , strasznie pomocna jest ta galeria - szczególnie dla mnie bo mam problemy z dobraniem odpowiedniego

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
luizka bardzo mi sie spodobal Twoj staniczek..gdzie go zamawialas? moge zapytac jaki to rozmiar?
to jest model St Tropez firmy Pour Moi? ... na belissima był ale już ostatnie rozmiary są , pewnie na zagranicznych jeszcze byś znalazła ...
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 09:01   #1525
harehare
Raczkowanie
 
Avatar harehare
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 110
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ah, kolejny raz wtrącę do was z pytaniem : według kalkulatora powinnam nosić 60D ( mam 67 pod biustem i 79 luźno mierzone w biuście ). z Kostara chyba jednak zrezygnuje, ale chciałam kupić panache inferno - tylko na zdjęciu wydaje się on mieć ogromne miseczki - niby rozmiar ten sam, ale boję się, że będzie za duży ... i teraz sedno : czy ktoraś z was może powiedzieć jak jest z nim naprawdę ? może tylko sprawia takie wrażnie ...
z góry oczywiście dziękuję
harehare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 09:19   #1526
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
to jest model St Tropez firmy Pour Moi? ... na belissima był ale już ostatnie rozmiary są , pewnie na zagranicznych jeszcze byś znalazła ...
Dokładnie. St Tropez Pour Moi? rozmiar 28G. Kupiłam go w Bellissimie za 77zł.

Cytat:
Napisane przez harehare Pokaż wiadomość
Ah, kolejny raz wtrącę do was z pytaniem : według kalkulatora powinnam nosić 60D ( mam 67 pod biustem i 79 luźno mierzone w biuście ). z Kostara chyba jednak zrezygnuje, ale chciałam kupić panache inferno - tylko na zdjęciu wydaje się on mieć ogromne miseczki - niby rozmiar ten sam, ale boję się, że będzie za duży ... i teraz sedno : czy ktoraś z was może powiedzieć jak jest z nim naprawdę ? może tylko sprawia takie wrażnie ...
z góry oczywiście dziękuję
Miałyśmy niedawno dyskusję o Inferno (dostępną tutaj od postu 1188) , ja wklejałam też zdjęcia. Miski przed założeniem wydają się ogromne, a jak się je założy, to jednak są dobre.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 10:12   #1527
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Imp, po jakim czasie dostałaś dostęp do galerii na lobby? Dużo napisałaś konstruktywnych postów?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 10:24   #1528
gablotka
Raczkowanie
 
Avatar gablotka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 152
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziękuję za rady w takim razie czekam tylko na napływ gotówki i zaraz zamawiam. zdecyduję się pewnie na Emilkę, jakoś bardziej mi się podoba.
i z tymi zdjęciami też racja, jakoś bardziej do mnie przemówiły. gdyby nie zdjęcia to pewnie do tej pory nie wierzyłabym, że te moje maleństwa mogę upchnąc w 70E
gablotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 10:39   #1529
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Imp, po jakim czasie dostałaś dostęp do galerii na lobby? Dużo napisałaś konstruktywnych postów?
Pytanie nie do mnie ale tez odpowiem
O dostep zaczelam sie ubiegac po troche ponad pol roku pisania na lobby ale nie udzielalam sie jakos szczegolnie, glownie podpowiadalam troche w watku rozmiarowym, opisalam kilka posiadanych modeli, kilka uwag dotyczacych konstukcji stanikow. Noi wczesniej w galerii znalazly sie moje zdjecia.
W sumie to bylam pozytywnie zaskoczona, ze dostalam dostep bo nie liczylam na to jakos szczegolnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 10:47   #1530
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Wrr....jakiś czas temu zamówilam na dopasowanej staniki, które mieli dopiero sprowadzic (oczekiwany czas zamówienia - 3 tyg) - odezwali się w piątek,że dalej im brakuje towaru...chociaż może to i dobrze, bo przez ten miesiąc trochę schudłam i staniki mogłyby być za duże ale teraz to już zamówię towary o dostępności 24h
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.